Найкращі платформи електронної комерції у 2020 році: масштабовані рішення для успіху

У цій статті про найкращі платформи електронної комерції ми проведемо вас через світ електронної комерції та покроково опишемо, на що звернути увагу та на яке програмне забезпечення..


Електронна комерція – це складний бізнес, особливо якщо ви хочете його масштабувати. Тут є більше, ніж просто мати хороший або «виграшний» продукт. Ви повинні подумати про те, де виробляються ваші товари або де ви їх постачаєте. Ви повинні пам’ятати, як вони доставляються клієнту, хто ваша цільова аудиторія та як ви хочете автоматизувати ці завдання та зробити їх цифровими.

Крім того, клієнти стали більш вимогливими. На щастя, постачальники платформ електронної комерції адаптувались до цих обставин і постійно вдосконалюють своє програмне забезпечення. Сьогоднішні платформи електронної комерції – це більше, ніж прості вітрини, вони переросли в складні торгові машини.

У цій статті ми спочатку пояснимо, що таке платформа електронної комерції та що потрібно враховувати, вибираючи її. Перш ніж ми переходимо до наших глибоких тестів, ми розглянемо безкоштовні альтернативи, а також пояснимо, чому безкоштовна платформа не завжди є найкращим рішенням.

Пошук кращого постачальника – це все, але просто. Досить часто вибір правильної платформи залежить від багатьох речей. Тим, хто цінує функції та пристосованість, наприклад, слід спробувати Magento, тоді як новачки віддадуть перевагу Volusion. Якщо ви хочете висадити корабель, вирушайте за Shopify.

Що таке платформа електронної комерції?

Перш ніж ми перейдемо до основної частини нашої статті, поговоримо про основи. Простіше кажучи, платформа електронної комерції – це програмне забезпечення, будь-яке приміщення або SaaS (програмне забезпечення як послуга), яке підтримує вас у найбільш важливих процесах електронної комерції. 

Це набагато більше, ніж вітрина магазину, яка робить вашу продукцію красивою, хоча це теж важливе завдання. Крім усього іншого, платформа електронної комерції повинна включати такі процеси, як підтримка клієнтів, управління продуктами, маркетинг, закупівлі, замовлення та управління запасами та звітність. Наше найкраще програмне забезпечення для бухгалтерського обліку також може допомогти у цьому.

Залежно від технології, яку ви використовуєте, функції, сумісність з іншими технологіями та багатьма іншими речами будуть різними. Ось чому так важливо, щоб ви ретельно продумали вибір правильної платформи електронної комерції відповідно до своїх потреб.

Безкоштовні платформи електронної комерції

Як і будь-який тип програмного забезпечення, платформи електронної комерції пропонують безкоштовні рішення. Найкраща на сьогодні безкоштовна платформа електронної комерції – WooCommerce. 

WooCommerce – плагін для WordPress, який дозволяє додавати інтернет-магазин на ваш веб-сайт WordPress. Це додає корисні функції вашій наявній веб-присутності, дозволяє підтримувати продукти та інше. 

Вона змогла заявити про себе завдяки своїй блискучій адаптивності, безлічі функцій і тому, що вона вільна. Не дарма 28% інтернет-магазинів цим користуються.

краща електронна комерція-платформи-woocommerce

Однак це має і мінуси. Це вимагає існуючої установки WordPress і багато в чому обмежує вас через це. Крім того, не кожна тема WordPress сумісна з WooCommerce, тому вам потрібно ретельно вибирати свою тему.

Якщо ви не можете впоратися з WordPress, WooCommerce не для вас. Якщо ви хочете все-таки розпочати свій бізнес за допомогою WooCommerce, ви можете ознайомитись з нашими посібниками з WordPress.

 • Посібник для початківців щодо використання WordPress.
 • Проміжний посібник із використання WordPress.
 • Розширений посібник із використання WordPress.

Крім того, якщо ви хочете масштабувати WooCommerce і використовувати його професійно, вам потрібно кілька розширень WooCommerce, які коштують великих грошей. 

Сама WooCommerce може бути безкоштовною, але якщо додати загальні витрати, кращим вибором може стати інший постачальник із нашого списку. Хостинг – це основна вартість, яку вам доведеться заплатити. Крім того, скажімо, що вам потрібно придбати три розширення, кожне з яких коштує 49 доларів. Наприклад, це значно перевищить вартість щомісячної підписки на Shopify.

Якщо ви все ще хочете спробувати WooCommerce, але не знаєте, який хостинг-провайдер відповідає вашим потребам, перегляньте нашу статтю про кращих веб-хостингових провайдерів. Якщо ви не хочете використовувати WordPress або хочете більш потужне рішення, перегляньте OpenCart.

Найкращі платформи електронної комерції

Тепер перейдемо до порівняння найкращих платформ електронної комерції. Ми з Cloudwards.net є незалежними тестерами, які хотіли б проконсультувати вас щодо свого рішення, тому ми протестували кожного постачальника в кожній категорії..

У цьому обширному огляді ми ознайомилися з WooCommerce, Shopify, BigCommerce, Magento та Volusion. 

Побудовники веб-сайтів (читайте кращі статті для розробників веб-сайтів), такі як Squarespace та Wix (читайте наш огляд Wix) додали багато функціональних можливостей магазину до своїх портфелів, але в середньому вони не є реальними платформами електронної комерції, тому ми їх не включали. тут.

Особливості

Перше, про що ми будемо обговорювати, – це окремі функції електронної комерції та їх сфера застосування. Як ми пояснили, платформа електронної комерції повинна охоплювати найважливіші завдання електронної комерції.

У цьому розділі ми перевірили функції платформ, такі як маркетинг, управління продуктами, закупівлі, замовлення, інвентар та аналітика, але ми також ознайомилися з оптимальною бізнес-моделлю для кожної платформи, тобто, з якими бізнес-моделями можна найкраще реалізувати яке програмне забезпечення.

Шопіруйте

Shopify – це електростанція, що постачає краплі. На даний момент ми навіть сказали, що це найкраща платформа електронної комерції для доставки товарів, що перевозять товари. За допомогою простих додатків, таких як Oberlo, ви можете додавати товари, що доставляють товари, що додаються в ваш магазин одним клацанням миші. Після оформлення замовлення Oberlo надає постачальнику всю інформацію, тому вам не потрібно робити більше одного клацання, щоб надіслати товар своєму клієнту..

Shopify також заробляє бали, коли справа стосується маркетингу. Завдяки великій інтеграції зі своїми профілями Facebook та Instagram ви можете підключити свої продукти до своїх соціальних мереж і запропонувати їх там. Оскільки процес інтегрований, ви отримуєте всі дані на панелі інструментів аналітики Shopify, яка дає важливі підказки щодо подальших оголошень та маркетингових стратегій. 

Крім того, Shopify охоплює всі важливі процеси для успішного магазину електронної комерції. Якщо цього вам недостатньо, ви можете встановити додаткові додатки для розширення функціональності. У нашому розширеному посібнику з Shopify ви можете прочитати, які програми ми рекомендуємо.

best-ecommerce-platform-shopify-dashboard

Волюзія

Volusion також є хорошою платформою електронної комерції для доставки товарів, що перевозять товари. Зважаючи на це, він обмежує своїх постачальників продукції в США, щоб уникнути тривалих термінів доставки з Китаю. Це має сенс, але це також обмежує вибір продуктів, які ви можете запропонувати.

best-ecommerce-platforms-volusion-dropshipping

Ще одним недоліком Volusion є те, що ви не можете продавати цифрові продукти. Якщо ви продаєте онлайн-курси, .pdfs або інші цифрові продукти, вам потрібно розібратися, щоб розібратися з ними. 

Проте Volusion охоплює найважливіші функції платформи електронної комерції. 

Він постачається із загальною інтеграцією соціальних медіа та дозволяє поширювати свої продукти на найважливіших каналах продажів. Як і Shopify, Volusion дозволяє легко вбудовувати та розповсюджувати свої продукти у своєму магазині Facebook. Інтеграції з Amazon та eBay також доступні. 

Volusion добре розташований, коли мова йде про додатки. На його ринку є менше додатків, ніж Shopify’s або BigCommerce, але вибір і якість не погані. Ви можете використовувати ринок Volusion для створення найважливіших завдань магазину електронної комерції, але пристосованість, особливо на технічному рівні, обмежена, ніж на інших платформах електронної комерції.. 

best-ecommerce-platforms-volusion-marketplace

Якщо у вас є складна бізнес-модель або ви хочете побудувати щось екстравагантне, яке відповідає вашим побажанням, спробуйте Magento.

WooCommerce

WooCommerce висвітлює основи. Він дозволяє пропонувати свої продукти у Facebook, Amazon, eBay та Google Shopping. Останнє особливо цікаво, оскільки якщо у вас ще немає органічного трафіку, ви можете використовувати Google Ads із відповідними рекламними продуктами. Якщо ви хочете прочитати більше про Google Ads, перегляньте нашу статтю Google Ads.

Геніальна річ щодо WooCommerce полягає в тому, що ви можете використовувати екосистему WordPress, яка має плагін для кожної проблеми. Якщо ви не знайдете рішення своєї проблеми на ринку WooCommerce, це не означає, що це не в грі. Ви будете вражені тим, як легко створити обхід в WordPress.

Оскільки WooCommerce настільки універсальний, платформу можна також використовувати для доставки товарів та цифрових продуктів. Ми рекомендуємо встановити розширення WooCommerce Dropshipping, яке автоматизує найважливіші процеси доставки та замовлення.

BigCommerce

Можлива доставка за допомогою BigCommerce, але це не так просто, як це з Shopify. Хоча Shopify дозволяє просто встановити Oberlo або будь-який інший додаток для доставки, BigCommerce складніше налаштувати. 

Якщо ви подивитеся на ринок BigCommerce, ви побачите, що є лише вісім додатків, які підпадають під категорію “дропшипінг”.

best-ecommerce-platforms-bigcommerce-dropshipping

Підсумок, хоча доставка BigCommerce можлива за допомогою перевезення, Shopify може бути для вас кращим і більш зрілим рішенням. 

Важливою особливістю BigCommerce, яку слід виділити, є функція «безголовча комерція». Маючи таку архітектуру, ви можете скористатися задньою частиною BigCommerce з усіма її можливостями, але побудувати свій передній з іншою технологією.

Це дає вам свободу проектувати свій магазин, як вам подобається, і не обмежує вас механізмом побудови шаблонів BigCommerce. Наприклад, ви можете використовувати блог WordPress, якщо не хочете користуватися WooCommerce та інтегрувати підтримку BigCommerce за допомогою API. Для цього потрібні більш глибокі технічні знання.

best-ecommerce-platforms-bigcommerce без голови

На додаток до BigCommerce, Magento і Shopify пропонують цю функціональність, але оскільки Magento набагато більший накладні витрати, а Shopify пропонує лише це з підпискою на ShopifyPlus, BigCommerce є найкращою платформою для безготівкової торгівлі.

Мадженто

Якщо Magento відомий однією справою, це сфера його функцій. З його допомогою ви можете будувати все, що завгодно. Це технічно, але якщо ви знаєте про біти і байти, ви можете створювати потужні магазини з рішенням з відкритим кодом. 

Можна встановити Magento як бек-енд і з’єднати його з іншим фронтом для комерційної торгівлі. Якщо вас не влаштовує дизайн тем Magento або його поганий інтерфейс Magento, але ви хочете використовувати його функції, ви можете запитати розробника для цього налаштування. Зауважте, що це може швидко дорожче.

Не має сенсу перераховувати всі функції Magento, оскільки їх занадто багато. Однак це факт, що рішення з відкритим кодом пропонує найбільше можливостей і неймовірно настроюється. Незалежно від того, що ви хочете побудувати, ви можете зробити це з Magento.

Ціноутворення

Кожна копійка рахується, особливо на початку вашого бізнесу. Ось чому ми розглянули платформи з точки зору собівартості. Ми не тільки звернули увагу на вартість придбання, а й поточні витрати, ціну за транзакцію та приховані додаткові витрати.

WooCommerce

WooCommerce безкоштовний. Єдине, що вам потрібно – це хостинг-сервіс під управлінням WordPress. Ви можете орендувати сервер на цілих 3,95 долара на, скажімо, SiteGround (читайте наш огляд SiteGround) і встановити там WordPress. 

Ще одна перевага полягає в тому, що WooCommerce не стягує плату за обробку за замовлення на зразок Shopify та BigCommerce. Якщо ви хочете додати в магазин WooCommerce додаткові матеріали, вам потрібно буде придбати розширення, які зазвичай не дуже доступні. У будь-якому випадку, якщо ви новачок або власник малого бізнесу, WooCommerce – найкращий вибір для вас.

Шопіруйте

У Shopify немає вільного плану, але він оснащений 14-денним випробуванням, яке дозволяє протестувати платформу. Якщо ви вирішите піти з ним, ви можете вибрати між ShopifyPlus, корпоративним сервісом Shopify, або ви можете отримати “Basic Shopify” за 29 доларів на місяць, “Shopify” за 79 доларів на місяць або “Advanced Shopify” за 299 доларів на місяць. 

Плани відрізняються за особливостями, але в основному однакові. З цінами ви отримуєте більш детальні звіти, розробник звітів для спеціалізованої аналітики та кращі знижки у постачальників.

Однак, Shopify застосовує плату за обробку вхідних замовлень. Якщо ви використовуєте альтернативного постачальника платежів, який в основному є всім, крім Shopify Pay, Shopify стягує 2 відсотки за весь замовлення. Якщо замовлення оплачено кредитною карткою, додатково стягується плата залежно від плану. Це коливається в межах від 2,4 до 2,9 відсотка.

Якщо ви отримаєте більший план, ви будете платити більш високу щомісячну плату за Shopify, але отримуєте менші комісії за транзакцію. Цей варіант має сенс, особливо для великих компаній з великою кількістю замовлень. Найкращий спосіб обійти плату – використовувати шлюз платежів Shopify Shopify Pay.

кращі платформи електронної комерції - ціни-покупки

BigCommerce

BigCommerce має 15-денну пробну версію та три плани на вибір. Його ціни такі ж, як у Shopify. Найдешевший план, “BigCommerce Standard”, коштує 29 доларів на місяць, а “BigCommerce Plus” – 79 доларів на місяць.

BigCommerce дешевше, коли ви приймаєте найбільший план, “BigCommerce Pro”. Це $ 249,95 на місяць, що на 50 доларів дешевше, ніж еквівалентний план Shopify “Advanced Shopify”.

У своїх цінових таблицях BigCommerce рекламує, що не стягує плату за транзакції, що не зовсім так. Покопившись глибше, ми виявили, що це правда лише в тому випадку, якщо ви використовуєте шлюз платежів, запропонований BigCommerce. Суть збігається з Shopify. 

Якщо ви пропонуєте оплату кредитною карткою, плата за трансакцію становить 2,9 відсотка за найменший план та 2,2 відсотка для найбільшого плану. Однак це не зовсім вірно, що плата за обробку не існує. 

Ще одна особливість у BigCommerce полягає в тому, що плани базуються на загальному обороті вашого магазину. Як тільки ваш магазин генерує понад 50 000 доларів на рік, ви повинні перейти на принаймні BigCommerce Plus.

кращі платформи електронної комерції-великі комерційні ціни

Волюзія

Volusion майже не відрізняється за ціною від попередніх платформ електронної комерції. З його допомогою ви можете вибрати між наступними планами:

 • Особисті – до 50 000 доларів продажів на рік – коштує 29 доларів на місяць.
 • Професійні – до 100 000 доларів продажів на рік – коштує 79 доларів на місяць.
 • Бізнес – До 500 000 доларів продажів на рік – коштує 299 доларів на місяць.

Якщо ви заробляєте більше 500 000 доларів на рік за допомогою магазину електронної комерції, Volusion запропонує вам індивідуальний план. 

Напевно, найбільше про Volusion – це те, що плани значно відрізняються за своєю функціональністю та кількістю продуктів, які можна продати в Інтернеті. Наприклад, з найдешевшим планом ви можете розмістити в Інтернеті лише 100 продуктів, а функції рейтингу та огляду недоступні.

Найбільшим недоліком є ​​те, що ви можете пропонувати PayPal та інші способи оплати, лише якщо ви перейдете з Бізнес-планом, який становить 299 доларів на місяць.

Найкращі ціни на електронну комерцію-платформи-волюзії

Мадженто

Magento Community Edition відкритий і безкоштовний, але як і у WooCommerce, ви хочете налаштувати хостинг самостійно. Magento також складний і не зручний для користувачів. 

Для цього потрібно багато технічного ноу-хау, що може призвести до додаткових витрат для нетехнологічних людей, оскільки для більшості змін у вашому магазині вам доведеться найняти розробників.. 

Окрім безкоштовної, є дві версії. Якщо ваш бізнес продовжує зростати, ви можете перейти на Magento Enterprise Edition, що становить щорічну плату в розмірі 18 000 доларів.

Також є версія Cloud Magento EE, де ви можете взяти напрокат екземпляр Magento з уже налаштованим хостингом. За 2000 доларів на рік це набагато дешевше, і ви можете заощадити всі роботи з монтажу. 

Простота використання

У цьому розділі ми розглянемо, як легко створити магазин із відповідною платформою електронної комерції. Ми зосередимось на налаштуваннях шаблонів та веб-сайтів, процесах вбудованого та управління продуктами. 

WooCommerce

Якщо у вас вже є веб-сайт WordPress, WooCommerce можна буде налаштувати в найкоротші терміни. Якщо ні, вам потрібно встановити WordPress, перш ніж ви зможете продовжувати роботу з WooCommerce. 

Платформа електронної комерції структурована та працює як WordPress, оскільки вона використовує її як базу. Якщо ви можете впоратися з WordPress, у вас не буде проблем із WooCommerce. 

Продукти можна легко додавати, платіжних постачальників можна налаштувати лише кількома клацаннями, і за допомогою відповідних плагінів WordPress, таких як Elementor, ще менш технічно кваліфіковані люди можуть створювати прекрасні веб-сайти, які перетворюють потенційних клієнтів у клієнтів.

Мадженто

Давайте так: якщо ви використовуєте Magento охоче, вам не надто складно боротися з його незвичним способом роботи. Загалом, інтерфейс виглядає переповненим і до нього потрібно звикати. 

Крім того, налаштування Magento вимагає часу, оскільки спочатку потрібно встановити платформу з відкритим кодом на сервер, принаймні, якщо ви не використовуєте хмару Magento.

Шопіруйте

Процес роботи на борту Shopify простий. Оскільки це розміщена платформа електронної комерції, не потрібно нічого встановлювати. 

Ви можете зареєструватися на безкоштовну пробну версію та розпочати роботу одразу. Найважливіші функції пояснюються в простих навчальних посібниках, а передній магазин, тобто дизайн, встановлюється в найкоротші терміни. Домени можна інтегрувати за допомогою декількох клацань, і ви можете редагувати сотні продуктів масово.

За допомогою чіткого редактора шаблонів сторінки та зовнішній вигляд вашого магазину можна легко відрегулювати та змінити.

best-ecommerce-platform-shopify-easy-of-use

BigCommerce

Оскільки BigCommerce також є рішенням SaaS, установка та технічна конфігурація не потрібні. Після входу ви можете скористатися BigCommerce. Ви завжди будете орієнтуватися на меню “Головна”, яке є панеллю управління вашим магазином, де ви можете отримати доступ до найважливіших статистичних даних для вашого магазину, а також до деяких функцій.

best-ecommerce-platforms-bigcommerce-analytics

Якщо ви подивитеся на навігацію BigCommerce, ви помітите, що BigCommerce також проста у використанні, але вона функціонально більш переважна, ніж Shopify.

краща електронна комерція-платформи-велика комерція-інформаційна панель

Волюзія

Як і BigCommerce та Shopify, Volusion має простий процес на борту. Після входу ви будете надіслані на інформаційну панель, яка виконує функції вашого командного центру. Звідти ви можете орієнтуватися на всю роботу на своєму магазині та отримати доступ до найважливіших функцій.

best-ecommerce-platforms-volusion-dashboard

Масштабованість

Як підприємець, ви не хочете залишатися маленькими. Ви хочете масштабувати свій бізнес в Інтернеті, тому масштабованість є важливим критерієм при виборі правильної платформи електронної комерції.

У цьому розділі ми розглянемо, наскільки масштабоване кожне програмне рішення. Це включає ціни та плату за транзакції, варіанти автоматизації найважливіших завдань електронної комерції та те, наскільки добре платформи можуть обробляти великі продуктові портфелі.

Шопіруйте

Shopify робить непогану роботу, коли справа стосується масштабованості. Залежно від розміру продуктового асортименту, ви можете вибрати відповідну тему в магазині тем Shopify. Він навіть пропонує чотири-п’ять безкоштовних тем для великих продуктових портфелів. 

Залежно від того, як далеко ви хочете піти, ви можете оновити свій план на ShopifyPlus. Це має сенс, оскільки ви не тільки заощадите на трансакційних витратах, але й отримаєте багато додаткових функцій, таких як Shopify Flow. 

Shopify Flow – це механізм робочого процесу, який дозволяє автоматизувати процеси у вашому електронному магазині. З його допомогою ви можете автоматизувати монотонні завдання, такі як сегментація клієнтів, привласнення клієнтів до правильної маркетингової кампанії та налаштування автоматизованих відповідей. Це дає вам час розширити свій бізнес та працювати над більш стратегічними завданнями. 

Навіть не оновлюючи до ShopifyPlus, Shopify пропонує пристойні варіанти автоматизації. Наприклад, обробка замовлень значною мірою автоматизована. За допомогою потрібних додатків, таких як Oberlo, ви можете виконати замовлення лише двома клацаннями. 

Крім того, Shopify пропонує безліч інтеграцій. Ви можете синхронізувати його з Xero (читайте наш огляд Xero), щоб передати замовлення, отримані у вашому магазині Shopify, безпосередньо на ваше облікове програмне забезпечення.

Волюзія

Як і Shopify, Volusion пропонує безкоштовні теми. Зважаючи на це, більшість не підходить для великих портфелів товарів.

кращий-електронна комерція-платформи-volusion-тема-магазин

Крім того, якщо ви подивитесь на плани Volusion, ви помітите, що вони обмежують розмір вашого асортименту. З найменшим тарифом ви можете завантажувати 100 продуктів за допомогою Volusion. Функція автоматизованого оптового імпорту / експорту продуктів недоступна для цього плану.

Якщо ви хочете масштабувати свій магазин, однією з цікавих особливостей Volusion є функція обробки пакетних замовлень. Якщо ви отримуєте багато замовлень, що є метою успішного бізнесу в галузі електронної комерції, ця функція робить для вас багато ручної роботи. 

Це дозволяє автоматизувати виконання замовлення та обробляти кілька замовлень партією. Ви можете одночасно приймати платежі за багато замовлень, друкувати рахунки-фактури та багато іншого. Це дуже корисний інструмент, якщо ви не хочете витрачати багато часу на ручну роботу. 

При цьому функція пакетної обробки замовлень доступна лише в бізнес-плані, за який ви будете отримувати 299 доларів на місяць.

Мадженто

Якщо Magento призначений для чого-небудь, це, мабуть, масштабування та великий каталог товарів. З його допомогою ви можете запропонувати тисячі і сотні тисяч продуктів, без трансакційних витрат, а більшість дизайнів виготовляються для великих каталогів товарів. 

Той факт, що він є відкритим кодом, призвів до багатьох розробників, що спеціалізуються на ньому. Це означає, що є багато хороших розробників Magento, які можна взяти напрокат за вигідну ціну, якщо вам потрібно щось змінити, що ідеально підходить, коли ви хочете масштабувати свій бізнес і раптом зіткнутися з проблемою. 

Крім того, Magento пропонує добре задокументоване керівництво, яке ви можете використовувати для оптимізації магазину Magento на технічному рівні. Технічні оптимізації важливі, оскільки вам потрібно підготувати свій веб-сайт до великого веб-трафіку та тисяч замовлень. 

Ви повинні прийняти до душі і врахувати загальну ефективність роботи магазину, а також багато інших аспектів вашого магазину, якщо ви хочете масштабувати свій бізнес, оскільки магазин, який не є технічно бездоганним, нічого не продає..

Magento також дозволяє автоматизувати багато процесів, але як і в багатьох випадках на платформі електронної комерції, це непросто реалізувати без технічного ноу-хау. Багато завдань можна вирішити за допомогою розширень, але вони можуть швидко коштувати кілька сотень баксів.

best-ecommerce-platform-magento-extension

Завдяки неймовірному розмаїттю функцій, гнучкості та масштабованості, Magento на сьогоднішній день є найкращою платформою електронної комерції для підприємств.

BigCommerce

Незалежно від того, чи займаєтесь ви партнерським маркетингом, програмами лояльності чи іншою маркетинговою діяльністю, BigCommerce охопила вас. Постачальник SaaS пропонує безліч способів домогтися автоматизації маркетингу. 

Що стосується технічної масштабованості, руки пов’язані, коли мова йде про SaaS. Зважаючи на це, ми не обов’язково вважаємо це недоліком, оскільки люди в BigCommerce є професіоналами. Вони знають, як будувати масштабовані рішення. Ймовірність того, що щось піде не так, вища, якщо ви це зробите самі. 

Крім того, BigCommerce надає необмежену пропускну здатність, продукти для створення та зберігання файлів, незалежно від плану, який ви використовуєте. Це ідеальні умови, щоб підняти вашу компанію на новий рівень.

best-ecommerce-platforms-bigcommerce-extension

WooCommerce

WooCommerce стверджує, що не має обмежень щодо обсягу продукції та транзакцій. Оскільки це не SaaS, те, наскільки масштабований ваш магазин, буде залежати від ваших технічних налаштувань. Масштабованість змінюється залежно від того, як ви налаштували свій екземпляр WordPress, які плагіни ви встановили та скільки. Ось чому ми не можемо сказати, наскільки масштабована WooCommerce. 

Однак ми можемо відзначити, що WooCommerce настроюється, оскільки програмне забезпечення базується на WordPress. Це також допомагає в автоматизації всіх процесів.

Особливо якщо мова йде про автоматизацію маркетингу, WooCommerce переконливо. Просто встановіть розширення AutomateWoo, а решта стане формальністю.

кращі-електронна комерція-платформи-woocommerce-автоматизація

SEO

Оптимізація пошукових систем – це найпоширеніший спосіб спрямування органічного трафіку на ваш інтернет-магазин. На початку це може не мати сенсу для електронної комерції, але в перспективі слід звернути увагу на рейтинг Google. 

У цьому розділі ми підійшли до найважливіших моментів з точки зору SEO, таких як адаптованість метаописів, заголовків, структури URL-адрес та багато іншого.

Оскільки SEO без контент-маркетингу має стільки ж сенсу, як пісочниця в пустелі, ми також перевірили функцію блогу кожного провайдера.

WooCommerce

Зважаючи на те, що WooCommerce використовує WordPress як основу, це далеко не найкращі платформи електронної комерції для SEO. Відповідно, постійна посилання, заголовки та метаописи налаштовуються. Через WordPress функціональність блогу доступна в вираженій мірі.

BigCommerce

Більшість тем у BigCommerce дотримуються так званих «темних рамок трафаретів». Це означає, що всі теми, пропоновані для завантаження в BigCommerce, повинні відповідати певним стандартам. Таким чином, BigCommerce може забезпечити, зокрема, тематику, оптимізовану SEO.

Структуру постійної посилання, а також заголовки, метаописи, теги та мета ключові слова можна змінювати та оптимізувати на всіх сторінках BigCommerce. BigCommerce також забиває вбудований блог, який ви можете налаштувати за кілька секунд.

Мадженто

Magento за замовчуванням поставляється з зручним для SEO налаштуванням. Якщо ви хочете взяти його далі, Magento – це правильна платформа для вас. Платформа електронної комерції з відкритим кодом переконує передусім у своїй адаптивності. Єдиним недоліком є ​​те, що вам часто доводиться потрапляти в код, щоб оптимізувати свій магазин Magento для SEO.

Крім того, Magento за замовчуванням не має функціональності блогу. Однак це може бути встановлено і встановлено як віджет.

Шопіруйте

Shopify – це багато в чому чудово, і SEO – одна з них. Ви можете налаштувати заголовки, інтеграція домену працює бездоганно, а мета описи можна змінювати. Платформа SaaS оснащена хорошим налаштуванням SEO та інтегрованою функціональністю блогу. 

Однак це також має свої проблеми. Наприклад, ви не можете змінити структуру URL-адрес. Є робочі місця, але їх непросто втілити, і в магазині із сотнями сторінок товарів речі швидко набридають.. 

Якщо ви знайомі з SEO, ви знаєте, що URL-адреса вашого магазину важлива для вашого рейтингу. Проблема Shopify полягає в тому, що наведені нижче компоненти URL-адреси виправлені і їх неможливо змінити без робочих завдань: 

 • / товари / для продукції.
 • / категорії / для категорій.
 • / сторінки / для сторінок.

Підтримка

Керувати електронною комерцією важко. Ви часто стикаєтеся з труднощами і проблемами, технічними чи ні. Ось чому ми перевірили підтримку відповідних постачальників. 

Ми подивилися, наскільки дружньою, корисною та швидкою була підтримка кожного постачальника. Ми також перевірили варіанти контактів, оскільки чат в реальному часі може бути рятівним, особливо якщо у вас є проблеми, які потрібно швидко виправити. Варіанти самообслуговування, такі як добре задокументована база знань, також були включені до нашої оцінки.

Мадженто

Оскільки Magento є платформою з відкритим кодом, код вільно доступний в Інтернеті. Відповідно, спільнота навколо технології є сильною та активною, а документація детальною. Особливо корисні документи для розробників.

краща електронна комерція-платформи-magento-підтримка

Якщо вам все-таки потрібно зв’язатися із службою підтримки, оскільки у вас виникла проблема, ви можете зв’язатися безпосередньо з Magento. Ми не знайшли підтримку електронною поштою, але після створення облікового запису Magento та входу на веб-сайт, ви можете створити підтримку та подати.

Шопіруйте

Shopify пропонує добре задокументовану базу знань. Дехто навіть сказав, що його ландшафт документа задокументований. Ви знайдете багато інформації про проблеми для початківців, але для когось, хто шукає швидкої відповіді на більш складну проблему, прочитати ваш шлях через документи може бути дуже неприємно..

Є також активна спільнота. Якщо ви не знайдете нічого в документації Shopify, можете шукати відповіді на форумах. 

best-ecommerce-platform-shopify-support

Якщо вам все-таки потрібно зв’язатися з Shopify, ви можете надіслати електронний лист. Підтримка доступна цілодобово електронною поштою, незалежно від придбаного вами плану. На жаль, немає чату в прямому ефірі.

WooCommerce

База знань WooCommerce, ну, існує. Це не так добре, як Shopify або Magento, але все одно добре. Оскільки WooCommerce – це безкоштовна платформа, відмінностей у рівні підтримки від плану до плану немає. 

Спільнота тісно пов’язана із спільнотою WordPress, тому ви можете очікувати активних та корисних форумів. 

Ви можете зв’язатися зі службою підтримки WooCommerce електронною поштою, але вона має фіксований час роботи і недоступна 24/7. Служба підтримки WooCommerce відповідає протягом 24 годин після отримання вашого запиту. На жаль, як і Shopify, він не пропонує чат у прямому ефірі.

краща платформа електронної комерції-підтримка woocommerce

BigCommerce

BigCommerce зміг переконати нас у підтримці. Нам особливо сподобалася база знань, яка чітко структурована та задокументована. Усі повинні знаходити свій шлях. 

best-ecommerce-platforms-bigcommerce-підтримка

Ця платформа електронної комерції отримує більше балів, оскільки вона не розрізняє плани. Незалежно від того, який план ви придбали, до вас будуть поводитись однаково. Єдина відмінність підтримки може бути знайдена у користувацьких планах. Люди з тими, хто отримує пільгові послуги, їх запити про підтримку обробляються швидше. 

Для всіх інших, за замовчуванням передбачена підтримка живого агента 24/7. Ви можете легко знайти підтримку. Ви переходите в “довідковий центр”, і там ви побачите кнопку “контакт” біля свого входу. Як тільки ви натиснете на нього, ви отримаєте параметри контактів, які мають вигляд наступного:

Найкращі варіанти електронної комерції-платформи-bigcommerce-support-options

Крім того, ми вважаємо чудовим, що BigCommerce має функцію чату в прямому ефірі. Єдиним недоліком є ​​те, що вам потрібен контактний штифт, який потрібно ввести, перш ніж ви зможете зв’язатися зі службою підтримки.

Волюзія

Підтримка, яку ви отримаєте від Volusion, буде відрізнятися залежно від придбаного вами плану. Нижче наведено рівні підтримки кожного плану: 

 • Особисте – лише онлайн-підтримка.
 • Професійні – підтримка в Інтернеті та по телефону.
 • Бізнес – пріоритетна підтримка.
 • Користувальницька – VIP-підтримка.

краща електронна комерція-платформи-volusion-підтримка

Зона самообслуговування Volusion є добре структурованою, і ви швидко знайдете свій шлях. Усі знайдуть необхідну допомогу. Статті Volusion детально і їх варто прочитати. Розділ розробника також достатньо описаний. 

Якщо цього недостатньо, ви можете скористатися підтримкою Volusion, але це не так просто, як вам здається.

На перший погляд схоже, що у Volusion є чат у прямому ефірі, але якщо натиснути кнопку чату в правому нижньому куті, ви побачите наступне:

краща електронна комерція-платформи-volusion-pseudo-live-chat

Псевдо-чат в чаті – це не що інше, як зручний спосіб написання електронного листа. Крім того, це єдиний спосіб зв’язатися зі службою підтримки. Ми не змогли знайти електронний лист підтримки. 

Вирок

Суть полягає в тому, що не існує такого поняття, як “найкраща платформа електронної комерції”. Кожен має свої сильні та слабкі сторони і розроблений для різних випадків використання. Хоча доставка за краплями більше для Shopify, технічно кваліфіковані розробники можуть віддати перевагу Magento або WooCommerce. 

Залежно від вашої бізнес-моделі, стратегії та бюджету, вам доведеться вирішити, яку з п’яти платформ ви виберете для свого інтернет-бізнесу. 

Чи маєте ви досвід роботи з будь-якою з перерахованих вище платформ? Ми забули вашого улюбленого? Будь ласка, повідомте нас у коментарях і дякую за прочитане.

Найпоширеніші запитання щодо платформ електронної комерції

Яка найкраща платформа електронної комерції?

Як це часто трапляється з програмним забезпеченням, немає жодної срібної кулі, яка б вирішила всі ваші проблеми. Кожна платформа має свої сильні та слабкі сторони. Найкраща платформа електронної комерції для вас залежить від багатьох речей, таких як ваш бюджет, бізнес-модель вашого магазину та ваша технічна майстерність.

Яка найкраща платформа електронної комерції для малого бізнесу?

Якщо ви обмежені в готівці, має сенс робити ставку на WooCommerce, але без розширень.

Яку платформу електронної комерції я повинен використовувати?

Добре правило – використовувати платформу електронної комерції, яка найкраще відповідає вашій бізнес-моделі. Зрештою, ви не хочете, щоб ваша бізнес-стратегія змінювалася саме завдяки технології, яку ви використовуєте. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map