Найкращі альтернативи слабій на 2020 рік: час відключення

Slack – одна з найбільших хмарних платформ обміну миттєвими повідомленнями у світі. Створений у 2013 році як інструмент внутрішнього спілкування Стюарт Баттерфілд, Ерік Костелло, Кал Хендерсон та Сергей Мурахов, він незабаром став продуктом для зовнішнього ринку і зараз його щодня використовують понад 10 мільйонів людей.


З усього, що може запропонувати Slack, користувачам насправді не потрібно розглянути зміни, але для тих, хто любить експериментувати або просто не відчуває себе комфортно, коли Slack має доступ до всіх даних вашої компанії, є кілька справді хороших альтернатив Slack. там.

У цьому огляді ми порівняємо деякі найпопулярніші альтернативи – включаючи Twist, Discord, Rocket.Chat та багато іншого – щодо функцій та цін. Ми також розглянемо деякі найпопулярніші альтернативи з відкритим кодом.

Що мляво?

Простіше кажучи, Slack – це програма для чату, яка дозволяє спілкуватися зі своєю командою через обмін повідомленнями. Незалежно від того, чи хочете ви працювати зі своєю командою над важливою презентацією продажів, або якщо ви використовуєте Slack для свого наукового проекту в коледжі, його основна функція залишається такою ж.

Сама платформа призначена для заміни електронних листів через повідомлення та централізації всього спілкування на найважливіших каналах. Ви також можете надсилати повідомлення членам вашої команди безпосередньо або відкривати так звані “приватні” канали лише для запрошень. Крім того, ви можете завантажувати файли, починати теми чату та багато іншого. Slack поставляється з настільним додатком і мобільним додатком.

best-slack-alternative-slack

7 найкращих альтернатив слабкості

 1. Скручування
 2. Розбрат
 3. Зграя
 4. Гліп
 5. Ракета.Чат
 6. Зуліп
 7. Найважливіше

Тепер, коли ми трохи поговорили про Slack, поговоримо про його альтернативи. У наступному розділі ми обговоримо кілька служб чату і безпосередньо порівняємо їх функції та ціни з послугами Slack.

1. Скручування

Перший постачальник у нашому порівнянні називається Twist. Перш за все, Twist хоче виділитися з Slack тим, як люди використовують його для спілкування. Нестійкість може легко стати відволіканням, особливо з більшими командами. Крім того, пошук конкретних повідомлень досить важко, і інформація швидко втрачається. 

Отже, твіст не зосереджений на спілкуванні в режимі реального часу. Натомість це дозволяє командам спілкуватися у власному потоці та швидкості, і вона структурує повідомлення більш чітко. На його домашній сторінці навіть є ціла сторінка, що пояснює різницю.

best-slack-alternative-twist-vs-slack

Основні характеристики твіст

Twist організовує розмови в так званих “потоках”, які є сумішшю електронної пошти та повідомлень, де фокус, знову ж таки, не доступний у режимі реального часу. Нитки є основною особливістю Twist і дозволяють упорядкувати спілкування за темами. Однак його інтерфейс нагадує Microsoft Outlook. 

Ще одна корисна особливість, яку пропонує Twist, – це відключення сповіщень. Ви також можете це зробити і з Slack, але це простіше налаштувати в Twist, і члени вашої команди побачать, що ваш обліковий запис “не змінюється”, так би мовити.

кращі-мляві-альтернативи-скручування

Цінова ціна

Twist має два різні плани, що робить ціноутворення досить простим.

Безкоштовно: необмежено:
0,00 дол5 доларів на користувача на місяць

Безкоштовний план надає вам доступ до історії ваших чатів та коментарів протягом місяця. Він також дозволяє до п’яти різних сторонніх інтеграцій, а вся робоча область має 5 Гб зберігання файлів. Ви можете користуватися безкоштовним планом протягом необмеженої кількості часу, а попередні повідомлення не буде видалено. Якщо вам потрібно отримати доступ до цих повідомлень, ви можете просто оновити свій план.

Пакет Unlimited поставляється із щомісячними витратами у розмірі 5 доларів на користувача, і він дозволяє вам отримувати доступ до всієї історії чату, інтегрувати стільки сторонніх програм, скільки вам потрібно, і необмежено зберігати файли.

найкращі - слабкі альтернативи - ціноутворення

2. Розбрат

Другий постачальник у нашій найкращій статті про Slack альтернативи – Discord. В основному, зроблений для геймерів, він користується сьогодні більшою популярністю серед інженерів та інших цифрових експертів. Вбудована функція голосового та чатового спілкування робить його особливо корисним для команд, що працюють над більш складними проектами.

кращі-слабкі-альтернативи-розбрат

Основні характеристики розбрату

Оскільки TeamSpeak є його найбільшим конкурентом, місією Discord є революція в тому, як геймери спілкуються під час багатогодинних рейдів та матчів. Тим не менш, ви можете використовувати його для всіляких речей. 

Існують приватні та загальнодоступні сервери, залежно від способу використання Discord. З загальнодоступними серверами, як випливає з назви, кожен може приєднатися до сервера або покинути його. З приватними серверами це не так.

Наприклад, Vue.js – дуже популярний фреймворк JavaScript та проект з відкритим кодом – має власний сервер Discord. Vue Land – це місце, де люди обговорюють усе, що стосується Vue.js.

Незважаючи на те, що Discord – це не лише чистий інструмент для чатів та ігор, він також допомагає створювати форуми та спільноти, а також організовувати більші команди. Як і у всіх інших постачальників цієї статті, комунікація розділена на канали та прямі повідомлення. 

Ціномірність розцінок

Розбрат має такі плани:

Період виставлення рахунків: FreeDiscord Nitro ClassicDiscord Nitro
При оплаті щорічно0,00 дол4,16 дол. США (на користувача в місяць)8,33 дол. США (на одного користувача на місяць)
При оплаті щомісяця0,00 дол$ 4,99 (на кожного користувача на місяць)$ 9,99 (на кожного користувача на місяць)

Перш за все, Discord має дивовижний безкоштовний план, але також є кілька оновлень для вашого сервера та розширені функції чату, які ви можете придбати. Оновлення здебільшого відрізняються між оновленнями на сервері та додатковими функціями. Залежно від того, які функції ви шукаєте, вам слід вибрати правильний план.

кращі слабкі альтернативи-розбрат-нітро-класичні ціни

Ціномірність розцінок

Хоча план Discord Nitro включає в себе і кращі функції сервера, і чат, план Discord Nitro Classic охоплює лише останні. 

кращі слабкі альтернативи-розбрат-нітро-ціноутворення

3. Зграя

Флок називає себе месенджером команди номер один. Це вагома заява для компанії, яка в основному занижує Slack. Ми не могли дізнатися, скільки людей насправді використовують Flock.

кращі-слабкі-альтернативи-зграї

Основні характеристики Flock

Flock пропонує найважливіші функції чату, які робить Slack. Він надає декілька речей, яких Слак не робить, але деякі з них є марними, на наш погляд. Наприклад, Flock дає вам можливість не допустити певних членів залишати канал. 

Ще одна особливість – це параметр “читати за”, який означає, що ви можете бачити, хто читав ваше повідомлення чи ні? Ви також можете ввімкнути сповіщення, коли співробітники приходять в Інтернет. Вбудована інтеграція GitHub також корисна, але ви не можете налаштувати або інтегруватись у Slack.

Однак функція “читати за” – це розрив довіри і не дуже корисний, якщо ви хочете створити товариство в команді, якщо ви запитаєте нас.

Ціни на стадо

Засновник Flock, Бхавін Турахія, індійський мільярдер, рекламує Flock як більш дешеву версію Slack. Ще раз стає зрозуміло, що Флок дуже агресивний у ціноутворенні. Крім усього іншого, у нього є сторінка, де вона безпосередньо порівнює Slack і Flock.

best-slack-alternative-flock-vs-slack

За даними веб-сайту, Flock коштує до 64 відсотків дешевше, ніж Slack. Однак, зробивши кілька копань, ми з’ясували, що він порівнює найменший план Флока з найбільшим планом Слабі. У Flock є три рівні ціноутворення: план Starter, план Pro та Enterprise.

Період виставлення рахунків: План початківцяПро планПодприємство
При оплаті щорічно0,00 дол4,50 долара на користувача на місяць8 доларів США на місяць
При оплаті щомісяця0,00 дол6 доларів на користувача на місяць10 доларів на користувача на місяць

Найкращі альтернативи - ціноутворення

4. Гліп

Glip сьогодні – це послуга RingCentral, постачальника хмарних комунікацій з Каліфорнії. Glip був придбаний RingCentral у 2015 році і з того часу є невід’ємною частиною його портфоліо послуг. 

best-slack-alternative-glip

Основні характеристики Glip

Як і майже будь-яка інша альтернатива Slack, Glip має власну сторінку веб-сайту, де ви можете порівняти її зі своїми конкурентами. На відміну від інших провайдерів, Glip приносить порівняння, яке насправді має сенс.

best-slack-alternative-glip-vs-slack

Якщо порівнювати безкоштовні плани Glip і Slack, ви побачите, що безкоштовна версія Glip перемагає безкоштовну версію Slack. Завдяки безлічі необмежених функцій, корисно використовувати Glip, особливо для менших команд. 

Тут особливо чудово, що і безкоштовна, і платна версії Glip поставляються з менеджером завдань та календарем, з яким можна працювати як команда.. 

У програмі Glip ви можете створити завдання, встановити термін і мати панелі інструментів, де всі ваші завдання видно з першого погляду. Ці функції значно спрощують співпрацю в команді. Щоб повторити таку настройку з Slack, вам може знадобитися і плата Trello.

Ціни в глип

План ціноутворення Glip досить простий. Він постачається з безкоштовною і платною версією.

Період виставлення рахунків: FreeStandard
При оплаті щорічно0,00 дол60 доларів за користувача
При оплаті щомісяця0,00 дол$ 5 на користувача

Безкоштовна версія дуже близька до платної версії, що відрізняється від функцій. Єдиною реальною перешкодою, з якою ви зіткнетеся у вільному плані, є той факт, що Glip обмежує функцію відеочату до 500 хвилин. Якщо ви хочете продовжити користуватися цією функцією через 500 хвилин, вам потрібно буде оновити її стандартний (платний) план.

Однак ви також отримаєте політику зберігання даних Glip та експорт відповідності лише перейшовши на платний план. 

Найкращі альтернативи - ціноутворення на гліппі

На перший погляд, Glip виглядає як одна з дешевих альтернатив Slack. Однак тут випливає болісна правда: якщо ви хочете перейти на його платний план, спочатку потрібно створити обліковий запис RingCentral. 

Після того, як ми поговорили з його підтримкою, виявилося, що обліковий запис RingCentral не є безкоштовним. Скільки саме потрібно витратити в місяць на такий рахунок, незрозуміло. Вам також знадобиться обліковий запис RingCentral, щоб встановити Glip на комп’ютер Mac або Windows.

Відкладені альтернативи слабкого доступу

Тепер, коли ми детально поговорили про платні версії, ми хотіли б обговорити найкращі альтернативи Slack з відкритим кодом.

Програмне забезпечення з відкритим кодом – це чудово. Якщо ви користуєтеся технологією, ви можете адаптувати та розширити існуючі платформи чату відповідно до своїх побажань. Ще одна добра річ щодо програмного забезпечення з відкритим кодом – це те, що ви можете встановити платформу на своєму власному сервері, якщо ви не хочете, щоб третя сторона мала доступ до своїх даних.. 

5. Ракета.Чат

Rocket.Chat – одна з багатьох альтернатив Slack з відкритим кодом. Ви можете використовувати Rocket.Chat разом із його хмарою і платити за нього, а також можете самостійно завантажити та встановити його на сервері. Останнє вимагає від вас готового хостингового рішення (ознайомтеся з нашим оглядом веб-хостингу).

best-slack-alternative-rocket-chat

Основні характеристики Rocket.Chat

Додаток Rochet.Chat здебільшого виглядає як Slack і не відрізняється особливими можливостями. Rocket.Chat пропонує дві функції, які ми хотіли б особливо виділити. 

Перший – імпортер Slack, який дозволяє перенести свої дані з Slack безпосередньо на Rocket.Chat. Інший – віджет для чату: ви просто вставите фрагмент коду на свій веб-сайт і зможете спілкуватися з відвідувачами вашого веб-сайту через Rocket.Chat.

Ви також можете налаштувати свою платформу та налаштувати її точний вигляд, додавши або видаливши функції та вибравши власні інтеграції, плагіни та теми – в основному всі переваги, які має платформа з відкритим кодом.

Ціни на ракету

Як ми вже згадували, ви можете використовувати Rocket.Chat через його хмару або влаштовуючи його самостійно. Якщо ви розміщуєте його на власному сервері, Rocket.Chat має такі плани:

Період виставлення рахунків: CommunityPro
При оплаті щорічно0,00 дол2,5 долара на користувача на місяць
При оплаті щомісяця0,00 дол$ 3 на користувача в місяць

Безкоштовний план спільноти дозволяє мати до 1000 користувачів і не обмежує вас в частині повідомлень чи доступу до вашої історії повідомлень. Це також не обмежує вас у кількості сторонніх інтеграцій. 

Ви навіть можете використовувати Rocket.Chat для конференц-дзвінків, але на спільному сервері. Якщо ви хочете, щоб ваші конференції проходили на спеціальному сервері, вам потрібно буде оновити програму Pro.

Профільний план коштує 3 долари на користувача в місяць, якщо вам виставляють рахунок щомісяця, і 30 доларів за користувача на рік, якщо ви сплачуєте щорічно. Він розблокує пристойну кількість функцій, як багатомовний інтерфейс, і він постачається з підтримкою. Обидва плани працюють у кожній загальній операційній системі.

кращі слабкі альтернативи-ракета-чат-самоврядування ціноутворення

Якщо ви хочете використовувати Rocket.Chat через його хмару, ви можете вибрати один з наступних пакетів:

Період виставлення рахунків: BronzeSilver
При оплаті щорічно1,66 долара на користувача на місяць3,33 дол. США на користувача на місяць
При оплаті щомісяця$ 2 на користувача в місяць$ 4 на користувача в місяць

Найменший хмарний план, бронзовий план, дає вам 1 ТБ пам’яті, п’ять сторонніх інтеграцій та охоплює найважливіші основи чату для вас та вашої команди. Він постачається з базовою підтримкою, щоденною аналітикою та резервними копіями. 

Срібний план – другий за величиною варіант і коштує трохи більше, ніж план Бронза. Це коштує 4 долари на місяць на користувача при нарахуванні щомісяця або 40 доларів на користувача на рік при нарахуванні щорічно. 

Ви отримуєте до 5 ТБ пам’яті для своєї команди, плюс ви можете інтегрувати 100 сторонніх додатків у робочу область Rocket.Chat, і ви можете налаштувати її за допомогою спеціального домену.

Існує також план “Золото”, який вимагає зв’язатися з відділом продажів Rocket.Chats, щоб отримати спеціальні ціни. Ви отримуєте 20 ТБ пам’яті та до 1000 інтеграцій, а також аналітичні звіти та резервні копії робляться щогодини.

Ви отримуєте Rocket.Chats найкращу підтримку, яку можна придбати за гроші, а це означає, що ви можете поговорити з командою продуктів Rocket.Chat, виділити бортові дзвінки та багато іншого.

Найкращі альтернативи - ціна на ракетно-чат-хмара

6. Зуліп

Zulip почався як невеликий проект з відкритим кодом, його придбав Dropbox у 2014 році. Dropbox вирішив продовжувати пропонувати послугу як програмне забезпечення з відкритим кодом. З дуже активною спільнотою Zulip є помітною альтернативою Slack з відкритим кодом.

кращі-слабкі-альтернативи-зуліп

Основні характеристики Zulip

На відміну від Slack, Zulip дозволяє спілкуватися в так званих “темах”. Кожен канал (в Zulip їх називають “потоками”) має кілька підтемати, що дозволяють спростити спілкування. Це корисна функція, особливо для великих команд. 

Ще однією перевагою Zulip є те, що він є відкритим кодом, і якщо ви хочете додати нову функцію, можете або розробити її самостійно, або просто запропонувати її громаді з великими шансами, що вона буде впроваджена.

Ціни на Zulip

Подібно до Rocket.Chat, Zulip також має дві моделі ціноутворення: одну, коли ви використовуєте її з хмарою, і одну, коли ви встановлюєте локально на власному сервері. Хмарна послуга Zulip постачається з безкоштовним планом і платнім планом.

Період виставлення рахунків: FreeStandard
При оплаті щорічно0,00 дол$ 6,67 на користувача в місяць
При оплаті щомісяця0,00 дол8 доларів США на місяць

Два плани відрізняються за функціями. Безкоштовний план обмежує вас на 5 Гб пам’яті для всього робочого місця, і ви можете отримати доступ лише до останніх 10 000 повідомлень, як і у вільного плану Slack. Якщо ви оновите до стандартного плану Zulip, ліміт буде знято, а ваше сховище збільшиться до 10 Гб на користувача.

найкращі-слабкі альтернативи-ціноутворення на хмарі

Якщо ви хочете встановити Zulip самостійно, ви можете вибрати між Community Edition та Enterprise Edition. Хоча Community Edition є і залишатиметься безкоштовною, Enterprise Edition поставляється з платою.

Видання спільноти та підприємств не відрізняються за функціональністю, але вони відрізняються підтримкою. З Enterprise Edition ваші квитки отримають пріоритет, і ви отримаєте кращу та швидшу допомогу.

найкращі-слабкі альтернативи-ціноутворення на ціни

Загалом, Zulip – це звичайний сервіс, який привносить трохи більше структури в спосіб спілкування людей, але це стосується цього.

7. Найважливіше

І останнє, але не менш важливо, давайте поговоримо про «Матеріал». Mattermost був заснований у 2011 році як внутрішній додаток для чатів, тому що в той час (до розробки Slack) розробники компанії SpinPunch, компанії з відеоігор, були не дуже задоволені наявними програмами чату на той час..

Пізніше Mattermost став доступним для публіки у 2015 році як варіант чату з відкритим кодом.

найкращі - слабкі альтернативи - найважливіше

Основні ключові особливості

Найголовніше кредо, перш за все, полягає в тому, щоб відійти від додатків для чатів SaaS. Виходячи з особистого досвіду, у розробників виникли проблеми з існуючими програмами SaaS (вони, крім іншого, повинні були платити гроші, щоб отримати доступ до своїх даних). Ось чому вони вирішили побудувати Маттермост, дотримуючись власного маніфесту Маттермост.

Кожен, хто читає маніфест, розуміє, що Mattermost хотів би відрізнити себе від Slack та інших постачальників, перш за все, з точки зору захисту даних, а не з точки зору функціональності. Перший момент, зокрема – «ніколи не зафіксований» – чітко відображений у корпоративній стратегії Mattermost.

Mattermost доступний у Linux, Windows, macOS, Android та iOS.

Найважливіші ціни

Якщо Mattermost пропонується як відкритий код, ви можете встановити три різні версії: Team Edition, план Enterprise E10 та план Enterprise E20. Хоча видання Team повністю безкоштовне, наступні ціни застосовуються до двох інших планів.

Період виставлення рахунків: Командна версіяEnterprise E10Enterprise E20
При оплаті щорічно0,00 дол3,25 долара за користувача на місяць8,50 дол. США на користувача на місяць

На відміну від попередніх альтернатив з відкритим кодом, немає хмарної версії Mattermost, яка сама собою пояснює, якщо ви читали її історію та маніфест.

За допомогою безкоштовної версії ви отримуєте найважливіші функції чату. Якщо ви перейдете до Enterprise E10, ви також отримаєте підтримку протягом наступного робочого дня, можливість запросити облікові записи гостей на своє робоче місце та інші технічні характеристики. 

Якщо ви хочете створити командні дозволи, мати підтримку центру обробки даних або отримати допомогу з політикою відповідності, вам потрібно буде перейти на Enterprise E20.

Найкращі альтернативи - найважливіші ціни

Основні особливості

Ось огляд найважливіших ключових особливостей Slack, які ми використовували як основу для порівняння з іншими параметрами.

 • Зв’язок на каналах: як ми вже згадували, все спілкування в Slack може відбуватися по каналах або в приватних повідомленнях. Канали особливо корисні для великих команд.
 • Спільні канали в робочих просторах: якщо ви працюєте над проектом в іншій компанії, ви можете легко створювати спільні канали на робочих просторах. Це дозволяє вам налаштувати спілкування з людьми поза вашою організацією в одному місці. Однак ця функція є лише частиною платних планів.
 • Обмін файлами: Ви можете завантажувати, відстежувати, керувати та коментувати файли, якими Ви можете поділитися зі своєю командою.
 • Закріплення повідомлень: це ключова особливість для великих компаній, де повідомлення легко втрачаються. Коли ви закріплюєте повідомлення, ви в основному виділяєте його в каналі і переконайтеся, що його бачать усі.
 • АШвидкий пошук та модифікатори: якщо все спілкування відбувається в одному місці, речі можуть швидко заплутатися. Ось тут корисні розширені модифікатори пошуку, оскільки вони дозволяють шукати більш конкретну інформацію (наприклад, певні дати, канали та багато іншого).
 • Налаштування нагадувань: нагадування – хороший спосіб відстежувати важливе значення та нагадувати про події чи терміни. 
 • Інтеграція сторонніх додатків: Slack також дозволяє інтегрувати сторонні додатки – такі як Google Drive, Trello, Zapier та багато інших корисних речей – для автоматизації певних процесів.
 • Голосові та відеодзвінки: за допомогою безкоштовного плану Slack ви можете телефонувати один на один (голосові та відеозаписи). Якщо ви переходите на платний план, ви також можете ділитися екраном під час дзвінків і починати аудіо- чи відеоконференції з більшою кількістю людей.

Особливості, про які ми згадали у нашому списку, вражають, і Slack може запропонувати ще більше, але ми хотіли зосередитись на найважливіших.

Невисокі ціни

Ціни на мляві досить прості, як ви бачите в таблиці нижче.

Період платежів: FreeStandardPlus
При оплаті щорічно0,00 дол$ 6,67 на користувача в місяць$ 12,50 на користувача в місяць
При оплаті щомісяця0,00 дол8 доларів США на місяць15 доларів на користувача на місяць

Безкоштовний план призначений для менших команд, які хочуть спробувати Slack. Послуга безкоштовна протягом необмеженого періоду часу, але обмежує ваш доступ до вашої історії чатів. За допомогою цього плану ви маєте доступ лише до останніх 10 000 повідомлень.

Він також обмежує кількість сторонніх програм на робочому просторі. Коли ви відкриєте робочу область Slack у вільному плані, вам дійсно потрібно довіряти членам вашої команди. Це тому, що ви можете встановити певні дозволи лише для # загального каналу, який є стандартним каналом, який постачається з кожною новою робочою областю.

найкращі-слабкі-альтернативи-цінові ціни

Стандартний план нараховується на рівні 6,67 дол. США на місяць для кожного активного користувача, якщо він вибирається щорічно. Щомісяця, однак, це 8 доларів на місяць для кожного активного користувача. Щорічно ви будете платити або 80,04 долара, або 96 доларів за кожного користувача.

У цьому плані ви можете шукати всю історію чатів та інтегрувати необмежену кількість сторонніх додатків. Сховище вашого файлу для Slack також отримує оновлення. Якщо ви користуєтеся безкоштовним планом, у вас обмежено 5 Гб, але при стандартному плані кожен член команди отримує 10 Гб. Ви також отримуєте підтримку 24/7 замість стандартної підтримки.

кращі-слабкі-альтернативи-слабі-2

Пакет «Плюс» коштує 12,50 доларів на місяць на активного користувача, коли його виставляють щорічно, тоді як опція місяць на місяць коштує 15 доларів. Як було сказано, ви платите від 150 до 180 доларів США за рік на цьому плані.

Цей пакет дає вам 20 Гб зберігання файлів на користувача, пріоритетну підтримку – включаючи мовну підтримку в регіональний робочий час – та багато іншого.

І останнє, але не менш важливе, існує план Enterprise Grid, який дозволяє запускати декілька робочих просторів та мати індивідуальну підтримку з призначеною командою успіху клієнтів, але він також постачається з розробленою ціною..

Фінальні думки

Це було нашим детальним порівнянням найкращих альтернатив Slack. Як не дивно, що для постачальників, які пропонують програмне забезпечення, спроектоване для спрощення спілкування в командах, деякі з них намагаються досить сильно спілкуватися із зовнішнім світом. 

Всі ми знаємо, що Slack є приголомшливим у використанні та має безліч функцій, але його конкуренти можуть запропонувати і деякі хороші та корисні функції. Якщо ви шукаєте чудову, безкоштовну альтернативу Slack, ознайомтеся з Discord. 

Тим, хто хоче повністю контролювати свою комунікацію та дані, слід покладатися на програмне забезпечення з відкритим кодом. Серед постачальників з відкритим кодом ми особливо рекомендуємо Rocket.Chat та Mattermost. 

Чи використовуєте ви одну із зазначених тут альтернатив Slack, чи вважаєте, що Slack – це справжня угода? Ми забули конкурента? Будь ласка, повідомте нас у коментарях і дякую за прочитане. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me