Найкраще програмне забезпечення для написання 2020: Quill & Ink for New Age

У світі безкоштовних онлайн-текстових процесорів легко забути, що спеціальні програми для написання існують. Google Документи можуть обробляти ваші натискання клавіш, але майже все інше – це невдало. Спеціалізований текстовий процесор все ще може допомогти вам відформатувати те, що ви пишете, впорядкувати свої ідеї та експортувати їх у професійних цілях.


Ми відстежили найкраще програмне забезпечення для написання романів, сценаристів та журналістів, щоб ознайомитись із вичерпним посібником щодо того, чим слід користуватися. Ми знайшли найкраще програмне забезпечення в кожній категорії, а також підрядники, якщо вам потрібно більше варіантів. Також в кінці є розділ щодо інструментів, які повинні спробувати всі письменники.

Найкраще програмне забезпечення для вас може відрізнятися залежно від випадку використання. Ми розділили наш посібник на чотири розділи, щоб ви могли знайти найкращі інструменти для того, що ви хочете зробити. Між розділами також є кілька перехресних розмов, тож радимо прочитати розділ романіста, навіть якщо ви, наприклад, сценарист.

Є інструменти, якими повинні користуватися всі письменники, які ми не хотіли вступити в жоден розділ. Незалежно від того, що ви пишете, важливо створити його копію за допомогою сервісу резервного копіювання в Інтернеті, такого як Backblaze, який посів друге місце в нашому найкращому посібнику з резервного сервісу в Інтернеті. Ви можете дізнатися, чому в нашому огляді Backblaze.

Якщо ви не знайомі, це принцип правила резервного копіювання 3-2-1, який говорить про те, що ви повинні зберігати три копії своїх даних – дві зберігаються локально на різних типах пам’яті та одна – резервна копія в хмарі. Існують варіанти, такі як зберігання одного локально, одного у хмарному сховищі та одного за межами сайту, але принцип той же. Ви не хочете втрачати важку роботу, яку ви доклали до свого написання.

Вибір найкращого програмного забезпечення для написання

найкраще програмне забезпечення для написання

Наш вибір програми зводився до трьох ключових факторів: потужність, зручність використання та функції. Влада була нашим головним питанням, оскільки оголошення програмного забезпечення “найкращим” означає, що воно може впоратися з більшістю того, що ви можете на нього кинути. Наприклад, Заключний чернетка автоматично дотримується стандартного галузевого форматування та надає необхідні інструменти, щоб помістити що-небудь у свій сценарій.

Потужність не повинна надходити за рахунок зручності використання. Остаточний чернетка – найкращий інструмент для написання сценарію, але його складний інтерфейс робить його менш привабливим, якщо вам потрібно писати без відволікання. Це означає, що в цьому питанні була деяка свобода. Поки програмне забезпечення не було надмірно складним, його вважали.

Особливості, які включали все, починаючи від інструменту «Запитати редактора» у стилі стику AP до звітів про узгодженість ProWritingAid, були останніми. Все, що викликало наш інтерес або було б корисно в іншому процесі написання, задовольняло цим критеріям.

Для кожного розділу ми маємо найкращий вибір, який, на нашу думку, пропонує найкращий баланс потужності, зручності використання та можливостей. Однак це не найкращий варіант де-факто. Через це в кожному розділі є також почесні згадки, які є що запропонувати для своїх ніш, але вони не такі збалансовані, як наш перший вибір.

Найкраще програмне забезпечення для письменників

Почнемо з традиції письменників художньої літератури Після деяких досліджень ми зупинилися на наступних виборах.

WriteItNow

WriteItNow призначений для романістів. Замість того, щоб презентувати текстовий процесор і попросити вас зрозуміти це, програма автоматично організовує ваші нотатки, глави та довідкову інформацію в один файл. Щоразу, коли ви хочете попрацювати над своїм романом, це все в одному місці.

Все, що ви пишете, організоване в розділ чи сцену, остання є меншою частиною, яка складає ваші глави. Вам не потрібно використовувати такий підхід, але він ефективний. WriteItNow показує ієрархію глав та сцен, що їх складають, тобто ви можете написати свою історію, щоб гарантувати, що кожна сцена має розповідну дугу.

Є й інші переваги щодо додавання сцен до вашої історії. На початку написання вам буде запропоновано створити конспект сцени, який містить персонажів, подій, локацій та реквізитів у сцені. WriteItNow використовує цю інформацію для організації сцен у редакторі сюжетних ліній.

найкраще програмне забезпечення для письменників

Редактор сюжетних ліній – фантастичний інструмент для візуалізації того, як просувається ваш роман. WriteItNow показує всі реквізити, персонажі, місця та події та пов’язує їх із сценами, в яких вони зображені. Крім візуалізації логічного потоку вашого роману, редактор сюжетних ліній може також допомогти вам виявити помилки безперервності.

Хоча це головний інструмент для візуалізації потоку вашого роману, WriteItNow може генерувати інші діаграми. Наприклад, ви можете прив’язати зображення до файлів символів і використовувати їх у діаграмі відносин. Залежно від стосунків, WriteItNow також може показати конфліктну діаграму, тож ви зможете побачити, як конфлікт відтікає та протікає у вашій історії.

краща грамотна програма-конфлікт-діаграма

Після технічного завершення WriteItNow може генерувати аналіз читабельності, діаграму подій, дошку розкладу та резюме подій. Кожен із них складається з розділів і сцен, надаючи кілька способів побачити свою історію з виду пташиного польоту.

Найкраща частина цих особливостей полягає в тому, що вони живуть під однією парасолькою. Вам не потрібно зберігати файли для персонажів, розкадрів тощо. Скоріше, WriteItNow обробляє брудну роботу, тому вам потрібно відкрити лише один файл.

Це теж дешево. Ви можете завантажити демонстраційну програму WriteItNow і використовувати її скільки завгодно, але ви не зможете зберігати документи. Коли ви вирішите оновити, все, що вам потрібно зробити, це придбати код розблокування $ 59,95, щоб почати зберігати все, над чим працювали..

Письменник

Scrivener – це популярний додаток для романістів, в якому письменники, такі як Ніл Крос, Карен Травіс та Марк Гудман, були відвертими прихильниками цього. Як і WriteItNow, у Scrivener є багато інструментів для перегляду вашого роману з широкої точки зору, але він ставить їх на другий план. Як говориться в маркетинговому матеріалі, Scrivener дозволяє вам написати свій роман «по-своєму».

best-write-software-scriptvener

Це починається на етапах планування. Scrivener включає пробкові та контурні інструменти для візуалізації того, як ваша історія просувається. Пробкова дошка – це в основному сторінка розкадрівки, на яку можна прикріпити нотатні картки і подивитися, як вони зв’язуються. Однак, карти прив’язані до розділів у вашому романі. Якщо ви перемістите карту, це буде відображено в романі.

Контур працює аналогічно, але показує вам усе, а не просто конспект сцени чи глави. Ви використовуєте пробкову дошку, щоб отримати широкий огляд свого роману та конспекту, щоб побачити точні відомості про те, коли і де відбуваються речі в історії. Як і в пробці, ви можете перетягувати різні ділянки.

Під час написання ви можете скористатися кількома режимами екрана Scrivener. Наприклад, якщо ви пишете сцену за фактичним місцеположенням, ви можете перетягнути зображення у вікно і переглянути його поруч зі своїм рукописом. Якщо вам потрібно менше відволікань, ви можете перейти в режим повноекранного режиму, скориставшись одним із кольорових пресетів Scrivener або фоновим зображенням на ваш вибір.

У центрі уваги сценариста – налаштованість, і це меч з двома кінцями. У ньому ви можете зробити майже все, від дослідження академічної роботи до складання сценарію. Інструменти є, їх потрібно просто осмислити.

Хоча це чудовий інструмент за потужністю та гнучкістю, Scrivener вносить наш почесний список новелістів, тому що він не кладе всі яйця в один кошик. Він не є неповноцінним інструментом для WriteItNow – навпаки, насправді – але він не має такої сильної уваги до романістів.

Але це дешевше. Ви можете спробувати Scrivener протягом 30 днів у macOS, Windows або iOS, після чого вам потрібно буде придбати ліцензію на суму 45 доларів. Пробна версія цікава тим, що вона підраховує лише дні, якими ви користуєтесь. Наприклад, якщо ви використовували програмне забезпечення три дні на тиждень, випробування триватиме 10 тижнів.

Microsoft Word

Microsoft Word, але добрий, Microsoft Word все ще є прекрасним вибором для написання вашого роману. Хоча йому не вистачає вичерпних особливостей Scrivener та WriteItNow, це найпоширеніший текстовий процесор на ринку, і є кілька практичних, якщо не очевидних причин його використання..

найкраще програмне забезпечення для письменників

Word має функції редагування Google Документів без зависань форматування. Коректори чи редактори можуть вносити зміни до файлу Word, не роблячи їх постійними. За допомогою функції «відстежувати зміни» ви можете переглянути всі запропоновані зміни та вирішити, приймати чи відхиляти їх.

Хоча це здається незначним перевернутим, це має величезні наслідки для професійного середовища. Формат файлу Word, .docx, приймається майже в кожній програмі для обробки тексту. Незалежно від того, кому потрібно надсилати свою роботу, ви можете бути впевнені, що вони зможуть її відкрити і форматування залишиться недоторканим.

Слово є корисним для написання, але воно залишає бажати кращого порівняно з Scrivener та WriteItNow. Найкращим сценарієм буде використання одного з цих інструментів для окреслення та написання вашого роману, а потім перенесення його в Word для форматування, редагування та розповсюдження.

Найкраще програмне забезпечення для написання сценаристів

Для тих, хто хоче потрапити на роботу на сріблястий екран, є кілька дуже специфічних програм.

Остаточний проект

Final Draft – це стандартне програмне забезпечення для сценарію. Він легко обробляє складне форматування сценарію та пропонує безліч функцій для планування сценарію, перш ніж починати писати.

кращий-написання-програмне-кінцевий-чернетка

Останній проект 11 вийшов минулого року, з новими функціями, такими як Нічний режим, підтримка зображень та співпраця в режимі реального часу. Проте існують більш старі функції, особливо це Beat Board, де ви можете впорядковувати історію ударів так, ніби вони були прикріплені до пробки. Це класичний спосіб побудувати сценарій та розмістити його в тому ж інтерфейсі, який ви вводите, щоб прискорити робочий процес.

Удари можна додатково організувати за допомогою Story Map. Ви можете використовувати його, щоб окреслити дії, сцени та послідовності та отримати уявлення на високому рівні про те, як розвивається ваша історія перед одним натисканням клавіші. Також корисно посилатися на свою Історичну карту під час написання, щоб переконатися, що ви розробляєте сцени органічним способом.

Заключний чернетка має інші інструменти для написання. Ви можете використовувати співпрацю в режимі реального часу, щоб запросити інших користувачів Остаточної чернетки працювати над вашим сценарієм, а спеціальний вікно чату дозволяє відмовлятися від ідей один від одного.

Ви також можете зберігати альтернативний діалог і в Остаточному чернеті. Це особливо корисно на ранніх стадіях написання, коли символи можуть бути не повністю розвинені. Зберігання кількох ідей підтримує розмову послідовною та дозволяє простий спосіб змінити спосіб того, як персонаж щось говорить.

найкраще написання-програмне забезпечення-альт-діалог

Остаточний чернетка включає понад 100 шаблонів, починаючи від сценаріїв фільмів до графічних романів, помічника форматування та SmartType, що є швидким способом заповнення імен символів у повторюваному діалозі.

Остаточний чернетка панує у вищих рисах. Однак, це намагається легко використовувати, особливо порівняно з Fade In, однією з наших почесних згадок. Від індексних карток до Beat Board багато чого відбувається, тож легко загубитися в підготовці і ніколи не починати писати.

За ціною 250 доларів він також пропонує здоровенну ціну. Незважаючи на це, це стандартне програмне забезпечення для сценаріїв сценаріїв, а агенції вже звикли бачити сценарії, відформатовані разом із ним. Програму використовували для Шрам, загублений, назад у майбутнє, божевільні чоловіки і більше. Якщо ви серйозно ставитеся до сценаріїв, Final Draught – це інструмент для вас.

Зникають

Fade In знімає фокус та концентрується на написанні. Він має простий інтерфейс, затемнений ззаду, тому ви можете блокувати відволікання та працювати над своєю історією. Однак, у нього є функції для планування та нагляду за вашим сценарієм.

найкраще написання-програмне забезпечення-зникнення

На відміну від Final Draw, Fade In підтримує декілька форматів файлів, а саме Final Draft (.fdx) та .pdf. Він також підтримує імпорт та експорт до Scrivener, Adobe Story та Celtx. Якщо ви перебуваєте з іншого програмного забезпечення або хочете переконатися, що ви надіслали сценарій у правильному форматі, Fade In накрив це.

Однак, це програмне забезпечення вибору для сценаристів, таких як Райан Джонсон (Зоряні війни: Епізод VIII – Останній джедай) через чудову зручність використання. Fade In дозволяє зосередитись на написанні, віддаляючи покажчики, удари та нотатки на користь обтічного інтерфейсу.

Він все ще дозволяє організувати індексні картки та додавати нотатки до свого сценарію, але зробити це складніше, ніж це в Final Draft. Зосередження уваги на письмі, що не відволікають увагу, відбувається ціною функцій, які в іншому випадку добре відволікали б ваше письмо.

Через це важко рекомендувати Fade In всім. Ви або закохаєтесь в інтерфейс і захочете працювати з чим-небудь іншим, або виявите, що йому бракує навігації до глибших функцій. На щастя, ви можете завантажити необмежену пробну версію для оцінки.

Celtx

Celtx – це безкоштовний онлайн-інструмент для кінофільму. Ми кажемо, що фільм, а не сценарій, тому що Celtx надає вам інструменти для завершення фільму на кожному етапі процесу. Інші інструменти, однак, коштують.

найкраще програмне забезпечення для письменників

Основою Celtx є його безкоштовний текстовий процесор, створений для форматування екранів. Інтерфейс простий у використанні, але не такий привабливий, як Fade In’s, а плаваюча панель інструментів праворуч містить список функцій для перегляду екрана.

Ви можете переглядати свої сцени за допомогою навігаційної вкладки, додавати примітки до певних розділів та переглядати каталог персонажів. Якщо ви платите, ви також отримаєте доступ до інших функцій Celtx, таких як список знімків та поломка.

Платні функції дозволяють Celtx виділитися. Після завершення чернетки ви можете використовувати набір інструментів для планування бюджету, розкладу, розкладок та розбиття сценарію. У ньому навіть є зона для управління важливими контактами та клієнтами, які можуть бути життєво важливими для виробництва.

Оскільки він заснований в Інтернеті, Celtx можна легко використовувати і для співпраці. Ви можете скористатися вкладкою “обмін” у верхній частині інтерфейсу для зв’язку з іншими користувачами. Там ви можете знайти письменників, акторів, продюсерів, режисерів та ін., Кожен з яких має рейтинги на основі виконаних проектів.

Celtx – це хороший безкоштовний варіант, але ви не повинні переходити на платний план, якщо не будете використовувати додаткові інструменти. Повний випуск продукції приноситиме вам $ 29,99 на місяць. Ви можете придбати Fade In прямо за ціною всього три місяці у Celtx.

Найкраще програмне забезпечення для журналістів

Остання група словотворців – це люди, які пишуть новини на життя. Оскільки їхні потреби дуже цілеспрямовані, так і їхні індивідуальні програми.

AP Stylebook Online

Стильний зошит AP давно став загальноприйнятим стилем для англійських ЗМІ. Раніше редактори копій, письменники та інші, що беруть участь у процесі публікації, потребували щорічно купувати друковану книгу стилів, щоб побачити нові записи та зміни.

кращий-написання-програмне забезпечення-ap-стилістики

Ви все ще можете придбати паперову копію, але інтернет-версія – це набагато більш цінний ресурс. Це однакова ціна з тією ж знижкою, якщо ви налаштовуєте автоматичне оновлення, але дозволяє отримати доступ до повної книги стилів на робочому столі, ноутбуці, смартфоні чи планшеті.

Як інтернет-живий ресурс, він має переваги перед версією для друку. Абоненти можуть скористатися функцією “Запитати редактора”, яка дозволяє шукати через архів питань, що надсилаються до редакторів стилістики AP. Якщо ваше запитання не вказано в списку, ви можете надіслати його безпосередньо до редакції.

Інші переваги спливають під час використання. Наприклад, ви можете шукати записи замість того, щоб переглядати сторінки або використовувати вбудовані аудіофайли для сотень слів, щоб почути, як вони вимовляються.

Для великих ЗМІ, які прагнуть спорядити своїх працівників копіями стилю стилю AP, найкращим варіантом є Інтернет-ресурс. Окрім знижок на обсяг та автоматичного поновлення, ви отримуєте можливість створювати власні записи та додавати їх до копій у своєму обліковому записі.

Нарешті, онлайн-версія стильового журналу AP оновлюється протягом року. Не потрібно чекати нової версії, щоб побачити, що редактори додають чи змінюють. Якщо ви хочете, це живий документ, який гарантує, що ваша публікація буде дотримуватися останніх інструкцій AP перед наступним тиражем друку.

Додаток Хемінгуей

Ернест Хемінгуей – один із найвпливовіших письменників, який коли-небудь клав перо на папір. Додаток Хемінгуей, браузерний інструмент, намагається виправити написання квітів, перевіряючи вашу копію на використання прислівників, пасивного голосу, складних фраз та зайвих довгих речень. Він також показує вам рівень читання та орієнтовний час читання.

найкраще написання програмного забезпечення-hemingway-додаток

Це може вписатись у наступний розділ, але журналістам це здається більш природним, особливо тим, хто працює для інтернет-видань. Це не стосується механіки написання. Натомість він намагається ущільнити те, що ви говорите, для більш чіткої та чіткішої копії.

Незважаючи на це, це не перший інструмент для виконання цього завдання. Хоча додаток Хемінгуей унікальний, оскільки дозволяє форматувати перед редагуванням. Хоча вам доведеться переформатувати в будь-якому текстовому редакторі, який ви використовуєте, форматування в додатку дає змогу ігнорувати, наприклад, фрагменти речень у пунктах кулі, або ігнорувати складні фразові фрази..

Найкраще в тому, що це безкоштовно. Ви можете використовувати додаток Hemingway у будь-якому браузері без необхідності місцевого програмного забезпечення чи розширення для браузера. Це швидкий спосіб перевірити своє написання, перш ніж надсилати його масам, які ми радимо перевірити.

Почесне згадування: VPN

Хоча сама не пише програмне забезпечення, віртуальна приватна мережа все ще, технічно, програмне забезпечення – принаймні, додаток. Це невільне визначення, звичайно, але VPN – це один з найважливіших інструментів для використання журналіста.

найкраще програмне забезпечення для письменників

Якщо ви не знаєте, VPN шифрує ваш інтернет-трафік, приховуючи вас від державних установ, постачальників послуг Інтернету та інших пильних очей, які можуть захотіти прослухати ваші дані. Ваша оригінальна IP-адреса замінюється новою, і з’єднання, що надходить з вашого комп’ютера, захищене високоякісним шифруванням. По суті, ви можете вийти по-справжньому інкогніто в Інтернеті.

Незважаючи на те, що журналісти мають використовувати декілька методів, щоб захистити себе в Інтернеті, ми посіли перше місце, використовуючи VPN, в нашому посібнику щодо конфіденційності для журналістів. Справа в тому, що журналісти піддаються більшому ризику снування та кіберзлочинності, тому зникнення під час проведення досліджень важливо, особливо за ризикованих обставин.

Журналістам не варто погоджуватися на будь-яку VPN. Найкращі безкоштовні VPN-провайдери, незважаючи на велику цінність, не пропонують достатній захист, а провайдери середньої дороги, такі як PIA, використовують нешироке шифрування, хоча ви можете підвищити безпеку PIA, як це можна прочитати в нашому огляді приватного доступу до Інтернету.

Більшість кращих постачальників VPN працюватимуть добре, але ми радимо піти далі та вибрати постачальника з наших кращих VPN-сервісів для Китаю. Якщо китайські кігті проти конфіденційності не можуть зламати ці тунелі, ніхто не може.

На щастя, один постачальник займає перше місце в обох випадках: ExpressVPN. Це найшвидший постачальник VPN, який ми протестували, окрім того, що є найбільш захищеним. Незалежно від того, підключаєтесь ви до темної мережі за допомогою совка або просто намагаєтеся передати UK Netflix – він також виграв наш найкращий посібник з VPN для Netflix – ExpressVPN – це головний варіант.

Ви можете дізнатися більше про те, як працює служба та як зареєструватися в нашому огляді ExpressVPN.

Коректування, редагування та інші інструменти для написання

Звичка писати та переглядати – найкращий інструмент редагування, але є програми, які можуть полегшити ваше життя. Ось декілька інструментів для запису, які можуть бути корисними до та після введення клавіші.

ProWritingAid

ProWritingAid – найкращий інструмент для коректури та редагування на ринку. Він інтегрується з основними текстовими процесорами, включаючи Word, Google Docs, Scrivener та OpenOffice. Платна версія – це копійка, але ви можете безкоштовно редагувати до 500 слів за допомогою онлайн-перевірки ProWritingAid..

Після перевірки документа, ProWritingAid генерує 20 звітів. Існує загальний аналіз, такий як стиль та граматика, але він також має унікальні звіти. Наші улюблені звіти – це липке речення, яке викреслює клейові слова (200 або близько цих найпоширеніших англійських слів), а також послідовність, яка гарантує вам послідовність у написанні, написанні великої літери та пунктуації.

Ви можете прочитати про різні звіти, створені ProWritingAid тут.

Хоча це і здорова ціна. Підписка на Premium працює 50 доларів на рік, і це єдиний спосіб отримати доступ до інтеграції ProWritingAid з іншими програмами. Також не включаються перевірки плагіату. За них ви будете отримувати 1 долар за кожну.

Проте ProWritingAid відрізняється від такого варіанту, як Grammarly – про який ми поговоримо далі – через його сторонні інтеграції. Він також вільно передає свій веб-API, тому інші програми можуть використовувати його внизу.

Граматично

Grammarly відмовився від фактичного інструменту коректування після відкликання підтримки для Документів Google. І все-таки це швидкий спосіб перевірити граматику, стиль та правопис у своєму браузері чи на робочому столі.

У вашому браузері хоч трохи непомітно. Коли це працює, це приємно мати, але часом воно лускає. Найкращий випадок використання – встановити локальну програму для Microsoft Word і зробити там перевірку або скопіювати текст у програму.

Це не чарівна сироватка для вашої копії. Граматично, як випливає з назви, найкраще виправляти граматику, а не редагувати свою роботу. Безкоштовна версія – це в основному перевірена орфографія, яка виправляє такі речі, як пасивний голос, неправильна пунктуація та речення, що виконується.

Версія Premium може зробити набагато більше, включаючи покращену перевірку словникового запасу, більш детальну перевірку граматики та контексту та рекомендації щодо стильових особливостей жанру. Premium навіть постачається з детектором плагіату, який перевіряє вашу копію на понад 16 мільярдів веб-сторінок, що особливо корисно для студентів.

Це здається найбільш природним домом для Grammarly. Студенти, які ще здобувають свої підшипники для письма, знайдуть це незамінним інструментом для проведення остаточної перевірки перед тим, як обернути документи. З іншого боку, професіонали можуть знайти для цього певну користь, але недостатньо для виправдання ціни.

Mindnode

Насичуючи, Mindnode доступний лише для macOS та iOS. Це веб-інструмент, який дозволяє організувати думки на високому рівні для створення історії або написання паперу. Є альтернативи для Windows, але жодна з них не справляється зі спорадичним характером створення сюжетної мережі з такою ж витонченістю.

Під час мозкового штурму ви можете швидко додавати записи до своєї мережі. Клацніть правою кнопкою миші, щоб додати основні вузли. Звідти, просто натиснувши біля основного вузла, створить рядок і запис, прив’язаний до нього. Немає панелей інструментів чи меню, про які слід турбуватися. Як тільки ви зможете набрати текст, ви можете отримати свої ідеї на віртуальній сторінці.

Вузли – це не лише для введення тексту. Ви можете перетягувати файли, зображення чи посилання зі свого робочого столу чи браузера в Mindnode, і він приєднає їх до основного вузла, над яким ви працюєте. Можна навіть перетягувати нотатки довгої форми в інтерфейс і додавати їх до записів. Ця функціональність добре працює з Evernote, нашим першим вибором найкращих додатків для запису приміток (читайте наш огляд Evernote).

Буде центральною темою у вашій мережі, і ви можете перетягнути вузли до цієї теми, щоб побачити, як все підключається. Mindnode дозволяє також продовжувати розгалуження шляхів, тому ви завжди можете додати більше деталей до певного розділу.

Після завершення контуру ви можете встановити певні розділи як “завдання”. Це дозволить вам експортувати вибрані вами елементи до додатків, як-от «Речі», «OmniFocus» або «Нагадування». Ви також можете синхронізувати або експортувати весь контур у різні формати, включаючи FreeMind та OPML.

Фінальні думки

Письменники мають у своєму розпорядженні багато інструментів, і ми лише охопили частину варіантів нашого списку. Хоча ми вважаємо, що наші вибори найкращі для відповідних категорій, ви можете скористатися іншим інструментом, якщо функції будуть узгоджуватися з тим, що ви намагаєтеся виконати..

Тим не менше, якщо вам незрозуміло, з чого слід почати, найкраща ставка дотримуватися наших виборів. WriteItNow – це індивідуальний інструмент для романістів, Fade In – це галузеве стандартне програмне забезпечення для сценаріїв, а стильний зошит AP – обов’язковий для журналістів.

Чи є програми для написання, які ми пропустили? Повідомте нам, що ви використовуєте в коментарях нижче, і, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map