Namecheap vs Bluehost: Перехід до ніг у 2020 році

Bluehost – належить Endurance International Group (EIG) – одне з найбільших імен в хостинговому бізнесі. Незважаючи на те, що бренд не вдалося змінити наш найкращий посібник з веб-хостингу, він все-таки налаштував вдалу боротьбу в наших порівняннях SiteGround проти Bluehost та DreamHost проти Bluehost. 


Ми часто показуємо Namecheap – поки що лише у нашому матчі Namecheap проти GoDaddy. Однак, лише в такому порівнянні Namecheap вразив, показавши, що вам не потрібно витрачати багато грошей, щоб отримати відмінний сервіс. У цьому порівнянні Namecheap та Bluehost ми дізнаємося, яка послуга підходить саме вам. 

Хоча ми будемо порівнювати їх конкретно, ми все ж радимо прочитати наш огляд Namecheap та огляд Bluehost. Там ви знайдете більш поглиблений аналіз кожної послуги, а також те, як вони стоять на огляд у порівнянні з рештою ринку.

Налаштування боротьби: ім’ячеп проти Bluehost

Наші огляди складаються з восьми розділів, і хоча кожен важливий для того, щоб оцінювати послугу окремо, вони не є однаково важливими при порівнянні двох послуг. Натомість ми скоротили деякі розділи не лише для того, щоб порівняти коротше, але і зробити кожен розділ більш справедливим. 

Ми приземлилися на п’яти областях: особливості, ціни, простота використання, швидкість та безпека. Ми порівняємо Namecheap та Bluehost в тих областях, присвоївши бал сервісу, який, на наш погляд, є кращим. Ми увінчаємо сервіс найбільшою кількістю очок в кінці як наш чемпіон. 

На початку раунду ми викладемо основні правила, встановивши, що ми шукаємо від наших конкурентів. Далі ми поговоримо про кожну послугу та поміркуємо, як вони порівнюються. Нарешті ми оголосимо переможця та присудимо бал. 

Ми використовуємо точкову систему, щоб швидко показати, якому постачальнику ми надаємо перевагу, але аналіз на цьому не починається і не зупиняється. Натомість ми використовуємо бали, щоб підкреслити свої думки, а в деяких раундах, що важливо знати. Ми рекомендуємо ознайомитися з кожним розділом – особливо з близьким – щоб ви мали уявлення, чому ми прийняли наше рішення.

1

Особливості

Особливості є життєво важливим аспектом вибору хостингової послуги. Незважаючи на те, що за допомогою безкоштовних пропозицій щодо кредитування реклами, як, наприклад, із сайтом Site5 (читайте наш огляд Site5), вони не дуже багато роблять для вашого веб-сайту. Набагато важливішими є такі функції, як серверне програмне забезпечення LiteSpeed ​​та кешування, обидва вони доступні разом з Hosting24 (читайте наш огляд Hosting24). 

Хороший хост повинен надати список функцій, який допоможе вам створити, оптимізувати та захистити свій сайт. Хоча все ще можуть бути функції поза цими областями, хост повинен спочатку висвітлити ці основи. 

Ім’ячек

Зважаючи на ціну, у Namecheap є вражаючий перелік функцій, хоча є один яскравий пропуск. Майже всі хости дозволяють зареєструвати безкоштовний домен під час придбання підписки (прочитайте наш огляд “Маленький помаранчевий” лише для одного прикладу). Іменне ім’я теж є, але є обмеження щодо того, що ви можете зареєструвати.

Він пропонує безкоштовний домен “.website”, але не безкоштовний домен “.com”. Зважаючи на те, що домени .com, за великим рахунком, є найпопулярнішими, пропускання Namecheap минулого не має сенсу. Ми бачили, що інші хости-реєстратори, які перетворилися на реєстраторів, – наприклад, GoDaddy (читайте наш огляд GoDaddy) – пропонують домени “.com” безкоштовно з хостинговим пакетом, тому немає причин, що Namecheap не може перейти на борт.  

Решта функцій відмінні, хоча. Наприклад, Namecheap включає в себе кілька розробників веб-сайтів. Стандартний варіант, який просто називається “конструктор веб-сайтів” в cPanel, не вражає, але ви можете використовувати Weebly або Strikingly і через магазин додатків. Як ви можете побачити в нашому огляді Weebly, це один з найкращих розробників веб-сайтів. Вражаюче теж не погано, але у нас було кілька проблем із вільним планом (читайте наш вражаючий огляд).

namecheap-review-website-builder

Крім цього, Namecheap також пропонує 50 безкоштовних сертифікатів PositiveSSL, щоденні резервні копії та конфіденційність домену. Хоча відсутність безкоштовної реєстрації домену “.com” є непростим, список функцій Namecheap може відповідати кращому з них, наприклад, SiteGround (читайте наш огляд SiteGround).

Bluehost

Навіть більше, ніж інші марки EIG, Bluehost має довгий список функцій. Незважаючи на те, що деякі функції Bluehost доступні лише для вищих рівнів хостингу, ви все ще отримаєте багато в нижньому кінці – на відміну від HostGator (читайте наш огляд HostGator). Від будівництва до оптимізації до захисту вашого сайту Bluehost охопив вас. 

Незалежно від обраного плану ви отримаєте безкоштовний сертифікат SSL / TLS та щоденні резервні копії для свого веб-сайту. Якщо ви зможете здійснити перехід до найпростішого плану програми Bluehost, ви також отримаєте 200 дол. США за рекламні кредити, дві ліцензії на SpamExperts, основи CodeGuard, спеціалізовану IP-адресу та безкоштовну конфіденційність домену. 

Для створення свого веб-сайту Bluehost інтегрується з Weebly, надаючи вам доступ до плану Weebly Connect, який зазвичай коштує 60 доларів на рік. Цей план, який включає ваш власний домен, є безкоштовним через Bluehost, але якщо вам потрібно оновити, Bluehost спрощує це. Більш високі рівні Weebly включають розширене сховище та більше функцій електронної комерції. Однак це стандарт для більшості хостів EIG. 

плачевно редактор

Bluehost виділяється своєю глибокою інтеграцією WordPress. Хоча Bluehost пропустив наш кращий веб-хостинг для керівництва WordPress з різних інших причин, панель управління, орієнтована на WordPress, – це мрія. Ми поговоримо про це більше в третьому раунді. 

Думки круглі

Namecheap має вражаючий перелік функцій, особливо за ціною. Однак ми не можемо ігнорувати відсутність безкоштовного домену “.com”. Bluehost охоплює все, що робить Namecheap, а також забезпечує одну з найкращих панелей управління для WordPress, яку ми бачили. Цього достатньо, щоб просунутись у цьому першому раунді. 

Круглий: Особливості точки для Bluehost

Логотип Namecheap
Bluehost логотип

2

Ціна

Дуже багато господарів починають розвалюватися, коли мова йде про ціноутворення (читайте наш огляд Arvixe для прикладу). Деякі господарі стоять над рештою з точки зору оманливих цін, але Bluehost не серед них. Namecheap на щастя є. Під час цього раунду ми будемо оцінювати перелік послуг за їхніми відповідними цінами, але більше того, ми будемо судити, наскільки чітко Namecheap та Bluehost повідомляють цю ціну.

Ім’ячек

Namecheap забезпечує, ну, дешевий веб-хостинг. Це один з найдорожчих господарів, навіть конкуруючи з торговими марками, наприклад 1&1 IONOS (читайте наш 1&1 огляд IONOS). Ми не очікуємо нічого менше від бренду, який має «дешевий» у своїй назві, але Namecheap іде ще далі. Він не тільки робить свої плани недорогими, але і чітко повідомляє про ці витрати. 

Цінова назва, що відображається на сторінці продукту, – це ціна, яку ви заплатите, що рідко можна побачити. Це означає, що порівняння показників Namecheap з, скажімо, хостингерів не виглядає вражаючим (читайте наш огляд Hostinger). Однак після поновлення ціна дешевша, ніж у Хостінгера. Namecheap пропонує плани на місяць або рік, при цьому останні отримують знижку від 6 до 7 відсотків.

Це стосується спільних і WordPress планів. VPS та віддані користувачі можуть платити щоквартально, а торговельні посередники можуть купувати до двох років. Незалежно, ціна невисока. Це додатково продемонстровано на серверах, призначених для оформлення. Namecheap випускає спеціальні сервери, які застаріли, і хоча вони не працюватимуть так само добре, як сервери на LunarPages (читайте наш огляд LunarPages), це єдиний спосіб отримати спеціалізований хостинг менше ніж за 50 доларів на місяць.

У вас є 30 днів, щоб передумати, якщо ви спробуєте послугу і вирішите, що вона не для вас. Користувачі VPS мають власну гарантію повернення грошей, яка дозволяє лише два тижні. Хоча місяць є стандартним для більшості хостів, ми бачили довші вікна повернення коштів, наприклад 90-денну гарантію InMotion (читайте наш огляд хостингу InMotion).

Bluehost

Якщо мова йде про оманливе ціноутворення, ніхто не робить його так, як Bluehost. Дуже шкода, адже сама ціна – не найгірше, що ми бачили (читайте наш огляд Pagely про це). Проблема з Bluehost полягає не в ціні, яку вона стягує, а в тому, наскільки заплутаною є ціна, яку ви заплатите. 

Візьмемо, наприклад, спільні плани. На сторінці продукту відображається початкова ставка, а також швидкість оновлення. Це стандарт для більшості хостів, але те, що він не повідомляє, – це те, що ви можете купувати лише один-три роки хостингу, і що ціна на місяць збільшується зі збільшенням тривалості. 

Жодна з цих практик не відрізняється поганою ізоляцією. Справа в тому, що Bluehost чекає на замовлення, щоб повідомити, що саме (читайте наш огляд хостингу A2 для прикладу того, як хост повинен виконати цю схему ціноутворення). Крім того, Bluehost заздалегідь вибрав кілька додаткових додатків під час оформлення замовлення, що часто дорівнює двічі вашої ціни хостингу.

Щодо повернення грошей, Bluehost пропонує 30 днів. Однак, порівняно з Namecheap, ми збираємось докинути Bluehost. Хоча обидва пропонують місяць отримати повернення, Bluehost спочатку змушує вас скласти багаторічний план.

Круглі дві думки

Bluehost ускладнює впродовж процесу оформлення каси дізнатися, яку ціну ви будете платити. Самі ставки не погані, але вони також не вражають. Namecheap, з іншого боку, зрозуміло щодо своїх курсів, і ці ставки дешевші, ніж більшість ринку, висуваючи його в лідерах для цього раунду. 

Круглий: Цінова точка для Namecheap

Логотип Namecheap
Bluehost логотип

3

Простота використання

Все, від вибору плану його придбання до налаштування вашого веб-сайту – це простота використання для веб-хостингу. Відверто кажучи, запустити сайт важко, тому важливим є все, що допомагає полегшити процес. Як ми бачили з такими господарями, як Kinsta, перевірка рідини та налаштування можуть змінити все (читайте наш огляд Kinsta). 

У цьому раунді ми розповімо про досвід роботи з налаштуванням облікового запису в Bluehost та Namecheap. 

Ім’ячек

Вибрати план імплексного імені не складно, особливо з того, наскільки чітко він повідомляє ціну. Оформлення замовлення – це вже інша історія. Хоча Namecheap не потребує більше інформації, ніж будь-який інший хост, він сегментує кожен етап процесу оформлення замовлення на окремі сторінки. 

Це робить те, що має бути прямим процесом, відчувати себе надмірно тривалим. Створення облікового запису – одна сторінка, платіжна інформація – інша, і підтвердження вашого замовлення – ще одна. Весь процес може бути зведений до сторінки або двох. На щастя, ви встановили свій пароль під час оформлення замовлення, тому вам не доведеться просилати електронні листи після оплати. 

Після цього ви можете увійти. З точки зору веб-хостингу, панель управління невтішна. Namecheap чітко фокусується на стороні реєстрації домену свого бізнесу, використовуючи вкладки в лівому меню як спосіб подальшої реклами хостингу для ваших доменів. Ми спостерігали подібні проблеми під час нашого огляду WestHost.

namecheap-review-account-dashboard

Крім того, обстріл реклами ускладнює пошук cPanel, який похований в ієрархії опцій з головної сторінки панелі управління. cPanel чудово, але нічого особливого. Поза “ексклюзивним” додатком у верхній частині екрана реалізація є запасом. 

Bluehost

Bluehost дав нам кілька проблем під час оформлення каси, але сам процес виявився не складним. Поза попередньо вибраними доповненнями замовлення проходить плавно, все сегментоване на пару сторінок. Після підтвердження платежу ви перейдете до екрана створення пароля, саме там ми мали проблеми. 

Добре усвідомлюючи небезпеку кіберзлочинності, ми створили пароль з одним з наших найкращих менеджерів паролів, LastPass (читайте наш огляд LastPass). Щоразу, коли ми вставляли пароль, ми мали помилку. Нарешті ми ввели пароль, і він спрацював, що говорить про те, що на сторінці створення пароля щось не так з ним під час вставки записів. Це смішно, відверто кажучи, оскільки менеджер паролів є основним продуктом для більшості сучасних браузерів. 

Незважаючи на те, що все-таки розглядати панель управління, просто не помітити все це. Bluehost має дивовижно інтуїтивно зрозумілу та високофункціональну інформаційну панель, яка дозволяє вам керувати сайтами WordPress, не ввійшовши ніколи. Це стало найкращим веб-хостингом із керівництвом cPanel з причини. 

bluehost-огляд-панель управління

Сам cPanel теж працює чудово. Замість того, щоб відправляти вас в окрему область, Bluehost інтегрує cPanel в панель управління. На щастя, інтеграція працює на відміну від HostPapa (читайте наш огляд HostPapa). Від приладної панелі до cPanel Bluehost – це радість у використанні, особливо якщо ви маєте веб-сайт WordPress.

Три круглі думки

Один з найсильніших моментів Bluehost – це простота використання, і він особливо добре виблискує в порівнянні з Namecheap. Хоча Namecheap не є складним у використанні, йому не вистачає польської технології Bluehost, що відсуває її далі в цьому раунді.

Раунд: точка простоти використання для Bluehost

Логотип Namecheap
Bluehost логотип

4

Швидкість і час роботи

Ми перевіряємо швидкість веб-хостингу, запустивши сайт з найдешевшим спільним планом і встановивши порожню копію WordPress. Потім ми запускаємо тестовий сайт – який ми не заповнюємо жодним вмістом – через два орієнтири: Load Impact та Pingdom Speed ​​Test. У цьому раунді ми будемо порівнювати результати, які ми зібрали для Bluehost та Namecheap. 

Ім’ячек

Під час нашого тестування на Pingdom ім’я успішно працювало, хоча ми бачили краще. Наш тестовий сайт набрав 90 з 100, що пристойно, але не чудово. Ви можете, ймовірно, покращити результат, дотримуючись кроків у нашому посібнику щодо покращення часу завантаження веб-сайтів. 

namecheap-огляд-тест на швидкість

Як ви бачите на графіку вище, багато часу було витрачено даремно, поки браузер чекав на отримання даних. Стиснення та кешування зазвичай можуть вирішити цю проблему, остання з яких Namecheap не включається до свого найдешевшого спільного плану. Найвищий рівень спільного хостингу Namecheap включає eAccelerator та xCache, які мають покращити час завантаження. 

Хоча наш тест на навантаження на вплив пройшов без зачепки. Ми використовуємо цей інструмент, щоб протягом п’яти хвилин на сервер надсилати 50 віртуальних користувачів, що імітує скромне навантаження. Namecheap змогла протистояти тиску без будь-яких проблем, зберігаючи послідовний час відповіді протягом всього тесту і не повертаючи помилок.

namecheap-огляд-навантаження-вплив

Що стосується часу безперебійного користування, Namecheap має 99,9-відсоткову гарантію тривалості роботи для планів реселерів та VPS та 100-відсоткову гарантію на все інше. У разі простою вашого веб-сайту, Namecheap надасть послуги одного дня за кожну непланову годину роботи вашого веб-сайту.

Bluehost

Bluehost – один з найшвидших веб-хостинг-провайдерів, який ми перевірили. У нашому тесті Pingdom він набрав 94 з 100 – тільки побили 96 з 100, які ми отримали від SiteGround, A2 хостингу та хостингу24. Наведений нижче графік говорить про те, що кеш-пам’ять, що не використовується в коробці, продовжується, тому Bluehost працює краще, ніж Namecheap. 

bluehost-огляд-тест на швидкість

Однак вплив навантаження дав менш бажані результати. Наш тест був таким самим: 50 користувачів протягом п’яти хвилин. Однак Bluehost не впорався з цим. Більшість VU повернули час відгуку нульових мілісекунд, а це означає, що сайт взагалі не завантажувався. Крім того, у нас виникли декілька помилок HTTP. 

Зазвичай це говорить про те, що на сервері є занадто мало ресурсів для кількості користувачів. Замість того, щоб чекати завантаження сайту, сервер перевантажується і повертає помилки в запиті. Цілком ймовірно, що Bluehost наповнює свої спільні сервери до кінця, що потенційно робить ваш сайт недоступним під час навантаження.

bluehost-огляд-навантаження-вплив

Bluehost також не гарантує тривалість тривалості роботи. Він наводить “складність та характер спільного веб-хостингу” як причину можливого простою, який є смішним. Спільний хостинг є складним, але завдання Bluehost вирішити цю складність. Якщо інші хости можуть надати гарантію безперервного часу, Bluehost також може. 

Круглі чотири думки

Цей раунд важкий. Технологічно Bluehost – це швидший сервіс, але з урахуванням речей, Namecheap – кращий варіант. Він має гарантію тривалості роботи та краще працює в нашому тесті навантаження на навантаження. Що стосується швидкості, ви, ймовірно, можете покращити її кешуванням та стисканням, що зробити не складно. 

Круглий: Точка швидкості та часу роботи для Namecheap

Логотип Namecheap
Bluehost логотип

5

Безпека та конфіденційність

Наш останній раунд зосереджений на безпеці та конфіденційності, і, на жаль, написання вже на стіні. Як ми вже згадували раніше, Endurance International Group є власником Bluehost, і якщо ви прочитали будь-який з наших оглядів EIG – наприклад наш огляд iPage – ви знаєте, що це недобре для безпеки та конфіденційності. 

Ім’ячек

Namecheap надає всі інструменти, необхідні для забезпечення безпеки веб-сайту. Як уже згадувалося, ви отримуєте 50 безкоштовних сертифікатів SSL / TLS зі своїм планом, тобто ви можете захистити кілька доменів і субдоменів. Крім того, у вас є доступ до щоденних безкоштовних резервних копій та сканування зловмисного програмного забезпечення. 

Останній пункт – найрідкісніший. Namecheap дозволяє сканувати ваш сайт на наявність шкідливих програм один раз на день, використовуючи інструмент «сканер вірусів» у cPanel. Це буде просто сканувати ваш сайт, а не прибирати його, що є промінням. Однак, враховуючи, що більшість хостів стягує від 2 до 5 доларів за подібний інструмент, ми вмістимось.

Що стосується конфіденційності, Namecheap є солідним. Вона включає конфіденційність домену з кожним доменом, а це означає, що він замінює інформацію у вашому записі WHOIS на фіктивну інформацію. Namecheap навіть включає конфіденційність домену при передачі домену – чого навіть не орієнтовано на конфіденційність хостів, таких як Midphase (читайте наш огляд Midphase). 

Політика конфіденційності є надійною, але не настільки звуковою, як у DreamHost. Namecheap збирає особисту інформацію, як і більшість веб-хостів, але використовує її лише для внутрішніх цілей. Єдине, чим він ділиться з партнерами по рекламі, – це якась неособиста інформація. 

Bluehost

Конфіденційність – найслабша сторона Bluehost. Усі бренди EIG поділяють політику конфіденційності, яка дозволяє керівнику корпорації збирати та обмінюватися якоюсь кількістю інформації, яку вона хоче. Ще більше хвилює його список партнерів, до якого входять Facebook, Twitter, WPBeginner, Bing, Verizon, Google Ads та багато іншого. 

Не дивно, що Bluehost не включає конфіденційність безкоштовного домену в плани. Однак деякі плани є. Наприклад, загальний план Pro включає в себе конфіденційність домену та виділену IP-адресу. 

Особливості безпеки пристойні, хоча ми хочемо, щоб вона включала деяку версію SiteLock у свої плани. Ви отримуєте безкоштовний сертифікат SSL / TLS та автоматичні щоденні резервні копії зі своїм планом. Сканування зловмисного програмного забезпечення за допомогою SiteLock має бути включено безкоштовно, але, на жаль, це не так.

Ми навіть не знаємо, як Bluehost захищає свої сервери. Ми звернулися до служби підтримки Bluehost, щоб запитати про ModSecurity та BitNinja, які є стандартними функціями безпеки для серверів Apache. Представник не зміг допомогти, просто переславши нас на сторінки продуктів Cloudflare та SiteLock, замість того, щоб відповісти на наше запитання.

П’ять круглих думок

Як згадувалося на початку раунду, написання було на стіні. Bluehost має жахливе приватне життя. Пакет безпеки теж не вражає, тим більше, що інтеграція SiteLock була б такою простою. Namecheap не тільки перевершує Bluehost, коли мова йде про безпеку та конфіденційність, він перевершує більшість хостів. 

Раунд: Точка безпеки та конфіденційності для Namecheap

Логотип Namecheap
Bluehost логотип

6

Фінальні думки

Вигравши три тури, Namecheap – наш чемпіон, але лише трохи. Якщо ви переглянете наш архів веб-хостингу, ви побачите, що ім’я ім’я кошика не надто багато. Справа не в тому, що Namecheap – це погана послуга – це те, що Namecheap – не найкраща послуга. У всьому світі це дещо вище середнього. 

Переможець: Іменна книга

Ви побачите Bluehost набагато частіше, але лише тому, що він має надзвичайно високий і найнижчий рівень. Яскраві частини сервісу роблять його одним із найкращих навколо, але питання його занадто великі, щоб ігнорувати. 

Чи згодні ви з тим, що кращий варіант Namecheap? Чому чи чому б ні? Повідомте нас у коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map