Кращі послуги хостингу електронною поштою

З’єднання вашої першої адреси електронної пошти у вашому домені – це дуже задоволення. Незважаючи на те, що послуги веб-пошти, такі як Yahoo і Gmail, пройшли довгий шлях протягом багатьох років, все одно є що сказати для персоналізованої професійної адреси електронної пошти.


Більшість кращих провайдерів веб-хостингу пропонують певну послугу електронної пошти, але існує й безліч автономних варіантів. Вони стануть у нагоді людям, які хочуть отримати унікальну адресу електронної пошти, але не хочуть веб-сайту або, якщо ви розміщуєте власний веб-сайт: серверне обладнання досить дорого придбати та підтримувати. Через це недорогий спосіб розміщення послуги електронної пошти має сенс для деяких підприємств.

Незалежно від того, чи підходите ви до категорії бізнесу чи вам просто потрібно трохи більше, ніж можуть запропонувати Yahoo або Google, недорогий план хостингу електронної пошти роздує вашу презентацію. Щось таке, що здається таким простим, є кілька речей, на які слід звернути увагу, і таким чином забезпечити найкращий досвід.

Що робить сервіс хостингу електронної пошти найкращим?

Хоча хостинг електронної пошти є досить простим, ми розглянули кілька речей, вибираючи провайдерів. Першим було те, що кожен постачальник дав вам достатньо місця у вашій скриньці. Вам доведеться час від часу фільтрувати та очищати їх, але пропущені повідомлення, оскільки у вас закінчилося сховище, – це найгірше, що може статися, коли справа стосується електронної пошти.

Далі ми розглянули сумісність. Веб-пошта не є ідеальною для більшості, тому важливо було, щоб кожен постачальник був сумісний з настільними клієнтами електронної пошти. Хоча якийсь браузерний інтерфейс доступний для кожного, так само є можливість додати його до Outlook, Thunderbird або будь-якого клієнта, який ви хочете..

Хостинг електронної пошти значно вийшов за межі просто електронної адреси та поштової скриньки, тому ми розглядали будь-які додаткові послуги, які постачальник міг би запустити. Наприклад, G Suite постачається з повнофункціональним бізнес-програмним забезпеченням, побудованим на основі ядра електронної пошти хостинг.

І останнє, але не менш важливе, ми врахували вартість. Хостинг електронної пошти повинен бути досить дешевим, і існує декілька способів виправдати подорожчання поза програмним забезпеченням. Через це всі провайдери у цьому списку залишаються біля декількох доларів на користувача на місяць.

G Люкс

Gmail має понад мільярд активних користувачів, що становить майже 20 відсотків ринку електронної пошти. Потужність у сервісі сильна, набір інструментів, названий Диск, для керування розкладом, створення електронних таблиць та складання документів (про які ви можете прочитати в нашому огляді Google Диска).

Єдина відмінність Диска від G Suite – це те, що він працює під вашим доменом. Ви все ще отримуєте зручний інтерфейс Диска, але з професійними електронними адресами для вас та вашої команди. Немає переадресації до акаунта Gmail чи подібних дурниць; це повний хостинг електронної пошти.

Він також повністю сумісний з Outlook, Apple Mail, Thunderbird та ін., Тож ви можете вибрати іншого клієнта, якщо хочете. Однак у додатках Gmail, доступних майже для будь-якого пристрою та в режимі офлайн синхронізації, немає реальної причини вибирати щось інше.

Для скептиків різниця між звичайними Gmail та G Suite є досить приголомшливою. Ви отримуєте електронний лист у своєму домені, так, але також необмежену групову адресу електронної пошти, удвічі більше пам’яті звичайного Диска Google, нульову рекламу та цілодобову підтримку.

Інші причини, які нам подобаються G Suite

Ми хочемо підкреслити, що G Suite – це лише Google Drive для бізнесу (хоча це не повний постачальник послуг EFSS). Ви зберігаєте свої файли на Диску, додаєте їх до електронних листів як посилання замість вкладень та оновлюєте їх у реальному часі. Це як інструменти Google, якими ви користувалися раніше, але інтегровані для роботи в межах вашої команди. Якщо ви хочете прописати додаткові дані, рекомендуємо ознайомитись з нашим посібником Google Диска.

Це теж дешево. Плани починаються від декількох доларів на місяць, на кожного користувача. Так, Google стягує плату за кожного додаткового користувача, але не за додаткові адреси електронної пошти. Наприклад, “[захищено електронною поштою]” коштуватиме додатково, тоді як “[захищено електронною поштою]”. Ви також отримуєте 30 Гб місця для завантаження.

У той час як компанії побачать найбільшу користь від G Suite, тут ще багато людей. Ціни недорогі за те, що ви отримуєте, і Google зацікавлений у використанні. Спробуйте самі, безкоштовною 14-денною пробною версією. Якщо це здебільшого місце для зберігання, яке вас цікавить, радимо ознайомитися з нашим найкращим посібником для покупців хмарних сховищ.

Зохо

Zoho адаптував свою популярну службу хостингу електронної пошти, щоб забезпечити набір додатків поряд з такими варіантами, як G Suite. Зрозуміло, що Zoho дешевше і навіть пропонує безкоштовний план із підтримкою до 25 користувачів.

Почнемо з цього. Безкоштовний план пропонує до 25 користувачів на базі, додаткові 25 отримані за реферальні бонуси. Адреси електронної пошти можуть бути з одного домену, з 5 Гб місця на користувача та обмеженням вкладення 20 МБ.

Отже, план не ідеальний, але він також безкоштовний. Це найбільша відмінність Zoho від G Suite, оскільки такий план задовольняє тих, хто шукає хостинг електронної пошти з одним доменом і більше нічого. Потрібна деяка пильність, щоб ваш поштовий вхід був охайним, але це все-таки найкращий спосіб отримати професійну адресу безкоштовно.

Платні плани коштують на кілька доларів дешевше, ніж G Suite і навіть інтегруються з платформою. У вас є більше обмежень, таких як 30 Гб для зберігання та 30 Мб для вкладень, але їх легко не помітити, враховуючи, наскільки це недорого.

Інші причини, які нам подобаються Зохо

Поки що ми обговорювали, що називається “Робоча область”, з дев’яти додатків, які пропонує Zoho, включаючи електронну пошту. Більшість це стандартні офісні додатки, але деякі інші, наприклад, ShowTime, інструмент веб-конференцій для віртуального навчання, також включені.

Вражаюча частина про Zoho знаходиться не в Workspace, а у всіх інших програмах, які він пропонує. Існують інструменти в категоріях – від продажів до ІТ до обслуговування клієнтів, до майже будь-якого бізнесу. Компанія також пропонує програму бухгалтерського обліку, про яку ми розповідали в огляді книг Zoho Books

Хоча кожен з інструментів коштує додатково, можливість розташування всього на одному місці – це те, що робить Зохо таким особливим. Ви можете створити веб-сайт, провести онлайн-навчання або навіть керувати своїми книгами, і все це в одному місці.

RackSpace

RackSpace пропонує широкий спектр хмарних хостингових рішень, але він дозволяє виконувати розширення хостингу електронної пошти. Він пропонує хостинг для Office 365, Exchange та власну платформу RackSpace Email.

В основному, його послуги базуються на переміщенні вашого сервера в хмару. RackSpace має на меті вирішити локальний сервер із ділової електронної пошти, використовуючи мережу серверів, щоб звільнити місце, знизити витрати та забезпечити кращу загальну продуктивність.

Хоча витрати досить високі порівняно з іншими постачальниками електронної пошти, ви тут отримуєте велику цінність. Наприклад, сервери обміну працюють на кілька доларів більше на користувача, але пропонують 100 ГБ поштових скриньок та 50 МБ вкладень, що вдвічі чи втричі перевищує розмір усіх постачальників у цьому списку.

Інші причини, які нам подобаються в RackSpace

Зрозуміло, що в центрі уваги є бізнес, і для цього компанія RackSpace надає перевагу. Наприклад, план Office 365 постачається з повною версією пакета Microsoft, з 24/7/365 фанатичною підтримкою.

Якщо ви ніколи не чули про цей термін, ніхто не став би вас винуватим. Це визначення підтримки RackSpace означає, що ви маєте доступ до команди висококласного персоналу, який прагне вирішити будь-які проблеми, з якими ви можете зіткнутися. Немає стрибків сценарію чи відділу, а натомість команда знань підтримки, яка відповідає на всі запити протягом 15 хвилин або менше.

RackSpace набагато дорожче, але забезпечує комплексні бізнес-рішення в електронній пошті та поза нею. З цим важко сперечатися, особливо з такими клієнтами, як Under Armour та Oliver Wight. Якщо вам потрібен найвисокіший бізнес-хостинг, краще спробувати RackSpace.

Microsoft Office 365 Business Essentials

Їзда на задній панелі G Suite – це пакет програм від Microsoft. Змініть лінійку інструментів Google за допомогою Microsoft Office і Outlook, і ви отримаєте досить гарне уявлення про те, що можуть запропонувати Business Essentials.

Однак ці два не повністю нарівні. Office 365 трохи дорожче, але пропонує додатки, які можуть зробити набагато більше, ніж пакет Google. Ви отримуєте Outlook та Exchange, що дозволяє вам розробляти електронні листи набагато вищі за рамки Google Диска. Це включає до 150 МБ у розмірі вкладених файлів та 50 Гб місця для зберігання, що перевищує розмір 30 ГБ від Google за найдешевшим планом.

Мінусом є те, що у вас є доступ лише до онлайн-версії Microsoft Office. Хоча це не проблема в порівнянні з G Suite, це коли розглядається, наскільки обмежені додатки Office Online. Найкращий варіант Office 365 постачається з повною версією Microsoft Office.

Інші причини, які нам подобаються в Microsoft Office 365 Business Essentials

Поза електронною поштою, необхідні для бізнесу речі пропонують комплексний набір інструментів для бізнесу. Один з наших улюблених – команди Microsoft. На перший погляд, це виглядає як просте додаток для обміну повідомленнями, як Slack, але пропонує набагато більше.

Наради Skype та документи Microsoft безперешкодно інтегруються в нього, що дозволяє тримати все, що стосується команди, під одним дахом. Вам не потрібно додавати вкладені файли чи встановлювати плагіни, як інші програми для обміну повідомленнями команди. Поки ви працюєте в екосистемі Microsoft, це чудове командне рішення.

Команди – це не все, що ви отримуєте, звичайно. Microsoft включає в себе функціональні можливості Skype Skype, Yammer як корпоративну соціальну мережу та засоби онлайн-конференцій. Незважаючи на те, що набір інструментів не перетворює нову основу, інтеграція на різних платформах – щось особливе. Ви можете зареєструватися на безкоштовну пробну версію Business Essentials, щоб перевірити, чи підходить саме вам.

Рідка павутина

Рідка Web в основному орієнтована на високоякісні VPS та спеціальні хостингові рішення. Однак він також пропонує конкурентоспроможний хостинг електронної пошти, з нульовим простоєм, найвищою фільтрацією спаму та 25 ГБ поштових скриньок.

Хоча місце для зберігання менше, важко пройти, враховуючи вартість. Стандартний план коштує лише 1 долар на місяць на кожного користувача та пропонує повний спектр рідинних веб-функцій. Ви зможете використовувати будь-який поштовий клієнт POP або IMAP або входити через веб-пошту з 25 Гб пам’яті та 50 МБ вкладень.

Ви також отримуєте інструменти для покращення електронної пошти і без спаму. Регульовані фільтри дозволяють налаштувати те, що відбувається, але спам-блок Liquid Web досить непоганий сам по собі. Крім того, ви можете зробити сафлісти та чорні списки на рівні користувачів та домену, щоб ваша поштова скринька виглядала так, як вам потрібно.

Інші причини, які нам подобаються рідкої павутини

Однак він пропонує набагато більше, ніж хостинг електронної пошти. Liquid Web – це повнофункціональний хост із планами від VPS до WordPress (хоча він не ввійшов у наш кращий веб-хостинг для списку WordPress). Хоча плани досить дорогі, цільовий бізнес-ринок буде задоволений безкоштовними функціями безпеки та винятковою підтримкою.

Електронна пошта також має деякі додаткові функції. Трохи дорожчий план “Плюс” постачається з мобільною синхронізацією на ваших пристроях для контактів та календарів, 30 Гб хмарного сховища та набором інструментів онлайн-редагування документів. Якщо ви більше схильні до кінця спектру Microsoft, Liquid Web також пропонує хостинг Exchange.

У рівному Інтернеті нічого не виділяється настільки винятково, що стосується хостингу електронної пошти, але цього не потрібно. Найбільший жеребок полягає в тому, що сервіс недорогий і завжди працює, надаючи багато місця для зберігання та варіантів. Це поруч із безкоштовним, тому спробуйте це протягом місяця, щоб побачити, чи підходить саме вам.

Висновок

Хоча такі послуги веб-пошти, як Gmail та Yahoo, пройшли довгий шлях, професійну адресу електронної пошти не замінить. На щастя, витрати значно знизились із щомісячними планами, що дешевше, ніж купувати соду.

Багато хто з провайдерів включає електронну пошту з хостингом, так що ви можете вбити двох птахів одним каменем. Який хост електронної пошти вам найбільше подобається? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me