Найкраще програмне забезпечення для управління проектами для будівельних компаній у 2020 році

Проекти не набагато більше, ніж проекти на будівництві. Незалежно від того, чи займаєтесь ви нерухомістю чи інфраструктурою, організація має ключове значення для того, щоб виправити все.


Найкраще програмне забезпечення для управління проектами для будівельних компаній може допомогти забезпечити все, що робиться вчасно, і мінімізувати витрачений час на затримки.

Ми розглянули вибір найкращого програмного забезпечення для управління проектами, щоб знайти інструменти, які можуть вам найбільше допомогти, якщо ви перебуваєте у будівельній галузі.

Найкраще програмне забезпечення для управління проектами для будівельних компаній 2020

Що робить програмне забезпечення для управління проектами хорошим для будівельних компаній

Будівельні компанії можуть робити свої плани в офісі, але тих, хто їх реалізує, часто не буде. Ми будемо шукати інструменти, які мають мобільні додатки та здатність створювати звіти, окрім того, щоб добре працювати у веб-переглядачі. Можливість контролю над сповіщеннями також допоможе вам інформувати людей, не перевантажуючи їх повідомленнями.

Наша найбезпечніша стаття веб-переглядача покаже вам, як зберегти приватні дані проекту, якщо ви використовуєте веб-версію програмного забезпечення для управління проектами.

Будівельні проекти включають багато етапів, які залежать від того, щоб обладнання було доставлено вчасно та були виконані інші роботи. Управління залежністю буде особливо важливим. Окрім того, що зможуть створювати залежності, інструментам знадобиться можливість підганяти графік змін.

Будівельні проекти складні, але, ймовірно, буде багато, що можна перенести від проекту до проекту. Компанії оцінять програмне забезпечення, яке дозволяє їм створювати та вдосконалювати шаблони з часом, економлячи їх налагодити роботу, коли з’явиться новий проект.

Затримки в будівельній галузі можуть коштувати величезних грошей. Використання правильних інструментів для запобігання цього може стати прекрасним способом покращити ваш бізнес. Давайте розглянемо, що доступно.

Спеціалізоване програмне забезпечення для будівельних компаній

Ми регулярно висвітлюємо програмне забезпечення для управління проектами тут на Cloudwards.net, але інструменти, на які ми дивимося, зазвичай є загальними. Існує багато спеціалізованого програмного забезпечення для будівельної галузі, якого ми не розглядали.

Більшість того, що ми знайшли в спеціалізованій категорії, коштує дорожче, ніж інструменти, якими ми охоплюємо. Наприклад, Procore коштує 333 долари на місяць за найдешевший план. Buildertrend коштує 299 доларів на місяць лише для трьох користувачів.

Ми можемо розглянути деякий з цього програмного забезпечення в майбутньому, але поки що ми розглянемо, який з наших звичних фаворитів підходить для використання в будівництві.

Якщо у вас є запаси грошей, однак є багато спеціалізованих інструментів. Якщо ви будуєте хмарочоси, кілька сотень доларів не піддадуть вам паніки, але менші компанії, які вперше потрапляють в організаційне програмне забезпечення, можуть скористатися більш дешевим програмним забезпеченням загального призначення.

Давайте поглянемо на це зараз, починаючи з однієї з наших улюблених платформ, Wrike.

Скрип

Wrike – це високоякісний, багатофункціональний інструмент, який дозволяє легко створювати та призначати завдання. Ви також можете встановити тривалість для кожного завдання та час журналу, витрачений на його виконання.

Ми кілька разів переглядали Уріка. Прочитайте наші порівняння monday.com проти Wrike або Wrike vs. Asana, щоб побачити, що ми думали.

wrike-залежності

Управління залежністю Wrike дозволяє створювати взаємозв’язки між завданнями та гарантувати справний графік роботи, а також коригувати зміни та затримки. Інтерфейс розібратися не так просто, як деякі інструменти, але як тільки ви знайдете його, це чудово допоможе вам організувати складні проекти.

Окрім діаграми Ганта, яка показує, як ваші завдання поєднуються разом, є таблиця, часовий журнал, подання на панелі та аналітичний вигляд, який показує всі види інформації про завдання, включаючи конфлікти планування.

Таблиця ходу роботи Wrike показує вам, як все відбувається і його базова система дозволяє відстежувати пропуски, щоб допомогти вам зрозуміти, чому все пішло не так. Це може допомогти вам покращити процеси від одного проекту до іншого.

У Wrike є корисний вибір шаблонів, що дозволяє швидко розпочати роботу над проектами. Є кілька, включаючи один для планування проектів та інший для складних проектів з декількома фазами. Ви також можете зв’язатися з Wrike, якщо ви хочете допомогти з налаштуванням.

Він дозволяє створювати звіти, що дозволяє оновлювати людей поза програмним забезпеченням. Ви можете повідомити людям, які завдання потрібно виконати, наприклад.

Підтримка Wrike

Урику потрібен час, щоб розібратися. Ви можете загубитися в його навігації, але у нього є чудова команда підтримки, яка швидко відповіла на всі наші запити при тестуванні.

Він має високу безпеку, доступна двофакторна автентифікація, яка запобігає компрометації будь-якого облікового запису. Ви отримуєте великий контроль над налаштуваннями безпеки. Якщо ви хочете жорсткіше керувати паролем або обмежити доступ до певних IP-адрес, ви можете зробити це за допомогою Wrike.

У нього є безкоштовний план для до п’яти користувачів, а його платні плани починаються від 9,80 долара на кожного користувача на місяць. Ви також можете домовитись про план пожиттєвих платежів, якщо ви звернетесь до його торгової команди.

Члени команди можуть отримувати щоденні списки справ, надіслані їм електронною поштою. Це робить його чудовим для використання поза офісом. В цілому Wrike – відмінний вибір для будівельних проектів. Це робить майже все добре. Детальніше про це читайте в нашому огляді Wrike.

Mavenlink

Що стосується управління витратами та управління фінансовою стороною ваших проектів, Mavenlink є одним з найкращих інструментів. Ваші завдання та витрати можна впоратися разом, що значно спрощує планування.

mavenlink-витрати

Кожному завданню може бути надана погодинна ставка, і ви можете відстежувати час, витрачений на кожне. Це означає, що ви можете не тільки керувати своїми витратами, але й постійно вести підрахунок своїх витрат. 

Ви можете створювати рахунки-фактури автоматично та отримувати платежі через Paypal. Це може бути чудовою підмогою при оплаті підрядників або покупці поставок. Однак це скоріше ярлик, ніж власне бухгалтерське рішення; ознайомтеся з нашою найкращою статтею програмного забезпечення для бухгалтерського обліку щодо продуктів з трохи більше oomph.

Mavenlink включає діаграму Ганта, яка дозволяє вам переміщувати завдання за своїм графіком, тому, якщо будівельникам доведеться занадто багато часу, щоб закінчити чай, ви зможете розрахувати вплив, який має.

Mavenlink має систему шаблонів. У нього немає готових налаштувань, але він дозволяє створювати власні для використання у кількох проектах. Якщо у вас є багато подібних завдань, які переходять від одного проекту до іншого, це може заощадити вам величезну кількість часу.

Ви отримуєте 10 Гб пам’яті за найдешевшим планом Mavenlink, який збільшується до 1 ТБ і надалі збільшує масштаб. Це велика кількість, але якщо вам потрібно більше, прочитайте нашу найкращу статтю у хмарному сховищі для великих файлів.

Існує кілька варіантів налаштування, які дозволяють вам також використовувати власний логотип, піктограму та колірну схему. Таким чином, ваша команда може впевнено почувати себе в потрібному місці під час доступу до вашої системи.

Безпека Mavenlink

Mavenlink використовує сильне шифрування як для даних під час транзиту, так і для зберігання, має сертифікати SOC1 та SOC2 та відповідає стандартам EU-USS. та Швейцарія-США. захист конфіденційності та Загальне положення про захист даних, про яке ви можете прочитати в нашій статті GDPR.

Що стосується підтримки, вона має гідну базу знань, разом із чатом у прямому ефірі та контактною формою. Підтримка швидко відреагувала на нас, але її було незручно використовувати.

Mavenlink є недорогим порівняно зі спеціальним програмним забезпеченням для будівництва, починаючи від всього 19 доларів на місяць для до п’яти користувачів. Додатки доступні для Android та iOS, і є версія браузера. Щоб дізнатися більше про це, подивіться наш огляд Mavenlink.

Легкі проекти

Easy Projects серйозно ставиться до економії коштів та забезпечує калькулятор рентабельності інвестицій, який допоможе вам розібратися, наскільки це може заощадити.

Управління залежністю легко за допомогою представлення Ганта проектів Easy Projects. Завдання оновлюються автоматично, щоб вони відповідали один одному, тож ви зможете керувати своїм розкладом динамічніше, ніж можете, за допомогою інструментів, які змушують вас робити все вручну.

Залежності також можна додати з подання завдань, і їх можна використовувати декілька типів. Якщо ви хочете встановити взаємозв’язок між завданнями, Easy Projects не просто спрощує, але і забезпечує надзвичайно жорсткий рівень контролю над ними.

Відстеження часу та витрати прості у використанні та вбудовуються в проекти з самого початку. Багато платформ, які включають ці функції, змушують їх відчувати себе як думка, але вони є основними для Easy Projects.

Також є чудовий генератор звітів, який дозволяє створювати діаграми та показники всіх видів. Це корисно для візуалізації того, як ідуть справи.

Easy Projects включає “аудиторський слід”, щоб ви могли бачити, що всі зробили. Це прекрасний спосіб переконатися, що всі зробили все, що мали зробити в потрібний час, і це полегшує виявлення помилок і чітке вдосконалення.

Використання простих проектів

Початок роботи з Easy Projects – це просто. Є корисний зразок проекту із завданнями, які працюють в якості посібника, показуючи вам багато його можливостей. Це ефективний трюк, який використовується декількома інструментами, і це набагато ефективніший вступ до нової платформи, ніж відео.

легкі проекти-діяльність-центр

Існує безліч вказівок у додатках, таких як поради та відео, які охоплюють більшу частину платформи. Підтримка Easy Projects не відповідала, коли ми зв’язалися з нею, тому, якщо вам подобається мати допомогу під час виклику, вона може не стати для вас платформою..

Існує безліч функцій безпеки, таких як резервні резервні копії, вибір центрів обробки даних для тих, хто має проблеми з дотриманням відповідності, та широкий вибір налаштувань безпеки. Ви можете переконатися, що, наприклад, кожен, хто має доступ до проекту, використовує ефективний пароль.

Легкі проекти коштують 24 дол. США на місяць у стандартному плані, але вам слід звернутися до його відділу продажів, щоб дізнатись про ціни підприємства. Існує обов’язкова навчальна програма на рівні близько 100 доларів на кожного користувача, що робить її дорожчою, але гарантує, що ваша команда зможе ефективно її використовувати. Докладніше читайте наш огляд Easy Projects.

TeamGantt

Діаграми Ганта дозволяють створювати взаємозв’язки між завданнями та бачити, як все поєднується. Це досить складно, коли у вас є кілька завдань, але коли у вас їх сотні, отримання допомоги від програмного забезпечення може бути неоціненним. TeamGantt побудований навколо цього погляду і робить це добре.

Діаграми Ганта є потужними, але це не найпростіша функція, щоб обійняти голову. Якщо ви новачок у них, наш спосіб користування посібником із діаграми Ганта допоможе вам досягти швидкості.

Окрім подання Ганта, TeamGantt має перелік списків та календарів, які допоможуть вам бути організованими. Це дозволяє створювати основні етапи, які є середніми цілями проекту, які ви можете використовувати для відстеження прогресу. Також є перегляд історії, який можна відфільтрувати. Це дозволяє вам бачити, що всі зробили.

команда-gantt-pdf

TeamGantt також має базові функції, тому ви можете порівняти свій прогрес із початковими оцінками та побачити, де виникають затримки. Вирішення проблем перед тим, як вони відбудуться, чудово, але, використовуючи базовий аналіз, ви можете запобігти повторному виникненню проблем.

TeamGantt дозволяє експортувати до .pdf, щоб ви могли створити паперові роздачі для людей, щоб показати їм, що їм потрібно робити.

TeamGantt Security

TeamGantt не має багатьох функцій безпеки. Це не означає, що він незахищений, але він не дає багато інформації про те, що він робить під кришкою. Ви також не маєте багатьох варіантів безпеки, з якими можна грати.

Хоча це краще з підтримкою. Існує шаблон проекту, який показує вам його функції, а також хороший вибір відео та живих класів, які ви можете відвідувати, щоб дізнатися, як користуватися програмним забезпеченням.

Також у його головних планах є телефонна підтримка, а також контактна форма, якою можуть користуватися всі. Він відповів на наші запити через шість-вісім годин, що не погано, але це не так добре, як Wrike або Basecamp, про які ви можете прочитати в нашому огляді Basecamp.

Однак ви не можете перемогти TeamGantt ціною, якщо його вільний план дозволяє трьом користувачам запускати один проект. Його стандартний план складає всього 39,50 долара на місяць для п’яти людей, що робить його відмінною ціною.

У ньому є додатки для Android та iOS, тому ви можете взяти його на ходу. Детальніше про це читайте в нашому огляді TeamGantt.

LeanKit

LeanKit – це інструмент на основі канбану, але він застосовує незвичний підхід, роблячи його більш досконалим, ніж це пропонує. Ви можете розділити свою робочу область на кілька дощок канбану та призначити кожну іншу людину чи команду. 

Окремі елементи на дошках мають власну міні-дошку канбану, що містить підзадачі. Ви можете встановити залежності, призначивши батьків та дитини кожній картці.

leankit-kanban

LeanKit дозволяє деяким людям зосередитись на проекті в цілому, а інші зосереджуються на певних областях або просто вирішують завдання, які їм призначені. Це робить його хорошим вибором для малих та середніх команд, де кожен має свою увагу, але може отримати користь від того, щоб бути в курсі великої картини.

Якщо ви не новачок у канбані, подивіться, як користуватися посібником ради канбану, а може бути, і наш огляд Trello для простого прикладу.

LeanKit дозволяє обмежити кількість присвоєних різним частинам дошки та попереджає вас про перевищення цих лімітів. Існує кілька інтеграцій, які дозволяють також обмінюватися даними з іншими платформами.

Також є необмежений об’єм пам’яті, але з обмеженням розміру файлу 75МБ, ви можете скористатися нашим найкращим посібником із хмарного зберігання.

LeanKit Security

LeanKit використовує TLS для шифрування даних під час транзиту та шифрує збережені дані користувача, за винятком вкладених файлів. Прочитайте наш опис шифрування, щоб дізнатися більше про це. Він не має багатьох функцій безпеки, але ви можете контролювати, що можуть робити користувачі та як вони отримують доступ до платформи. Ви можете змінити параметри пароля, політику блокування облікового запису та заблокувати файли шляхом розширення.

Він пропонує підтримку по телефону та контактній формі. Він повернувся до нас через п’ять годин, коли ми задали йому питання. Також є чудова безкоштовна електронна книга, яку варто знайти на її веб-сайті. Також є поширені запитання, кілька навчальних посібників та добре задокументований API.

Хоча LeanKit не має мобільних додатків, він пропонує підтримку веб-переглядача для мобільних пристроїв, тому ви все одно можете використовувати його в дорозі.

Він починається від 19 доларів на кожного користувача на місяць, що не найдешевше з доступних. У нас є безкоштовна 30-денна пробна версія, якщо ви хочете перевірити це. Це прекрасний вибір для невеликих компаній, які прагнуть організуватись та інформувати всіх.

Програмне забезпечення для альтернативного управління проектами для будівельних компаній

Хоча п’ять вище є нашими головними виборами, ці три можуть працювати для деяких компаній.

Smartsheet

Smartsheet – це універсальний інструмент, що містить підбірку поглядів, що дозволяє створювати залежності між завданнями за допомогою його діаграми Ганта.

Зазвичай ви створюєте завдання, використовуючи його перегляд у вигляді електронних таблиць, тому робочий процес буде знайомий більшості людей. Спочатку це виглядає страхітливим, але працювати з ним просто.

smartsheet-шаблон

Існує широкий спектр шаблонів, і ви можете легко створювати звіти. Він має жорстку безпеку та активну спільноту, щоб запропонувати допомогу, якщо ви застрягли.

Smartsheet має додатки для Android та iOS і починається від 14 доларів на місяць. Детальніше читайте наш огляд Smartsheet.

ClickUp

ClickUp, про який ви можете прочитати в нашому огляді ClickUp, дає вам детальний контроль над завданнями. Ви можете призначити їх людям, надати їм пріоритети та створити зв’язки між ними. Він має представлення Ганта і календар, щоб полегшити організацію.

клік-завдання

У ньому також є корисний вигляд вікна, який допоможе показати вам, хто що робить. Він робить звіти добре і пропонує функції відстеження часу. Він інтегрується з багатьма платформами і включає систему запису приміток. Якщо це здається корисним, але ви використовуєте іншу платформу, прочитайте нашу статтю про найкращі програми для заміток.

ClickUp – прекрасний вибір, якщо вам потрібно розгорнути його на декількох пристроях. Окрім роботи в Windows, Mac, Android та iOS, він має розширення для Google Chrome та Amazon Fire TV. Якщо ви користуєтеся Chrome, ви можете перевірити наш огляд Chrome, який висвітлює декілька проблем конфіденційності.

Місце проекту

Projectplace – це просто спрямований на кабан інструмент, але він втілює в собі акуратні риси. Ви можете ставити завдання як очікування від інших, що дозволяє створювати відносини залежності.

налаштування проекту

У ньому є функції командного чату, які дозволяють вам спілкуватися з усіма. Люди можуть позначати себе комфортно або під тиском, що є прекрасним способом повідомити іншим, що можуть виникнути проблеми з тим, за що вони відповідають..

Це $ 29 на місяць, це не найдешевша платформа, але у неї є безкоштовна двотижнева пробна версія. Детальніше читайте в нашому огляді Projectplace.

Фінальні думки

Будівництво – це складна галузь, і будь-яке програмне забезпечення, яке може дати вам перевагу, варто вивчити. На щастя, існує безліч інструментів, які допоможуть вам відповісти на питання, коли вони виникають.

Усі інструменти, які ми розглянули, приносять щось на стіл, і всі вони мають безкоштовну пробну версію, якщо ви хочете перевірити їх..

Якщо ви працюєте в галузі будівництва, ми будемо раді почути ваші відгуки про наші критерії та інструменти, які ми вибрали. Будь ласка, поділіться своїми думками в коментарях. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map