monday.com проти Асани: управління робочим процесом у 2020 році

Якщо ви вибираєте інструмент для управління проектами, ви зіпсуєтесь на вибір, і багато платформ вболівають за вашу увагу, коли люди стикаються до хмари. У цій статті ми порівняємо два найкращі інструменти, як ми подивимось на monday.com проти Asana.


Обидва користуються популярністю, в тому випадку, коли Асана має відгукову сторінку, наповнену гучними клієнтами, включаючи NASA та The New York Times. monday.com також працює добре, використовуючи його понад 50 000 команд, включаючи таких клієнтів, як Carlsberg, Philips та Discovery Channel.

У нашому розкладі найкращого програмного забезпечення для управління проектами monday.com вийшов на перше місце, що зробило його найулюбленішим. Про його багато хороших моментів ми розповімо в нашому огляді monday.com. Асана також є сильним конкурентом, який ми, як на Cloudwards.net, високо оцінюємо. Детальніше про це читайте в нашому огляді Асани.

Налаштування бою: monday.com проти Асани

monday.com та Asana – це зручний інструмент. Вони чудово спроектовані, із чудовими інтерфейсами, які дозволяють керувати цинком та не перешкоджають виконанню справ..

Ми покладемо на них гребінець тонкого зуба, щоб побачити, як вони порівнюються в декількох ключових областях. Спочатку ми розглянемо функції, щоб побачити, що пропонує найбільше з точки зору функціональності. Тоді ми розглянемо ціну, щоб побачити, що коштуватиме вам дорожче.

Ми збираємось порівнювати їх за простотою використання, що має бути цікаво, оскільки юзабіліті є ключовою точкою продажу для обох платформ. Нарешті, ми отримаємо більш технічну інформацію і побачимо, як вони порівнюються, коли йдеться про захист вашої конфіденційності та збереження даних вашої компанії.

Незалежно від того, хто з конкурентів виграє найбільше раундів, він приймає корону, якщо не буде нічия, і в цьому випадку це рішення повинно бути очок.

Якщо ви хочете побачити, як Asana порівнює з більш орієнтованим на бізнес інструментом, прочитайте наше порівняння Wrike vs. Asana.

1

Особливості

Перше, на що ви звернете увагу, розглядаючи новий інструмент, – це його функції, тому що саме вони будуть важливими, коли він зводиться до нього. Ви хочете полегшити організацію завдань у реальному світі та сприяти ефективнішому спілкуванню.

Можливо, вам пощастить і виявите, що щось трудомістке і дороге можна автоматизувати. Якщо це так, великі заощадження знаходяться на столі. monday.com та Асана є що запропонувати, тому нам потрібно буде уважно подивитися, щоб вибрати, що слід вибрати.

monday.com

Існує декілька способів перегляду завдань у monday.com, з поданням kanban та журналом активності, доступним для всіх планів. На планах вищого рівня ви отримуєте його часові шкали, календар та представлення карт. Якщо все, що вам потрібно, це перегляд канбану, ознайомтеся з посібником для початківців Trello, щоб дізнатися про платформу, зосереджену на цьому.

monday.com організовує ваші завдання на дошках, де містяться згруповані елементи. Ви можете визначити групи, що дозволяє вибрати структуру вашого проекту.

понеділок

monday.com – це гнучка платформа, яка дозволяє налаштувати всі її поля та використовувати їх для різних речей. Ви також можете мати кілька полів одного типу. Він дає вам будівельні блоки, а потім дозволяє робити з ними все, що завгодно. Існує багато можливостей для творчості та створення системи, яка відповідає вашим потребам.

Ви отримуєте 5 Гб пам’яті в базовому плані, 50 Гб на стандартному пропонуванні та необмежену пам’ять на більш високих рівнях. Погляньте на нашу найкращу статтю в Інтернеті для зберігання команд, якщо у вас є багато файлів для спільного використання в Інтернеті.

понеділок-інтеграція

Ви отримуєте багато інтеграцій з monday.com, включаючи Slack, Trello, Dropbox і Zapier. Останній може використовуватися для доступу до даних з багатьох сторонніх додатків і є прекрасним способом обміну вашими даними між онлайн-сервісами.

monday.com пропонує допомогу в налаштуванні спеціальної інтеграції, якщо ви зв’яжетеся з нею безпосередньо. Розробники можуть використовувати його API, щоб розширити його за потребою. Він також постачається в мобільних ароматах, що дозволяє використовувати його в дорозі.

Асана

Асана упорядковує завдання у перегляді списків або у вигляді канбану, обидва вони прості у використанні та дозволяють організовувати завдання, перетягуючи їх та змінюючи їх за потребою.

Ви можете розширити свої завдання на підзадачі та визначити зв’язки між ними залежними, чого не вистачає у monday.com.

асана-святкування

Під час виконання завдань ви час від часу отримуєте частування, анімована істота летить по екрану. Усі люблять ці урочистості, і ми можемо побачити, що вони викликають невелику дружню офісну конкуренцію. Якщо ви хочете, щоб ваша команда, яка билася, першою побачила єдинорога, Асана – це інструмент для вас.

З необмеженим обсягом пам’яті вам не доведеться турбуватися про втрату, але обмеження розміру файлу – 100 Мб. Як і в понеділок.com, в Асані є мобільні додатки, тому ви можете поставити галочки для завдань, де б ви не були. Він також пропонує API, якщо ви хочете розширити його.

Думки круглі

monday.com використовує підхід, що відповідає лише завданням, без підзадач і залежностей. Він стверджує, що відсутність підзадач – це особливість, оскільки вони поганий дизайн, і якщо щось має бути підзадачею, воно може також бути створеним як завдання. Це цікава філософія і, можливо, робить monday.com більш сфокусованим інструментом.

Асана має підзадачі та управління залежностями, а також необмежений обсяг пам’яті, що чудово мати, особливо на її вільному рівні.

асани-залежності

Хоча деякі можуть відчувати себе менше, це більше, ми вважаємо, що Асана пройде цей раунд. При управлінні залежністю та необмеженим зберіганням, незалежно від плану, який ви використовуєте, вона бере першу кров і залишає чемпіона грати догнати.

Раунд: Особливості точки для Асани

monday.com логотип
Асана логотип

2

Ціна

У всіх нас є бюджет, з яким можна працювати, і дешеві удари дорого будь-який день тижня. На щастя, жоден із цих інструментів не зламає банк. Вони обидва мають безкоштовні випробування, а Асана пропонує безкоштовний рівень.

Мало хто з власників бізнесу відшкодує будь-який із цих інструментів, але якщо рішення не може бути прийняте на основі інших речей, ціна може стати вирішальним фактором. Подивимося, що пропонує найкраще співвідношення ціни та якості.

Якщо ви шукаєте платформу, яка зосереджується більше на нижній лінії, ніж на зручності використання, прочитайте наш огляд Mavenlink. Це чудовий інструмент для ведення вкладок на фінансовій стороні ваших проектів.

monday.com

monday.com – мішана сумка за ціною. У нього немає безкоштовної пропозиції, але її базовий план дешевий як фішки. Ви можете отримати п’ять членів команди, які підписалися всього за 25 доларів на місяць. Якщо ви є лише один або два з вас, це не така хороша цінність.

Двотижнева безкоштовна пробна версія дозволяє спробувати більшість функцій, включаючи більшу частину доступних на рівні Pro. Вам також не потрібна картка для реєстрації.

Незважаючи на те, що розпродаж цін на п’ятьох користувачів, це дуже дороге для дуже маленьких команд, monday.com є чудовою ціною, окрім цього.

Асана

Асана має вільний рівень і три рівні вище, що стає прогресивно дорожчим. До 15 користувачів можуть використовувати його безкоштовний рівень, який пропонує безліч функцій і добре працює, як простий список завдань. Це також чудово для планування особистих проектів.

асана-реєстрація

Недорогий рівень преміум класу виконує більшість основних функцій та знімає ліміт на кількість команд. Крім того, його більш дорогі рівні забезпечують вдосконалені функції адміністратора та безпеки. Це не дорогий інструмент, особливо якщо врахувати гроші, які ви заощаджуєте в плані зустрічей та оформлення документів.

Круглі дві думки

Ви можете спробувати будь-яку з них безкоштовно, але Asana має безкоштовний рівень, і monday.com змушує вас зареєструватися на її безкоштовну пробну версію. Asana також пропонує випробування своїх преміум-функцій. Вам не потрібна кредитна картка, тому вам не потрібно турбуватися про скасування, хоча вам може знадобитися полювати навколо форм реєстрації Асани, щоб знайти можливість не вносити картку.

monday.com може мати велике значення, якщо ваша команда потрібного розміру, але Асана буде дешевшою для менших команд. Вільний плюс Асани також є явним плюсом.

monday.com стає дешевшим, коли ви збільшуєтесь за шкалою цін, однак його рівень Enterprise виглядає особливо добре, порівняно з багатьма іншими платформами, включаючи Asana, яка не розкриває його точних цін, але його рівень бізнесу майже такий же дорогий, як План підприємства monday.com.

Загалом, ми повинні передати цей тур Асані. monday.com може бути великою цінністю, але Асана – це хороша цінність або безкоштовна, тому вона отримує попереду.

Асана перемагає в цьому раунді, а monday.com взяв в очі ріг єдинорога. Це Асана на два, але monday.com здається більше злим, ніж побитим. Наступним раундом буде пояс.

Раунд: цінова точка для Асани

monday.com логотип
Асана логотип

3

Простота використання

У нас тут справжня боротьба. monday.com і Asana – це одна з найдружніших платформ навколо, але все виглядає не настільки сердечно, як вони в цьому раунді стикаються один з одним..

Обидва інструменти розглядають цю область як ключову силу, і жоден з них не захоче програвати. Кожен набрав найкращі оцінки в цій категорії в наших відгуках. Відокремити їх буде непросто, тому давайте подивимося, який із них найпростіший у використанні.

monday.com

monday.com має чудовий інтерфейс з чітким, якісним дизайном. Як ми говорили в попередньому огляді, це майстер-клас юзабіліті, коли все працює за призначенням. Він має дружній вигляд планшета. Хоча багато подібних конструкцій відчувають себе надто спрощеними, monday.com отримує баланс правильно, пропонуючи велику кількість функціональних можливостей, не відчуваючи, що скидається.

Його набір функцій не простий, але monday.com дозволяє легко зрозуміти і допомагає вам на кожному кроці, маючи сенс і елементи керування, які пропонують вам грати з функціями і ніколи не карають вас за це..

понеділок-шаблон

Існує кілька шаблонів, які допоможуть вам розпочати роботу. Він також дає безліч вказівок, яку вибрати, на відміну від багатьох платформ, які дозволяють вам здогадатися про те, що добре підходить.

Він також пропонує велику допомогу з такими речами, як вебінари, що дозволяють отримувати поради від його служби підтримки.

Асана

Асану приємно виглядати, з м’якими кольорами та гарним використанням білого простору. Окрім того, що привабливо, це добре допомагає орієнтувати погляд на речі, які вам потрібні, щоб зробити його інтуїтивно зрозумілим. Його інтерфейс рідко залишає вас цікавитись, що робити далі. Дизайн сподобається багатьом, і користуватися ним приємно.

asana-проект-шаблони

Як і в понеділок.com, в Асани є кілька шаблонів, які допоможуть вам швидко встати та працювати. Перегляд їх може допомогти вам все розібратися, навіть якщо ви плануєте розпочати власний проект з нуля.

Асана полегшує вам добре продуману екскурсію, яка показує вам багато її особливостей та вчить основ основ платформи. Ще одне хороше місце, яке слід шукати, коли розпочати роботу, – це посібник для початківців Асани.

Ви рідко опинитеся в Асані, але якщо ви це зробите, ви можете зрозуміти, що робити далі за допомогою великого вибору навчальних посібників та довідкових сторінок.

Три круглі думки

monday.com важко перемогти, коли мова йде про зручність використання, але так це Асана. Оскільки ми тут, щоб розділити волоски, щось має дати.

Обидва інструменти радо використовувати, і вони є одним з найкращих варіантів, якщо ви переживаєте за менш технічних членів вашої команди. Ви можете покласти шимпанзе перед Асаною, і це, ймовірно, зможе щось зробити.

monday.com стрункіший і складніший, але ми думаємо, що симієць віддасть перевагу Асані.

Хоча Asana проста у використанні, monday.com приємно працювати. Тонкі штрихи в його інтерфейсі роблять чудову роботу, допомагаючи правильно використовувати його. Ми даємо кивок на monday.com, тому що ви не можете помилитися з ним, коли справа стосується зручності використання, і ви відчуваєте, що це краще справляє вас, не будучи нав’язливим..

Це залишає Асану лідируючими, коли ми йдемо у фінальний раунд. Обидва претенденти виглядають стомленими, але переможцем може бути лише один.

Раунд: Точка простоти використання для monday.com

monday.com логотип
Асана логотип

4

Безпека & Конфіденційність

Ми переходимо до більш технічного підґрунтя, коли переходимо до раунду безпеки та конфіденційності. Окрім корисного та зручного використання, програмне забезпечення для управління проектами має підтримувати приватність та безпеку ваших бізнес-даних.

Якщо вам цікаво дізнатися більше про безпеку в Інтернеті, прочитайте нашу статтю про кіберзлочинність, щоб переглянути небезпеку там.

monday.com та Asana користуються веб-сервісами Amazon, але при перегляді деталей між ними є кілька відмінностей. Давайте спочатку подивимось на monday.com і подивимось, наскільки добре це працює у захисті ваших даних.

monday.com

monday.com пропонує багато що стосується безпеки та конфіденційності. Він має сертифікати SOC 2 та ISO, і він відповідає ЄС-США. Щит конфіденційності та Загальне положення про захист даних.

понеділок-адмін

Він надає користувачам кілька корисних варіантів, таких як реєстрація з обмеженим доменом, SAML та налаштування автентифікації на основі Google та налаштування політики паролів. Він також має можливості аудиту на своєму рівні Enterprise, що зручно, особливо якщо ви в бізнесі, де потрібно відстежувати все.

У нього також є двофакторна автентифікація, про яку ви можете прочитати більше в нашій статті про двофакторну автентифікацію.

Він використовує сильне шифрування з TLS v1.2, що захищає дані під час транзиту, а AES 256-бітний захист даних у стані спокою. Дані зберігаються щогодини, тому це безпечно та захищено за допомогою monday.com.

Асана

Асана не робить багато поганого. Дані в дорозі захищені шифруванням TLS v1.1. Asana пропонує помилки помилок, тому спільнота може допомогти шукати вразливості, а це означає, що її безпеку завжди перевіряють.

Якщо ви хочете покращити свою обізнаність із безпекою, прочитайте деякі наші статті безпеки в Інтернеті.

Асана охоплюється ЄС-США. Рамка захисту конфіденційності та GDPR. Він також пропонує повне видалення даних, хоча якщо ви перебуваєте за межами ЄС, для використання цієї функції вам потрібно буде бути клієнтом на рівні підприємства. Він також має сертифікацію SOC 2.

Асана надає інформацію про час роботи та дає змогу дізнаватися про проблеми на її сторінці зі статусом. Він також дозволяє експортувати свої дані з платформи в будь-який час.

Користувачам доступні кілька корисних налаштувань, такі як параметри надійності пароля, а також увійти через Google та SAML, щоб забезпечити додатковий захист вашого акаунта. Якщо ви хочете покращити безпеку пароля, перегляньте нашу найкращу статтю про менеджер паролів.

Тут є хороший вибір функцій, але ми не впевнені, що він може відповідати monday.com у цій області.

Круглі чотири думки

monday.com добре закінчує і починає демонструвати свою низьку якість. Обидві платформи мають зовнішній вигляд, харизму та стиль, але monday.com має чіткі переваги, коли речі стають більш технічними.

Оскільки monday.com використовує AES 256-бітове шифрування для зберігання даних і його TLS v1.2 перемагає над Asana TLS v1.1 для передачі даних, воно має більш сильне шифрування. Він також має двофакторну аутентифікацію на всіх планах. Ми також віддаємо перевагу його можливостям безпеки.

Якщо ви хочете налаштувати двофакторну автентифікацію самостійно, перегляньте нашу найкращу статтю про додатки 2FA для найновішого програмного забезпечення, яке може вам допомогти..

Завдяки більш сильному підбору функцій безпеки, monday.com закінчує бій шквалом ударів.

Раунд: безпека & Точка конфіденційності для monday.com

monday.com логотип
Асана логотип

5

Фінальні думки

За два раунди за рік цей матч зводиться до вердикту балів. Наше остаточне рішення просте легко. Асана висунулася вперед щодо функцій та ціни, але monday.com не дорога і її набір функцій ідеально підходить для того, що вона є. Він пропонує більше безпеки та відчуває якість.

Ми вважаємо, що вона більше демонструє свою якість, переходячи від повсякденного до ділового використання. Він виграє змагання, зробивши більше, щоб розігратися у своїх виграшних раундах.

Переможець: monday.com

Обидва інструменти прості у використанні та повнофункціональні, і ми рекомендуємо будь-кому, хто хоче планувати проекти. Асана більш випадкова, тоді як monday.com має більшу глибину.

У них є безкоштовні випробування, якщо ви хочете перевірити їх і порівняти їх самостійно. Асана також має вільний рівень, що робить її хорошим інструментом для студентів або людей, які хочуть використовувати її як основний інструмент планування.

Якщо ви взяли будь-який інструмент для віджиму, ми хочемо почути ваші враження. Будь ласка, повідомте про них у коментарях. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map