Найкращі альтернативи Trello в 2020 році: коли Kanban не може

Trello – чудовий інструмент, який простежує межу між проектом та управлінням завданнями. Це дозволяє швидко створювати та призначати завдання, що значно спрощує управління проектами. Однак це не ідеально, тому ми хочемо розглянути, що може запропонувати конкуренція, вважаючи найкращі альтернативи Trello.


Програмне забезпечення для управління завданнями та проектами має багато спільного. Якщо ви хочете дізнатися більше про відмінності, прочитайте статтю про управління завданнями та управління проектами, де ми детальніше обговоримо речі.

Ми розглянемо інструменти, подібні до Trello, а також деякі простіші та більш досконалі. Це дасть вам кілька варіантів, що дозволить вам вибрати той, який має функції, які вам подобаються.

Якщо ви використовуєте Trello лише для створення приміток та нагадувань, перегляньте найкращі програми для створення приміток для інструментів, присвячених цьому..

Найкращі альтернативи Trello 2020 року

Що для вас робить Trello

Trello – додаток на основі канбана, який дозволяє створювати завдання та розміщувати їх у стовпцях. Потім ви переміщуєте завдання між стовпцями зліва направо, коли ви все робите.

Це дає вам безліч способів налаштувати його. Ви можете змінити фони та отримати додаткову функціональність за допомогою системи “живлення”. Є безліч джерел живлення, але Батлер варто окремо згадати. Це дозволяє створювати кнопки, які виконують завдання для вас автоматично.

трелло-дворецький

Батлер – це чудовий інструмент для виконання повторюваних завдань, і ви зможете заощадити тону часу, якщо правильно використовувати його. Прочитайте наш огляд Trello, щоб дізнатися більше про програмне забезпечення. 

Якщо ви не знайомі з підходом до канбану, наш спосіб користування посібником для дошки канбану висвітлює основи. Якщо у вас виникли проблеми з Trello, перегляньте посібник для початківців Trello.

Однак, якщо це не зовсім підходить для вас, є багато альтернатив.

Що можуть покращити інші інструменти?

Якщо ви хочете отримати ефективну, просту дошку канбану, ви не можете зробити набагато краще, ніж Trello, але вам можуть знадобитися речі, які вона не пропонує. 

Удосконалені функції Trello також надбаються. Розширення вимагають, щоб ви підписалися на платний план, якщо ви використовуєте більше одного на платі. Однак його вільний план – один з найкращих. Давайте подивимось, що врахувати, якщо вам це подобається, але хочете чогось іншого.

У базовій формі ви отримуєте лише вид канбана, тож вам потрібно буде шукати в іншому місці, якщо ви хочете більше цього. Якщо ви хочете розширених функцій, таких як управління залежністю, є і кращі варіанти. Прочитайте нашу статтю про те, як використовувати статтю діаграми Ганта, щоб отримати докладніші відомості про використання залежностей.

Trello простий і простий у використанні, але з кількома колонками він складніший, ніж більшість програм управління завданнями. Якщо ви хочете чогось по-справжньому простого, один із них може підійти вам краще. Наведені нижче інструменти пропонують речі, які Трелло не робить.

Найкраща альтернатива Trello: Асана

Asana – це один з наших улюблених інструментів управління проектами і робить задоволення від роботи. Її дизайн привабливий, і він добре використовує анімацію, а періодично з’являються барвисті істоти, що оживляють речі. Це, як правило, відбувається, коли ви відмічаєте завдання і показує, наскільки ефективні косметичні функції можуть бути при залученні користувачів до платформи.

Окрім того, що цікаво користуватися, Асана доставляє і там, де це має значення. У нього більше переглядів, ніж у Trello, що дозволяє ефективніше оцінювати стан проекту. 

асана-святкування

У Trello доступні додаткові представлення даних як розширення, але вам потрібно буде їх налаштувати. У ньому також немає святкувань. Ми порівняли майданчики безпосередньо в нашому Trello проти Asana.

Asana має багато інтеграцій і може використовуватися для сервісу Zapier для обміну даними з іншими платформами. Він також може обмінюватися даними з Trello, тому якщо ви хочете перенести існуючі проекти з одного на інший, ви можете.

Асана має великий вибір функцій безпеки. Він використовує шифрування TLS v1.1 і відповідає стандарту EU-USS. Рамка захисту конфіденційності та Загальне Положення про захист даних.

Вартість Асани

Як і Trello, Асана має безкоштовний план, але для багатьох її найкращих функцій потрібна підписка. Ми включаємо Trello та Asana в наш список найкращого безкоштовного програмного забезпечення для управління проектами. Платні плани Асани починаються від 9,99 дол. США на користувача, що є хорошою ціною.

Окрім своєї браузерної версії, у неї є додатки для Android та iOS.

Asana майже такий же простий у використанні, як і Trello, але якщо ви застрягли, є підручник, довідкові сторінки та контактна форма, якщо вам потрібна пряма підтримка.

Asana – це хороший вибір для користувачів, які хочуть посилити контроль над своїми проектами, з більшою кількістю способів роботи із завданнями, при цьому все просто. Отримати деталі можна в нашому огляді Асани. Посібник для початківців Асани пояснює докладніше про його використання.

monday.com

Якщо ви вважаєте, що підхід Трелло до завдань занадто обмежуючий, тоді monday.com дозволяє вам контролювати те, що містить кожен елемент. Ви можете додавати всілякі поля. Елементи в понеділок.com можуть містити стільки або якомога менше деталей, що робить їх легко настроюваними.

понеділок
monday.com має прекрасний вигляд kanban для управління своїми проектами.

Це робить його звучанням складним, але monday.com – це радість у використанні, і його інтерфейс робить велику роботу, щоб провести вас навколо програмного забезпечення. Наша стаття monday.com проти Trello розповідає про те, як вони порівнюються безпосередньо.

Налаштування monday.com є найважчою частиною його використання, але в ньому є багато шаблонів, тому не потрібно робити все самостійно. Це також виконує кращу роботу, ніж більшість програм, спрямованих на правильний шаблон. Це можна вдарити і пропустити в іншому місці.

Хоча для його налаштування потрібна робота, вона зберігає відносини між завданнями простими. Ні підзадач, ні залежностей. Це обдуманий вибір дизайну, спрямований на те, щоб зберегти працездатність, але якщо вам потрібні ці функції, знайдіть іншу службу.

Він захищає вас від кіберзлочинності, використовуючи TLS v1.2 та 256-бітове шифрування AES, що використовуються для захисту ваших даних. Існує безліч хороших функцій безпеки, таких як двофакторна автентифікація, реєстрація з обмеженим доменом та журнали аудиту, що дозволяє вам відслідковувати речі.

Вартість понеділка.com

На жаль, сайт monday.com не пропонує безкоштовний план, але рівень його входу становить лише 25 доларів для п’яти користувачів щомісяця, що має велике значення. Також є безкоштовна 14-денна пробна версія, без потрібної картки, тому ви можете перевірити її ні за що.

Ми є великими шанувальниками monday.com і внесли його до списку найкращих програмного забезпечення для управління проектами. Якщо ви хочете піти далі від Trello та налаштувати свої дані, не виходячи із зони комфорту, monday.com – чудовий вибір.

Ви можете вивчити основи monday.com в нашому посібнику для початківців monday.com та прочитати більше про те, що ми думали про це в нашому огляді monday.com.

TickTick

Якщо вам подобається сторона управління завданнями Trello, але вам не потрібні кілька стовпців дошки kanban, подивіться програмне забезпечення для управління завданнями. Інструменти управління завданнями дають вам основний перелік завдань, які можна сортувати за списками та відзначати під час їх виконання. Всі вони мають кілька додаткових функцій, але їх основні функціональні можливості схожі.

галочки-настройки

У TickTick є кілька списків завдань, які ви можете назвати та класифікувати. У ньому також є календар і журнал активності. Він інтегрується з іншими платформами, такими як Microsoft Outlook та Google Calendar. Ви також можете імпортувати дані з інших інструментів, таких як Wunderlist та Todoist.

Додатки TickTick включають систему досягнень, яка дозволяє вам рівняти під час виконання завдань. Не багато в цьому, але мати спосіб відстежити свій прогрес може бути цікавим.

У його безкоштовній версії ви отримуєте базовий список завдань, який добре працює, і це чудово, якщо це все, що вам потрібно. Якщо ви хочете кілька інших функцій, таких як перегляди TickTick, вам потрібно буде зареєструватися в його преміум-сервісі. Хоча 2,33 долара на місяць, окуповувати гаманець не збирається занадто багато.

TickTick використовує веб-сервіси Amazon і зберігає ваші дані, шифруючи їх у спокої. Прочитайте наш опис шифрування, щоб дізнатися більше про це.

Підтримка TickTick

У TickTick є хороша підтримка та допомога, але її сторінку довідки важко знайти, оскільки посилання в додатку переходять на її форум, що не так добре. Ви можете зв’язатися з його службою безпосередньо електронною поштою. Він відповів нам лише за день, коли ми це зробили.

TickTick працює на багатьох пристроях: у версії для настільних ПК для Windows та macOS, додатках для Android та iOS, розширеннях браузера та версії для Apple Watch.

Ви можете використовувати TickTick як основний диспетчер завдань і зануритися в його розширені функції, коли вам це підходить. Як і Trello, це добре для тих, хто цінує простоту, але він може зробити більше, коли вам потрібно. Детальніше про це читайте в нашому огляді TickTick.

Тодоїст

Todoist – це ще один інструмент, який робить прості речі. Що стосується чистого списку завдань, він більш зосереджений, ніж TickTick, тому він ідеально підходить для тих, хто просто бажає основ, без шкоди для якості. Він також має додаткові функції, але він усе ще базується на створенні завдань і відмічає їх, як ви робите їх.

todoist-вітаю

Ви можете запросити товаришів по команді до Todoist і призначити їм речі, щоб ви могли використовувати його для спільних проектів на додаток до вашої власної роботи. У ньому також є система карми, яка дозволяє набирати очки за досягнення щоденних цілей.

Існує кілька шаблонів, відсортованих за категоріями, які можуть допомогти вам почати налаштування. У ньому також є вибір кольорових схем.

Ви можете завантажувати файли та вкладення розміром до 100 Мб. Перегляньте нашу кращу статтю хмарного зберігання, якщо вам потрібно ділитися більшими файлами.

Todoist використовує AWS для розміщення ваших даних, які зашифровані під час транзиту та в спокої. Він також поважає вашу конфіденційність, оскільки відповідає GDPR. Прочитайте наш інтернет-посібник із конфіденційності, щоб дізнатися, що ви можете зробити, щоб не захищати ваші дані.

Підтримка Todoist

Todoist має корисний посібник користувача та відкриває проект для початківців, який показує, як ним користуватися. Якщо ви навряд чи зациклюєтесь, є поширені запитання та багато довідкових статей. Ви також можете зв’язатися безпосередньо через його контактну форму. Він відповів нам менше ніж за одну годину, коли ми спробували це.

Це швидко, але не так швидко, як Taskworld, який відповів нам лише за 19 хвилин.

Todoist – ще одна проста альтернатива Trello, яка дозволяє вам ще більше зосередитись на основах призначення та виконання завдань. Це добре для роботи з іншими, і його система карми – це прекрасний спосіб підштовхнути вас до того, щоб зробити більше. Детальніше про це читайте в нашому огляді Todoist.

LeanKit

Ми рухаємось назад в інший бік до LeanKit. Як і Trello, LeanKit – це інструмент на основі канбану, але він пропонує більшу складність, що дозволяє менеджерам переглядати проект на різних рівнях. Це добре в тому, щоб поділити роботу і дати людям зосередитись на тому, що їм важливо.

leankit-kanban

LeanKit дає вам уявлення про канбан, подібний до Trello, але він розбиває його на секції для різних команд. Це може виглядати безладним, але як тільки ви зрозумієте, що відбувається, легко зосередитись на тому, що стосується вас, або, якщо ви бос, на великій картині.

Крім зосередження уваги на вашій роботі, ви можете бачити, що всі інші роблять, що може допомогти всім зрозуміти ролі один одного та де вони вписуються в проект.

LeanKit включає підзадачі та управління залежностями. Ви можете створити відносини батько-дитина між картками, показуючи, що потрібно зробити до того, як певне завдання можна буде виконати. Це хороший спосіб запобігти затримці вашої роботи.

Шаблони LeanKit

У LeanKit є шаблони, які допоможуть вам розпочати роботу, що корисно, оскільки його складніше налаштувати, ніж інші інструменти у цьому списку. У нього також є чудовий вступний проект, який ви повинні ретельно перевірити, оскільки завершення дій на його картках працює як навчальний посібник і допоможе вам розвісити речі.

Окрім сильного впровадження, LeanKit чудово підтримує підтримку. Існує безкоштовна електронна книга, яка допоможе вам дізнатися про платформу. Це легко пропустити, але це варто шукати. Існує FAQ та є багато способів зв’язатися із службою. Його веб-сайт не представлений особливо добре, і ми знайшли кілька помилок, але там є багато матеріалу, який допоможе вам.

Це змішана сумка для безпеки. Адміністратори мають корисні параметри безпеки, з якими можна грати, але вони не шифрують завантажені вкладені файли, до яких деякі можуть відновитись. 

LeanKit починається від 19 доларів на кожного користувача щомісяця, тому це не дешево, але це непогано підштовхує до дошки канбан до своїх меж і робить його придатним для великих, складних проектів. Ми включили його до нашого списку найкращого програмного забезпечення для управління проектами для будівельних компаній та найкращого програмного забезпечення для управління проектами для малого бізнесу.

LeanKit – це один із найскладніших інструментів, але він пропонує безліч функцій для тих, хто серйозно ставиться до планування проектів. Детальніше про це читайте в нашому огляді LeanKit.

Почесні згадки

Ми перерахували наші улюблені альтернативи, але є кілька інших інструментів, на які варто звернути увагу. Вони можуть не бути ідеальною для користувачів Trello, але всі вони можуть щось запропонувати.

Скрип

Якщо ви хочете врятуватися від простого режиму і кинутись головою у важку справу управління проектами, Wrike – це інструмент для вас. У ньому повно функцій, які допомагають керувати своїми проектами, і включає управління залежностями, щоб ви могли помітити вузькі місця до їх виникнення.

wrike-залежності

Wrike має високоякісну безпеку та підтримку. Він також інтегрується з багатьма платформами. Використовувати його теж не важко, але є крива навчання.

Незважаючи на те, що він є передовим інструментом, Wrike має вільний план, але він обмежує вас п’ятьма користувачами. Крім того, його платні плани починаються від 9,80 долара на користувача на місяць, тому це велика цінність.

Прочитайте наш огляд Wrike для отримання більш детальної інформації. Наше порівняння Wrike vs. Trello показує, як вони формуються один проти одного.

Повітряний літак

Якщо до вас звертається функція автоматизації “дворецького” компанії Trello, “блоки” Airtable можуть також представляти інтерес. Вони дозволяють автоматично робити всілякі речі, такі як обробка зображень чи переклад.

Її перегляд kanban дозволить користувачам Trello залишатись у зоні комфорту, але його вид за замовчуванням ближче до електронної таблиці. Існує також календар, який допоможе вам спланувати речі.

повітряно-календарний

Всесвіт Airtable дозволяє вам побачити, що зробили інші користувачі з цим інструментом, і схоже в цьому відношенні на сторінці натхнення Trello. Якщо ви зациклювались на ідеях, це чудове місце для пошуку.

Airtable надає вам велику підтримку, має багато статей та активну спільноту. Це також одна з найбезпечніших платформ, із 256-бітним шифруванням, що використовується для передачі даних у режимі спокою та в спокої, а також багаторазові сертифікати та двофакторну автентифікацію.

Airtable має безкоштовний план, а його платні версії починаються від 12 доларів на місяць. Якщо воно звертається до вас, читайте докладніше про це в нашому огляді Airtable.

Basecamp

Як і Trello, Basecamp застосовує доброзичливий підхід. Його дизайн привабливий і його легко використовувати.

Він орієнтований на команди та має чудові комунікаційні функції, такі як “багаття” та дошка оголошень. Створювати завдання та призначати їх колегам легко, і ви можете обмінюватися файлами один з одним.

basecamp-багаття

Він займає жорстку позицію щодо конфіденційності, з 256-бітним шифруванням, і він відповідає ЄС-США. щит конфіденційності. Про те, як захистити свій посібник щодо конфіденційності, варто прочитати, якщо ви переймаєтесь тим, хто переглядає ваші дані.

Окрім хороших навчальних посібників та довідкових сторінок, підтримка Basecamp є чудовою, реагуючи на нас за вражаючі три хвилини.

Basecamp стягує плату за щомісячну плату в розмірі 99 доларів США, незалежно від кількості користувачів. Якщо ваша команда велика, це може заощадити статки на платформах, які стягують плату за кожного користувача. Basecamp безкоштовний для викладачів та студентів, і він пропонує знижки на некомерційні організації. Детальніше читайте в нашому огляді Basecamp.

Фінальні думки

Trello – чудовий інструмент, але існує багато альтернатив цьому. Серед програмного забезпечення для управління завданнями є більш прості варіанти та більш складний вибір.

Якщо ви просто хочете чогось основного, TickTick і Todoist – це чудовий вибір. Asana – це аналогічне, цікаве додаток для управління проектами, який менш орієнтований на kanban, тоді як monday.com та LeanKit пропонують більшу складність, не надто складно у використанні.

Якщо ви спробували будь-який із цих інструментів або рекомендуєте іншим, будь ласка, повідомте нас про це у коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map