SiteGround vs GoDaddy: SMB орієнтована битва на 2020 рік

SiteGround та GoDaddy – це два дуже різні веб-хостингові послуги. З одного боку, у вас є SiteGround, який зосереджує свою послугу на стислому плані та прямій підтримці, а з іншого – у вас GoDaddy, який пропонує майже кожну послугу, якій малий бізнес може знадобитися. Тим не менш, лише один потрапив до нашого найкращого списку веб-хостингу.


Щоб дізнатись, продовжуйте читати наше порівняння SiteGround та GoDaddy. Ми кинемо провайдерів на ринг, щоб провести його за кілька раундів. Зрештою, той, хто виграв найбільшу кількість раундів, буде переможцем. 

Це означає, що якщо ви тільки починаєте, це порівняння не має бути єдиним, що ви читаєте, оскільки ми будемо порівнювати постачальників безпосередньо. Деякі аспекти змінюються порівняно з усім ринком веб-хостингу, тому читайте наш огляд SiteGround та огляд GoDaddy, щоб отримати повну думку про кожну послугу.

Налаштування боротьби: SiteGround проти GoDaddy

Щоб кожен раунд зважився однаково, ми звели вісім раундів, які зазвичай зустрічаються в наших відгуках, до п’яти: функції, ціни, простота використання, швидкість та безпека. 

Ми все ще висвітлюватимемо все, що зазвичай висвітлюємо у своїх оглядах, але деякі розділи будуть поєднані з іншими. Це не тільки робить порівняння більш прямим, але й робить його більш справедливим. Зрештою, точка в хостингу типів не має такої ж ваги, як точка в швидкості. 

На початку кожного раунду ми закладемо основні правила, визначаючи, що ми шукаємо від кожного постачальника. Ми поговоримо про кожного, дамо роздуми про те, як вони порівнюють, та присудять бал переможцю. Незалежно від служби, яка має три та більше очок, виграє матч. 

Як і у всіх наших порівняннях, ми закликаємо вас прочитати кожен розділ, а не просто сканувати переможців. Наприклад, у нашому поєдинку HostGator проти Bluehost було декілька раундів, які могли піти в будь-який бік. У таких випадках ми дотримуємося найкращого судження, але це не завжди підходить для всіх. 

1

Особливості

По-перше, ми розглянемо функції. Хоча цей розділ може варіюватися від серверів LiteSpeed, розміщених у Hostinger, до фірмової панелі управління Kinsta, ми шукаємо кілька скоб (читайте наш огляд Hostinger та огляд Kinsta). А саме ми шукаємо автоматизовані щоденні резервні копії, включений розробник веб-сайтів та безкоштовний сертифікат SSL / TLS.

SiteGround

SiteGround – настільки потужний веб-хостинг, оскільки він містить так багато функцій безкоштовно. На відміну від HostGator, він також включає їх у планах (читайте наш огляд HostGator). Основні дані враховуються, включаючи автоматизовані щоденні резервні копії, інтеграцію Cloudflare та безкоштовний сертифікат SSL / TLS. Є також і розробник веб-сайтів, і, на щастя, це один з найкращих.  

Який би план ви не вибрали, ви можете використовувати безкоштовну версію Weebly. Як ми обговорювали в нашому огляді Weebly, це один з найкращих розробників веб-сайтів, які ми перевірили, і це зручна панель управління, чудова інтеграція з іншими платформами та безліч функцій. Ви отримуєте план Connect, який по суті є безкоштовним планом із вашим доменом, і якщо вам потрібно більше функцій, ви можете оновити. 

Варіанти блогу

Зважаючи на це, SiteGround – не єдиний веб-хостинг, який інтегрується з Weebly (читайте наш огляд Bluehost, щоб дізнатися про ще один, який є). Це відрізняє його функції WordPress. Вони включають в себе постановку WordPress, внутрішній плагін кешування під назвою SuperCacher та керовані оновлення WordPress.

Однак, SiteGround не зробив найкращий веб-хостинг для керівництва WordPress лише на задній частині цих функцій. На відміну від Kinsta, SiteGround пропонує найважливіші керовані функції WordPress не більше ніж стандартний спільний план.

GoDaddy

Як один з найбільших веб-хостів, GoDaddy наповнений функціями. Завдяки їх дивному розповсюдженню, вам, швидше за все, послуга буде відсутня. Замість того, щоб сегментувати свої рівні на основі продуктивності, GoDaddy сегментує їх за функціями, в результаті чого виходить заплутана лінійка, яка часто коштує більше грошей за меншу продуктивність. 

Наприклад, у перших двох спільних планах відсутній сертифікат SSL / TLS, і жоден із спільних планів не пропонує автоматизоване резервне копіювання. Ви можете додати ці функції до свого плану, але це дорого. Сертифікат коштує 7 доларів на місяць, а автоматичне резервне копіювання – додаткові 3 долари. Для порівняння, ви можете придбати спільний план у SiteGround за менші гроші, ніж сертифікат SSL / TLS у GoDaddy. 

Крім того, розробник веб-сайтів не включений, незважаючи на те, що GoDaddy має власний дизайн (читайте наш огляд GoDaddy GoCentral для наших думок). Подібно до того, як HostGator обробляє конструктор веб-сайтів Gator, GoCentral – це окрема послуга, що означає, що ви не отримаєте доступу, якщо не придбаєте спеціальний план для створення веб-сайтів (читайте наш огляд Gator). 

На всьому веб-сайті GoDaddy зрозуміло, що він більше зацікавлений у продажі додаткових послуг, ніж створення надійного пакету поза воротами, як Midphase (читайте наш огляд Midphase). Це залишає плани почувати себе дорогими, незграбними та роз’єднаними. 

На щастя, є виняток. Плани WordPress укомплектовані функціями, включаючи власні теми, майстра оптимізації пошукових систем, щоденних резервних копій та іншого. Це означає, що якщо WordPress – це те, що ви хочете, набір функцій, орієнтованих на ефективність MDDHosting, може бути більш привабливим (читайте наш огляд MDDHosting).

Думки круглі

GoDaddy міг би зняти SiteGround у цьому раунді, враховуючи, скільки функцій він пропонує малому бізнесу, але все має доданий цінник, завдяки чому базовий пакет відчуває себе добре. SiteGround включає в себе все, що потрібно поза воротами, що робить більш простим і менш дорогим хостинг.

Круглий: Особливості точки для SiteGround

Логотип SiteGround
Логотип GoDaddy

2

Ціна

На жаль, ціноутворення не так просто, як порівняння тарифів, коли мова йде про веб-хостинг. Тема оманливого ціноутворення є всюди, незважаючи на те, що SiteGround і GoDaddy не такі розпливчасті, як Arvixe (читайте наш огляд Arvixe). У цьому розділі ми розглянемо, наскільки зрозуміла кожна послуга щодо її тарифів та порівняємо її з рештою ринку веб-хостингу. 

SiteGround

SiteGround не так зрозумілий, як 1&1 IONOS про ціноутворення, але це все-таки краще, ніж Arvixe (читайте наш 1&1 огляд IONOS). SiteGround має вступний тариф, який ви будете платити за початковий термін, який відображається на його веб-сайті та в таблиці вище. Однак, на відміну від більшості хостів, це не змінює ціну залежно від тривалості. 

Є щомісячна плата за налаштування $ 14,95, але факт, що SiteGround пропонує щомісячний план, досить хороший. Більшість веб-хостів, орієнтованих на початківців, таких як iPage та FatCow, ховаються за недорогим тарифом лише для того, щоб повідомити, що вам потрібно придбати три роки хостингу, щоб отримати його (читайте наш огляд iPage та огляд FatCow). 

Щодо ціни, SiteGround є надійним, коли мова йде про спільні плани WordPress та WooCommerce, особливо порівняно з завищеними цінами Pagely (читайте наш огляд Pagely). Поза межами, проте, ставки вищі, ніж ми хотіли б. Наприклад, спеціальні плани починаються на північ від 200 доларів. Якщо ви це вже хочете, прочитайте наш огляд WebHostingBuzz. 

Якщо ви спробуєте послугу і вирішите, що вона вам не сподобається, SiteGround дає вам 30 днів, щоб повернути свої гроші. Хоча це лише для спільного хостингу. Ви отримуєте 15 днів для хмарного хостингу, і немає часу на повернення коштів для спеціального хостингу. У порівнянні з гарантією повернення грошей A2 у будь-який час, пропозиція SiteGround недостатня (читайте наш огляд хостингу A2).

GoDaddy

Оманливе ціноутворення в сторону, GoDaddy є занадто дорогим і заплутаним. Існує близько 25 типів хостингу, за вирахуванням варіантів певного типу хостингу для Windows. Не здається, що там також є порядок до хаосу. Деякі плани включають функції, які дорожчі, ніж купувати їх a la carte і навпаки. 

Незважаючи на це, ціна зависока. Наприклад, найдешевший спільний план поновлюється на рівні 8 доларів на місяць, і хоча це відповідає багатьом основним спільним планам, GoDaddy не наближається до особливостей інших веб-хостів (читайте наш огляд Namecheap для одного такого веб-хоста ). План GoDaddy включає лише один домен і не має всіх функцій, згаданих у першому раунді.

Ті ж багаторічні шенагігани, які ми бачили з JustHost, також є тут (читайте наш огляд JustHost). Продовжуючи найдешевший спільний план, він працює за 3 долари на місяць, коли ви підписуєтесь та 8 доларів на місяць після поновлення. Але це лише якщо у вас є багаторічний контракт. Якщо піти на тримісячний план, він підскочить до 11 доларів на місяць. 

Плюс до того, що тривати менше року, виникають проблеми з поверненням грошей. Підписки на один рік або більше отримують стандартні 30 днів, але якщо ви виберете менше часу, ви можете змінити свою думку лише 48 годин. Порівняно з 90-денним вікном повернення хостингу InMotion, гарантія повернення грошей GoDaddy – це жарт (читайте наш огляд хостингу InMotion).

Круглі дві думки

Ні цільовий сайт, ні GoDaddy не чудові, коли справа стосується ціни. Зважаючи на це, зрозуміло, що один робить помилки набагато менше, ніж інший. SiteGround має кілька помилок, але вони незначні. GoDaddy, з іншого боку, пропускає позначку майже на всіх рахунках, особливо образливою політикою повернення коштів.

Раунд: цінова точка для SiteGround

Логотип SiteGround
Логотип GoDaddy

3

Простота використання

Ми починаємо судити про простоту використання, коли виходимо на веб-сайт. Це означає, що все, від оформлення замовлення до налаштування до управління веб-сайтом, – це чесна гра. У цьому розділі ми розглянемо, як легко вибрати та придбати план у GoDaddy та SiteGround, а також наскільки інтуїтивно зрозуміла кожна панель управління.

SiteGround

SiteGround робить вибір та придбання плану легким вітерцем. Макет веб-сайту простий, має лише кілька рівнів для кожного типу хостингу та короткий опис відмінностей між ними. Якщо ви знайомі з технічним жаргоном, також є посилання на детальне порівняння рівнів. 

Перевірка схожа на простоту: SiteGround пропонує вам декілька варіантів і дозволяє встановити свій пароль відразу після підтвердження платежу. Однак, після входу в систему проблеми починають заповзати. 

Ви приземлитеся на панель управління, яка дозволяє мати справу з хостинговою частиною вашої послуги. Це означає, що ви можете редагувати платіжну інформацію, купувати додаткові послуги та звертатися до служби підтримки. Однак це датова реалізація. Він все ще функціональний, але може використовувати ліфтинг обличчя.

siteground-огляд-cpanel

Знайти cPanel теж важко. На відміну від нашого найкращого веб-хостингу з виборами cPanel, які полегшують доступ та використання cPanel, SiteGround закопує його на інформаційній панелі вашого облікового запису. cPanel теж датується. Хоча він все-таки більш корисний, ніж cPanel HostPapa (читайте наш огляд HostPapa), SiteGround не оновив зовнішній вигляд, щоб він відповідав сучасним веб-хостам.

GoDaddy

Веб-сайт GoDaddy є протилежним до веб-сайту SiteGround. SiteGround спокійний, прохолодний і зібраний, в той час як GoDaddy схожий на когось, хто збив адреналін прямо на шию. Існує так багато типів хостингу, служб та доповнень, які можна пережити, що веб-сайт – це кошмар. 

Як і в ціноутворенні, немає жодного методу для божевілля. Деякі типи хостингу мають найголовніші меню для прив’язки до підрозділів, деякі з них – це лише вкладки на одній сторінці, а інші – різні розділи. Схоже, кожен шматок був сконструйований ізольовано і зшитий після факту. 

godaddy-огляд-приладова панель

Оформити замовлення не краще, GoDaddy попросить підтвердити свій платіж, перш ніж встановити, який домен ви будете використовувати. Після цього ви можете увійти, але ви не зможете багато зробити з хостинговим пакетом. Інформаційна панель проста, але зрозуміло, що GoDaddy орієнтований більше на реєстрацію домену, ніж на хостинг.

Однак, cPanel доступний, і це сучасна реалізація. Збірка запасів cPanel дозволяє легко знайти налаштування, необхідні для керування обліковим записом, зміни налаштувань хостингу та моніторингу вашого веб-сайту. Вибір плану потребує серйозної роботи, але керувати своїм обліковим записом так само просто, як це стає. 

Три круглі думки

У GoDaddy та SiteGround проблеми, але важко сказати, що гірше. SiteGround має впорядкований веб-сайт і процес оформлення замовлення, але панель управління, хоча і функціональна, потребує оновлення. GoDaddy, з іншого боку, утрудняє вибір плану, але керування обліковим записом відчуває себе сучасно та інтуїтивно. 

Це один із тих раундів, які могли пройти в будь-який бік. Однак, зважаючи на сучасну панель управління GoDaddy, виграєте. Вибрати план складно, але якщо ви знаєте, що шукаєте або можете пережити 15-хвилинний головний біль, безумство закінчується. З SiteGround це тривалий процес.

Раунд: Точка простоти використання для GoDaddy

Логотип SiteGround
Логотип GoDaddy

4

Швидкість і час роботи

Мабуть, найважливішим аспектом будь-якого веб-хостингу є його швидкість. Наш процес тестування простий: ми запускаємо веб-сайт за допомогою найдешевшого спільного плану, встановлюємо порожню копію WordPress і тестуємо домен за допомогою тестування швидкості Pingdom та Load Impact. Між ними ми можемо отримати одноточковий тест і стрес-тест. 

SiteGround

SiteGround – одна з найшвидших веб-служб хостингу, яку ми перевірили поза Pagely. Тест швидкості Pingdom нагородив наш веб-сайт 96 із 100, що відповідає хостингу A2 та Kinsta. Порівняно з Site5, користь від ефективності зрозуміла (читайте наш огляд Site5). 

siteground-огляд-тест на швидкість

Як ви бачите на графіку вище, хоча час завантаження був довгим. На жаль, це було через тривалий запит DNS. Проходячи повз це, показник “чекання”, що саме нас найбільше хвилює, було низьким. Це, мабуть, завдяки безлічі шарів кешування пропозицій SuperCacher. 

Наш тест на вплив навантаження не випробував жодної точки, наприклад тестування швидкості Pingdom. Швидше, він надсилав 50 віртуальних користувачів на сервер протягом п’яти хвилин, вимірюючи кількість виконаних запитів та час відповіді протягом усього часу. SiteGround працює добре, дозволяючи всім користувачам проходити та залишатись приблизно в один і той же час відгуку, на відміну від GreekGeeks (читайте наш огляд GreenGeeks).

siteground-огляд-loadimpact

Його гарантія тривалості роботи – одна з найкращих, що ми бачили. SiteGround гарантує, що ваш веб-сайт буде жити 99,9 відсотків часу. Якщо вона коли-небудь опуститься нижче цього порогу, вам буде надано місяць хостингу безкоштовно. На цьому це все не зупиняється. За кожен цілий відсотковий пункт нижче цього, ви отримаєте додатковий місяць безкоштовного хостингу. 

GoDaddy

GoDaddy не виявив себе добре в нашій оцінці тестування швидкості Pingdom. Нам присудили 90 з 100, і хоча це здається невеликою різницею, це не так. Важливо пам’ятати, що веб-сайт, на якому ми перевіряємо, не містить вмісту, тому кожна точка нижче 100 означає, що щось поза нашим контролем стає на шляху. 

godaddy-огляд-тест на швидкість

Є багато причин, через які веб-сайт може завантажуватися повільніше. Hosting24 показує, як сервери LiteSpeed ​​можуть зменшити накладні витрати сервера, тому ми підозрюємо, що GoDaddy використовує стандартний Apache (читайте наш огляд Hosting24). Також, мабуть, кешування майже не відбувається.

Більше, однак, стосуються наших результатів впливу навантаження. Використовуючи той же тест, GoDaddy виступив жахливо. Це не мало суперечливості, але це тому, що веб-сайт не завантажувався для більшості користувачів. Деякі віртуальні користувачі мали 0-мілісекундний час відгуку, і у нас було багато помилок HTTP, що дозволяє припустити, що не вистачало ресурсів для скромного навантаження.

godaddy-огляд-навантаження-вплив

Існує гарантія безперебійного захисту вашого плану, але вона не гарантує багато. Якщо ваш сайт опуститься нижче 99,9 відсотка часу, ви отримаєте 5 відсотків щомісячної плати за хостинг. Однак час простою визначається виключно GoDaddy і не включає технічне обслуговування (навіть якщо воно є позаплановим), відключення FTP або відключення електронної пошти.

Круглі чотири думки

Хоча попередній раунд був нюансований, цей очевидний. SiteGround не тільки краще працює на наших тестах, він пропонує більш велику і просту гарантію тривалості роботи. Знову GoDaddy здається, що це прищеплює копійки. 

Круглий: Точка швидкості та часу роботи для SiteGround

Логотип SiteGround
Логотип GoDaddy

5

Безпека та конфіденційність

Нарешті, у нас є безпека та конфіденційність. Хоча це може бути не настільки очевидним для веб-хостингу, як це стосується наших відгуків про VPN, цей розділ відіграє важливу роль у захисті вас та вашого веб-сайту. Ми розглянемо, наскільки добре SiteGround та GoDaddy поважають ваш веб-сайт, його користувачів та ваші особисті дані.

SiteGround

Як і у стандартних функцій, SiteGround заповнений функціями безпеки. Для початку ви отримуєте безкоштовний сертифікат SSL / TLS та автоматизовані щоденні резервні копії, але SiteGround на цьому ґрунтується. Також є брандмауер веб-додатків, що захищає ваш сервер, AI-керовану систему анти-ботів та резервне копіювання на вимогу, якщо ви використовуєте план GrowBig або новіший. 

Є інтеграція і з іншими платформами. Cloudflare легко налаштувати на своєму веб-сайті, як і SpamExperts у своїй електронній пошті. Єдина платна функція безпеки – це сканер веб-сайтів SG, який шукатиме у файлах вашого веб-сайту наявність шкідливих програм. Це $ 20 на рік, але враховуючи, що подібні послуги коштують стільки ж на місяць, ціна того варта.

Що стосується конфіденційності, SiteGround не такий хороший, як DreamHost, але мало хто з них (читайте наш огляд DreamHost). Конфіденційність домену не є безкоштовною, але це об’єм, але ви отримуватимете 12 доларів на рік, лише якщо цього захочете. На щастя, політика конфіденційності є твердою. 

SiteGround стверджує, що “не буде продавати, здавати в оренду, ділитися або іншим чином розкривати особисту інформацію для комерційних цілей будь-яким чином”. На відміну від брендів Endurance International Group, таких як HostMonster (читайте наш огляд HostMonster), зрозуміло, що SiteGround поважає ваші особисті дані.

GoDaddy

У GoDaddy є багато функцій безпеки, набагато більше, ніж із SiteGround або більшості інших хостів. Однак, жоден з них не є безкоштовним. Навіть основні функції безпеки, такі як сертифікат SSL / TLS та щоденне резервне копіювання, принесуть вам плату, як і основні функції сервера, такі як брандмауер веб-додатків. 

Деякі з них залежать від того, який ви плануєте придбати. Як вже згадувалося, плани WordPress містять вражаючу кількість функцій, але вони набагато дорожчі, ніж у SiteGround.

Однак, конфіденційність пристойна. Ви не отримуєте конфіденційність безкоштовного домену, як у WestHost, але SiteGround також не пропонує його безкоштовно (читайте наш огляд WestHost). Політика конфіденційності не така погана, як це стосується брендів EIG, але вона може використовувати роботу. 

GoDaddy, як і всі веб-хости, збирає вашу особисту інформацію, щоб забезпечити безперебійне обслуговування сервісу та веб-сайту. Однак, відповідно до політики конфіденційності, ці дані продаються рекламодавцям. На щастя, це дещо компенсується тим, що GoDaddy пропонує центр конфіденційності, який відповідає на звичайні запитання безпосередньо.

П’ять круглих думок

Хоча це не так ясно, як попередній раунд, SiteGround все ще стоїть вище GoDaddy. Окрім надання безкоштовних функцій безпеки безкоштовно, SiteGround не продає вашу особисту інформацію, ще більше висуваючи її в лідери для цього фінального раунду. 

Раунд: Точка безпеки та конфіденційності для SiteGround

Логотип SiteGround
Логотип GoDaddy

6

Фінальні думки

SiteGround заробив чотири бали за все це порівняння, але міг заробити п’ять. Простота використання – це м’яке місце для іншої зоряної послуги, але вона не порушена жодним чином. Якщо ви можете мати справу з датованим інтерфейсом, SiteGround – одна з найкращих веб-служб хостингу.

Переможець: SiteGround

GoDady – це не погано, але це ускладнює процес, ніж повинен. У тому, що схоже на гонитву за нікелем і тьмяною гонитвою, GoDaddy завдає шкоди основній частині своєї служби, пропонуючи дорогі пакети, які є великими по потурі і легкі за функціями. 

Чи згодні ви з тим, що SiteGround – кращий варіант? Чи є причини, які вам більше подобаються GoDaddy? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map