Найкращі постачальники веб-хостингів до 2020 року: доступний, швидкий та простий у використанні

Ласкаво просимо до посібника Cloudwards.net щодо кращих постачальників веб-хостингу. Протягом наступних 5000 слів ми збираємось провести вас через щільний, часто заплутаний, світ веб-хостингу та дамо наші найкращі вибори в конкретних категоріях по дорозі..


Ми також визначимось, що таке веб-хостинг, відповімо на часто задані питання та поговоримо про те, чому спілкування з безкоштовним веб-хостингом – це взагалі погана ідея.

Ось як буде йти далі: після встановлення того, що таке веб-хостинг, ми переходимо до ряду категорій, які відповідають тим, які ми використовували під час складання наших оглядів веб-хостингу. Ми дамо свої три найкращі вибори в кожній категорії, а також кілька причин, які нам подобаються у конкретного постачальника. Врешті-решт ми надамо найкращу послугу веб-хостингу в цілому.

Вибір цього постачальника є складним, оскільки веб-хостинг, з яким ви переходите, майже повністю залежить від цілі вашого веб-сайту. Для нас Hostinger – це чіткий вибір, оскільки він пропонує недорогий високоефективний хостинг із зручним інтерфейсом та чудовою підтримкою. При цьому ви можете скористатися іншим варіантом, якщо ваш веб-сайт має особливі потреби.

Що таке веб-хостинг?

Перш ніж потрапити в кращих веб-хостів, важливо зрозуміти, що таке веб-хостинг. Під час підключення до веб-сайту ваш комп’ютер надсилає запити на певні файли з цього веб-сайту. Ці файли передаються на вашу машину, інтерпретуються вашим браузером і, зрештою, перетворюються на зображення, яке ви бачите на моніторі.

Для того, щоб браузер знаходив і передавав ці файли, для нього потрібно мати сервер, до якого потрібно підключитися. Веб-хостинг – це послуга зберігання та обслуговування файлів вашого веб-сайту, а веб-хости досягають цього, працюючи в центрах обробки даних, наповнених серверами, підібраними під цю задачу..

Це важлива відмінність, особливо якщо ви новачок у світі веб-хостингу. Захопившись головною реєстрацією доменів, DNS-записів та WordPress може бути багато. Важливо пам’ятати, що веб-хостинг, зокрема, стосується зберігання та обслуговування вашого веб-сайту.  

Якщо ви хочете дізнатися більше про специфіку записів WordPress та DNS, прочитайте наш проміжний посібник із використання WordPress та наш посібник про те, що таке записи DNS.

Веб-хостинг та веб-сайт Builder

Однією з головних плутанин, яка виникає для початківців веб-хостингів, є різниця між веб-хостингом та розробником веб-сайтів. HostGator – веб-хостинг, а SquareSpace – це веб-розробник. Зважаючи на це, HostGator також має розробник веб-сайтів, тому не важко зрозуміти, чому виникає плутанина (читайте наш огляд HostGator та огляд SquareSpace).

Згідно з нашим визначенням вище, веб-хостинг – це послуга зберігання та обслуговування файлів вашого веб-сайту. З іншого боку, розробник веб-сайтів – це просто інструмент для створення ну веб-сайту. Веб-хостинг – це ексклюзивна послуга, яка може включати в себе розробник веб-сайтів, але більшість розробників веб-сайтів включає хостинг.

Багато хостів включають у себе власного конструктора веб-сайтів, наприклад GoCadral GoDaddy та 1&1 Builder веб-сайтів (читайте наш огляд GoCaddy GoCentral і 1&1 Огляд веб-сайту Builder). Однак, включені розробники веб-сайтів, як правило, менш вражаючі, ніж, скажімо, наш найкращий вибір, Wix, але вони все ще доступні, якщо ви купуєте хостинг-пакет з певними постачальниками (читайте наш огляд Wix).

Якщо ви до цього посібника заплуталися щодо веб-хостингу, доменних імен та WordPress і просто хочете створити особисте портфоліо чи блог, веб-хостинг не вартий клопоту. Для деяких програм розробники веб-сайтів – це чудові послуги, тому що ви можете швидко створити та запустити свій веб-сайт із мінімальними знаннями про веб-сайт.

Безкоштовний веб-хостинг

Тепер, коли ви розумієте, що таке веб-хостинг і що таке розробники веб-сайтів, ви можете шукати безкоштовні варіанти, особливо якщо ви помітили безкоштовного конструктора веб-сайтів, наприклад, Джимдо (читайте наш огляд Jimdo). Безкоштовні розробники веб-сайтів – це чудові варіанти, особливо якщо ви добре використовуєте включений піддомен, але ми радимо вам обійти безкоштовний веб-хостинг.

Тут, на Cloudwards.net, ми, як правило, осторонь, щоб говорити, що робити. Однак у цьому випадку, як і в нашому найкращому безкоштовному VPN-посібнику, ми маємо рекомендувати проти безкоштовного веб-хостингу. Деякі популярні безкоштовні веб-хости включають InfinityFree, 000Webhost та Byethost, і тому ви не знайдете їх у наших оглядах веб-хостингу.

Це тому, що вони не корисні, навіть якщо ви платите. Хоча від безкоштовного варіанту очікується деяке зниження продуктивності, наслідки економії кількох доларів, майже у всіх випадках, занадто великі. Окрім того, що ви маєте меншу швидкість, ви будете залишені до власних пристроїв, якщо щось піде не так.

Крім того, ви можете піддавати ризику себе та своїх відвідувачів. Як було пояснено, веб-хостинг – це процес зберігання та подання ваших файлів, тому нерозумно уявляти собі сценарій, коли щось небезпечне передається разом із даними вашого веб-сайту. Сервери часто менш захищені від зовнішніх загроз.

Ми не кажемо, що це станеться точно, але є набагато більша ймовірність, що це станеться. Веб-хостинг коштує грошей, а безкоштовний ніколи не є справді безкоштовним, тому краще уникати безкоштовних хостів. Купуючи план із надійним хостом, ви збільшуєте шанси на безпечний, швидкий та функціональний веб-сайт.

Найкращі постачальники веб-хостингу на 2020 рік

 1. Хостингер – Кращий в цілому
 2. Siteground – Найкращі функції
 3. А2 хостинг
 4. Сонник
 5. Kinsta – найкраще для WordPress
 6. WebHostingBuzz
 7. WestHost
 8. MDDHosting

Оскільки деякі речі, необхідні для веб-хостингу, не встигають, прийшов час перейти до наших кращих постачальників веб-хостингу. Ми дамо вам три рекомендації у кожній із категорій, які відповідають критеріям наших відгуків. Однак у світі веб-хостингу багато розмов, тому вибір провайдерів не є простим.

Оскільки такі компанії, як Endurance International Group, мають декілька брендів для веб-хостингу, які в основному однакові, ми не будемо включати двох майже однакових постачальників в одну категорію. Наприклад, Hostinger та Hosting24 – це в основному одна і та ж послуга, тому ми включимо лише одну в кожен розділ.

Єдиним винятком буде, якщо є достатньо відмінностей для обгрунтування наявності двох постачальників під одним парасолькою. Наприклад, HostGator та Bluehost належать EIG і мають багато подібностей, але існує достатньо відмінностей у аспектах послуг, які вони можуть відображатися в одному і тому ж раунді.

Особливості

Для багатьох веб-хостів функції мають значення. Нелегко знайти досить дешевий і швидкий хостинг, тому функції часто є вирішальним фактором. Не дивно, що веб-хости, які ми б рекомендували спочатку, займають високі рейтинги, що стосується функцій.

Однак, важко встановити суворі критерії. Незважаючи на те, що ми шукаємо необхідні речі, такі як розробник веб-сайтів та щоденні резервні копії, додаткові функції завжди вітаються. Через це потрібно враховувати весь список функцій, включаючи все, що він має, а що не потрібно, що ми зробили під час вибору.

SiteGround

SiteGround має стільки функцій, що навіть наш повний огляд SiteGround не може охопити їх усіх. У цьому огляді ми дали йому 95 із 100, що стосується функцій, і це з поважних причин. Кожен план включає доступ до розробника веб-сайтів Weebly, який, як ви можете прочитати в нашому огляді Weebly, є одним з найкращих розробників веб-сайтів..

SiteGround-Slider1

Інші основні елементи теж враховуються. Кожен план включає автоматизовані щоденні резервні копії, гарантуючи, що жодна з ваших робіт не втрачається внаслідок кіберзлочинності або декількох пропущених натискань клавіш. Крім того, ви отримуєте сертифікат SSL / TLS та інтеграцію Cloudflare (читайте наш посібник із Cloudflare, щоб дізнатися більше про це).  

Однак, найкращі функції зберігаються для користувачів WordPress. Ви все ще отримуєте вищезазначені функції, а також отримуєте інсценізацію WordPress, керовані оновлення WordPress та спеціальні представники підтримки WordPress. Хоча це не дивно для дорогих керованих веб-хостів WordPress, той факт, що SiteGround настільки недорогий, робить його блиском.

Хостингер

Хостингер – і його дочірня компанія Hosting24 – коштує дешево, але, незважаючи на це, він має багато можливостей. Основні елементи охоплені, включаючи щоденні резервні копії, розробник веб-сайтів та довічний сертифікат SSL / TLS. Однак, є кілька незвичайних особливостей, що відбуваються за лаштунками.

Хостинг-слайдер2

Ці функції є на сервері, і хоч ви їх не побачите, вони допоможуть завантажувати ваш веб-сайт якнайшвидше. Замість використання серверів Apache Hostinger використовує LiteSpeed, який є альтернативою Apache. Він використовує таку ж структуру, що і Apache, що дозволяє вам отримувати доступ до таких функцій, як ModSecurity, але вона зменшилась накладні витрати.

Менше накладних витрат означає швидше завантаження на спільних серверах, про що хостингує все. Також допомагає час завантаження повного твердотільного накопичувача. На SSD-дисках немає спінінг-дисків. Натомість вони використовують флеш-пам’ять для зберігання даних, що не тільки дозволяє дискам бути швидшими при читанні та записі даних, але й менш схильних до збоїв. Прочитайте наш огляд Hostinger для отримання додаткової інформації.

А2 хостинг

Так само, як SiteGround, A2 хостингу знадобиться кілька тисяч слів, щоб розповісти про всі його особливості. Розбиваючи основи, все присутнє. Ви отримуєте резервні копії, сертифікат SSL / TLS та розробник веб-сайтів. Конструктор веб-сайтів менш вражаючий, тому що, як і вражаюче, він дозволяє лише дизайн на одній сторінці, але варіант є (читайте наш вражаючий огляд).

a2-клієнт-область

Однак це стосується незвичайних особливостей. Деякі плани A2 хостингу оснащені функцією “turbo”, яка може забезпечити швидкість до 20 разів швидше. Це розтягує це, але використання турбо-сервісу допоможе вашому веб-сайту швидше завантажуватися. A2 хостинг має менше користувачів на сервері, а також його турбо кеш, а це означає, що ваш веб-сайт буде швидшим і стабільнішим.

Особливості WordPress теж чудові. Ви отримуєте певну версію Jetpack – про яку ви можете дізнатися у нашому посібнику для початківців щодо використання WordPress – зі своїм планом, який також включає аналітику веб-сайтів, резервні копії та інше. Ви можете дізнатися більше про це та інші функції хостингу A2 в нашому огляді хостингу A2.

Ціноутворення

Веб-хостинг нормалізується, якщо мова йде про ціну, принаймні на поверхні. Переглядаючи сторінки продуктів, вам пробачать думати, що більшість веб-хостів коштують приблизно стільки ж, але деталі, на жаль, брудніші. Багаторічні контракти, дивні схеми знижок та оманливі сторінки товарів роблять ціноутворення складнішим, ніж для інших онлайн-сервісів.

У цьому розділі ми не просто дивимось на ціну, ми також дивимось на тривалість контракту, багаторічні знижки та, що найголовніше, якщо оманливе ціноутворення продовжується. Якщо ви хочете побачити останню в дії, не забудьте прочитати наш огляд Arvixe.

Хостинг24

Хостинг24 – і Hostinger, з цього приводу – вітрини, що ви можете запропонувати багаторічні знижки, зберігаючи щомісячні варіанти. Ви можете придбати практично будь-яку потрібну вам тривалість – від місяця до чотирьох років. Незважаючи на те, що ви отримали винагороду за багаторічний план, вас не карають за придбання щомісячного плану.

Ціна на місяць однакова в планах, тому, наприклад, веб-хостинг Premium завжди буде коштувати $ 11,95 на місяць. При цьому, чим довше ви купуєте, тим вища знижка, яку ви отримаєте на початковий термін. Хоча звичайний для більшості веб-хостів, хостинг24 забезпечує крутішу знижку, ніж більшість.

Наприклад, найдешевший спільний пакет коштує менше 40 доларів за чотири роки, що приблизно вдвічі менше, ніж за рік у Bluehost (читайте наш огляд Bluehost). Крім того, ви можете платити будь-яким способом, включаючи різні криптовалюти, такі як біткойн. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді24.

DreamHost

DreamHost отримує багато прав, що стосується функцій, швидкості, безпеки та іншого, але нитка, яка проходить через службу, – це прозорість, що важливо, коли мова йде про ціноутворення. DreamHost не тільки недорогий, він також зрозумів, за що ви будете платити, тобто немає сюрпризів, коли справа стосується оформлення замовлення.

На кожній сторінці товару ви можете вибрати тривалість, яка вас цікавить, і переглянути оновлення ціни в режимі реального часу. Здається, така невелика різниця, особливо порівняно з нашими оглядами VPN, але можливість коригування цін без залучення до сторінки оформлення замовлення величезна. Ви знаєте, за що платите від початку до кінця.

Це було б чудово, навіть якщо DreamHost був такою ж ціною, як і решта ринку, але вона дешевша. Опускаючи такі функції, як безкоштовний домен на щомісячних планах, DreamHost може знизити свої тарифи на кілька доларів дешевше, ніж на решті ринку. Ви можете дізнатися більше про ціни, а також про все, що може запропонувати DreamHost, в нашому огляді DreamHost.

1&1 IONOS

1&1 У IONOS є проблеми – підтримка може використовувати роботу, а функції безпеки залишають бажати кращого – але недавній підтяжка обличчя зробила чудеса для сервісу. Сюди входить ціна, яка, як і DreamHost, не тільки низька, але й зрозуміла. З цього приводу вона посідає нижче DreamHost, оскільки ви не можете коригувати ціну на кожній сторінці товару.

Навіть так, 1&1 IONOS показує ціну, яку ви сплатите спочатку, а також суму, яку ви сплатите при поновленні. Замість того, щоб діяти так, як відбувається продаж, 1&1 зрозуміло, що ви платите за рекламну ставку. Наприклад, основний план WordPress говорить, що ви будете платити 1 долар на місяць протягом перших 12 місяців, потім 9 доларів на місяць після.

Ціна теж дуже низька. Наприклад, базовий спільний план становить лише 4 долари на місяць і не потребує контракту. Це означає, що ви можете придбати стільки або менше часу, скільки захочете, не турбуючись про вищу ціну за короткий час. Ви можете дізнатися більше про ціну та нові функції у нашому 1&1 огляд IONOS.

Простота використання

Простота використання є цікавою категорією, оскільки сфера дії обмежена веб-хостом. Замість того, щоб говорити про WordPress або про створення веб-сайтів, ми зупинимось на тому, як легко веб-хостингу створити обліковий запис, керувати своїми послугами та змінити функції на своєму веб-сайті..

Це починається з каси, що є суперечкою для більшості веб-хостів. Для цього раунду ми шукали постачальників, які спростили дістатися з каси до панелі приладів. cPanel теж є плюсом, оскільки це один з найкращих способів управління веб-сайтом, як ви можете прочитати на нашому найкращому веб-хостингу з посібником cPanel..

Хостингер

Нам завжди подобався нерозумний підхід Hostinger до юзабіліті, але йому не вистачало сили cPanel у попередньому вигляді. На щастя, інтерфейс був капітально відремонтований, підтримуючи орієнтовану на користувачів ідеологію при одночасному розширенні функціональності. Ви отримуєте всі функції звичайної реалізації cPanel, але вона перероблена для того, щоб ставити користувачів на перше місце.

hostinger-review-cpanel

Крім того, Hostinger проведе вас через процес в момент, коли ви натиснете кнопку “Оформити замовлення”. Це не дає вам домагатися себе після того, як ви здасте свої гроші. Натомість він спрямовує вас до панелі керування із кроками щодо встановлення, скажімо, WordPress. Якщо ви хочете керувати своїм веб-сайтом, ви можете пропустити кроки налаштування.

Кінста

Kinsta займає найкращі місця в нашому найкращому веб-хостингу для керівництва WordPress, і якщо ви прочитаєте наш огляд Kinsta, ви побачите чому. Це швидкий, багатофункціональний провайдер, який має навички спростити складний світ веб-хостингу. Як ми вже згадували в огляді, ми створили веб-сайт, який працював протягом декількох хвилин.

kinsta-slider1

Вас направляють через реєстрацію безглуздя на власну панель керування, не потрібно вкладати свій електронний лист, щоб знайти дані облікового запису. Панель управління не є cPanel, але на відміну від, скажімо, LunarPages, це добре (читайте наш огляд LunarPages). Kinsta робить управління вашим веб-сайтом настільки ж потужним, при цьому стає більш доступним.

Однак у Kinsta є набагато більше, що робить її не лише чудовою для WordPress, але й одним із найкращих веб-хостів загалом. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді Kinsta.

WebHostingBuzz

WebHostingBuzz робить його щільну лінійку зручною для навігації. Хоча він відображає повну інформацію для кожного із своїх планів, знайти найкращий варіант для вас не складно. Крім того, ви керуєтесь оформленням замовлення на приладову панель, що дозволяє легко вставати і працювати лише за кілька хвилин.

webhostingbuzz-слайдер1

Панель управління в основному стосується виставлення рахунків, але ви бачите свою пропускну здатність, використання диска та найчастіше використовувані елементи cPanel. Це дозволяє легко керувати своїм веб-сайтом, не заглиблюючись у cPanel, хоча, на щастя, цей варіант все ще є.

Типи хостингу

Існує кілька способів розміщення вашого веб-сайту. Ви можете дізнатися про відмінності між ними у нашому огляді типів хостингу, але недолік цього полягає в тому, що спосіб розміщення вашого веб-сайту має великий вплив на продуктивність. Зазвичай веб-хости пропонують не всі основні форми хостингу, що ускладнює цей розділ.

Ми судимо провайдерів на основі типів хостингу, які вони пропонують, та аудиторії, якій вони обслуговуються. Плюс цей розділ – це шанс поговорити про те, наскільки добре збалансований кожен план, минаючи лише ціну та особливості.

DreamHost

DreamHost пропонує трохи всього, і за вигідною ціною, зробивши це грізним зануренням для цього раунду. Окрім звичайної лінії спільного використання, VPS та спеціалізованого хостингу, ви також можете придбати хмарний хостинг, але не так, як у інших веб-хостів.

Замість того, щоб платити за місяць або рік, DreamHost стягує плату лише за використання вашого сервера. З вас стягується плата від частки відсотка на годину до 8 центів на годину, тобто ви платите лише за те, що використовуєте. Крім того, є максимальний місячний ліміт, тобто немає сюрпризів, коли ви влаштуєтесь наприкінці місяця.

Ви все ще можете скористатися послугою, яка минула цю точку, але вона додає перевірку того, скільки DreamHost може стягнути плату. Крім цього, є також плани DreamPress, які пропонують керований WordPress на хмарі. Вони цінніші, але варті того, особливо якщо ви вже зробили це через наш розширений посібник із використання WordPress.

Хостингер

У попередньому вигляді Хостінгер був просто недорогим спільним господарем. Однак він значно розширив свою лінійку, додавши в цей діапазон хмарний та VPS хостинг. Хоча присвячений хостинг відсутній, пропозиції Hostinger мають покриття майже кожної бази та роблять це за розумною ціною.

Основним доповненням є хмарний хостинг, який забезпечує кращу швидкість та безпеку, ніж традиційні форми хостингу. Ми бачили, як інші хостинг-сайти користуються хмарним хостингом для найкращого ефекту – прочитайте приклад нашого огляду Namecheap, – але плани хостингерів почуваються ще більш надійними. Це тому, що, крім того, що він недорогий, хостингер надає вам багато специфікацій за ваші гроші.

А2 хостинг

Хостинг A2 має щільну лінійку, і хоча це спричиняє проблеми у юзабіліті, він все ще залишає вам безліч варіантів. У ньому відсутній хмарний хостинг. Він пропонує лише спільні, VPS та спеціальні варіанти, але кожна з цих категорій має підкатегорії, що розширюють лінійку. Це дозволяє вибрати не тільки архітектуру, яку використовує ваш веб-сайт, але і специфіку архітектури.

Наприклад, є три типи хостингу VPS. Ви можете вибирати між основними, керованими або некерованими. Перший – керований варіант з кореневим доступом, другий – без кореневого доступу, а третій – некерований з кореневим доступом. Ця гнучкість дозволяє вибрати хостинг-пакет, який підходить для вашого веб-сайту, і, сподіваємось, зберегти кілька кісток у процесі.

Швидкість і час роботи

Хоча багато розділів у наших оглядах зводяться до уподобань та ізольованого досвіду, швидкість та час роботи є конкретними. Цей розділ є одним з єдиних разів у наших оглядах веб-хостингу, що ми можемо запропонувати дані в якості точки порівняння між постачальниками. Однак, швидкість веб-сайту є складною, тому наші цифри слід сприймати із зерном солі.

Ми перевіряємо швидкість веб-сайту, запустивши пустий веб-сайт WordPress на найдешевшому хостинговому плані. Таким чином ми видаляємо змінні, такі як нестиснені зображення та тривалий вміст, щоб відстежувати, наскільки ефективно працює веб-хост. Якщо ви хочете дізнатися про оптимізацію свого веб-сайту, прочитайте наш посібник щодо покращення часу завантаження веб-сайту.

Інструменти, які ми використовуємо, – це тест швидкості Pingdom та вплив навантаження. Перший дає нам змогу побачити, як окремий користувач переживатиме веб-сайт, а другий дає змогу побачити, як працює сервер під навантаженням. У поєднанні ми можемо бачити не тільки те, як швидко завантажується веб-сайт, але і скільки трафіку він може обробити, перш ніж його зламати.

Кінста

Як більш дорогий варіант WordPress, це повинно стати неприємним сюрпризом, що Kinsta добре виступив, коли справа дойшла до тестування швидкості. Використовуючи потужність Google Cloud, він отримав 96 із 100 з тестування швидкості Pingdom, що вражає. З цієї причини масові бренди, такі як FreshBooks, використовують Kinsta (читайте наш огляд FreshBooks).

kinsta-огляд-тест на швидкість

Перейшовши на Load Impact, Kinsta виступив так само добре. Він не тільки був стійким, оскільки ми надсилали на сервер 50 віртуальних користувачів протягом п’яти хвилин, але й підтримували майже однаковий час реакції протягом усього часу. Наш тест надіслав понад 9000 запитів, і Kinsta змогла обробляти їх зі швидкістю 31 за секунду.  

Хостинг24

Якщо ви хочете зберегти кілька кісток, Hosting24 забезпечує настільки ж чудові показники. Він також набрав 96 з 100 з тестування швидкості Pingdom і не відставав від усіх запитів під час нашого тесту навантаження на навантаження. Однак це було менш послідовно у часі реакції під час тесту навантаження навантаження, тому ваші користувачі можуть мати різну швидкість.

хостинг24-огляд-тест на швидкість

Щодо різниці в ціні, то компроміс того вартий і все-таки гідний місця на другому місці. Хостинг24 може досягти такої швидкості за таких низьких цін, використовуючи серверне програмне забезпечення LiteSpeed, яке є платною альтернативою Apache. Це зменшує накладні витрати, необхідні Apache, тобто менше ресурсів присвячено запуску сервера, а більше виділяється на ваш веб-сайт.

А2 хостинг

Хостинг A2 в цілому має чудові результати тестування, але найбільший приріст ви побачите, якщо використовувати один із його турбо-планів. Вони отримали оцінку 96 з 100 за тест швидкості Pingdom, лише невелика кількість часу присвячена виведенню даних із сервера. Більшість наших тестових швидкостей, насправді, займала роздільна здатність DNS.

a2-хостинг-огляд-тест на швидкість

Ще більш вражаючими є результати впливу навантаження. Хостинг A2 міг легко обробляти кожного користувача, відхиляючись навіть менше, ніж Kinsta, від часу відповіді. Незважаючи на це, хостинг A2 посідає третє місце в цьому раунді, оскільки ви побачите лише ті переваги продуктивності від турбо-планів. Однак вони недорогі, тому хостинг A2 не варто знижувати.

Безпека

Безпека веб-сайту важлива не тільки для вас і ваших даних, але і для ваших відвідувачів. Те, що робить веб-сайти вразливими, це те, що на них можна напасти з різних сторін. Зловмисник може завантажувати зловмисне програмне забезпечення на веб-сайт, щоб зловити користувачів у ботнеті, або ваш домен може бути викрадений для використання в ботнеті, або ваш домен може бути викрадений для використання в фішинг-схемі.

Незалежно від цього важливо захищати веб-сайт. Існує кілька способів, зокрема SSL / TLS-сертифікат, який шифрує зв’язок між вашим веб-сайтом та користувачем та сканування та видалення зловмисних програм. Резервні копії також важливі, оскільки ви можете фактично скасувати атаку недійсною, повернувшись до попередньої версії вашого веб-сайту.

SiteGround

SiteGround зайняв перше місце за функціями, а оскільки функції та безпека настільки тісно пов’язані, не дивно, що і тут він з’явиться першим. Що вражає SiteGround – це те, що він не включає в себе функції безпеки, які ми шукаємо, а те, що він включає їх у всі плани, незалежно від ціни, яку ви платите.

Це включає сертифікат SSL / TLS, щоденні резервні копії та брандмауер веб-додатків ModSecurity. Крім того, існують системи виявлення та запобігання вторгнень для захисту серверів від зловмисного програмного забезпечення. Немає моніторингу файлів вашого веб-сайту, але навіть ви захищені.

DreamHost

DreamHost включає в себе все, що робить SiteGround, включаючи інтеграцію Cloudflare та розподілений захист від атаки відмови, але йде на крок далі з платною службою видалення зловмисних програм. Це платна послуга, тож DreamHost повинен влаштуватися на друге місце, але інструмент дешевший від конкуруючих інструментів, таких як SiteLock, при цьому має кілька додаткових функцій.

DreamShield автоматично сканує ваш веб-сайт щотижня, видаляючи зловмисне програмне забезпечення, яке воно виявляє по дорозі. Він також відстежує репутацію вашого веб-сайту, гарантуючи, що Google чи будь-яка пошукова система не мають вашого домену в чорному списку.

Pagely

Pagely відображався б ще багато разів у цьому списку, якби не астрономічно високий цінник. Його корпоративна клієнтура може сплачувати ці ставки, і як ви бачите в нашому огляді Pagely, вони платять їм з причини, але більшість веб-сайтів захочуть використовувати інший варіант. Тим не менше, функції безпеки настільки чудові, що їх варто згадати.

Безпека постачається в декількох формах з Pagely, включаючи керовані оновлення ядра та плагінів для вашого веб-сайту WordPress, автоматичне резервне копіювання на Amazon S3 (читайте наш огляд Amazon S3) та управління SSL / TLS. Крім того, ви можете безкоштовно скористатися PressArmor, який є власником засобів захисту мережі.

Конфіденційність

Конфіденційність, мабуть, не викликає занепокоєння для більшості веб-хостів, як це пояснюється такими брендами EIG, як Site5 (читайте наш огляд Site5). При цьому деякі веб-хости надають проблиск надії, відповідально поводячись із вашими даними.  

Це відбувається кількома способами. Перша – конфіденційність домену, яка замінює інформацію WHOIS, яку зазвичай потрібно вводити під час реєстрації домену інформацією реєстратора. Також важливою є політика конфіденційності, оскільки для запуску веб-сайту вам потрібно зафіксувати багато інформації. Усі веб-хости збирають цю інформацію, тому те, як вони обробляють її, має значення.

DreamHost

DreamHost – це сервіс веб-хостингу, який натиснув перемикач дискусії про конфіденційність веб-хостингу. Вона спрямована на захист вашої інформації, включаючи конфіденційність домену з кожною реєстрацією домену за замовчуванням та підтримання чіткої та захисної політики конфіденційності.

Крім того, продемонстрована його позиція щодо конфіденційності. У 2017 році DreamHost попросили надати інформацію про веб-сайт антидональда Трампа, який розміщується на його серверах. Міністерство юстиції США попросило передати не лише інформацію власника, а й 1,3 мільйона або близько IP-адрес та особисту інформацію користувачів.

DreamHost погодився з цим запитом, зрештою отримавши суд, який розглядає справу, щоб він дозволив редагувати більшу частину особистої інформації. Хоча цей результат все ще не є ідеальним, той факт, що DreamHost стояв, говорить про багато.

WestHost

WestHost також має чітку позицію щодо конфіденційності, як і її дочірня компанія Midphase (читайте наш огляд Midphase). Хоча у WestHost є кілька проблем – ви можете дізнатися про них у нашому огляді WestHost – конфіденційність незаперечна, що вражає, якщо він є членом групи Hut Group.

Як і в DreamHost, ви отримуєте безкоштовну конфіденційність домену з будь-якою новою реєстрацією. На жаль, якщо у вас є існуючий домен, вам доведеться заплатити 10 доларів США. Незважаючи на це, безкоштовна конфіденційність домену та чітка політика конфіденційності достатньо для вирішення цього питання. WestHost дає зрозуміти, що він не «продає особисту інформацію користувача третім особам».

MDDHosting

MDDHosting – одна з найбільш незвичайних веб-служб, яку ми розглянули, фокусуючи свою лінійку навколо хмарного хостингу. Як ви бачите в нашому огляді MDDHosting, це окупається, коли мова йде про швидкість, але в інших областях це не суворість. Безпека та функції відмінні, але конфіденційність ще більше вражає.

На жаль, MDDHosting не включає конфіденційність домену безкоштовно, але ставка 5 доларів, яку вона стягує, вдвічі менша, ніж більшість веб-хостів. Політика конфіденційності, однак, чітка, вказуючи, що MDDHosting зобов’язаний захищати вашу конфіденційність, тобто ваша особиста інформація не буде продана або надана третім сторонам.

Підтримка

Веб-хостинг складний, і через це неминуче виникають проблеми. Хоча проблеми є поширеними, рішення не завжди. У цьому фінальному раунді ми будемо рейтингувати трійку найкращих веб-служб хостингу, які пропонують чудову підтримку.

Поза дружнім та швидким обслуговуючим персоналом важливі варіанти контактів. Нам подобається бачити живий чат, але важлива також підтримка телефону та електронної пошти. Крім того, важлива наявність міцної бази знань та форуму.

Хостингер

Хостингер та Hosting24 виділяються винятковим чатом у прямому ефірі. Незалежно від того, де ви знаходитесь на веб-сайті, невеликий пузир для чату, який час від часу надсилає сповіщення із запитом, чи потрібна вам допомога. Відкриваючи чат в реальному часі, ви можете швидко зв’язатися з агентом, який відповість на ваше запитання швидко і ретельно.

a2-хостинг-огляд-тест на швидкість

Крім того, зберігаються ваші записи в прямому чаті, тобто ви можете повернутися та посилатися на попередні розмови за потреби. Це оточує одне з головних питань прямого чату та робить підтримку традиційної електронної пошти менш привабливою. Якщо ви не хочете користуватися чатом у прямому ефірі, існує широка база знань, яка охоплює все, починаючи від усунення несправностей до навчальних посібників..

SiteGround

Підтримка інтегрована в інформаційну панель вашого облікового запису на SiteGround. Хоча обличчя не таке гарне, як у Хостінгера, налаштування настільки ж функціональне. Перехід до вкладки підтримки безпосередньо на інформаційній панелі облікового запису дозволяє знайти ресурси підтримки, не відмовляючись від усього, що ви робите..

siteground-огляд-база знань

Цей розділ є зведеною версією бази знань. Повна річ відмінна, як і чат в прямому ефірі, який ви можете відкрити на інформаційній панелі свого облікового запису. Повторення чату в реальному часі так само швидко, як і з Hostinger. SiteGround також стосується фотографії та біографії повторень, і хоча це не суттєво покращує підтримку, це приємний дотик.

DreamHost

У DreamHost також є набридливий чат у прямому ефірі, як і хостингер, за винятком того, що це більше дратує. Незважаючи на те, що це погіршує досвід підтримки, якість допомоги, яку ви отримаєте, є відмінною. DreamHost не такий доступний, як Hostinger або SiteGround, але представники гарантують, що будь-яка проблема, яку ви маєте, вирішена в повному обсязі..

dreamhost-огляд-контакт

Ви все-таки заплатите за це. Підтримка електронної пошти та чату безкоштовна, якщо ви готові спочатку пройти базу знань, але телефонна підтримка оплачується. Незважаючи на це, 10 доларів за ставку дзвінків не є поганими, якщо у вас є серйозна проблема, оскільки персонал DreamHost забезпечить вирішення вашої проблеми..

Найкращий хостинг веб-сайтів

Вибрати найкращий хостинг веб-сайтів важко. Як ми натякали, ми вважаємо, що хостинг найкраще працює на більшості веб-сайтів, але є й інші варіанти. DreamHost пропонує чудову конфіденційність та функції, Namecheap дешевше більшості, а WebHostingBuzz дозволяє навіть найтоншим гаманцям придбати спеціалізований хостинг (читайте наш огляд Namecheap та огляд WebHostingBuzz).

Варіантів дуже багато, але навіть у цьому посібнику є нитка. Ми не рекомендували жоден бренд, який належить EIG, і це не через брак спроб. Нам подобається інтеграція Bluehost з WordPress, велика лінійка планів HostGator та мертвий простий інтерфейс iPage (читайте наш огляд iPage).

Ми не рекомендували їх, оскільки вони так чи інакше перекриваються. Вибір найкращого веб-хостингу – це не єдиний, фактичний варіант. Скоріше, це розглянути всі елементи, які є чудовим хостом, та застосувати їх до свого веб-сайту.

Для більшості людей хостинг підходить до рахунку, оскільки він дуже швидкий, простий у використанні та дешевий для завантаження. Це означає, що якщо ви вважаєте, що інший хост підходить для вашого веб-сайту, можливо, краще скористатися цим варіантом.

Фінальні думки

Веб-хостів дуже багато, але ми сподіваємось, що варіанти стануть більш керованими тепер, коли ви перейшли до цього посібника. Хостингер посідає перше місце у списку, але це вже дуже бойове питання, коли DreamHost та SiteGround ставлять питання.

Незважаючи на наші зусилля, немає кращого постачальника веб-хостингів, просто кращих. Хостингер найкращий для більшості, але A2 хостинг може бути кращим, якщо ви, скажімо, розробник і хочете заощадити кілька доларів на некерованому сервері VPS. Так само, Pagely коштує дорого, але він обслуговує великий бізнес та багато веб-веб-мережі, побудовані на WordPress способами, якими мало хто з веб-хостів.

Через це ми хочемо знати, який веб-хост ви використовуєте. Повідомте нам про постачальника, з яким ви поїхали, а також причини, чому це пояснюється, у коментарях нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Найкращі питання про веб-хостинг

Нижче наведено відповіді на запитання веб-хостингу, які ми почули найбільше.

Що таке веб-хостинг?

Веб-хостинг – це послуга для зберігання та обслуговування файлів вашого веб-сайту. Постачальник веб-хостингу зберігає ваш веб-сайт на сервері і передає ці дані користувачеві, коли вони переходять на ваш веб-сайт.

Скільки коштує веб-хостинг?

Ціна веб-хостингу може змінюватись залежно від ваших потреб. У більшості невеликих додатків можна розраховувати платити десь від 10 до 20 доларів на місяць.

Що таке спільний хостинг?

Спільний хостинг – найпоширеніший тип веб-хостингу. Замість того, щоб ваш веб-сайт був єдиним веб-сайтом на сервері, ви ділитесь сервером з іншими веб-сайтами, що значно дешевшає вартість спільного хостингу.

Як почати бізнес з веб-хостингу?

Складно розпочати бізнес-хостинг, якщо у вас немає грошей, щоб відкрити центр обробки даних. З огляду на це, ви можете перепродавати веб-хостинг за допомогою програми реселера з більшим постачальником. Прочитайте наш найкращий посібник з хостингу реселерів, щоб дізнатися більше.

Що таке пропускна здатність у веб-хостингу?

Пропускна здатність – це максимальний обсяг даних, який може передаватися через мережу. Більша пропускна здатність означає, що ви можете передавати більше даних. У веб-хостингу ваша пропускна здатність зазвичай – це загальна кількість даних, які ви передали за місяць.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map