Краще хмарне зберігання для некомерційних організацій 2020 року

Робота на некомерційну організацію – важке, але корисне завдання. Хмарне зберігання дозволяє некомерційній організації зберігати та отримувати доступ до всіх своїх даних – деякі з яких можуть бути чутливими – не турбуючись про придбання та підтримку власних серверів. Він також дає віддаленим волонтерам такий самий доступ до файлів, що і їхні офісні колеги.


Ми поговоримо про найкращі хмарні сховища для некомерційних організацій, але якщо ви хочете знайти найкращі рішення для резервного копіювання для таких організацій, не забудьте спершу ознайомитись з нашим найкращим онлайн-резервним резервом для неприбуткових груп..

Що є найкращим хмарним сховищем для некомерційних організацій?

 1. Тресорит
 2. Google Cloud
 3. Коробка
 4. Dropbox Business
 5. OneDrive for Business

Є кілька чудових варіантів, які підійдуть для будь-якої некомерційної організації, але Tresorit – наш явний фаворит. Він пропонує високий рівень безпеки, включаючи шифрування нульових знань для захисту ваших найбільш чутливих даних. Він також пропонує здорові знижки на справжні некомерційні організації, що робить його дуже доступним.

Google Cloud приходить найближчим часом, пропонує безкоштовне зберігання та інтеграцію додатків Google. Box, Dropbox для бізнесу та OneDrive for Business розроблені з урахуванням бізнесу, але некомерційні організації можуть скористатися лімітами пам’яті, зниженими тарифами та надійною безпекою у пропозиції.

Давайте поглянемо на кожного постачальника по черзі.

1. Тресорит

Безпека життєво важлива для некомерційних організацій, і це одна з причин, чому Tresorit потрапляє в перше місце у нашому списку. Як випливає з назви, і як більш детально пояснюється наш огляд Tresorit, Tresorit (від німецького слова “vault”) – це фортеця даних для некомерційних організацій, за допомогою шифрування нульових знань, що робить його одним з найкращих постачальників хмарних систем зберігання нульових знань.

tresorit-забезпечення

Ви (та ваша організація) контролюєте свою безпеку даних, але додаткова двофакторна автентифікація допомагає захистити ваш пароль (та акаунт) від можливих порушень даних. Такий підхід означає, що ваші дані будуть втрачені, якщо ви втратите свій пароль, і немає можливості відновити його.

Зважаючи на це, вам потрібно подбати про безпеку пароля, і може допомогти авторитетний менеджер паролів. Погляньте на наш кращий менеджер паролів для малого бізнесу, який пропонує ідеї, з Dashblane та 1Password, які пропонують хороші функції для організацій.

Tresorit – це хороший варіант і для мобільних добровольців, завдяки підтримці додатків для Android та iOS. Також доступний веб-клієнт для доступу до ваших даних, але ви також можете використовувати додатки для настільних ПК для Windows, macOS та Linux для синхронізації ваших файлів.

Ціноутворення на Tresorit

Безпека Tresorit є прекрасною, але ціна – ще одна причина, чому Tresorit є нашою головною рекомендацією. Компанія вірить у підтримку організацій, які працюють “задля створення соціального блага” і, як результат, пропонує 50-відсоткову знижку на всі свої бізнес-плани, якщо ваша організація відповідає її критеріям.

Ця знижка означає, що некомерційні організації можуть платити 10 доларів на користувача на місяць за 1 ТБ зберігання даних (до дев’яти користувачів) або 12 доларів США на місяць для організацій, що мають 10 і більше користувачів.

2. Google Cloud з G Suite

Величезні технічні компанії, такі як Google, отримують підтримку благодійним організаціям, і ця підтримка включає в себе безкоштовний доступ до колекції додатків Google для продуктивності та сховище для некомерційних організацій.

Веб-інтерфейс Диска Google

Завдяки програмі G Suite для некомерційних організацій, некомерційні організації отримують безкоштовне використання Документів Google, необмежену кількість облікових записів, а також доступ до 30 Гб пам’яті Google Диска, про що ви можете дізнатися більше в нашому огляді Диска Google. При необхідності доступне необмежене місце для зберігання, перейшовши на G Suite Business.

Пакет G Suite постачається з підтримкою Документів Google, що дозволяє вашим волонтерам працювати разом над проектами в режимі реального часу. Ви також можете ділитися своїми файлами з іншими людьми завдяки загальнодоступному обміну файлами. Ці функції допомагають зробити Диск Google одним з найкращих хмарних сховищ для кількох користувачів.

[Google-Cloud-homepage.png]

Ви також можете створити власне рішення щодо зберігання хмари за допомогою програми Cloud Cloud and Storage Made Easy (див. Наш огляд Storage Made Easy). Це дає вам повний контроль над своїми даними, що дозволяє запускати власний приватний та зашифрований сервер зберігання Google Cloud, використовуючи програми для настільних пристроїв Storage Made Easy та Інтернет-інтерфейс для керування файлами.

Google Drive проти Google Cloud

Безкоштовне хмарне сховище від Google є чудовим, але є і деякі недоліки. Якщо ви вирішите використовувати свій безкоштовний сховище Google Диска з G Suite для некомерційних організацій, у вас не буде такого рівня безпеки, як у інших постачальників, як-от Tresorit. 

Шифрування нульових знань із включеним сховищем Google Диска не означає, що Google контролює долю ваших даних, оскільки має політику конфіденційності, яка дозволяє сканувати ваші файли.

Якщо ви вирішите скористатись інфраструктурним підходом до обслуговування, у вас буде більше удачі. Створення власного сервера пам’яті Google Cloud надає вам контроль, дозволяючи шифрувати файли вручну. Ви також будете контролювати ключі шифрування вашого сервера.

Вирішивши перейти на Google Cloud та Google Drive – це рішення для вашої організації, хоча Storage Made Easy повинен зробити процес простим, якщо ви вирішите створити власний сервер пам’яті.

3. Коробка

Box створений для бізнесу, тому ми оцінюємо його як один з найкращих хмарних сховищ для корпоративних рішень, і чому 70 відсотків компаній Fortune 500 користуються його послугами. 

Це спрощує співпрацю, включаючи інтеграцію Документів Google та Office Online, що дозволяє вам спільно використовувати документи та автоматично зберігати їх безпосередньо в поле. Детальніше про ці функції ви можете прочитати в нашому огляді Box.

box-web-клієнт

Box використовує AES 256-бітове шифрування для даних у спокої, при цьому високоміцне шифрування TLS використовується для передачі даних. На жаль, як і Google Drive, Box не пропонує шифрування нульових знань. 

Якщо ви любите функції Box, але ви шукаєте більш надійну безпеку, тоді подумайте про використання продукту на зразок Boxcryptor для шифрування файлів. Перегляньте наш огляд Boxcryptor, щоб дізнатися більше.

Цінова коробка

Як і Tresorit, Box пропонує хороший набір знижок для некомерційних організацій, які відповідають його критеріям. “Подарована підписка” для некомерційних організацій постачається з 10 довічними ліцензіями на план Box Starter із 100 ГБ безкоштовного сховища. Єдина вартість тут – адміністративний збір у розмірі 84 доларів США, що значно дешевше, ніж місця зберігання на одного користувача для інших організацій.

Якщо вам потрібно більше місця для зберігання, некомерційні організації можуть скористатися 50-відсотковою знижкою на бізнес-плани. Якщо ви хочете необмеженого обсягу пам’яті, це обійдеться вам приблизно у 7,50 доларів США на місяць за зниженою ставкою – хороша причина, чому Box справив сильне враження у нашому кращому необмеженому списку Інтернет-постачальників пам’яті..

4. Dropbox Business

Наш список не буде повним без згадки про одне з найбільших імен у хмарному сховищі: Dropbox Business. Як пояснюється в нашому попередньому огляді Dropbox Business, він пропонує зручну роботу та хороші варіанти спільного використання файлів, особливо для великих організацій. 

Це також один з наших улюблених постачальників послуг синхронізації та спільного використання файлів, який високо оцінює швидкість синхронізації файлів завдяки використанню передач файлів на рівні блоку..

dropbox-бізнес-веб-клієнт

Dropbox пропонує знижки для некомерційних організацій, хоча вони не оприлюднюються. Вам потрібно буде безпосередньо звернутися до Dropbox Business, щоб отримати пропозицію, але ви можете використовувати стандартне ціноутворення як базову цифру. При 12,50 доларів щомісяця для кожного користувача це не найдешевше рішення: необмежена кількість пам’яті коштує до 20 доларів на кожного користувача на місяць.

Захист Dropbox

Минуло кілька років з моменту порушення великих даних Dropbox, яке вплинуло на понад 68 мільйонів акаунтів. Зараз Dropbox Business використовує 256-бітове шифрування AES для даних, які він зберігає, і використовує протокол TLS для захисту будь-яких даних, що перебувають у режимі транзиту, від атак людини в середині.  

На жаль, жодне шифрування знань з нульовим знанням не означає, що Dropbox все ще зберігає ключі до ваших даних, тому ви можете зашифрувати їх перед завантаженням.

Dropbox Business – хороший вибір для команд, що дозволяє легко підключати Microsoft Office 365 та Dropbox разом для спільної роботи в реальному часі. Ви можете бути співавтором документів, вносити зміни разом, а також повертатись до попередніх версій документів завдяки версій.

5. OneDrive for Business

Що стосується бізнес-технологій, мало хто довіряє більше, ніж Microsoft. Крім того, як показує наш огляд OneDrive for Business, його рішення для зберігання хмарних ситуацій залишається популярним вибором для бізнесу та некомерційних організацій. Він постачається з підтримкою Windows та macOS, хоча підтримки Linux не вистачає.

Швидше завантаження файлів пропонується також завдяки синхронізації на рівні блоків (Microsoft називається “диференціальна синхронізація”) для всіх передач файлів, що раніше було доступне лише для файлів Microsoft Office.

папка onedrive-for-business-sync

Як і інші сервіси, такі як Box, Microsoft пропонує OneDrive for Business в якості пожертви для кваліфікованих некомерційних організацій. За його використання не стягується плата, включено 1 ТБ пам’яті OneDrive та доступ до Office Online. Доступ до настільних додатків Office коштуватиме трохи додатково – приблизно в 3 долари США на місяць або 4,50 долара за необмежений обсяг пам’яті.

Особливості OneDrive для бізнесу

Назва віддає – це насамперед діловий продукт. Ось чому Office повністю інтегрований у досвід OneDrive, що дозволяє легко відкривати та редагувати свої файли через Інтернет-інтерфейс OneDrive. Ви також можете безпосередньо отримати доступ до цього сховища через настільні додатки Office, а також працювати з іншими в документах Office в Інтернеті.

OneDrive використовує 256-бітове шифрування AES для даних у спокої та протокол TLS під час руху, що відповідає Dropbox для бізнесу. Двофакторна автентифікація пропонується як стандарт, але, як і інші гравці, для ваших файлів немає шифрування нульових знань.

Як ми обирали наших постачальників

Якщо ви прочитали наші інші відгуки та порівняння хмарного сховища, ви дізнаєтесь, що ми уважно розглядаємо кожного постачальника, переглядаючи плюси та мінуси кожного. У цьому випадку ми зосередили увагу на найважливіших атрибутах некомерційних організацій, включаючи безпеку, засоби співпраці та вартість. 

Ось чому Tresorit виступає як наш номер один, але безкоштовні пропозиції, такі як Google Drive, мають високу оцінку. Хмарні сервіси зберігання, які не пропонують правильну комбінацію функцій – навіть деякі з наших великих улюблених, як Sync.com – не враховувались для включення.

Збереження чутливих некомерційних даних

Некомерційні організації співпрацюють із широким колом різних компаній та приватних осіб. Необхідно зберігати багато конфіденційної інформації, будь то особисті дані або фінансові дані. Ось чому некомерційним організаціям потрібно хмарне сховище з найкращими доступними політиками безпеки.

Хмарне сховище, яке пропонує нульове шифрування знань, дуже бажане. Це означає, що ваш постачальник послуг не зберігає копію вашого ключа шифрування, що робить неможливим доступ до ваших даних навіть за вибором (або під примусом). Паролі все ще залишаються найслабшою ланкою, тому також рекомендується двофакторна автентифікація.

Якщо некомерційні організації використовують бізнес-хмарне зберігання?

Чим менше грошей неприбутковий витрачає на витрати бізнесу, тим більше він може вкласти у своє справжнє призначення. Хмарне сховище в бізнесі пропонує простий спосіб неприбутковим організаціям усунути потребу в дорогих пристроях зберігання даних, а також персоналу, необхідного для обслуговування цих пристроїв.

Деякі постачальники послуг хмарного зберігання також пропонують здорові знижки для некомерційних організацій, які можуть підтвердити їх статус, роблячи вибір фінансово сприятливим. Важливо пам’ятати, що якщо ваша некомерційна організація має суворі вимоги до безпеки, вам потрібно бути впевненим, що ваш постачальник хмарних сховищ може їх виконувати. 

Фінальні думки

Будь-який з постачальників у нашому списку забезпечить некомерційну організацію чудовими можливостями та сховищем для конфіденційних даних навіть за обмеженого бюджету. Tresorit – це наш найкращий вибір тут, завдяки своїм щедрим цінам, а також тим, що є єдиним варіантом пропонувати шифрування нульових знань поза коробкою.

Google не відставав, пропонуючи безкоштовне зберігання та доступ до інших продуктів Google, як-от Документи Google, із програмою G Suite для некомерційних організацій. Завдяки Google Cloud та сервісу Storage Made Easy ви навіть можете розгорнути власний безпечний сервер зберігання даних.

Якщо ви хочете провайдера з хорошими можливостями для підприємств, то Box, Dropbox Business та OneDrive for Business – це всі хороші альтернативи, кожен із яких має хороші знижки на ціни на некомерційні організації.

Якщо ви використовували будь-якого з цих постачальників хмарних пам’яток у своїй неприбутковій організації, і у вас є власні думки, якими слід поділитися, повідомте нас про це у коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map