Namecheap vs. GoDaddy: Битва 2020 року колишніх реєстраторів

Ні Namecheap, ні GoDaddy не ввійшли в наш найкращий посібник з веб-хостингу, але один був набагато ближче, ніж інший. Оскільки два веб-хости-реєстратори, що перейшли на реєстрацію доменів, лише здавалося, що вони підлягають підключенню двох один до одного в поєдинку Namecheap проти GoDaddy. Хоча GoDaddy має значно більшу частку ринку, це не обов’язково найкращий варіант. 


GoDaddy не є незнайомцем для наших порівнянь, приймаючи одне з найбільших імен галузі в нашому SiteGround проти GoDaddy та HostGator vs. GoDaddy. З іншого боку, Namecheap – новачок, який рідко знімається в наших путівниках. Тим не менше, це вражаючий господар, враховуючи ціну. 

Ми зробимо все можливе, щоб дати вам зрозумілий варіант до кінця цього порівняння, але ви все-таки повинні проконсультуватися з нашим оглядом GoDaddy та оглядом Namecheap. Там ви побачите, як ці дві послуги проходять на більш широкому ринку веб-хостингу, а не лише у відриві.

Налаштування боротьби: ім’я-чак проти GoDaddy

Ми оцінюємо окремі сервіси у восьми розділах, кожен з яких є частиною того, що ми вважаємо життєво важливим для веб-хостингу. Однак порівняння не можуть дозволити собі мати цілих вісім розділів, оскільки це зробить їх надмірно довгими та несправедливими. Хоча ми все ще висвітлюватимемо все, що робимо у своїх звичайних оглядах, ми згустили тут розділи на п’ять раундів. 

Ці раунди: особливості, ціни, простота використання, швидкість та безпека. Кожен раунд починається з нас, встановлюючи сцену з того, що ми шукаємо. Потім ми поговоримо трохи про кожну службу та дамо кілька думок про те, як вони складаються. Наприкінці кожного раунду ми оголосимо переможця та присудимо бал.

Усього п’ять очок, і сервіс з найбільшою кількістю очок в кінці буде коронованим чемпіоном. Хоча ми використовуємо цю систему для того, щоб легко визначити, яку послугу ми надаємо перевагу, це не єдиний розгляд. Як ми вже бачили в кількох порівняннях (таких як наш SiteGround проти DreamHost та A2 хостинг порівняно з SiteGround), не завжди є чіткий переможець. 

Через це ми пропонуємо прочитати кожен раунд, щоб ви зрозуміли, чому ми прийняли наше рішення. Деякі круглі нарізані і сухі, але в інших є трохи більше нюансів.

1

Особливості

Особливості набувають все більшого значення за допомогою веб-служб хостингу. Наприклад, кілька сотень доларів рекламних кредитів на iPage починає виглядати невдало порівняно з серверами LiteSpeed ​​Hostinger (читайте наш огляд iPage та огляд Hostinger). Однак, існує багато особливостей, які слід врахувати (читайте наш огляд хостингу A2 для прикладу цього), тому замість того, щоб концентруватися на конкретних характеристиках, ми розглянемо три загальні області. 

Хороший сервіс хостингу повинен мати інструменти, які допоможуть вам створити, оптимізувати та захистити свій сайт. Все, що потрапляє під ці парасольки, задовольняє те, що ми шукаємо в цьому раунді.

Ім’ячек

Іменна скрипка, як випливає з назви, коштує дешево. Зважаючи на ціну, список функцій вражає, хоча важко ігнорувати, що в ньому пропущено кілька основ. Ви можете впевнено отримати пакет за менше, ніж конкуренція, але, можливо, вам доведеться відшукати деякі інші послуги, щоб відчути себе повнофункціональним.. 

На щастя, Namecheap охоплює найважливіше. Він включає в себе рудиментарний розробник веб-сайтів з кількома пристойними темами та варіантами електронних комерційних точок. “Рудиментарій” – це найкращий спосіб описати це. Хоча ви можете створити сайт, він не буде настільки ж функціональним або красивим, як сайт, створений з одним з наших найкращих розробників веб-сайтів, таким як Wix (читайте наш огляд Wix).

namecheap-review-website-builder

Якщо ви не дбаєте про будівельника, ви завжди можете користуватися Weebly або Strikingly, обидва вони доступні через магазин додатків (читайте наш огляд Weebly і Strikingly). Крім того, Namecheap пропонує конфіденційність домену, щоденне резервне копіювання, завантаження безкоштовних SSL / TLS сертифікатів та інтеграцію з Google Apps. 

Цей список функцій зробить гордістю навіть SiteGround (читайте наш огляд SiteGround). Однак у Namecheap є один дивний недолік. Ви отримуєте безкоштовний домен зі своїм планом, але він повинен бути доменом “.website”. Майже всі хости пропонують безкоштовний домен “.com”, тому дивно бачити, як Namecheap пропускає повз нього.

GoDaddy

GoDaddy, безсумнівно, є одним із найбагатших функцій веб-хостингу, але вам доведеться витратити багато коштів, щоб отримати доступ до цих функцій. Як один з найбільших хостів, GoDaddy пропонує все, від номерів ділових телефонів до декількох розробників веб-сайтів, але більшість цих функцій є а-ля-карт. 

Це показано в спільних планах GoDaddy. Наприклад, у перших двох відсутні безкоштовний сертифікат SSL / TLS. Жоден із загальних планів також не має щоденних резервних копій або сканування зловмисного програмного забезпечення. Хоча деякі хости замінюють ці найважливіші функції кричущими (наприклад, прочитайте наш огляд Site5), GoDaddy не. 

Купуючи хостинг-пакет, ви отримуєте, ну, хостинг-пакет. Це прекрасна концепція, але GoDaddy дає вам мінімальний мінімум і за неї стягує більше, що ми вивчимо в наступному раунді. Виняток становлять плани WordPress, які містять достатньо можливостей, щоб бути гідними найкращого веб-хостингу для керівництва WordPress. 

Ви навіть не маєте безкоштовного конструктора веб-сайтів, що особливо дратує, якщо у GoDaddy є власний конструктор (читайте наш огляд GoDaddy GoCentral щодо наших думок з цього приводу). Навколо кожного кута, здається, GoDaddy хоче більше грошей. Тут передбачено все, але ви можете отримати набагато більше функцій за набагато менші гроші в інших місцях. 

Думки круглі

Іменника, і GoDady бракує функцій. Однак одному явно бракує більше, ніж іншому. Namecheap має деякі дивні упущення від своїх спільних планів, але пакет функцій загальний. GoDaddy, з іншого боку, включає майже нічого, якщо ви не купуєте дорогий план WordPress. З цієї причини, ми присудимо Namecheap бал за цей раунд.

Круглий: Особливості точки для Namecheap

Логотип Namecheap
Логотип GoDaddy

2

Ціна

Ціноутворення є складним раундом для більшості веб-хостів, і, на жаль, саме так. Хоча не такий оманливий, як Arvixe (читайте наш огляд Arvixe), один з наших конкурентів має складну та заплутану схему ціноутворення. У цьому раунді ми розглянемо, наскільки чітко Namecheap та GoDaddy передають ціну протягом всього процесу оформлення замовлення, а також саму ставку..

Ім’ячек

Ім’я кошика імен – це не просто розмова. Це далеко один з найдешевших веб-хостингових послуг. Хоча Hosting24 отримає вам нижчу вступну ставку (читайте наш огляд Hosting24), Namecheap не має рівних цін у порівнянні з іншими послугами – включаючи дуже недорогий 1&1 IONOS (читайте наш 1&1 огляд IONOS).

Коротше кажучи, Namecheap є втіленням дешевого веб-хостингу, але більше того, що є втіленням чіткого веб-хостингу. Схему ціноутворення зрозуміти нескладно, а Namecheap пропонує всі свої плани протягом місяця або одного року. Ви отримаєте знижку 6-7 відсотків, переходячи щорічно, і можете перевірити цю ціну безпосередньо на кожній сторінці товару. 

Плани спільного використання та WordPress використовують цю структуру, тоді як VPS та спеціальні користувачі також можуть платити щоквартально. Плани торговельних посередників, які є лише пакетами перероблених спільних планів, можуть тривати весь шлях до двох років. Найбільш вражаючий з лоту, однак, це сервери, призначені для оформлення. Хоча менш сучасний, ніж спеціалізований сервер на LunarPages (читайте наш огляд LunarPages), сервери оформлення Namecheap дозволять вам отримати спеціальний хостинг менше ніж за 50 доларів на місяць. 

Якщо ви спробуєте послугу і вирішите, що вона вам не подобається, у вас є 30 днів, щоб отримати відшкодування за всі сервіси, крім VPS, що надає лише два тижні. Ми бачили набагато довші вікна повернення коштів (читайте наш огляд хостингу InMotion для одного з них), але Namecheap відповідає більшості ринку з 30-денною гарантією повернення грошей..

GoDaddy

Як один з найбільших доступних веб-хостів, це має не дивно, що GoDaddy має надзвичайно щільний список планів. Тільки обсяг може зробити план заплутаним, але GoDaddy не допомагає в цій справі зі своєю заплутаною схемою ціноутворення. 

Наприклад, найдешевший спільний план починається від $ 3 на місяць і поновлюється від $ 8 на місяць. Це стандарт для більшості хостів, але те, що GoDaddy не пояснює, – це буде коштувати 11 доларів на місяць, якщо ви підписуєтеся менше року. Для порівняння, DreamHost пропонує більш збагачений функціональний план, який складає лише 6 доларів на місяць після оновлення, незалежно від тривалості (читайте наш огляд Dreamhost). 

GoDaddy – це не найдорожча послуга веб-хостингу, яку ми бачили (читайте наш огляд Pagely про це), але з тим, як мало ви отримуєте з кожним планом, важко взагалі довіряти рекламованій ціні. Щоб отримати ті самі функції, які ви отримуєте з DreamHost або SiteGround, вам потрібно буде платити подвійно або потрійно з GoDaddy. 

Гарантія повернення грошей теж не гарантує багато. У вас є звичайні 30 днів для повернення грошей, але тільки якщо ви придбали хостинг на рік або більше. Якщо ви їдете з тримісячним варіантом – який є єдиним вибором за рік або більше – у вас є лише 48 годин, щоб передумати. 

Круглі дві думки

GoDaddy дорогий, заплутаний і складний, а Namecheap чітко відображає ціну, яку ви заплатите. Навіть якщо послуги коштують однаково, Namecheap виграє цей раунд. Ми вважаємо вражаючим, що Namecheap настільки чіткий, зберігаючи ціну настільки низькою.

Круглий: Цінова точка для Namecheap

Логотип Namecheap
Логотип GoDaddy

3

Простота використання

Налаштування сайту за допомогою веб-хоста дуже багато – від вибору відповідного плану до перенесення файлів вашого сайту до вивчення вашого шляху навколо панелі управління. Хоча це може бути складно, ми побачили декількох хостів, які роблять цей процес привабливим та захоплюючим, наприклад, Kinsta (читайте наш огляд Kinsta). У цьому раунді ми детально розповімо про свій досвід роботи з Namecheap та GoDaddy. 

Ім’ячек

У процедурі вибору плану є найпростіший процес вибору плану, але замовлення займає більше часу, ніж потрібно. У кожного кроку є своя спеціальна сторінка, тобто ви створите обліковий запис на одній сторінці, вкажете свою платіжну інформацію на іншій, заповніть свою платіжну інформацію на наступній тощо. Це викликає непотрібність усього процесу, особливо тому, що Namecheap може звести його до сторінки чи двох. 

Одним із головних моментів є те, що ви можете встановити свій пароль відразу, замість того, щоб переходити через електронну пошту, щоб знайти облікові дані для входу (читайте наш огляд HostGator для прикладу цього). Ви можете увійти на свою приладову панель відразу після придбання плану.

namecheap-review-account-dashboard

Хоча приладова панель невтішна. Це явно реліквія від того, коли Namecheap був просто реєстратором домену, майже всі вкладки вказують на придбання хостингу для зареєстрованих доменів. Це ускладнює пошук найважливіших варіантів, таких як cPanel, оскільки вони поховані під хооплом. 

cPanel сам по собі чудово, відображаючи всі вибори в нашому найкращому веб-хостингу з посібником по cPanel. Однак це не знімає Namecheap з гачка. Замість того, щоб перебудовувати службу, щоб конкурувати з сучасними веб-хостами, Namecheap розширив свої послуги, залишивши позаду панель управління, яка не є настільки функціональною, як повинна бути.. 

GoDaddy

GoDaddy схожий на Namecheap, коли справа стосується простоти використання. Однак вибрати план з GoDaddy набагато складніше. У GoDaddy не тільки є довший список планів, він відображає їх непослідовно. Наприклад, спільний хостинг має кілька підтипів, але деякі з цих підтипів призведуть до зовсім іншої сторінки продуктів. 

Як ми зазначали в нашому огляді, схоже, GoDaddy спроектував усі елементи свого сайту ізольовано і з’єднав їх після факту. Дизайн є естетично стійким, але навігація – це все, окрім. Оформлення замовлення просте, на щастя, навіть якщо GoDaddy попередньо вибирає кілька доповнень. 

godaddy-огляд-приладова панель

Namecheap і GoDaddy стають набагато схожішими, коли мова йде про панель управління. Як і його конкурент, GoDaddy чітко фокусується на реєстрації доменів. При цьому панель керування GoDaddy не так захаращена, як на Namecheap. Незважаючи на обмежені функції, GoDaddy дозволяє легко знайти cPanel. 

cPanel сам по собі чудово, хоча і не такий глибоко інтегрований, як Bluehost (читайте наш огляд Bluehost). Збірка є такою ж, як і в наявності, без додаткових розділів або додатків в інтерфейсі. Однак, потрапляння на cPanel не є проблемою, що важливіше для цього раунду.

Три круглі думки

GoDaddy та Namecheap роблять акцент на реєстрації доменів. Обидва пропонують також cPanel. Однак завдяки спрощеному процесу оформлення замовлення та більш простої панелі управління GoDaddy – наш переможець. Під час оформлення замовлення та управління хостингом заповнене занадто багато переповнень. 

Раунд: Точка простоти використання для GoDaddy

Логотип Namecheap
Логотип GoDaddy

4

Швидкість і час роботи

У цьому раунді ми порівнюємо результати швидкості та часу роботи веб-хостингу Namecheap та GoDaddy. Ми перевіряємо продуктивність веб-хостингу, запустивши сайт з найдешевшим спільним планом і встановивши на ньому порожню копію WordPress. 

Після цього ми запускаємо сайт за допомогою двох орієнтирів – Pingdom Speed ​​Test та Load Impact, щоб визначити, наскільки вони ефективні. Ми робимо все це як звичайний клієнт, тобто ми не маємо вишневого сервера.

Ім’ячек

Під час нашого тестування на Pingdom іменник виявився добре, але ми побачили краще. Загалом сайт завантажується менше ніж за секунду. Незважаючи на це, Pingdom оцінив його лише у 90 із 100. Виходячи з того, що ми бачимо на графіку нижче, нижчий бал, ймовірно, був наслідком того, що кешування мало, що не відбувається на сервері.

namecheap-огляд-тест на швидкість

Перші два рівні загального хостингу не містять кешування. Тому, оскільки ми перевірили перший рівень, ми не мали кешування на тестовому сайті. Збільшивши діапазон варіантів хостингу, ви отримаєте доступ до eAccelerator та xCache, що має значно підвищити продуктивність. 

Однак вплив навантаження дало чудові результати. За допомогою цього інструменту ми надіслали 50 віртуальних користувачів на сайт протягом п’яти хвилин, щоб побачити, наскільки добре він може управляти збільшенням трафіку. Namecheap з легкістю впорався з вантажем, зберігаючи майже пряму лінію протягом усього тесту. Не було жодних помилок, на відміну від GreenGeeks (читайте наш огляд GreenGeeks).

namecheap-огляд-навантаження-вплив

Якщо ваш сайт коли-небудь перейде в режим офлайн, Namecheap є гарантією безперервного часу, яка розміщується на рівні 99,9 або 100 відсотків, залежно від вашого плану. Щоразу, коли ваш веб-сайт не працює, Namecheap забезпечить цілий день обслуговування.

GoDaddy

Для завантаження GoDaddy було менше часу, ніж Namecheap, але він отримав такий же бал від Pingdom. Як ви бачите на графіку нижче, GoDaddy витрачав менше часу на показник “очікування”, ніж Namecheap. Однак це було декілька заблокованих запитів, які роздували кількість даних, які потрібно було передати між сервером та користувачем. 

godaddy-огляд-тест на швидкість

Однак у нас було ряд проблем під час тесту навантаження навантаження. Умови були однакові – 50 користувачів протягом п’яти хвилин, – але GoDaddy не впорався з навантаженням. Під час тесту час відгуку було дико непослідовним, занурюючись до нуля мілісекунд для деяких віртуальних користувачів.

Коли віртуальний користувач повертає нульовий мілісекунд час відгуку, це означає, що сервер не відповів. У більшості випадків це говорить про те, що надто багато користувачів перевантажує сервер, який не може виконати жодних нових запитів. 

godaddy-огляд-навантаження-вплив

Начебто це було недостатньо погано, гарантія безперервної роботи GoDaddy є ненормальною. GoDaddy обіцяє вам 99,9-відсоткову тривалість роботи, і якщо GoDaddy не виконає цього, ви отримаєте кредит у розмірі 5 відсотків щомісячної плати. Однак придатність визначається виключно GoDaddy і не включає відключення FTP, відключення електронної пошти або обслуговування. 

Круглі чотири думки

Наші конкуренти рівномірно узгоджуються, коли йдеться про індивідуальний час завантаження, але ми використовували кілька інструментів тестування, щоб переглянути всі аспекти хостингової послуги. Коли ми вносимо вплив навантаження в рівняння, GoDaddy не витримує. Namecheap вдалося впоратися зі збільшенням трафіку без будь-яких проблем, і це забезпечує кращу гарантію тривалості роботи – зробивши переможцем цього раунду.

Круглий: Точка швидкості та часу роботи для Namecheap

Логотип Namecheap
Логотип GoDaddy

5

Безпека та конфіденційність

Безпека веб-сайтів може бути не першим, що спадає на думку, коли ви купуєте хостинг-пакет, але це дуже важливо. Для цього фінального раунду ми розглянемо, наскільки добре Namecheap та GoDaddy захищають ваш сайт та захищають ваші дані..

Ім’ячек

Namecheap включає повний спектр функцій безпеки, включаючи 50 безкоштовних сертифікатів PositiveSSL, автоматичне щоденне резервне копіювання та сканування шкідливих програм. Остання особливість є найдивовижнішою, оскільки майже всі хости платять за захист від зловмисного програмного забезпечення. 

Ви можете знайти інструмент під назвою “сканер вірусів” у cPanel. Хоча ви можете отримати доступ до нього будь-коли, ви обмежені одним скануванням на день. Варто зазначити, що інструмент також не очистить ваш сайт. Якщо ви виявите зловмисне програмне забезпечення, ви самостійно знайдете рішення для його позбавлення.

namecheap-review-virus-scanning

Що стосується конфіденційності, Namecheap – один з кращих варіантів. Кожен домен, який ви реєструєте в Namecheap, безкоштовно містить конфіденційність домену, яка замінює особисту інформацію, якою ви зазвичай реєструєте домен. Крім того, Namecheap забезпечує конфіденційність при передачі домену, якої ми ніколи не бачили. 

Політика конфіденційності також є твердою. Namecheap збирає деякі дані про вас, як і всі інші веб-хости, але зберігає майже всі ці дані лише для внутрішнього використання. Namecheap ділиться лише рекламодавцями деякою неперсоніфікованою інформацією, але все інше є поза межами.

GoDaddy

GoDaddy має безліч функцій безпеки, але ті ж самі питання, що були і в першому турі, також є тут. Майже всі функції безпеки доступні лише як додатки до вашої підписки, тобто ви заплатите подвійно або більше, щоб захистити свій сайт. 

Сертифікати SSL / TLS, щоденне резервне копіювання, сканування зловмисного програмного забезпечення та видалення зловмисного програмного забезпечення – всі доступні – але за ціною. Ці функції також не є великими щодо ціни. Наприклад, резервне копіювання веб-сайтів починається лише з 5 Гб пам’яті пам’яті, що є жартом порівняно з резервною копією вручну за допомогою наших кращих сервісів резервного копіювання в Інтернеті.. 

Конфіденційність аналогічно невтішна. Не дивно, що GoDaddy не включає конфіденційність безкоштовного домену у свій план (прочитайте наш огляд WestHost або огляд Midphase, якщо ви цього хочете). Однак це не проблема. Як і Endurance International Group, GoDaddy залишає за собою право продавати вашу особисту інформацію рекламодавцям.

З цього приводу GoDaddy дуже відкритий щодо цього, чого не можна сказати для більшості хостів. Існує центр конфіденційності, який детально визначає, що саме вони збирають і для чого вони використовують дані. Хоча ми все ще засуджуємо GoDaddy за продаж особистої інформації, прозорість – це крок у правильному напрямку.

П’ять круглих думок

Дещо невтішно, GoDaddy не виступив у цьому раунді. Плани майже повністю позбавлені функцій безпеки, а політика конфіденційності дає GoDaddy право продавати ваші особисті дані. Однак, Namecheap зберігає ваші дані, а також пропонує вражаюче поширення функцій безпеки. З цієї причини Namecheap виграє цей раунд.

Раунд: Точка безпеки та конфіденційності для Namecheap

Логотип Namecheap
Логотип GoDaddy

6

Фінальні думки

Namecheap отримав чотири перемоги в цьому порівнянні, але це міг легко забрати п’ять. Що стосується юзабіліті, у неї є кілька питань, але ці проблеми незначні. З огляду на те, наскільки сервіс може запропонувати за допомогою функцій, ціни та продуктивності, важко взагалі стукати імпорт. 

Переможець: Ім’ячек

У GoDaddy є кілька важливих моментів, включаючи щільну лінійку типів хостингу та налаштовану панель управління, але все інше щодо сервісу – це підрозділ. Навколо кожного кута, здається, GoDaddy просить більше грошей, що призводить до недооцінених та завищених пакетів веб-хостингу. 

Чи згодні ви з тим, що Namecheap є переможцем? Що вам подобається у GoDaddy? Повідомте нас у коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map