Розширений посібник щодо Shopify: Як продати Інтернет в 2020 році

Якщо ви поклали руки на Shopify – якщо ви ще не прочитали наш посібник для початківців Shopify – ви, мабуть, зіткнулися з помилкою або проблемою, з якою звичайні канали не можуть вам допомогти. Це може бути додаток, який виглядає смішно, або якась функціональність, про яку ніхто раніше не думав. Працювати Shopify правильно працювати в цих випадках може бути справжнім болем.


Ці сценарії розчаровують, але, на жаль, вони є правдою, якщо ви працюєте в середовищі Shopify. Не хвилюйтеся, хоча Cloudwards.net тут допоможе.

У цьому вдосконаленому посібнику щодо Shopify ми розповімо вам про більш досконалі речі щодо Shopify. Ми пояснимо, як правильно вибрати тему та як налаштувати її структуру та дизайн. На додаток до цього ми покажемо вам, як правильно поводитися з продуктами та які додатки слід розглянути, як встановити. Давайте розпочнемо.

Як правильно вибрати тему для Shopify

По-перше, ми збираємось пояснити вам, що таке тема. Подумайте про це як фасад вашого магазину. Ви не вирішите, як виглядатиме ваш магазин, залежно від вашої теми, але ви будете орієнтувати його у певному напрямку.

Важливо подумати над темою, яку ви будете використовувати, перш ніж розпочати будівництво магазину, оскільки це заощадить ваш час і гроші пізніше. Наприклад, якщо тема оснащена вбудованою функціональністю бічної панелі, вам не потрібно її налаштовувати пізніше, тому що ви можете додавати її у свій магазин без зусиль.

На Cloudwards.net ми створили зручний контрольний список, який полегшує вам вибір правильної теми.

Shopify-Theme-Store

Критерій теми 1: Бізнес-вимоги

Як не звучить банально, вимоги вашого бізнесу важливі при виборі теми. Як ми говорили в нашій статті про те, як створити веб-сайт з нуля, все починається з чернетки.

Спочатку подумайте про свої вимоги та складіть список речей, які ви вважаєте необхідними для вашого магазину. Ось короткий список питань, які ми пропонуємо задати, розглядаючи теми Shopify:

 • Як ви хочете, щоб ваші клієнти пересувалися через ваш магазин
 • Чи повинна бути функція пошуку
 • Хочете мати бічну панель з навігацією
 • Вам потрібне мега меню
 • Наскільки великий ваш асортимент товарів
 • Як би ви хотіли пізніше просувати ваш магазин
 • Вам потрібен слайдер верхньої сторінки
 • Чи повинен магазин забезпечити блог

Особливо важливим є товарний асортимент. Залежно від того, скільки товарів ви хочете відображати у вашому магазині, ваша тема повинна підтримувати вас, а не блокувати чи перешкоджати вам. В основному, у світі Shopify є три розміри портфоліо: однопродукт, невеликий каталог та великий каталог.

Ви можете знайти теми в магазині тем Shopify, і якщо ви подивитесь, ви можете знайти їх відповідні функції, включаючи розмір продуктового асортименту, в описі кожної теми.

Shopify-Theme-Debut-Особливості

Якщо вам подобається тема, яка не охоплює всіх ваших вимог, надайте пріоритет. Навряд чи одна тема задовольнить усі ваші потреби.

Критерій теми 2: Оптимізація пошукових систем

Оскільки ви, можливо, не хочете постійно розміщувати платні оголошення, вам також слід довго думати про органічний маркетинг. Є сенс заздалегідь перевірити деякі найважливіші технічні критерії оптимізації пошукових систем, такі як:

 • Час завантаження першого огляду
 • Швидкість сторінки мобільний
 • Швидкість робочого столу
 • Сумісність між браузером

Ви можете перевірити швидкість сторінки за допомогою PageSpeedInsights від Google. Однак це означає, що це забирає багато часу і може бути неможливим для всіх тем – вам доведеться придбати деякі з них – ви можете заздалегідь зробити дослідження в Інтернеті.

Індекс швидкості Google-сторінки

Критерій теми 3: Ціна

На жаль, гроші не ростуть на деревах, і як підприємець, ви повинні стежити за своїми витратами. Ось чому виникає старе питання: безкоштовно або купуй?

Ми можемо порадити працювати з платними темами, але це лише половина правди. Більшість платних тем краще з точки зору функціональності. Період. Вам доведеться вирішити, чи варто купувати платну тему, виходячи з того, що ви плануєте робити з вашим магазином.

Якщо ви схиляєтесь до вільного дизайну, це теж добре. З цього приводу, ви повинні запитати себе, скільки програм, схожих на плагіни в WordPress, вам доведеться встановлювати після цього, оскільки більшість коштує грошей і погіршує час завантаження вашого магазину. Можливо, має сенс почати з платної теми, ніж з безкоштовної, яку вам потрібно оснастити додатками.

Найкраща практика, особливо для початківців, – це дотримуватися безкоштовних тем, оскільки простіше отримати підтримку від Shopify, ніж від сторонніх. Ми пояснимо, що це означає попереду.

Критерій теми 4: Підтримка

Підтримка та документація є важливим критерієм вибору оптимальної теми Shopify. Shopify пропонує підтримку наступних тем:

 • Безмежний
 • Мінімальний
 • Поштовх
 • Постачання
 • Поп
 • Дебют
 • Простий
 • Венчурне підприємство
 • Бруклін
 • Наративний

Якщо ви виберете іншу тему, ніж перелічена, ви будете залежати від сторонніх розробників. Це означає, що Shopify не може надати великої підтримки, коли йдеться про деталі теми.

З огляду на це, вам потрібно перевірити, яку підтримку надає Shopify в цілому. Зазвичай, якщо мова йде про технічні проблеми та глибоке налаштування, що швидко відбувається в Shopify, служба, як і сторонні постачальники, стягне з вас платню або переправить сторонніх постачальників, що, знову ж таки, дозволить вам платити за її роботу.

Документація також важлива. Погляньте, наскільки документовані теми. Ви здивуєтеся, наскільки різноманітна якість документації з теми. Особливо з платними темами якість різниться. Ви можете знайти посилання на документацію кожної теми в магазині тем Shopify.

Shopify-Theme-Supply-Documentation

Критерій теми 5: Відгуки

І останнє, але не менш важливе: довіряйте натовпу. Ви не перший, хто відкрив магазин Shopify. Знайдіть свій час і прочитайте відгуки.

Не дозволяйте, щоб погані відгуки занадто сильно відштовхували вас від використання певної теми. У багатьох випадках коментарі користувачів є неосвіченими або висловом розчарування, які випадають у розділі огляду, як ми бачимо на скріншоті нижче.

Shopify-Theme-Debut-Review

“Бутік Свагера” скаржиться на тему “Дебют”. Заява про те, що фотографії не адаптуються в телефоні, – це нісенітниця. Усі теми Shopify відповідають сучасним стандартам. Ось чому ви повинні дотримуватися наших порад і уважно ознайомитися з оглядами, перш ніж приймати рішення.

Настроювання: натискання пікселів з рідиною

Тепер, коли ви вибрали потрібну тему, ми розповімо, як ви можете користуватися Liquid, щоб налаштувати її відповідно до ваших потреб. Важливо зауважити, що якщо ви почнете налаштування, ви повинні дотримуватися своєї теми, оскільки будь-які зміни, налаштування та дизайнерські роботи, які ви зробили, втрачаються при переключенні тем.

Простіше кажучи, вам доведеться робити роботу над розробкою ще раз. Спробуйте використовувати лише одну тему з самого початку і зробіть її захищеною паролем.

Важлива порада: не забудьте зробити кілька примірників своєї теми. В ідеалі вам слід робити регулярні резервні копії та називати їх відповідно, особливо якщо ви встановлюєте програми.

Щоб уберегти вас від потенційної катастрофи, ми розповімо, як розвиватися в Shopify за допомогою рідини. У наступних кількох розділах ми детальніше розглянемо найважливіші компоненти середовища Shopify.

Якщо вам потрібна додаткова інформація про рідке кодування, перегляньте офіційну посилання на рідину або зв’яжіться з розробником.

Основи налаштування

Давайте розпочнемо це деякими основами.

Для доступу до меню налаштування вашого магазину натисніть «Інтернет-магазин». З’явиться меню з такими пунктами: “теми”, “повідомлення в блозі”, “сторінки”, “навігація”, “домени” та “налаштування”. Натисніть «теми», щоб продовжити.

У правій частині екрана ви побачите дві великі області: “поточна тема” та “більше тем”. У області “поточна тема” ви знайдете, ну, поточно активну тему. В іншій області відображаються теми, які ви завантажили з магазину тем.

Shopify-Theme-Customize-Основи

Праворуч від теми – “налаштувати”. Клацніть його, щоб отримати доступ до меню налаштування.

Shopify-Theme-Customizing-Basics-Customize

Тепер ви перебуваєте в меню налаштування, де ви можете внести потрібні зміни до своєї теми. Ліворуч ви побачите свою панель керування, за допомогою якої можна редагувати окремі розділи активної сторінки.

Shopify-Theme-Customizing-Basics-Customize-Control-Panel

Поруч із “розділами” ви знайдете область “Налаштування теми”, де ви можете налаштувати загальні налаштування теми, такі як шрифт, кольори та піктограми.

Shopify-Theme-Customizing-Basics-Customize-Control-Panel-Theme-Settings

Тут ви також знайдете документацію до своєї теми та контактні дані для підтримки.

Shopify-Theme-Customizing-Basics-Customize-Documentation

Ви також можете зануритися в рідкий код теми в розділі “Дії теми”. > “Редагувати код” для більш глибокого налаштування. Про це ми поговоримо пізніше.

Shopify-Theme-Customizing-Basics-Edit-Code

У верхній смузі ви бачите назву теми, яку ви редагуєте. Ви побачите меню, в якому можна переходити між сторінками, які ви хочете налаштувати.

Shopify-Theme-Customizing-Basics-Customize-Change-Page

Поруч із цим меню ви можете вибрати між настільною та мобільною версією.

Shopify-Theme-Customizing-Basics-Customize-Mobile-Version

Важливо зауважити, що якщо ви в процесі налаштування, перекопування документації та розуміння, що ви все зробили правильно, але функція все ще не працює, це може бути, тому що деякі функції в Shopify, особливо додатки, працюють лише якщо тема опублікована.

Розділи: Шматок за штукою до прекрасного магазину

“Секції” – це багаторазові будівельні блоки, які можна використовувати для створення та проектування домашньої сторінки Shopify. Однак немає можливості використовувати їх на інших сторінках, крім цільової сторінки. Щоб дізнатися, наскільки важливою є цільова сторінка, прочитайте наш посібник із використання Інстаграм.

В основному, Shopify розрізняє статичний і динамічний розділи. Статичні розділи, як випливає з назви, статично вбудовані в тему. Заголовок і колонтитул – хороші приклади статичних розділів. Їх не можна додати в меню налаштування. Вставити їх можна лише за допомогою програмування.

Shopify-Theme-Customize-Basics-Custom-Static-Sections

З іншого боку, динамічні розділи – це ті будівельні блоки, які ви можете динамічно додавати у налаштованому редакторі. Виконайте це, вибравши “Додати розділ”.

Shopify-Theme-Customizing-Basics-Customize-Dynamic-розділи

Після цього вам слід побачити список доступних розділів для вашої теми.

Shopify-Theme-Customize-Basics-Custom-Dynamic-Sections-List

Не дивуйтеся, якщо ваш список виглядає інакше, ніж наш. Є розділи, які мають більшість тем, але багато також мають свої спеціальні розділи.

Виберіть правильний розділ і виберіть його. Поруч із назвою повинна з’явитися кнопка «додати». Розділ також відображається у функції попереднього перегляду.

Shopify-Theme-Customize-Basics-Customize-Add-section

Якщо ви хочете вставити розділ, натисніть кнопку «додати».

Питання полягає в тому, чому Shopify відрізняє статичний і динамічний розділи, якщо ми можемо використовувати лише розділи на домашній сторінці. Ми підозрюємо, що Shopify працює над використанням функцій розділу також на інших сторінках.

Тема.scss.liquid: Серце вашого погляду та почуття

Тепер, коли ви знаєте, як змінити структуру цільової сторінки, ми покажемо вам, як змінити її зовнішній вигляд. Для цього натисніть «Тематичні дії», а потім виберіть «редагувати код».

Після цього слід побачити такий інтерфейс:

Shopify-Development-IDE

Там ви можете бачити безліч файлів, розділених на сім великих папок:

 • Макет
 • Шаблони
 • Розділи
 • Сніппети
 • Активи
 • Налаштування
 • Локалі

Папка «активи» особливо цікава для нас.

Shopify-Development-Folder

Відкрийте файл “theme.scss.liquid”.

Shopify-Development-SCSS

У більшості випадків файл має кілька тисяч рядків коду. У нашому прикладі є 7 098 рядків коду. Це тому, що вся стилізація виконана в ньому. Якщо ви хочете внести зміни в CSS, зробіть собі послугу і зробіть це там.

Shopify Products: Поводження з продуктами, як професіонал

Тепер, коли ви знаєте, як змінити вигляд вашого магазину, ми поговоримо про те, що знаходиться в ньому: продукти. У посібнику для початківців ми пояснили, як створити продукти. Тепер ми підемо глибше і поговоримо про варіанти та варіанти.

Усі продукти можуть мати варіанти, хоча цього не потрібно. Кожен варіант має різні варіанти, інакше варіанти не мали б сенсу. Поширений приклад – колірний варіант:

Shopify-Products-варіанти

Як ви бачите на скріншоті вище, ви можете обладнати один і той же продукт різними кольорами, не створюючи для кожного нового продукту, що зручно.

Як імпортувати продукти в Shopify

Якщо у вас є магазин з великою кількістю товарів, можливо, ви не хочете додавати кожен товар окремо у свій магазин. Ось чому Shopify пропонує функцію масового імпорту.

У головному меню Shopify натисніть вкладку “товари” зліва, щоб увійти в меню продукту.

Shopify-Main-Menu-Products

Натисніть “імпорт”.

Shopify-Products-Import

Ви повинні побачити вікно, де ви можете завантажити шаблон .csv-файлу для імпорту. Наповніть його своїми продуктами та завантажте знову. Оскільки поля в шаблоні заплутані, радимо вам використовувати офіційне пояснення Shopify, заповнюючи його.

Shopify-Products-Import-Popup

Ось додаткові поради щодо спрощення роботи над імпортом:

 • Якщо ви імпортуєте багато продуктів, спочатку завантажте зображення продукту в Shopify. Це гарантує, що зображення вже мають Shopify URL-адресу, яку вам потрібно буде записати у файл завантаження. В іншому випадку вам доведеться вручну призначити всі зображення продуктам і варіантам.
 • Для продуктів з варіантами ви повинні залишити певні поля порожніми, щоб Shopify створив їх як варіанти, а не як окремі продукти.
 • Остерігайтеся пастки Excel. Excel використовує крапки з комою як роздільники файлів .csv за замовчуванням, але Shopify не робить. Переконайтесь, що файл завантаження розділений комами, а не крапками з комою.
 • Також важливо вводити списки та переліки в лапки і використовувати позначення розмірів і цін, а не крапки..

Додатки: корисні додатки для Shopify

Як і плагіни в WordPress, додатки в Shopify – це функціональні розширення, які потрібно встановити окремо. Деякі є безкоштовними, а деякі – ні. Якщо WordPress для вас повністю грецький, ми підготували кілька посібників з WordPress:

 1. Посібник для початківців щодо використання WordPress
 2. Проміжний посібник з використання WordPress
 3. Розширений посібник із використання WordPress

Ось наші найкращі програми Shopify:

Комплект: запускайте кращі реклами у Facebook

Kit – це додаток, розроблене Shopify, щоб допомогти вам покращити маркетинг у Facebook. Він не тільки безкоштовний у використанні, але він також є віртуальним помічником і робить регулярні пропозиції Facebook Messenger для отримання більшої кількості трафіку до вашого інтернет-магазину. Це обов’язково для всіх, хто займається маркетингом у Facebook для свого магазину.

Oberlo: Знайдіть товари для продажу в Shopify

Oberlo – ідеальний супутник для тих, хто хоче зайнятися дропшипінгом у своєму інтернет-магазині. Додаток підключено до декількох торгових майданчиків, таких як AliExpress, і дозволяє легко імпортувати товар у ваш магазин Shopify.

Все, що вам потрібно зробити – це встановити додаток для перегляду тисяч і тисяч продуктів та імпортувати їх у свій інтернет-магазин одним натисканням кнопки. Після того, як клієнти роблять замовлення у вашому інтернет-магазині, вам залишається лише замовити замовлення в Оберло, щоб відправити продукцію замовнику безпосередньо від постачальника.

Shopify-Apps-Oberlo

Hotjar: По-справжньому зрозумійте, як ваші відвідувачі взаємодіють на вашому сайті

Hotjar – корисний інструмент, який можна використовувати для створення теплових карт для вашого інтернет-магазину. Це також дає можливість переглядати записи відвідувачів, які переглядають ваш магазин.

Додаток має багато сенсу, оскільки дає змогу визначити ті частини веб-сайту, які добре працюють, і ті, які ігноруються більшістю відвідувачів. Це особливо важливо для вашого інтернет-магазину, оскільки ви хочете дізнатись, які продукти переглядаються, а не купуються, наприклад. Це робить Hotjar одним з найкращих інструментів покоління свинцю на ринку.

На веб-сайті Hotjar ви можете дізнатися, як це детально працює, і як ви можете інтегрувати його у свій магазин.

Сміливі на замовлення ціни: Оптимізація продажів та конверсій

Bold Custom Pricing була розроблена компанією Bold Commerce, яка є великим гравцем в середовищі Shopify і розробила багато корисних додатків. Ми особливо зацікавлені в Bold Custom Pricing, оскільки це дозволяє ввімкнути об’ємні знижки та інші приціли щодо ціноутворення. Перш за все, ви можете створювати групи клієнтів та нагороджувати лояльних клієнтів відповідними знижками.

Важливим недоліком програми є те, що Bold Commerce змінює багато вашої теми, щоб змусити Bold Custom Pricing працювати безперебійно. Багато. Рідких файлів, таких як product-template.liquid, виглядатимуть по-різному і їх буде важко підтримувати. Ви будете залежні від підтримки Bold Commerce.

Більше підказок щодо додатків

Кожен додаток змінює код вашої теми. Не забудьте зробити резервну копію, перш ніж встановлювати будь-який додаток. Якщо ви не знаєте, де шукати хорошу службу резервного копіювання, прочитайте наші огляди в Інтернеті.

Якщо у вашому магазині встановлено кілька додатків, можливо, вони можуть зіткнутися з проблемами встановлення додаткових. У більшості випадків це тому, що теми та, можливо, вже встановлені додатки відрізняються від магазину до магазину та змінюють код таким чином, що немає стандартизованого способу встановлення додаткових додатків.

Це також причина, що ви не повинні намагатися встановлювати кілька додатків одночасно. Ви швидко втратите відстеження змін. Знайдіть свій час і встановіть по одній програмі за раз.

Вам також слід уникати негайного доступу до вашого магазину. Інакше ви не знатимете, який додаток встановлено та інтегровано, а який – ні.

Фінальні думки

Ми сподіваємось, що ми дали вам корисні поради та поради з цим поглибленим посібником щодо Shopify. Shopify – корисна і хороша платформа для запуску інтернет-магазину за мить, особливо якщо ви не знаєте, як кодувати.

Це означає, що якщо ви маєте передові технічні навички, Shopify стає потужним і налаштованим союзником, який може бути розроблений практично для будь-якого інтернет-бізнесу.

Якщо у вас є більш основні питання, найкраще вам підходить наш посібник для початківців, який пов’язаний у верхній частині цієї статті. Якщо у вас є додаткові запитання, сміливо задайте їх у коментарях. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map