SiteGround vs Bluehost: Їдемо на матраци в 2020 році

У цьому порівнянні SiteGround та Bluehost ми збираємось протиставити ці дві електростанції один одному, щоб побачити, що виходить вгорі. Протягом п’яти раундів ми спробуємо визначити, чи може відмінний список функцій SiteGround перемогти незрівнянну юзабіліті Bluehost, щоб ви могли знайти найкращий сервіс для вас. 


SiteGround потрапив до нашого списку кращих постачальників веб-хостингів, і з поважних причин. Між цінами на безглуздість, чудовою швидкістю та безліччю функцій, це ідеальний вибір майже для будь-якого веб-сайту. При цьому Bluehost майже не вийшов із суперечки в нашому найкращому веб-хостингу для керівництва WordPress. 

Однак це порівняння відбувається у вакуумі. Ми будемо залучати інших постачальників у всьому творі, але ми зосереджені на тому, як конкуренти поєднуються один з одним. Якщо ви хочете побачити, як вони працюють у реальному світі, прочитайте наш огляд SiteGround та огляд Bluehost. 

Налаштування боротьби: SiteGround проти Bluehost

Порівняння відбуватиметься протягом п’яти раундів: функції, ціни, простота використання, швидкість та тривалість роботи, безпека та конфіденційність. На початку кожного раунду ми вкажемо, що шукаємо, а потім перейдемо до того, наскільки кожен постачальник задовольняє наші критерії. Зрештою, ми викладемо свої думки та оголосимо переможця. 

Незалежно від того, який сервіс виграє три або більше раунди, він візьме загальну корону. Це означає, що це зазвичай не так просто, як ви бачите в нашому порівнянні DreamHost проти Bluehost. Хоча ми намагаємось знайти оптимальний вибір для більшості ситуацій, ми не можемо знайти найкращий варіант для всіх ситуацій. 

Послуга, з якою ви їдете, залежатиме від того, що потрібно вашому веб-сайту. Через це ми рекомендуємо прочитати кожен розділ повністю, щоб ви зрозуміли, чому ми оголосили переможця. У деяких раундах кращий вибір зрозумілий, але в інших більш нюансований.

1

Особливості

Особливості є наріжним каменем будь-якого хорошого веб-хостингу. Підбираючи між постачальниками, це часто зводиться до додаткових виплат, які ви отримуєте, оскільки відмінності в ціні та швидкості мінімальні. У цьому раунді буде розглянуто, які функції включені у ваш план, а також наскільки корисні ці функції для вирощування вашого веб-сайту. 

SiteGround

Що стосується смаколиків, то сервіс не такий, як SiteGround. Хостінг хостінгер обробляє його волоссям, але майже всі інші постачальники не стикаються (читайте наш огляд Хостінгера). Незалежно від того, який тип або рівень хостингу ви купуєте, SiteGround гарантує, що у вас є основні елементи для забезпечення функціонування вашого веб-сайту, додаючи кілька додаткових послуг для конкретної послуги, яку ви використовуєте. 

Наприклад, керовані плани WordPress містять довгий перелік особливостей, характерних для WordPress, включаючи постановку, Jetpack, SuperCacher та керовані оновлення. Хоча нічого особливого для веб-хостингу, орієнтованого на WordPress, такого як Kinsta (читайте наш огляд Kinsta), низька ціна сайту SiteGround надає блискучі функції WordPress.

siteground-огляд-суперкашер

Користувачі, які не входять в WordPress, не залишаються на морозі. SiteGround, як і багато веб-хостів, включає в себе розробник веб-сайтів, але це не посереднє доповнення, як ми бачили з 1&1 IONOS (читайте наш 1&1 огляд IONOS). Швидше за все, у вас є доступ до Weebly, який, мабуть, найкращий розробник веб-сайтів, який ви можете придбати, як ви можете прочитати в нашому огляді Weebly. 

Поза інструментами побудови основні елементи враховуються, включаючи автоматизовані щоденні резервні копії, безкоштовний сертифікат SSL / TLS, інтеграцію Cloudflare та необмежену кількість електронних адрес у вашому домені. SiteGround включає все, і він включає його в усі плани. Хоча специфічні особливості присутні в певних рівнях, основні елементи охоплюють діапазон.

Bluehost

Bluehost настільки ж відмінний, що стосується функцій. За межами веб-хостів, що належать Endurance International Group, Bluehost є найбагатшим на особливості, на відміну, скажімо, від iPage (читайте наш огляд iPage). Зважаючи на це, вам часто доводиться доплачувати за ці функції, ставлячи Bluehost в невеликий мінус для цього раунду. 

Однак багато з тих самих функцій є. За допомогою Bluehost ви все ще можете користуватися Weebly у своєму домені безкоштовно, а користувачі WordPress все ще проходять постановку. Крім того, панель управління розроблена для WordPress, що дозволяє легше, ніж будь-коли, керувати веб-сайтом. 

плачевно редактор

Смачні товари рівні, але найважливіші речі – це не так. Хоча Bluehost пропонує щоденні резервні копії, конфіденційність домену, SSL / TLS сертифікат та запобігання спаму, він не пропонує всі ці функції в планах. Щоб отримати CodeGuard – щоденний інструмент резервного копіювання, конфіденційність домену та SpamExperts, вам потрібно буде оновити до найдорожчого спільного плану. 

Зважаючи на це, багато речей є включеними в різні рівні, якими більшість братів і сестер Bluehost не можуть похвалитися (прочитайте приклад у нашому огляді FatCow). Усі користувачі отримують щоденні резервні копії та безкоштовний сертифікат SSL / TLS, що більш ніж достатньо, щоб задовольнити нас у цьому раунді.

Думки круглі

Цей раунд є одним з найбільш близьких у наших порівняльних статтях, тому що Bluehost і SiteGround стають ударом за своїми особливостями. Bluehost встановлює бар’єр для деяких функцій, але вони не є важливими для роботи веб-сайту. Хоча ми намагалися зробити це, щоб цього уникнути, цей раунд повинен бути рівним.

Раунд: Особливості Немає чіткого переможця, бали для всіх

2

Ціноутворення

Веб-хостинг незвичний, коли мова йде про ціноутворення. Хоча, скажімо, у наших відгуках про VPN, ми дивимось на ціну лише, є багато факторів, які слід врахувати при веб-хостингу, а саме прозорість. Галузь відома тим, що вводить в оману та оманливе ціноутворення, тобто цей раунд буде не тільки складатися з ціни, яку ви будете платити, але і наскільки зрозумілою буде ця ціна через оформлення замовлення. 

SiteGround

SiteGround не настільки прозорий, як, скажімо, DreamHost, коли йдеться про ціноутворення, але він кращий за більшість (читайте наш огляд DreamHost). Як це стосується майже всіх веб-хостів, є вступна ставка, яку ви заплатите за початковий термін, тобто ваша щомісячна ціна підскочить, коли прийде час поновити.

На жаль, цього не відбувається, але SiteGround допомагає полегшити тягар. На відміну від Arvixe, ваш місячний тариф не змінюється залежно від тривалості (читайте наш огляд Arvixe). Це означає, що незалежно від того, купуючи один, два чи три роки спільного хостингу, ви отримуєте однакову знижену ставку для свого початкового терміну. 

Хоча ставки SiteGround не настільки низькі, як хостинг24 (читайте наш огляд Hosting24), вони відповідають тому, що ми очікували. Зважаючи на це, плани WordPress – це та сама ціна, що і звичайні спільні плани при керуванні, що робить SiteGround набагато привабливішим, ніж дорогий керований веб-хостинг WordPress, наприклад, Pagely (читайте наш огляд Pagely).

Якщо ви спробуєте послугу і вирішите, що вона не для вас, існує 30-денне вікно повернення коштів, але воно стосується лише спільного хостингу та його варіантів, таких як WordPress та WooCommerce. Хмарні плани отримують лише 15-денне вікно, а присвячений хостинг не отримує. Коротший період – це спад у порівнянні з 90-денною політикою повернення хостингу InMotion (читайте наш огляд хостингу InMotion).

Bluehost

Переглядаючи обидві сторінки продуктів, вам пробачать, що думка Bluehost та SiteGround коштує однаково. Незважаючи на те, що деякі плани складаються, оманлива модель ціноутворення Bluehost означає, що ви часто будете платити більше. Як і в SiteGround, існує вступна ставка, яка допоможе вам заощадити гроші на початковому терміні, але ця ставка не є статичною.

Чим коротша тривалість ви їдете, тим вища ціна. Оголошений тариф та перерахована вище ставка є лише в тому випадку, якщо ви купуєте хостинг за три роки. Спільні пакети пропонуються лише протягом одного, двох та трьох років, а щомісячна ціна, коли ви відступаєте, додається долар. 

Крім того, під час оформлення замовлення вибираються декілька додатків, що робить ваш хостинг-пакет ще дорожчим. Остаточний тариф не зрозумілий до оформлення замовлення. Коли ви збираєтесь разом, ви часто платите набагато більше, ніж конкуренція, незважаючи на те, що рекламована щомісячна ставка схожа на ту, яку пропонують інші веб-хости. 

Що стосується вікна повернення коштів, Bluehost пропонує вам 30 днів, як SiteGround. Це не вражає порівняно з хостингом InMotion або A2 хостингом (читайте наш огляд хостингу A2), але важко поскаржитися, коли SiteGround пропонує однакову тривалість. 

Круглі дві думки

Тарифи, вікна повернення та тривалість повернення рівномірно відповідають Bluehost та SiteGround. Різниця зводиться до того, наскільки чітка ціна. Bluehost змушує вас взяти на себе замовлення перед тим, як уточнити, що коротші терміни коштують дорожче, тоді як SiteGround зрозумілий протягом усього процесу, що робить цей раунд простим.

Раунд: цінова точка для SiteGround

3

Простота використання

Хоча потрібно виконати конфігурацію, ви не будете отримувати доступ до панелі управління веб-хостингом щодня. Він часто працює у фоновому режимі, і хоча це правда, це не виправдовує погано розроблений інтерфейс. У цьому раунді ми розглянемо, як легко керувати хостинговим пакетом, а також про те, як просто пройти замовлення. 

SiteGround

Як уже згадувалося, SiteGround чітко оцінює ціну, яку ви сплачуєте, що допомагає легко використовувати. Вибір хостингового пакету теж простий з порівняльним функцією для кожного рівня хостингу. Однак, датований пульт управління заслаблює інакше безперебійний досвід. 

Процес оформлення замовлення простий, на відміну від Namecheap’s, який піддає вам болісно довгий замовлення (читайте огляд Namecheap). Після завершення роботи можна отримати доступ до панелі керування, яка дозволяє переглядати дані вашого облікового запису, оновлювати платіжну інформацію та купувати додаткові послуги. 

Однак це відчайдушно потребує підтяжки обличчя. Навіть бюджетні веб-хости, такі як WebHostingBuzz, керують інтуїтивно зрозумілим та привабливим інтерфейсом, в той час як SiteGround просто відчуває тьмяність та драматизм (читайте наш огляд WebHostingBuzz). Функціональність є, але гарне обличчя не болить.

siteground-огляд-cpanel

Щойно ви знайдете cPanel – це трохи процес, як ви можете прочитати в нашому огляді – досвід починає стикатися, але лише незначно. cPanel так само датований, незважаючи на те, що він є таким же корисним, як і будь-яка інша реалізація. Це ж вердикт застосовується і до нього: SiteGround не обмежує вашу функціональність, але більше зусиль у розробці допоможе.

Bluehost

Bluehost бореться більше, коли справа доходить до оформлення замовлень через оманливе ціноутворення та попередньо вибрані додатки, але панель управління настільки відмінна, що процес виснажливості більш ніж розроблений. Оплативши свій рахунок, ви встановите свій пароль і перейдете до панелі управління. 

Якщо ви користуєтесь одним із найкращих менеджерів паролів, у вас виникнуть проблеми. Ми використовували LastPass для створення безпечного пароля, але його копіювання та вставлення не буде працювати (читайте наш огляд LastPass). Здається, що на екрані створення пароля ви можете вводити лише свій пароль, що смішно, враховуючи, наскільки корисні та широко розповсюджені менеджери паролів.. 

На щастя, ці проблеми швидко забуваються, як тільки ви потрапляєте на панель управління. Bluehost використовує модифікований cPanel для змішування вашого рахунку та управління хостингом в єдиний інтерфейс, і він працює настільки добре, що Bluehost заробив місце на нашому найкращому веб-хостингу з керівництвом cPanel..

bluehost-огляд-панель управління

Однак, користувачі WordPress вважають панель управління найбільш корисною. Bluehost дозволяє керувати багатьма аспектами вашого веб-сайту WordPress з панелі управління, включаючи плагіни та теми. Крім того, ви можете налаштувати поетапні дії для свого веб-сайту WordPress, не входячи в бек-енд WordPress.

Три круглі думки

Bluehost спотикається через касу, в той час як SiteGround – твердий. Однак вам потрібно буде перенести замовлення лише один раз, і Bluehost має чіткий край, як тільки платіж буде оброблений. Хоча SiteGround має таку ж функціональність, Bluehost показує, що сучасний інтерфейс може пройти довгий шлях у користуванні.

Раунд: точка простоти використання для Bluehost

4

Швидкість і час роботи

З усіх напрямків, на які ми звертаємо увагу на провайдерів веб-хостингу, швидкість та час роботи, можливо, є найважливішим. Ми використовуємо два інструменти для вимірювання швидкості веб-хостингу: тест швидкості Pingdom та завантаження впливу. Між ними ми можемо бачити не тільки те, як швидко завантажується веб-сайт, але і наскільки добре він працює, коли кілька користувачів намагаються отримати доступ до нього одночасно.

SiteGround

SiteGround – один з найшвидших веб-хостів, який ми протестували. Він заробив 96 із 100 на тесті швидкості Pingdom, багато в чому завдяки SuperCacher. Цей внутрішній інструмент кешування значно скорочує час завантаження, що особливо корисно для веб-сайтів, керованих базами даних, таких як WordPress.

siteground-огляд-тест на швидкість

Як ви бачите на графіку вище, SiteGround мав тривалий час завантаження, але більша частина цього була завдяки роздільній здатності DNS, а це означає, що постачальник домену, який ми використовували – у цьому випадку GoDaddy (читайте наш огляд GoDaddy) – був повільним . Показник “чекання”, який є найважливішим, припадає на мало часу. 

Продовжуючи роботу, ми використовували Load Impact, щоб надіслати 50 віртуальних користувачів на сервер протягом п’яти хвилин. По мірі того, як користувачі збираються, ми хочемо, щоб веб-хост мало повертався без HTTP-помилок і підтримував послідовний час відповіді. Як ви бачите на графіку нижче, SiteGround вирішував завдання. 

siteground-огляд-loadimpact

SiteGround також має найгальнішу гарантію тривалості роботи, яку ми бачили. Ви гарантуєте 99,9 відсотків тривалості роботи до 99 відсотків. Якщо ви потрапите в цей діапазон, ви отримаєте місяць безкоштовного хостингу. Кожен відсотковий бал нижче, що також надає вам безкоштовний місяць хостингу, що є чудовим.

Bluehost

Bluehost також добре показав наш тест на швидкість, але не так добре, як SiteGround. Він набрав 94 із 100, причому вдвічі більше часу приділяється метриці “чекати”. Хоча це не так добре, як SiteGround, Bluehost швидше, ніж більшість постачальників веб-хостингів, тобто ви можете досягти оптимальної продуктивності, якщо дотримуєтесь нашої інструкції щодо покращення часу завантаження веб-сайтів.. 

bluehost-огляд-тест на швидкість

Як і SiteGround, кешування було багато, хоча, схоже, SuperCacher працює краще, хоч трохи. Ви можете покращити час завантаження на платформі, наприклад WordPress, встановивши додатковий плагін кешування (прочитайте посібник для початківців щодо використання WordPress, щоб дізнатися, як). 

Ми провели той же тест Load Impact на Bluehost, як і в SiteGround, але з значно різними результатами. У Bluehost була велика кількість помилок HTTP протягом усього часу, що дозволяє припустити, що на сервер занадто багато користувачів. Значну частину часу наш веб-сайт мав 0-мілісекундний час відгуку, тобто користувач не міг отримати доступ до нього.

bluehost-огляд-навантаження-вплив

Це в поєднанні з гарантією безперервного часу або його відсутністю закінчує цей раунд на низькій ноті. Bluehost наводить “складність” спільного хостингу як причину не гарантувати тривалість роботи. Як ми говорили в нашому огляді, однак, якщо інші веб-хости можуть запропонувати гарантію безперебійного користування, веб-хостинг калібру Bluehost повинен також мати можливість.

Круглі чотири думки

Хоча результати тестування швидкості Pingdom для обох постачальників рівномірно збігаються, SiteGround має чітку перевагу щодо гарантії безперервного часу та нашого тесту навантаження на навантаження. Ви можете отримати схожу швидкість із Bluehost, але вам, мабуть, знадобиться перейти до більш дорогого плану, щоб побачити подібну обробку навантаження на SiteGround.

Круглий: Точка швидкості та часу роботи для SiteGround

5

Безпека та конфіденційність

У нашому п’ятому та останньому раунді буде розглянуто функції безпеки, які включають SiteGround та Bluehost, а також наскільки вони заклопотані щодо захисту вашої конфіденційності. Між цими двома областями ми бачимо, наскільки добре кожен веб-хост не тільки захищає ваш веб-сайт від загроз, але і як він захищає вас.

SiteGround

SiteGround має чудовий перелік функцій безпеки, особливо для спільних користувачів. Одно з проблем спільного хостингу полягає в тому, що шкідливе яблуко може заразити партію, оскільки зловмисне програмне забезпечення переходить на інші веб-сайти на сервері. SiteGround використовує окремі каталоги для кожного свого веб-сайту, однак це означає, що один заражений веб-сайт не зіпсує решту. 

Плюс входить чудовий пакет безпеки. Існує трифекта функцій безпеки, тобто ви отримуєте щоденні резервні копії, сканування зловмисного програмного забезпечення та безкоштовний сертифікат SSL / TLS. Існує брандмауер веб-додатків, система AI, що управляється ботом, і SpamExperts. 

Конфіденційність – це не так добре, але теж непогано. Хоча SiteGround не включає конфіденційність безкоштовних доменів, таких як Midphase та WestHost (читайте наш огляд Midphase та огляд WestHost), за нього він стягує лише 1 долар на місяць. Ми не забуваємо про плату за конфіденційність домену, але політика конфіденційності є надійною. 

SiteGround стверджує, що не “продавати, здавати в оренду, ділитися або іншим чином розкривати особисту інформацію для комерційних цілей”. Це не стає набагато зрозумілішим від цього. Хоча SiteGround збирає від вас стандартну інформацію, ця інформація не використовується для отримання прибутку, про що багато веб-хостів не можуть сказати (читайте наш огляд HostGator для більш детальної інформації про це).

Bluehost

Bluehost має надійний перелік функцій безпеки, на відміну від своїх побратимів EIG. Він включає безкоштовні щоденні резервні копії по планах, а також сертифікат SSL / TLS. Багато функцій безпеки на сервері незрозумілі, хоча, незважаючи на наші спроби уточнити. 

Ми кілька разів запитували про брандмауер веб-додатків, розповсюджували попередження відмови від надання послуг та захист від зловмисного програмного забезпечення на стороні сервера. Хоча більшість веб-хостів включає ці функції, Bluehost ухилився від питання. Ми хотіли б вважати, що ці функції є, оскільки вони зазвичай є, але ми не можемо сказати точно. 

Однак конфіденційність набагато більше стосується. Як уже згадувалося, Bluehost належить EIG, що погано для конфіденційності. Конфіденційність домену коштує додатково, і ваша особиста інформація розглядається як актив, а не конфіденційні дані. 

EIG може обмінюватися інформацією з Google, Facebook, Verizon, WP Beginner, Bing та ін., Що окреслено в її широкій політиці конфіденційності. Є багато юридичних жаргонів, але кількість диму і дзеркал не може приховати, що EIG займається продажем даних. Якщо ви турбуєтесь про конфіденційність, Bluehost, як і всі інші марки EIG, повинні бути вашим останньою увагою.

П’ять круглих думок

SiteGround краще в безпеці та конфіденційності, ніж Bluehost, незважаючи на Bluehost, включаючи більше, ніж його побратими EIG. Хоча Bluehost не поганий у більшості стосунків, його конфіденційність є безглуздою, підштовхуючи SiteGround до крісла переможця в цьому фінальному раунді.

Раунд: Точка безпеки та конфіденційності для SiteGround

6

Фінальні думки

Маючи три перемоги та один нічия, SiteGround – наш чемпіон. У перших кількох раундах відбулася тісна битва між двома, але, як порівняння тривало, стало зрозуміло, що SiteGround вищий. Хоча це не стрибає, а межі є кращими, вона має досить незначні переваги, щоб бути загальним кращим веб-хостом. 

Переможець: SiteGround

Що вбив Bluehost, проте, була його приватність. Усі бренди EIG втрачають величезні бали за конфіденційність, тому що це непростий вигляд, оскільки Bluehost є надійним варіантом в іншому випадку. 

Чи згодні ви з тим, що SiteGround – кращий варіант? Якщо ні, то чому вам подобається Bluehost? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map