Найкраще програмне забезпечення для управління проектами 2020: Зробити це стильно

Програмне забезпечення для управління проектами – це багатолюдна сфера, що має багато відмінних варіантів, що змагаються за вашу увагу та долари. Найбільші світові компанії використовують інструменти для кращої та розумнішої роботи, а компанії всіх видів користуються багатьма корисними функціями.


Ми переглядали багато програм протягом багатьох років і збираємося поділитися тим, про що ми дізналися в цьому переліку найкращого програмного забезпечення для управління проектами.

Хороший інструмент управління проектами може змінити ваш підсумок. Елімінуючи роботу з друкуванням, впорядковуючи комунікації та зберігаючи критичні файли в одному місці, вони полегшують життя вашій команді та допомагають вам зробити більше роботи за менший час.

Цей звіт – найкращий з інструментів, які ми розглянули. Щоб дати вам попередній перегляд, наш головний улюблений – понеділок.com, тому перейдіть до нього, якщо ви поспішаєте. Ми вибрали його завдяки поєднанню зручності та потужності.

Вихідний чемпіон Wrike все ще є великим нападником, але він складніший. Якщо вам потрібно управління залежністю та підзадачі, це кращий вибір. Крім того, наші інші улюблені пропонують різні речі, тому прочитайте і спробуйте знайти той, який вам підходить.

Ось наші 5 найкращих програмних рішень для управління проектами:

Ви хочете переглянути повний список? Ми вас висвітлювали внизу .

Якщо ви шукаєте конкретні випадки використання для свого наступного проекту, ось кілька статей, які допоможуть вам у цьому шляху: 

 • Безкоштовне програмне забезпечення для управління проектами
 • Програмне забезпечення для управління проектами для фрілансерів
 • Програмне забезпечення для управління проектами для малого бізнесу 
 •  Програмне забезпечення для управління проектами для Mac
 • Програмне забезпечення для управління проектами Kanban
 • Scrum Software

Як вибрати найкраще програмне забезпечення для управління проектами

На ринку управління проектами існує велика конкуренція, тому розмежування кращих платформ може бути складним. Деякі мають незвичайні особливості, у багатьох є химерність чи дві, а більшість – хороші в певному аспекті управління проектами.

Серед наших найкращих виборів немає дурнів, тож радимо вам визначити власні пріоритети, а потім прочитайте наші огляди і побачите, який найкраще відповідає вашим потребам. Усі ці інструменти пропонують безкоштовну пробну версію, і більшість з них дозволяють вам зареєструватися, не надаючи реквізити кредитної картки, тому подумайте, що ви хочете, а потім виберіть один і протестуйте його.

Основа управління проектами

Управління завданнями є ключовим для більшості програмного забезпечення для управління проектами. Завдання можна назвати «питаннями» або «предметами», але інструменти, що змінюють термінологію, все ще працюють майже однаково. Завдання можуть бути призначені членам команди та заплановані. Коли вони закінчені, ви можете позначити їх як завершені, щоб усі могли бачити, що робити.

Багато інструментів йдуть далі і дозволяють розбивати завдання на підзадачі, деякі з них пропонують повне управління залежностями. Це дозволяє вам переконатися, що будь-які завдання, які залежать від інших, будуть заплановані після цих завдань, що допоможе вам уникнути дорогих затримок.

Ось детальна інформація щодо запропонованих інструментів управління проектами щодо підзадач та управління залежностями:

Найкраще програмне забезпечення для управління проектами: Підзадачі: Залежності завдань:
monday.com
Скрип
TeamGantt
Асана
Freedcamp
Подіо
Smartsheet
Ленкіт
Повітряний літак
Mavenlink
Basecamp

Особливості

Ми розглядаємо кілька особливостей при оцінці програмного забезпечення для управління проектами. Багато місця для зберігання корисно для обміну файлами, пов’язаними з проектом. Якщо ви просто обмінюєтесь документами та зображеннями, вам не знадобиться величезна кількість, але ваші потреби з відео та аудіо будуть вищими.

Деякі інструменти пропонують необмежений простір, але зазвичай існують обмеження розміру файлів. Однак вони відрізняються, тому якщо у вас є конкретні потреби, ви можете перевірити деталі. Якщо ви хочете перемістити безліч файлів в Інтернеті, наші статті для зберігання в хмарі для бізнесу пропонують безліч способів зробити це під час налаштування в Інтернеті.

Інтеграція з іншими платформами може розширити охоплення програми та допомогти вам тримати якнайбільше вашого бізнесу в одному місці. Окрім спільного використання файлів, ви можете інтегрувати електронну пошту та контакти, а також завдання інших програм управління.

Більшість інструментів інтегруються щонайменше з декількома платформами, але деякі дозволяють вам зв’язатися з багатьма іншими. Тут варто згадати Zapier, оскільки інструмент, який інтегрується з ним, може з’єднуватися з величезним колом застосувань.

Деякі платформи мають незвичайну особливість або дві. Варто доглядати за ними, оскільки вони можуть змінити ваш підсумок. Наприклад, блоки Airtable пропонують нечасту функціональність, а Mavenlink має сильні фінансові особливості. Наші статті в галузі бухгалтерського обліку також будуть цікаві, якщо ви шукаєте інструмент, орієнтований на гроші.

Вбудована командна система чату та обміну повідомленнями є загальною, як і можливість коментувати та документувати окремі завдання. Деякі інструменти мають спільне створення вікі або створення нотаток, які допоможуть вам документувати свої проекти та тримати всіх у курсі останніх розробок.

Ці варіанти спілкування полегшують членам вашої команди залишатися на одній сторінці, незалежно від того, де вони перебувають, і користуватися перевагами віддаленої роботи..

Інструменти аудиту також хороші, і вони можуть бути важливими для тих, хто потребує відповідальності людей або хоче бачити, хто робить що.

Нарешті, мобільні програми корисні, оскільки вони дозволяють вам вести вкладки про речі, коли ви не знаходитесь за столом. Більшість платформ мають спеціальні програми для Android та iOS.

Погляди Галор

Однією з ключових відмінностей цих інструментів є те, як вони представляють ваші дані. Підхід у стилі канбану поширений, сортуючи свої завдання за стовпцями, що представляють різні етапи вашого проекту.

Можливо, ви чули про Трелло. Це хороший інструмент, але недостатньо складний, щоб перетнути межу, що розділяє управління завданнями та управління проектами (читайте посібник для початківців Trello). Trello використовує дошку kanban як свою думку, як і понеділок.com та LeanKit.

Інші інструменти використовують діаграму Ганта, яка показує, як все поєднується. Діаграми Ганта дозволяють побачити, які завдання потрібно виконати спочатку та відпрацювати, якщо якісь внесені вами зміни спричинить проблеми з вашим робочим процесом.

Деякі використовують звичайний старий список, який працює досить добре. Асана робить це добре, як і Врік. Більшість інструментів мають вид календаря, а також генератори звітів. Можна знайти і більш екзотичні види, такі як PERT.

Найкращі інструменти пропонують декілька способів перегляду даних, але чим більше можливостей, тим краще інтерфейс, щоб все було чітко.

Підхід

Ці інструменти використовують різні підходи. Деякі, такі як Freedcamp та Asana, дружно тримаються за плече, роблячи себе привітно і легко працювати. З іншого боку, такі інструменти, як LeanKit і Mavenlink, міцно фокусують увагу на заробленні грошей на вашому бізнесі.

Деякі привертають вас до певного способу роботи, а інші пропонують вам можливість контролювати та вдосконалювати все відповідно до ваших потреб. Ці інструменти пропонують багато сил, але вам потрібно буде продумати вибір, який ви робите. Пам’ятайте, ваша мета – полегшити роботу вашої команди для того, щоб це зробити.

Те, що ви віддаєте перевагу, зійде до вас. Майте на увазі, що якщо ви знайдете один інструмент не для вас, інші можуть використовувати його по-різному, незважаючи на схожу структуру. Якщо вам не сподобається перша, яку ви спробуєте, не відмовляйтеся.

Безпека та конфіденційність

Ми цінуємо сервіс, який зберігає ваші дані захищеними та приватними. Чи є це чи ні, важко оцінити, але ми розглядаємо використовуване шифрування та сертифікати, які він має, а також політику конфіденційності.

Ми цінуємо сертифікати SOC 2 та відповідність ЄС-США. та швейцарські-США. захист конфіденційності та Загальне положення про захист даних. Про останнє ви можете прочитати в нашому творі GDPR.

Також хороші послуги, які дають нам параметри настройки налаштувань доступу. Якщо ви можете встановити власну політику безпеки та контролювати спосіб автентифікації користувачів, ви можете досягти правильного балансу між безпекою та зручністю використання.

Якщо у вас виникли проблеми з розробкою політики щодо паролів, наш спосіб налаштування надійного пароля дасть вам підказки щодо того, що підходить.

Важливі також такі функції, як двофакторна автентифікація. Прочитайте нашу статтю про двофакторну автентифікацію, якщо хочете дізнатися чому.

У мережі багато небезпек, як описано в наших статтях про безпеку в Інтернеті. Наші улюблені послуги роблять все можливе, щоб захистити вас від шкоди. Виберіть хороший і будьте в безпеці.

Сервіс та підтримка

Програмне забезпечення для управління проектами не існує, щоб допомогти вам скласти гарні графіки. Саме там можна допомогти зробити ваш проект швидшим та усунути проблеми. Якщо у вас виникли проблеми, важливо виправити це якнайшвидше. Ми уважно розглянемо варіанти підтримки кожної платформи.

Окрім документації та навчальних посібників, ми розглядаємо варіанти, з яких ви зможете зв’язатися, і зазвичай ми спробуємо один чи два з них, щоб переконатися, що відповіді швидкі та точні..

Ми вдячні, що зможете зв’язатися за допомогою контактної форми або електронної адреси, а також живого варіанту, наприклад телефону або прямого чату. Ми також шукаємо надто захоплених людей, що займаються продажами та питаннями конфіденційності – ми раніше залучали службу підтримки, яка отримує доступ до внутрішнього проекту, наприклад,.

Інструменти

Без зайвих прихильників, ось наш список. Почнемо з улюбленого сервісу, monday.com

1. понеділок.com

Якщо ви хочете щось просте у використанні, з гладким, сучасним інтерфейсом, шукайте не далі, ніж monday.com. Це робить управління проектом легким вітром, але він має безліч вдосконалених функцій, незважаючи на дружній інтерфейс.

понеділок
monday.com має прекрасний вигляд kanban для управління своїми проектами.

Він може відображати ваш проект різними способами, при цьому його основний вигляд kanban доповнюється календарем, часовою шкалою, журналом діяльності та переглядами діаграм.

Це також настроюється, що забезпечує великий контроль над полями і дозволяє вам налаштувати систему настільки просто, як і потрібно. Він оснащений багатьма шаблонами, що дозволяє швидко почати і переглянути різні способи використання платформи.

Ви отримуєте велику кількість пам’яті, 5 Гб на базовому рівні та необмежену кількість пам’яті на плані Pro. Ви також можете використовувати дані на інших платформах через свої інтеграції із Zapier, Slack, Trello та Dropbox. Якщо ви використовуєте його з Slack, ви також можете переглянути наш кращий хмарний сховище для посібника з Slack.

Він пропонує високоякісну безпеку з GDPR та ЄС-США. Відповідність щиту конфіденційності, сертифікація SOC 2 та шифрування 256 біт. Ви також отримуєте можливість використовувати двофакторну автентифікацію, а також широкий спектр налаштувань безпеки та журналів. У наших 99 безкоштовних інструментах захисту статті конфіденційності перераховано безліч інших способів збереження ваших даних.

Окрім безлічі вказівок у програмі, monday.com має велику базу знань та регулярні вебінари, які допоможуть вам навчитися подорожувати. Його підтримка також швидко повертається до нас всього за чотири хвилини. Це робить його чудовим вибором, якщо ви переживаєте, що не застрягнете під час першого використання.

ціна monday.com починається від 25 доларів на місяць для команди з п’яти користувачів, тож це чудове значення, якщо ваша команда пристойного розміру. Якщо у вас є лише один-два, це не так добре, але ви можете перевірити це безкоштовно, люб’язно пройшовши 14-денний випробування. Щоб дізнатися більше про це, читайте наш огляд monday.com.

2. Викрут

Wrike має чудовий набір функцій, включаючи управління залежностями, створення звітів та перегляди календаря, які можна накладати один на одного для порівняння графіків.

wrike-активність-звіти

Ви можете завантажувати файли та вкладені файли та залишати коментарі до них, в тому числі в певних точках відеофайлів, що робить Wrike корисним інструментом для роботи з відео. Ви отримуєте 2 Гб місця для зберігання на його вільному плані, який на рівні підприємства підвищується до 100 Гб. Якщо ви використовуєте велику кількість великих файлів, ви хочете, щоб вони були захищені, якщо стихійне лихо, тому перегляньте нашу кращу статтю онлайн-сервісів резервного копіювання для вказівки.

Він має двофакторну аутентифікацію та користувачі Enterprise отримують вражаючий вибір варіантів безпеки. Окрім керування політикою паролів, ви отримуєте контроль над зберіганням файлів та доступом до мережі. Ви навіть можете заблокувати людей з нерозпізнаних IP-адрес, щоб зробити життя надзвичайно важким для потенційних хакерів. У нашій статті про кіберзлочинність є поради щодо запобігання негараздам ​​в Інтернеті.

Wrike має видатну підтримку. Ми отримали відповідь на наш запит на чат в прямому ефірі за три хвилини, а на запитання, на яке ми звернулися через його контактну форму, відповіли за 30 хвилин у день вихідних. Ви також можете поговорити по телефону з кимось, якщо хочете. Існує також велика база знань, яка допоможе вам, якщо ви застрягли.

Незважаючи на високу якість, Wrike не надто дорогий і навіть має безкоштовний план. За $ 9,80 його основний план не порушить банк. Її преміум-яруси дорожчі, але ви отримуєте багато за свої гроші, включаючи тонкий контроль за вашою безпекою, згаданою вище.

Це одна з найкращих всебічних платформ, і ми дуже рекомендуємо її. Детальніше про це ви можете прочитати в нашому огляді Wrike.

3. Асана

Якщо ви переживаєте, що інструменти тут здаються занадто складними, Асана може бути саме для вас. Це настільки просто, як ви могли, хочете, і сидить праворуч від управління завданнями проти дебатів щодо управління проектами, надаючи достатній контроль для ефективного управління проектами, не роблячи так багато, це стає заплутаним.

Його головний вигляд – це лише перелік завдань, але ви можете додати підзадачі, щоб їх розбити. Він включає управління залежностями від своїх платних планів, а також перевірку, управління ресурсами та різні інтеграції. Також є перегляди календаря та часової шкали, і ви отримуєте необмежений простір для зберігання вкладених файлів.

асана-святкування

Святкування Асани – це чудовий спосіб винагородити вас за те, що ви робите, і додайте приємного задоволення в робочий режим. Вони також можуть мотивувати персонал та посилювати залучення. Під час відмітки завдань, іноді ви знайдете єдиноріг або нарвал, що блукає по екрану, або з-під вікна вискакує барвисте обличчя. Якщо ці речі вас не мотивують, у вас немає душі.

Якщо вам потрібна перерва в роботі, перегляньте наші статті розваг, щоб допомогти розважити себе в Інтернеті.

Асана має зручний вільний рівень, який ідеально підходить для управління особистими проектами або просто як список швидких завдань. Його платні плани починаються від $ 9,99 на користувача в місяць. Починати зі свого безкоштовного плану та оновлення, якщо вам потрібні функції, – це чудова точка входу, якщо ви новачок у програмі управління проектами.

Вам також не потрібно турбуватися про безпеку, оскільки Asana має сертифікат SOC 2. Одноразовий вхід та SAML також доступні, якщо ви хочете забезпечити збереження ваших даних. Прочитайте нашу статтю про кіберзлочинність, щоб дізнатися більше про онлайн-грімліни, яких вам потрібно уникати.

Якщо ви розглядаєте Асану, перегляньте наш огляд Асани. Посібник для початківців Асани – це чудове місце для початку, якщо ви навчитесь користуватися програмним забезпеченням.

4. TeamGantt

Графік Ганта може бути корисним при управлінні своїми проектами, оскільки він показує, як все поєднується, і дозволяє заздалегідь помітити проблеми з плануванням. Ви також можете легко переміщувати завдання та бачити, як ваші зміни впливають на ширший проект.

команда-gantt-sample-проект

TeamGantt виконує те, що написано на бляшанці, надаючи вам інструмент на основі Ганта, який допоможе зберегти всіх членів вашої команди на одній сторінці. Окрім перегляду заголовка Ганта, ви отримуєте перегляд списків та календарів для відстеження речей та кількох способів фільтрації та контролю інформації, яку ви бачите.

Переміщення завдань в TeamGantt легко, що робить його прекрасним способом візуальної організації та реорганізації проектів. Додавання залежностей є простим, а конфлікти планування позначаються червоним кольором, швидко доводячи їх до відома.

TeamGantt пропонує функції відстеження часу, щоб допомогти тримати бюджет під контролем і дозволяє призначити основні етапи. Ви можете використовувати його “базову лінію”, щоб порівняти результати з вашими очікуваннями та відповідно уточнити свій підхід. Якщо вам потрібно покращити робочий процес, прочитайте нашу кращу статтю з програмного забезпечення для віртуальної команди для корисних варіантів.

TeamGantt полегшує вам шаблони та корисний зразок проекту. Також є багато довідки та тексту, які дають вам поради. Існує велика база знань, десятки відеороликів із довідкою та регулярні заняття в прямому ефірі, які також допоможуть вам навчитися ними користуватися. Його команда підтримки вчасно відповідала на наші запити.

Це дешево, безкоштовний план для до трьох користувачів і наступні два яруси коштують приблизно 8 і 12 доларів США на користувача відповідно. Ви можете спробувати платні плани безкоштовно, перш ніж визначити, які функції вам потрібні. Якщо ви думаєте зареєструватися, прочитайте наш огляд TeamGantt для отримання більш детальної інформації.

5. Freedcamp

Freedcamp – новачок у нашому списку улюблених, але заробляє своє місце, приємно користуючись, багатим на функції та дешевим. Отримати ці речі в одному пакеті непросто, але ось що ви тут отримуєте.

звільнений кемп-гант

Це так само дешево, як випливає з назви, з безкоштовним рівнем, декількома наддешевими рівнями та планами для бізнесу та бізнесу, які коштують набагато дешевше, ніж на більшості платформ. Є додаткові знижки для некомерційних організацій та освітян, що робить Freedcamp чудовим вибором для них.

Навіть на своєму вільному рівні ви отримуєте необмежений обсяг пам’яті, що є вагомим приводом для використання платформи, якщо у вас є багато файлів, якими ви можете поділитися зі своєю командою. Обмеження розміру файлу для користувачів, які не платять, становить лише 10 МБ, що може бути обмежувальним, але в інших планах він збільшується.

Він має багато розширень, має власний ринок додатків. Вони змішані сумки, але ви отримуєте багато варіантів.

Також є створення вікі та виставлення рахунків, які є чудовими можливостями, враховуючи вартість платформи і можуть допомогти вам у внутрішній документації та адміністраторі. Ви також отримуєте двофакторну автентифікацію, включену в її відносно недорогий план Enterprise.

Freedcamp не є помилкою, оскільки не все працює ідеально, але, сподіваємось, покращиться в міру розвитку.

Його підтримка швидко реагує на запити, і вона має гідний вибір відео та статей бази даних, які допоможуть вам вирішити проблеми. Якщо ви думаєте зареєструватися, зверніться до нашого огляду Freedcamp для отримання додаткової інформації.

6. Подіо

Podio поєднує простоту використання з потужністю та гнучкістю, і це робить це, не надто дорого, роблячи це однією з наших улюблених платформ. Поля, керовані кодом, є корисним варіантом налаштування, і потенціал існує для творчих типів, щоб використовувати їх для того, щоб інші платформи не могли.

Окрім того, що має безкоштовний план, його платні рівні починаються із 7,20 доларів на місяць. Навіть найдешевші плани містять безліч функцій, і безкоштовне пропозиція варто перевірити, чи підходить вам платформа.

Podio зберігає основні речі без підзадач і залежностей, але дозволяє відстежувати робочі процеси, встановлюючи взаємозв’язки між подіями. Ви також можете встановити терміни та призначити людей, щоб вони їх утримували, що є прекрасним способом притягнути до відповідальності людей у ​​вашій команді.

Він пропонує необмежений обсяг пам’яті з обмеженням розміру файлу в 100 МБ, що може без проблем запускати більшість проектів. Він використовує 256-бітове шифрування, тому ваші дані також повинні бути захищені від сторонніх очей. Якщо вас турбує шпигун при використанні хмарного програмного забезпечення, перегляньте наші способи захисту вашої статті конфіденційності.

Підтримка Podio – мішана сумка. Він відповів на нас швидко, але його форум та вебінари не такі гарні, як могли б бути.

У нього є власний ринок додатків, що дає вам всілякі способи його розширення. Багато програм є лише шаблонами, але все ж корисними.

подіо-додаток-ринок

Налаштування Podio робить його чудовим вибором для практичних користувачів, які хочуть налаштувати все на свої потреби. Більше ви можете прочитати в нашому огляді Podio.

7. Smartsheet

Smartsheet – це безглуздий інструмент, який дозволяє легко вводити дані та планувати свої проекти структуровано. На перший погляд це виглядає як електронна таблиця, але ви можете зробити набагато більше, ніж ви можете з чимось на зразок Microsoft Excel.

smartsheet-шаблон

Існує кілька шаблонів, які допоможуть вам розпочати роботу, а вибір правильного може заощадити вам багато часу.

Дані на аркушах можуть представляти все, що завгодно. Якщо встановити його для управління проектами, елементи, ймовірно, будуть завданнями. Ви можете дати їм дати початку та закінчення, а також призначити їх кому завгодно. Ви також можете створювати підзадачі та надавати кожному завданню попередника, тому доступне також управління залежністю.

Ви можете переглянути свої проекти кількома способами. Існує подання канбану та діаграми Ганта, а також календар, тому ви не зациклюєтесь у режимі електронних таблиць весь час.

У ньому є великий вибір доповнень. Окрім інтеграції з платформами, такими як Jira та Salesforce, у неї є кілька власних розширень, які пропонують більше функцій.

Маючи 250 Гб пам’яті на користувача, ви отримуєте багато місця для обміну файлами. Якщо вам потрібно більше, погляньте на нашу кращу статтю онлайн-сховища для команд. Smartsheet добре поєднується з тими і має варіанти роботи з Google Drive, Dropbox та Microsoft OneDrive.

Ціни починаються від 14 доларів на місяць, його бізнес-план в розмірі 25 доларів пропонує більшість основних функцій. Ви можете спробувати його безкоштовно протягом 30 днів, якщо вам цікаво дізнатися, що це може зробити для вас.

У нашому огляді Smartsheet ми дали високі оцінки Smartsheet. Це тихо ефективний інструмент, який добре працює, і ми не стикалися з помилками чи великими проблемами в наш час з ним.

8. LeanKit

LeanKit – це бізнес-орієнтований інструмент управління проектами, який рясніє корисними функціями. Це виглядає складно, але це не займе багато часу, щоб розібратися. Він базується на поданні kanban і дозволяє налаштувати його макет, щоб стовпці могли відображати різні речі.

Починаючи з LeanKit, варто уважно ознайомитися з його зразковим проектом, який містить багато елементів, що пояснюють інтерфейс та функції, і це чудовий вступ до платформи. Ви також отримуєте безкоштовну електронну книгу, яка є зручним, компактним посібником із використання LeanKit, тому шукайте її, якщо ви не бачите її спочатку.

leankit-kanban

У нього необмежений простір для зберігання, що фантастично. Існує обмеження розміру файлу до 75 Мб, тому, якщо вам потрібно більше, прочитайте нашу найкращу статтю в хмарному сховищі, щоб ознайомитись зі своїми параметрами.

LeanKit надає вам великий контроль над політикою паролів та дозволяє блокувати людей, які допускають помилки, що дає вам спосіб захистити від витоку паролів. У нього немає двофакторної аутентифікації або зашифрованих вкладень, що шкода.

У ньому багато інтеграцій та шаблонів, у тому числі багато в розробників програмного забезпечення, які також оцінять його добре задокументований API.

Вона починається від 19 доларів за користувача для плану LeanKit for Teams, який не найдешевший, але ви отримуєте безліч функцій.

LeanKit виглядає складною, його презентація не завжди найкраща, але її легше використовувати, ніж виглядає. Ми дали йому високу оцінку, похваливши її особливості та всебічну якість. У нього є безкоштовна 30-денна пробна версія, якщо ви хочете відмовитись. Прочитайте наш огляд LeanKit для отримання більш детальної інформації.

9. Повітряний літак

Airtable – це ще одна платформа, подібна до електронних таблиць, з багатьма функціями та навчальними посібниками, які можна продовжити.

Його “блоки” – це чудовий спосіб розширити його, додавши нові функції та включивши кілька ідей, яких ми ще ніде не бачили. Хоча деякі з них досить спеціалізовані, ми впевнені, що вони можуть бути трансформаційними для правильного бізнесу, а потенціал для заощаджень величезний.

повітряні шаблони

Airtable також має, мабуть, найкращий вибір шаблонів, які ми бачили в цій категорії. Вони змушують розпочати роботу з новим проектом якомога швидше і дозволяють експериментувати з різними налаштуваннями без необхідності робити все самостійно.

Airtable має чудову підтримку, пропонує більшість варіантів, які ви очікуєте, а також “всесвіт”. Ще одна чудова ідея “Всесвіт” дозволяє вам надихатись через інші проекти. Оскільки Airtable настільки універсальний, корисно бачити творчі речі, які інші з ним робили. Якщо ви пишаєтесь тим, що зробили, у вас є можливість і це показати.

Airtable також є однією з найкращих платформ для безпеки та конфіденційності, включаючи кожну функцію, яку ми шукаємо. Окрім двофакторної аутентифікації, вона має 256-бітове шифрування AES та сертифікацію SOC. Крім того, він надає інформацію про IP-адреси, що мають доступ до вашого облікового запису.

Якщо ви не переймаєтесь тим, що люди переслідують ваші дані, ви прочитаєте нашу статтю про PRISM, Snowden та державний нагляд.

Airtable має безкоштовний рівень та недорогі платні плани, які пропонують більше можливостей. Навіть якщо ви почнете з безкоштовного плану, ви можете спробувати Pro рівень 14 днів, щоб побачити, чи варто його платити. Перегляньте наш огляд Airtable для отримання додаткової інформації.

10. Mavenlink

Mavenlink – чудовий інструмент, який допомагає заробляти гроші. Якщо ви все про нижню лінію, послуга – відмінний вибір.

Він має потужний набір функцій, який включає автоматичні фінансові інструменти та створення рахунків-фактур. Ви також можете використовувати його для відстеження часу, і якщо призначити погодинні тарифи на все, ви можете стежити за витратами. Якщо вам потрібна допомога в управлінні своїми фінансами, варто ознайомитись з нашим списком найкращого програмного забезпечення для бухгалтерського обліку для огляду доступних інструментів.

Mavenlink включає управління залежністю та декілька поглядів, включаючи перегляд діяльності, діаграму Ганта та час та витрати. Це не найпростіший інструмент для використання, але він має кілька варіантів налаштування, так що ви можете зробити робочу область домашньою.

Це недешево, але крім функцій, ви отримуєте надійну безпеку, шифрування, яке використовується для транзиту та зберігання, та два сертифікати SOC. Він надає хороший вибір варіантів управління власною безпекою, дає інформацію про активні сеанси, а також дозволяє налаштувати параметри пароля для вашої команди.

mavenlink-security-settings

Якщо вам потрібна допомога з керуванням паролями, прочитайте нашу найкращу статтю про менеджер паролів для отримання порад.

Mavenlink має потужну базу знань. Він також має підтримку в чаті, якщо ви застрягли. Існує кілька проблем з інтерфейсом, але вони не затримають вас, коли ви познайомитеся з платформою.

Ділові користувачі знайдуть багато що сподобатися в Mavenlink. Ми хочемо перевірити 10-денну пробну версію. Детальніше про це читайте в нашому огляді Mavenlink.

11. Basecamp

Basecamp – це доступний, зручний користувальницький інструмент, яким користуються члени вашої команди. Це чудовий вибір для викладачів, які отримують його безкоштовно, а також тих, хто хоче організувати команду чи менш офіційні офісні проекти.

За допомогою легкого інтерфейсу легко переміщуватися, незважаючи на те, що в ньому є кілька незначних помилок. Є майстри та підказки, які допомагають швидко і легко робити справи, а це означає, що це підійде людям, які не хочуть докладати великих зусиль, щоб з’ясувати, як користуватися платформою.

Він має сильні комунікаційні функції, а також обмін файлами. Її “Багаття” надає групові чати, в яких можуть брати участь усі члени вашої команди та дозволяють вам ділитися аудіо та відео.

Якщо ви плануєте скористатися його функціями спільного використання відео, також стане у нагоді наша найкраща стаття в хмарному сховищі для великих файлів.

Трихвилинний час відповіді на наш запит про підтримку робить його рекордсменом за швидкістю підтримки, а також має великий вибір відео та навчальних посібників, які допоможуть вам, якщо ви застрягли..

basecamp-boost

Ви можете призначити завдання людям, але у ньому відсутні підзадачі та залежності. Ви отримуєте сповіщення, коли речі завершені, і ви можете їх інтегрувати із зовнішніми календарями.

Його проста система ціноутворення – 99 доларів на місяць, незалежно від розміру команди – може стати відмінною ціною, якщо у вас є велика команда, але це менше, якщо ваша команда невелика. Якщо ви потрапляєте в останній табір, перегляньте наші статті для малого бізнесу щодо програмного забезпечення, яке найкраще підходить.

Незважаючи на випадковий зовнішній вигляд Basecamp, він може похвалитися надійною безпекою та конфіденційністю. Окрім того, що має зашифровані вкладені файли, він не передасть ваші дані нікому, крім випадків, коли це буде зобов’язано робити за законом, і повідомить вас, якщо це станеться. Дізнайтеся більше у нашому огляді Basecamp.

Плюси:

 • Хороша цінність для великих команд
 • Безкоштовно для використання в класі
 • Корисні майстри

Мінуси:

 • Дорогі для окремих осіб або невеликих команд
 • Питання інтерфейсу

Basecamp логотип

Огляд Basecamp

9900 доларів на місяць

Відвідайте Basecamp

Інші параметри

Є такі інструменти, які нам подобаються, але вони не зовсім складають наш список. ClickUp, про який ви можете прочитати в нашому огляді ClickUp, вузько пропустив скорочення. Redmine та GanttProject заслуговують на згадку як альтернативу для тих, хто хоче налаштувати речі самостійно. Вони не є гладкими, повнофункціональними послугами, як більшість варіантів, але перевірте, чи вам подобається виклик.

У Microsoft Project було занадто багато клопоту, щоб зареєструватися, тому ми цього не зробили. Джира в основному хороший і склав би список, якби не питання конфіденційності з його підтримкою, як ви можете прочитати в нашому огляді Джира. Нам сподобався зовнішній вигляд Workamajig, але компанія не надала нам доступ до програмного забезпечення для перегляду. Зроби з того, що ти будеш.

Ми вважаємо, що наш список охоплює більшість підстав, і ви повинні мати можливість знайти щось, що відповідає вашим потребам.

Усі інструменти з управління проектами оцінені

Фінальні думки

Програмне забезпечення для управління проектами – це зріла область з великим вибором інструментів, які можуть змінити вашу команду.

Ми не знайшли жодного по-справжньому поганого інструменту і вважаємо, що настав час, коли користувачі зможуть зануритися на конкурентний та якісний ринок.

Наша улюблена програма, monday.com, виграє завдяки своїй зручності використання. Wrike складніший, але пропонує більше енергії. Basecamp – хороший інструмент для комунікацій, тоді як Mavenlink чудово підходить для тих, хто зосереджений на грошах.

Усі інструменти тут мають безкоштовний рівень або безкоштовну пробну версію, тому легко зареєструватися та протестувати будь-який із них. Ніщо не завадить вам спробувати декілька, щоб зрозуміти, що вам найбільше підходить.

Ми хочемо почути, чи ви спробували будь-який із наших вибору чи маєте рекомендації для інших. Якщо вони допомогли вашому бізнесу чи проектам, ми будемо раді дізнатись про це. Будь ласка, повідомте нам про це в коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map