Найкраще програмне забезпечення для управління проектами для фрілансерів у 2020 році

Позаштатне життя має багато для цього, але це не всі персики та вершки. Випереджати конкуренцію важко. Найкраще програмне забезпечення для управління проектами для фрілансерів може дати вам перевагу та допомогти поставити вас на шляху до соло-успіху.


Багато фрілансерів нехтують організацією, що може бути помилкою. Кожна помилка дає можливість вдосконалитись, і краще самоврядування може дати вам більше часу на роботу та ковтання латте, а не поспілкуватися з адміністратором.

У цій статті ми розглянемо деякі доступні інструменти управління проектами, щоб побачити, як вони можуть допомогти вам краще працювати.

Найкраще програмне забезпечення для управління проектами для фрілансерів 2020

Що робить інструмент управління проектами правильним для фрілансерів?

З нашого досвіду, фрілансери коливаються від прокатки готівкою до скрегінгу, щоб сплачувати рахунки кожен місяць. Ціна буде великим фактором, тому ми будемо шукати інструменти, які мають безкоштовний або недорогий варіант. Фрілансери з меншими запасними грошима також можуть поглянути на нашу найкращу статтю про безкоштовні інструменти управління проектами.

Звичайні речі, які нас цікавлять, такі як функції та простота використання, стосуються і фрілансерів. Ми також розглядаємо питання безпеки та підтримки, але оскільки фрілансери можуть просто керувати власними даними, вони можуть не так турбуватися про безпеку, як, скажімо, бізнес-менеджер. 

Розмір команди та спілкування менш важливі. Багато фрілансерів працюють поодинці або в невеликих колективах, тому ми детальніше розглянемо спосіб організації проектів, ніж функції команди. Зважаючи на це, у фрілансерів часто є кілька речей на ходу, тому ми надаємо перевагу платформам, які вміщують це та дозволяють легко створювати кілька проектів.

Оскільки фрілансери, як правило, є самостійними стартерами, вони можуть бути добре з підтримкою варіантів підтримки, які схиляються до вирішення власних проблем.. 

Найкраще програмне забезпечення для управління проектами для фрілансерів: Wrike

Якщо ви розвіваєтеся в повсякденних штанах, спостерігаючи за Netflix, коли вам належить працювати, спробуйте Wrike. Це добре справляється з тим, щоб поставити вас у діловий дух. Він має криву навчання, але як тільки ви познайомитесь, це чудовий спосіб допомогти керувати своїми проектами. У нього також є вільний план, тому не потрібно вам нічого коштувати.

Коли ви закінчили свою роботу і хочете повернутися до потокової трансляції, нашу кращу статтю щодо хакерів Netflix також варто перевірити..

Wrike дозволяє створювати завдання, розбивати їх на підзадачі та додавати залежності між ними. Це дозволяє вам розібратися, в якому порядку потрібно робити завдання. Ви також можете робити форми, які дозволяють іншим створювати завдання, заповнюючи їх. Це може бути хорошим способом захоплення вимог клієнта при правильному використанні..

wrike-залежності

Він має кілька переглядів, включаючи список, основну дошку канбану, діаграму Ганта і потік. Ви можете використовувати його для зберігання файлів та коментарів до них за допомогою функції перевірки. Інтерфейс переповнений, навігація має кілька примх, але їх багато.

Інтеграція Wrike дозволяє їй підключатися до декількох платформ, які вірогідно можуть використовувати фрілансери, такі як Dropbox, Google Drive та Adobe Creative Cloud.

Шаблони Wrike

Wrike включає в себе асортимент шаблонів, тому ви можете швидко налаштувати його. Існує також підбірка тем, що дозволяє вам вибрати потрібний вам вид.

Він забезпечує високу якість безпеки, з двофакторною автентифікацією, доступною через додаток Google. Він також має безліч варіантів підтримки, з чудовою базою знань, доповненою швидким, чуйним обслуговуючим персоналом, який допоможе вам, якщо ви застрягнете.

Ви можете безкоштовно ділитися своїми проектами з п’ятирічною командою. Якщо ви вирішили оновити, платні плани починаються від 9,80 дол. США на місяць, що не багато, враховуючи, що це робить для вас.

За допомогою додатків для Windows, macOS, Android та iOS, крім версії браузера, фрілансери можуть отримувати доступ до Wrike, де б вони не були..

Wrike – це сильний вибір для фрілансерів та всіх інших. Дізнайтеся більше про це в нашому огляді Wrike.

Повітряний літак

Airtable – універсальний інструмент, який має незвичні функції. Це дозволяє додавати дані в “бази”. “Бази” представляють проекти, і ви можете налаштувати шаблони для різних видів. Позаштатні розробники оцінять зразок проекту відслідковування помилок, але є також і продажі, і управління персоналом, і системи відстеження.

Основний екран електронної таблиці, що нагадує ефір, доповнюється переглядами канбану, календаря, форми та галереї. Інтерфейс зрозумілий і чуйний, і робити це, як правило, просто, але налаштування з нуля без шаблону складне.

У ньому не так багато варіантів спілкування, але фрілансери можуть не вважати це проблемою, якщо лише організувати себе.

Він інтегрується з декількома платформами, такими як Dropbox і WordPress, а також з іншими інструментами управління проектами Asana, Basecamp та Trello. Як і декілька його конкурентів, він використовує Zapier для обміну даними з багатьма програмами.

повітряні блоки

Наша улюблена особливість – це “блоки”. Вони надають вам всіляку додаткову функціональність. Деякі відносно прямолінійні. Наприклад, є блоки діаграм і блок, який інтегрується в Google Hangouts. Інші надають розширені функції, такі як автоматичний переклад та розпізнавання зображень. Якщо вам потрібно це робити регулярно, Airtable стане великою підмогою.

Безкоштовний повітряний план

Повітряний літак має безкоштовний план, тому вам не доведеться платити, щоб розпочати роботу. Ви можете мати стільки «баз», скільки вам подобається, тож ви можете призначити їх кожному клієнтському проекту, якщо так ви робите. Платні плани надають вам більше пам’яті та можливостей. Наприклад, блоки розблокування блоку Pro.

Вам не варто турбуватися про безпеку. Airtable має кілька сертифікатів і використовує сильне 256-бітове шифрування. Прочитайте наш опис шифрування для більш детальної теми. Ви також отримуєте двофакторну автентифікацію та можете бачити IP-адреси, які отримали доступ до вашого облікового запису. Це корисно, якщо ви хвилюєтесь, що хтось інший увійшов із вашим паролем.

У ньому є пристойний розділ довідки, у якому є відео та веб-семінари, щоб дізнатися більше про платформу. Там також є активна спільнота “Всесвіт, що провітрюється” дозволяє вам бачити, що зробили інші користувачі, що є прекрасним способом отримання ідей.

Там є адреса електронної пошти та майстер контактів, якщо вам потрібно зв’язатись із службою підтримки, але триденний час відповіді – це не найшвидше, що ми бачили. Прочитайте наш огляд ProWorkflow, щоб дізнатися про сервіс, який повернувся до нас за шість хвилин.

В цілому, Airtable – це подобається платформа з відмінними функціями. У ньому є що запропонувати фрілансерам. Детальніше про це читайте в нашому огляді Airtable.

Асана

Асана дуже весело використовувати через свої урочистості. Це винагороджує вас за те, що ви робите, надсилаючи барвистих тварин, що летять по екрану. Ми не впевнені, що фрілансери, які намагаються працювати, незважаючи на спокуси Інтернету, потребують додаткової легковажності у своєму житті, хоча.

асана-святкування

Але вільний рівень Асани не з’їде на ваші витрати. З його допомогою ви можете використовувати його перелік списків та дощок, а також його календар. Ви можете використовувати його дошку для розмов для команд до 15 осіб, також не потребуючи оновлення. 

Він має гарний дизайн, який забезпечує баланс між зручністю користування та візуальною привабливістю. Було б добре побачити ще кілька варіантів налаштування, таких як фони та кольори користувачів, але ви не можете мати все.

Якщо ви отримаєте платний план, ви можете використовувати його часові шкали, форми та інші функції. Крім створення завдань, ви можете розбити їх на підзадачі та додати залежності. Якщо ви працюєте з командою, ви можете призначити речі іншим членам команди.

Ви можете ділитися файлами, але обмеження розміру становить 100 Мб. Якщо вам потрібно більше, перегляньте нашу найкращу статтю у хмарному сховищі для великих файлів.

Інтеграція Асани включає Zapier, який дозволяє використовувати дані з багатьох джерел. Як і Wrike, він інтегрується з іншими службами, такими як Dropbox, Adobe Create Cloud та Microsoft Office 365.

Безпека Асани

Якщо ви використовуєте Асану в кав’ярні, її шифрування TLS v1.1 ускладнить підслуховувачам роботу. Прочитайте нашу статтю про кіберзлочинність, щоб отримати докладнішу інформацію про хитрощі, з якими стикаються кривдники.

Підтримка Асани потребувала декількох годин, щоб відповісти на наші запити, що пристойно, якщо не найшвидше, що ми бачили. Ця честь належить Basecamp, який повернувся до нас за три хвилини. Про це читайте в нашому огляді Basecamp.

Asana працює в браузері та має додатки для Android та iOS. На додаток до огляду Asana, ми склали посібник для початківців Asana, щоб допомогти вам розпочати роботу.. 

В цілому, Асана є прекрасним вибором для фрілансерів, адже її вільний план дає вам багато, а дешеві платні плани пропонують ще більше. Це простий у використанні і робить виконання справ приємними та приємними.

Якщо ви хочете порівняти його з Wrike, перегляньте наш Wrike vs. Asana головою.

Freedcamp

Якщо ви переглядаєте рядки гаманця, ви не можете помилитися з Freecamp. Він не тільки має безкоштовний план, але і його платні пропозиції мають хорошу цінність, починаючи від мізерних 1,49 долара на місяць до 16,99 дол. Це одна з найкращих платформ цінності.

freedcamp-welcome

Freedcamp має привабливий інтерфейс і простий у використанні. Тут і там є дивні помилки, але нічого не руйнує земля, і в цілому користувачі, ймовірно, сподобаються працювати з ним.

Ви можете створювати завдання, розбивати їх на підзадачі та додавати залежності, показуючи взаємозв’язки між ними. Ви можете призначити людям та датам завдання, а також робити коментарі та додавати файли.

Необмежене зберігання Freedcamp робить його прекрасним вибором для обміну файлами проекту з колегами чи клієнтами. Однак обмеження розміру файлу усього 10 Мб для вільних користувачів обмежувальне. Він збільшується до 250 Мб на більш дорогих планах. Перегляньте наші статті хмарного зберігання, якщо ви хочете створити для цього спеціальний сервіс.

Є кілька переглядів. Окрім завдання на ванільне завдання, є календар, дошка канбану та Гантт. Існує також система закладок, яка допоможе вам орієнтуватися по програмі.

Якщо ви хочете ділитися даними з іншими платформами, це можна зробити за допомогою популярного Zapier, який працює з багатьма програмами. Freedcamp також має API, якщо ви хочете кодувати.

Конфіденційність Freedcamp

Freedcamp відповідає Загальним правилам захисту даних, як описано в нашій статті GDPR. Він також відповідає ЄС-США. та Швейцарія-США. щити конфіденційності. Користувачі підприємств можуть скористатися двофакторною аутентифікацією.

Його підтримка швидка та ефективна. Надіслати запит на підтримку було легко, і ми отримали відповідь через 30 хвилин. Він також має базу знань та кілька відео YouTube, які допоможуть вам застрягти.

У ньому є мобільні додатки для Android та iOS. Його клієнти для настільних ПК Windows і macOS закопані в глибині веб-сайту, тому вони можуть бути застарілими.

В цілому, Freedcamp – відмінний вибір, якщо ви бюджетуєте. У нього є кілька помилок, але є багато хороших функцій, щоб компенсувати це. Для отримання детальної інформації ознайомтеся з нашим оглядом Freedcamp.

Trello

Якщо ви хочете щось безкоштовне, легке і просте, не дивіться далі, ніж Trello. Це інструмент на основі канбана, що дозволяє створювати завдання та переміщувати їх між стовпцями. Стовпці можуть позначатись “завдання”, “робити” і “зроблено” або мати імена, що представляють будь-який етап вашого процесу. 

Ви можете використовувати їх для зберігання записів клієнтів, інформації про проект чи будь-чого іншого, про що ви можете придумати. Ви можете створити дошку для кожного проекту та, можливо, дошку для управління клієнтами. Хоча це просто, але це універсальний і потужний інструмент.

На сторінці “Натхнення” Trello є безліч прикладів того, як творчі люди використовували його. Окрім управління проектами, ви можете використовувати його для представлення інформації своїм клієнтам. Є люди, які використовують його для презентації меню ресторанів і навіть планів для проведення заходів.

трелло-весілля

Варто переглянути приклади, щоб отримати кілька ідей, як можна використовувати Trello, щоб представити інформацію своїм клієнтам і дозволити їм також працювати з вами.

Незважаючи на прості, його “живлення” дозволяють додавати додаткові функції. Їх багато і різноманітно. Використовуючи розумно, ви можете перетворити Trello в набагато більш просунуту платформу і вибирати та вибирати потрібну функціональність.

Трелло Батлер

Потужність “дворецького” є помітною, оскільки дозволяє автоматизувати завдання та створювати кнопки для виконання послідовностей дій. Це може заощадити багато часу. Використання “Butler” обмежене у вільному плані Trello, але це може не заважати фрілансерам, які хочуть ним користуватися кілька разів на тиждень, оскільки проекти рухаються між етапами.

Якщо ви хочете скористатися нею більше, швидше за все, час, який ви заощадите від зняття лімітів використання, більше ніж виправдає вартість платного плану.

Незважаючи на те, що основні функції компанії Trello є у вільному плані, існують переваги для модернізації. Ви отримуєте власні наклейки, фони та смайли. Ви також можете одночасно використовувати більше джерел живлення та використовувати “butler” без обмежень щодо використання.

Це одна з найпростіших платформ навколо, але це прекрасний спосіб почати роботу. Прочитайте наш огляд Trello для отримання додаткової інформації. У нашому посібнику для початківців Trello також є поради щодо його початку.

Інші параметри

Є кілька інших варіантів, які варто вивчити, які не ввійшли до нашої п’ятірки. Погляньмо на них.

Подіо

подіо-розрахунок

Podio – корисна платформа, яка має вільний план і пару цікавих особливостей. Ви можете налаштувати робочі простори та використовувати поле для його обчислення для виконання складних операцій над вашими даними. Якщо ви хочете, щоб інструмент, який дозволяє вам автоматично поєднувати та об’єднувати дані, не шукайте далі Podio.

Крім того, це велика частина того, що ви очікуєте від інструменту управління проектами. Ви можете призначити завдання та використовувати різні представлення для сортування вашої інформації. Він також має необмежений обсяг зберігання. Однак він не має підзадач або управління залежностями.

Більш детально про це читайте наш огляд Podio.

Завдання світу

завданнясвітової аналітики

У Taskworld немає вільного плану, але він дозволяє легко створювати завдання, надсилаючи електронний лист на певну адресу. Тим, хто хоче попрацювати у поїзді, буде корисне. У ньому також є додатки для Android та iOS.

У ньому є швидкий, простий у користуванні інтерфейс та відмінне керівництво користувача, що показує вам свої плюси та мінуси. Також є шаблони та проста дошка kanban для управління завданнями.

У Taskworld немає вільного плану, але є безкоштовна 15-денна пробна версія, після якої він коштує 10,99 дол. США на місяць. Для більш детального ознайомлення читайте наш огляд Taskworld.

monday.com

понеділок-шаблон

monday.com увійшов першим у наш список найкращих програмного забезпечення для управління проектами. Його інтерфейс є видатним і допомагає максимально використати його потужну, що настроюється структуру.

Якщо це так добре, ви можете подумати, що він буде вище в цьому списку. Однак система його ціноутворення не відповідає індивідуальним користувачам. Ви повинні записатися в команду щонайменше з п’яти. 

Оскільки це коштує 25 доларів на місяць і не існує вільного плану, ми не думали, що це найкращий варіант для фрілансерів. Якщо ви можете собі це дозволити, це платформа для розгляду, і є безкоштовна пробна версія, якщо ви хочете перевірити це.

Детальніше про це читайте в нашому огляді monday.com. Ви також можете побачити, як вона співпадає з іншою платформою, яку ми розглянули в цій статті в нашому порівнянні monday.com проти Wrike.

Фінальні думки

Фрілансери часто надто зайняті роботою та переслідуванням клієнтів, щоб зробити багато іншого, тому вони можуть навіть не замислюватися над тим, як вони організовуються. Це означає, що програмне забезпечення для управління проектами може їм дуже допомогти. Якщо у вас немає часу на організацію, дозвольте програмному забезпеченню зробити це за вас.

Навіть така проста платформа на базі канбану, як Trello, може змінити значення для фрілансера, а більш досконалі інструменти пропонують більше. Існує безліч інших варіантів, крім того, що ми розглянули. Якщо ви є фрілансером, ми хотіли б дізнатися, що ви думаєте про наш вибір або чи є у вас інші рекомендації. Будь ласка, повідомте нас у коментарях. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map