Кращі інструменти управління проектами Kanban до 2020 року

Дошки Kanban – це простий спосіб відстеження роботи під час руху ваших проектів. Існує багато інструментів управління проектами, які використовують систему, тому, щоб допомогти вам вибрати, ми склали цей посібник з найкращих інструментів управління проектами kanban..


Ми покажемо вам, що таке дошка kanban і що ви можете зробити з нею. Потім ми розглянемо деякі найкращі інструменти, які їх включають. Дошки Kanban – це чудовий спосіб знайти свій шлях до програмного забезпечення для управління проектами. Ознайомившись з ними, ви можете почати перегляд інших поглядів та особливостей.

Що таке рада Канбана?

Канбан зародився на японських фабриках, де його використовували для підвищення ефективності виробництва. Пізніше Microsoft адаптувала методику до розробки програмного забезпечення. Це корисно спритним командам, які хочуть візуалізувати їх робочі процеси.

Дошки канбану виготовляють із стовпців, в яких містяться предмети. Ви переміщуєте елементи зі стовпця в стовпчик, щоб змінити їх статус. Речі протікають зліва направо, тож ви можете бачити, наскільки далеко все йде і скільки відбувається на кожному етапі.

Найпростіша настройка – це підхід з трьох стовпців: «робити», «робити» і «зроблено». Це само собою зрозуміло, але ви можете піти набагато далі, стовпчики представляють кожну стадію вашого виробничого процесу, команди чи особи. Тобі вирішувати.

Якщо ви не новачок у цій техніці, прочитайте наші статті про те, як використовувати статтю дошки kanban, щоб допомогти вам розпочати роботу. Потім поверніться і ознайомтеся з інструментами тут.

Що ви можете зробити з інструментом Kanban?

Дошки Kanban – корисний спосіб зберегти завдання, пов’язані з проектом, в одному місці. Вони можуть використовуватися для конкретних проектів, як загальні списки завдань для офісу або для відстеження регулярних робочих процесів. Вони також добре працюють як особисті списки завдань.

Ви можете використовувати елементи як завдання в проекті, але ви можете називати картки та стовпці, що завгодно. Це означає, що ви можете використовувати їх для планування сидінь, меню ресторанів, реєстраційних систем та багатьох інших.

Якщо ви раніше не використовували їх, їх легко налаштувати, і ви, напевно, можете придумати власні ідеї щодо їх використання у ваших проектах.

Багато інструментів, які ми розглянемо, включають шаблони та приклади, Trello є хорошим прикладом цього і є нашим улюбленим інструментом для роботи з канбаном, як ми побачимо пізніше.

Дошка канбану та система канбану – це не обов’язково одне і те ж. Хоча канбан відрізняється від таких методологій, як Scrum, ви також можете створити дошку для відстеження завдань.

Найкращі інструменти управління проектами Kanban 2020

 1. Trello
 2. Асана
 3. monday.com
 4. Скрип
 5. ClickUp

Інструменти Kanban – це швидкі та прості, тому ми любимо бачити програмне забезпечення, яке чуйне та просте у використанні. Можливість легко регулювати елементи та стовпці – також плюс.

Більшість інструментів надають інші дошки та функції, тому важливо, наскільки добре працює дошка kanban з ними. У деяких випадках, наприклад Wrike, проста дошка kanban добре працює як складний інструмент.

Ціна є важливим фактором, при цьому безкоштовне є найкращим. Інструменти Kanban є простими, тому програмне забезпечення для управління проектами, яке має безкоштовні та оплачені варіанти, часто включає в себе канбан безкоштовно. Це робить прекрасним способом спробувати різні інструменти, щоб побачити, чи сподобалися вам, перш ніж вирішити, чи платити за інші їх функції.

З п’яти інструментів, які ми розглянемо тут, чотири з них дозволяють вам безкоштовно використовувати канбан. Це означає, що та, яка не є, monday.com – наша улюблена загальна платформа управління проектами.

Нашим найкращим вибором для роботи з канбаном, зокрема, є Trello, який є простим, безкоштовним та орієнтованим на підхід канбану.

Trello

Якщо ви хочете розпочати роботу з канбаном, Trello – це чудове місце для цього. Основна увага платформи – її дошка kanban. Хоча це і є основним, але це чудовий приклад системи. Ми розповіли про це в нашому огляді Trello, а посібник для початківців Trello розповідає вам усе, що вам потрібно знати, якщо вперше подивитися на інструмент. Це один з найпростіших інструментів для підйому для початківців.

Сторінка натхнення Trello містить безліч дощок, якими поділилися користувачі. Перегляньте їх, якщо вам потрібно уявлення про те, що можна зробити з дошкою канбану. Вони також можуть бути використані з іншими засобами, ніж Trello, якщо ви хочете.

Ваші картки Trello можна класифікувати та призначити членам команди. Ви можете додати вкладені файли розміром до 250 Мб. Якщо це занадто мало, перегляньте нашу найкращу статтю у хмарному сховищі для великих файлів.

Trello має репутацію простоти, але його система “power-ups” дозволяє вам розширити її, тому якщо ви відчуваєте, як нівелювати свої робочі процеси після того, як ви отримаєте основи, це дозволяє вам це зробити. “Power-ups” дозволяють додавати багато функцій, включених за замовчуванням на інших платформах.

Громадські ради Trello

Крім того, що корисний для управління проектами, Trello дозволяє оприлюднювати ваші дошки. Ви можете проявити творчість і використовувати його для обміну меню ресторанів чи планів для проведення заходів. Спеціальні фони дозволяють підлаштувати його зовнішній вигляд до вашого бізнесу, що робить його прекрасним способом обміну інформацією зі світом.

трелло-весілля

Trello – також відмінний вибір, якщо ви шукаєте безкоштовний інструмент. Його безкоштовний план працює добре і не вимагає вас постійно оновлювати, але у Trello є приємні додаткові, якщо ви вирішите це зробити.

трелло-наклейки

У ньому є широкий вибір власних фонів, наклейок та смайлів, але ви можете завантажувати свої власні платні плани, щоб ваші дошки відчували себе як вдома. Ви не можете помилитися з Trello. Це найпростіший інструмент, з якого можна розпочати тут, і пропонує безліч додаткових послуг через свою систему “живлення”.

Асана

Асана – ще один зручний інструмент. У ньому є безліч цікавих функцій, таких як його урочистості, які нагороджують вас барвистими анімаціями за те, щоб позначити завдання як закінчені. Детальніше про це читайте в нашому огляді Асани. Якщо вам потрібна допомога, щоб розпочати її роботу, наш посібник для початківців Асани є і для того, щоб допомогти вам.

асана-святкування

Його інтерфейс привабливий, простий у використанні та чуйний. Це робить його чудовим вибором для всіх, хто починає працювати з програмним забезпеченням для управління проектами. Працювати з цим приємно, що буде великим плюсом, якщо вам доведеться викликати схвильованість членів команди щодо його використання.

Окрім своєї дошки канбанів, Асана включає в себе календар і часовий графік, що дозволяє керувати залежностями. Ви можете розбити завдання на підзадачі, залишати коментарі та додавати до них файли. Якщо вам потрібно вийти за межі розміру файлу Asana в розмірі 100 МБ, подивіться наш кращий круглий хмарний накопичувач.

Asana добре інтегрується з іншими платформами, включаючи Zapier, яка дозволяє обмінюватися даними з багатьма програмами.

Вартість Асани

Вільний рівень Asana дозволяє створювати стільки дощок, скільки вам подобається, і налаштовувати свої стовпці. Ви також можете розбити завдання на підзадачі. Якщо ви зареєструєтесь на платному плані, починаючи з 9,99 дол. США на місяць, ви зможете використовувати такі функції, як його часова шкала та залежність.

Дорожчі плани пропонують більше функцій, таких як поліпшена безпека та пріоритетна підтримка клієнтів. Він відповідає Загальним регламентам щодо захисту даних та ЄС. Рамка конфіденційності.

Ви можете побачити, як вона порівнюється з іншими інструментами в наших трелло проти Асани та Асани проти Басекампа. Асана – ще один чудовий вибір для новачків, але він краще, ніж Trello, для користувачів, які хочуть використовувати більше, ніж дошка kanban. Особливо це підійде командам, які надають пріоритет, роблячи робоче місце цікавим місцем.

monday.com

Ми є великими шанувальниками monday.com тут, на Cloudwards.net. Він вийшов на перше місце у нашому найкращому обладнанні програмного забезпечення для управління проектами. Про те, що нам подобається в цьому, ви можете прочитати в нашому огляді monday.com.

Інтуїтивно зрозумілий і продуманий сайт monday.com дозволяє налаштувати інформацію, що зберігається в її елементах. Вони можуть бути звичайними базовими типами даних, але вони можуть включати в себе такі речі, як системи голосування, формули або кольоровий вибір.

кращий-канбан-понеділок

monday.com дозволяє генерувати кілька переглядів kanban на основі даних у вашій головній таблиці. Ви можете сортувати дані автоматично, вибравши один із стовпців для використання. Її погляд на канбані – не його головна увага, але це частина способу подання вами даних.

Це означає, що воно підійде для людей, які хочуть інтегрувати канбан у свої робочі процеси, але це не так підходить для тих, хто хоче повністю працювати на дошці канбану. Хоча менеджери можуть використовувати його, щоб легко створювати дошки для роботи інших людей.

Окрім kanban, monday.com має всілякі перегляди та графіки, які дозволяють переглядати свої дані різними способами. Вони включають його часову шкалу, календар, карту та журнал діяльності.

Прочитайте наш посібник для початківців monday.com, щоб отримати поради щодо того, що з цим можна зробити.

Вартість понеділка.com

У нього немає вільного рівня, але його найдешевший план передбачає п’ятьох користувачів за 25 доларів на місяць, тому це не надто дорого для невеликих команд. Існує безкоштовна пробна версія, тому вам не потрібно платити, щоб спробувати.

Окрім того, що він добре виглядає та працює добре, він має високу якість безпеки, з шифруванням TLS v1.2, використовуваним для передачі даних та 256-бітним AES для збережених даних. Прочитайте наш опис статті шифрування для більш детальної інформації про них.

monday.com добре в наших порівняльних статтях. Прочитайте наші порівняння monday.com проти Jira або monday.com проти Asana, щоб побачити, як вона співпадає з іншими платформами.

monday.com пропонує хороший баланс між зручністю та глибиною. Його чудовий інтерфейс робить його легким і дозволяє розібратися в його більш досконалих функціях, не стикаючись з проблемами. Ми рекомендуємо це.

Скрип

Wrike – це потужний потенціал галузі управління проектами, який містить багато можливостей. Незважаючи на статус у важкій вазі, у нього є безкоштовний план, який дозволяє використовувати його як дошку канбану, але вам потрібно буде платити, щоб скористатися всім, що він пропонує.

best-kanban-wrike

Використовувати його можна складніше, ніж деякі його суперники, але погляд на канбан є простим і його можна зрозуміти за лічені хвилини. Переміщення завдань зі стовпця в стовпчик швидко та легко, як і клацання та коригування завдань.

Рада kanban Wrike використовує фіксований п’ятиколонний підхід, а традиційне налаштування трьох стовпців доповнюється стовпцями “на утриманні” та “скасовано”, щоб можна було переміщувати речі за потребою.

Залежні залежності

У Wrike представлені залежності, і вони інтегровані в дошку kanban. Якщо ви зміните дати завдання, ви отримаєте можливість автоматично коригувати інші завдання, які мають з ним зв’язки. Це робить Wrike придатним для складних проектів, що багато що відбувається.

Завдання можуть включати опис, і ви можете приєднувати до них файли. Ви можете призначити їх декільком людям і відстежувати їх стан. Wrike дозволяє фільтрувати завдання різними способами, наприклад, за користувачем чи терміном дії. Це корисно для великих проектів, для яких багато завдань покладено на декілька людей.

Wrike також має високоякісні функції безпеки, включаючи двофакторну автентифікацію та настроювані засоби контролю доступу. Якщо ви хочете покращити власну безпеку, прочитайте наш найкращий посібник з VPN.

Мінусом є те, що дошка канбану Вріка не така гнучка. Наприклад, ви не можете легко налаштувати назви стовпців, як це можна, наприклад, із Trello. Що це робить, це добре, хоча.

Wrike – це складний інструмент. Її рада kanban робить хорошу роботу, роблячи її доступною, і немає причин, чому ви не повинні використовувати її виключно для управління проектами. Щоб отримати максимальну користь від Wrike, вам варто також поглянути на інші його погляди.

У ньому є додатки для Windows, macOS, Android та iOS, тому їх можна використовувати на більшості пристроїв.

Wrike – це повнофункціональна платформа, яка підійде менеджерам великих проектів. Його проста канбанова дошка – чудовий спосіб розпочати роботу. Детальніше про це читайте в нашому огляді Wrike. Наша стаття monday.com проти Wrike також дасть вам уявлення про те, як вона формується проти своїх конкурентів.

ClickUp

ClickUp – ще один інструмент з безкоштовним пропозицією, який включає в себе основну дошку канбану. У його безкоштовній версії є обмеження на 100 МБ, але це втрачається на платних планах, що також дозволяє використовувати його більш досконалі функції, такі як діаграми Ганта. Прочитайте наш посилання на очікуванні, як використовувати посібник із діаграми Ганта, щоб дізнатися більше про них.

меню на дошці

Хоча він має лише два стовпчики за замовчуванням, ви можете додати свій власний, так що ви можете встановити його, як вам потрібно. Ви можете мати кілька дощок на проект. У наведеному вище прикладі ми налаштували його для управління замовленнями в ресторані з дошками для холодних і теплих тарілок.

меню на дошці

Ви можете адаптувати цю систему для роботи з декількома командами або мати дошки для окремих членів команди. Він універсальний і потужний.

ClickUp має чіткий, чуйний інтерфейс, з яким легко працювати. Її читабельний інтерфейс укомплектований параметрами і варто пограти, щоб побачити, що з ним можна зробити.

ClickUp також включає управління залежністю, тому, якщо все ускладнюється, ви можете виявити конфлікти планування, перш ніж вони спричинить проблеми. Завдяки інструментам керування часом та веденням журналу він дозволяє відстежувати, скільки коштують завдання для виконання, що є відмінною особливістю для менеджерів.

Оцінки ClickUp

Це також дозволяє робити оцінки, які ви можете порівняти з часом, зареєстрованим згодом. Це дозволяє покращити планування наступного разу, коли ви створюєте проект. Якщо вам потрібна допомога з фінансової сторони ваших проектів, нам також стане в нагоді наш довідник з найкращого програмного забезпечення для бухгалтерського обліку.

ClickUp має безліч функцій безпеки, які допомагають захистити ваші дані. Прочитайте наш Інтернет-посібник з безпеки, щоб дізнатися більше про захист.

Окрім додатків для macOS, Windows, Android, iOS та Amazon Fire TV, у нього є плагін Google Chrome, що робить його одним із найбільш зручних для пристрою інструментів. Щоб дізнатися більше про це, прочитайте наш огляд ClickUp.

Функції реєстрації часу та оцінки в ClickUp роблять це чудовим вибором для менеджерів, які хочуть уважно стежити за витратами. Його простота у використанні та універсальність роблять його також сильним вибором для всіх інших.

Почесні згадки

Є багато інших хороших інструментів, які включають вигляд канбана, який не встиг увійти до першої п’ятірки.

leankit-kanban

Барвиста дошка Kanan LeanKit показує вам декілька команд одночасно, викладених вертикально плиткою по екрану. Це не найкрасивіший підхід і виглядає переповненим, але, коли ви звикнете до нього, ви побачите, що він надає вам багато інформації, не змушуючи вас натискати. Перегляньте наш огляд LeanKit для отримання додаткової інформації.

smartsheet-картка

“Перегляд картки” Smartsheet – це дошка kanban. Це дозволяє легко додавати підзадачі. Smartsheet також містить перегляд Ганта, щоб допомогти вам побачити, як завдання поєднуються разом. Це не зайвий продукт, але ефективний, про який ви можете прочитати в нашому огляді Smartsheet.

джира-канбан

Jira включає в себе перегляд kanban з налаштовуваними стовпцями і буде корисним для розробників програмного забезпечення, що використовують гнучкі методології. Він сповнений зручних для розробників функцій, таких як його перегляд Scrum. Про це читайте в нашому огляді Джира.

Фінальні думки

Як ми бачили, ви розчаровані у виборі, коли мова йде про програмне забезпечення дошки kanban. Вони використовують багато підходів і варіюються від простого до прогресивного.

Наш фаворит – Trello. Він безкоштовний, зосереджений на дошці канбану, і так просто, що ви не можете помилитися з ним. Він також має дивовижну кількість можливостей для розширення. monday.com також заслуговує згадки як наш улюблений всебічний інструмент, але він не безкоштовний або настільки зосереджений на канбані, як Trello.

Для найвеселішого життя ознайомтеся з Асаною. ClickUp чудово підходить для управління фінансовою стороною речей, а Wrike – це всебічний інструмент якості з великою глибиною.

Усі інструменти тут безкоштовні або мають безкоштовну пробну версію, тому нічого не може завадити вам тестувати їх. Якщо ви спробували будь-який із інструментів тут або маєте інші рекомендації, повідомте нас про це у коментарях. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map