Краще хмарне зберігання для команд 2020: Групова робота легким шляхом

Робота з іншими над складним проектом може бути вимогливою, особливо якщо вам потрібно ділитися файлами та співпрацювати в режимі реального часу. Однак ви можете зробити це менш складним, скориставшись одним із найкращих варіантів хмарного зберігання для команд. 


Чудовий приклад такого типу послуг – Egnyte Connect, але, як ви побачите у цій статті, інші онлайн-сервіси хмарного зберігання для команд прямо за ними. Ще один хороший варіант – Slack, і ви можете побачити, які сервіси використовують його в нашому кращому хмарному сховищі для Slack. 

Ви можете дізнатися більше про те, як найкращі хмарні сховища працюють невеликими командами в нашій статті про хмарне зберігання та співпрацю. Якщо ви шукаєте найкраще хмарне сховище для фотографій, ознайомтесь із нашою статтею про найкраще онлайн-сховище для фотографій. 

Для декількох бізнес-користувачів ви в потрібному місці. Однак зауважте, що служби в цьому списку не можуть бути кваліфікованими як найкращий безкоштовний хмарний сховище для команд, оскільки вони не пропонують таких планів.

З огляду на це, ми вибрали постачальників у цій групі з нашого списку найкращих служб EFSS та з найкращого порівняння хмарного сховища. Перш ніж ми потрапимо до списку – і переможця, Egnyte Connect – ми визначимось із критеріями, за якими ми оцінювали послуги.

Краще хмарне зберігання для команд 2020 року

Що є найкращим хмарним сховищем для команд

Мати команду людей дорого, тому ми будемо впевнені, що ви не додасте зайвих витрат. Ось чому ми розглянемо, як дорого коштують плани підписки, скільки місця вони пропонують – в ідеалі, забезпечивши окреме сховище для кожного користувача – і скільки планів. Чим більше планів, тим більше шансів знайти той, який відповідає вашим потребам.

Спільний доступ до файлів і папок важливий при співпраці в командному середовищі. Служби повинні мати можливість швидко та легко ділитися файлами та папками. Крім цього, необхідні параметри контролю вмісту – такі як захист паролем, закінчення терміну дії посилань, вимкнення завантаження та дозволи при спільному використанні папок..

Перш ніж ви зможете поділитися своїми файлами, спочатку потрібно перенести їх у хмару. Тут відбувається синхронізація. Передавати файли повинно легко. швидко, тому ваша робота не страждає; і вміти використовувати розширені функції синхронізації, такі як селективна синхронізація та синхронізація будь-якої папки. Наскільки швидко це буде залежати від вашого постачальника послуг Інтернету та від того, наскільки ви близькі до сервера.

Нарешті, його хмарна безпека повинна бути достатньо сильною, щоб будь-які побоювання щодо збереження даних у хмарі залишалися безпідставними. Для цього служби повинні принаймні використовувати шифрування, переважно нульові знання, захист під час транзиту та двофакторну автентифікацію, що захищає ваші дані для входу. Крім того, центри обробки даних, що містять ваші файли, повинні бути загартовані.

Egnyte Connect

Це не великий сюрприз, що Egnyte Connect займає перше місце у цьому списку, оскільки він також є переможцем нашої найкращої групи EFSS і наш вибір як найкраще хмарне сховище для команд. 

Якщо у вас від одного до трьох користувачів, вам доведеться підписатися на командний план Egnyte. Це 10 доларів на користувача на місяць, і він забезпечує 1 ТБ пам’яті, що є чудовою пропозицією.

Egnyte-connect0homepage-2019

Ви можете підписатися на план Office Egnyte, якщо у вас є п’ять до 25 користувачів. Він надає 5 ТБ онлайн-сховища за 8 доларів на користувача на місяць. Якщо вам потрібно більше користувачів, Бізнес-план буде відповідати вашим потребам, оскільки він підтримує від 25 до 100 користувачів. Він забезпечує 10 ТБ пам’яті $ 20 на користувача в місяць.

План підприємства може мати більше 100 користувачів і не обмежує ваше зберігання. Насправді ваги зберігання ваші потреби. Однак для цієї пропозиції вам доведеться зв’язатись із Егнітом за пропозицією.

Щоб поділитися папкою за допомогою Egnyte, ви можете запросити інших та надати їм один із декількох дозволів: “власник”, “повний”, “редактор” та “переглядач”.

Ви також можете ділитися вмістом, генеруючи посилання, які ви можете потім обмежити “будь-хто”, “хтось із паролем”, ваші користувачі або будь-хто, кому ви посилаєте це повідомлення. Крім того, ви можете змусити термін дії посилання закінчитися в певну дату, захистити його паролем, відключити завантаження та отримати сповіщення про натискання на посилання..

Інший варіант – створити посилання для завантаження, щоб інші могли зберігати вміст у вашому хмарному просторі. Існує також сторінка, на якій відображені ваші спільні посилання та посилання, які інші поділилися з вами.

Інші причини, які нам подобаються Egnyte Connect

Хмарні служби зазвичай надають папку синхронізації, але Egnyte Connect використовує папку мережевого диска. Це дозволяє отримувати доступ до вашого хмарного вмісту, не забираючи місця на жорсткому диску, але це означає, що вам потрібно бути в Інтернеті, щоб отримати доступ до своїх файлів. 

З цього приводу ви можете теги на файли для використання в режимі офлайн, якщо ви виходите з мережі. З іншого боку, ви також можете використовувати селективну синхронізацію для позначення лише певних файлів у папці синхронізації, які ви хочете зберігати у хмарі.

Для тестування швидкості синхронізації Egnyte ми використовували папку на блискавці 1 Гб, і передача зайняла саме той час, який ми очікували. Однак Egnyte не використовує алгоритм синхронізації на рівні блоку, який би пришвидшив передачу після початкового, завантажуючи лише змінені частини файлів.

Egnyte використовує протокол TLS для захисту ваших файлів під час транзиту та 256-бітного шифрування AES для їхнього сканування, а також класифікується як послуга з нульовими знаннями завдяки функції управління Egnyte Key. Ви також можете призначити мінімальну потужність і довжину пароля, а також налаштувати політику входу. Крім того, для захисту ваших даних доступна двофакторна автентифікація.

У центрах обробки даних Egnyte використовуються цілодобовий нагляд, контроль доступу та надмірність, і вони посилені від стихійних лих, таких як землетруси та пожежі. При цьому Egnyte дозволяє також зберігати дані на своїх серверах, а це означає, що ви можете користуватися перевагами гібридної хмари. І останнє, але не менш важливе, Egnyte дозволяє відрізати пристрої від синхронізації та стерти з них усі хмарні дані. 

Ми ставимо Egnyte Connect як наш найкращий вибір завдяки хорошій цінності, чудовій безпеці, здатній синхронізації та багатим можливостям спільного доступу. Якщо ви хочете дізнатися більше про інші функції Egnyte, прочитайте наш огляд Egnyte Connect.

OneDrive for Business

OneDrive for Business походить від Microsoft, і це одне з найпопулярніших рішень на ринку. Це значною мірою завдяки його великій цінності.

На відміну від багатьох інших служб бізнесу, OneDrive for Business надає окремий простір для кожного користувача. Крім того, у нього є сім планів, які ви можете вибрати, які дають більше шансів, що ви знайдете відповідність. Помітні плани включають План перший, План другий та Бізнес Преміум.

Домашня сторінка OneDrive-for-business-2019

OneDrive для бізнес-плану One – це 60 доларів на рік на кожного користувача, і ви отримуєте 1 ТБ місця для кожного користувача. План другого становить 120 доларів на рік на кожного користувача і надає кожному користувачеві необмежену кількість місця для зберігання. Якщо вам потрібно використовувати Office 365 та інші функції Microsoft, ви можете підписатися на Office 365 Business Premium, який становить 15 доларів на місяць на користувача, або 150 доларів США, якщо ви платите за рік.

OneDrive for Business дозволяє ділитися вмістом з іншими, створюючи посилання або електронну пошту. Якщо ви поділитесь посиланням, ви можете встановити його закінчення через кілька днів, обмежити доступ до певних користувачів та захистити його паролем. Ви також можете відключити редагування та обмежити посилання, щоб воно працювало лише з конкретними людьми, людьми у вашій організації або з тими, хто має наявний доступ.

Інші причини, чому нам подобається OneDrive для бізнесу

Ми перевірили синхронізацію OneDrive за допомогою папки з блискавкою 1 Гб, і нам вдалося завантажити її приблизно за хвилину більше, ніж ми очікували. OneDrive for Business навіть використовує синхронізацію на рівні блоків, хоча і лише для файлів Office. Однак це все-таки перемагає послуги, які взагалі не використовують його.

Інший варіант, яким OneDrive може похвалитися, а інші – ні, це можливість блокувати синхронізацію певних типів файлів. Команда Microsoft також включила селективну синхронізацію, що означає, що за допомогою обох функцій ви можете створити приємну настройку синхронізації.

OneDrive також використовує шифрування для сканування даних: BitLocker на рівні диска та 256-бітове шифрування AES на рівні файлу. Щоб захистити ваші файли під час транзиту, OneDrive використовує протокол TLS, і він перенаправляє несанкціоновані підключення до HTTPS. 

Ви можете встановити політику паролів для своїх співробітників, але єдино можлива конфігурація – це термін дії пароля. Зважаючи на це, паролі повинні бути не менше восьми символів і відповідати умовам міцності, як-от число, символ та великі та малі літери. Крім того, для захисту ваших даних доступна двофакторна автентифікація.

OneDrive for Business – це чудовий сервіс для команд через чудове значення, безпеку, унікальну функцію синхронізації та синхронізацію на рівні блоків. Це не так добре, як Egnyte Connect для обміну, тому це на другому місці. Якщо ви хочете дізнатися більше про цю послугу, прочитайте наш огляд OneDrive for Business.

Коробка

Box – це послуга, яка популярна як серед малого, так і великого бізнесу, що робить її придатним кандидатом для команд.

Ви можете підписатися на один із чотирьох планів Box, залежно від чисельності вашої команди: Box Starter, Box Business, Box Business Plus та Enterprise. План для початківців вимагає як мінімум трьох користувачів, а максимум – у 10. Усі інші плани починаються від п’яти користувачів і не мають верхньої межі. Плюс всі вони надають знижку, якщо платити за рік наперед.

вікно-бізнес-домашня сторінка

План Starter отримує у вас всього 100 Гб за 5,80 доларів на місяць на користувача, але це може бути достатньо для деяких менших команд. Бізнес-план, однак, передбачає необмежений обсяг пам’яті за $ 17,30 на місяць на користувача.

План Business Plus також забезпечує необмежений обсяг пам’яті, але пропонує додаткові функції за $ 28,70 на місяць на користувача. Аналогічно, план Enterprise додає відповідність та інші функції, але вам потрібно буде зв’язатися з Box для ціни.

Ви можете ділитися вмістом, запрошуючи інших та надаючи їм дозволи, або генеруючи посилання та надсилаючи його. Незалежно від методу, якщо ви запросите людей, ви можете надати їм “редактор” або “переглядач” дозволи. 

Крім того, під час спільного використання папок ви можете встановити один з п’яти додаткових рівнів дозволу: “співвласник”, “завантажувач переглядача”, “завантажувач попереднього перегляду”, “попередній перегляд” або “завантажувач”.

Створюючи посилання, ви також можете захистити його паролем, відключити завантаження, визначити власну URL-адресу та встановити термін дії посилання на певну дату. Однак не існує сторінки, на якій відображатимуться ваші акції.

Інші причини, чому нам подобається коробка

Box використовує папку синхронізації для надсилання файлів у хмару, і навпаки. Якщо ви думаєте, що зберігання файлів із хмари може зайняти занадто багато місця на вашому жорсткому диску, ви можете використовувати селективну синхронізацію, щоб зменшити це. Ви також можете видалити файли з вашого жорсткого диска – роблячи їх “лише хмарними” – вибравши несинхронізувати їх із папки синхронізації.

Швидкість синхронізації Box була близькою до очікуваної, і порівняно з іншими службами. Крім того, як і багато інших служб EFSS, він не використовує блок-синхронізацію.

Поле захищає ваші файли під час передачі за допомогою протоколу TLS і використовує 256-бітове шифрування AES, щоб зробити ваші файли нечитабельними, коли вони знаходяться в спокої в центрі обробки даних. Крім того, Box дозволяє використовувати Box KeySafe для управління ключем шифрування, а це означає, що ви можете насолоджуватися приватним шифруванням.

Щоб запобігти вторгненням у акаунт, Box надає двофакторну автентифікацію та вимоги до спеціальних паролів.

Ви можете скористатися пристроєм Box, щоб вирізати синхронізацію вкрадених чи втрачених пристроїв та запобігти майбутнім синхронізаціям. Однак для очищення вже синхронізованого вмісту вам доведеться скористатися функцією віддаленого стирання. Для цього вам доведеться зв’язатися з Box.

Плани Box є, по крайней мере, дорогими, і не існує сторінки для аудиту акцій. Однак, Box має багато переваг, серед яких висока безпека, швидка синхронізація та багато іншого. Ви можете отримати більш детальну інформацію у нашому огляді Box.

Dropbox Business

Dropbox – це домашнє ім’я в хмарному сховищі, і його бізнес-версія не відрізняється. Як і у Egnyte Connect, він пропонує лише три плани: Стандартний, Розширений та Підприємницький. Усі вимагають як мінімум трьох користувачів. Стандартний план передбачає 3 ТБ за 15 доларів на місяць на користувача, або 12,50 долара за користувача, якщо ви платите за рік. 

Dropbox-Бізнес-домашня сторінка-2019

Щоб отримати більше пам’яті, ви можете підписатися на розширений план, який дає вам необмежену кількість пам’яті за 25 доларів на місяць на користувача. Якщо ви платите за рік наперед, ціна падає до 20 доларів за користувача. Підприємство також забезпечує необмежене зберігання, а також додаткові функції. Однак вам доведеться зв’язатися з Dropbox за ціною.

Dropbox надає вам спільну “командну папку” з самого початку. Усі ваші користувачі мають доступ до нього, але ви можете створювати інші папки та запрошувати людей до них. Після цього ви можете надати їм дозволи “редагувати” або “переглядати”.

Крім того, ви можете створювати посилання для спільного доступу до файлів і папок. Ви можете обмежити їх членами команди, користувачами з паролем або будь-ким, хто має посилання. Крім того, ви можете відключити завантаження посилання або встановити його термін дії на певну дату. Якщо ви хочете, щоб інші ділилися з вами, Dropbox дозволяє генерувати посилання для завантаження. Щоб відслідковувати акції, є сторінка, на якій показані всі вони.

Інші причини, чому нам подобається бізнес на Dropbox

Dropbox винайшов загальну модель синхронізації, так що, враховуючи, що це чудово в цій категорії. Однак Dropbox вдосконалює стандартний підхід, використовуючи “розумну синхронізацію”. Це дозволяє вибирати файли, які потрібно зберігати лише у хмарі, але все одно надає можливість отримати доступ до них через додаток для настільних ПК.

Синхронізація Dropbox зайняла більше часу, ніж ми очікували, щоб завантажити нашу тестову папку на 1 ГБ, але це не було повільно. При цьому Dropbox забезпечує справжню синхронізацію на рівні блоків, тому завантаження після початкового буде набагато швидшим.

На фронті безпеки Dropbox використовує 256-розрядне шифрування AES для того, щоб переглядати ваші файли у спокої та протокол TLS для захисту ваших файлів під час переходу до його центрів обробки даних. Ви можете захистити свій обліковий запис, використовуючи двофакторну автентифікацію та налаштувавши політику входу, яка дозволяє встановлювати умови пароля, вимагати скидання пароля та багато іншого.

Однак одним із мінусів є той факт, що Dropbox зберігає ваші метадані у простому тексті. Зауважте, що це звичайна практика, але вона використовується для індексування та покращення досвіду користувача. Крім того, Dropbox дозволяє віддалено витирати пристрій, навіть лише використовуючи мобільний додаток. Для отримання додаткової інформації про Dropbox Business читайте наш огляд Dropbox Business.

Тресорит

Tresorit – це сервіс, орієнтований на розширену безпеку, що в цьому випадку означає, що вона не є дешевою. Однак це чудовий вибір для команд, які потребують найкращих функцій безпеки.

Tresorit має лише два плани, які підтримують більше одного користувача: Бізнес та Підприємство. Бізнес-план вимагає як мінімум двох користувачів та встановлює максимальний ліміт лише на дев’ять користувачів. Ви отримуєте 1 ТБ пам’яті за 25 доларів на місяць на користувача або 20 доларів на місяць за користувача, якщо платите за рік наперед. 

Tresorit-домашня сторінка-2019

Для більшої кількості користувачів ви можете підписатися на план Enterprise, який включає до 100 користувачів, але вимагає мінімум 10. Він забезпечує необмежений обсяг пам’яті за 30 доларів на місяць на користувача або 24 долари на місяць за користувача, якщо ви платите за рік вперед спереду.

Tresorit дозволяє ділитися папками, створюючи посилання або запрошуючи користувачів електронною поштою. У випадку з електронною поштою користувачам потрібно буде зареєструватися для облікового запису Tresorit. Ви можете обійти цю вимогу, поділившись папкою як посиланням. Файли можна спільно використовувати лише як посилання. 

В будь-якому випадку ви можете захистити посилання паролем, встановити термін дії або встановити обмеження доступу. Спільно використовуючи папки, ви можете надати три рівні дозволів: “редагувати”, “читати” та “читати і змінювати”.

Tresorit надає сторінку, яка дозволяє вам відстежувати всі акції, а також інший перегляд, який показує всіх людей, з якими ви поділилися.

Інші причини, які нам подобаються Тресорит

Tresorit не використовує єдину папку синхронізації, на відміну від інших хмарних служб зберігання даних. Швидше, він просить вас створити окремі папки під назвою “tresors” для синхронізації ваших файлів. Tresorit дозволяє вибірково синхронізувати конкретні файли зі своїми тресорами. Крім того, завантаження нашого 1 Гб-файлу на блискавці зайняло час, який ми очікували.

Головним серед заходів безпеки Tresorit є приватне 256-бітове шифрування AES, яке Tresorit забезпечує за замовчуванням. Крім того, протокол TLS захищає ваші файли під час передачі.

Для захисту вашого облікового запису від вторгнень доступна двофакторна автентифікація. Крім того, Tresorit забезпечує свої центри обробки даних 24/7 спостереження та біометричного сканування, а також дотримується останніх стандартів ISO. Якщо ви хочете дізнатися більше про широкі функції безпеки Tresorit, прочитайте наш огляд Tresorit.

Фінальні думки

Усі ці плани підходять для команд, але ми вважаємо, що Egnyte Connect є найкращою завдяки своїм функціям безпеки, вмілому обміну, доброму співвідношенню та багатим можливостям синхронізації. Однак, OneDrive for Business знаходиться позаду, і це може бути кращою пропозицією залежно від вашого використання. 

Ми можемо сказати те саме про Box, за винятком того, що він дорожчий, як і Dropbox Business та Tresorit. Якщо ви вважаєте, що ці послуги можуть бути більш підходящими, ми пропонуємо вам прочитати їх окремі огляди та скористатися їхніми безкоштовними випробуваннями, щоб протестувати їх перед тим, як здійснити.

Яка послуга найкраща для вас? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map