HostGator vs GoDaddy: Битва Титанів 2020 року

HostGator та GoDaddy – це два найбільші імена веб-хостингу. Вони шиї та шиї, але з різних причин. HostGator демонструє деякі сильні атрибути, але бореться в інших областях, тоді як GoDaddy може використовувати незначні вдосконалення на всій основі. 


GoDaddy розміщує майже в 10 разів більше сайтів, ніж HostGator, і це не може бути помилкою. У цьому порівнянні HostGator vs. GoDaddy ми допоможемо вам визначити, який для вас найкращий варіант. Протягом п’яти раундів ми будемо підбивати два сервіси один проти одного, оголошуючи загального переможця в кінці. 

Як ви можете бачити у нашому порівнянні DreamHost проти Bluehost, ці речі часто є більш нюансованими. Якщо ви хочете детальніше ознайомитись з нашими конкурентами, перегляньте наш огляд HostGator та огляд GoDaddy.

Налаштування бою: HostGator vs. GoDaddy

Як вже було сказано, наше порівняння відбуватиметься протягом п’яти раундів. Ці раунди – це функції, ціна, простота використання, швидкість і тривалість роботи, безпека та конфіденційність. Проникливий серед вас може помітити, що ці раунди відповідають критеріям наших відгуків, мінус кілька розділів. Це навмисно, але ми не пропускаємо важливих аспектів послуг. 

Важко сказати, що типи хостингу настільки ж важливі, як швидкість, наприклад, ми звели кілька розділів на інші області. Єдиним винятком є ​​підтримка, яка здебільшого не є великою справою. HostGator та GoDaddy пропонують гідну підтримку, лише не на рівні, скажімо, хостінгу (читайте наш огляд Hostinger). 

П’ять раундів означає, що і переможця буде чіткий. Кожен раунд коштує один бал, і будь-який сервіс має три та більше очок, виграє матч. Хоча це чудовий спосіб швидко зрозуміти, яку з послуг ми надаємо перевагу, радимо прочитати кожен розділ, щоб дізнатися, чому ми обрали одну послугу над іншою. 

1

Особливості

Особливості набувають все більшого значення для веб-хостингу. Наприклад, безкоштовні рекламні кредити iPage не зберігаються на серверах LiteSpeed ​​Hosting24 (читайте наш огляд iPage та огляд Hosting24). Цей перший раунд не лише розгляне функції, які пропонують GoDaddy та HostGator, але також розгляне, наскільки корисні та важливі ці функції будуть для вашого веб-сайту.

ХостГатор

HostGator належить Endurance International Group, і якщо ви читали наш огляд Bluehost, ви знаєте, що це означає, що є багато функцій. Пропонується все, від інтеграції Google G Suite до CodeGuard до SiteLock, але багато з цих доповнень приховано за платними стінами. 

Наприклад, спільні плани мають лише кілька додаткових додатків. У вас є 200 доларів рекламних кредитів для Bing та Google та доступ до всіх установців через інсталятор програми Softaculous. Хоча ми не скаржимось на рекламні кредити, такі речі, як твердотільне зберігання, серверне програмне забезпечення LiteSpeed ​​та кешування допоможуть заохочувати трафік більше ніж 100 доларів у оголошеннях Google. 

Однак, керовані плани WordPress вирішують багато спільних проблем. Хоча HostGator не зробив найкращий веб-хостинг для керівництва WordPress, є багато чудових функцій, зокрема щоденні резервні копії CodeGuard та безпека веб-сайту SiteLock. Планами теж повністю керуються, це означає, що вам не доведеться турбуватися про оновлення.

Якщо ви хочете скористатися чимось більш простим, ніж WordPress, HostGator пропонує двох розробників веб-сайтів, хоча один явно перевершує. Побудовник веб-сайтів Gator, який розробляв HostGator, використовується, але він не стане найкращим посібником для розробників веб-сайтів, як ви бачите в нашому огляді Gator. 

Вечірній інтерфейс

Хоча розробник веб-сайтів, який зробив цей посібник, – це Weebly, який також пропонує HostGator. Безкоштовна версія Weebly включена в кожен спільний план, і хоча вона обмежена кількістю сторінок і медіа, якими ви можете скористатися, вона є повною мірою представлена ​​в іншому випадку. Обов’язково прочитайте наш огляд Weebly, щоб дізнатися більше. 

GoDaddy

Хоча вони сильно відрізняються в інших областях, GoDaddy та HostGator схожі, що стосується функцій. Як і його конкурент, GoDaddy має багато функцій, але вам потрібно буде витратити багато коштів, щоб отримати доступ до них. Ми розуміємо, що зарезервуємо деякі функції для дорогих планів, але багато речей – за платною стіною. 

GoDaddy не пропонує щоденне резервне копіювання, сканування зловмисного програмного забезпечення або сертифікат SSL / TLS зі своїми спільними планами, якщо ви не готові доплачувати. Резервне копіювання – 3 долари на місяць, сертифікат – 7 доларів, а сканування зловмисного програмного забезпечення – додаткові 6 доларів. Ви можете платити вдвічі більше, ніж хостинг-пакет лише за доповнення. 

Це здається грошовим захопленням, особливо порівняно з Namecheap, що включає ці функції та робить пакети дешевшими (читайте наш огляд Namecheap). Ще гірше – відсутність розробника веб-сайтів. Як і HostGator, GoDaddy має власного конструктора веб-сайтів. Як ви можете прочитати в нашому огляді GoDaddy GoCentral, це не найкраще, але й непогано.

Ви не можете використовувати розробник веб-сайтів, якщо ви не придбаєте конкретний план. Він не входить у ваш хостинг, і якщо врахувати веб-хости, такі як Маленький апельсин, інтегруватися з Weebly безкоштовно, опущення GoDaddy почувається жадібним (читайте наш огляд “Маленький помаранчевий”). 

Однак, як і HostGator, керовані WordPress плани GoDaddy вражають. Вони оснащені всіма функціями, які відсутні у спільних планах, але ви заплатите за них копійку. Насправді вартість настільки висока, що, можливо, краще поговорити з таким хостом, як Kinsta для WordPress (читайте наш огляд Kinsta).

Думки круглі

HostGator та GoDaddy не вражають, що стосується особливостей, особливо щодо спільних планів. Існує чітка різниця між ними, якщо мова йде про включеного розробника веб-сайтів. HostGator надає два варіанти безкоштовно, тоді як GoDaddy приховує один варіант за платною стіною. 

Це означає, що якщо ви не зацікавлені у використанні конструктора веб-сайтів, ця різниця не має значення. Для нас це важливо, тому ми даємо перемогу HostGator.

Круглий: Особливості точки для HostGator

Логотип HostGator
Логотип GoDaddy

2

Ціноутворення

Легко подивитися на ціни провайдерів, щоб побачити, що дешевше, але, на жаль, веб-хостинг складніший за це. Як ви можете побачити в нашому огляді Arvixe, веб-хостингові сервіси використовують багато шнаніганів, щоб ціна виявилася нижчою, ніж є. У цьому розділі буде розглядатися не лише вартість кожної послуги, а й дивитись, наскільки прозорою є ціна щодо послуги. 

ХостГатор

HostGator, як і багато братів та сестер EIG, не зрозумів ціноутворення (читайте наш огляд HostMonster для іншого прикладу цього). Ціни виглядають відмінно, коли ви переглядаєте сторінку товару, але замовлення розповідає іншу історію. Ціна вказана лише у тому випадку, якщо ви купуєте три роки хостингу заздалегідь. 

Хоча пропонування знижок на багаторічні плани не є нечуваним, HostGator карає вас за те, що ви їдете з меншою тривалістю. Він пропонує від одного до року, а також терміни на один, три та півроку. Хоча з останньою тривалістю більше, ніж удвічі більше, ніж ціна. Наприклад, найдешевший спільний план, який зазвичай коштує менше 3 доларів, скаче майже до 11 доларів. 

У порівнянні з дешевим господарем, таким як 1&1 IONOS, HostGator завищений, але, як видається, це навіть з доступними за ціною веб-хостами, такими як A2 хостинг (читайте наш огляд хостингу A2 та 1&1 огляд IONOS). Крім того, знижки застосовуються лише до року або довше. Якщо вас цікавлять три-або шестимісячні плани, ви все одно будете платити ту ж ціну, що і за щомісячний план. 

Однак, вікно повернення коштів щедре. Ви маєте 45 днів передумати, і хоча ми бачили довші вікна від DreamHost, A2 хостингу та хостингу InMotion, HostGator надає більше часу, ніж більшість (читайте наш огляд хостингу InMotion).

GoDaddy

GoDaddy також має погані ціни, не тільки тому, що його сторінка товарів оманлива, але й тому, що карає тих, хто хоче отримати коротший термін. Наприклад, найдешевший спільний план становить 3 долари на місяць, якщо ви купуєте три роки, але він поновлюється на рівні 8 доларів на місяць. Ці ціни є стандартними для дешевого загального хостингу, але якщо ви отримаєте тримісячну тривалість, ціна підскочить до 11 доларів на місяць. 

Досить сказати, що GoDaddy не спеціалізується на дешевому веб-хостингу. Плани дорогі, відсутні функції та заплутані. Навіть порівняно з хостингом A2, лінійка планів є щільною, і з такою дивною сегментацією функцій, важко дізнатися, який план слід придбати. 

Ми віддаємо перевагу лінійці SiteGround. Як ви бачите в нашому огляді SiteGround, він врівноважує тривалий перелік планів, забезпечуючи необхідні функції між ними. Як вже згадувалося, GoDaddy цього не робить, що призводить до збільшення рівнів між типами хостингу та більш заплутаним процесом оформлення замовлення. 

Плюс до того, що політика повернення коштів є жахливою. GoDaddy пропонує стандартні 30 днів для повернення грошей, але, читаючи тонкий шрифт, видно, що це вікно застосовується лише в тому випадку, якщо ви купуєте хостинг на рік або більше. Якщо ви їдете з меншою тривалістю, незалежно від типу хостингу, у вас є лише 48 годин, щоб змінити свою думку.

Круглі дві думки

Ми не любимо жодного провайдера, коли йдеться про ціни, але HostGator дратує нас менше, ніж GoDaddy. Хоча ми все ще не шанувальники оманливих цін, HostGator не надто образливий. З іншого боку, GoDaddy наближається до рівня обману Arvixe. Це в поєднанні зі страшною політикою повернення грошей ще більше підштовхує HostGator.

Раунд: Точка ціни для HostGator

Логотип HostGator
Логотип GoDaddy

3

Простота використання

Незважаючи на те, що один і два раунди були рівномірно поєднані, третій раунд показує вихід цих двох господарів. Це не є важким у використанні – читайте наш огляд FatCow на прикладі веб-хоста, який є, – але у кожного явно є перевага. У цьому раунді ми розглянемо, як легко пройти замовлення та як просто керувати своїм веб-сайтом.

ХостГатор

HostGator був одним з перших брендів EIG, який впровадив підкріплену панель управління, яку ми бачили від Bluehost, HostMonster та JustHost (читайте наш огляд JustHost). Як це було у випадку, коли ми переглядали ці служби, панель управління чудова, але потрапляння у неї є клопоти. 

Для цього є дві причини. Перший полягає в тому, що для HostGator та розробника веб-сайтів Gator є окремі входи, незважаючи на те, що ви можете використовувати Gator у своєму хостинг-пакеті. Крім того, HostGator не надсилає вас з каси на панель управління. Швидше, він надсилає вам декілька електронних листів, в одному з яких є ваша інформація про вхід, тому вам доведеться вкласти вкладку, щоб знайти, де ввійти. 

Створений пароль саме такий: згенерований. Надсилання його електронною поштою теж стосується, як ви можете прочитати в нашому посібнику з безпеки електронної пошти. Той факт, що електронні листи можуть надсилатися через незашифроване з’єднання, якщо рукостискання не вдається, означає, що ваша інформація про вхід може бути виявлена, з чим ми мали проблеми в нашому огляді LunarPages.

Коротше кажучи, ви повинні змінити свій пароль, бажано, використовуючи одного з наших найкращих менеджерів паролів, наприклад Dashlane (читайте наш огляд Dashlane). 

Проблеми під час оформлення замовлення швидко вирішуються на панелі управління. HostGator використовує той самий модифікований cPanel, який ми бачили з Bluehost, який перейшов у наш кращий веб-хостинг зі списком cPanel..

hostgator-review-cpanel

Спочатку відображається найрелевантніша інформація, де деякі параметри ніші переносяться на темні кути інтерфейсу. Це робить панель управління прекрасною для новачків, які отримують свої морські ноги за допомогою веб-хостингу, а також дозволяє користувачам живлення отримати доступ до потрібних варіантів.

GoDaddy

GoDaddy по суті не є складним у використанні – він використовує cPanel, веб-сайт та інформаційну панель сучасні та є безліч варіантів використання енергії – але це багато чого відбувається. Як веб-хост-реєстратор, до якого звернувся реєстратор, GoDaddy не повністю перемістився, щоб розмістити своїх клієнтів на стороні хостингу, створивши заплутану та незграбну роботу. 

Як було сказано, лінійка планів щільна, тому важко знайти те, що потрібно. Навігація також не допомагає. GoDaddy має декілька сторінок продуктів для кожної лінії послуг з різними способами доступу до кожної. Ці методи, однак, не є послідовними, тому вкладка на певний тип хостингу може представити вам нову лінійку планів або іншу сторінку продукту. 

Це безладний сервіс, який не працює разом, що робить загальний досвід незграбним. Це відображено в панелі управління, яка робить великий акцент на зареєстрованих доменах, а не на хостингу. Стандартних варіантів, які ми бачили у постачальника, наприклад Site5, немає (читайте наш огляд Site5). 

godaddy-review-cpanel

Єдина грація збереження – це cPanel, до якого ви можете отримати доступ, натиснувши «керувати» поруч із вашим хостинг-пакетом. Це болотна стандартна версія cPanel, яка краща за нічого, але ми бачили, що такі сервіси, як WestHost, ще більше знайомі (читайте наш огляд WestHost). cPanel – це перевершення, але потрапити туди може бути більше клопоту, ніж варто.

Три круглі думки

Під час реєстрації у HostGator є кілька помилок, але ми це бачили навіть із веб-хостами, орієнтованими на підприємство, такими як Pagely (читайте наш огляд Pagely). З іншого боку, його панель управління не є другою. У GoDaddy ще більше проблем під час реєстрації та надає лише стандартну версію cPanel для ваших проблем.

Раунд: Точка простоти використання для HostGator

Логотип HostGator
Логотип GoDaddy

4

Швидкість і час роботи

Наше тестування швидкості складається з двох орієнтирів: тестування швидкості Pingdom та вплив навантаження. Ми запускаємо веб-сайт, використовуючи найдешевший доступний варіант, встановлюємо порожню копію WordPress та збираємо номери з наших орієнтирів. Між ними ми бачимо не тільки те, наскільки швидко веб-сайт реагує на кожного користувача, але і як він обробляє навантаження. 

Під час цього раунду ми порівняємо результати, отримані від HostGator та GoDaddy, під час наших оглядів, а також обговоримо, яка гарантія тривалості, якщо така є, існує.

ХостГатор

Під час тесту на швидкість Pingdom HostGator погано працював. Її було присвоєно 83 із 100, що спочатку звучить пристойно, але важливо пам’ятати, що сайт, який ми тестуємо, не містить вмісту, тому ми очікуємо балів 90 чи вище. Проблеми зі звичайним веб-сайтом можна вирішити за допомогою того, як покращити посібник із завантаження веб-сайту. 

hostgator-огляд-тест на швидкість

Копаючи дані, ми помітили, що більшу частину часу приділяли роздільній здатності DNS та рукостисканню SSL. З іншого боку, показник “чекання” не сприймав багато. Це число зазначає, скільки часу потрібно, щоб сервер почав надсилати дані, що робить його самим прямим номером, яке використовується для розмови про швидкість веб-хостингу.

Вплив навантаження був кращим, але не набагато. Він надсилав 50 віртуальних користувачів на сервер протягом п’яти хвилин, а HostGator мав велику кількість варіативності у часі відповіді. Це не на рівні GreenGeeks (читайте наш огляд GreenGeeks), але ми бачили більш послідовних виконавців.

hostgator-навантаження-вплив

Однак це врятується гарантією безперебійного користування. HostGator гарантує, що у вас буде 99,9 відсотків часу роботи, і, на щастя, це не лише маркетинг. Якщо ваш пакет падає нижче 99,9 відсотка часу, HostGator надасть вам весь місяць хостингу безкоштовно. Це стосується всіх служб, але спеціалізованих, де використовується окрема угода, де ви отримаєте завищений кредит. 

GoDaddy

GoDaddy виступив набагато краще, ніж HostGator для тесту швидкості Pingdom, але він все ще не був таким швидким, як Hostinger або Pagely. Він набрав 90 з 100, забираючи мало часу для підключення до сервера та вирішення запитів DNS. Час очікування був довшим, але це можна покращити за допомогою стиснення та кешування. 

godaddy-огляд-тест на швидкість

Хоча вплив навантаження було не великим. GoDaddy ледве йшов в ногу зі скромним навантаженням, що призводило до великої кількості помилок HTTP. Ці помилки дозволяють припустити, що на загальному сервері розміщено занадто багато веб-сайтів і недостатньо ресурсів для них. Як показано на наведеному нижче графіку, більшість віртуальних користувачів мали час відповіді 0 мілісекунд, тобто веб-сайт не завантажувався. 

П’ятдесят користувачів – це не багато, і хоча ми очікуємо на кілька помилок, коли тест наближається до кількості користувачів, GoDaddy перервався до 15 років. Це означає, що пригорщина користувачів на вашому веб-сайті може зробити його непридатним для всіх, хто хоче підключитися. 

godaddy-огляд-навантаження-вплив

Як і HostGator, гарантія тривалості роботи GoDaddy становить 99,9 відсотка, але вона набагато конкретніша. Ви отримаєте 5-відсотковий кредит на хостинг лише в тому випадку, якщо тривалість роботи знизиться нижче 99,9 відсотка. Крім того, гарантія не охоплює обслуговування, незалежно від того, запланована вона чи ні, відключення електронної пошти або відключення, пов’язані з певними середовищами програмування. 

Це лише кілька прикладів. Умови надання послуг стверджують, що час простою визначається виключно GoDaddy, тому завжди буде в курсі того, ви отримаєте кредит. Існує гарантія, але ми не радимо покладатися на неї. З огляду на те, скільки умов передбачено гарантії, навряд чи GoDaddy виплачує.

Круглі чотири думки

Цей раунд важкий. GoDaddy – це швидший веб-хостинг, але час завантаження HostGator можна покращити за допомогою більш швидких серверів DNS. Крім того, HostGator зміг не відставати від користувачів під час нашого тесту навантаження навантаження, а GoDaddy цього не зробив. Між гарантією безперервного часу та всім іншим, HostGator бере свою четверту перемогу.

Круглий: Точка швидкості та часу роботи для HostGator

Логотип HostGator
Логотип GoDaddy

5

Безпека та конфіденційність

Хоча HostGator вже виграв порівняння, ми все ще будемо дивитися на безпеку та конфіденційність, оскільки це дуже слабка точка для HostGator. GoDaddy не набагато кращий, але тривожний перелік рекламних партнерів у політиці конфіденційності EIG слід ретельно перевірити.. 

ХостГатор

EIG, яка володіє HostGator, має одну з найгірших політик конфіденційності, яку ми бачили. Він збирає всю інформацію, яку може, і використовує цю інформацію для отримання прибутку з рекламними партнерами, такими як Facebook, Google, WP Beginner, Verizon і Bing. Це в поєднанні з відсутністю конфіденційності безкоштовного домену робить HostGator одним із найбільш непривітних для конфіденційності веб-хостів.

Якщо ви хочете захистити свою особисту інформацію, зв’яжіться з таким постачальником, як DreamHost (читайте наш огляд DreamHost). Однак, функцій безпеки HostGator є безліч. Усі плани постачаються з безкоштовним сертифікатом SSL / TLS, і, враховуючи список партнерів із безпеки веб-сайту EIG, легко отримати й додаткові послуги..

Проте вам не вистачає сканування зловмисного програмного забезпечення, щоденних резервних копій та брандмауера веб-додатків. Хоча ці функції є в деяких цінових планах, тим, хто використовує найдешевший спільний хостинг, доведеться заплатити додаткову плату. Якщо ви не можете собі цього дозволити, радимо створити резервну копію веб-сайту вручну за допомогою наших кращих сервісів резервного копіювання в Інтернеті. 

Що стосується функцій безпеки на сервері, важко сказати, що пропонує HostGator. Як і всі веб-хости EIG, з якими ми стикалися, представники підтримки, з якими ми говорили про функції безпеки, були секретними. Ми можемо припустити, що HostGator використовує ModSecurity та BitNinja, але це було б саме так, міркування. 

GoDaddy

GoDaddy не набагато кращий, якщо говорити про безпеку та конфіденційність. Ваша інформація все ще збирається і продається рекламним партнерам, але ми не можемо з впевненістю сказати, хто вони. Більш образливим, однак, є відсутність вільної конфіденційності домену, враховуючи, що GoDaddy побудував своє ім’я на реєстрації домену. 

Конфіденційність домену, якщо ви не знаєте, замінює інформацію, якою ви реєструєте свій домен. Оскільки запис є загальнодоступним для пошуку, це головна ціль для збирання даних, спаму та, іноді, переслідування. Ми бачили, що деякі сервіси, такі як Midphase, включають їх безкоштовно, тому немає жодної причини, яку GoDaddy не може (читайте наш огляд Midphase). 

Безпека – це дзеркальне зображення HostGator. Все пропонується, але для його отримання потрібно заплатити додатково. Ми також не можемо підтвердити жодну з функцій захисту на сервері, тому, хоча ми підозрюємо, що існують такі засоби, як захист від атак від розподілених відмов у службі, ми не можемо сказати точно. 

П’ять круглих думок

Незнання – це блаженство, і, на жаль, це найкраще, що ми можемо зібрати для цього фінального раунду. Ми не заплутані в конфіденційності чи безпеці жодної служби, але ми знаємо, з певністю, список партнерів, які має HostGator. Хоча GoDaddy міг би мати той самий список, але ми не можемо сказати точно, чого достатньо, щоб він виграв одну виграш. 

Раунд: Точка безпеки та конфіденційності для GoDaddy

Логотип HostGator
Логотип GoDaddy

6

Остаточний вердикт

Маючи чотири раунди під поясом, HostGator легко знімає GoDaddy. Це означає, що багато раундів були близькими, що пояснює, чому GoDaddy та HostGator сидять поруч у наших оглядах веб-хостингу. Оскільки вони є конкурентами, вони надзвичайно схожі. 

Переможець: HostGator

Хоча HostGator переможець між двома, це не найбільший веб-хостинг там. Ми рекомендуємо прочитати наш найкращий посібник з веб-хостингу, щоб побачити провайдерів, які видалять дошку порівняно з HostGator або GoDaddy. 

Чи згодні ви з тим, що HostGator – кращий варіант? Вам щось більше подобається в GoDaddy? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map