Microsoft SharePoint: Навчальний посібник з безглуздя

Microsoft SharePoint – це веб-платформа для співпраці, управління та обміну, яка дозволяє обробляти документи, дані, соціальну діяльність, процеси, інформацію та багато іншого та багато іншого..


Простота використання, розширюваність та гнучкість роблять його популярним вибором серед організацій усіх розмірів. Фактично, дослідження ринку Microsoft оцінюють, що 78 відсотків компаній Fortune 500 використовують SharePoint для управління своїми співробітниками, документами та процесами. Якщо він використовується у співпраці з будь-якою хмарною службою зберігання даних, він може додавати вашій організації багато універсальності.

Зважаючи на зростаючу популярність SharePoint, є сенс знати все, що там є, саме це ми і будемо робити зараз. Почнемо з того, як ми можемо отримати доступ до нього.

Доступ до SharePoint

Існує три способи доступу до SharePoint.

 • Фонд SharePoint
 • Сервер SharePoint
 • Microsoft Office 365

SharePoint Foundation ідеально підходить для організацій, які хочуть захистити веб-платформу. Він оснащений базовим набором функцій, які в основному обертаються навколо управління документами та співпраці. На цій платформі ви можете розробити будь-яку конкретну програму.

SharePoint Server постачається з розширеним набором функцій, щоб забезпечити потрібну вам гнучкість. Розширений пошук, управління веб-контентом, службові послуги та соціальні мережі – це деякі функції, якими ви можете чудово користуватися.

Office 365 має хмарну версію SharePoint, де ви можете розробляти власні програми та масштабувати їх, не турбуючись про інфраструктурні витрати. Хоча його функції не такі масштабні, як SharePoint Server, він все ще має багато відмінних можливостей розробки.

У цьому підручнику ми зосередимось на запуску SharePoint через Office 365, оскільки це, мабуть, найпоширеніший спосіб зробити це.

Встановлення SharePoint

Перейдіть на сторінку https://products.office.com/en/business/office-365-enterprise-e3-business-software. На цій сторінці ви можете придбати товар або пройти безкоштовну пробну версію, якщо ви хочете просто спробувати його на кілька днів.

Якщо ви натиснете посилання “безкоштовна пробна версія”, ви перейдете на цю сторінку.

Введіть свої дані та натисніть кнопку Далі.

На наступному кроці вам буде запропоновано створити свій ідентифікатор користувача та пароль.

Після цього вам буде запропоновано довести, що ви не робот. Система попросить вас ввести номер телефону до тексту або зателефонувати для підтвердження. На наступній сторінці ви повинні ввести код, надісланий на ваш номер телефону.

З цим кроком ваша установка завершена, і ви добре розпочати роботу. Ви будете перенаправлені на свою домашню сторінку, але це може зайняти кілька секунд, залежно від швидкості інтернет-з’єднання.

Тепер слід зазначити одне: якщо у вас вже встановлена ​​Visual Studio у вашій системі, ви можете пропустити цей крок. В іншому випадку вам доведеться встановити Visual Studio, щоб використовувати SharePoint.

Просто завантажте Visual Studio, запустіть інсталятор із вибором за замовчуванням та, як тільки це буде зроблено, перезавантажте комп’ютер.

Далі відкрийте Visual Studio і перейдіть до Файл > Нові > Проект На панелі зліва ви побачите список каталогів. Перейдіть до Шаблони > Visual C # і ви побачите Office SharePoint, вказаний як один із варіантів.

Виберіть його та двічі клацніть на «Встановити проект інструментів для розробників Office».

Це встановить інструменти для розробників, і це все – ви готові розпочати роботу з SharePoint.

Тепер перегляньмо кілька основних завдань, які допоможуть вам ознайомитись з SharePoint.

Робота з Сайтами в SharePoint

Сайт є основним компонентом SharePoint, і він є відправною точкою для всіх розробників. Сайти можуть включати щоденні компоненти, такі як бібліотека документів, календар, список завдань тощо.

Ви можете створити один веб-сайт або колекцію сайтів для відділу чи проекту, залежно від цілей, для яких ви використовуєте SharePoint. Загалом, ви б створили один веб-сайт, лише якщо:

 • У вас невелика організація і хочете об’єднати всі свої завдання під одну колекцію сайтів
 • Ви хочете створити сайт, який використовує ті самі метадані або навігацію, що й існуючі
 • Ви створили шаблон і хочете, щоб усі ваші веб-сайти дотримувалися його
 • Ви плануєте створити лише невелику кількість сайтів для вашої організації

З іншого боку, ви створите колекцію сайтів, якщо:

 • Ваша організація велика з багатьма бізнес-підрозділами
 • Якщо кожному відділу потрібно багато різних сайтів для управління різними обов’язками
 • Ваша організація генерує багато контенту

Залежно від перерахованих вище факторів, ви можете вибрати сайт або колекцію.

При цьому давайте поговоримо про те, як створити колекцію веб-сайтів, тому що це звичайніше, ніж створення одного сайту.

Створення колекції сайтів у SharePoint

Щоб створити нову колекцію сайтів, перейдіть на www.portal.office.com. Це перенаправить на домашню сторінку Office 365.

У цьому списку елементів натисніть на піктограму адміністратора, і ви перейдете на панель адміністратора. На цій сторінці виберіть Ресурси >Сайти.

На цій сторінці натисніть кнопку під назвою “додати сайт”.

Ця дія перенесе вас на іншу сторінку, як ця.

Введіть необхідну інформацію. Вам потрібно буде вказати назву свого сайту та вибрати його тип. Далі вам доведеться встановити адміністраторів цього сайту. Клацніть на маленькому значку поруч із текстовим полем адміністратора, і це має відкрити іншу сторінку.

Введіть усіх людей, яких ви хочете бути адміністраторами, і натисніть кнопку ОК.

Це воно. Колекція вашого сайту готова до використання. Ви можете керувати всіма своїми сайтами з адміністративного центру SharePoint.

Додавання вмісту до сайту в SharePoint

Наступне основне завдання, яке ви, ймовірно, будете робити – додавати вміст на сайт. Перейдіть до створеної вами колекції сайту.

На цій сторінці ви можете додавати нові документи, завантажувати їх і навіть синхронізувати їх із хмарою. На лівій панелі у вас буде список варіантів і виберіть “вміст сайту”. На цій сторінці перейдіть до посилання під назвою “Налаштування сайту” у правому верхньому куті, і це повинно перейти на сторінку налаштувань..

За допомогою цих варіантів ви можете налаштувати зовнішній вигляд свого сайту, додати дозволи користувачам, встановити налаштування пошуку та зробити багато іншого.

Існує багато типів вмісту, який ви можете додати на свій сайт. Вміст широко поділяється на:

 • Бізнес-аналітика
 • Типи вмісту спільноти
 • Цифрові активи
 • Шаблон відображення
 • Зміст документа
 • Набір документів
 • Вміст папки
 • Зміст групової роботи
 • Список вмісту
 • Спеціальний зміст

Для доступу до цих типів вмісту перейдіть у Налаштування сайту > Галереї веб-дизайнерів > Типи вмісту сайту.

У цьому списку виберіть тип вмісту, який потрібно додати.

Наприклад, якщо ви хочете відео, натисніть на посилання під назвою “відео”, і це повинно перенести вас на відповідну сторінку.

Додайте відео, налаштуйте налаштування відповідно до ваших уподобань і все завершено. Таким чином, ви можете додавати стільки вмісту, скільки хочете, на кожен сайт, залежно від потреб вашого бізнесу та цілі сайту.

Додавання або видалення користувачів SharePoint

Як адміністратор, ще одне поширене, що вам доведеться часто робити – додавати або видаляти користувачів. Найкращий спосіб додати користувачів – спершу створити групу з відповідними дозволами; то ви можете додати користувачів до цієї групи.

Щоб створити групу, перейдіть на свій сайт і натисніть «Налаштування сайту». Перейдіть до пункту “користувачі” та “дозволи” та натисніть “дозволи на сайт”. Ви побачите цю сторінку.

Тепер натисніть на іконку під назвою «створити групу». Введіть назву та опис цієї групи та змініть налаштування на те, що потрібно.

Після створення групи ви можете додати до неї користувачів.

Так само, щоб видалити користувачів, просто натисніть на користувача та виберіть “видалити користувачів із групи”.

Висновок

Ось як ви почнете використовувати Microsoft SharePoint; Ви можете зробити багато речей із цим універсальним програмним забезпеченням, що підтверджується тим, що його використовують багато різних компаній у багатьох галузях.

Ми сподіваємось, що цей підручник SharePoint налаштував вас належним чином на використання програми. Будь ласка, повідомте нас, якщо у коментарях нижче є якісь питання або зауваження. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map