Найкращий безкоштовний відеоредактор до 2020 року: HitFilm, Lightworks, Blender та багато іншого

Редагування відео – це фантастичне задоволення, і завдяки YouTube легко поділитися своїми творами зі світом. Якщо ви хочете почати з цього, але ви ще не готові платити за редактор відео, є безліч способів зробити це безкоштовно. Ми детальніше розглянемо доступне програмне забезпечення, щоб знайти найкращі безкоштовні редактори відео.


Більшість інструментів у цьому списку, але не всі, мають платну версію, яка пропонує додаткові можливості. Ці особливості часто добре мати, але не обов’язково. Інструменти тут можна використовувати для створення високоякісного виходу, і всі вони можуть навчити вас чомусь про створення фільму. Нашою популярністю є HitFilm, але всі інші варіанти також допоможуть вам добре.

Хоча є багато хороших безкоштовних інструментів, за допомогою яких ви можете отримати чудові результати, можливо, варто поглянути на платні альтернативи там. Прочитайте наш список найкращого програмного забезпечення для редагування відео, щоб побачити, на що варто витратити ваші важко зароблені долари.

Вибір найкращого програмного забезпечення для безкоштовного редагування відео

Існують різні фактори, на які ми шукаємо, коли оцінюємо відео редактори. Те, що ви хочете, коли ви редагуєте відео, буде залежати від вашого рівня знань, а також від того, використовуєте ви це професійно чи просто для розваги. Безкоштовні інструменти більше підходять для новачків, але досвідченіші редактори можуть бути здивовані наявними.

Функції визначають, що може робити програмне забезпечення, тому ми враховуємо його можливості та дивимось, що воно пропонує. Майже всі редактори використовують часову шкалу з кількома треками та надають підбірку відео- та аудіоефектів, а також текстових назв.

Багато хто пропонує підтримку різних типів зйомок, таких як 3D та мультимедіа, а також стабілізації зображення та корекції об’єктива. Серйозні користувачі також оцінять засоби корекції кольорів.

Функції не корисні, якщо ви не можете зрозуміти, як ними користуватися, тому ми також розглядаємо, наскільки інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення, а також наскільки підтримка надає вам, коли ви застряєте. Це особливо важливо для тих, хто не знайомий із редагуванням відео, і якщо ви шукаєте безкоштовного редактора, це, можливо, ви.

Продуктивність також важлива. Редагування відео підштовхує обладнання до своїх меж, і якщо ви редагуєте більш високу роздільну здатність, ви майже напевно помітите затримки або сповільнення. Ми зазвичай тестуємо відеокліпи в стандартному розмірі роздільної здатності, щоб побачити, наскільки добре працює програмне забезпечення. Ми цінуємо швидке, чуйне програмне забезпечення і завжди стежимо за помилками або збоями.

Підтримка різноманітних форматів файлів імпорту та експорту дозволяє вам працювати з найширшим спектром вихідного матеріалу та експортувати на якомога більше платформ. Це, як правило, слабка область безкоштовних інструментів, платне програмне забезпечення – більш всеосяжне. Більшість програмного забезпечення дозволить вам виробляти 1080p вихід, але це більш ніж добре для обміну на таких сайтах, як YouTube.

Погляньте на наш огляд Corel VideoStudio Ultimate, щоб побачити спектр форматів, підтримуваних типовим платним програмним забезпеченням.

Ми також перевіряємо ціну, але це, звичайно, не головний фактор. Деякі програми включають додаткові оновлення або мають альтернативну платну версію з додатковими функціями.

Наскільки хороше вільне програмне забезпечення?

Тут безкоштовне програмне забезпечення включає фантастичний вибір для учнів та любителів, і його можна навіть використовувати професійно, хоча він зазвичай не пропонує стільки функцій, скільки платних інструментів. Прочитайте наш огляд Final Cut Pro X або огляд Adobe Premiere CC, щоб отримати докладнішу інформацію про деякі найкраще доступні інструменти.

У цій галузі існує велика конкуренція. Багато безкоштовних інструментів – це скорочені версії платного програмного забезпечення. Деякі інструменти віддають основне програмне забезпечення безкоштовно, а додатки та додаткові елементи можна купувати. Навіть у абсолютно безкоштовних пропозиціях тут часто є кілька хітових фільмів на їх ім’я, тому не вважайте, що “безкоштовно” означає, що ви не можете досягти чудових речей з ними.

Наш улюблений фрагмент вільного програмного забезпечення – HitFilm Express, який пропонує високу продуктивність і гарний набір функцій. Це також досить інтуїтивно зрозуміло для новачків. Він має платну версію, до якої ви можете легко оновити, якщо потрібно.

Кращий безкоштовний редактор відео: HitFilm Express

HitFilm випускається у двох версіях. HitFilm Express, безкоштовна версія програмного забезпечення, є дуже спроможним інструментом і включає багато можливостей свого платного брата, HitFilm Pro. 

Будь-які функції, які вона не включає, пропонуються як додаткові додатки у безкоштовній версії, але якщо ви збираєтесь їх придбати, ви можете також придбати повний пакет 299 доларів, оскільки ви могли легко витратити багато разів на оновлення.

HitFilm Express має цілий ряд спеціальних ефектів, які включають звичайні розмиття та візуальні зміни, а також такі речі, як корекція кольорів, щоб зробити ваші фільми більш професійними. Деякі вражаючі додатки, такі як блискавка та дощ, також доступні у безкоштовній версії. 

Ви також можете додавати заголовки у свої фільми та робити кольорові клавіші. Всього існує понад 400 ефектів, і хоча це не стільки, скільки 800, включених у платну версію, вам не вистачає варіантів.

Інші причини, які нам подобаються HitFilm Express

Швидкий, чуйний інтерфейс HitFilm Express працює добре. Ми отримали якісний вихід, коли ми протестували його, зайнявши приблизно 60 секунд, щоб відтворити хвилину 720p відео, а 1080p – хвилина відео, яка займала близько 100 секунд. У нас були деякі проблеми при збільшенні частоти кадрів, але це не є порушенням угоди.

HitFilm Express – це один із найпростіших інструментів, який ми використовували, і у вас не повинно виникнути жодних проблем. Його інтерфейс інтуїтивно зрозумілий і читабельний, з меню та елементами управління чітко позначені. Однак це не так професійно орієнтоване, як деякі інструменти, такі як Final Cut Pro X або Adobe Premiere Pro CC. 

Він не експортує на DVD або Blu-ray, але ви можете експортувати в різні популярні формати, такі як MP4, MOV та AVI, і він має налаштування для обміну з такими службами, як YouTube та Vimeo.

Якщо вам потрібна допомога навчитися користуватися нею, на YouTube є багато відео з навчальних посібників. Якщо це спричинить будь-які проблеми, ознайомтеся з нашим способом розблокувати керівництво YouTube. Читайте про HitFilm Express і Pro в нашому огляді HitFilm.

iMovie

iMovie – це відмінна частина програмного забезпечення для власників Mac. Якщо він не був включений у ваш Mac, ви можете знайти його безкоштовно в магазині додатків. 

кращий безкоштовний відеоредактор-imovie

У ньому чіткий користувальницький інтерфейс із часовою шкалою внизу, панель у верхньому лівому куті, де відображаються ваші кліпи чи ефекти, з якими ви працюєте, та панель у верхньому правому куті, де відображається над тим, що ви зараз працюєте..

Якщо ви новачок у редагуванні відео, ви не можете помилитися з iMovie. Він простий у використанні, але він все ще має безліч функцій для отримання зубів. Як і більшість програмного забезпечення Apple, воно добре підходить до основ, а вирізання та упорядкування кліпів дуже просте. Якщо ви хочете зробити все просто, iMovie – це один з кращих варіантів.

Інші причини, які нам подобаються iMovie

iMovie має кілька фонів для використання, деякі з яких анімовані. Існує також безліч заголовкових ефектів, а також кілька переходів, щоб з’єднати ваші кліпи разом. Ви також можете використовувати ключові ефекти Chroma.

Ви можете змінити швидкість своїх фільмів і стабілізувати хитке відео. Якщо вам потрібні такі речі, як 360-редагування або багатокамерна, вам не пощастило. Якщо вам подобається використовувати iMovie, і ви хочете піти далі з редагуванням відео, подивіться на Final Cut Pro X.

Окрім стандартної версії iMovie для Mac, є також версії, доступні для пристроїв iOS. Робота над ними може бути обмежена порівняно з версією для настільних комп’ютерів, але це означає, що ви можете бути продуктивними в дорозі і робити щось творче у поїзді до роботи.

iMovie дозволяє ділитися відео безпосередньо з такими послугами, як Facebook, YouTube та Vimeo. Він може обробляти 4K відео, хоча у нього немає величезного вибору варіантів виводу. iMovie також підтримує ClassKit, систему Apple, яка дозволяє вчителям призначати роботу студентам.

Легкі роботи

Lightworks виставляє рахунки як професійний редактор для всіх. Легко завантажуючи та налаштовуючи, він просить надати вашій машині унікальний ідентифікатор при запуску, що робить його корисним для груп людей, що працюють над одним файлом або кліпами. Безкоштовна версія дозволяє спробувати її протягом семи днів до реєстрації, але вам не потрібно платити.

Якщо ви працюєте в групі в Інтернеті, перегляньте наш путівник з найкращих програмних засобів віртуальної команди. Якщо ні, перевірте переваги віддаленої роботи.

Lightworks досить простий у використанні, з інтуїтивно зрозумілими, простими елементами управління, але він також використовувався у ряді основних фільмів, серед яких «Целюлозна фантастика», «Тепло» та «Вовк з Уолл-Стріт».

Коли ваші фільми збільшуються, ви оціните діапазон фільтрів і сортуйте параметри в його медіатеці. Якщо у вас є сотні роликів для їх перегляду, Lightworks – це хороший вибір інструменту. З усіма цими кліпами стане в нагоді і найкраще хмарне сховище для відео.

Немає довідкового меню в додатку, що шкода, але на його веб-сайті є посібник користувача, що завантажується, а також кілька посібників, на яких також є форум. На YouTube є навчальні посібники, якщо вам потрібна додаткова допомога.

Інші причини, які нам подобаються світлові роботи

У Lightworks є інструменти для ковзання та ковзання, щоб полегшити правильний час. Його система різання є дещо складною у використанні, але у її інтерфейсу є випадкові проблеми, такі як меню, які частково з’являються поза екраном.

Він має відмінні функції регулювання кольору, що дозволяє налаштувати вигляд ваших фільмів. Це також добре для титрування та простих 3D-ефектів. У ньому багато фільтрів візуальних ефектів, включаючи кольорову клавішу та різні варіанти стилізації. Більшість його фільтрів мають детальний набір опцій, що дозволяє вам налаштувати їх за потребою.

Окрім своєї безкоштовної версії, Lightworks пропонує “профі”, що пропонує 437,99 доларів, що включає додаткові функції, такі як вихід 4K та покращені візуальні ефекти.

кращий безкоштовний відеоредактор-світлиця

Lightworks – це високоякісний інструмент з великою кількістю функцій, хоча його безкоштовна версія має деякі обмеження. Він доступний для Windows, Mac та Linux.

Блендер

В основному відомий своїми можливостями 3D-графіки, Blender також включає функції редагування відео. Він існує з 1998 року і є безкоштовним та відкритим кодом, так що ви можете змінити код самостійно, якщо хочете. У ньому є велика корисна спільнота, яка готова запропонувати підтримку іншим користувачам.

кращий безкоштовний відеоредактор-блендер

Blender дозволяє виконувати основне редагування відео, дозволяючи імпортувати кліпи, а потім вирізати та упорядкувати їх за потребою. Можливо, вам потрібно буде знайти основні функції, щоб розпочати роботу. Наприклад, клацніть правою кнопкою миші, щоб вибрати та перетягнути кліпи, і натисніть «K», щоб зробити надрізи, що спочатку не очевидно. Коли ви все зрозуміли, ви можете багато чого зробити.

Окрім того, що є дієвим відеоредактором, Blender є прекрасним інструментом для 3D моделювання та анімації. Ми розглянули це в наших статтях про найкраще програмне забезпечення для 3D моделювання та найкраще програмне забезпечення для 3D графіки.

Якщо ви хочете працювати в 3D, а потім оживляти свої результати, Blender ідеально підходить. Однак, якщо ви працюєте в основному з кадрами, це не так. Щоб отримати уявлення про те, що Blender найкраще робить, подивіться на вибір її результатів.

Інші причини, які нам подобаються блендером

Блендер обмежений і не особливо інтуїтивно зрозумілий, але є багато хороших навчальних посібників, які пояснюють, як його використовувати. Одне з посібників, яке ми розглянули, з використанням інструментів командного рядка для поєднання аудіо- та відеозаписів, тому якщо ви шукаєте щось просте і просте у використанні, Blender – не найкращий вибір.

Ви можете зробити налаштування відеодоріжок, додавши смужки ефектів, включаючи перетворення, коригування кольорів та кілька інших. Це потужна система, хоча її важко зрозуміти. Також є налаштування звуку, такі як гучність, крок та панорама.

Blender – це не найсильніший загальний редактор, але його відеоможливості – це лише частина відмінного загального пакету, який варто вивчити, якщо ви творчо налаштовані. Це також найкращий вибір, якщо вас цікавить 3D-анімація.

Wondershare Filmora9

Wondershare Filmora9 – ще один хороший безкоштовний інструмент. Це простий у використанні та чудовий вибір інструменту, якщо ви новачок у редагуванні відео, хоча він має безліч функцій для більш досвідчених користувачів.

Filmora9_004

За допомогою простих елементів керування та корисних ярликів, основне редагування стає простим. Ви можете робити кадри безпосередньо з камери та записувати аудіо з мікрофона, що допомагає швидко працювати.

Він має безліч функцій для безкоштовного інструменту і може працювати з редагуванням 4K, а також інструментами-кулачками та chroma keying. У ньому також є сотні спеціальних ефектів, з якими можна грати. У комплекті є багато звукових ефектів та музичних записів, ви також можете вносити різні корективи у свій звук, налаштування гучності та висоти, наприклад.

Як і більшість інструментів, редагування базується на багатослідовій шкалі часу. Ви можете мати більше 100 відео та 100 аудіозаписів, що дозволяє працювати над великими проектами. Однак у ньому немає 360 або багатокамерного редагування. У вас є багато варіантів експорту, але ви можете публікувати на DVD, але не Blu-ray.

Інші причини, які нам подобаються Wondershare Filmora9

Великим недоліком безкоштовної версії є те, що вона додає водяний знак до створених відео. Це робить його практично непридатним для комерційних цілей, хоча ви можете вважати його прийнятним, якщо публікувати на YouTube або робити фільми для друзів.

У попередніх версіях був корисний режим розкадровки, який дає вам огляд свого фільму, але він, на жаль, перейшов у цю версію.

Це все ще корисно, якщо ви хочете перевірити програмне забезпечення, дізнатися про редагування відео чи просто зробити фільми для розваги. Якщо ви вирішите, що вам це подобається, ви завжди можете перейти на платну версію за $ 69,99. Він також пропонує план передплати. Немає додаткових оновлень, які також оплачуються окремо.

Wondershare Filmora9 доступний для Windows та Mac. Детальніше про це читайте в нашому огляді Wondershare Filmora9.

Почесні згадки

Якщо вам цікаво, що ще там є, ось кілька інших варіантів безкоштовного редагування відео, які ми не оцінюємо настільки високо, як наші найкращі вибори, але про них варто знати.

DaVinci Resolve

DaVinci Resolve – ще один інструмент, який застосовують професіонали, і його застосовували для таких фільмів, як «Прометей» та «Зоряні війни: Останній джедай». Він чудовий в основному редагуванні та корекції кольорів, але він менш сильний завдяки ефектам безкоштовного видання.

Це популярний інструмент з базою користувачів понад два мільйони. Ми ще не розглядали її, але вона має сильну репутацію і її варто перевірити.

Її безкоштовна версія хороша, але якщо ви вирішите оновити її до платної версії $ 299, ви отримаєте багатокористувацькі функції, тривимірні інструменти та різні плагіни, а також більш широкий вибір ефектів. Він доступний для Windows, Mac та Linux.

VideoPad

VideoPad – це інструмент для редагування відео, виготовлений NCH Software. NCH ​​також зробив призму, яка займає верхню частину нашого кращого кола відеоконвертерів.

Його інтерфейс датований, а продуктивність не велика. Однак вона дає якісний вихід і має деякі приємні додаткові послуги, такі як закриті титри для слабочуючих аудиторій.

Це безкоштовно для некомерційного використання, його домашня версія коштуватиме 60 доларів, а головна версія – 99 доларів. На момент написання продажу є 50-відсотковий розпродаж, тому слідкуйте за пропозиціями. Вам також доведеться уважно ознайомитися, щоб знайти посилання на безкоштовну версію. Ми визнали, що VideoPad є адекватним, але непомітним. Детальніше читайте в нашому відео огляді.

VSDC

VSDC – це абсолютно безкоштовний редактор, який вам нічого не обійдеться. На відміну від більшості редакторів, тут немає більш досконалої платної версії. Єдине, за що платять, – це підтримка, але це дешево – 10 доларів.

Він має кілька корисних функцій, включаючи кольорову клавішу. Це дозволяє вам працювати в 4K і може експортувати до різних форматів, а також для спільного використання сайтів, таких як YouTube, Facebook та Vimeo.

Окрім безкоштовного редактора відео, безкоштовний редактор VSDC також має програмне забезпечення для запису екрана та відеозапису, яке допоможе вам спершу створювати кадри.. 

Якщо ви зацікавлені в потоковому відео, перегляньте наш найкращий VPN-посібник для потокового потоку, який допоможе вам зробити це безпечно.

Фінальні думки

Як ми бачили, існує багато чудових інструментів для редагування відео, які нічого не коштують. Ці програми напрочуд здатні. Вони можуть бути не такими функціональними, як платне програмне забезпечення, але вони включають ефекти, переходи та корекцію кольорів, а також основні функції редагування.

Деякі з них були використані для створення нагородних фільмів, тому якщо ви спробуєте їх, ви будете використовувати ті самі інструменти, що і професіонали, і, хто знає, набуті навички можуть поставити вас на шлях до слави Голлівуду . Якщо ні, то вам слід принаймні весело пробувати їх.

Коли ви знайшли потрібний відеоредактор, можливо, варто розібратися у хмарному сховищі або переглянути найкраще програмне забезпечення для управління проектами, яке допоможе організувати ваші проекти.

Якщо ви спробували будь-якого з цих редакторів або знаєте будь-яких інших, будь ласка, повідомте нас у коментарях. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map