Є багато інструментів для управління проектами найвищої якості, які конкурують за ваш бізнес. Вибрати один може бути важко. З варіантів деякі хороші, а інші погані, але навіть хороші пропонують різні речі.


monday.com – це не лише чудовий вибір, це наш улюблений, який виходить на перше місце у нашому списку найкращих програмного забезпечення для управління проектами. Він має безліч переглядів та багато корисних функцій, які допомагають організувати ваші проекти. Ми розповімо, як отримати максимальну користь від цього в посібнику для початківців понеділка.

Незважаючи на те, що пропонує більше функцій, ніж багато інструментів управління проектами, monday.com робить велику роботу – зробити себе простим у використанні. Його інтерфейс є видатним і чітко показує, що буде робити будь-яка дія, дозволяючи вам впевнено досліджувати це. Якщо ви хочете побачити, що ми думаємо про це, перегляньте наш огляд monday.com.

Як користуватися управлінням проекту monday.com

Проекти на monday.com базуються навколо дощок. Дошки легко створити. Ви просто натискаєте піктограму “великий плюс” поруч із “дошками” на панелі ліворуч. Ви можете створити порожню дошку або копіювати існуючу, щоб заощадити час налаштування. Це корисно, якщо у вас є подібні проекти, які ви робите регулярно.

Також є вибір шаблонів. Вони поділяються на декілька областей, включаючи управління проектами, офісні операції, освіту та багато інших. monday.com дає вам підказки, що робить кожен, тому їх легко переглядати.

понеділок-шаблон

Якщо ви створите порожню дошку, ви отримаєте щось схоже на скріншот нижче.

понеділок-пуста дошка

Дані на вашій дошці складаються з елементів, які зазвичай представляють завдання, які необхідно виконати. Елементи сортуються за списками. Ви можете називати списки, що завгодно. Вони можуть відповідати різним командам вашої організації або різним типам завдань. Перегляд шаблонів може дати вам ідеї щодо багатьох способів впорядкування речей.

Кілька списків та декілька пунктів створено за замовчуванням на нашій пустій ​​дошці. Є стовпці, а деякі мають у них вибіркові дані. Ви можете змінити назву дошки та її опис, а також назви елементів та списків, перемістивши їх та натиснувши.

Якщо навести курсор миші на інші поля, ви побачите зміни поля, що дасть вам поняття, як ви можете їх змінити. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий і пропонує вам експериментувати, щоб побачити, як все працює.

monday.com надає вам великий контроль над тим, які елементи містять. Однак він вважає за краще тримати їх окремо.

Деякі інструменти використовують альтернативний підхід, розбиваючи елементи на підзадачі та дозволяючи встановлювати залежності між ними. Якщо ви шукаєте саме це, перегляньте наш огляд Wrike. Наша стаття monday.com проти Wrike показує, як ці платформи порівнюються між собою.

monday.com Настроювання

Як і у більшості інструментів управління проектами, елементи мають ім’я та іншу інформацію, пов’язану з ними. На відміну від більшості інструментів, monday.com надає широкі можливості для налаштування іншої інформації. Це дозволяє також додавати стовпці, що містять різні типи даних.

По структурі він працює як зручний інструмент бази даних. Це нагадує нам популярний інструмент розробки phpMyAdmin, але розроблений Apple під час фіолетового пластиру. Ви отримуєте можливість керувати своїми дошками детально, не руйнуючись з причин, яких ви не розумієте.

Ці дані містяться на головній платі, що дозволяє легко змінювати її структуру та легко додавати нові елементи. Щоб додати стовпець, натисніть знак чорний плюс праворуч від дошки та виберіть тип даних, який потрібно включити.

понеділок-додавання стовпця

Можна вибрати один із семи основних типів даних, але якщо натиснути область “більше стовпців”, ви побачите ще багато інших варіантів. Вони включають у себе все, від систем голосування до вибору кольорів та математичних формул.

понеділок-стовпчик-центр

Ми внесли декілька змін до назв наших предметів та списків та створили нашу дошку, щоб представити будівельний проект. Ми відкоригували наші стовпці та додали подання часової шкали. Зараз це виглядає приблизно так.

понеділок-проект

Подивимося, як додати представлення даних. Існує багато необов’язкових представлень даних, які дозволяють упорядкувати свої дані різними способами. Ви додаєте їх, натиснувши кнопку «+ перегляд» та вибравши зі спадного списку.

понеділок-додавання-перегляд

Понеділок

Ми вже додали хронологічну шкалу, тому далі ми будемо додавати подання kanban. Якщо ви шукаєте інструмент на основі канбана, перегляньте посібник для початківців Trello для простого прикладу. Детальніше про це читайте в нашому огляді Trello.

понеділок-канбан-пріоритет

Перегляд kanban дозволяє перетягувати елементи зі стовпця до стовпця, щоб змінити їх статус. Наш правління kanban було автоматично налаштовано для використання поля «статус» на нашій головній дошці як колонок. Ви можете змінити це, скориставшись спадною панеллю “стовпець канбану”. Ви можете, наприклад, переключити його з “статусу” на “пріоритетне”, завдяки чому рада буде виглядати як на екрані нижче.

Якщо ви шукаєте довідки щодо налаштування своїх стовпців, ознайомтеся з нашими рекомендаціями щодо використання посібника дошки kanban, щоб отримати поради щодо максимального використання цього виду.

понеділок-канбан-пріоритет

Якщо ви не можете вирішити, яку версію ради канбану ви віддаєте перевагу, можете додати ще одну. Наприклад, ви можете зробити один для “статусу” та одного для “пріоритету”. Якщо ви це зробите, можливо, варто по-різному назвати їх, щоб ви могли бачити, що є.

Якщо ви хочете порівняти monday.com з іншими інструментами, які включають дошку канбану, прочитайте наші monday.com проти Asana або monday.com проти Trello.

понеділок

monday.com Хронологія

Перегляд часової шкали показує, як влаштовуються ваші завдання з часом. Ви візуально бачите, коли починаються і зупиняються речі, а також скільки часу вони зайнятимуть. Ви можете змінити цю інформацію, перетягнувши завдання, перетягнувши завдання або перетягнувши його кінці, щоб змінити його, коли він починається чи зупиняється.

Щоб дізнатися більше про використання часової шкали monday.com, прочитайте наш посібник із використання діаграми Ганта.

понеділок-календар

Як і в режимі перегляду часової шкали, в календарі відображається, коли відбуваються ваші завдання. З цього приводу він дозволяє переглядати речі щомісяця, а також перегляди днів і тижнів, які дозволяють розбивати речі на рівні години на годину.

Якщо ви хочете уважно відстежувати час, витрачений на проекти, прочитайте наш огляд TeamGantt, щоб дізнатися про платформу, яка дозволяє вам це робити.

понеділок

Перегляд діаграм monday.com дозволяє легко додавати кругові, лінійні та смугові діаграми до своїх проектів. Знову ж таки, ви можете мати скільки завгодно. Ви просто натискаєте “+ view”, вибираєте діаграму та вибираєте тип діаграми та стовпець, який ви хочете використовувати для даних. За допомогою графіків ви вибираєте два стовпчики для осей x і y.

monday.com Обмін файлами

monday.com дозволяє обмінюватися файлами зі своєю командою, і ви можете керувати цим за допомогою перегляду файлів. Найдешевший план має обмеження на 5 Гб пам’яті, але він не обмежений для планів Pro та Enterprise. Якщо ви шукаєте рішення для зберігання даних, перегляньте наш найкращий посібник із зберігання хмар.

Файли додаються до певних завдань, але ви можете використовувати перегляд файлів, щоб переглянути їх у одному місці. Ви можете завантажити їх звідти, але вам потрібно відредагувати завдання, що містять їх, щоб видалити їх. Корисно, ви можете отримати доступ до пов’язаних оновлень завдань з подання файлів.

Окрім представлених нами переглядів, ви можете додати представлення карт, форм та трансляцій. Додавання та видалення їх легко, тому не бійтеся грати.

monday.com Інтеграції

Окрім стандартних функцій, ви можете отримати додаткову функціональність завдяки інтеграції monday.com. Є всілякі їх. Більшість є там, щоб допомогти вам обмінюватися інформацією з іншими платформами.

понеділок-нові-інтеграції

Інтеграція Zapier заслуговує на особливу згадку, оскільки вона дозволяє обмінюватися даними з понад 1500 додатками. Integromat також виглядає корисним, оскільки може автоматизувати завдання, які ви робите регулярно, потенційно заощаджуючи багато часу та грошей.

понеділок-автоматики

monday.com також має власні функції автоматизації, які дозволяють створювати правила, що викликають конкретні дії. Знову ж таки, це може бути хорошим способом зменшити кількість роботи, яку повинна виконати ваша команда.

monday.com Безпека

Адміністратори на головних планах можуть керувати своєю безпекою в Інтернеті, змінюючи налаштування безпеки та автентифікації для своїх проектів. Вони дозволяють активувати такі функції, як реєстрація з обмеженим доменом, і дозволяють налаштувати політику паролів. Якщо вам потрібна допомога з усіма цими паролями, перегляньте нашу найкращу статтю про менеджер паролів.

понеділок-адмін

monday.com має двофакторну автентифікацію, про яку йдеться в нашому посібнику з аутентифікації з двома факторами. Він також відповідає Загальному регламенту захисту даних.

Фінальні думки

Такі інструменти, як monday.com, можуть зробити ваші проекти більш плавними та заощадити ваш час. З меншою кількістю зустрічей, надійнішого спілкування та чітких цілей для всіх, є багато переваг їх використання.

Вони також пропонують безліч функцій безпеки, щоб захистити вас від кіберзлочинності під час роботи в хмарі.

Якщо ви спробували monday.com і хочете поділитися з нами про це, будь ласка, повідомте нас про це у коментарях. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me