Як запустити подкаст у 2020 році: транслюйте свій голос

Підкасти різко зросли в останні десятиліття, і іноді це може здатися, що всі і їх мати мають власний подкаст..


Ви, напевно, думали над тим, як запустити себе на тему, яка вас цікавить, але знати, з чого почати, не завжди легко, саме тому ми склали цей посібник про те, як створити подкаст, щоб допомогти вам.

Що таке подкаст?

Якщо ви вийшли з циклу і раніше не чули про подкасти, найпростішим способом пояснити їх було б радіо на замовлення в Інтернеті. Подкасти існують на всілякі теми, включаючи поточні події, історію, відеоігри, комедії та багато іншого, про що ви можете придумати. Якщо тема є, можливо, принаймні один подкаст, який висвітлює її в глибині.

iTunes-Podcast-Жанри

Формати подкастів можуть бути настільки ж різноманітними, як і теми, які вони висвітлюють. Незалежно від того, що це один ведучий, який монологізує історію, інтерв’юер з новим гостем щотижня або двоє друзів, які обмінюються батер, насправді немає помилкового способу зробити подкаст..

iTunes-Популярні подкасти

Як запустити подкаст

Отже, з чого ви починаєте? По-перше, вам знадобиться тема, і якщо вона популярна, ви, мабуть, захочете кілька ідей, як зробити так, щоб ваше шоу виділялося з того, що може бути легко переповненим полем. Хоча ми не можемо допомогти вам у цій частині, ми можемо пролити трохи світла на наступне: практичні реалії створення та запису подкасту..

Обладнання для подкастингу

Перш ніж почати писати сценарії та налаштовувати облікові записи в соціальних мережах, вам доведеться вивчити, яке обладнання вам знадобиться. Ви записуєте аудіо, тому вам, очевидно, знадобиться якийсь мікрофон або пристрій запису, а також програмне забезпечення для редагування звуку в більш чіткий і узгоджений пакет.

Мікрофон Podcast

Мікрофони Podcast варіюються за якістю та бюджетом – від найпростіших пристроїв, які обійдуть вам менше 50 доларів, до професійного обладнання, яке коштує сотні доларів. 

Якщо ви тільки починаєте, швидше за все, ви не хочете опускати кілька тижнів своєї зарплати лише на мікрофон, тому, ймовірно, захочете почати щось із бюджетної частини речей, а потім оновити, як тільки ваш подкаст. утвердився.

Чудовим початковим вибором, який не зламає банк, але все-таки пропонують вам багато якості як початківця підкастера, це динамічний мікрофон Samson Q2U USB / XLR.

Кращий мікрофон для подкастів

Самсон Q2U

Якщо ціна недоступна, Samson Q2U стоїть на дешевшому кінці високоякісних мікрофонів, і навіть поставляється із розширюваною підставкою для настільних ПК. Це також надзвичайно простий у використанні, оскільки все, що вам потрібно зробити, це підключити його, відкрити аудіо-програмне забезпечення і почати записувати.$ Показуйте відгукиКупуйте на Amazon

❷ Найкращий портативний мікрофон для подкастів

Самсон Go Mic

Якщо ви хочете поїхати ще дешевше, у Самсона є ще один варіант, який ви повинні врахувати: Samson Go Mic. Цей чудовий портативний мікрофон обійдеться вам у 29,97 доларів і є ідеальним вибором, якщо ви збираєтеся в декількох місцях, щоб записувати чи інтерв’ювати людей для свого подкасту..89,99 дол 29,97Економте $ 60.02 (67%) Показати відгукиКупуйте на Амазонці

❸ Низький фоновий шум

Audio Technica ATR2100-USB

Наші три вибірки – це ATR2100-USB від Audio-Technica. Цей чудовий портативний мікрофон обійдеться вам за недоступну ціну і є ідеальним вибором, якщо ви збираєтеся в декількох місцях, щоб записувати чи інтерв’ювати людей для свого подкасту..$ Показуйте відгукиКупуйте на Amazon

Завдяки аналогічній ціні, що і Samson Q2U, ATR2100 відомий тим, що робить відмінну роботу з усунення фонових звуків. 

На жаль, мікрофон ручний (але не дуже портативний) і не містить підставки, а це означає, що вам потрібно створити власний або придбати окремо.

Програмне забезпечення для запису Podcast

Як і у мікрофонів, для запису подкастів існує широкий спектр програмного забезпечення для запису. 

Хоча більш відомі подкасти із більш важкими потребами можуть захотіти вибрати щось більш професійне, наприклад Adobe Audition, це, швидше за все, буде надмірним для того, хто тільки починає у світі подкастингу, тим більше, що він містить здоровенну ціну $ 20,99 на місяць.

На щастя, для вас є кілька чудових (і абсолютно безкоштовних) альтернатив. Якщо ви хочете зробити запис та редагування на машині Windows, найкращою ставкою буде Audacity. Програмне забезпечення існує дуже давно і має вражаючі функціональні можливості, незважаючи на те, що не коштувало ні копійки.

Сміливість

З іншого боку, якщо ви віддаєте перевагу Macs, ви все одно можете використовувати Audacity, але ви також не можете помилитися з GarageBand. Хоча назва говорить про те, що він призначений для запису та редагування музики, він працює так само добре, як і для розмовного слова.

Як записати подкаст

Після того, як ви написали сценарій (або лише деякі нотатки, оскільки не всі подкасти повинні бути скриптовані), налаштуйте все обладнання та встановите програмне забезпечення для запису, саме час приступити до роботи. Зрештою, сам акт запису подкастів простий, особливо якщо ви використовуєте обладнання та програмне забезпечення, рекомендовані в цьому посібнику..

Усі згадані вище мікрофони є функцією підключення та відтворення, а це означає, що вони не потребують будь-яких налаштувань, крім того, щоб просто підключити їх і перевірити, чи приймають вони аудіо. Після цього потрібно просто запустити Audacity або GarageBand, натиснути запис і почати розмову.

Сміливість-запис

Однак редагування вмісту є набагато складнішим завданням, і для того, щоб отримати справді хороший досвід, потрібні багато років практики. Головним чином, ви хочете зняти або скоротити будь-які паузи, які вам довелося робити під час виступу, одночасно намагаючись ізолювати та вирізати фонові шуми, які, можливо, пробилися до запису.

Сміливість-редагування

Нарешті, якщо ви тільки що записали свій перший епізод, ймовірно, буде досить багато помилок вимови, місця, де ви неправильно не передаєте свою думку, та інші загальні помилки, яких ви хочете позбутися. Не дозвольте цьому зневажати вас, оскільки навіть найуспішніші подкасти роблять ці помилки задовго до своєї кар’єри.

Запис Podcast

 1. Підключіть мікрофон і перевірте, чи працює він
 2. Запустіть програмне забезпечення для запису на ваш вибір
 3. Натисніть на запис і починайте говорити
 4. Відредагуйте запис, щоб видалити довгі паузи, фонові шуми та будь-які помилки

Хостинг подкастів

Отже, ви отримали все обладнання та використали його для запису свого першого епізоду. Що тепер? Як ви поширюєте свою роботу серед аудиторії?

По-перше, вам потрібно буде знайти службу для розміщення свого подкасту. Це схожий процес зі створення веб-сайту, яким ви також повинні займатися, тому перегляньте наш список найкращих постачальників веб-хостингу. 

Багато постачальників веб-хостингу та розробники веб-сайтів мають специфічну функціональність для розповсюдження подкастів. Якщо ви не впевнені, як вибрати його, дотримуйтесь наших порад у цій статті про те, як вибрати постачальника веб-хостингу.

WordPress-Podcast-плагіни

WordPress – це популярний і відмінний вибір як для вашого веб-сайту, так і для епізодів подкастів (читайте наш огляд WordPress), і якщо ви хочете дізнатися більше про те, як налаштувати та користуватися сервісом, ви можете ознайомитися з посібником для початківців щодо використання WordPress. 

Вам все одно знадобиться веб-хостинг, тому, якщо ви вирішили піти в цьому напрямку, подивіться наш список найкращих веб-хостингів для WordPress.

Після того, як ваш веб-сайт буде створено, а аудіофайли для вашого подкасту розміщені на одній із ваших сторінок, вам потрібно надіслати його на різних платформах подкастів там. 

Є ціла купа таких, але два найпопулярніших – iTunes та Spotify. Не обмежуйтеся лише цими двома, оскільки ви можете швидко надіслати свій подкаст іншим популярним програмам, таким як Stitcher, Overcast і SoundCloud.

Похмуро

На щастя для вас, раннє домінування Apple на цьому ринку створило свого роду галузевий стандарт, коли справа доходить до подання ваших епізодів, що робить цей процес набагато менш громіздким, ніж це може бути.

По суті, вам потрібно буде встановити RSS-канал для свого подкасту (і ви можете дотримуватися нашого посібника про те, як налаштувати RSS-канал для отримання більш детальної інформації щодо цього), дотримуючись технічних характеристик Apple. Після цього вам просто потрібно зареєструватися на різних платформах, на яких ви хочете поширити, та надіслати посилання на вказаний RSS-канал.

Apple-RSS-приклад

Якщо у вашому каналі все буде так, як має бути, ваш підкаст буде прийнятий, і протягом декількох днів до декількох тижнів (залежно від платформи) ваша робота буде доступна для всіх, хто зможе перевірити.

Поширення Podcast

 1.  Створіть веб-сайт, де можна розмістити фактичні аудіофайли
 2. Створіть RSS-канал для своїх епізодів, дотримуючись вказівок Apple
 3. Зареєструйте обліковий запис підкастера на всіх службах, на яких ви хочете, щоб ваше шоу було доступне (iTunes, Spotify, Overcast тощо)
 4. Надішліть посилання на RSS-канал, що містить ваші епізоди подкастів
 5. Зачекайте затвердження

Поради щодо створення подкасту

Тепер, коли ми висвітлили практичні аспекти запису про подкаст, розглянемо деякі загальні поради та рекомендації, щоб ваш подкаст відповідав цільовій аудиторії.

Вибравши тему та тему, вам потрібно переконатися, що ви не відхиляєтесь від неї занадто далеко. Наприклад, якщо ви створюєте підпис під історичним подкастом, ваших слухачів, мабуть, не цікавить спеціальний епізод, що висвітлює останній сезон Stranger Things.

Ви також хочете переконатися, що ви завантажуєте новий епізод якомога частіше, принаймні на початку. 

Якщо характер ваших подкастів робить щотижневі чи навіть щомісячні епізоди нездійсненними, то, принаймні, прагніть дотримувати свій графік. В іншому випадку ви можете виявити, що ваші слухачі втрачають інтерес і забувають бути в курсі вашого каналу, оскільки вони не можуть знати, як довго їм доведеться чекати наступного епізоду.

Як ми коротко згадували в цій статті, соціальні медіа є ще одним важливим аспектом подкастингу. Зрештою, ніхто не збирається слухати ваше шоу, якщо вони навіть не знають, що воно існує.

На той час, коли ви зібрали все обладнання та програмне забезпечення разом і почали записувати свої перші епізоди, ви також повинні створити облікові записи та канали на різних платформах соціальних медіа, таких як Twitter, Facebook, Reddit та інші, і використовувати ці торгові точки щоб охопити широку аудиторію.

Hardcore-History-Twitter

Хорошим місцем для початку було б виявити наявність у подкастах соціальних медіа у тому ж жанрі, що і ви, та взяти участь у дискусіях з даної теми.. 

Люди, які вже стежать за ними і слухають ці подкасти, будуть більше шанси насолоджуватися вашим, і якщо вони побачать, як ви обговорюєте свою тему з подкастерами, вони вже насолоджуються та довіряють, вони також можуть спокуситись, щоб ви йшли..

Фінальні думки

Не помиляйтесь, запускаючи подкаст – особливо вдалий – завдання не з легких, але, маючи гарну ідею, творчість та драйв, кожен може поширити своє слово на незліченну кількість слухачів у всьому світі.. 

Навіть якщо ви не станете наступним Даном Карліном чи Джо Роганом, це може стати чудовим виходом для вашої творчості, даючи можливість вивчити та обговорити тему, яка вас цікавить.

Що ви думаєте про наш путівник зі створення подкасту? Ми пропустили частину обладнання чи програмне забезпечення для запису, яке ви вважаєте відмінним? Чи є якась життєва порада для початку, про яку ми не згадували? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map