Найкращий Інтернет-резервне копіювання для бізнесу в 2020 році


Якщо ви керуєте компанією, вам потрібно скористатися однією з найкращих служб резервного копіювання в Інтернеті для малого бізнесу. Втратити свої дані легко: жорсткі диски можуть несправно працювати, а на SSD-накопичувачах виникає більше помилок даних, хоча рівень їх відмови становить менше одного відсотка. 

Якщо у вас не виникають збої обладнання, стихійні лиха, такі як повені, пожежі та землетруси, можуть пошкодити ваші комп’ютери. Крім того, працівник може випадково видалити ваші дані, або злодій може викрасти ваш ноутбук.

Очевидно, ви цього не хочете, і ви можете покластися на наш вибір найкращого програмного забезпечення для відновлення даних для відновлення файлів, але це не надійний метод. 

Більш постійним рішенням є переміщення даних у хмару. Там ваші дані будуть користуватися певними заходами безпеки та іншими заходами, які гарантують, що ви ніколи не втрачаєте їх. Ми будемо говорити про ці заходи докладніше в розділі “безпека” нижче. По-перше, ми розпочнемо з найкращих виборів функцій.

Contents

Кращий Інтернет-резервне копіювання для бізнесу

Тепер, коли ми обговорили, чому слід створювати резервні копії файлів, ми можемо почати з наших найкращих виборів для найкращої онлайн-резервної копії для бізнесу..

Ми не збираємось надавати список, який включає всі критерії, які ми використовуємо для оцінки найкращих загальних послуг. Це тому, що не існує жодної служби резервного копіювання, яка ідеально відповідає усім потребам. Натомість ми зосередимось на п’яти найважливіших критеріях та рекомендуємо три послуги, які є найкращими у кожному з них.

Особливості

У цій категорії ми розглянемо функції, які пропонує послуга. Зазвичай ми поділяємо цю категорію на два сегменти: стандартні функції резервного копіювання та спеціальні функції. IDrive for Business – найкращий у цій категорії, оскільки має всі необхідні стандартні функції та деякі спеціальні. Перш ніж ми перейдемо до списку, поговоримо про функції резервного копіювання.

Стандартні функції – це ті функції, які є у більшості сервісів резервного копіювання бізнесу, які ми переглядаємо. Перше і головне з них – суцільне резервне копіювання.

Безперервне резервне копіювання є важливою особливістю, оскільки дозволяє створювати план резервного копіювання і не турбуватися про те, що забудете позначити нові або змінені файли для резервного копіювання. Звичайно, це справедливо лише в тому випадку, якщо ви додаєте або змінюєте файли в місцях, вибраних для резервного копіювання.

Поступове резервне копіювання – це функція, яка доповнює безперервне резервне копіювання, тому що дозволяє створювати резервне копіювання процесу лише ті частини файлів, які додаються чи модифікуються, заощаджуючи таким чином час та пропускну здатність. Для цього служби використовують алгоритм копіювання файлів на рівні блоку.

Крім безперервного резервного копіювання, ви можете використовувати планувальник резервного копіювання, щоб налаштувати погодне, щоденне, щотижневе або навіть щомісячне резервне копіювання (залежно від послуги).

Якщо ви не хочете вибирати та вибирати резервну копію, ви можете створити образ диска, який представляє собою точну копію вашого жорсткого диска. Це відоме як резервне копіювання на основі зображень, і ви можете використовувати його для відновлення всього комп’ютера у разі відмови обладнання. Деякі сервіси дозволяють відновити вашу систему на машинах з різним обладнанням. 

Якщо це те, що вам потрібно, прочитайте наш найкращий посібник із програмного забезпечення для зображень на дисках, щоб отримати докладнішу інформацію про сервіси резервного копіювання, які можуть виконувати його.

Ще одна корисна особливість – це резервне копіювання зовнішнього диска. Використовуючи його, ви можете створювати резервні копії даних із зовнішніх дисків у хмару. Тісно пов’язана з ним можливість резервного копіювання мережевих накопичувачів або NAS-пристроїв. Для отримання додаткової інформації про NAS читайте нашу статтю, яка пояснює, що таке NAS.

Замість резервного копіювання даних лише у хмарі, зовнішньому диску або пристрої NAS, ви можете одночасно робити обидва за допомогою гібридної резервної копії. Таким чином, гібридна резервна копія додає ще один рівень захисту та пришвидшує процес відновлення (відновлення швидше з локального пристрою, ніж через Інтернет). Ми перераховуємо ці послуги в нашому кращому гібридному резервному режимі для бізнесу.

Ви можете прочитати більше про переваги гібридної резервної копії та про те, як її встановити в нашому посібнику з резервного резервного копіювання для SMB. Гібридна резервна копія також полегшує реалізацію правила резервного копіювання 3-2-1, і ми радимо це зробити.

Якщо ви бізнес, у вас, ймовірно, є сервер. Насправді, у вас є декілька, тому найкраще, якщо служба може створити резервну копію різних серверів. Це може включати фізичні та віртуальні сервери, такі як Windows Server, сервери Mac, сервери Linux, VMware ESXi, Hyper-V, SQL, MySQL, Citrix XenServer та багато іншого.

Також важливим є захист вашого мобільного телефону, на якому, мабуть, є бізнес-дані. Ви можете легко втратити його або хтось може його викрасти, тому найкраще, якщо сервіс дозволить створити резервну копію ваших мобільних даних, а також створити резервну копію ваших фотографій та відео (які резервні копії більшості служб). У нашій статті ми перелічуємо послуги, які можуть робити як про найкращу онлайн-резервну копію для мобільних пристроїв.

Послуги також відрізняються тим, чи забезпечують вони необмежену кількість резервних копій або необмежену кількість пристроїв. Вони не роблять обох. Необмежена кількість резервних копій дозволяє швидко створити резервну копію багатьох файлів, а це означає, що вам не доведеться витрачати свій дорогоцінний час на клопотання за допомогою сервісу резервного копіювання. Ви можете знайти ці послуги на нашому найкращому безлімітному онлайн-резервному резервному копіюванні 2019 року.

Ви можете дізнатися більше про переваги необмеженого резервного копіювання в нашій статті про переваги необмеженого хмарного резервного копіювання для SMB. Однак, ваші витрати можуть швидко збільшитися, якщо ви користуєтесь необмеженою службою резервного копіювання для захисту багатьох комп’ютерів. Якщо вам потрібно захистити лише деякі файли, які розповсюджуються на багатьох пристроях, вам краще використовувати сервіси, які можуть створювати резервні копії необмежених пристроїв.

Якщо ви помилитесь або видалите файл випадково, версія допоможе повернутись до попередньої версії резервної копії. Це також допоможе вам отримати свої файли, якщо ви потрапили в обробку програмного забезпечення. 

У подібній примітці, якщо ви видаляєте файли із резервної копії, це не означає, що ваші файли також видаляються з хмари. Більшість сервісів резервного копіювання зберігають ваші файли до тих пір, поки ви не досягнете обмеження збереження, визначеного в політиці збереження видалених файлів. Деякі навіть дозволяють зберігати видалені файли нескінченно.

Нарешті, корисно, якщо служба має можливість увімкнути багатопотокове резервне копіювання, яке виконує декілька резервних копій одночасно.

“Спеціальні” функції – це все, що не відповідає “стандартним”. Одним із прикладів є активний захист Acronis від Acronis, який активно сканує ваші резервні копії на наявність ознак викупу.

Інший приклад – це спільний доступ до файлів і папок, що більше є хмарним сховищем. Якщо ви не зрозуміли різницю, прочитайте нашу статтю порівняння в Інтернеті та резервного копіювання. Деякі служби також дозволяють вам підключати та створювати резервні копії файлів від постачальників хмарних сховищ. Є й такі, які дозволяють переглядати резервні фотографії різними способами.

IDrive for Business

Якщо вам потрібна послуга, яка має всі стандартні функції – а також деякі не зовсім стандартні – IDrive for Business – це шлях. Він може створити резервну копію необмеженої кількості пристроїв, що включає різні сервери, зовнішні накопичувачі, пристрої NAS, комп’ютери та смартфони. IDrive також може створити резервну копію ваших акаунтів у Facebook та Instagram.

idrive-bussines-desktop-client

Окрім хмарного резервного копіювання, IDrive пропонує хмарний простір синхронізації, який ви можете використовувати для зберігання файлів. Ще одна особливість, взята з довідника хмарного зберігання даних, – це спільний доступ. Ви можете ділитися своїми файлами та папками з іншими електронною поштою та надавати користувачам один із кількох дозволів.

Ви навіть можете використовувати IDrive для архівації своїх файлів у хмарі та збереження місця для зберігання, оскільки IDrive забезпечує справжнє архівування. Завдяки цьому IDrive не видалить ваші файли в хмарі, навіть якщо ви видалите їх зі свого пристрою.

Якщо ви виявите, що для резервного копіювання або відновлення файлів потрібен певний час, ви можете скористатися IDrive Express для його прискорення. IDrive Express – послуга резервного копіювання та відновлення кур’єра. Ви можете надіслати або отримати привід зі своїми даними електронною поштою. Експрес-резервне копіювання безкоштовно три рази на рік. Ви можете дізнатися більше про експрес та інші функції в нашому огляді IDrive for Business.

Резервне копіювання Acronis

Acronis Backup може допомогти вам створити резервне копіювання та відновлення даних з більш ніж 20 платформ. До них належать фізичні сервери, віртуальні сервери (VMware, Hyper-V, Citrix XenServer), додатки, мобільні пристрої та різні SQL-сервери, а також комп’ютери Windows, Mac та Linux.

acronis-резервне копіювання користувачів-огляд

Acronis Backup також підтримує зовнішні пристрої, а це означає пристрої NAS та зовнішні накопичувачі. Також доступні резервні копії з мережі зберігання. Ви також можете використовувати резервну копію Acronis для захисту файлів, які ви зберігаєте в хмарних службах, таких як Amazon EC2, Azure, OneDrive for Business тощо..

Якщо ви хочете виконати відновлення на машинах з різним обладнанням, Acronis теж може це зробити. Acronis також дозволяє відновити пристрій без будь-якого додатка чи програмного забезпечення операційної системи. Це відоме як реставрація з голого металу. Цікаво, що Acronis також дозволяє ініціювати віддалене відновлення голого металу та використовувати його з хостами ESXi та Hyper-V.

Також слід зазначити, що миттєве відновлення Acronis, яке дозволяє запускати резервну копію Windows або Linux зі сховища як віртуальна машина VMware, не переміщуючи дані нікуди. Acronis також включає нотаріус Acronis, який допомагає вам забезпечити цілісність резервного копіювання. Для отримання додаткової інформації про Acronis читайте наш огляд Acronis Backup.

CrashPlan

CrashPlan забезпечує справжню, необмежену резервну копію без обмежень чи обмежень розміру файлу. Єдине обмеження – це декілька файлів у певних системних папках, які CrashPlan не захистить. Наявність необмеженої кількості резервних копій означає, що вам доведеться придбати ліцензію на кожен комп’ютер, який ви хочете створити.

Однак, підписка на CrashPlan дає змогу створити резервну копію стільки зовнішніх накопичувачів, скільки потрібно, і що включає резервне копіювання NAS, принаймні, якщо ви використовуєте macOS або Linux. CrashPlan може створювати резервні копії ваших серверів, але не може робити резервні копії комп’ютерів на основі зображень.

Немає мобільного резервного копіювання, оскільки у CrashPlan немає додатків для смартфонів, але інші основні функції онлайн-резервного копіювання є. Вони включають в себе безперервне резервне копіювання, інкрементальне резервне копіювання, заплановане резервне копіювання, резервне копіювання на локальних дисках, швидке затискання, сповіщення електронною поштою та копіювання файлів на рівні блоку. 

краш-версії

CrashPlan також пропонує версію файлів, яку ви можете встановити для збереження версій файлів на основі 15-хвилинних кроків. Крім того, CrashPlan також надає вам можливість нескінченно зберігати видалені файли. Якщо CrashPlan здається вам правильним для вашого бізнесу, не забудьте прочитати більше про це в нашому огляді CrashPlan.

Значення

Ми часто перекладаємо “цінність” як отримання більше за менше, і саме це ми шукаємо, аналізуючи плани передплати, які пропонують послуги. Важливе значення має також вибір планів, оскільки це дає більше шансів знайти план, який найбільше відповідає вашому використанню. Крім того, наявність безкоштовного плану або пробної версії дозволяє протестувати послугу перед передплатою.

Деякі послуги вимагають платити за рік, а інші також надають можливість платити за місяць. Не рідкість послуга пропонує обидві моделі ціноутворення. Послуги часто дають знижку, якщо ви вирішили підписатися на рік або більше заздалегідь. 

Скільки потрібно заплатити, часто є вирішальним фактором, тому не дивно, що список найкращих цінних послуг відрізняється, ніж список за функціями. Завдяки своєму дешевому необмеженому плану, Backblaze for Business – наш найкращий вибір. Однак найкращий вибір для вас багато в чому залежить від ваших потреб у сховищі та функції.

Backblaze для бізнесу

Backblaze для бізнесу становить лише 6 доларів на місяць за необмежену резервну копію одного комп’ютера. Це дуже багато для одного комп’ютера, і це знижує CrashPlan. Якщо ви заплатите заздалегідь за рік резервного копіювання, ціна знизиться до 60 доларів на рік. Якщо ви їдете на два роки, ціна становить 110 доларів, а це означає, що ви платите менше, ніж 60 доларів за комп’ютер на рік.

Якщо у вас є багато комп’ютерів для захисту, пошук обмеженого резервного рішення, ймовірно, заощадить ваші гроші. Інакше Backblaze стане кращою угодою. Перш ніж передплатити його, ви можете скористатися його 15-денною безкоштовною пробною версією для тестування послуги. Якщо ціна Backblaze вас заінтригувала, прочитайте наш огляд Backblaze for Business для отримання додаткової інформації про послугу.

CrashPlan

CrashPlan для малого бізнесу має єдиний необмежений план ціноутворення, який становить 10 доларів на місяць на комп’ютер. Це дорожче, ніж Backblaze, і він не дає знижку, якщо ви заплатите за рік наперед.

Крім того, майте на увазі, що ви платите за кількість комп’ютерів, які CrashPlan вважає активними на вашій консолі адміністрації, незалежно від того, створили вони резервну копію даних чи ні. Якщо ви більше не хочете платити за пристрій, можете відключити його в консолі адміністрування CrashPlan. Це також видалить усі існуючі резервні дані для цього пристрою.

Через це CrashPlan стягується щомісяця, тому немає річної підписки. Перевага полягає в тому, що ви можете скасувати її в будь-який час. Перш ніж передплатити, ви можете скористатися 30-денною безкоштовною пробною версією для тестування послуги.

IDrive for Business

IDrive Business має велику гнучкість у витратах та масштабування завдяки декільком планам, на які зараз діє знижка 25 відсотків. Два найдешевші плани вимагають заплатити за рік або більше заздалегідь, а решта також дають можливість платити за місяць.

Перший план отримує 250 ГБ резервного простору за 74,62 долара на рік. Другий забезпечує 500 ГБ за 149,62 доларів на рік. Якщо вам потрібно більше, ви можете отримати 1,25 ТБ за $ 374,62 на рік або $ 49,95 на місяць. Найбільше, що можна отримати за одну підписку IDrive for Business, – 12,5 ТБ.

Майте на увазі, що IDrive надає рівну кількість місця синхронізації на додаток до резервного простору. Це означає, що, підписуючись, наприклад, план 250 Гб, ви фактично отримуєте 500 ГБ загального хмарного простору.

Простота використання

Використання служб резервного копіювання в Інтернеті не повинно обмежуватися лише ІТ-експертами – і це не так – але ми подивимось, наскільки зручно користуватися сервісом.. 

Послуга повинна бути простою як для мейнстріму, так і для споживачів живлення. Щоб допомогти у цьому, інтерфейси клієнтів повинні бути зрозумілими та інтуїтивно зрозумілими. Операції резервного копіювання та відновлення, зокрема, не повинні бути важкими для завершення. 

Крім того, сервіси повинні працювати на різних пристроях у багатьох операційних системах. Сюди входять клієнти для Інтернету, Windows, macOS, Linux та смартфонів. Серед сервісів Backblaze – це той, який найкраще відповідає цьому опису.

Backblaze для бізнесу

Backblaze аналізує ваш жорсткий диск під час встановлення на файли, які слід створити резервну копію. Після завершення встановлення розпочнеться процес резервного копіювання. Нові файли будуть автоматично додані до вашого резервного плану.

Настільний клієнт працює в Windows та MacOS, але не в Linux. Тим не менш, це простий і простий у використанні, оскільки його головне вікно не замикається налаштуваннями. Швидше, вони сховані за кнопкою “налаштування”.

backblaze-бізнес-робочий стіл-клієнт

З налаштувань ви можете виключити типи файлів і папок, які не потрібно робити резервну копію. Це може бути єдиним входом від вас, який потребує клієнт настільних ПК. Окрім виключення файлів, ви можете покращити продуктивність резервного копіювання, налаштувати графік резервного копіювання та переглянути файли, заплановані для резервного копіювання, а також переглянути ваші звіти та проблеми.

Веб-клієнт дозволяє керувати своїми резервними та бізнес-групами. Це означає, що ви можете отримати доступ до облікових записів співробітників, щоб скинути паролі та навіть отримати доступ до їх файлів. Однак ваші працівники повинні погодитися на цей доступ під час приєднання до групи.

Ви можете запросити користувачів приєднатися до вашої групи електронною поштою або скопіювати та вставити посилання на запрошення. Якщо у вас є віддалені права управління та моніторингу, ви можете зробити масову безшумну установку для своїх членів. Загалом, групова система проста у використанні та відповідає чіткому дизайну Backblaze. 

Мобільний додаток також простий. Це дозволяє переглядати резервні файли, бачити ті, які ви завантажили, та отримувати доступ до налаштувань. Функції є основними, і немає можливості ділитися файлами чи ініціювати відновлення з програми.

Резервне копіювання Acronis

Acronis Backup не має справжнього клієнта для настільних комп’ютерів, але агент Acronis підключає вас до веб-клієнта, який ви використовуєте для керування резервною копією. Є окремі веб-клієнти для робочих станцій та адміністратора, але вони схожі. Ця установка працює в Windows, macOS та Linux.

acronis-backup-new-backup

В цілому, клієнти мають сучасний дизайн і прості у використанні. Клієнт робочої станції дозволяє використовувати меню зліва для навігації між оглядом, підключеними пристроями, планами резервного копіювання, місцями резервного копіювання та налаштуваннями. На правій панелі відображатиметься вміст кожного розділу. 

Типовим виглядом веб-клієнта адміністратора Acronis є менеджер користувачів. Він дозволяє створювати користувачів, адміністраторів або підрозділи, що представляє собою набір користувачів з адміністратором та підключеними пристроями.

Якщо у вас немає комп’ютера, ви можете використовувати мобільний додаток Acronis для доступу до резервних копій комп’ютера. Він також забезпечує постійне резервне копіювання для захисту ваших мобільних даних, включаючи контакти, фотографії, відео, календарі та повідомлення.

”BigMIND

Також внизу є великі кнопки, які дозволяють вибирати дані для резервного копіювання, налаштовувати налаштування та ініціювати процес відновлення. Клієнт, як правило, легкий вітер.

Основним видом веб-клієнта є інформаційна панель, яка, як і клієнт настільних ПК, показує всю необхідну інформацію, необхідну для отримання огляду резервного копіювання вашого бізнесу..

Веб-клієнт також дозволяє запросити користувачів електронною поштою, зареєструвати їх самостійно або запросити основну кількість користувачів за допомогою файлу CSV. Ви також можете додавати сервери та створювати політику, яка дозволяє віддалено вибирати дані для резервного копіювання, керувати налаштуваннями та встановлювати привілеї для користувачів. 

Крім того, ви можете вибрати типи файлів, які потрібно створити для резервного копіювання, увімкнути гібридне резервне копіювання, визначити привілеї, налаштувати графік тощо. В цілому веб-клієнт привабливий і простий. 

Мобільний додаток не такий простий, як попередні клієнти, але він дозволяє створювати резервні копії журналів викликів, контактів, фотографій, повідомлень, відео та інших типів файлів. Крім того, мобільний додаток може підключити та створити резервну копію ваших даних із Facebook та Instagram. Він також може підключитися до хмарних служб зберігання даних.

Більше про BigMIND Business є ще багато, і якщо ви хочете знати, що це таке, прочитайте наш огляд BigMIND Business.

Резервне копіювання та відновлення файлів

Резервне копіювання та відновлення файлів – це те, для чого ці послуги. Те, як вони досягають своєї основної мети, є, щонайменше, важливим. Найбільша відмінність тут полягає в тому, чи надають послуги постійне резервне копіювання, а також які резервні копії та відновлення пропонують. До них відносяться, що ви можете вибрати для резервного копіювання та які параметри налаштувань ви можете налаштувати.

Найкраще, якщо ви можете вибрати весь комп’ютер або сервер, певні розділи, зовнішні пристрої, файли та папки або інші хмарні служби. Також важливо, коли клієнт розпочне процес резервного копіювання. Ви можете запустити його самостійно, але резервне копіювання зазвичай починається за графіком. Чим більше варіантів планування ви отримаєте, тим краще.

Існує не сервіс, який позначає всі вікна резервного копіювання та відновлення, але той, який найбільше вражає, – це IDrive for Business..

IDrive for Business

IDrive for Business – це не резервне копіювання в один клік, оскільки клієнт настільного ПК вимагає, щоб ви вручну вибирали файли та папки для резервного копіювання. При цьому IDrive допомагає вам, автоматично вибираючи папки фотографій, документів, музики, робочого столу та відео для резервного копіювання. Ви також можете виключити певні файли та папки з меню налаштувань.

IDrive забезпечує постійне резервне копіювання, але воно застосовується лише до змінених або доданих файлів розміром менше 500 Мб. Враховуючи, що багато інших бізнес-рішень не забезпечують постійне резервне копіювання, це не великий недолік.

налаштування idrive-business-dashboard

Ви також можете запустити резервну копію вручну або запланувати її. Планувальник дозволяє запускати резервні копії в певні дні у встановлений час або переходити на погодинний графік. Якщо ви це зробите, процес резервного копіювання буде запускатися щогодини, і ви можете вказати час зупинки резервного копіювання. Крім того, є можливість ввімкнути сповіщення електронною поштою та на робочому столі.

У планувальника є достатньо варіантів, але ми хочемо встановити конкретні години для резервного копіювання, а також щотижневі та щомісячні варіанти.

Як і в режимі резервного копіювання, відновлення файлів вимагає вибору файлів і папок із структури каталогу. Після цього ви зможете відновити їх до початкового чи нового місця розташування.

Якщо у вас є багато файлів для резервного копіювання та відновлення, ви можете скористатися кур’єрською службою IDrive, яка дозволяє створювати резервні копії чи відновлення файлів через диски, надіслані поштою.

Резервне копіювання Acronis

Якщо вам не потрібно постійне резервне копіювання і ви не вражені іншими параметрами, які пропонує IDrive, резервне копіювання Acronis, ймовірно, буде добре відповідати вашим потребам.

Потрібно трохи попрацювати, щоб налаштувати все необхідне для резервного копіювання та відновлення, але Acronis доповнює це великою кількістю параметрів резервного копіювання та відновлення..

acronis-резервне копіювання-відновлення-початок

Ви можете створити резервну копію всієї машини, конкретних дисків або файлів і папок. Якщо ви виберете файли та папки, вам доведеться переглянути структуру каталогу та вибрати те, що ви хочете захистити. Місцем резервного копіювання може бути хмара Acronis або локальна папка. 

Немає постійної резервної копії, що означає, що вам потрібно встановити графік роботи або запустити резервну копію вручну. Планувальник дозволяє запускати резервні копії щогодини, щодня, щотижня або щомісяця. Найчастіше ви можете запускати резервну копію кожні 10 хвилин протягом дня.

Планувальник також дозволяє встановити час запуску та час відключення для запуску резервної копії. Інші параметри включають запуск резервної копії при запуску або завершенні роботи системи, коли користувач входить у систему тощо.

Окрім встановлення розкладу, ви також можете визначити, як довго Acronis повинен зберігати попередні резервні копії файлів. Визначаючи правило, ви можете зберігати резервні копії нескінченно, за кількістю резервних копій або за віком. Крім цього, ви можете копіювати резервні файли в інше місце.

Після завершення плану резервного копіювання ви можете налаштувати додаткові налаштування, які включають можливість встановлення виключень типу файлів, попереджень, команд попереднього та після резервного копіювання, обробки помилок та іншого.

Процес відновлення простий. Він вимагає вибрати пристрій, пов’язаний із вашими резервними копіями, та вибрати файли та папки, які ви хочете відновити. Ви можете відновити їх до оригінального або нового місця. 

Як і процес резервного копіювання, процес відновлення має деякі вдосконалені параметри, такі як перевірка резервного копіювання, зміна продуктивності, виключення файлів та безпека файлів.

Хмарне резервне копіювання Zoolz

Якщо підхід програми Acronis Backup здається непосильним, ви можете здати, що Zoolz Cloud Backup є більш приємним, коли справа стосується резервного копіювання та відновлення файлів.

Клієнт настільного комп’ютера дозволяє вибирати конкретні папки у вашій файловій системі для резервного копіювання або дозволяє створювати резервні копії файлів на основі категорій, таких як пошта, документи, музика, відео, офісні файли, фінансові файли тощо.

bigmind-business-web-client

Якщо вам потрібні конкретні папки та файли, структура дерева допоможе швидко вибрати їх для резервного копіювання. Налаштування резервного копіювання, які ви можете змінити, включають планування резервного копіювання, зменшення пропускної здатності та включення гібридної резервної копії..

Планувальник дозволяє запускати резервну копію так часто, як кожні п’ять хвилин або рідко, як 24 години. Ви також встановлюєте резервну копію для запуску та закінчення в певні години протягом конкретних днів. 

Процес відновлення дозволяє отримати свої файли до їх початкового чи нового місця, відновити файли лише з певного діапазону даних та вибрати те, що відбувається з існуючими файлами при відновленні їх у вихідне місце.

Вам не потрібно покладатися на настільний клієнт, щоб розпочати відновлення, оскільки веб-клієнт дозволяє ініціювати віддалене відновлення для потрібної машини. Загалом, процес резервного копіювання та відновлення простий у налаштуванні.

Zoolz також пропонує послугу резервного копіювання та відновлення кур’єра. Він доступний лише у північноамериканських та європейських регіонах, і не такий дешевий, як той, що від IDrive. Детальну інформацію про ціни див. У нашому огляді “Zoolz Cloud Backup for Business”.

Безпека

Одне з найбільших проблем при переміщенні даних вашого бізнесу в хмару – це безпека. Це залежить від того, наскільки хороша хмарна безпека служби. Якщо вона не є сильною, цілком ймовірно, що ви станете жертвою кіберзлочинності. 

Це означає, що хтось може викрасти ваші облікові дані або прочитати ваш секретний бізнес-план, або уряд може переглядати ваші фінансові звіти. Зважаючи на це, легко зрозуміти, що забезпечити належну безпеку обов’язково.

Існує багато способів захистити свої дані від онлайн-загроз. Шифрування є ключовим методом, оскільки це остання лінія захисту. Навіть якщо комусь вдасться вкрасти ваші файли, він не зможе їх прочитати. Це не означає, що ваша онлайн-служба резервного копіювання не може цього робити. Зазвичай він керує вашим ключем дешифрування, який може добре розшифрувати ваші файли.

Однак це не вірно для служб, які пропонують приватне шифрування, що не дозволяє комусь, крім вас, читати ваші файли. Це тому, що ви лише керуєте своїм ключем розшифровки.

Близьким союзником шифрування є протоколи SSL та TLS, які запобігають підробці файлів під час транзиту на сервери в центрі обробки даних. Безпека центрів обробки даних також важлива, оскільки це все нанівець, якщо аварія або порушення центру обробки даних компрометують ваші файли.

З цієї причини центри обробки даних зберігають ваші файли в декількох місцях і захищені від стихійних лих, пожеж та повеней. Інші методи безпеки включають спостереження, огорожі, доступ до ключових карток, патрульні та інше. Якщо заходи безпеки центру обробки даних цікавлять вас, прочитайте нашу статтю з безпеки центру даних.

Усі попередні методи безпеки не допоможуть вам, якщо комусь вдасться вкрасти ваші дані, але двофакторна автентифікація.

Служби, які ми розглянули в цьому списку, мають міцну безпеку, але ми поставили IDrive for Business на перше місце завдяки його здатності віддалено переривати зв’язок із резервного копіюваного пристрою, а також більш багатому набору функцій безпеки центру обробки даних.

IDrive for Business

IDrive переглядає ваші файли, використовуючи 256-бітове шифрування AES для захисту файлів у спокої на серверах. Перед тим, як звернутися до сервера, дані також шифруються під час транзиту за допомогою протоколів TLS та SSL.

За замовчуванням IDrive утримуватиме ваш пароль шифрування, але ви можете цього уникнути, якщо ввімкнути приватне шифрування під час першого налаштування IDrive.

Ви також можете встановити двофакторну автентифікацію від веб-клієнта. Крім того, центри обробки даних IDrive використовують системи гасіння пожежі, системи контролю температури з окремими зонами охолодження, піднятими підлогами та стелажами, побудованими, щоб протистояти землетрусам.

Вони також мають захищений доступ, цілодобове спостереження, датчики руху та сигналізацію про порушення.

Ще одна корисна особливість – можливість віддаленого відключення синхронізації для пристроїв у вашому обліковому записі. Таким чином, навіть якщо ноутбук загублений або вкрадений, ви можете гарантувати, що ніхто не може використовувати пристрій для доступу до синхронізованого вмісту.

CrashPlan

CrashPlan використовує 256-бітове шифрування AES для того, щоб скремтувати ваші дані і дозволяє вам увімкнути управління приватним ключем. Крім того, CrashPlan використовує протокол TLS для захисту ваших файлів під час передачі в його центри обробки даних.

У центрах обробки даних використовується постійний нагляд за його об’єктами, крім інших гарантій проти вторгнення. Споруди також обладнані для протистояння збоїв через несправності, відключення електроенергії, пожежі, землетруси та інше.

Крім того, CrashPlan дозволяє вам увімкнути двофакторну автентифікацію для захисту вашої інформації про вхід. Вам також слід знати, що Code42, головна компанія CrashPlan, є сертифікованою організацією ISO 27001, а центри обробки даних CrashPlan проходять щорічну аутентифікацію SOC 2 Type 2. Code42 також відповідає HIPAA.

BackupVault

BackupVault також захищає ваші дані за допомогою 256-бітного шифрування AES до того, як він покине ваші пристрої, але робить їх приватними за замовчуванням. Крім того, він використовує протокол SSL для забезпечення зв’язку між вашими пристроями та серверами BackupVault. Немає двофакторної аутентифікації, але ця функція працює. 

Центри обробки даних BackupVault мають різні функції фізичної безпеки та безпеки. До них відносяться спостереження, біометричний доступ, сигналізація та безпечний доступ, а також зайві батареї, резервне живлення та кондиціонер.

Дані центри відповідають ISO 9001, а це означає, що BackupVault відповідає вимогам клієнтів та регуляторним нормам. Крім того, вони також мають сертифікацію ISO 27001.

Фінальні думки

Ми переглянули наші найважливіші категорії та оголосили переможців для кожної з них. Тепер саме час оголосити, хто є переможцем. Це IDrive for Business завдяки своєму багатому набору функцій, що включає безперервне резервне копіювання, плани з великою цінністю, що дозволяють створювати резервну копію необмеженої кількості пристроїв, справжнє архівування, кур’єрська експресна послуга та багато іншого.

Хоча ми не маємо швидкість як найважливіший критерій цієї статті, оскільки початкові резервні копії часто займають багато часу, IDrive for Business не входить до числа швидших служб. Якщо вам потрібні швидкі перекази і ви не маєте уваги платити основний долар за основні функції, варто розглянути резервну копію Acronis.

Зважаючи на це, інші послуги, крім цих двох, можуть краще відповідати вашому конкретному випадку використання, тому вам слід ознайомитись з наведеними вище категоріями та нашими відгуками щодо резервного копіювання бізнесу щодо альтернативних ідей. Якщо ви хочете дізнатися більше про резервне копіювання в цілому, зверніться до нашої бібліотеки резервного копіювання бізнесу.

Які ваші думки щодо найкращого резервного копіювання в Інтернеті для малого бізнесу? Яка послуга улюблена? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map