Найшвидший веб-хостинг 2020 року: гоління цих мільйонів секунд

Переглядаючи послугу веб-хостингу, ми враховуємо безліч аспектів. Це включає в себе, скільки функцій включено, наскільки простою послугою користується, наскільки добре постачальник поважає вашу конфіденційність та багато іншого. Однак, якщо мова йде про сировинне порівняння, то найбільш прямим способом знайти найкращих постачальників веб-хостингу є оцінка швидкості. 


Це те, що ми тут робимо. Через години і години тестування ми знайшли найшвидші веб-сервіси хостингу. Хоча швидкість – не єдиний фактор, який слід враховувати при виборі веб-хоста, це, як правило, хороший знак того, що ви купуєте якісну послугу. Ми зупинимось на увазі п’яти найшвидших хостів, яких ми знайшли, а також кілька почесних згадок. 

Для того, щоб наші результати можна було безпосередньо порівняти, у нас є певний процес тестування. Перш ніж перейти до нашого вибору, давайте розповімо про те, як ми перевірили кожну службу.

Наш процес тестування

Для вимірювання продуктивності веб-хостингу ми використовуємо два орієнтири: тест швидкості Pingdom та вплив навантаження. Хоча ми оцінюємо службу за цими двома показниками, ми маємо певні умови, щоб наші результати були максимально надійними. 

По-перше, ми підписуємося на рахунок без відома хоста. Це потрібно для того, щоб сервер, на якому розміщено наш веб-сайт, не був вибраний вишнею (і ми можемо оцінити процес оформлення замовлення). Крім того, ми підписуємось за допомогою активного VPN – ви можете дізнатися, які з них нам надають перевагу в нашому найкращому посібнику з VPN – та особистому електронному листі. 

Ми також купуємо найдешевший спільний план, щоб ми могли судити про послугу по її базовій продуктивності. Після налаштування ми встановлюємо порожню копію WordPress зі стандартною темою.

Крім цього, ми не завантажуємо інший вміст на сайт. Крім того, ми не займаємося кешуванням або стисканням, навіть якщо хост це пропонує. Що ми передаємо нам після оплати – те, що ми перевіряємо. 

Наш тест Pingdom призначений для перевірки того, наскільки швидко сайт завантажиться для одного користувача. Ми ігноруємо фактичний час завантаження сайту здебільшого і враховуємо загальний рівень продуктивності, який забезпечує Pingdom. Pingdom пропонує сім показників для часу завантаження веб-сайту, не всі вони стосуються самого хоста, тому ми дивимось час завантаження сторінки за минулий. 

Ми збираємося розбивати кожну метрику, яку надає Pingdom, і чому ми орієнтуємося на деякі більше, ніж на інші.

 • DNS (рожевий): скільки часу потрібно прив’язати домен до IP-адреси. Це стосується хоста в деяких сценаріях, залежно від того, хто керує серверами імен. 
 • SSL (фіолетовий): скільки часу потрібно, щоб виконати рукостискання SSL / TLS. Ми ігноруємо цю метрику. 
 • Підключення (синій): скільки часу потрібно веб-браузеру для підключення до сервера. Це значною мірою поза контролем господаря. 
 • Send (помаранчевий): скільки часу браузеру потрібно відправляти дані на сервер. Знову ж таки, це значною мірою поза контролем господаря. 
 • Зачекайте (жовтий): скільки часу потрібно, щоб браузер почав отримувати дані з сервера. Це найважливіший показник для нашого тестування, оскільки він показує, скільки часу серверу потрібно знайти дані та почати їх перевезення назад. 
 • Отримання (зелений): скільки часу потрібно, щоб браузер повністю отримував дані. Цей показник здебільшого базується на веб-переглядачі та мережах, тому це не так важливо, як “чекати” швидкості веб-хостингу. 
 • Заблоковано (сірий): скільки запитів було заблоковано та скільки часу браузеру потрібно було повідомити, що він не готовий надсилати дані.

Pingdom чудово підходить для перекочування деталей, оскільки дає хороший огляд того, як вирішено єдине з’єднання. Однак це не повністю вказує на ефективність хоста. Для цього ми звернемося до Load Impact – інструменту стрес-тестування, який надсилає віртуальних користувачів на сайт протягом певного періоду часу.

Для нашого тестування, це 50 користувачів протягом п’яти хвилин. Ми з’ясували, що ці налаштування зазвичай позначають крапку для недорогого спільного хостингу. У більшості випадків, якщо хост виходить з ладу, він виходить з ладу чимало, а якщо це досягає успіху, проблем мало.. 

Ми враховуємо дві області під час тесту навантаження навантаження: час відповіді для кожного VU та кількість помилок запиту. Час відповіді є важливим, оскільки показує, наскільки стабільно працює хост під час збільшення трафіку. Однак виконані запити однаково важливі. 

Щоразу, коли хост повертає помилки HTTP, це зазвичай означає, що не вистачає ресурсів для прискорення трафіку. Хоча це може означати двоярусний сервер у деяких випадках, це звичайно знак того, що на одному сервері розміщено занадто багато користувачів, що мають занадто мало ресурсів, щоб поділитися між ними.

Вибір найшвидших служб веб-хостингу

Очевидно, що вибір найшвидших веб-хостингових постачальників зводиться до наших швидких результатів, але це не все, що ми врахували при виборі. Як ми побачимо у розділі почесних згадок нижче, ціна відіграла головну роль. Ми перевіряємо найдешевший спільний план, і коли цього чи чогось подібного немає в наявності, важко сказати, що дві послуги на рівних умовах. 

Продуктивність для грошей визначалася не лише тим, що ми робимо вибір, але і тим, як ми замовляли свій вибір. Як ми побачимо, усі перераховані нижче сервіси мають дуже схожі результати Pingdom та Load Impact, що ускладнює їх рекомендацію лише на основі швидкості. 

Через це ми розглядали інші фактори – такі як ціна, особливості та простота використання – щоб замовити наш список послуг. 

На щастя, ми не опустили швидких постачальників, яких не вистачало в інших областях. Швидкість, за результатами нашого тестування, як правило, є хорошим показником надійної послуги хостингу. Через це наш вибір нижче – це не тільки найшвидші веб-сервіси хостингу, вони також є одними з найкращих.

Найшвидший веб-хостинг: хостинг та хостинг24

Hostinger та Hosting24 – це більш-менш одна і та ж послуга, тому продуктивність для обох приблизно однакова. Починаючи з нашого тесту Pingdom, вони набрали 96 із 100, що є відмінним. Завантаження сайту фактично зайняло тривалий час – близько двох з половиною секунд – але більшість це було завдяки роздільній здатності DNS.  

хостинг24-огляд-тест на швидкість

Як вже згадувалося, найважливішим показником з Pingdom є час “очікування”, і ні Хостінгер, ні Хостинг24 не розчарувалися. Час очікування був дуже низьким, близько 250 мс, ймовірно, завдяки кеш-книжці LiteSpeed, впровадженому на вашому сайті. 

Вплив навантаження був однаково вражаючим, оскільки Hostinger та Hosting24 підтримували постійний час відповіді протягом усього часу та не повертали жодних помилок. Ми бачили, як можуть бути погані недорогі спільні плани – читайте наш приклад GreenGeeks для прикладу, – тож послідовна робота тут – подих свіжого повітря. 

hosting24-огляд-навантаження-вплив

Хостинг і Hosting24 здатні досягти таких результатів за такі невеликі гроші завдяки серверному програмному забезпеченню LiteSpeed, яке він використовує. Ми бачили, як інші господарі наближаються до недорогого кінця, але вони ніколи не змогли освоїти хостингер і хостинг24 (див. Наш огляд Bluehost та огляд Namecheap для прикладів).

LiteSpeed ​​- це альтернатива Apache, яка зменшує накладні витрати на мережу. На відміну від Apache, LiteSpeed ​​- це програмне забезпечення з платним сервером, і це, ймовірно, тому його не бачать так часто, як належить.. 

Він пропонує всі переваги Apache, включаючи ModSecurity, без багатьох недоліків. Зменшуючи накладні витрати мережі, більше сайтів можуть використовувати той же сервер, і з доступом до кешу LiteSpeed ​​вони можуть завантажуватися швидше.

Інші причини, які нам подобаються в хостінгу

Хостингер досить вражаючий один, але він ще більш вражаючий, враховуючи ціну. Ми пропонуємо величезні багаторічні знижки, що становлять 0,80 доларів на місяць, якщо ви підписуєтеся на чотири роки. У багатьох випадках, наприклад, вибравши тримісячний план замість місячного, ви заощадите гроші на загальній ціні. 

Крім того, вас не карають щомісяця, як ви з Arvixe, про що ви можете дізнатися більше в нашому огляді Arvixe. Ви отримуєте шалену знижку під час реєстрації протягом декількох років, але і місячна ставка непогана. 

Ви також багато отримуєте за свої гроші. Окрім чудової продуктивності, що надходить із серверів LiteSpeed, Hostinger також пропонує безкоштовний сертифікат SSL / TLS, фірмовий розробник веб-сайтів та щоденні резервні копії. Прочитайте наш огляд Hostinger та огляд Hosting24, щоб дізнатися більше, або спробуйте самостійно з 30-денною гарантією повернення грошей.

SiteGround

SiteGround, як Hostinger та Hosting24, набрав 96 із 100 у тесті Pingdom, але час завантаження становив майже три секунди. Знову ж таки, більша частина часу – приблизно дві з половиною секунди, в даному випадку – була присвячена роздільній здатності DNS. Час очікування було трохи більше 200 мс, що дуже вражає.

siteground-огляд-тест на швидкість

Це ще більш вражаюче, враховуючи, що SiteGround використовує сервери NGINX, що набагато старше серверне програмне забезпечення, ніж LiteSpeed. Існує багато відмінностей між Apache та NGINX, але Кріс Лі це підсумовує: «Apache – це як Microsoft Word. У нього мільйон варіантів, але вам потрібно лише шість. NGINX робить ці шість речей, і це робить п’ять з них у 50 разів швидше, ніж Apache. “

Крім того, SiteGround пропонує повне твердотільне зберігання, HTTP / 2 і PHP7, і все це повинно підвищити швидкість. Однак найбільший прирік приходить від фірмового інструменту кешування SuperCacher, SiteGround, який працює на NGINX. Подання вмісту з кеша різко скорочує час очікування. 

Усі ці функції оптимізації демонструються за допомогою тесту Load Impact. SiteGround залишався стійким – мінус невеликий удар на початку – як завантаження користувачів збільшувалося. Він також не повернув жодних помилок, це означає, що є багато ресурсів. 

siteground-огляд-loadimpact

Інші причини, які нам подобаються SiteGround

Однією з причин SiteGround зробив наш найкращий веб-хостинг для малого бізнесу – швидкість. Однак воно також зробило це керівництво своїм прекрасним набором можливостей. Спільні плани хостингу в Інтернеті, WordPress та WooCommerce – усі вони мають однакову структуру ціноутворення – включають все, що потрібно для роботи з вашим сайтом, від стадії WordPress до автоматизованих щоденних резервних копій.. 

Якщо ви не хочете використовувати такі CMS, як WordPress, і SiteGround охопив вас. Усі користувачі спільного доступу мають доступ до одного з найкращих доступних розробників веб-сайтів, Weebly. 

Як ви бачите в нашому огляді Weebly, він чудовий завдяки своєму безглуздовому інтерфейсу, безлічі сторонніх інтеграцій та безлічі дизайнерських шаблонів. SiteGround пропонує план “підключення” Weebly, який дозволяє використовувати безкоштовну версію Weebly із власним доменом. SiteGround – це найголовніша хостингова послуга. Від функцій до ціноутворення до швидкості, він робить все прекрасно, з чудовою системою підтримки для резервного копіювання. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді SiteGround або взяти його за прямий безризиковий ризик з 30-денною гарантією повернення грошей.

Кінста

Kinsta посіла перше місце в нашому найкращому веб-хостингу для керівництва WordPress, і це, в основному, було пов’язано з його швидкістю. Як і Hostinger та Hosting24, Kinsta використовує серверне програмне забезпечення LiteSpeed. Однак архітектура хостингу відрізняється. Замість того, щоб використовувати LiteSpeed ​​на спільних серверах, Kinsta користується перевагою хмарного хостингу. 

Наш тест Pingdom повернув оцінку 96 із 100, з дуже низьким часом очікування. Більша частина продуктивності обумовлена ​​серверами LiteSpeed, але Kinsta також має інші функції. Сервери оснащені повним SSD-накопичувачем, ви маєте доступ до передачі даних від 5 ГБ до 1 ТБ на KeyCDN, а також є кешування на стороні сервера та на клієнті..

kinsta-огляд-тест на швидкість

Усі заходи щодо оптимізації існують для того, щоб WordPress завантажувався якомога швидше. Однак це лише для WordPress Kinsta – це виключно керований хост WordPress, тобто якщо вас зацікавила інша платформа, вам не пощастить. Зважаючи на це, WordPress зазвичай вимагає найшвидшого часу завантаження, завдяки чому характеристики Kinsta перераховують природну форму. 

Не дивно, що Kinsta добре виступила в нашому тесті навантаження на навантаження. Він легко впорався зі скромним завантаженням 50 віртуальних користувачів, підтримуючи послідовний час відповіді протягом усього часу. Загалом Load Impact надіслав більше 9000 запитів, і Kinsta змогла обробляти ці запити зі швидкістю 31 за секунду без помилок.

kinsta-огляд-навантаження-вплив

Інші причини, які нам подобаються Kinsta

Kinsta створена спеціально для WordPress, що є або благом, або прокляттям, залежно від того, як ви хочете створити свій сайт. Однак користувачі WordPress отримують велику винагороду за дотримання платформи. На додаток до всіх переваг продуктивності, які пропонує Kinsta, ви також маєте доступ до таких функцій, як постановка WordPress та приладова панель, побудована спеціально для CMS. 

Однак Kinsta коштує дорожче, ніж інші варіанти цього списку. Ціна все ще є реальною, і найосновніший план роботи складає 30 доларів на місяць за 20 000 відвідувань, але ціна може підскочити до 600 доларів на місяць, залежно від обсягу трафіку та вашої кількості WordPress установок.

Однак, WordPress ніхто не робить так, як Kinsta за ціною. Він пропонує особливі функції WordPress, керовані преміум-класом, за розумною ціною, яка може масштабуватися з вашим сайтом під час його зростання. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді Kinsta або подивитися, як вам це подобається, з 30-денною гарантією повернення грошей. 

MDDHosting

Як ми вже бачили з SiteGround, Kinsta та Hostinger, оптимізація є ключовою, і MDDHosting добре розуміється на цьому. Це виключно хмарний хостинговий сервіс, який пропонує все – від дешевого спільного хмарного хостингу до хмарних серверів VPS, які коштують кілька сотень доларів на місяць. 

Незалежно від того, який план ви вибрали, ви отримуєте веб-сервер LiteSpeed ​​з декількома шарами кешування. Pingdom повернув результат 96 із 100, ймовірно, завдяки серверному програмному забезпеченню LiteSpeed ​​та кэш LiteSpeed. 

Однак у MDDHosting також є інші заходи щодо оптимізації. У ваш план входить CloudFlare Railgun, який стискає та кешує об’єкти, які раніше не можна було заблокувати, аналогічно тому, як стискаються відео. 

mddhosting-огляд-тест на швидкість

Як ви можете прочитати в нашому посібнику CloudFlare, це мережа доставки вмісту, яку слід використовувати на більшості сайтів. Використовуючи мережу, Railgun здатний дуже швидко доставити стиснуті предмети з кеша по всьому світу. Для Railgun зазвичай потрібен бізнес-рахунок CloudFlare, який працює 200 доларів на місяць, але за допомогою MDDHosting ви отримуєте його безкоштовно. 

Наш тест на вплив навантаження краще, ніж здавалося б, на основі знімка екрана нижче. Як бачимо, час реакції був досить послідовним, хоча і не таким хорошим, як Кінста. У нас було обмежено пропускну здатність, виявлену Load Impact. Незважаючи на це, із 2410 HTTP-запитів лише в одному зустрілась помилка.

mddhosting-огляд-навантаження-вплив

Інші причини, які нам подобаються MDDHosting

Як послуга, присвячена хмарному хостингу, MDDHosting надає деякі унікальні переваги. Як було сказано вище, наш тест навантаження на вплив виявив обмеження пропускної здатності, що зазвичай означає, що вам потрібно оновити до кращого сервера. 

Однак, використовуючи хмарний хостинг, ви можете додавати додаткові ресурси до свого облікового запису без будь-якого простою, про який ви зможете дізнатися більше в розбитті типів хостингу. 

MDDHosting пропонує не лише хмарний хостинг, але й недорогий хмарний хостинг. Ви можете придбати базовий план лише за кілька доларів на місяць, не підписуючи багаторічний контракт. Враховуючи гнучкість хмарного хостингу, ви також можете легко придбати план з низькою потужністю та оновити в майбутньому. 

Хоча MDDHosting не вражає, що стосується зручності використання, його особливості, ціна та швидкість варті вашої уваги. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді MDDHosting або подивитися, як вам це подобається, з 30-денною гарантією повернення грошей. 

А2 хостинг

Хостинг A2 може переходити до ноги з будь-якою іншою службою у цьому списку. Він пропонує LiteSpeed ​​хостинг – який, як ми бачили, забезпечує відмінну продуктивність – а також повний SSD-накопичувач та кілька шарів кешування. Однак вона займає останнє місце через свою ціну. A2 хостинг пропонує лише хостинг LiteSpeed ​​на своїх “турбо” серверах, які можуть похвалитися до 20 разів швидшою швидкістю. 

На основі нашого тестування це трохи надумано, але ви побачите навантаження на ефективність щодо стандартного спільного хостингу A2. Під час нашого тестування в Pingdom A2 хостинг набрав 96 із 100, але час завантаження був дуже низьким. 

Наш сайт завантажений менш ніж за 300 мс, що швидше, ніж будь-який з інших наших виборів. Це тому, що, крім того, що пропонує сервери LiteSpeed, для хостингу A2 працює власне кешування. 

a2-хостинг-огляд-тест на швидкість

Пакет кешування включає три інструменти: Turbo кеш, OPcache та Memcached. Turbo кеш зберігає весь вміст вашого веб-сайту, щоб його можна було обслуговувати без запуску PHP. 

OPcache скорочує час відгуку сторінки PHP на все, що ще не було спіймано, а Memcached зберігає загальні запити бази даних MySQL у своїй системній пам’яті, щоб вони могли відбуватися набагато швидше. 

Load Impact повертає зоряні результати. Хостинг A2 зміг не лише обробляти навантаження на трафік без будь-яких помилок, але й робив це з бездоганною стійкістю. Кожен VU завантажується протягом 10 мс від оточуючих, що забезпечує постійний час відповіді протягом всього тесту. 

a2-хостинг-огляд-навантаження-вплив

Інші причини, з якими нам подобається хостинг A2

Мислення менталітету A2 з функціями оптимізації переносить усі інші аспекти послуги. Наприклад, ваш сайт охоплений ініціативою Ape Hosting Perpetual Security, яка поєднує багато служб безпеки веб-сайту під одним дахом. 

Пакет включає KernelCare, який щодня оновлює захист ядра, і HackScan, який захищає ваш сайт від зловмисного програмного забезпечення. Крім того, у вас є доступ до подвійного брандмауера, захисту від грубої сили та розповсюдженого захисту відмови у користуванні. 

З огляду на те, скільки функцій включено, легко припустити, що хостинг A2 є дорогим. На щастя, це не так. А2-хостинг не тільки за тією ж ціною, що й більшість провідних веб-хостів, це зрозуміло, яку ціну ви будете платити через касу. Крім того, ви можете придбати лише місяць або стільки, скільки три роки, залежно від бюджету. 

Хоча вам доведеться перейти до турбо-планів, щоб побачити справжню потужність хостингу A2, але незначне підвищення цін варто того. Хостинг A2 має більше можливостей, ніж конкуренція, залишаючись за розумною ціною. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді хостингу A2 або спробувати його без ризику, гарантуючи повернення грошей у будь-який час. 

Почесні згадки 

П’ять наведених вище служб – не єдині, на які слід звернути увагу. З різних причин у нас було кілька господарів, які не зробили розріз, тому ми хочемо виділити їх. 

Pagely

На початку статті ми говорили, що швидкість – це не єдиний фактор, який ми розглядали, і Пейджлі – саме тому. Це найшвидший веб-хостинг, який ми перевірили, і набирає показник Pingdom 99 з 100. Однак, Pagely не пропонує жодних планів, порівнянних з рештою нашого списку, тому його потрібно було опустити.. 

pagely-review-speed-test

Як і Kinsta, він пропонує лише хостинг для WordPress, керований хмарою, який у цьому випадку працює від веб-служб Amazon. Однак плани починаються від 200 доларів на місяць. Хоча ви можете припустити, що ви отримаєте якусь необмежену підписку, вона не буде. Навіть при високій ціні Pagely, це обмежує ресурси. За всі дзвіночки на найдорожчому плані Pagely, він приноситиме вам 35 000 доларів на місяць. 

Зважаючи на клієнтуру Pagely, ціна має сенс. Як хост, який надає повноваження Disney, Visa, Comcast та багато іншого, Pagely надає всі інструменти для корпоративних WordPress сайтів. Однак він постачається з цінниками підприємства, тому ми виключили його з основного списку. Якщо це звучить як щось, про що ви можете розмахувати, не забудьте прочитати наш огляд Pagely.

DreamHost

DreamHost – це протилежність Pagely. Замість того, щоб виконувати вище очікувань і занадто дорого коштувати, він виявився трохи нижче очікуваного та коштує приблизно так само, як і інші наші вибори. Однак, про DreamHost достатньо сподобатися, щоб зробити це вашим увагою. 

Результати, які ми зібрали, не були вражаючими. DreamHost заробив бал Pingdom у 90 із 100 та надав кілька клопотів під час нашого тесту навантаження навантаження. Однак це було з спільним планом. DreamHost також пропонує керовані плани WordPress, які використовують віртуальний приватний сервер, який пропонує значно кращі показники. 

dreamhost-огляд-тест на швидкість

Плани DreamPress були побудовані з урахуванням WordPress, поєднуючи ізольовані ресурси VPS з кількома оптимізаціями продуктивності, включаючи необмежену кількість CDN. Якщо ви стрибнете на DreamHost, ви можете сподіватися на ефективність, схожу на Kinsta, за трохи менші гроші. Про деталі ви можете прочитати в нашому повному огляді DreamHost.

Нечесні згадки 

Вибираючи послуги для цього списку, було кілька, які виділялися, але з усіх неправильних причин. Ми хочемо вказати на господарів, які зробили найгірше під час нашого тестування, щоб ви знали, щоб їх уникати. 

ХостГатор

HostGator – найповільніший хост, який ми перевірили. Pingdom повернув оцінку 83 із 100, незважаючи на те, що наш час очікування був досить коротким. Причин зниження швидкості є кілька, але одна стоїть вище за решту. 

Було надіслано приблизно вдвічі більше запитів, багато з яких були для сторінки “скоро”, яка зазвичай відображається на вашому сайті до того, як щось встановлено. 

hostgator-огляд-тест на швидкість

Не дивно, що ці запити були заблоковані, що саме роздуло наш час відповіді. Схоже, HostGator автоматично зберігає файли «скоро», а не видаляючи їх, що призводить до того, що браузер запитує ці файли, намагаючись завантажити сайт. Ви можете прочитати більше про це в нашому огляді HostGator.

WestHost і Midphase

WestHost і Midphase – це по суті та сама послуга хостингу, аналогічно хостингу та хостингу24. Хоча більшість аспектів сервісу хороші, швидкість абимальна. Pingdom повернув оцінку 84 із 100, час очікування – більше однієї секунди. Випущені проблеми Load Impact теж з декількома помилками HTTP.

westhost-огляд-тест на швидкість

На сервері недостатньо заходів щодо оптимізації, щоб завантажувати ваш сайт так само швидко, як і перелічені вище варіанти. На жаль, це лише випадок, коли у вас занадто мало ресурсів і недостатньо кешування. З огляду на це, радимо прочитати наш огляд WestHost та огляд Midphase, щоб побачити причини, які нам подобаються в кожній службі. Тільки попередити, що швидкість груба. 

Фінальні думки

Пошук швидкого веб-сервісу хостингу простіше, ніж може здатися. Ми пройшли процес тестування, і завдяки цьому ми виявили, що постачальники, які отримують це правильно у всіх інших областях, зазвичай теж швидкі.

Для безкомпромісної швидкості, незалежно від вартості, немає кращого варіанту, ніж Pagely. Однак багато господарів зближуються за набагато менші гроші. Ми частково відносимось до хостингу та хостингу24. Ці послуги пропонують все, що ми хочемо, коли мова йде про швидкість, і вдається це зробити за низькою ціною. 

Чи швидкість є найважливішим аспектом при виборі послуги хостингу? Що ще ви розглядаєте? Повідомте нас у коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map