Найкраще хмарне сховище для слабкості в 2020 році

Що стосується послуг ділових повідомлень, Slack – один з найкращих. Він не тільки забезпечує чудовий досвід користувачів, але також має масову екосистему сторонніх додатків. Крім того, що має понад 1500 додатків, Slack також чудово інтегрується з усіма улюбленими програмами для зберігання хмар. Ми створили цей посібник із найкращого хмарного сховища для Slack, щоб допомогти вам вибрати найкращий варіант для ваших потреб та отримати право на роботу.


Зазвичай для обміну документами у ваших чатах з Slack потрібно скопіювати посилання з будь-якої служби зберігання, яку ви використовуєте, і вставити її у свій канал або в прямий чат. За допомогою інтеграції обмін документами на Slack із сумісного сервісу хмарного зберігання настільки ж просто, як натискання кнопки або введення команди.

Наш улюблений варіант – Egnyte Connect, з ряду причин, про які ми розповімо нижче. По-перше, давайте розглянемо нашу повну п’ятірку.

Кращі хмарні сховища для слабкого користування

 1. Egnyte Connect
 2. Google Диск
 3. Dropbox
 4. Коробка
 5. OneDrive

1. Egnyte Connect

Egnyte Connect – це послуга хмарного зберігання, яку ми розглядали в нашому повному огляді Egnyte Connect як “ідеальну майже для кожного малого бізнесу”, і вона чудово вписується у Slack. Як окремий сервіс, Egnyte – це найкраща доступна послуга EFSS (синхронізація та спільне використання файлів підприємства) та послуга з найвищим рейтингом у нашому посібнику.

Egnyte Connect пропонує чотири плани, починаючи від 1 ТБ до 10 ТБ, плюс масштабований план, який вимагає зв’язатись безпосередньо з Егнітом за пропозицією. Плани починаються від 8 доларів на місяць, і хоча існує безкоштовна пробна версія, Egnyte не пропонує жодних варіантів безкоштовного зберігання, як деякі інші послуги. Оскільки Egnyte основну увагу приділяє бізнесу, кожен план підтримує декількох користувачів.

додатки-додатки

Підключення Egnyte до Slack – це простий процес, який ви можете завершити за менше хвилини, якщо у вас вже є обліковий запис Egnyte. Просто додайте його через опцію “додати додатки” під прямими повідомленнями.

Після цього ви можете ділитися файлами кількома різними способами. Перший спосіб – набрати “/ Egnyte” в будь-який Slack чат і натиснути клавішу Enter. Меню Egnyte з’явиться як повідомлення, яке бачите лише ви. Звідти ви можете поділитися, завантажити та поділитися, відвідати веб-сайт Egnyte або відкрити сторінку довідки.

Ви також можете ділитися файлами на Slack безпосередньо з Egnyte, якщо ви встановлюєте Slack через “програми & інтеграції ».

егеніт

Egnyte також інтегрується як з Google Docs, так і з Microsoft Office 365, і ви можете створювати та редагувати файли Docs та Office в Egnyte. Ви також можете поділитися цими файлами на Slack безпосередньо з Egnyte, що чудово підходить для співпраці.

Egnyte серйозно ставиться до безпеки за допомогою 256-бітного шифрування AES, багатофакторної аутентифікації та шифрування нульових знань, хоча для нульових знань потрібен план Enterprise. Хороша новина полягає в тому, що Boxcryptor захистить ваші файли, якщо ви вибрали менший план Egnyte.

Інші речі, які нам подобаються у Egnyte Connect

Egnyte Connect добре доповнює Slack при обміні файлами в каналах і робить це на крок далі, будучи видатним постачальником хмарних сховищ. Його здатність створювати та редагувати як файли Microsoft, так і Google означає, що за допомогою двох програм ви можете спілкуватися з колегами та зберігати, створювати, ділитися та співпрацювати на більшості типів документів.

Дійсно, єдиний недолік Егніта полягає в тому, що, хоча існує пробний період, немає жодного варіанту безкоштовного зберігання. Хороша новина полягає в тому, що існує низький бар’єр для входу, що має 1 ТБ пам’яті за 10 доларів на місяць.

2. Диск Google

Якщо ви дивитесь YouTube, слухаєте Google Play Музику, маєте смартфон Android, ходите до школи чи на роботу, швидше за все, ви придбали обліковий запис Google десь по дорозі. Це означає, що ви можете отримати доступ до Google Диска, де б не знаходились додатки та мобільні додатки.

привід

Google Drive – надзвичайно популярний хмарний сервіс для зберігання даних, який поєднує решту служб Google – включаючи Документи Google – для створення резервної копії файлів та зберігання фотографій, відео та документів. Google Drive також інтегрується з цілою кількістю послуг, включаючи Slack.

Підключення Google Drive до Slack – це той самий процес, що і Egnyte. Після встановлення вам буде запропоновано підтвердити автентифікацію свого облікового запису Google, а потім ви запустите та працюєте. 

Після налаштування Диска Google ви можете не лише надавати спільний доступ, але й створювати нові документи на своїх каналах, де інші можуть отримати доступ до ваших щойно створених файлів. Усі ці функції можна отримати з піктограми скріпки в будь-якому вікні чату Slack.

драйвер

В цілях безпеки Google Drive використовує 128-бітове шифрування AES та двофакторну автентифікацію, хоча йому не вистачає захисту з нульовими знаннями. Boxcryptor може легко виправити це, хоча зробивши нульові знання не проблемою. 

Хоча безпека Google хороша, в минулому у неї виникли деякі проблеми конфіденційності, зокрема участь у PRISM, про які можна прочитати більше в нашому огляді Диска Google.

Google Drive є в комплекті з Google One і постачається з чотирма стандартними варіантами зберігання – від 15 ГБ безкоштовно, аж до 2 ТБ за 9,99 доларів на місяць. Хоча це може бути не так багато, як пропонує Egnyte, ми цінуємо безкоштовне сховище, а план на 2 ТБ недорогий.

Інші речі, які нам подобаються в Google Диску

Google Drive – це дивовижна послуга хмарного зберігання з чудовою інтеграцією сторонніх виробників. Підключення до Slack легко, а також використання Google Диска дуже просто. Ми хочемо, щоб пошук файлів для спільного використання в Slack мав більше організаційних можливостей, хоча обмін все ще керується.

Google Drive також має унікальну можливість створювати документи безпосередньо в Slack, що додає елемента зручності, хоча йому не вистачає доступного місця для зберігання більше 2 ТБ. Google Drive також викликає певні проблеми щодо безпеки, що є основною причиною того, що Диск увійшов до Егніта.

3. Dropbox

Dropbox існує вже давно. Як і Google, у Dropbox були проблеми, пов’язані з безпекою, включаючи PRISM та великі порушення безпеки. При цьому, Dropbox використовує 256-бітове шифрування AES, двофакторну аутентифікацію та сумісний з Boxcryptor, що додатково знімає проблеми безпеки. Детальніше про Dropbox та його безпеку читайте в нашому огляді Dropbox.

дробовик

Підключення Dropbox до Slack працює так само, як ми описали вище. Просто встановіть Dropbox з меню «додати додатки» і, підключившись, ви можете ділитися документами зі значком скріпки.

Як програмне забезпечення для зберігання хмарних даних, Dropbox дозволяє створювати документи за допомогою Microsoft Office та Google Docs безпосередньо з інтерфейсу Dropbox, впорядковуючи процес створення до спільного доступу. За допомогою Dropbox ви також можете створювати примітки за допомогою паперу та підписувати документи за допомогою HelloSign.

дропбокс

Окрім свого безкоштовного плану на 2 Гбайт, Dropbox має два платні індивідуальні плани: 2 ТБ та 3 ТБ за 9,99 доларів на місяць та 16,58 доларів на місяць відповідно. Також є три бізнес-плани, включаючи Стандартний план, який передбачає 5 ТБ за 12,50 долара на кожного користувача на місяць, і Розширений план, який отримає вам стільки місця, якого ваша команда потребує за 20 доларів на користувача на місяць. 

Існує також план Enterprise, який пропонує налаштовані рішення, але вам потрібно буде зв’язатися з Dropbox для отримання пропозиції. Ви також можете ознайомитися з параметрами бізнесу в нашому огляді Dropbox Business.

Інші речі, які нам подобаються в Dropbox

Dropbox – це дуже ефективний сервіс із великими варіантами хмарного зберігання та корисними функціями. Dropbox був би оцінений вище, якщо не через багаторазові проблеми безпеки, хоча це все-таки послуга, на яку варто звернути увагу.

4. Коробка

Box – це ще одна послуга, яка найкраще оцінюється в нашому найкращому огляді EFSS. Сам сервіс простий у користуванні та навігації. Він працює як традиційний файловий менеджер, і головна сторінка має зручний доступ до ваших файлів і майже всі інші корисні функції, які пропонує Box. Звичайно, є налаштування, але насправді немає функції, яка є закопаною в меню.

ящик

Підключення Box з Slack просто вимагає встановити додаток та автентифікувати Box. Коли це не виходить, ви можете ділитися файлами одним із двох способів. Перший спосіб полягає у значку скріпки, а другий спосіб – набрати “/ Box” у вікні чату Slack, яка також надасть вам параметри спільного використання..

боксер

Як і Egnyte та Dropbox, Box дозволяє вам створювати документи на власній основі за допомогою Microsoft Docs та Google Документів, а також ви можете створювати нотатки за допомогою програми Box note. Ви можете створити порожню замітку і почати з нуля, або ви можете скористатись одним із бізнес-орієнтованих шаблонів.

Box пропонує безкоштовний індивідуальний план 10 Гб та персональний план Pro 10 доларів на місяць із 100 Гб пам’яті. Box також пропонує бізнес-плани, включаючи низку необмежених планів, які надають різні переваги, такі як відповідність HIPAA та делегування адміністратора, залежно від вибору плану. Детальніше про плани та ціни Box ви можете прочитати в нашому повному огляді Box.

Інші речі, які нам подобаються в коробці

Для безпеки Box використовує 256-бітове шифрування AES та 2FA. Boxcryptor може додатково захистити коробку за допомогою шифрування в кінці, захищаючи вашу інформацію від небажаних очей.

Box – це послуга, яку легко вивчити, і вона пропонує необмежене зберігання для необмежених користувачів у багатьох своїх бізнес-планах. Він також надає підтримку Office та Google Docs та кілька способів обміну файлами в межах Slack. 

Однак бокс втрачає очки в одній з основних категорій. Box має неймовірно невеликий ліміт завантаження файлу, який може перевищувати 5 Гб. Для порівняння, Google Drive дозволяє завантажувати до 5 ТБ.

5. OneDrive

OneDrive – це хмарний сервіс зберігання даних у Microsoft, і він працює дуже добре. Підписка на OneDrive – це також підписка на Office 365, що означає доступ до потужного і перевіреного часом пакета Office Microsoft..

одинпроїзд

Хоча технічно можна придбати 100 Гб пам’яті – без доступу до Office 365 – за 1,99 долара на місяць, варто платити 6,99 доларів на місяць за 1 ТБ пам’яті, Office 365 та всі інші функції, які постачаються з обліковим записом Office 365, який ви можна прочитати про це в нашому огляді OneDrive.

Підключення OneDrive до Slack – це той самий процес, що й решта списку. Після аутентифікації ви можете легко ділитися файлами за допомогою значка скріпки. Ви також можете ввести “/ OneDrive”, щоб відключити обліковий запис або скинути налаштування.

onedriveshare

OneDrive використовує 256-бітне шифрування AES плюс 2FA для захисту вашого облікового запису. Хоча OneDrive не забезпечує шифрування нульових знань, Boxcryptor охопив вас, якщо ви цього хочете.. 

Незважаючи на те, що OneDrive має досить гарну безпеку, Microsoft, як повідомляється, також бере участь у PRISM. Докладніше про OneDrive, PRISM та безпеку Microsoft ви можете прочитати в нашому повному огляді OneDrive.

Інші речі, які нам подобаються в OneDrive

OneDrive добре працює з Slack, і більшість планів постачаються з Office 365, завдяки чому OneDrive є потужним будинком для бізнесу. На жаль, участь Microsoft у PRISM ставить під сумнів їх серйозність, коли мова йде про вашу конфіденційність. Однак якщо у вас вже є обліковий запис Microsoft або ви віддаєте перевагу OneDrive, ви можете вжити заходів для подальшого захисту свого облікового запису, і OneDrive все ще є хорошим варіантом.

Прочитайте наш Dropbox vs Google Drive vs OneDrive, щоб побачити, як вони порівнюються. 

Що є найкращим хмарним сховищем для слабкої роботи?

Вибираючи найкраще хмарне сховище для Slack, ми хотіли переконатися, що кожна послуга добре поєднується з Slack, і що, як фактичний постачальник хмарних сховищ, кожен варіант має гідний вибір планів зберігання. Усі хмарні сервіси зберігання даних, які інтегруються з Slack, – це популярні сервіси, в основному ці поля відмічаються здебільшого..

Ми також перевірили наявність додаткових функціональних можливостей, таких як можливість створювати документи в чаті або на каналі або мати можливість ділитися файлами з командою. Нарешті, ми оцінили безпеку кожної служби зберігання хмар, щоб переконатися, що ваші файли захищені від небажаних очей.

Фінальні думки

Хоча всі сумісні постачальники хмарних сховищ Slack досягають однієї основної мети, всі вони мають різні функції за кадром, а також різну ступінь безпеки та конфіденційності. Використовуючи їх усі, ми класифікували Egnyte Connect як хмарне сховище номер один для Slack, оскільки це дозволяє вам правильно працювати, використовуючи його. 

Підтримка додатків сторонніх програм Egnyte доповнює Slack, і файлами можна легко ділитися з вашими каналами як від Slack, так і з Egnyte. Ви також можете створювати та редагувати документи Office та Google безпосередньо всередині Egnyte, а це означає, що ви можете керувати багатьма лише двома програмами.

Як завжди, ми б хотіли почути ваш прийом. Чи погоджуєтесь ви з нашим вибором, чи ви вибрали інший варіант як свій улюблений? Чи є хмарний сервіс зберігання даних, який, на вашу думку, сумісний із Slack? Повідомте нас у коментарях і подякуйте за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map