Найкращі програми для підвищення продуктивності до 2020 року: швидко зробити це

Ми всі були там. Ви сідаєте за свій стіл і клянетеся, що будете продуктивні, але перш ніж дізнатися про це, день минув, і ви витратили щонайменше половину з нього, перевіряючи новини в Інтернеті та канал своїх соціальних мереж. Однак є чудові способи запобігти такому потопленню, і ми переглянемо їх, підбираючи найкращі програми для підвищення продуктивності. Більшість із них також безкоштовні.


Кофеїн, телефонні сповіщення, кролячі дірки в Інтернеті, захаращення та затримки зустрічей – це частина необмеженої кількості маленьких, відволікаючих час від часу, не кажучи вже про час, який ви потребуєте, щоб повернути свою увагу. Усі вони можуть перетворити вас на раковину часу, але як тільки ви виявите відхилення, ви зможете обійти, контролювати та уникати їх назавжди..

За допомогою додатків для підвищення продуктивності ви можете вбити тих настирливих сил, які їдять у ваші найпродуктивніші години та отримують невеликі виграші з кожною робочою годиною.

Від додатків для запису записів до таймерів та списків справ ми зібрали наші улюблені програми, щоб зробити вас продуктивними.

Що таке програми для продуктивності?

Більшість робочих місць мають декілька спільних завдань, таких як планування, планування та ведення конспектів. Продуктивність полягає в тому, щоб зробити більше, тому існують програми для підвищення продуктивності. Вони впорядковують ваші завдання і допомагають вам робити речі за менший час.

Програми для підвищення продуктивності – це додаткові засоби, які ви використовуєте разом зі своїми основними інструментами, що стосуються конкретних завдань, тому ви можете планувати свої завдання, зберігати нотатки для легкого доступу, краще керувати своїм часом та працювати без паперів. Найкращі програми для підвищення продуктивності працюють на платформах, таких як настільні, веб-і мобільні пристрої, тому ви можете підвищити свою ефективність, працюючи на сайті чи віддалено.

Ми зібрали найкращі програми для підвищення продуктивності, які можуть допомогти вам у плануванні та співпраці проектів, управлінні часом, робити замітки та створювати списки справ.

Управління проектами та співпраця

Програми для підвищення продуктивності трансформують те, як команди на робочому місці працюють разом.

Програми управління проектами та співпраця допомагають командам відстежувати їх роботу, надаючи їм видимість у рухомих частинах проекту. Таким чином, менша потреба у зустрічах, і працівники знають, хто відповідає за завдання, терміни та чи завершена робота.

Trello

Якщо ви знайомі з системою на базі картки kanban, ви знайдете Trello простим у використанні для щоденних завдань та управління проектами. Ознайомтеся з нашим посібником про те, як користуватися дошкою kanban, якщо ви хочете дізнатися більше про цей підхід.

Його простий інтерфейс, що складається з стовпців та карток, робить його ідеальним інструментом для початку роботи з базовим управлінням проектами для людей та невеликих команд.

Продуктивність Trello

Порівняно з традиційними інструментами для управління ресурсами та відстеження прогресу до конкретних кінцевих дат, Trello є більш гнучким та вільним. Ви можете використовувати його для керування поточними робочими процесами та окремими проектами, завдяки їх зрозумілим дошкам та карткам.

Кожна картка, яка зазвичай представляє завдання у списку справ, має варіанти додавання файлів, зображень, гіперпосилань, термінів і багато іншого. Щойно ви закінчите з картою або дошкою, ви можете приховати її від щоденного перегляду, і все ще матимете доступ до неї, коли вам це потрібно..

Trello пропонує широкий безкоштовний рівень, який включає необмежену кількість плат, користувачів та карток, але обмежує вас розміром файлу 10 Мб, 10 командних дощок та одним “включенням” або інтеграцією на плату. У ньому є додатки для настільних ПК для Windows та macOS, але ви можете використовувати їх у дорозі з додатками для Android та iOS.

Трелло нам дуже подобається, як ви можете прочитати в нашому повному огляді Trello. Це добре, що він робить, незважаючи на те, що він є основним.

Ви можете перевірити Trello безкоштовно. Підпишіться на нього або прочитайте посібник для початківців Trello, щоб отримати поради щодо того, як розпочати роботу.

Для команд ціни Trello швидко зростають. План бізнес-класу становить 9,99 дол. США на користувача на місяць, обмеження розміру файлу – 250 МБ та необмежену кількість командних плат. План підприємства починається з 20,83 дол. США на місяць щонайменше для 20 користувачів. Він пропонує обмеження розміру файлу в 250 МБ, необмежену кількість плат та вдосконалені засоби безпеки та налаштування.

Trello – ваш найкращий варіант, якщо вам потрібна проста, безкоштовна дошка для канбану для вашої команди.

Асана

Asana – це зручне додаток, яке поєднує в собі один елемент зберігання файлів, співпрацю та управління проектами, щоб ви могли керувати своїми завданнями в команді. Це одне з перших інструментів на робочому місці, щоб зробити сплеск, допомагаючи командам відстежувати завдання та поточну роботу, одночасно сприяючи співпраці та спілкуванню.

Це надійний, простий у використанні інструмент з простим інтерфейсом, який працює з не надто складними проектами, що є величезною торговою точкою для людей, що тільки починаються з програмного забезпечення для управління проектами.

Основний вид – це список завдань, до яких можна додати підзадачі, щоб їх далі розбити. Ви можете відстежувати, чим займається кожен член команди, створювати списки справ для поточної роботи, надсилати запити колегам та встановлювати нагадування про майбутні терміни. Він також дозволяє коментувати публікації в додатку.

Асана

Як ви прочитаєте в нашому огляді Асани, ви можете організувати свої проекти у форматі дошки чи списку, і якщо вам потрібно швидко знайти минулі завдання, функція пошуку може допомогти у цьому..

На відміну від Trello, який має обмеження щодо розміру файлів, Asana надає необмежену кількість місця для зберігання вкладених файлів, тому це також ефективний спосіб залишатися суперорганізованими та керувати проектами. Ви можете прочитати, як вони порівнюються у нашому порівнянні Трелло проти Асани.

Вишуканою особливістю є урочистості, які можуть бути єдинорогом, барвистим спливаючим обличчям або нарвалом, які перетинають ваш екран як нагороду, коли ви виконуєте завдання. Це може допомогти вам залишатися продуктивними на роботі. Прочитайте наш посібник для початківців Асани, якщо ви хочете навчитися користуватися програмним забезпеченням.

Святкування Асани

Якщо ви розглядаєте Асану, ви можете почати з її доступного вільного рівня, який ідеально підходить для швидкого переліку завдань або управління особистими проектами, але має команду з 15 користувачів.

Однак якщо вам потрібні додаткові функції, ви можете перейти до платних планів Асани. Вони починаються від 9,99 дол. США на місяць для плану преміум-класу, до 19,99 дол. США на місяць для бізнес-плану та переходять на власні ціни на пакет Enterprise, що пропонує пріоритетну підтримку та додаткову безпеку.

Trello та Asana є надійними інструментами управління проектами, але є кілька інших чудових варіантів, які ви можете переглянути в нашій найкращій статті програмного забезпечення для управління проектами. Якщо підхід Trello для вас занадто обмежений, прочитайте наш огляд Wrike або огляд monday.com. Їх безладні інтерфейси та стандартні функції управління проектами роблять роботу простою та легшою.

Управління часом

Легко формувати шкідливі звички, і їх важко відірвати від того, як їх укоренили. Трохи зовнішня допомога може іноді повернути вас на шлях і краще витратити час. Програми керування часом допомагають вам організувати та максимально використовувати ваш час.

Timewarp

Timewarp автоматично телепортує вас на продуктивний веб-сайт кожного разу, коли ви відвідуєте веб-сайти, які вас відволікають, наприклад, соціальні медіа чи веб-сайти новин.

Це простий, але ефективний додаток, яке постійно нагадує вам припинити зволікання, налаштовуючи «черв’якові отвори», які перенаправляють ваші запити перейти на відволікаючі веб-сайти на продуктивні.

червоточину

Якщо ви застрягли в Instagram, дивлячись на сімейні фотографії або коментарі щодо ваших останніх завантажень на selfie, Timewarp нагадає вам, де ви були до відволікання, і поверне вас на більш продуктивний веб-сайт, наприклад, ваш календар або онлайн-список справ.

Ви можете налаштувати червотоку для непродуктивних веб-сайтів, тому щоразу, коли ви введете посилання на один, вас замість цього приведуть до продуктивного веб-сайту. Таким чином, ви не витратите часу.

Розширення Google Chrome також може відображати час, який ви витрачаєте на кожному веб-сайті щодня, і ви можете дозволити йому показувати мотиваційні котирування, які допоможуть вам більше рухатись до роботи та зменшувати менше.

Як тільки ви встановите Timewarp, подумайте, на які веб-сайти ви витрачаєте час і на що замість цього можете зайнятися. Потім встановіть відповідні правила, куди такі посилання слід переспрямовувати.

Timewarp економить час

Хоча інструмент безкоштовний, він має кілька недоліків, таких як обмежені можливості. Крім того, не існує таймера для блокування конкретних доменів веб-сайтів протягом визначених періодів часу. Він також не дозволяє вводити URL-адреси веб-сторінок і працює лише з веб-переглядачем Chrome.

Продуктивність Сова

Productivity Owl – це розширення, яке працює як Timewarp, за винятком того, що воно не може перенаправити вас на продуктивні веб-сайти. Натомість це блокує доступ до веб-сайтів, які ви додаєте до свого чорного списку, заважаючи вам дивитися на них у робочий час.

Продуктивність Сова

Сова стежить за вами на кожній сторінці, на яку ви переходите, так що ви не спокушаєтесь залишати завдання не скасовані. Щоразу, коли ви переходите на веб-сайт у “неслухняному” списку, сова перекочується по всій сторінці та закриває вкладки, щоб врятувати вас від провалів часу.

Таким чином, ви можете дозволити сайти, пов’язані з роботою, і заблокувати відомі сайти, що витрачають час. Якщо ви хочете відкласти години відпочинку, можете скласти їх графік, і сова не буде вас турбувати протягом цього часу.

Гнів осудної сови допоможе вам зосередитись на тому, що потрібно зробити, і ви почнете уникати відволікаючих веб-сайтів з часом.

Інші помітні засоби управління часом, які варто згадати, включають StayFocusd і Toggl, які також є розширеннями для Chrome. StayFocusd ідеально підходить для особистого використання, тоді як Toggl – хороший варіант для команд. Можливо, вам не знадобляться всі функції Toggl, але він покаже, наскільки добре ви досягаєте цілей часової шкали.

Конспектування

Натхнення та ідеї можуть вражати будь-де, саме тому вам потрібен додаток для запису, щоб зв’язати все разом. Незалежно від того, чи є це тривалий нарис, швидке нагадування або список справ, додатки для запису приміток надають робочу область, щоб додати все, що може допомогти вашим проектам.

Evernote

Evernote – це зручне додаток для створення приміток, яке дозволяє вам легко створювати нотатки та впорядковувати їх у зошити.

Evernote

Його функції включають більшість інструментів форматування тексту в текстовому процесорі та загальні шрифти, а також можливість вставляти носії інформації, додавати файли і навіть записувати голосові нотатки. Ви також можете помітити свої нотатки та використовувати спеціальні теги, щоб сортувати їх для подальшого використання. Нотатки також можуть бути пов’язані разом із поперечними посиланнями, як і в особистому веб-сайті.

Evernote керує шифруванням, але це підтримується Saferoom, стороннім додатком, який дозволяє приватно шифрувати свої ноутбуки паролем, відомим лише вам. Ви можете прочитати більше про це в нашому детальному огляді Evernote.

Хоча у нього є чудовий додаток для настільних ПК, Evernote є кориснішим для користувачів планшетних ПК та фаблетів. Більшість користувачів віддають перевагу його безкоштовній версії, але ви можете перейти до будь-якого з двох платних планів. Evernote Premium пропонує 10 ГБ на місяць за 7,99 доларів, а Evernote Business коштує 14,99 долара на користувача на місяць і забезпечує 200 ГБ плюс 2 ГБ на користувача.

OneNote

Microsoft OneNote не має деяких зручних функцій Evernote, але він все ще входить до числа найкращих додатків для запису на ринку. Прочитайте наш огляд OneNote, щоб дізнатися чому.

OneNote дозволяє створювати нотатки гнучко та точно, оскільки імітує фактичний аркуш паперу в зошиті. Ви можете відтворювати слова та діаграми, записувати відео нотатки, знімати лекції в класі, якщо ви студенти, які краще слухатимуть, а не вводити та розміщувати текст куди завгодно в примітці..

Веб-відсікач, що дозволяє зберігати сторінки в OneNote та додавати виклики або примітки, щоб нагадати, чому ви вирізали дослідницькі сторінки, доступні як розширення для браузера. Він також пропонує учням та викладачам безкоштовну підписку на Office 365 з дійсною шкільною електронною адресою, плюс 1 ТБ хмарного сховища.

На відміну від Evernote, який пропонує необмежений обсяг пам’яті в межах своїх планів, OneNote пропонує лише 5 Гб пам’яті з безкоштовною версією, тому ваші медіафайли та документи ділять цим простором. При цьому, ви можете отримати поні, щоб отримати 1 ТБ всього за $ 6,99 на місяць і отримати Office 365 безкоштовно. Прочитайте наш огляд OneDrive, щоб більш детально ознайомитись з найкращими функціями хмарного зберігання, які він може запропонувати.

Інші інструменти, які ви можете використовувати для запису, включають Google Keep, який не настільки потужний, як Evernote або OneNote. У ньому немає зручних інструментів, таких як ноутбуки, функції форматування тексту, клієнт настільного ПК або можливість додавати файли.

З цього приводу він ідеально підходить для зберігання нагадувань, голосових нагадувань та запису несподіваних спалахів натхнення. Щоб дізнатися більше, прочитайте наш огляд найкращих додатків для запису приміток.

Список справ

Багато людей використовують ручку та папір для складання своїх списків справ, але є кілька додатків зі списку справ, які можуть допомогти у відстеженні завдань. Ми вибрали найкращі додатки зі списку завдань, тож вам не доведеться боротися з пошуком потрібного для роботи.

Тодоїст

Todoist – це хмарний, багатоплатформенний список справ, який врівноважує потужність простотою.

Він працює для особистого використання для управління простими повсякденними завданнями або для постійної роботи команди. Нам подобаються кольорові пробіли, які він надає вам для управління особистими або робочими завданнями.

тодоїст

Хоча це не найпростіший у користуванні або найпотужніший додаток, ви можете запустити його на будь-якій платформі, яка є його найсильнішою продажною точкою і, ймовірно, тому має більше 10 мільйонів користувачів.

Ви можете швидко додати завдання у свою папку “Вхідні” та перемістити їх у відповідні проекти, встановити терміни та отримати сповіщення про виконання кожного завдання. Усі ці функції доступні безкоштовно, але якщо ви хочете додати спеціальні фільтри та мітки чи вкладення, вам потрібно підписатися на його платний план.

Todoist Premium коштує 3 долари на місяць і надає мітки, нагадування, фільтри, можливість завантажувати файли та коментувати завдання, автоматичне резервне копіювання, синхронізацію календаря, звіти про тенденції продуктивності тощо. Todoist Business коштує 6 доларів на людину щомісяця, але він пропонує безкоштовну 30-денну пробну версію та додає команди вхідних та адміністративних ролей та членів до функцій Premium.

Any.do

Якщо ви забудете скористатись програмами для виконання завдань, Any.do допоможе в цьому.

Це дозволяє легко та швидко додавати завдання та впорядковувати їх у списки із встановленими термінами. Його функція “планувати мій день” змусить вас запланувати час, коли ви закінчите кожне завдання, щоб ви могли пам’ятати, що потрібно виконати. Ви можете записувати завдання, дотримуватися порядку денного, нагадування та навіть відзначати, чи ви в Інтернеті чи в Інтернеті.

any.do

Any.do інтегрується з календарями Google та Outlook, тому ви можете переглядати свої завдання та зустрічі в одному місці та отримувати швидкий доступ до свого списку з будь-якого мобільного пристрою чи Інтернету.

Розширення для браузера допоможе вам збільшити щоденний ввід і вихід. Ви можете користуватися ним безкоштовно або платити $ 2,99 на місяць за преміум-версію, щоб отримати більше функцій, таких як кольорове кодування, періодичні завдання та нагадування на основі місцезнаходження.

Todoist та Any.do – не єдині інструменти зі списку справ, якими ви можете скористатися. Існує нескінченний список програм, здатних перераховувати завдання, як-от Wunderlist, який є зручним для користувачів та крос-платформним. Його безкоштовна версія надає вам доступ до всіх функцій. Це також допомагає організувати та співпрацювати з іншими, якщо ви працюєте з командою.

Фінальні думки

Продуктивність – це широка сфера, яка пропонує широкий вибір додатків, які дозволять вам зосередитись на завданнях та змінити ваше особисте життя чи вашу команду. У нашому списку програм для підвищення продуктивності присвячено спеціальні інструменти, якими ви можете скористатися, але багато іншого програмного забезпечення може впоратися із завданнями вище.

Менеджери паролів, які шифрують і зберігають ваші паролі, щоб ви могли швидко посилатися на кожен веб-сайт, на який ви зареєструвались, також є чудовими програмами для економії часу та підвищення продуктивності. Якщо він вам потрібен, перегляньте наш список найкращих менеджерів паролів.

У цьому просторі немає по-справжньому поганих інструментів, і, як і Trello, Todoist та Evernote, більшість постачають мобільні додатки, які добре працюють на Android та iOS. Незалежно від того, з яким додатком ви працюєте, залежно від областей, які ви хочете вдосконалити, ви знайдете щось, що працює для вас. Крім того, всі інструменти тут поставляються з безкоштовною версією або безкоштовним пробним періодом, тому ви можете легко зареєструватися та протестувати будь-який з них.

Залиште нам коментар у розділі нижче та скажіть нам, чи ви спробували будь-який із наших вибирань чи які додатки залишають вас найбільш продуктивними. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me