SiteGround vs InMotion: Indeps Battle It Out у 2020 році

SiteGround оцінюється високо в нашому найкращому посібнику з веб-хостингу, і легко зрозуміти, чому. Окрім домінування в нашому збірці SiteGround vs. Bluehost та показ майстер-класу у нашому найкращому веб-хостингу для керівництва WordPress, SiteGround доводить, що вам не потрібно витрачати багато грошей, щоб отримати відмінний сервіс. 


InMotion хостинг настільки ж вражаючий. Як і SiteGround, це незалежний хост, який зосереджується на наданні найкращої послуги за найменші гроші. Але це означає, що хоча ці двоє здебільшого досягають своїх цілей, вони різні служби. У цьому порівнянні SiteGround vs InMotion хостинг ми допоможемо вам вибрати правильний варіант. 

Хоча ми намагатимемося зробити це, веб-хостинг, з яким ви повинні зайти, залежить від типу веб-сайту, який ви будуєте, і від того, яким чином веб-хост може це вмістити. Якщо ви хочете прочитати більше про будь-якого провайдера, незалежно від того, який нам здається кращим, прочитайте наш огляд SiteGround та огляд хостингу InMotion.

Налаштування боротьби: хостинг сайту та хостинг InMotion

Ми порівнюємо провайдерів веб-хостингу протягом серії з п’яти раундів. Не всі представлені тури будуть представлені тут. Натомість ми об’єднали кілька критеріїв, таких як типи хостингу, в інші розділи. Таким чином порівняння є більш стислим та справедливим. 

Раунди, які ми тут будемо використовувати, – це функції, ціна, простота використання, швидкість та безпека. На початку кожного раунду ми викладемо те, що шукаємо. Після цього ми поговоримо про кожного постачальника та дамо думки про те, як вони порівнюються. Нарешті, ми оголосимо переможця та присудимо цій службі очко. Який би сервіс не заробив три та більше очок, буде нашим чемпіоном. 

Ми не радимо ходити виключно на пункти. Деякі раунди можуть бути зрозумілими, але інші можуть мати більше нюансів. Як ви бачите в нашому порівнянні HostGator vs. Bluehost, багато раундів знизилися до типу веб-сайту, який ви намагаєтеся створити, та особистих уподобань. Через це ми радимо прочитати кожен розділ, щоб знайти найкращого постачальника для вас.

1

Особливості

Особливості є важливою, але часто неправильно зрозумілою областю для веб-хостів. Хоча послуги, орієнтовані на початківців, як-от iPage, зосереджені на рекламних кредитах та вільному домені, ці функції в майбутньому не є корисними (читайте наш огляд iPage). Набагато кориснішими є функції, які допомагають вам створити, оптимізувати та захистити свій веб-сайт. 

У цьому раунді ми шукаємо функції, які покращують ваш веб-сайт. Це включає інструменти побудови, такі як конструктор веб-сайтів, методи оптимізації, такі як кешування та функції безпеки, починаючи з резервного копіювання веб-сайтів до безкоштовного сертифіката SSL / TLS.

SiteGround

SiteGround завантажений функціями. Хоча це може виглядати схоже на інші сервіси при порівнянні функцій, але це робить щось незвичне. Це не змушує вас платити додатково за функції, потрібні вашому веб-сайту. 

Візьмемо, наприклад, HostGator. Як ви бачите в нашому огляді HostGator, він має функції, але вам потрібно буде придбати відповідний рівень хостингу, щоб отримати доступ до них. З SiteGround все включено в плани. Замість того, щоб орієнтувати свою лінійку на те, що ви отримуєте смаколики, SiteGround дає вам усе та сегментує свої плани на основі продуктивності. 

Це починається із створення веб-сайту. SiteGround надає вам доступ до одного з кращих розробників веб-сайтів, Weebly. Як ви бачите в нашому огляді Weebly, це простий у використанні, високофункціональний і налаштований. Ви отримуєте план “підключення”, тому ви можете використовувати безкоштовну версію Weebly зі своїм доменом. Якщо вам потрібні додаткові функції, спеціально для електронної комерції, ви можете будь-коли оновити її. 

Варіанти блогу

WordPress також добре підтримується. SiteGround дає вам SuperCacher, який є внутрішнім інструментом кешування, який може покращити час завантаження. Користувачі WordPress також можуть скористатися простою інтеграцією Cloudflare, автоматизованими щоденними резервними копіями та налаштуваннями WordPress. 

У порівнянні з Kinsta, нічого з цього не вражає (читайте наш огляд Kinsta), але враховуючи, наскільки недорогий SiteGround, функції блищать. Коли ми розберемось у другому раунді, ці функції доступні в різних планах, тобто незалежно від того, яку ціну ви платите, ви отримуєте преміальні пропозиції. 

Хостинг InMotion

InMotion хостинг має чудовий спектр функцій, більшість з яких зосереджена на розробці вашого веб-сайту. Однак, не існує розробника веб-сайтів. Натомість InMotion Hosting інтегрується з BoldGrid, що дозволяє легко створювати красиві веб-сайти WordPress. 

BoldGrid – це безкоштовний редактор перетягування для WordPress, що дає вам гнучкість системи управління вмістом та доступність розробника веб-сайтів. Хоча ви можете використовувати BoldGrid на будь-якому веб-сайті WordPress, InMotion Hosting вже створено, щоб скористатися ним. Крім того, ви отримуєте безкоштовний інструмент для оптимізації пошукових систем та понад 200 налаштованих тем. 

inmotion-hosting-review-boldgrid
© Cloudwards.net

Якщо ви не хочете створювати веб-сайт, InMotion хостинг може зробити це і для вас. Хоча ми бачили подібні сервіси від GoDaddy (читайте наш огляд GoDaddy), хостинг InMotion – одна з небагатьох, яка сконструює ваш веб-сайт дешево. Після $ 99 та двох робочих днів він надасть унікальний веб-сайт, який працює на робочому столі, планшеті та мобільному пристрої та має спеціальну електронну адресу. 

У подальшому InMotion Hosting пропонує послугу з дизайну білих рукавичок. Знову за $ 99, ви з’єднаєте вас із експертом WordPress, який заглибиться у ваш веб-сайт, щоб знайти помилки. Після цього вони допоможуть розробити план виправлення неполадок на вашому веб-сайті. 

Особливості дизайну настільки вражаючі, що деякі технічні аспекти хостингу InMotion легко не помітити. Усі користувачі отримують повне твердотільне зберігання, автоматизоване резервне копіювання та безкоштовний сертифікат SSL / TLS. 

Думки круглі

Як уже згадувалося, деякі раунди можуть прийти до особистих переваг, і це один із них. SiteGround та хостинг InMotion пропонують відмінні функції для побудови, оптимізації та безпеки вашого веб-сайту. Цей раунд може йти в будь-який бік, але ми збираємось виграти SiteGround. 

Хоча дизайнерські функції InMotion Hosting є чудовими, вони платні та орієнтовані на WordPress. Якщо ви не зацікавлені у використанні популярної CMS, хостинг InMotion не може запропонувати багато. SiteGround, з іншого боку, надає функції для обох сторін огорожі.

Круглий: Особливості точки для SiteGround

Логотип SiteGround
Логотип хостингу InMotion

2

Ціна

Хоча ціни мають бути прямими, це не так. Як ви можете прочитати в нашому огляді Arvixe, веб-господарі мають сприятливе значення для оманливого ціноутворення, що ускладнює знання того, за що ви будете платити, поки не настане час перевірити. Хоча ми турбуємось про швидкість кожного веб-хостингу в цьому раунді, ми також дивимось, наскільки це зрозуміло протягом усього процесу оформлення замовлення. 

SiteGround

Як натякнуло в першому раунді, SiteGround не вражає тим, що містить так багато функцій, а швидше тому, що містить так багато функцій настільки дешево. Крім того, ціна, розміщена на веб-сайті, – це ціна, яку ви заплатите, оминаючи багаторічні обмеження такої послуги, як Bluehost (читайте наш огляд Bluehost). 

Усі плани пропонуються щомісяця, щорічно, щорічно та щорічно. Однак на щомісячні плани застосовується плата за налаштування в розмірі 14,99 доларів, що дратує. Це враховує, враховуючи, що більшість веб-хостів не пропонують щомісячні спільні плани – читайте наш огляд JustHost лише для одного прикладу – факт, що SiteGround пропонує його взагалі, є хорошою новиною. 

Як і більшість веб-хостів, SiteGround має вступний показник, який підскакує при поновленні. Ставка не змінюється залежно від тривалості, яку ви отримаєте, тому ви сплачуєте ту саму щомісячну ставку, чи потрібно місяць чи три роки. На відміну від Hostinger, SiteGround не пропонує багаторічні знижки (читайте наш огляд Hostinger), але ви все одно отримаєте приємний шматок при реєстрації. 

Спільні плани та плани WordPress найбільш вражають своїми цінами. Хмара та виділений хостинг, з іншого боку, завищені. Якщо хостинг у хмарі – це те, що ви хочете, прочитайте наш огляд MDDHosting. Виділений хостинг зазвичай дорогий, але бюджетне рішення ви можете знайти в нашому огляді WebHostingBuzz. 

Хмара та присвячений хостинг SiteGround суттєво перевищують їхні високі ціни. 30-денна гарантія повернення грошей, яка стосується спільних планів, не застосовується до інших видів хостингу. У хмарному хостингу у вас обмежено 15 днів, щоб отримати відшкодування, а при спеціальному хостингу немає періоду повернення коштів.. 

Хостинг InMotion

На перший погляд, хостинг InMotion виглядає дорого, особливо порівняно з Hosting24 (читайте наш огляд Hosting24). Чорт у деталях, хоча, і на щастя, це працює на користь хостингу InMotion. Хоча розмір рекламованої кампанії вищий, ніж у більшості провідних веб-хостів, показник оновлення відповідає решті ринку.

Це означає, що якщо ви хочете дешевий веб-хостинг, хостинг InMotion – це не найкращий варіант для початкового терміну. Ви закінчите витратити ще пару доларів на спільні плани та плани WordPress. Плани VPS не дуже погані, а присвячений хостинг – це те, що ми очікували, але ви не отримаєте торг.. 

З лінійкою також є інші проблеми, а саме тривалість. InMotion хостинг іноді пропонує щомісячні плани, але цього немає. Як зазначається в нашому огляді, найдешевші спільні плани пропонуються на один і дворічний термін, як і план WordPress за 15 доларів на місяць. При цьому загальний план, який також коштує близько 15 доларів на місяць, можна купувати щомісяця. 

Це складено двома способами. InMotion хостинг показує тривалість і їх відповідну ціну на сторінці продукту, тому вам не потрібно йти на замовлення, щоб побачити, за що ви платите. Крім того, у вас є 90 днів, щоб змінити свою думку. Гарантію повернення грошей хостингу InMotion побивають лише DreamHost та A2 хостинг (читайте наш огляд DreamHost та огляд хостингу A2). 

Круглі дві думки

Цей раунд, як і останній, важкий. SiteGround має дешевші ціни, але плата за установку в 14,95 доларів ставить демпфер на інакше щедрий діапазон. Хостинг InMotion дорожчий за початковий термін і має дивний розподіл тривалості, але вікно повернення коштів є відмінним. 

Однак, усі речі враховують, що SiteGround є вищим. Хоча гарантія повернення грошей не є великою, простої ціни та рясні варіанти тривалості надають послугу вище хостингу InMotion. 

Раунд: цінова точка для SiteGround

Логотип SiteGround
Логотип хостингу InMotion

3

Простота використання

Веб-хости хочуть зробити замовлення складніше, ніж це повинно бути. Винятки є, але багатоетапний процес оформлення замовлення та створення облікового запису неможливо ігнорувати (див. Приклад у нашому огляді Namecheap). У цьому раунді ми побачимо, наскільки простий хостинг InMotion та SiteGround дозволяють пройти замовлення, а також наскільки доступні їх панелі управління. 

SiteGround

SiteGround має простий і привабливий веб-сайт. Вибір плану – легкий вітер, з мінімальними варіантами на кожній сторінці товару. Вибравши тип хостингу, ви будете надіслані на сторінку продукту з різними рівнями. Замість технічної дискусії про різницю між рівнями, SiteGround показує, скільки місця матиме ваш веб-сайт і скільки відвідувачів він може обробити. 

siteground-огляд-план-вибір

Перевірка теж проста. SiteGround мінімізує кількість кроків до мінімуму та дозволяє вам відразу встановити облікові дані для входу, на відміну від небезпечного маршруту електронної пошти LunarPages (читайте наш огляд LunarPages). 

Однак речі все ще не такі великі. SiteGround має застарілу панель управління. Хоча воно все ще функціональне, як і будь-який провідний веб-хост, обличчя залишає бажати кращого. Усе забито до центру сторінки, не замислюючись про навігацію. Наприклад, пошук cPanel вимагає перейти на іншу вкладку і знайти посилання у довгому списку параметрів. 

siteground-огляд-cpanel

cPanel датується аналогічно. Хоча це не так образливо, як HostPapa (читайте наш огляд HostPapa), впровадження cPanel SiteGround виглядає застарілим на десять років. Як і приладова панель облікового запису, вона зручна, але її вигляд можна покращити. Як ми побачили на нашому найкращому веб-хостингу з керівництвом cPanel, гарне обличчя не тільки робить cPanel більш привабливим, але й більш функціональним.  

Хостинг InMotion

InMotion хостинг не складний у використанні, але вибір плану є. Веб-сайт добре розроблений і простий у навігації, але спосіб складання планів ускладнює розуміння того, що є. Якщо ви збираєтеся не направлятись на те, що ви хочете придбати, легко спуститися в кролячу нору. 

inmotion-hosting-огляд-порівняння

Щойно ви знайдете потрібний вам тип хостингу, порівняти яруси просто. InMotion хостинг надає більше технічних деталей щодо кожного рівня, але його все одно легко засвоювати. Якщо ви знаєте, що шукаєте, також існує досить детальне порівняння рівнів для перегляду. 

Після виходу з сайту InMotion хостинг надішле вам декілька електронних листів із інструкціями, як ввійти. Хоча ми не шанувальники надсилати облікові дані таким чином, електронні листи надійшли у відповідь. Як тільки ви їх отримаєте, ви можете увійти до Панелі управління обліковим записом або, як називає InMotion Hosting, AMP. 

AMP відмінна. Присутні звичайні засоби управління обліковими записами, включаючи посилання на зміну платіжної інформації, придбання додаткових доменів та додавання послуг до плану. Також є багато предметів із cPanel безпосередньо всередині AMP. Це означає, що ви можете швидко використовувати інсталятор програми Softaculous або додавати електронні адреси, не відкриваючи cPanel. 

inmotion-hosting-review-cpanel

Хоча зручно мати навколо, немає жодних причин уникати cPanel. Це в основному складання запасів з точки зору планування. Кольорова гамма та піктограми розроблені таким чином, щоб вони відповідали естетиці InMotion Hosting, що призводить до згуртованого вигляду двох панелей управління. Крім того, InMotion Hosting додав головне меню для переходу до різних розділів cPanel. 

Три круглі думки

Третій раунд ще близький, але він не такий близький, як наші попередні раунди. SiteGround не є складним у використанні, але він датований. Незважаючи на те, що ми багато разів говорили, що панель управління потрібно оновлювати, вона все ще така ж сильна, як і роки тому. З іншого боку, InMotion Hosting має чудову панель управління, яка безперебійно інтегрується з cPanel. 

Раунд: точка простоти використання для хостингу InMotion

Логотип SiteGround
Логотип хостингу InMotion

4

Швидкість і час роботи

Четвертий раунд – це, мабуть, найбільш об’єктивна партія. Ми перевіряємо веб-сайти, використовуючи два інструменти: тест швидкості Pingdom та вплив навантаження. Спочатку ми створюємо обліковий запис і купуємо найдешевший спільний план. Потім ми встановлюємо порожню копію WordPress і запускаємо тестовий веб-сайт через наші орієнтири. 

У цьому раунді ми будемо порівнювати результати, які ми зібрали для хостингу InMotion та SiteGround. 

SiteGround

SiteGround виступив добре, згідно з тестом на швидкість Pingdom. Це дало нашому тестовому сайту 96 із 100, що є найкращим результатом, який ми бачили за межами завищеної сторінки Pagely (читайте наш огляд Pagely). Як видно з діаграми нижче, час навантаження був довгим – 2,98 секунди, якщо бути точним. 

siteground-огляд-тест на швидкість

Це означає, що якщо розібратися в деталях, ми можемо побачити, що це не на плечах SiteGround. Більшу частину часу займали запити DNS, що має сенс, враховуючи, що нашим доменом не керував SiteGround. Час “очікування”, який є найважливішим для оцінки веб-хостингу, був низьким, ймовірно, завдяки SuperCacher. 

Навантаження на вплив також дало чудові результати. Ми використовуємо цей інструмент для стрес-тестування, надсилаючи на сервер 50 віртуальних користувачів протягом п’яти хвилин. SiteGround мала невелику кількість неузгодженості, але порівняно з GreenGeeks вона була непоганою (читайте наш огляд GreenGeeks). Усі наші запити теж були зроблені, що приємно бачити. 

siteground-огляд-loadimpact

Під час нашого тестування ми працювали на 100 відсотків. На щастя, вам не потрібно приймати це слово. SiteGround має 99,9-процентну гарантію тривалості роботи, яка є щедрішою від більшості. Якщо ваш веб-сайт опуститься нижче цього порогу, ви отримаєте безкоштовний місяць хостингу. Крім того, за кожен повний відсотковий пункт нижче 99 відсотків ви отримаєте додатковий місяць безкоштовного хостингу. 

Хостинг InMotion

InMotion хостинг не був таким вражаючим у нашому першому орієнтирі. Тест швидкості Pingdom дав йому 84 із 100, що є одним з найгірших виступів, які ми бачили. Важливо пам’ятати, що на нашому веб-сайті немає вмісту, тому все, що нижче 100 відсотків, означає, що є втручання з боку веб-хостингу. Повністю завантажений сайт, ймовірно, буде ще повільніше. 

inmotion-hosting-review-тест на швидкість

Має сенс, що оцінка була низькою. Як видно з діаграми вище, час “очікування” був приблизно вдвічі довший, ніж SiteGround, тобто браузер повинен був чекати так довго, щоб почати отримувати дані. Можливо, низька продуктивність пояснюється відсутністю кешування на стороні сервера, тобто InMotion Hosting отримує дані за запитом, а не подає їх з кеша. 

Вплив навантаження мав гідні результати, на щастя. Хостинг InMotion був більш послідовним, ніж SiteGround, і міг обслуговувати кожен запит, чим не всі веб-хости можуть похвалитися. Час завантаження збільшився до кінця, але загалом це було непогано. 

inmotion-hosting-review-load-impact

Що стосується безперервного часу, InMotion Hosting пропонує гарантію на 99,9 відсотка. Принаймні, так пише веб-сайт. Заглибившись в умови надання послуг, ми виявили, що він фактично пропонує гарантію 99,999 відсотків часу, що є суттєвою різницею. Як і у випадку з SiteGround, якщо ваш веб-сайт опуститься нижче цього порогу, ви отримаєте місяць хостингу безкоштовно.

Круглі чотири думки

InMotion хостинг добре показав наш тест Load Impact і надає гарантію безперебійного завантаження, але SiteGround має чітку перевагу. Це було швидше в еталоні тестування швидкості Pingdom, більш послідовно в нашому тесті навантаження на навантаження та поставляється з кращою гарантією безперервного часу.

Круглий: Точка швидкості та часу роботи для SiteGround

Логотип SiteGround
Логотип хостингу InMotion

5

Безпека та конфіденційність

Наш останній раунд зосереджений на безпеці та конфіденційності, що більше хвилює веб-хостинг, ніж здавалося спочатку. Цей раунд орієнтований не лише на захист вашого сайту та його відвідувачів, а й на вашу особисту інформацію. 

SiteGround

Функції безпеки рясніють SiteGround. Як і у списку стандартних функцій, все доступно. Крім того, доступні в різних планах. Для початку кожен спільний план сегментується в ізольований каталог, тобто якщо один веб-сайт на сервері заразиться, решта з них не впливатиме.. 

Крім того, існує пакет безпеки, що захищає ваш веб-сайт. SiteGround включає брандмауер веб-додатків, автоматизовані щоденні резервні копії, безкоштовний сертифікат SSL / TLS та AI-керовану систему анти-ботів із кожним планом. Користувачі на більш високих рівнях спільного або WordPress хостингу також можуть робити резервні копії за запитом. 

Конфіденційність теж не погана. SiteGround не настільки хороший, як DreamHost, коли йдеться про конфіденційність, але все ще є чітка прихильність до нього. Політика конфіденційності говорить, що “не буде… продавати, здавати в оренду, ділитися або іншим чином розкривати особисту інформацію для комерційних цілей ні в якому разі”. Коротше кажучи, ваші дані безпечні за допомогою SiteGround. 

При цьому конфіденційність домену не пропонується безкоштовно, як це є у Midphase або WestHost (читайте наш огляд Midphase та огляд WestHost). Ви отримаєте додаткові $ 12 на рік, це не найдорожче, що ми бачили, але це не найдешевше. 

Хостинг InMotion

InMotion хостинг включає необхідні функції безпеки для захисту вашого веб-сайту. Як і у SiteGround, ви забезпечені безкоштовним сертифікатом SSL / TLS, автоматизованими щоденними резервними копіями та простою інтеграцією Cloudflare. Однак хостинг InMotion піде на крок далі, включивши також захист від зловмисного програмного забезпечення. 

У планах InMotion хостинг сканує ваш веб-сайт на предмет вразливості та виправляє їх щодня. Якщо зловмисне програмне забезпечення знайдеться, воно буде безкоштовно піддаватися карантину. Враховуючи таку послугу, яка може коштувати до 100 доларів на рік, скажімо, HostMonster, включення хостингу InMotion вражає (читайте наш огляд HostMonster). 

Що стосується конфіденційності, InMotion хостинг однаково співпадає з SiteGround. Конфіденційність домену – це платна послуга, на жаль, що становить $ 13 на рік. Хоча він не сильно відрізняється від SiteGround, було б приємно бачити, що його пропонують безкоштовно. 

Однак політика конфіденційності є твердою. В розділі 4.6 політики InMotion Hosting йдеться про те, що “ми не продаємо або не орендуємо електронні адреси кому-небудь поза Компанією. Компанія також не надаватиме електронні адреси незалежним сторонам чи афілійованим особам ». Що стосується іншої особистої інформації, то політика конфіденційності не зрозуміла.

П’ять круглих думок

Хоча в цьому раунді не всі рівні, вони теж можуть бути. InMotion Hosting має різну формулювання у своїй політиці конфіденційності та стягує ще $ 1 на рік за конфіденційність домену, але в цілому веб-хости рівномірно узгоджуються. Основна відмінність – захист від зловмисного програмного забезпечення InMotion Hosting, якої не вистачає SiteGround. Цього достатньо, щоб повернути хостинг InMotion на дошку. 

Раунд: Точка безпеки та конфіденційності для хостингу InMotion

Логотип SiteGround
Логотип хостингу InMotion

6

Фінальні думки

Це порівняння, більш ніж наші інші, було близьким. InMotion хостинг та SiteGround – це відмінні послуги, але щодо функцій, ціни та швидкості SiteGround – це найкращий варіант. 

Переможець: SiteGround

Однак, InMotion хостинг все ще є чудовим вибором. Він пропонує довгий список типів хостингу, відмінне обслуговування клієнтів та надійний перелік функцій для завантаження. Тим не менш, якщо вам здається, що вам потрібно переглядати більше, ознайомтеся з нашим архівом веб-хостингу. 

Ви вважаєте, що SiteGround також є кращим варіантом? Якщо ні, то чому вам більше подобається хостинг InMotion? Повідомте нам ваші думки в коментарях нижче і, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map