Найкращі будівельники веб-сайтів: добре будуйте, будуйте швидко

Розробники веб-сайтів змінили, як люди розміщують веб-сайти сьогодні. Навіть прості у використанні такі CMS, як WordPress, намагаються не відставати від зручності використання та потужності кращих розробників веб-сайтів на ринку. Трохи обмежившись вашими можливостями, ви все одно можете створити прекрасний та функціональний веб-сайт.


У ході цього посібника ми описуємо найкращі варіанти у просторі. Ці розробники веб-сайтів витримали випробування часом, адаптуючись до ринку в міру зміни тенденцій дизайну веб-сайтів. Ми дамо вам декілька вказівок про те, як вибрати для вас і чи слід оновити після випробування.

Усі, окрім запропонованих тут, пропонують безкоштовний план випробувати послугу, тому варто зареєструватися та подивитися, що підходить вам. Прочитайте до кінця посібника перед оновленням, оскільки ми зважимо плюси та мінуси цього.

Найкращі будівельники веб-сайтів2020 року

Що таке Builder веб-сайтів?

Тепер, розробник веб-сайтів з іменами досить зрозумілий, і ми не хочемо набриднути вам надмірним поясненням. Простіше кажучи, це інструмент для створення веб-сайту. Однак зрозуміти різницю між розробником веб-сайту та платформою на зразок WordPress не так просто, оскільки рядки дуже часто розмиваються.

кращий веб-сайт-конструктор-gif-4

WordPress – це CMS або система управління вмістом, яка використовується в поєднанні з веб-хостингом для створення веб-сайту. Ми не будемо заглиблюватися в особливості веб-хостингу тут, тому зверніться до нашого найкращого посібника з веб-хостингу для отримання інформації. Що вам зараз потрібно знати, це те, що веб-хостинг пропонує більш високий рівень контролю над вашим веб-сайтом.

Цей контроль приходить ціною, хоча. Налаштування хостингу, CMS та будь-яких необхідних файлів – це процес оподаткування, особливо якщо ви плануєте розміщувати власний веб-сайт. Ось тут приходять розробники веб-сайтів, заповнюючи прогалину у простоті використання та дозволяючи навіть найбільш технологічно оснащеним вийти в Інтернет.

Ви отримуєте веб-хостинг, CMS та редактор все в одному пакеті, як правило, за низькою ціною. Поєднайте це з шаблонами, які стають кращими за місяць (ознайомтеся із шаблоном TemplateMonster для одного прикладу) та розробники веб-сайтів виглядають як привабливий варіант зручності використання. Якщо ви зосереджені на швидкості та простоті користування, для вас створить веб-сайт.

Однак вам може знадобитися більша гнучкість. Для цього WordPress – чудовий варіант, тому переконайтеся, що читайте на найкращому веб-хостингу для WordPress. Якщо ви хочете дізнатися більше про фактичне використання платформи, прочитайте наші посібники із використання WordPress:

 • Посібник для початківців щодо використання WordPress
 • Проміжний посібник із використання WordPress
 • Розширений посібник із використання WordPress
 • Як створити резервну копію сайту WordPress

Вибір конструктора веб-сайтів

Переглянувши найкращих розробників веб-сайтів у кожній категорії, ви повинні зробити вибір, і є кілька речей, які слід врахувати за межами районів, на які ми потрапили. Особистий аспект вашого сайту зводиться до своєї мети, загального вигляду, який ви збираєтесь, та редактора, який найкраще підходить для вас.

Перш за все, ваше призначення є найважливішим. Більшість розробників веб-сайтів здатні адаптуватися до різних ситуацій, але деякі оптимізовані для кожної. Місцевий бізнес, ймовірно, сподобається практичному центру додатків Wix, тоді як професіонали мистецтв можуть скористатися широкими схемами SquareSpace. Між двома перетинаються, але обидва краще вписуються у свої табори.


Центр додатків Wix


Одна з приголомшливих тем SquareSpace

Попередній

Далі

Далі – загальний вигляд, який ви збираєтеся. Зробіть вибір теми для кожного розробника веб-сайтів, який викликає ваш інтерес, і відзначте будь-які, що стикаються з вами. Ймовірно, той, хто має найпривабливіші теми, – це ваша алея. Однак зауважте, що, як правило, найкраще робити це просто, тому не робіть свій вибір виключно на основі унікальної функції дизайну, яка не допомагає цілям вашого сайту.

Нарешті, спробуйте кілька редакторів і дотримуйтесь того, який вам найбільше подобається. Усі представники тут створених розробників веб-сайтів мають достатньо потужності, і ви зможете користуватися редактором у повному обсязі, якщо вам це зручно. Компроміс декількох додаткових функцій для роботи з дизайном, що готується, заслуговує того, що зазвичай ви отримаєте кращий веб-сайт у підсумку.

Як завжди, тут є елемент переваги, що стосується розробників веб-сайтів. Критерії, на які ми звертаємось, стосуються всіх і повинні бути першими, що слід враховувати, коли ви робите вибір. Однак, окрім цього, ці три сфери важливі для використання веб-сайту і закінчуються вашим сподобанням.

Найкращі будівельники веб-сайтів

Багато кращих розробників веб-сайтів пропонують подібні функції. Зазвичай ви отримуєте інтерфейс перетягування, підтримку дизайнерських тем та низку вбудованих додатків. Будь-який будівельник, який сидить за межами цього основного контуру, був виключений з цього керівництва повністю. Над цим ми зупинимось на п’яти різних категоріях, щоб показати, які будівельники світять у кожній області.

Давайте збиваємо кращих розробників веб-сайтів на ринку. Ми торкнемось важливих моментів для кожної категорії, але не забудьте ознайомитися з відповідними відгуками, щоб дізнатися більше про конкретного будівельника.

Особливості

Розробник веб-сайтів є досить простим інструментом, тому все, що підсолоджує горщик, безумовно, вітається. Оскільки ви базуєте, який розробник веб-сайтів найкраще підходить для вас, спершу розглянемо, які функції включаються, безкоштовні чи платні, і чи варто їм платити за послугу.

Центр додатків, безумовно, є першою проблемою, що стосується особливостей. Можливість розширення вашого веб-сайту за допомогою додаткових додатків надзвичайно потужна, як це показує WordPress. Будь-який розробник веб-сайтів із центром додатків одразу перейшов у список, маючи додаткові бали, якщо програми надходили безпосередньо від розробника.

Програми – не єдині функції, на які ми будемо звертати увагу: веб-сайт, навіть той, який створений за допомогою конструктора, включає багато частин, включаючи електронну пошту, безпеку та SEO. Такі функції, як SiteLock, SEO-маркетинг та необмежена кількість електронних листів, є важливими міркуваннями у виборі наших претендентів. Ось короткий список критеріїв для цієї категорії:

 • App центр
 • Електронна пошта
 • Безпека чи видалення спаму
 • Довідка щодо SEO

Вікс

Wix – один з найбільш популярних провайдерів, про який ми розглядали. Він потрапляє у всі основні сфери, включаючи центр додатків, необмежену електронну пошту, SEO-допомогу та чуйну безпеку для завантаження. Багато в чому Wix – один з найбільш добре розроблених веб-розробників веб-сайтів, що видно в його особливостях. Не забудьте прочитати наш огляд Wix, щоб дізнатися про них.

Дві найвизначніші особливості – це інструмент SEO та дизайнер логотипів. Інструмент SEO надає вам допомогу на кожній сторінці щодо встановлення тегів, заголовка та мета опису з корисними порадами щодо оптимізації на шляху.

Дизайнер логотипів робить саме це, розробляє логотип для вас. Це не професійний дизайнер, а скоріше AI, який розробляє погляди на вас, спираючись на кілька запитань. Ви завжди можете редагувати логотип за фактом і завдяки надійній векторній галереї та шрифтам Wix. Сам інструмент є абсолютно безкоштовним для випробування та використання, але вам доведеться скинути кілька кісток, щоб завантажити логотип у привіт.

Weebly

В сенсі сидить прямо за Wix за характеристиками. Ви все ще маєте повну підтримку електронною поштою, великий центр додатків та повністю функціонуючий розробник електронної комерції. Якщо ви не збираєтесь користуватися такою електронною комерцією, як Shopify, Weebly – це найближче, що ви можете отримати, не повністю зробивши стрибок.

Центр додатків функціонує трохи інакше, ніж Wix. Він інтегрує більше додатків сторонніх розробників, відкриваючи варіанти для створення вашого сайту. Це поставляється ціною випадкового пилу з партії, але все ж набагато більш надійного списку на вибір.

Частина центру додатків зосереджена на електронній комерції, і Weebly постачає достатньо інструментів поза воротами, щоб створити сумлінний інтернет-магазин. Ви можете продавати фізичні або цифрові товари з опціями тегів та фільтрування, а також захищеним оформленням замовлення та відстеженням запасів. Немає інструментів для синхронізації на декількох платформах, але все ж достатньо, якщо ви плануєте самостійно запускати веб-сайт електронної комерції..

Однак Weebly набрав високу оцінку в цій категорії, оскільки має дуже широкий спектр функцій, тому переконайтеся, що ми переглянемо наш огляд Weebly, щоб дізнатися більше.

SquareSpace

На відміну від Wix та Weebly, SquareSpace – це повністю закрита система. Немає сторонньої підтримки програм, спочатку трохи розчарування. Однак SquareSpace не потребує жодних інших додатків, оскільки набір функцій, які він пропонує, досить широкий, щоб зробити його трохи більш високою вартістю.

Однією з особливостей, яку ви можете спочатку не помітити, є оптимізація. SquareSpace використовує чуйне та прогресивне завантаження зображення. Якщо коротко, це означає, що зображення на вашому веб-сайті завантажуватимуться після завантаження сторінки, скорочуючи час очікування та змінюючи розмір зображення для належного відображення. Крім того, у вас є CDN, який зменшить час завантаження по всьому світу та забезпечить безпеку у випадку, якщо якісь атаки DDoS потраплять на ваш сайт.

SquareSpace не дозволяє використовувати будь-який сторонній додаток на вашому сайті, але є декілька, що входять до системи поза воротами. Ви маєте доступ до Google Analytics, Disqus та Typekit безпосередньо в редакторі, не вимагаючи кодування. Ці декілька інструментів заповнюють прогалини, залишені лінійкою SquareSpace і роблять загальний пакет відчуттям набагато більш закругленим.

Індекс особливостей SquareSpace настільки великий, що сам розмір покаже, скільки може запропонувати цей будівельник. Не забудьте ознайомитися з цим та нашим оглядом SquareSpace, щоб дізнатись усі особливості цієї послуги.

Значення

Після функцій надходить значення. Однак набагато вигідніше судити про загальну вартість на відміну від конкретної цінової точки. Деякі з варіантів цієї категорії не будуть найдешевшими, але забезпечать найбільшу ціну ваших грошей.

Функції відіграють велику роль у цьому, але ми зупинимося більше на технічних характеристиках, щоб не було занадто великого перекриття. Багато будівельників веб-сайтів використовують одні і ті ж сервери для зберігання веб-сайту, тому замість цього ми розглянемо місце для зберігання, вибір тем та будь-які додаткові функції, не описані у вищевказаному розділі.

Однак про ціноутворення зовсім не йдеться. Ми порівняємо відносні ціни кожного з них стосовно характеристик, які пропонують будівельники. Це контекстуальна оцінка, яка в цілому повинна забезпечити міцну базову лінію для значення. Ось короткий список критеріїв для цієї категорії:

 • Місце для зберігання
 • Вибір теми
 • Цінова точка

One.com

Що стосується розробників веб-сайтів, це не набагато дешевше, ніж One.com. Цей веб-хостинг, який перетворився на розробник, пропонує комплексні плани всього за кілька доларів на місяць, із великою кількістю завантажувального простору. Поки ти не отримаєш усіх дзвіночків такого постачальника, як Weebly, ти все ще отримуєш зовсім небагато своїх грошей.

Є лише один план, але він наповнений смаколиками. Ви маєте повну підтримку зображень у форматі HD, параметри резервного копіювання та відновлення, необмежену кількість облікових записів електронної пошти та ваучер Google AdWords, і все це має досить великий обсяг пам’яті 25 Гб Все це, і передплата коштує менше, ніж поїсти в ресторані швидкого харчування.

Сам розробник має підтримку до 200 сторінок, тому вам ніколи не вистачає місця, і він повністю зашифрований із захистом SSL. One.com – це прекрасний спосіб розпочати створення свого веб-сайту, особливо якщо у вас немає великих грошей. Перегляньте наш огляд One.com, щоб дізнатися більше.

Weebly

Порівнюючи ціни безпосередньо, Weebly набагато дорожче, ніж One.com. Незважаючи на це, він пропонує дуже багато за ціною, особливо в порівнянні з іншими будівельниками аналогічного діапазону. У вас є всі перелічені вище функції, а також мобільні додатки, чуйні теми та повний посібник з SEO.

Найбільш унікальні з групи – це мобільні додатки. Weebly має свого конструктора на iOS та Android, щоб ви могли створювати та редагувати свій сайт, навіть якщо ви не настільний комп’ютер. Те, як Weebly використовує свій редактор, робить мобільне редагування максимально простим, з повністю інтерактивним інтерфейсом, який просто вимагає перетягувати те, що ви хочете, куди ви хочете..

Усі сайти Weebly містять мапу сайту та HTML, що відповідає SEO, тобто половина битви робиться за визнання пошуковими системами. Індексація вже зроблена і для вас, тому все, що вам потрібно зробити, це встановити ваш мета-опис та ключові слова, і інженер буде працювати з рештою.

Діапазон цін – це типовий тариф, який ви очікуєте від розробника веб-сайту, і нові плани надходять приблизно кожні 5 доларів. Однак гроші та час, який ви заощаджуєте на допомогу з SEO, безпеку SSL, ваучер та доменне ім’я, вартість, безумовно, виправдана.

Вражаюче

Дивовижно в дивному включенні будь-де в цьому списку, оскільки це дивний розробник веб-сайтів. Він пропонує лише три плани, два з яких досить дорогі в порівнянні з іншими розробниками веб-сайтів. Дизайн єдиних сторінок Безкоштовних та обмежених планів не є ідеальним, хоча пропонує велику кількість місця для зберігання. Про плани, з іншого боку, досить вражаючі.

разюче універсальні налаштування сайту

У вас є доступ до необмеженої пропускної здатності, доменів і сховища, з трьома професійними сайтами. Вони відрізняються від обмежених сайтів із підтримкою електронної комерції та кількох сторінок, а також доступу до преміум-пропозицій у центрі додатків. Якщо ви хочете ще більше розширити свій сайт, вражаюче також є інтеграція з додатками POWr.

Професійні плани коштують приблизно на 5 доларів дешевше, ніж план електронної комерції в будь-якому іншому місці, і пропонують до 300 товарів у вашому магазині. Незважаючи на те, що обмежені та безкоштовні плани не пропонують велику цінність, плани Pro пропонують і, безумовно, слід враховувати, якщо ви хочете продати кілька товарів і заощадити кілька баксів. Прочитайте наш вражаючий огляд, щоб дізнатися більше.

Дизайн та інструменти

Тут ми заглибимося в саму програму будівельника. Загальний дизайн сервісу та те, як він реалізує інструменти в редакторі, не є настільки простим, як користуватися послугою. Макет самого редактора, інструменти, які він реалізує, і вибір тем – це всі сфери, які ми розглянемо в цій категорії.

Вибір тем є найважливішою сферою, оскільки він встановлює основу для загального вигляду та функції вашого веб-сайту, перш ніж ви торкаєтесь будь-яких інструментів. Ми розглядаємо не просто найкращі теми, а найбільш практичні. Тема повинна виглядати добре і бути функціональною, надаючи дорожню карту для дизайну під час проходження шляху.

Ми також розглянемо інструменти, які використовуються в конструкторі. Ми головним чином розглядаємо дизайн та компонування інструментів та те, як вони інформують ваші рішення під час створення сайту. Незграбність та сторонні параметри неприйнятні, а лише спрощений інтерфейс, орієнтований на створення найкращого можливого сайту. Ось короткий список для цієї категорії:

 • Суцільні шаблони
 • Безлад
 • Корисні інструменти

SquareSpace

Якщо ви хочете абсолютного найкращого дизайну, SquareSpace для вас. Цей щільний конструктор веб-сайтів постачається за ціною преміум-класу, але також надає преміальний вигляд. Поширені цільові сторінки та унікальні інтерактивні функції багато разів наслідувались, але мало хто з інших розробників веб-сайтів робить це так, як це робить SquareSpace.

Сам будівельник теж досить грамотний. SquareSpace не тримає вашу руку, як це роблять інші розробники веб-сайтів. Натомість вам представлено обмежену кількість інструментів і очікуєте створити щось із них. Потужність, безумовно, є, але ви розблокуєте її для свого веб-сайту.

Зрештою, у вас залишився функціональний і гарний сайт. Відмінний набір тем SquareSpace надає міцний шаблон, а закрита система вмісту дає вам безліч інструментів для виконання роботи. У вас немає яскравих додатків інших будівельників, але натомість серйозний інструмент дизайну мав на меті створити найкращий веб-сайт.

Вікс

В останні роки Wix значно покращився, конкуруючи з приголомшливим дизайном SquareSpace. У вас є більш широкий вибір тем на вибір і з більшим діапазоном. Деякі шаблони є простими, особливо корисні для блогу чи інтернет-журналу, область, де SquareSpace дуже бореться.

кращий веб-сайт-конструктор-gif-1

Однак він посідає друге місце в цій категорії через захаращений інтерфейс. У Wix все ще є достатня потужність під капотом, з великою кількістю елементів та додаткових додатків. Тим не менш, сам редактор не настільки чистий, як SquareSpace, а іноді може здатися трохи надто великим під час дизайну.

Однак користуватися не важко. Wix – це, безумовно, грамотний розробник, який надає вам великий перелік інструментів для створення вашого сайту. Якщо ви хочете більше варіантів, ніж SquareSpace, і ви не занадто притягнуті до кричущих тем, то Wix може бути правильним вибором для вас.

Weebly

З точки зору дизайну, Weebly знаходиться між Wix та SquareSpace. Вибір теми все ще досить великий, із суцільним середнім елементом між екстравагантними сучасними конструкціями та відвертими поглядами. Однак Weebly виділяється з обох із-за прекрасного редактора, який простий у користуванні, забезпечуючи навантаження потужністю.

Це повністю інтерактивний досвід, справжній інтерфейс перетягування, який інші розробники веб-сайтів (наприклад, One.com) намагаються наслідувати. Ліва панель інструментів містить усі необхідні вам елементи, і ви буквально просто перетягуєте все, що завгодно, на сторінку. Це настільки інтуїтивне враження, яке все ще керує потужністю SquareSpace та Wix.

Weebly також має велику кількість функцій електронної комерції у будівельнику. Розділ із продуктами максимально наближений до спеціалізованого розробника веб-магазину з можливістю використання фізичних продуктів, завантажень та послуг. Бізнес-плани також постачаються з автоматичним відстеженням запасів та значками з низьким запасом, що корисно, якщо вашою основною метою є продажі.

Простота використання

Їзда на задній частині конструкції – це простота використання. Тут ми розглядаємо, як конкретно функціонує конструктор, окремо від будь-якого конкретного інструменту, який він може мати. Дизайнерський простір повинен піддаватися інтуїтивному досвіду. Це означає, що немає сторонніх інструментів чи параметрів та редактора, оптимізованого для робочого процесу.

Це також означає редактор, оптимізований для використання в Інтернеті. Деякі будівельники можуть відставати від апаратного забезпечення низького класу. Зрештою, це повністю функціональний інструмент дизайну на веб-сторінці. З цим важливо, щоб інтерфейс не сповільнював зв’язок між різними параметрами або не забирав занадто багато часу для завантаження будь-якої конкретної функції.

Поза редактором ми також розглянемо широке використання вашого сайту. Сюди входить Ваша панель управління та область підтримки та те, як легко отримати доступ до кожної. Коли три об’єднані разом, виникає дуже мало запитань про те, де знаходиться певна функція або як можна отримати доступ до неї. Ось наш короткий список для цієї категорії:

 • Інтуїтивний редактор
 • Оптимізовано для використання в Інтернеті
 • Чисті зони виставлення рахунків та підтримки

Веб-вузол

Webnode деякий час був у просторі для створення веб-сайтів, вперше дебютував у редакторі Word-esque ще у 2008 році. З тих пір платформа була перероблена за допомогою Webnode 2.0, переосмисленої програми, що розсуває межі того, наскільки простим може бути веб-сайт. Екран не містить безладу та сторонніх можливостей, що робить це найпростішим у використанні будівельником, якого ми бачили.

кращий веб-сайт-конструктор-gif-2

Він розділений на дві категорії: вміст та розділи. Розділи – це широкі штрихи вашої сторінки, ті будівельні блоки, в яких розміщується все інше. Мінус верхнього та нижнього колонтитулів, розділи можна розмістити в будь-якому місці.

Вміст – це саме той вміст, який заповнює ці розділи. Це може бути все, що завгодно, від простого текстового поля до відео YouTube, і все це можна перетягувати, щоб розмістити сторінку разом, як головоломка. Варіантів не так багато, але декілька, які є, є багато можливостей.

Редактор 2.0 ще не доторкнувся до кінця електронної комерції. Webnode вже випустив його в декількох частинах світу, тому оновлення неминуче. Однак зараз найкраще перейти на інший тип веб-сайту. Прочитайте наш огляд Webnode, щоб дізнатися більше про все, що може запропонувати ця послуга.

Джімдо

Jimdo дозволяє створити повноцінний веб-сайт за кілька кліків. Це звучить як гіпербола, але це не так. AI Jimdo Dolphin AI задає вам кілька запитань про вас і веб-сайт, який ви створюєте, і переглядає Інтернет, щоб знайти якомога більше інформації. Зрештою, Дельфін створить повністю функціональний сайт, повний того, що знайшов.

Правда, це трохи моторошно. На щастя, створити свій власний сайт разом з Jimdo так само просто. Як і Weebly, редактор повністю інтерактивний, з можливістю зміни розміру, переміщення та формування того, що є на сторінці, не перемикаючись на інший вигляд. До варіантів спочатку трохи важко звикнути, але редактор повільно стає одним із інтуїтивніших на ринку.

Незважаючи на це, в системі Джимдо є кілька проблем. Теми не завжди працюють належним чином, і кількість редагованих елементів може бути величезною. Тим не менш, будівельник пропонує безліч варіантів і стає досить простим у використанні через короткий час. Прочитайте наш огляд Jimdo, щоб дізнатися більше про те, в чому ще відрізняється цей будівельник.

Weebly

Як уже згадувалося у вищезгаданій категорії, Weebly має одного з найкращих редакторів, яких ми бачили, не лише з точки зору сирої потужності, але й з точки зору зручності використання. Майже кожен може легко заскочити в інтерфейс і скористатися багатьма можливостями. Акуратний масив блоків дозволяє легко знайти те, що ви шукаєте, і перетягнути його прямо на сторінку.

кращий веб-сайт-конструктор-gif-3

Як не дивно, багато простоти використання походить від обмежень Weebly. Ліва панель інструментів залежить від сторінки, тобто ви знайдете лише ті інструменти, які підходять саме для цієї сторінки. Наприклад, інструменти блогу можна знайти лише на сторінці блогу, а параметри заголовка – лише на домашній сторінці. Це допомагає сумісності та гарантує, що на вашому веб-сайті не існує дивних дизайнів.

Однак існує маса інших варіантів, які не є певними. Ви знайдете чуйні форми, в які можна розмістити будь-який вміст, а також варіанти центру додатків протягом усього дизайну. Це легкий зрозуміти інтерфейс з усіма доступними варіантами. Диво в тому, що Weebly це вдається, не стаючи занадто непосильним.

Підтримка

На жаль, веб-сайти не є ідеальними і виникатимуть проблеми. Незважаючи на причину, вам потрібна надійна система підтримки для резервного копіювання будь-яких проблем або питань. У цій категорії ми розглянемо базу знань, варіанти підтримки та будь-які інші функції підтримки, які має розробник веб-сайту, наприклад форум.

Зокрема в базі знань, ми шукатимемо посібники з усунення несправностей. Усі розглянуті нами веб-сайти мають базу знань, але дуже мало містять посібники щодо поширених проблем. У більшості випадків база знань просто функціонує як навчальний центр, тому будь-які статті, які стосуються проблем, які ви маєте, будуть вкрай важливими серед наших виборів.

Також слабкою стороною розробників веб-сайтів є варіанти контактів. Більшість розробників веб-сайтів пропонують підтримку лише електронною поштою, а деякі пропонують просту контактну форму. Кілька варіантів підтримки та швидкий час відповіді є ключовим тут, тому будь-який будівельник, який міг би запропонувати один із двох, отримав додаткові бали у цій категорії. Ось короткий список:

 • Посібники з усунення несправностей
 • Кілька варіантів контактів
 • Швидкий час реагування

Вражаюче

Дивовижно – це особливо вражаючий розробник веб-сайтів з точки зору підтримки. Він все ще страждає від контактів лише електронною поштою, але отримує тягу до конкуренції з дуже чіткою базою знань. Ця область наповнена наповненням вмістом, і все – від початку роботи до керування сайтом.

разюче базу знань

Особливо вражаючими є посібники з усунення несправностей. Майже всі розробники веб-сайтів мають підручники в базі знань, але дуже мало ресурсів для усунення несправностей. Проблеми можуть не виникати часто, але невелика інвестиція напрочуд в кінці означає, що ви матимете керівництво на випадок, якщо щось станеться.

Крім того, є набір зручних початкових відео. Дивовижно перебирає все, починаючи від забудовника до розміщення сайту, що базується в Китаї. Це навіть перевершує умови надання послуг та політику конфіденційності, щоб ви знали все про цього будівельника, як він працює та як він використовує вашу інформацію.

GoDaddy GoCentral

Вперше з’явившись у цьому посібнику, GoCentral не є особливо вражаючим будівельником. Насправді це більше схоже на додаток до домену GoDaddy і доменних служб хостингу. Незважаючи на це, рівень підтримки досить високий. Оскільки компанія, більш орієнтована на веб-хостинг, ви отримуєте доступ до рівнів підтримки веб-хостингу, які в середньому набагато перевищують типовий веб-сайт для побудови.

База знань – це центр, сумісний з областю, спеціально присвяченою GoCentral. GoDaddy включає в себе список статей “занурення в”, квазінавчальну програму для будь-якої конкретної галузі. Статті також надзвичайно деталізовані, вміщують скріншоти та покрокові інструкції. База знань вважається повністю реалізованим доповненням до сфери підтримки.

Крім того, у вас також є типові форми контактів, яких ви очікуєте від веб-хостингу. Чат, електронна пошта та телефонна підтримка доступні – це величезний крок перед більшістю інших розробників веб-сайтів на ринку. Є деякі інші проблеми з цією службою, але підтримка, безумовно, не одна з них. Прочитайте наш огляд GoDaddy GoCentral, щоб дізнатися більше.

SquareSpace

У SquareSpace є обширний розділ підтримки, укомплектований типовим тарифом для будь-якої іншої бази знань. Однак його відданість не тільки підтримці, а й зростанню вашого сайту відрізняє його від інших провайдерів. Ці інструменти є успішними в Інтернеті, і ці інструменти знаходяться в базі знань.

путівник по простору

Область складається з путівників та поширених запитань. Як правило, буде ряд напрямних для певної категорії з поширеними запитаннями в кінці, щоб охопити будь-яку пропущену землю в напрямних. Тут не так багато способів усунення несправностей, але це навряд чи з’явиться. Натомість SquareSpace зосереджується на використанні будівельника та зростанні вашого сайту.

Однак, це відрізняє зв’язок із громадою. SquareSpace проводить часті вебінари, які пропонують робоче середовище для створення веб-сайту. Якщо вам пощастило жити в одному з офісів SquareSpace, ви також можете особисто відвідувати ці семінари.

Найкращий розробник веб-сайтів для електронної комерції

Усі розробники веб-сайтів у цьому посібнику віддають перевагу традиційним веб-сайтам над веб-магазинами. Однак інтернет-магазини – це значна частина Інтернету, тому ми не хотіли залишати вас зависати з цього приводу. Деякі з представлених тут варіантів підійдуть для невеликих торгових точок в Інтернеті, але вам може знадобитися щось більш потужне, якщо ви хочете продати в Інтернеті.

Найбільша різниця – це прямі продажі над перепродажем. Прямий продаж, або компанія, що продає власний товар безпосередньо замовнику, виявиться прекрасною для більшості розробників веб-сайтів. Шаблони дизайнерів SquareSpace і Wix дають вам можливість показати свій товар та всі його функції, маючи кілька додаткових функцій для управління відправленнями та відстеження замовлень.

Перепродаж, з іншого боку, матиме важкий час. Ми говоримо не просто про продаж вживаних товарів, а про будь-який бізнес, який купує товар оптом, а потім продає. Каталог, як правило, набагато більший і поширюється на декілька платформ. Більшість розробників веб-сайтів просто не мають інструментів для відстеження кожної торгової точки, а також не можуть організовувати інвентаризацію.

Для цього краще звернутися до спеціаліста, який розробляє електронну комерцію, наприклад Shopify. У вас будуть всі необхідні інструменти, включаючи інтеграцію з Amazon та eBay, ShipStation, виконання та доставку вантажів. Крім того, Shopify підтримує імпорт та експорт XML, щоб ви могли переміщати свій інвентар на будь-яку платформу і все ще синхронізувати.

Для прямих продажів або невеликого набору продуктів, хоча, це зробить будь-який розробник веб-сайтів. Зазвичай ви платите премію, щоб отримати доступ до доставки та управління замовленнями, тому майте це на увазі, якщо продаж не є основною метою вашого веб-сайту.

Безкоштовно або платно?

Вибравши розробника веб-сайту, трохи спроектувавшись та продовжуючи працювати, виникає питання модернізації. Хоча безкоштовна або оплачена вартість повністю залежить від вашого бюджету, більшість веб-сайтів, незалежно від потреби, отримають користь від оновлення. Ви отримуєте доступ до основних функцій для легітимізації вашого бренду, все збільшуючи експозицію та ресурси.

Хоча просте, доменне ім’я – це перший крок у цьому процесі. Пропозиція фірмового субдомену з будь-яким вільним планом є щедрим, але відрив від цього є першим кроком у створенні вашого бренду в Інтернеті. Ім’я домену показує, що ваш веб-сайт є законним і його слід сприймати серйозно.

На вашому фактичному веб-сайті бренд розробника веб-сайту видаляється, а в деяких випадках ви можете розміщувати рекламу. Гнучкість полягає в тому, що є створення сайту, який знаходиться на крок вище від звичайного розробника веб-сайтів, додаючи до свого бренду і, іноді, заробляючи гроші.

Крім цього, модернізація є досить дешевою. Жоден веб-сайт не є безкоштовним, і, хоча розробники веб-сайтів пройшли довгий шлях у спробах зробити це, вам потрібно скинути трохи грошей на бонафідний сайт. На щастя, розробники веб-сайтів також пройшли довгий шлях у зменшенні витрат, тому ви можете запустити веб-сайт менше, ніж купувати кілька напоїв щомісяця.

Коротше кажучи, цілком варто того, щоб оновити до платного плану. Почніть із безкоштовного тестування різних будівельників і знайти правильну підгонку, а потім оновіть, щоб ви могли скористатися преміум-функціями, які постачаються разом із ним.

Фінальні думки

Це може бути найкращим вибором використовувати розробник веб-сайтів вперед, особливо якщо ви ще не знайомі з такою платформою, як WordPress. Рівень потужності постійно зростає, і ці будівельники показують, як виглядають сильні суперники для створення серйозного веб-сайту через простий у користуванні інструмент.

Що ж стосується серйозного веб-сайту, то його, безумовно, варто оновити до повнофункціонального плану. Ви часто отримуєте набагато більше лише за невелику інвестицію, окрім безцінного аспекту легітимності. В Інтернеті важко сприйматись серйозно, але цей маленький крок може допомогти вам.

Який твій улюблений будівельник вийшов з групи? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me