Посібник для початківців Trello: Канбан Кан

Управління завданнями – важлива частина будь-якого проекту. Правильне значення може бути різницею між успіхом і невдачею. На щастя, якщо вам потрібно бути більш організованими, допомога під рукою є. Існує безліч хороших, безкоштовних інструментів, щоб полегшити справи, серед яких Trello. Хоча це досить просто, ми склали цей посібник для початківців Trello, щоб зробити перехід ще більш плавним.


У нас також є посібник для початківців Асани, якщо ця програма найкраще підходить для вас. Якщо ви хочете побачити, як вони складаються, прочитайте наш порівняльний огляд Трелло проти Асани.

Trello – це простий та ефективний інструмент для управління та організації завдань. Він орієнтований на команди як спосіб впорядкування предметів в рамках проекту, але немає ніяких причин ви не можете їх використовувати самостійно. Він досить універсальний і має безліч варіантів налаштування, про що ви можете прочитати в нашому огляді Trello.

Це означає, що ви можете легко встановити його для різних завдань.

Для отримання більш досконалих функцій, таких як управління ресурсами та відстеження витрат, ви можете переглянути складніші інструменти. Наш список найкращого програмного забезпечення для управління проектами – чудове місце для початку.

Використання Трелло – вітер. Ми використовуємо його самі на Cloudwards.net для управління нашим робочим процесом, і якщо це не рекомендація, ми не знаємо, що таке.

Підписка

Щоб зареєструватися, ви просто заповніть просту форму, відповівши на підтвердження електронною поштою. Потім ви можете перейти до налаштування своєї першої дошки, на якій вже є кілька зразків стовпців.

трелло-підписка

Основний рахунок Trello безкоштовний і дозволяє вам робити більшість того, що вам потрібно. Це не додаток, до якого ви підписуєтесь лише для того, щоб потрапити на його межі протягом кількох годин. Базовий пакет є чудовим, і він не вимагає від вас оновлення.

Якщо ви хочете підписатись на його золотий пакет, то є багато чого сподобатися. Ліміт ваших вкладень збільшується з 10 МБ до 250 МБ. Ви можете додати власні фони до своїх дощок, і є безліч цікавих функцій, таких як наклейки, власні емоджи та бонуси.

Золотий пакет коштує 45 доларів на рік, тому банк також не порушить. Окрім запуску у вашому браузері, Trello доступний для Android та iOS, тому ви також можете керувати речами в дорозі.

Що ви можете зробити з Trello?

Ви можете ознайомитись із Trello через запрошення команди чи компанії, і тоді ви спочатку будете працювати з їх правлінням. Якщо ви починаєте його вперше, вам потрібно буде налаштувати речі самостійно.

Для цього почніть з дошки за замовчуванням, наданої для вас, або натисніть кнопку «дошки» у верхньому лівому куті екрана. Якщо у вас вже є дошки, ви зможете перемикатися між ними там. У будь-якому випадку, щоб створити нову, просто натисніть «Створити нову дошку», щоб відкрити новий діалог дошки, показаний нижче.

trello-create-board

Там ви можете назвати свою нову дошку, вибрати її колір тла чи зображення та вирішити, чи зробити її приватною чи загальнодоступною. Загальнодоступна дошка буде видно у всьому Інтернеті, що чудово, якщо ви займаєтесь місцем чи публічним місцем збору, але менше, якщо організуєте свій офісний реєстр чай.

Вибравши потрібні варіанти, натисніть «Створити дошку» та вуаля. Ваша нова дошка з’являється у всій красі.

трелло борт

По суті, Trello – рада канбану, що дозволяє вам переміщувати роботу зі стовпця в колонку. Створюючи нову дошку, ви побачите три стовпці або списки, додані вже: “робити”, “робити” та “зроблено”. Це дає вам уявлення про те, як скласти свої проекти Trello.

Ваш робочий процес повинен тривати зліва направо, але ви можете додати стільки проміжних етапів, скільки вам потрібно.

Робота зі списками

Ви можете використовувати списки, надані як готовий список справ, або, якщо вам зручніше, перейменувати їх, щоб представити різні етапи вашого проекту.

Якщо вам потрібно більше трьох категорій, натисніть «додати до списку», щоб створити ще одну. Знову ж таки, ви можете назвати їх як завгодно, тому для творчості є багато можливостей. Наприклад, ви можете назвати кожен список за членом команди або іншою групою у вашій компанії, щоб вказати, хто призначений до чого.

Ви можете мати непризначений стовпчик зліва для того, щоб члени команди обирали роботу, а потім – стовпці, які відображають, на якому етапі знаходиться робота. Існує багато способів його використання. Подумайте, як розподілити свої завдання, а потім назвіть стовпчики відповідно.

Додавання карток

Списки спочатку порожні, але вони є власниками карт. Ви можете додати їх, натиснувши «додати карту». Потім назвіть свою карту відповідно до завдання, яке ви хочете, щоб вона представляла, натисніть “Додати карту”, і ви закінчите.

Ви можете переміщати картки з місця на місце, перетягуючи їх. Перемістивши його, кожен, хто працює над цим предметом, отримає повідомлення про те, що він переміщений, тому, хто потребує перегляду далі, може продовжувати роботу, незалежно від того, чи пам’ятаєте ви їм сказати..

Натиснувши на карту, ви побачите діалог, який дозволяє коментувати її, переглядати попередню діяльність, пов’язану з нею, та призначити членів команди. Ви можете переглядати конкретні картки, щоб переконатися, що ви отримали зміни.

деталь-трелло-картка

Ви також можете додавати терміни та налаштовувати повідомлення, щоб нагадувати людям, коли вони наближаються. Хоча це у нас ніколи не буває, ми чули, що пропущені терміни зустрічаються в інших місцях.

Зробити це краще

Якщо ви хочете, щоб картки виглядали привабливішими, ви можете додати до них наклейки. Наліпки – це зображення, які можна знайти, натиснувши «наклейки» в меню праворуч від екрана. Їх можна перетягнути на картки і це прекрасний спосіб зробити їх візуально відмінними.

трелло-наклейки

Дванадцять пропонуються у безкоштовній упаковці, більше доступних, якщо ви перейдете на платний план. Оновлення також дозволяє використовувати власні зображення. Наприклад, використання дизайнів вашої компанії – це відмінний спосіб додати право власності на ваші проекти.

трелло-мітки

Ви також можете призначити етикетки карт, що по суті є просто кольоровим кодуванням їх за допомогою додаткового тексту. Це ще один корисний спосіб їх класифікувати та зробити візитки легко читати візуально.

Якщо ви хочете ще більше розділити карту, ви можете додати контрольний список, щоб показати, що потрібно зробити, щоб закінчити її. Контрольні списки містять конкретні підзавдання, які ви можете відмітити, працюючи над ними. Корисна панель показує, наскільки ви готові до завершення, що особливо корисно, якщо у вас є багато предметів для завершення.

трелло-контрольний список

Округлення основ

Це основи використання Trello. Ви можете багато чого досягти, використовуючи лише основні функції, і ви можете багато чого зробити, щоб налаштувати його на свої потреби.

Це швидко, інтуїтивно та чуйно. Користувацький інтерфейс легко читати, і більшість того, що там можна зрозуміти, перегляньте його. Нам ніколи не доводилося переглядати сторінки довідок під час його використання і ніколи не писали цього посібника.

Якщо ви цього вимагаєте, система довідок є всеосяжною, що містить понад 200 статей, що пояснюють, як це все працює. Також існує активний форум громади. Якщо ви не можете знайти відповідь на своє запитання там, ви, ймовірно, можете отримати його протягом декількох годин. Ви також можете звернутися за допомогою до служби підтримки Trello за допомогою контактної форми.

треллоконтакт

Створення вашої команди Trello

У верхній частині головного екрана є маленькі кола, які представляють людей, які мають доступ до кожної дошки. Ви побачите зображення профілю людей у ​​колах, якщо вони встановили їх чи їхні ініціали. Щоб запросити більше людей, натисніть на малюнку з плюсом поруч із ним праворуч від поточних користувачів.

трелло-запросити

Якщо ваш бізнес використовує кілька дощок, можливо, ви захочете піти далі та створити команду. Як і у дошках, ви можете запрошувати людей до створених команд.

трелло-команда

Після того, як ви будете готові до роботи членів вашої команди, ви можете створити різні необхідні дошки. Ними можна керувати, як і раніше. Однією цікавою особливістю є те, що ви можете пов’язати Slack дошки зі своєю командою. Це дозволяє робити такі дії, як сповіщення всіх про зміни Trello через Slack.

Якщо ваша команда використовує Slack для регулярного спілкування, корисним є те, що зміни Trello відображаються там же. Інші способи використання Slack для вигоди вашої команди читайте в кращому хмарному сховищі для статті Slack.

трелло-команда-менеджмент

Delving Deeper – розширені функції Trello

Ознайомившись з основами Trello, є кілька корисних хитрощів, які допоможуть вам отримати більше користі від цього. Ви можете перетягнути вкладення на картках, щоб поділитися ними. Ви можете створити списки, двічі клацнувши, і ви можете відкрити список комбінацій клавіш, натиснувши «?» на клавіатурі.

Трелло також має корисні функції на своїх екранах з опціями. Існує кольоровий режим, тому, якщо кольорові картки зашифровані кольором, ви можете бути впевнені, що кожен може бачити, що робити. Ви також можете налаштувати такі речі, як двофакторна автентифікація, якщо ви хочете захистити свій обліковий запис від кіберзлочинності.

Також можливо завантажити особисту інформацію, яку зберігає Trello. Хоча ми не маємо особливих проблем щодо конфіденційності щодо Trello, це приємна функція. У нашій статті про те, як захистити свою конфіденційність, наведено вказівки щодо того, що ви можете зробити для збереження приватної інформації в Інтернеті. Більше корисних порад можна переглянути в документації на Trello.

Прикладні інтеграції

Ще одна чудова особливість, яку має Trello, – це електроживлення. Вони дозволяють інтегрувати його з багатьма іншими програмами та послугами. Близько 30 надає Trello, але інші сторонні джерела харчування доступні. Занадто багато підтримуваних служб для деталізації, але вибір включає Twitter, Gmail, GitHub, Salesforce, SurveyMonkey та Jira.

Існує також календар, тож ви можете оглядати, що потрібно робити, коли. Вам потрібно буде оновити свій обліковий запис, щоб використовувати кілька джерел живлення.

Фінальні думки

Маючи мільйон користувачів на день, легко зрозуміти, чому нещодавно Trello оцінювали в 400 мільйонів доларів. Простий у використанні та вільний для початку, тому варто перевірити, чи є ви на ринку нового програмного забезпечення для управління завданнями. Навіть якщо ви цього не зробите, можливо, варто ознайомитись зі списком справ, який допоможе вам більше організуватися.

Якщо ви працюєте в команді в Інтернеті і хочете підвищити її продуктивність, Trello – це чудовий інструмент для цього. Для іншого корисного програмного забезпечення подивіться наш список найкращих програмних засобів для віртуальної команди.

Ми сподіваємось, що цей посібник допоміг вам впоратися з Trello і показав вам трохи того, що ви можете з цим зробити. Якщо ви спробували це і хочете щось розповісти нам про свій досвід, повідомте нам у коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map