Найкраща резервна копія в Інтернеті для архівування в 2020 році: довгострокове зберігання

Зазвичай ми зосереджуємось на резервній копії даних, але архівування файлів створюється резервним чином: ви архівуєте файли, які рідко потрібно використовувати чи змінювати. Ще одна відмінність полягає в тому, що архівуючи, ви переміщуєте свої файли в хмару, а не копіюєте їх. Це допомагає вам заощадити місце, тому ми вирішили створити найкращу онлайн-резервну копію для архівування зведення.


Інший плюс полягає в тому, що хмарні сервіси, що пропонують архітектуру для резервного копіювання та архівування, можуть знизити вартість зберігання вашого архіву, оскільки вам не потрібно часто звертатися до нього. Однак відновлення займає більше часу. 

Цей тип зберігання зазвичай називають “холодним сховищем”, і деякі служби у нашому списку мають плани, які пропонують його. Інші забезпечують регулярне «гаряче» зберігання, яке дорожче.

Ми вибрали сервіси в цьому списку з найкращого онлайн-резервного копіювання для малого бізнесу, а також із найкращого списку резервного копіювання в Інтернеті. Якщо ви тут помилково і вам потрібна допомога у виборі послуги, зверніться до наших оглядів резервних копій в Інтернеті щодо альтернатив.

Архівування ваших файлів у хмару зменшить ризик втрати файлів через збій на жорсткому диску. Щоб дізнатися більше про те, які послуги резервного копіювання можна зробити, відвідайте нашу Інтернет-бібліотеку резервного копіювання.

Краща онлайн-резервна копія для архівування 2020

Що робить резервне копіювання в Інтернеті найкращим для зберігання в холодному режимі

Наші головні критерії в цій групі – цінність, оскільки найкраще, якщо ви можете архівувати багато файлів за дешеві. В ідеалі служба також повинна мати багато планів, оскільки це допомагає вибрати той, який найбільше відповідає вашим потребам. Крім того, чудово, якщо постачальник пропонує безкоштовний план або пробну версію, щоб ви могли протестувати послугу, перш ніж вирішити підписатися.

Послуга повинна бути простою у користуванні. Це означає, що ви зможете архівувати свої файли та забувати про них, поки вам не доведеться отримати доступ до них. Коли це станеться, ви повинні мати можливість це зробити прямо. Крім того, сервіс повинен працювати в більшості операційних систем і забезпечувати доступ через Інтернет та мобільний телефон.

Передача файлів може зайняти багато часу, залежно від пропускної здатності, наскільки ви близькі до сервера та служби резервного копіювання. Зазвичай сервіс із глобальною мережею серверів буде найшвидшим. Нам також подобається бачити можливість включення багатопотокових завантажень.

Хмарна безпека служби резервного копіювання повинна бути сильною. Це залежить від рівня шифрування файлів, а також того, який протокол та шифрування захищають ваші файли під час транзиту тощо.

Найкраща резервна копія в Інтернеті для архівування: Acronis True Image

Acronis True Image – це послуга домашнього резервного копіювання, яка знаходиться у верхній частині наших кращих сервісів резервного копіювання в Інтернеті. Він надає безліч функцій, включаючи інструмент архівації даних, який може переміщувати ваші файли до хмари та видаляти локальну копію.

Acronis-True-Image-Backup-Setup-Slider1

Acronis-True-Image-Destination-Slider2

Acronis-True-Image-Active-Protect-Slider3

Acronis-True-Image-Settings-Slider4

Acronis-True-Image-Tools-Slider5

Попередній

Далі

Перш ніж ви зможете користуватися ним, вам доведеться підписатися на його “розширені” або “преміальні” плани. “Розширений” план забезпечує 250 ГБ резервного простору для одного комп’ютера за 49,99 доларів на рік. За додаткові 20 доларів ви можете додати 250 Гб місця або додати два комп’ютери, максимум до п’яти.

План “премії” отримує вам 1 ТБ за $ 99,99 на рік. Ви не можете створити резервну копію більше комп’ютерів, ніж ви можете, за допомогою «просунутого» плану, але кожен доданий комп’ютер підвищує ціну на 50 доларів. Ви також можете збільшити свій простір на 1 ТБ за 40 доларів на рік, максимум до 5 ТБ. 

Якщо ви вважаєте, що Acronis True Image може бути добре підійде, ви можете скористатися безкоштовним 30-денним пробним періодом, щоб переконатися, що ви отримуєте те, що вам потрібно.

Ви будете архівувати свої файли за допомогою настільного клієнта, який має сучасний та інтуїтивний дизайн. Це також дає можливість швидко отримати доступ до архівованих файлів за допомогою програми провідника файлів операційної системи. Настільний клієнт доступний для Windows та macOS, але не для Linux. Якщо вам потрібна підтримка Linux, ознайомтеся з нашою найкращою системою резервного копіювання для Linux.

Ще один спосіб отримати доступ до вашого архівного простору – це веб-клієнт, який є привабливим та простим. Крім того, програми для смартфонів для Android та iOS прості у використанні, і вони дозволяють вам отримувати доступ до своїх файлів і резервного копіювання під час руху.

Інші причини, які нам подобаються істинним образом Acronis

Acronis True Image використовує 256-бітове шифрування AES для захисту файлів у спокої, а протокол TLS / SSL захищає ваші дані при передачі (докладніше про це у нашому порівнянні SSL з TLS). Плюс до цього, Acronis Active Protection 2.0 захищає вас від атак викупних програм. Також доступне приватне шифрування. 

Немає двофакторної аутентифікації, що є великою помилкою. Через це переконайтеся, що ви створили надійний пароль.

Acronis має власну глобальну мережу серверів, яка допомогла досягти високих швидкостей передачі на нашому тесті. Результати ви можете побачити в нашому огляді Acronis True Image. 

Ми поставили Acronis вгорі завдяки її гнучким планам, швидкому доступу до вашого архіву, надійній безпеці та швидкій швидкості передачі.

Резервне копіювання хмари Zoolz для бізнесу

На відміну від попереднього запису, Zoolz Cloud Backup for Business орієнтований на, ну, бізнес. При цьому він забезпечує архівування без крутих цін, які зазвичай мають резервні сервіси бізнесу.

Клієнт домашнього робочого столу Zoolz

Домашній автоматичний вибір Zoolz

Розклад резервного резервного копіювання Zoolz

Оптимізація домашніх ресурсів Zoolz

Домашній інтернет-інтерфейс Zoolz

Попередній

Далі

Це тому, що всі його плани забезпечують зберігання в холоді. Найдешевший план – план 2 ТБ, який коштує 79,90 доларів на рік. Якщо вам потрібно більше, ви можете підписатися на план 5ТБ за 199,90 доларів на рік. Дорожчі плани дозволяють платити за місяць. Якщо вам потрібен накопичувач у гарячому режимі, ви можете купувати його з кроком 1 ТБ за 400 доларів, до 4 ТБ на рік.

Якщо ви не впевнені в Zoolz, не забудьте скористатися його 14-денною безкоштовною пробною версією, щоб допомогти вам вирішити свою думку. Він поставляється з 50 ГБ зберігання гарячого та холодного.

Настільний клієнт Zoolz доступний для Windows та macOS. У головному вікні відображається вся необхідна інформація про вашу резервну копію, а кнопки внизу дозволяють вибирати дані для резервного копіювання, налаштовувати налаштування та ініціювати процес відновлення. Загалом, настільний клієнт є простим і привабливим.

Мобільних додатків немає, але ви можете використовувати веб-клієнт для доступу до резервної копії. Він показує багато інформації, одночасно чіткий і не переважаючий. Детальніше про все це читайте в нашому огляді резервного копіювання Cloud Zoolz для бізнесу.

Інші причини, які нам подобаються резервного копіювання хмари Zoolz для бізнесу

Zoolz Cloud Backup for Business захищає ваші дані до того, як вони покинуть ваш комп’ютер за допомогою 256-бітного шифрування AES, і ви можете самостійно керувати ключем шифрування. Крім того, Zoolz захищає ваші файли під час передачі за допомогою протоколу SSL. Однак Zoolz не забезпечує двофакторну автентифікацію. 

Zoolz використовує інфраструктуру AWS Amazon, але це не допомогло досягти швидкості завантаження у наших тестах на швидкість. Однак існує режим, який присвячує всю доступну пропускну здатність Acronis True Image, а також можливість вмикати багатопотокові резервні копії. Обидва способи пришвидшить вашу передачу.

Це був тісний дзвінок між програмою Acronis True Image та резервною копією Cloud Zoolz для бізнесу, але в кінцевому підсумку ми вирішили поставити Zoolz Cloud Backup на друге місце, оскільки в ньому немає мобільних додатків, і ми не можемо отримати доступ до архіву з робочого столу, як Acronis може.

Jottacloud

Jottacloud – це хмарне зберігання та резервне копіювання з Норвегії, яке забезпечує онлайн-архів, який можна використовувати для завантаження файлів.

“Особистий” план Jottacloud забезпечує необмежену кількість резервного простору. Це $ 7,56 на місяць, але щорічна знижена ціна становить 75,58 дол. США, що виявляється 6,30 дол. На місяць. 

Jottacloud-домашня сторінка-2019

Якщо вам потрібен план для декількох користувачів, ви можете використовувати плани “сім’ї” або “бізнесу”. Найдешевший сімейний план отримує вам 1 ТБ за 6,46 доларів на місяць або 64,60 долара на рік. Така ж кількість місця для необмежених бізнес-користувачів становить 10,84 долара на місяць, або 130,13 доларів на рік.

Для архівування файлів потрібно використовувати веб-клієнт. Це тому, що настільний клієнт не може архівувати ваші файли, і він незграбний. Однак для веб-клієнта потрібен лише один клік, щоб отримати доступ до вашого архіву, а потім ви можете завантажити свої файли та папки до нього.

Мобільні програми Jottacloud приємні у використанні, і вони дозволяють отримувати доступ до архіву та створювати резервну копію фотографій. Крім того, ви можете очистити на телефоні всі збережені вами фотографії. Це означає, що ви також отримуєте архівування для своїх фотографій.

Інші причини, які нам подобаються Jottacloud

Jottacloud використовує протокол TLS / SSL для захисту ваших файлів при переході від комп’ютера до сервера. Опинившись на сервері, 256-бітове шифрування AES скремтує ваші файли в спокої. Однак це не приватно. Однак, Jottacloud має двофакторну автентифікацію, яка захистить ваші облікові дані.

Датські центри Jottacloud перебувають у Норвегії, тому ваша відстань від нього відображатиметься на швидкості передачі. Ми були відносно близькими, в Белграді, Сербія, коли ми тестували Jottacloud, але якщо ви цього не зробите, ви можете пришвидшити переказ, якщо увімкнути багатопотокове резервне копіювання..

У Jottacloud є цінові плани, які пропонують велику цінність, але йому не вистачає приватного шифрування і вимагає використання веб-клієнта для архівації файлів. Однак, про Jottacloud є ще багато, як ви можете прочитати в нашому огляді Jottacloud.

IDrive for Business

IDrive – це здатна послуга як для особистих, так і ділових користувачів. Він пропонує справжнє архівування, а це означає, що він ніколи не видаляє ваші файли, якщо ви явно не видалите їх із хмари. Завдяки цьому він склав цей список.

IDrive може створювати резервні копії необмежених пристроїв, і всі плани забезпечують рівну кількість місця синхронізації, як і резервне місце.

IDrive-Client-Backup-Slider1

IDrive-Client-Restore-Slider2

IDrive-Client-Scheduler-Slider3

IDrive-Client-Sync-Slider4

IDrive-Client-Disk-Image-Slider5

Попередній

Далі

Найдешевший бізнес-план отримує 250 ГБ за 74,62 долара на рік. За 500 Гб вам доведеться витратити 149,62 доларів на рік. Наступні плани складають до 12,5 ТБ і дозволяють вам платити щомісяця теж.

Є також особисті плани, які передбачають 2 ТБ за 52,12 долара на рік та 5 ТБ за 74,62 долара на рік. Якщо ви не впевнені, що IDrive – це правильний вибір, ви можете скористатися його безкоштовним планом 5 Гб, щоб протестувати його перед передплатою.

Настільний клієнт IDrive працює в Windows та macOS, але не в Linux. Він не серед найпривабливіших клієнтів, але це просто. Ви також можете скористатися веб-додатком для завантаження файлів у простір “синхронізація та зберігання у хмарі”, що чудово підходить для архівування ваших файлів. 

Мобільний додаток простий у використанні, завдяки мінімальному та інтуїтивно зрозумілому дизайну. Ви можете використовувати його для доступу до вашої резервної та фото шкали часу, а також для резервного копіювання даних телефону. Завдяки цьому IDrive зробив найкращу онлайн-резервну копію для мобільних областей.

Інші причини, з якими нам подобається прагнути до бізнесу

IDrive використовує протокол TLS / SSL для захисту ваших файлів під час транзиту та 256-бітного AES-шифрування для того, щоб переглядати їх у спокої. Ви також можете ввімкнути приватне шифрування під час першого налаштування IDrive.

Також доступна двофакторна автентифікація, і ви можете віддалено відключити синхронізацію пристроїв у вашому обліковому записі. Це допомагає, якщо хтось викраде ваш пристрій.

IDrive не швидкий при початкових завантаженнях, але ви можете використовувати кур’єрську службу під назвою IDrive Express для резервного копіювання та відновлення файлів. Якщо ви хочете дізнатися більше про IDrive, прочитайте наш огляд IDrive.

BigMIND Business

BigMIND Business – це ще один продукт від Zoolz (як BIGMind Home). Він укомплектований функціями та дозволяє архівувати свої файли за допомогою спеціального плану підписки під назвою “розумний архів”, який забезпечує 1 ТБ холодного зберігання за 40 доларів на місяць. Крім того, він може підтримувати до 50 серверів і 500 користувачів. 

Якщо вам потрібно більше місця, ви можете додати 1 ТБ за 40 доларів на місяць, до 10 ТБ. План також передбачає виявлення AI фотографій, що корисно, якщо ви працюєте з фотографіями.

Інформаційна панель робочого столу BigMIND

Параметри підключення BigMIND

Інтелектуальний вибір BigMIND

Розклад резервного копіювання BigMIND

Інтернет-файли BigMIND

Попередній

Далі

Клієнт настільного комп’ютера BigMIND, як і той із Zoolz Cloud, працює в Windows та Mac, і він показує все, що потрібно знати про резервну копію з першого погляду. Загалом, це легко і просто у використанні.

Основним виглядом веб-клієнта є інформаційна панель, і на ньому також відображається вся відповідна інформація про всі резервні копії вашого бізнесу. Це зрозуміло, привабливо та просто. 

Ви також можете використовувати мобільний клієнт для завантаження даних, включаючи журнали викликів, контакти, фотографії, повідомлення, відео та інші типи файлів. Крім того, ви можете доручити програмі очистити на телефоні відеозаписи та зображення, які ви створили.

Інші причини, які нам подобаються у бізнесі BigMIND

BigMIND Business керує вашим ключем шифрування за замовчуванням, і немає можливості включити приватне шифрування. Враховуючи це, рівень шифрування – 256-бітний AES, і BigMIND використовує протокол SSL для захисту файлів під час транзиту. Крім того, для захисту ваших даних доступна двофакторна автентифікація.

Ми задоволені тим, як виконали BigMIND у наших тестах на завантаження, але швидкість його завантаження залишає бажати кращого. Однак ви можете ввімкнути “багатопотокове завантаження”, щоб пришвидшити його, і ви можете перейти в “турбо-режим”, щоб виділити більше пропускної здатності для BigMIND. Якщо ви хочете побачити результати тесту на швидкість, прочитайте наш огляд BigMIND Business.

Фінальні думки

Усі ці сервіси здатні архівувати ваші файли, але найбільша різниця полягає в ціні, простоті доступу до архіву та швидкості передачі. Завдяки високій швидкості та хорошій зручності користування, ми розмістили Acronis True Image у верхній частині, хоча його плани пропонують меншу вартість, ніж інші послуги (за винятком BigMIND Business).

Якщо ваша основна увага приділяється меншій оплаті більше, інші послуги в цьому списку – прекрасний вибір, якщо ви можете жити зі своїми специфічними недоліками. Чи більше ви віддаєте перевагу будь-якому з інших, ніж Acronis True Image? Розкажіть про це все у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me