Найкращі альтернативи Асани на 2020 рік: Знайдіть урочистості в іншому місці

Асана – один з найдружніших інструментів управління проектами. Завдяки милому святкуванню та привабливому дизайну, він іде далі, ніж більшість інструментів для організації організації приємною. Про це є багато чого сподобатися, але і його конкуренти також можуть багато чого запропонувати. У цій статті ми розглянемо, які найкращі альтернативи Асані приносять на стіл.


Якщо ви не знайомі з Асаною, перегляньте наш огляд Асани. Якщо вам це подобається, наш посібник для початківців Асани може допомогти вам розпочати роботу.

Найкращі альтернативи Асани 2020 року

Що Асана робить для тебе

Асана робить велику роботу, роблячи роботу менше, ніж справа. У ньому є гарний вибір поглядів, які дозволяють вам організовувати завдання по-різному. Це дозволяє координуватись із членами команди та обмінюватися файлами. Якщо ви хочете обійти його обмеження в розмірі 100 МБ, перегляньте наші статті хмарного зберігання.

asana-проект-шаблони

Нам подобається Асана, але є багато інструментів управління проектами, які мають свої сильні та слабкі сторони.

Багато функцій Asana доступні лише в платних планах, тому ви можете скористатися інструментом, який дає вам більше безкоштовно. Не всі інструменти, які ми охоплюємо тут, мають вільні плани, але всі вони мають безкоштовні випробування, тож ви можете їх дослідити ні за що.

Якщо легкий підхід Асани не для вас, погляньте на щось більш орієнтоване на бізнес, наприклад, понеділок.com, Wrike або Aha. Якщо ви хочете чогось простішого, Trello і Todoist – хороші варіанти. Почнемо, однак, найкраще все навколо.

Найкраща альтернатива Асані: monday.com

monday.com – наш улюблений інструмент управління проектами, який гордо сидить у верхній частині нашого найкращого списку програмного забезпечення для управління проектами. Якщо ви хочете безпосередньо порівняти його з Асаною, прочитайте наше порівняння monday.com проти Асани.

monday.com має чудовий інтерфейс, який, як і у Асани, добре розроблений та доступний. Однак це стосується зручності використання, ніж Асана. Хоча Асана використовує анімацію для розваги, monday.com використовує її, щоб допомогти вам орієнтуватися на її управління, багато з яких змінюються, щоб вказати, що відбувається, коли ви клацнете на них.

понеділок

Це також дає високий ступінь контролю над своїми завданнями. Ви можете додавати та коригувати поля, які містять кожне. Це гнучка система, яка потребує обмеженого використання, але дозволяє налаштувати речі так, як ви хочете.

На щастя, monday.com містить безліч шаблонів, які допоможуть вам. Це непогано показує вам, що робить кожен, і це знімає здогадки щодо вибору.

Окрім двофакторної аутентифікації, вона має кілька параметрів безпеки, що дозволяють встановити баланс між безпекою та простотою використання. Для захисту від кіберзлочинності використовується сильне 256-бітове шифрування.

Вартість понеділка.com

У нього немає безкоштовного плану, але його початкова ціна в розмірі 25 доларів на місяць включає п’ятьох користувачів, що є чудовою ціною. Ви можете спробувати його безкоштовно протягом 14 днів, не надаючи інформацію про кредитні картки, що ми радимо робити.

Це також добре підтримує контактну форму, велику базу знань та вебінари, які допоможуть вам вивчити платформу. Його чотирихвилинна відповідь на наше запитання була однією з найшвидших, яку ми пережили.

Крім своєї браузерної версії, monday.com має додатки для настільних ПК для Windows та macOS та мобільні додатки для Android та iOS. Щоб дізнатися більше, почніть з нашого посібника для початківців monday.com та огляду monday.com.

Trello

Якщо ви хочете зробити все просто, Trello робить велику роботу, дозволяючи вам планувати речі за допомогою єдиного прямого перегляду. Він базується на дошці канбану. Якщо ви не знайомі з цим, прочитайте наш посібник із дошки kanban.

трелло борт

Ви створюєте завдання, які сортуються у названі стовпці. Ви переміщуєте завдання зліва направо, коли робота закінчується. Це швидко, але ефективно. Ми раніше порівнювали його безпосередньо з Асаною в нашій статті про Трелло проти Асани.

Він, хоча і простий, має чудові “потужності”, що дозволяють вам забезпечити рівень його функціональності на рівні більш досконалих інструментів. Особливо слід відзначити включення “дворецького”, яке дозволяє автоматизувати звичайні завдання та призначити їх кнопці.

Trello також інтегрується з декількома платформами, включаючи інші платформи управління проектами, такі як Асана та Джира, про які ви можете прочитати в нашому огляді Джира та порівняти з Асаною в нашій статті про Асану проти Джири..

Окрім організації своїх завдань, ви можете використовувати Trello для створення громадських дощок, на яких відображається що-небудь від меню ресторанів до планів розміщення подій.

Трелло, хоч і простий, має чудову підтримку, має чудові посібники, базу знань, активне співтовариство та пряму підтримку, якщо вам це потрібно.

Також Trello має високу безпеку, включаючи двофакторну автентифікацію та запрошення з обмеженим домену. Він також шифрує дані під час транзиту та в спокої. Прочитайте наш опис шифрування для більш детальної інформації про це.

Вартість Trello

Trello має чудовий безкоштовний план, який був представлений у нашому списку найкращого безкоштовного програмного забезпечення для управління проектами. Її платні плани починаються від $ 3,75 на місяць для осіб або 9,99 дол. На місяць для кожного члена команди, тому це не надто дорого. Платні плани дають вам кілька джерел живлення, додаткові функції налаштування та знімають межі використання на “дворецькому” включенні живлення.

Ви можете використовувати Trello в Windows, macOS, Android та iOS, а також у браузері. Ви можете прочитати більше про це в нашому огляді Trello та отримати поради в посібнику для початківців Trello.

Скрип

Якщо у вашій команді дуже весело з Асаною, і ви хочете, щоб вони збилися, Wrike – це чудовий вибір. Він має професійне почуття і є одним з найякісніших інструментів управління проектами. Ми розмістили його у верхній частині нашого списку найкращих інструментів управління проектами для малого бізнесу.

Як і Асана, він має управління залежністю, що дозволяє реагувати на затримки та вузькі місця. На відміну від Асани, вона не анімувала літаючих тварин, щоб відволікати вас. Якщо ви хочете, щоб ваша команда була зосереджена на бізнесі, Wrike допоможе вам.

wrike-залежності

Він має кілька переглядів, таких як перегляд списку та дошки. У нього є календар і діаграма Ганта. Про те, як використовувати статтю діаграми Ганта, детальніше про них.

У Wrike є крива навчання, але його підтримка відмінна, тому що трихвилинна відповідь на наше запитання є найшвидшим спільним, що ми пережили, разом із Basecamp, про який ви можете прочитати в нашому огляді Basecamp.

Щоб допомогти вам розпочати роботу, Wrike включає в себе безліч шаблонів, тому ви можете налаштуватись відразу. Вони також охоплюють різні речі, такі як управління подіями та запуск продукту.

Wrike включає безліч інтеграцій з іншими інструментами, включаючи Slack, Microsoft Outlook та Adobe Creative Cloud.

Wrike Security

Wrike має деякі найкращі функції безпеки. Крім двофакторної автентифікації, користувачі Enterprise можуть встановлювати власні політики доступу до мережі та керування паролем. Якщо у вас виникли проблеми з паролями, прочитайте наш найкращий посібник із керування паролями.

У Wrike є безкоштовний план, і платні плани починаються від $ 9,80 на користувача в місяць. Окрім роботи в браузері, вона доступна для Windows, macOS, Android та iOS.

Якщо ви хочете безпосередньо порівняти інструменти, подивіться нашу статтю Wrike vs Asana, а потім прочитайте наш огляд Wrike, щоб отримати докладнішу інформацію про платформу.

Тодоїст

Якщо вам не потрібні всі дзвінки інструменту управління проектами, перейдіть замість управління завданнями. Існує безліч додатків, які допоможуть вам організуватися як мінімум суєти. Todoist – один з наших улюблених. 

todoist-вітаю

Він популярний і може похвалитися, що його користувачі відмітили понад мільярд завдань. Це одна з важких ваг світу управління завданнями і є відмінною за своїми основними характеристиками.

Ви можете створювати завдання, призначати їх терміни, призначати їх людям і відмічати їх, коли ви закінчите їх. Це просто і ефективно. Це більше додаткових функцій, але вам не потрібно більше, ніж основи для роботи.

Ви також можете додавати файли до завдань, але якщо ви хочете ділитися файлами в Інтернеті, можливо, краще скористатися спеціальним рішенням, наприклад, одним із тих, що знайдені в нашій кращій статті хмарного зберігання.

Todoist – це швидкий, чуйний додаток, який пропонує безліч допомоги та підтримки, включаючи стартовий проект для ознайомлення з ним. Він інтегрується з такими послугами, як Zapier та Google Calendar, і має вибір кольорових схем.

Підтримка Todoist

У Todoist є команда швидкої підтримки, яка відповіла на наше запитання лише за годину. Також є посібник користувача та поширені запитання, які допоможуть вам уникнути застрявання. Є шаблони, які також допоможуть вам розпочати роботу.

Todoist має хороший, корисний вільний план. Його версія Premium коштує 29 доларів на рік. Ви можете спробувати оплачені функції на двотижневій безкоштовній пробній версії, але вам потрібно ввести дані вашої кредитної картки.

Існують версії для більшості платформ, включаючи Windows, macOS, Android, iOS та Linux, а також носячі версії, розширення браузера та плагіни електронної пошти. Детальніше подивіться в нашому огляді Todoist.

Ага!

Аха – це високоякісний інструмент управління проектами, але оскільки це одна з дорожчих платформ, це не для тих, хто має обмежений бюджет. На його веб-сайті є багато ділових та маркетингових розмов, і це сподобається тим, хто сприймає свою роботу серйозно.

ага-стратегія

Він має професійний, не надто вишуканий вигляд, що контрастує з привітним стилем Асани. Він укомплектований функціями та є прекрасним способом відстеження завдань у міру їх завершення. Елементи в його системі заплутано називають “функціями”, але ви можете це змінити. Ага настроюється.

Ви можете додавати всіляку інформацію до елементів та створювати кнопки, які автоматично обробляють перемикачі стану. Наприклад, якщо ви завжди переміщаєте щось від виробництва до постановки, наприклад, можете створити кнопку для цього. 

Порівняно з дошкою kanban, це означає, що стандартні операції прописані для вас на кожному пункті, а деталі вашого робочого процесу вбудовані в систему.

Ви можете налаштувати його інтерфейс, щоб він показував стільки, скільки потрібно, і перейменовував речі, щоб відображати ваш робочий процес. Варто уважно ознайомитися з його налаштуваннями, оскільки деякі його функції, наприклад запрошення інших користувачів, є там.

Окрім журналу діяльності, ви можете використовувати його функції планування потенціалу та відстеження часу, щоб пильно стежити за деталями своїх проектів.

Ага! Безпека

У ньому є страхітливий вибір функцій безпеки, які включають в себе сильне шифрування, всебічну сертифікацію та контроль доступу до ІР для тих, хто є у своєму плані Enterprise. Безпека в Інтернеті сприймає серйозно.

Усі ці функції означають, що спочатку це може бути складним, але на його веб-сайті є величезна кількість інформації та доступна підтримка. Існує база знань, статті з інформацією про відео та спільнота, де можна ставити питання. Його команда підтримки повернулася до нас всього за 25 хвилин, коли ми поставили запитання.

Однак це не найдешевша платформа, оскільки план Преміум коштував 59 доларів на користувача на місяць. При цьому, можливо, ви зможете отримати вигіднішу угоду, якщо поговорите з її торговою командою. Існує також тривалий безкоштовний 30-денний пробний період, і вам не потрібна кредитна картка для реєстрації. 

Ага має маркетингову версію та версію для розробки продукту, але ви можете переходити між цими двома, і вони мають спільні функції, тому ви нічого не пропускаєте, якщо вибрати одну з них.

Якщо ви хочете щось покращити свій бізнес і не проти витрачати гроші, перегляньте наш огляд Aha.

Інші параметри

Є кілька інших інструментів, на які варто звернути увагу, які не так співпадають, як ті, які ми щойно бачили. Пройдемо їх.

Mavenlink

Mavenlink – це інструмент управління проектами, орієнтований на бізнес. Він має багато фінансових можливостей, які допоможуть вам піклуватися про свою суть.

mavenlink-security-settings

Він має кілька поглядів. Є перегляд діяльності, відстежувач часу, діаграма Ганта та перегляд часу та витрат. Якщо ви хочете відстежити, як довго займаються конкретні завдання, і зрозуміти, що вони вам коштують, Mavenlink – це інструмент для вас.

Він починається від $ 19,99 на місяць для п’яти користувачів. Якщо ви хочете перевірити це 10-денний пробний термін, кредитна картка не потрібна.

Якщо ви зосереджені на управлінні грошовими потоками, Mavenlink може бути корисним. Детальніше про це читайте в нашому огляді Mavenlink.

LeanKit

LeanKit піднімає канбан на наступний рівень, його дошки розбиті на кілька секцій для роботи різних команд. Це дорого і виглядає датовано, але напрочуд доступне, коли ви починаєте його використовувати.

leankit-kanban

Це чудово для менеджерів, які хочуть керувати кількома командами. Кожен може зосередитись на власній роботі, залишаючись обізнаним із великою картиною. Кожна його картка має власну міні-дошку канбану, яка дає підзадачі та дозволяє людям розбивати роботу, яку їм було призначено.

LeanKit починається від 19 доларів на кожного користувача на місяць та має 30-денну пробну версію, без кредитних карток. Це не дешево, але добре, що керувати командами досить великими, щоб їх розділити на секції. Прочитайте наш огляд LeanKit для отримання більш детальної інформації.

Подіо

Podio більш серйозний на вигляд, ніж Асана, але він має прямолінійну структуру, без підзадач і залежностей, які б заплутували ваші плани.

подіо-завдання

Він має чіткий інтерфейс і дає вам вказівки при необхідності. Ви отримуєте чіткий контроль над тим, що складаються з елементів, і можете перейменовувати поля так, щоб вони містили потрібну вам інформацію. Його обчислювальна функція дозволяє вам обчислювати дані, що зберігаються і в інших полях.

Podio шифрує ваші дані за допомогою 256-бітного шифрування AES. Якщо ви хочете дізнатись більше про збереження приватних даних, прочитайте наш посібник із захисту конфіденційності.

У Podio є безкоштовний план, який дозволяє вам мати до п’яти осіб у вашій команді, а його платні плани починаються від 9 доларів на кожного користувача на місяць. Роздивіться детальніше наш огляд Podio.

Фінальні думки

Тут інструменти роблять інакше, ніж Асана. Trello простіший, а його прямий канбанський підхід дозволяє швидко та легко впоратися із завданнями. monday.com є більш досконалим, з різними функціями, які допоможуть вам. Todoist тримає речі настільки ж базовими, наскільки це можливо, але у них є додаткові засоби, якщо вони вам потрібні.

Аха має ще більше можливостей, якщо ви готові платити за них, а Wrike приносить більш професійне відчуття, ніж Асана.

Як ми бачили, Асана є корисним інструментом, але її суперники також можуть запропонувати багато. Сподіваємось, ви знайшли щось, що варто перевірити в нашому списку. 

Якщо ви спробували будь-який із інструментів тут, або маєте кращі пропозиції, будь ласка, повідомте нас у коментарях. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map