Найкраще програмне забезпечення для управління проектами для Mac у 2020 році

Існує багато інструментів, які допоможуть вам організуватись, але вибрати правильний – завдання не з легких. Власники Mac хочуть використовувати програмне забезпечення, яке відповідає платформі, тому ми допоможемо їм знайти найкраще програмне забезпечення для управління проектами для Mac.


Ми рекомендуємо кілька наших улюблених виборів для платформи, найкращим вибором буде Asana.

Нижче ви знайдете декількох постачальників, які чудово працюють в ОС Apple, але перш ніж ми дістаємося до цього, давайте подивимось на наші критерії.

Найкраще програмне забезпечення для управління проектами для Mac 2020

Що робить програмне забезпечення для управління проектами найкращим для Mac

Маки добре розроблені та надійні, із привабливим, простим у користуванні програмним забезпеченням. Ми будемо підтримувати платформи, які це відображають. Перевагою буде і інтерфейс, який спрощує доступ до основних функцій. 

Маки також мають чудову підтримку, тому ми швидко шукатимемо платформи, які пропонують допомогу. Ми також хочемо знайти спосіб полегшення використання програмного забезпечення з підручниками, які прості у використанні, і не залишають користувачів, що звисають посеред них.

Шаблони, які допоможуть розпочати роботу, також є плюсом. Ми зосередимось на тому, наскільки добре інструменти працюють поза коробкою, і приділятимемо менше уваги функціям, які потрібні для налаштування, таких як розширення.

Наявність спеціальної програми для macOS є плюсом, але не суттєвим, оскільки більшість програмного забезпечення для управління проектами працює добре в браузері. Ми перевіримо додатки наших інструментів для macOS і побачимо, чи вони пропонують переваги перед їх еквівалентами на базі браузера.

Наш найкращий вибір для власників Mac – Asana, головним чином завдяки його дизайну, простоті використання та гарному вибору функцій. Давайте зараз поглянемо на це.

Найкраще програмне забезпечення для управління проектами для Mac: Asana

Завдяки веселому, зручному дизайну, який сидить на потужній платформі, Asana – прекрасний вибір для власників Mac.

Окрім того, що візуально приваблює, дизайн Asana полегшує роботу. Завжди зрозуміло, що робити далі, і кнопки та елементи керування добре розкладені. Також є хороший вибір навчальних посібників та довідкових матеріалів. Посібник для початківців Asana варто перевірити, чи ви не новачок у цьому програмному забезпеченні.

Якщо вам потрібно отримати підтримку безпосередньо, у вас є варіанти. Асана відповіла нам через сім годин, коли ми надіслали їй запитання. Це не непогано, але для платформи з швидшим, дев’ятнадцятихвилинним часом відгуку читайте наш огляд Taskworld.

асана-святкування

Асана нагороджує виконавців захоплюючою анімацією. Мультфільми тварини літають по екрану під час виконання завдань. Є нарвал, єдиноріг і рожева річ, яких ми ще не повністю визначили. Можливо, ви зможете це зрозуміти.

У сервісі є безкоштовний план, який дозволяє створювати декілька проектів і використовувати його основні функції, такі як перегляд списку та канбан. Якщо ви вирішили оновити, кошти починаються з 9,99 дол. США на користувача на місяць. Платні плани включають управління залежностями та перегляд часової шкали, подібної Ганту. Прочитайте нашу статтю про те, як використовувати статтю діаграми Ганта.

Інтеграції Асани

Asana добре інтегрується з іншими платформами. Ви можете імпортувати з .csv файлів, щоб ви могли використовувати наявну електронну таблицю для початку роботи. Він використовує послугу Zapier для обміну даними з багатьма програмами, включаючи Trello, про які ми згадаємо нижче. Ви можете прочитати, як Trello та Asana порівнюють у нашій функції Trello vs. Asana.

У Асани є вибір шаблонів. Вони досить прості, але вони добре допомагають розпочати роботу. Кожен з них містить завдання для початківців з текстом, що пояснює, як ними також користуватися.

Є мобільні додатки, якщо ви хочете використовувати Asana в дорозі. У ньому немає спеціалізованого додатка macOS, але він працює добре в браузері. Якщо ви намагаєтеся вибрати інший веб-переглядач для macOS, перегляньте наш огляд Google Chrome для одного варіанта.

Асана весела, корисна та корисна. Це також безкоштовно, якщо вам не потрібні його більш вдосконалені функції. Детальніше про це читайте в нашому огляді Асани.

Trello

Trello – це простий у користуванні інструмент на основі канбану. Багато платформ управління проектами включають дошку kanban, але навколо неї базується Trello. Його цілеспрямований підхід чудовий, якщо ви хочете щось просте, що може використовувати кожен.

Основний його робочий процес полягає у створенні карток, які представляють завдання. Ви перетягуєте ці картки між стовпцями, щоб вказати їх статус. Стовпці можуть бути просто “робити”, “робити” і “зроблено”, або ви можете піти далі і зробити так, щоб вони представляли що-небудь інше, наприклад, людей або етапи виробництва.

Спеціальний додаток macOS від Trello добре створений і працює як версія для браузера. Якщо вам цікаво, чи можете ви довіряти додатку на основі браузера зі своїми даними, ознайомтеся з нашим посібником з анонімного перегляду для отримання допомоги..

Безкоштовна пропозиція Trello – одна з найкращих, яка займає місце в нашому найкращому списку програмного забезпечення для безкоштовного управління проектами. Його основні функції не коштують нічого, але є платні плани, які надають вам додаткових косметичних функцій, таких як більше смайликів та власні наклейки.

Trello дає вам багато можливостей змінити свій зовнішній вигляд. Крім стикерів, про які ми тільки що згадували, ви можете вибрати фон із широкого їх вибору або завантажити власні на свої платні плани.

Вартість Trello

Якщо ви підписуєтесь на його платну версію, вона коштує 9,99 дол. США на місяць для команд або 5 доларів на місяць для осіб, які просто хочуть оновити косметику..

Багато компаній використовують Trello для представлення інформації для громадськості або своїх клієнтів. Спеціальні фони чудові, якщо ви хочете, щоб він виглядав добре. Люди використовують його для всіляких речей, включаючи меню ресторанів та плани для проведення заходів. Ви можете знайти багато інших прикладів на сторінці натхнення Trello.

трелло-дворецький

Він має багато розширень, якщо ви хочете піти далі, ніж те, що він робить за замовчуванням. Плагін “butler” дозволяє створювати кнопки, які автоматично виконують звичайні завдання. Це може заощадити тону часу, якщо його правильно встановити.

Початок роботи з Trello легко і не коштує нічого, тому це чудовий вибір першого інструменту управління проектами. Єдиний мінус полягає в тому, що він є основним, але ви все ще можете зробити багато з цим. Детальніше читайте в нашому огляді Trello. Посібник для початківців Trello теж варто перевірити.

ClickUp

ClickUp має сміливий, виразний дизайн, з темно-сірою кольоровою гамою, доповненою іншим кольором, який ви можете налаштувати в налаштуваннях.

Його три основні погляди – перелік, рада та час. Він має вигляд поля, який дозволяє розділити екран відповідно до того, що роблять різні люди. Також є діаграма Ганта, яка показує, як все поєднується.

Створювати проекти та додавати до них завдання легко. Кожне завдання може мати власний контрольний список підзадач, і ви також можете створювати залежності. Існує багато шаблонів, розділених на понад 20 категорій, тому почати роботу не може бути простіше.

Ви можете обмінюватися даними з іншими платформами через її інтеграцію. Як і в багатьох інструментах, ви можете використовувати інтеграцію Zapier для з’єднання з більш ніж 1000 іншими програмами.

ClickUp включає в себе міні-додаток для запису приміток, який корисний для написання невеликих нагадувань та завдань. Якщо вам подобається ця функція, ознайомтеся з нашою кращою статтею про додатки для запису приміток, щоб дізнатися більше.

Додаток ClickUp потрібно завантажити з його веб-сайту. Його немає в магазині додатків. Це фактично те саме, що і версія для браузера, можливо, ще кілька анімацій. Це класний додаток, який добре поєднується з macOS.

ClickUp Security

ClickUp має потужну безпеку і дозволяє використовувати двофакторну автентифікацію, про яку ви можете дізнатися в нашій статті про двофакторну автентифікацію. Він також відповідає ЄС-США. рамки конфіденційності та Загальне положення про захист даних.

У ClickUp є відмінний безкоштовний план, і його платні плани починаються від 5 доларів на кожного користувача на місяць. Це дешево і включає необмежене зберігання.

підтримка кліків

Він має велику базу знань, яка допоможе, якщо ви застрягли. Тут є понад 200 статей, а також близько 100 відео на YouTube-каналі ClickUp. Якщо ви бажаєте зв’язатися безпосередньо, є телефонна підтримка, контактна форма та чат в прямому ефірі. 

Під час надсилання запитів ми знайшли кілька незначних помилок. На відповідь на один із наших запитів пішло 15 годин, а на другий – півтора дня, що непогано, але це не найшвидше, що ми бачили. Wrike і Basecamp – найшвидші. Якщо ви цінуєте швидку підтримку, порівняйте їх у нашій статті Wrike vs. Basecamp.

ClickUp – гарний, функціональний і простий у використанні. Він також дешевий і має безкоштовний план, що робить його чудовим вибором для власників Mac та всіх інших. Детальніше про це читайте в нашому огляді ClickUp.

Скрип

Wrike орієнтований на бізнес, ніж більшість інструментів у цьому списку. Це гладке високоякісне програмне забезпечення, яке може принести багато вашої команди. Ви можете побачити, як він порівнюється з більш спокійним інструментом у нашій статті Wrike vs. Asana.

wrike-активність-звіти

Як і в більшості інструментів тут, ви можете створювати завдання, ділити їх на підзадачі та створювати зв’язки між ними. Управління залежністю дозволяє виявити потенційні затримки у вашому проекті та діяти для усунення проблем до їх виникнення.

У Уріка багато поглядів, над якими можна працювати. Окрім списку, дошки та таблиці, він має діаграму Ганта, аналітику, потік та часовий журнал. Її перегляд kanban використовує фіксовані стовпці, які ви не можете перейменовувати, але в іншому випадку він працює добре.

Ви отримуєте 2 Гб місця для зберігання з безкоштовним обліковим записом, що збільшується до 100 Гб за планом корпоративного підприємства Wrike. Якщо вам потрібно більше, прочитайте нашу найкращу статтю хмарного зберігання.

У Wrike є великий вибір шаблонів, які варто переглянути. Вони згруповані в категорії, і навіть якщо ви не плануєте їх використовувати, вони можуть дати вам кілька ідей щодо використання Wrike. Сервіс також добре інтегрується з декількома іншими платформами, включаючи Adobe Creative Cloud.

Безкоштовний план

Wrike має безкоштовний план, яким можуть користуватися команди до п’яти осіб. Крім того, вона починається від 9,80 долара на кожного користувача на місяць, що є хорошим співвідношенням того, що вона пропонує.

Він має чудову безпеку, має двофакторну автентифікацію та багато вдосконалених функцій, таких як контроль доступу до пароля та мережі. Це допоможе вашій команді залишатися подалі від кіберзлочинності.

Підтримка Wrike чудова, що дає нам спільну швидку відповідь на наші запитання, які ми бачили в категорії управління проектами. Це добре, тому що Урік має більше кривої навчання, ніж багато інструментів у цьому списку.

Його додаток для macOS знадобилося трохи полювання. Нам потрібно було увійти у версію браузера та переглянути його каталог програм. Після налаштування ми виявили його майже ідентичним версії браузера. У Wrike також є мобільні додатки, якщо ви хочете використовувати його в дорозі. 

Wrike – це інструмент найвищої якості, і незважаючи на те, що він складніший, ніж деякі його конкуренти, ми рекомендуємо його будь-кому, хто серйозно ставиться до управління проектами. Детальніше про це читайте в нашому огляді Wrike.

monday.com

monday.com – наш загальний улюблений інструмент управління проектами тут на Cloudwards.net. Він увійшов першим у наш список найкращого програмного забезпечення для управління проектами.

понеділок

Його інтерфейс є одним з найкращих, що дає вам невеликі підказки та попередні перегляди того, що все робить. Якщо ви любите вчитися, роблячи і експериментуючи, це полегшує це.

Зареєструватися легко. Просто введіть електронну адресу, а потім скопіюйте шестизначний код назад у додаток, щоб розпочати роботу. Потім вас перенести через майстра швидкого налаштування.

monday.com не має підзадач чи залежностей, але це дає величезний рівень контролю над вашою структурою завдань. Більшість інструментів управління проектами дозволяють створювати завдання, які містять фіксований набір даних, але ви можете додавати поля до вмісту серця за допомогою monday.com. 

Це не єдиний інструмент, який дозволяє це робити, але він пропонує найкраще поєднання зручності та потужності, що ми бачили, роблячи це.

monday.com Шаблони

Також є багато шаблонів, з яких можна розпочати роботу, і monday.com дає багато вказівок, коли вибирати його. Це корисно, оскільки в деяких інструментах є елемент здогадок. monday.com показує вам більше деталей, ніж інші, про те, що ви отримуєте.

Його настільний клієнт здивував нас, отримавши оцінку 12 за нецензурну лексику та сирий гумор. Ми нічого не знайшли, але ми були здивовані, побачивши кілька помилок інтерфейсу. Майстер вступу мав проблеми з вертикальною прокруткою, тобто ми не бачили навчального тексту у верхній частині екрана. Потім він застряг після того, як ми ввели наші дані.

Здається, що у понеділка.com останнім часом виникли певні проблеми з інфраструктурою, що спричинили порушення роботи сервісу, тому, сподіваємось, це буде вирішено незабаром. У будь-якому випадку ми рекомендуємо власникам Mac дотримуватися версії браузера.

monday.com починається з 25 доларів на місяць для команди з п’яти користувачів та має 14-денний пробний процес, якщо ви хочете перевірити це.

Детальніше про це читайте в нашому огляді monday.com. Якщо ви хочете побачити, як воно співпадає з іншими платформами, прочитайте наші порівняння monday.com проти Asana та monday.com проти Wrike.

Інші параметри

Існує безліч варіантів програмного забезпечення для управління проектами для Mac. Ось кілька інших платформ, які варто перевірити.

Повітряний літак

Додаток macOS Airtable – розумний і спритний, з високою якістю. Насправді, це зручніше використовувати, ніж версія браузера.

Крім цього, він пропонує той самий функціонал, який включає в себе безліч шаблонів, з яких можна розпочати роботу. Ви також можете створити власні шаблони, щоб заощадити роботу над кількома проектами.

повітряні блоки

Прекрасні «блоки» програми Airtable дозволяють додати розширені функціональні можливості до своїх проектів. Вони можуть автоматизувати такі речі, як розпізнавання зображень та переклад, і мають величезний потенціал для роботи за вас.

Airtable має безкоштовний план, і його платні плани починаються від 10 доларів на кожного користувача на місяць. Детальніше читайте в нашому огляді Airtable.

Basecamp

Basecamp має дружній привабливий дизайн, який сподобається власникам Mac. У нашому огляді Basecamp ми знайшли кілька недоліків його інтерфейсу, але він покращився з часу останнього розгляду.

basecamp-boost

Basecamp чудово справляється з вами, майстри спливаючих вікон представляють його функції, а його людський дотик сподобається власникам Mac.

Завантажуваний із свого веб-сайту додаток macOS особливо гарний, а приємні анімації доповнюють його основні функції. Це один з небагатьох інструментів, за допомогою якого програма macOS покращується у версії браузера.

Завдяки потужним варіантам комунікації та плановому плану ціноутворення, Basecamp – прекрасний вибір для команд, які хочуть тримати все на одному місці. Як бонус, це безкоштовно для викладачів.

LeanKit

Власники Mac, які обрали свою платформу, щоб показати свій витончений вигляд, повинні відвернути погляд. Потворною палицею LeanKit вдарив прямо в обличчя. Тим, хто менше стурбований поверхневим, слід придивитись ближче.

leankit-kanban

LeanKit, як випливає з назви, орієнтований на принципи пісного управління. Він базується на дошці канбану, але рада поділена на зони для різних людей чи команди. Це дає огляд всього вашого проекту, дозволяючи керівникам зосередитись на власній секції, а люди зосередитися на власних завданнях.

Незважаючи на те, що він непривабливий, LeanKit – чудовий вибір для тих, хто зосереджений на виконанні справ. Детальніше про це читайте в нашому огляді LeanKit.

Фінальні думки

Управління проектами здається метушливим і нудним, але є багато простого у користуванні програмного забезпечення, яке допоможе вам організуватися. Це не тільки для бізнесу. Інструменти управління проектами можуть допомогти вам організувати домашнє завдання, спортивну команду чи будь-який творчий проект, який ви маєте в дорозі.

Все, що ми розглянули тут, має безкоштовну пробну версію, тому вам не потрібно нічого платити, щоб розпочати роботу. Всі ці інструменти мають що запропонувати, і їх варто вивчити, щоб побачити, що вам підходить.

Якщо ви намагалися використовувати будь-яку з цих платформ на Mac, повідомте нам про те, як ви працювали, і поділіться будь-яким програмним забезпеченням для управління проектами, яке ви рекомендуєте, в коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map