Інтернет-облік: навіщо вам робити книги в хмарі в 2020 році

Інтернет-бухгалтерія захопила ринок програмного забезпечення бухгалтерського програмного забезпечення та має рішення, які підходять для будь-якої галузі та бізнесу. Компанії спростили реєстрацію та імпорт даних із вашої поточної програми. Автоматизовані процеси скорочують час, витрачений на виконання звичайних завдань з бухгалтерського обліку та нагадування, щоб вони залишали вас в курсі вашого бізнесу.


Існує багато вагомих причин робити свої книги у хмарі, використовуючи будь-якого з провайдерів у нашому виборі найкращого програмного забезпечення для бухгалтерського обліку. Якщо вам потрібно переконати, ми тут, щоб розбити їх для вас.

Дані в реальному часі

Інтернет-облік

Робити свої книги в хмарі означає, що вам ніколи не доведеться чекати, коли бухгалтер введе ваші транзакції, щоб знати, скільки грошей у вас є в банку. Хмарні програми програмного забезпечення бухгалтерського обліку синхронізуються з банківськими рахунками для здійснення транзакцій. Після того, як ви встановите правила для відповідності транзакцій до типу витрат, грошові кошти, що надходять через ваш банк, будуть категоризовані для вас.

Дані в режимі реального часу дозволяють вам залишатися на вершині фінансів вашого бізнесу, навіть якщо ваш бухгалтер зателефонував хворим.

Вбудовані резервні копії

Окрім сильного шифрування та захисту даних, постачальники програмного забезпечення бухгалтерського обліку пропонують безкоштовне резервне копіювання. За допомогою декількох серверів відновлення даних, шифрування SSL та планів відновлення після аварій вони можуть краще захистити ваші дані, ніж ви могли б самостійно.

Це означає, що якщо ви вважаєте розумним зареєструватися в сервісі резервного копіювання в Інтернеті, вам слід ознайомитися з нашими кращими посібниками з резервного копіювання в Інтернеті для малого бізнесу.

Завжди доступні дані

Доступні дані

Багато великих гравців на хмарному ринку обліку, такі як QuickBooks Online і FreshBooks, інвестували в додатки. Після завантаження програми на телефон і входу в систему ваші дані можуть бути оновлені в режимі реального часу, оскільки ви можете отримати доступ до нього будь-де в будь-який час.

Є багато переваг цієї доступності. Якщо ви перебуваєте на сайті роботи, і клієнт запитує, чи у них прострочені рахунки-фактури, ви можете перевірити додаток, а не викликати бухгалтера в офіс. Деякі додатки включають вбудовану обробку платежів, тому якщо у них є прострочена рахунок-фактура, ви можете зібрати її прямо там.

Співробітники підприємств, що базуються на проектах, які використовують програми із вбудованими функціями проектів, такі як FreshBooks або Xero, можуть відзначити завдання виконаним, перебуваючи у клієнта, або переглянути важливий файл. Прочитайте нашу статтю FreshBooks vs. Xero для отримання додаткової інформації про ці послуги.

Автоматизовані процеси

Багато бухгалтерів виконують одні і ті ж завдання щотижня або щомісяця. Оплата оренди чи електроенергії, виставлення рахунків клієнтам та узгодження книг – це приклади завдань, які можуть стати безглуздими і повторюваними, а значить, їх також можна забути.

Незалежно від того, наскільки хороший ваш бухгалтер, вони візьмуть хворі дні або зайняться важливим проектом і не помітять розсилку рахунків. Більшість хмарних облікових програм дозволяють користувачам автоматизувати ці платежі за кілька кроків. Для отримання додаткової інформації про програму, яка пропонує безліч автоматизованих функцій, читайте наш огляд FreshBooks.

Хмарне бухгалтерське програмне забезпечення також надсилатиме періодичні рахунки-фактури та автоматичні нагадування про прострочення платежів, а також призначає трансакції банківських рахунків відповідно до визначених вами правил. Автоматизація процесів скорочує помилки та забудькуватість користувачів.

Економія часу

Інтернет-облік

Функції обліку та бухгалтерського обліку є центрами витрат, оскільки вони не приносять прибутку бізнесу. Скорочення присвяченого їм часу та ресурсів звільняє ресурси для використання в інших місцях. Хоча автоматизовані процеси в більшості хмарних програмного забезпечення для обліку економлять час, програми дають вам набагато більше.

Компаніям, які виставляють рахунки за годину, не доведеться збирати табелі паперу та вводити дані вручну, якщо вони підписуються на проектні функції FreshBooks. Відстеження часу в програмному забезпеченні, до якого працівники можуть отримати доступ через додаток, подається у рахунки-фактури.

Двоє конкурентів, Sage та Xero, також пропонують функції проектів. Якщо ви хочете дізнатися більше про них, прочитайте наш огляд Sage та огляд Xero.

Встановлення мінімуму перезарядки для важливого товару в програмному забезпеченні Xero гарантує, що ви ніколи не закінчитеся і не пропустите продаж, плюс вам не доведеться бігти в складське приміщення, щоб перевірити кількість. Звіти про товарообіг та найпопулярніші товари також виводять здогадки щодо вирішення того, що запас.

Завдяки вбудованим повторюваним процесам відповідність транзакцій для банківських виписок і звітів, які автоматично генеруються з ваших даних, створення ваших книг у хмарі може заощадити багато часу.

Простота використання

Хоча ваша організація може бути достатньо великою, щоб зайняти команду для ведення її бухгалтерського обліку, для багатьох малих підприємств власник є джеком усіх торгів і їх набір навичок може не включати бухгалтерію. Хороша новина полягає в тому, що більшість хмарних облікових програм створені для не бухгалтерів і відомі тим, що вони прості у використанні.

Довідкова бібліотека QuickBooks Online містить покрокові інструкції із знімками екрана. FreshBooks вбудовує підказки в нього під час першого використання, а Zoho Books робить підказки сторінки доступними через значок лампочки в програмному забезпеченні. Zoho Books – це менший сервіс, але він має чудові рішення щодо витрат, про які варто ознайомитися в нашому огляді книг про Zoho Books.

Хмарні провайдери пропонують поради та навчальні посібники, щоб ви швидко і швидко працювали. Вбудовані посилання на довідкові статті та підтримку чату гарантують, що вам навіть не потрібно клацатись від введення даних, щоб отримати відповіді на свої запитання. Якщо ви використовуєте традиційну нестандартну програму на своєму комп’ютері, отримання допомоги буде набагато менш безпроблемним процесом.

Відстеження ефективності бізнесу

відстеження ефективності бізнесу

Щоб власник малого бізнесу мав успіх, він повинен залишатися на вершині поточної дебіторської та кредиторської заборгованості та жити в майбутньому, плануючи зростання та дохід для покриття витрат через місяць чи рік. За допомогою хмарного бухгалтерського програмного забезпечення ви можете зробити і те, і інше.

Увійдіть у будь-яку з найпопулярніших програм, і ви знайдете інформаційну панель з оглядом статусу вашого бізнесу. Прострочена дебіторська заборгованість, чистий дохід або рахунки, що підлягають погашенню, будуть викладені у гістограми або діаграми та зобразять чітку картину здоров’я вашого бізнесу..

Фінансові звіти поглиблюються глибше, конденсуючи транзакції та вкладаючи їх у звіти, які можна проаналізувати для керівництва майбутніми рішеннями. Незалежно від того, чи це звіт клієнта, який порівнює оцінку продажів, або звіт про інвентаризацію найбільш продаваних товарів, вони кількісно оцінюють ваш бізнес. Як тільки ви навчитесь їх читати, вони стануть чудовими інструментами для прийняття рішень.

Однак глибина пропонованих звітів значно відрізняється. Індивідуальні звіти в QuickBooks Online краще відображають ваш бізнес, ніж стандартні звіти, які неможливо змінити. FreshBooks має лише дев’ять стандартних звітів, а Zoho Books – найрізноманітніші. Для отримання додаткової інформації читайте нашу статтю FreshBooks vs. QuickBooks Online.

Програми бухгалтерського обліку на основі хмарних ситуацій не тільки відстежують надходження та відтоку грошових коштів. Вони беруть ваші дані та генерують інструменти для відстеження ефективності вашого бізнесу та плану на майбутнє.

Масштабованість

Багато традиційних програмних компаній вимагають від підприємств придбати додаткові ліцензії для нових користувачів, що швидко збільшується.

Планові ціноутворення в хмарних компаніях зазвичай дозволяють певній кількості користувачів отримати доступ до програмного забезпечення та стягувати плату за кожного користувача за додаткових працівників. Наприклад, FreshBooks приймає до 500 користувачів у верхньому рівні. По мірі зростання вашої бухгалтерської команди залучати нових користувачів на борт буде набагато дешевше.

Зростаючий бізнес також має більше бухгалтерських потреб. Якщо ви почали продавати через державні лінії чи за кордон, вам може знадобитися збирати та подавати податок з продажу в різних юрисдикціях або конвертувати транзакції між валютами. Існують програми обліку, які пропонують і те, і інше.

Якщо ви виберете правильну програму бухгалтерського обліку, вона зробить масштаб з вами.

Недорогий

облік у хмарі

Загальноприйнятий для всіх галузей, трирівневий план щомісячних цін також буде рости разом з вами. Найнижчі яруси, як правило, лише розблокують доступ до кількох функцій, таких як виставлення рахунків та витрат, а дорожчі щомісячні плани додають більше користувачів, управління запасами або управління проектами..

Параметри, такі як оплата заробітної плати чи обробка продавця, можуть бути додані за додаткові щомісячні або комісійні комісії. На ринку достатньо конкуренції, що більшість товарів і послуг оцінюються аналогічно.

Коли ціни починаються настільки ж безкоштовно, як для Wave і піднімаються до $ 60 – $ 70, хмарні облікові програми все ще дешевші, ніж програмне забезпечення та ліцензійні збори. Для отримання додаткової інформації про Wave, ознайомтеся з нашим оглядом Wave.

Фінальні думки

Якщо ви малий і середній бізнес, є багато вагомих причин розглянути питання про те, щоб робити свої книги в хмарі. Завдяки різноманітності та широті можливостей на ринку ви зможете знайти програмне забезпечення, яке відповідає вашим потребам.

Ціноутворення є розумним і масштабується з ростом, а безпека та доступність ваших даних не можуть відповідати програмним забезпеченням бухгалтерського обліку.

Якщо ви використовували пакетну програму, чому ви думаєте про перехід на створення своїх книг у хмарі? Якщо ви зробили перемикач, що ви бачите за і проти? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me