Найкраще хмарне сховище для кількох користувачів у 2020 році: працюємо разом

Інтернет змінив спосіб, як ми працюємо як особи, що полегшує нам співпрацювати над проектами як команда. Хмарне зберігання – це потужний спосіб для групи однодумців отримати доступ до одних і тих же файлів, будь то для ділових чи особистих потреб.


Багато хмарних служб зберігання даних розроблені з урахуванням індивідуальних користувачів, але це не робить їх гарним рішенням для багатьох користувачів. Хоча деякі провайдери дозволяють ділитися файлами з іншими користувачами, вони не завжди є ідеальним рішенням для співпраці. 

Щоб допомогти вам знайти найкраще хмарне сховище для декількох користувачів, ми склали цей список із семи хмарних служб зберігання даних, котрий з кожного зробить обмін файлами та співпрацею легким.

Що є кращим хмарним сховищем для кількох користувачів?

Ми одразу розповімо вам про наш улюблений хмарний сховище для кількох користувачів: Egnyte Connect. Однією з ключових особливостей, яка потребує кількох користувачів, є можливість співпраці над документами, і саме тут Egnyte справді світить. Він пропонує чудову інтеграцію з Office Online, що дозволяє багатьом користувачам працювати над одним документом в режимі реального часу.

Хоча Егніт – наш улюблений, у нас є інші претенденти для вас. Детальніше про кожну з них ви можете прочитати нижче.

 1. Egnyte Connect – необмежена кількість користувачів за ціною
 2. Google Drive – найкращий безкоштовний хмарний сховище для кількох користувачів
 3. Tresorit – безпечне зберігання файлів
 4. OneDrive for Business – повна інтеграція Office
 5. Dropbox for Business – старий вірний пакує удар
 6. Sync.com – безпека та безкоштовний план
 7. pCloud – чудово підходить для обміну фотографіями

Google Drive наближається до другого і, як і Egnyte, пропонує потужні функції співпраці з інтеграцією в Google Docs. В інших параметрах списку відсутні інструменти для співпраці, але все ж пропонуються корисні варіанти спільного використання файлів. Давайте докладніше розглянемо кожного постачальника.

1. Егніт

Наш вибір номер один для декількох користувачів – Egnyte. Якщо ви прочитали наш огляд Egnyte, то також дізнаєтесь, що він набирає високі оцінки за швидкість, простоту використання та ціноутворення. Ось чому воно перебуває в нашому списку найкращих постачальників файлів для синхронізації файлів та спільних постачальників. 

egnyte-connect-поділення папок

У Egnyte ви створюєте посилання для будь-яких файлів або папок, якими ви хочете поділитися. Потім ці посилання можна надсилати електронною поштою або через додаток для ділових повідомлень. Ви можете встановити термін дії посилання після встановленої кількості завантажень або навіть після певної дати. 

Ви можете запросити людей отримувати доступ до ваших файлів і папок з різними рівнями дозволу, які допоможуть вам обмежити контроль, з очевидними описами, такими як “переглядач” або “редактор”. Наприклад, категорія “повна” схожа на “редактор”, але вона також дає користувачам дозвіл на переміщення або видалення файлів і папок, що “редактори” не можуть робити. 

Однією з найважливіших причин того, що Egnyte знаходиться у верхній частині нашого списку, є його безпроблемна інтеграція в Microsoft Office. Використовуючи Office Online, кілька користувачів можуть відкривати один і той же документ і співпрацювати над ним у режимі реального часу. Ви також можете зберігати документи Office в Egnyte безпосередньо з додатків.

Egnyte Security

Egnyte дозволяє зіставити ваші онлайн-папки на віртуальний мережевий диск, що робить пошук спільного файлу таким же простим, як і пошук локального файлу на ноутбуці. Він також копіює дозволи довідників, тобто вам не потрібно встановлювати дозволи двічі.

Egnyte використовує стандартне 256-розрядне шифрування AES, хоча зберігає копію вашого ключа шифрування, тому це не варіант з нульовим знанням. Облік Office пропонує 5 ТБ пам’яті за 8 доларів на кожного користувача на місяць, до 25 користувачів. Більшому бізнесу потрібно платити 20 доларів за кожного користувача щомісяця, з 10 ТБ пам’яті. 

Для малого бізнесу або приватних осіб командний рівень включає 1 ТБ пам’яті за 10 доларів на кожного користувача на місяць, але лише для максимум трьох користувачів.

2. Диск Google

Як ми вже згадували в попередньому огляді Google Диска, це просто один з найкращих інструментів хмарної співпраці. Він також має гнучкі варіанти зберігання та чудову підтримку клієнтів. Однак, оскільки це продукт Google, ви, можливо, захочете інвестувати в деякі додаткові інструменти для захисту конфіденційності.

папка google-drive-sync

Google Диск дозволяє створювати посилання для своїх файлів чи папок, якими ви зможете ділитися за допомогою електронної пошти чи інших служб обміну повідомленнями. Як і Egnyte, ви можете встановити різні рівні дозволів (наприклад, “можна редагувати” або “коментувати”), але вони трохи обмежені за обсягом. На відміну від Egnyte, немає можливості захищати паролі посиланнями або встановлювати терміни придатності. 

Що відрізняє Google Drive (і робить його нашим вибором номер два), це його міцна інтеграція з Google Docs, який є сильним конкурентом для Office, з подібними інструментами та функціями. Це також полегшує роботу з документами разом з колегами, з кількома користувачами, які можуть додавати коментарі, зміни та пропозиції в режимі реального часу.

Конфіденційність Google Диска

Google Drive використовує 128-бітове шифрування AES для файлів у русі, але 256-бітове шифрування AES для файлів у спокої. Тривожно, що положення та умови дають Google право сканувати ваші хмарні файли на предмет незаконного вмісту. Це також дозволяє їм збирати інформацію про вас для маркетингових цілей. 

Це проблематично для окремих користувачів, а також для підприємств, які серйозно ставляться до конфіденційності. Погляньте на наш огляд Boxcryptor, якщо ви шукаєте варіанти шифрування, щоб перешкодити Google отримувати інформацію про ваші файли та електронні листи.

Google Drive використовує глобальну серверну мережу Google, тому передача файлів, як правило, швидка на локальні сервери. Ви можете налаштувати хмарний мережевий диск на робочому столі за допомогою селективної синхронізації, щоб запобігти заповненню файлів хмари на вашому жорсткому диску. Однак для цієї функції немає підтримки Linux. 

Google Drive дуже доступний, якщо ви виберете правильний варіант. Бізнес-користувачі з Google Suite отримують необмежену кількість пам’яті на Диску Google лише 12 доларів на місяць на користувача, хоча це обмежено 1 ТБ на особу, якщо у вас є п’ять користувачів або менше.

3. Тресорит

Назва Tresorit походить від німецького слова, що означає vault або strong room. Це так, як підходить ім’я постачальника хмарного сховища, орієнтованого на безпеку. Як ми обговорювали в нашому огляді Tresorit, безпека є однією з головних її сильних сторін. Хоча безпека та конфіденційність стоять на передньому плані, він також добре обробляє обмін файлами.

tresorit-share-папка

Як і Google Drive, Tresorit дозволяє обмінюватися файлами чи папками за допомогою посилання, яким ви можете ділитися електронною поштою та іншими платформами. Якщо ви хочете поділитися “тресором” – приватною та захищеною папкою – ви можете поділитися ним лише з іншими користувачами Tresorit. Оглядова сторінка дозволяє вам відслідковувати надіслані вами посилання, а також дозволу на файли та папки в цілому. 

Велика продажна точка для Tresorit – це шифрування нульових знань, і це постачальник, якого ми раніше рекомендували як одного з найкращих хмарних операторів зберігання хмарних знань. Це означає, що Tresorit не має доступу до ключів, необхідних для розшифровки ваших даних, залишаючи вас під контролем.

Для підприємств це забезпечує максимальний контроль над найчутливішими файлами. Якщо ви забудете свій пароль, ви назавжди втратите доступ до своїх файлів. Якщо це вас хвилює, зберігайте свій пароль в одному з найкращих менеджерів паролів для малого бізнесу, щоб захистити свої дані.

Безпека Tresorit 

На додаток до шифрування нульових знань, Tresorit використовує TLS, щоб захистити ваші дані від атаки “посередник” при підключенні до серверів Tresorit. Він також має двофакторну автентифікацію, щоб захистити ваш обліковий запис. Ми також високо оцінили Tresorit за підтримку Linux, завдяки чому він став найкращим хмарним сховищем для списку Linux.

Проте безпека Tresorit приносить перевагу. Малий бізнес може взяти план Tresorit з 1 ТБ пам’яті за 20 доларів на місяць на користувача (максимум дев’ять користувачів). Цінові знижки можуть зробити повний бізнес-план дешевшим, підтримуючи 10 або більше користувачів на рівні 12 доларів на користувача на місяць, знову ж таки з 1 ТБ пам’яті.

4. OneDrive for Business

Вступ Microsoft у світ хмарних сховищ виграє від потужної інтеграції з іншими продуктами, насамперед Office. Як ви побачите в попередньому огляді OneDrive, все ж у цьому є більше, ніж просто інтеграція в Office.

onedrive-web-share-folder

Як і провідні постачальники, OneDrive for Business підтримує спільні файлові посилання. Вони пропонують ще кілька варіантів, ніж Google Диск, але паролі та термін дії посилань. “Спільне” меню дозволяє відслідковувати файли, якими ви раніше ділилися, а також файли, якими спільно ділилися з вами інші.

Інтеграція з Microsoft Office вбудована, хоча вона обмежена онлайн-веб-додатками на найдешевших планах OneDrive. Якщо ви плануєте використовувати спільну документацію, OneDrive for Business дозволяє багатьом користувачам редагувати файли та бачити зміни в режимі реального часу.

OneDrive для бізнес-планів та підтримки

Якщо ви використовуєте Windows, ви побачите OneDrive в Windows 10 безпосередньо як папку для зберігання (доки ви ввійшли, щоб ним користуватися). OneDrive також постачається з підтримкою мобільних додатків для Android та iOS, а також підтримкою для macOS, але клієнта Linux немає.

Якщо ви купуєте OneDrive for Business, ви можете придбати кілька планів. Деякі пропонують сховище OneDrive, а інші включають доступ до повного пакету Office. План 1 пропонує 1 ТБ пам’яті та підтримки для Office Online за 5 доларів на кожного користувача на місяць. План 2 схожий, хоча він пропонує необмежений обсяг пам’яті за 10 доларів на користувача на місяць.

Office 365 Business Premium включає підтримку настільного пакета Office з необмеженим обсягом пам’яті 12,50 долара на користувача на місяць.

5. Dropbox для бізнесу

Dropbox – звичний постачальник хмарних пам’яток для окремих користувачів. Однак, як пояснюється в огляді Dropbox for Business, бізнес-версія містить кілька корисних додаткових функцій для декількох користувачів.

egnyte-vs-dropbox-dropbox-business-обмін файлами

Інтеграція з Office Online робить її хорошим конкурентом OneDrive for Business, що дозволяє вам співпрацювати над документами з іншими користувачами, маючи можливість вносити зміни, а також додавати примітки та коментарі. Він також інтегрується з низкою інших додатків продуктивності, що дозволяє вам обмінюватися файлами безпосередньо на Slack, що робить його одним з найкращих хмарних сховищ для варіантів Slack.

Як і інші основні хмарні сервіси, ви можете ділитися посиланнями на файли з опціями захисту паролем та терміну дії. Ви також можете обмежувати завантаження файлів, дозволяючи ділитися файлами для перегляду, але без можливості експортувати їх в інше місце.

Dropbox для шифрування бізнесу

Dropbox for Business використовує блокове копіювання файлів на рівні, щоб під час оновлення файлу завантажувалися лише зміни у ваш файл. Це прискорює процес завантаження файлів, що полегшує співпрацю декількох користувачів з більшими файлами проекту.

Dropbox for Business працює на рівні 12,50 дол. США на місяць за 5 ТБ пам’яті або 20 доларів за необмежений обсяг пам’яті за розширеним планом. Плани необмеженого зберігання є досить рідкісними, тому Dropbox for Business є одним з найкращих необмежених постачальників онлайн-сховищ.

6. Sync.com

Sync.com – один з наших улюблених постачальників пам’яті, що пропонує швидкість, безпеку та простоту використання за доступною ціною. Це також найбезпечніша служба хмарного зберігання даних. Він регулярно потрапляє у верхній список нашого списку для окремих користувачів, і він все ще може запропонувати щось для ділових користувачів, як пояснюється в огляді Sync.com.

sync.com-sync-web-додаток

Бізнес-користувачі мають додаткові можливості спільного використання файлів порівняно з типовими користувачами Sync.com, пропонуючи дати закінчення терміну дії, обмеження завантаження та захист паролем. Існують також додаткові дозволи користувачів, які дозволяють іншим користувачам запрошувати файли або бачити інших спільних користувачів. 

Sync.com реалізує шифрування нульових знань, яке, як ми вже пояснювали раніше, дає вам контроль над вашими ключами шифрування. Будучи одним із найкращих хмарних сховищ у Канаді, він виграє від підпорядкування жорстких законів про конфіденційність Канади.

Sync.com не дозволяє сторонній стороні отримувати доступ до своєї послуги, яка є або зворотною стороною, або вниз, залежно від точки зору. Неможливо інтегруватися з Office, Google Docs або іншими платформами, тому співпраця є досить жорсткою. Ось чому цей інакше фантастичний постачальник поки що потрапив до нашого списку для багаторазового зберігання користувачів.

Плани цін Sync.com

Як один з найкращих хмарних сховищ для версій, ви не здивуєтесь, що бізнес-плани Sync.com дозволяють необмежену версію. Це означає, що, якщо вам потрібно повернутись до більш старої версії файлів, ви можете – незалежно від того, наскільки далеко ви хочете піти. Це доступно лише на платних планах, оскільки для безкоштовних акаунтів застосовується обмеження на 30 днів.

Sync.com пропонує три щорічні плани, спрямовані на ринок бізнесу. Найнижчий рівень, що становить лише 5 доларів США на місяць, включає 1 ТБ пам’яті для кожного користувача. Тим часом, 4 ТБ пам’яті для кожного користувача коштує 8 доларів щомісяця, або набагато більший 10 ТБ на кожного користувача доступний за 15 доларів щомісяця.

7. pCloud

Можливо, трохи несправедливо розміщувати pCloud в нижній частині обласного сховища для зберігання хмар. Як пояснюється в нашому огляді pCloud, він пропонує надійну безпеку та потужні мультимедійні функції за гідну ціну. Як і Sync.com, однак, це не найкращий варіант співпраці.

pcloud-web-share-folder-options

Без інтеграції Office або Google Docs, pCloud не спрощує команд, які хочуть працювати над одними файлами. Однак обмін файлами простий у системі, подібній до Google Диска. Просто натисніть “надати доступ”, щоб створити посилання, яким ви можете поділитися з іншими, або для перегляду чи редагування файлів. pCloud також дозволяє захистити ваші файли паролем і встановити термін придатності для ваших посилань.

Безпека та ціни pCloud

Безпека досить сильна завдяки pCloud, який використовує протокол TLS для захисту ваших даних під час транспортування під час завантаження. Стандартна версія pCloud вимагає платити додаткову плату за pCloud Crypto, що додає шифрування нульових знань, але бізнес-плани включають це безкоштовно.

Стандартна версія pCloud коштує 7,99 дол. США на місяць за 2 ТБ пам’яті, але для шифрування нульових знань вам потрібно буде платити додатково 3,99 долара на місяць. На жаль, не існує стандартних планів для бізнес-планів pCloud, і вам потрібно буде зв’язатися з торговою командою pCloud для персоналізованої пропозиції. Однак існує 30-денна безкоштовна пробна версія. 

Як ми обирали наших постачальників

Ми дотримуємось того ж підходу з кожним з наших оглядів хмарного сховища. Ми порівнюємо та класифікуємо кожного постачальника за характеристиками, дивлячись на загальну безпеку, ціни, ємність зберігання та, у цьому випадку, співпрацю. 

Ось чому ми розмістили Sync.com та pCloud внизу. Обидва є чудовими рішеннями хмарного зберігання даних, але якщо говорити про співпрацю, інші постачальники, такі як Egnyte, просто надають більше для ділових користувачів.

Фінальні думки

Ми розглянули сім найкращих хмарних сховищ для кількох користувачів. Більшість із цих постачальників пропонують безкоштовну пробну версію, тому не бійтеся спробувати послугу, перш ніж купувати її, якщо ви не впевнені, що найкраще підходить для вас..

Це сказало, що ви не можете помилитися з Егнітом. Він пропонує безперешкодну інтеграцію з Office Online, що дозволяє багатьом користувачам співпрацювати над документами. З подібними функціями Google Drive та OneDrive також займали високі рейтинги, хоча Tresorit був найвищим сервісом, який включав шифрування нульових знань.

Чудові продукти, такі як Sync.com та pCloud, були відзначені за відсутність інструментів для спільної роботи, але вони все ще могли працювати для простого зберігання, завдяки хорошій безпеці та ціні. 

Чи послуга Egnyte для вас чи у вас є власні рекомендації? Залиште коментар нижче зі своїми думками та думками. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map