HostGator vs Bluehost: боротьба в рамках стабільної EIG у 2020 році

HostGator та Bluehost – провайдери веб-хостингу, які мають багато спільного. Жоден із них не потрапив до нашого списку найкращих веб-хостингів, але обидва є власником групи Endurance International і мають подібні плюси та мінуси. Однак, між ними є невеликі відмінності, які можуть змусити вас віддати перевагу одне над іншим. 


У цьому порівнянні HostGator vs Bluehost ми переходимо до цих відмінностей. Протягом п’яти раундів ми побачимо, як вони поєднуються один з одним, а також наш найкращий веб-хостинг для малого бізнесу та найкращий веб-хостинг для WordPress. 

Хоча ми витягнемо з цих посібників інші пункти порівняння, наша мета цього посібника – порівняти їх якомога прямо. Якщо вам цікаво побачити, як вони працюють на більш широкому ринку веб-хостингу, прочитайте наш огляд HostGator та огляд Bluehost.

Налаштування боротьби: HostGator проти Bluehost

У наших оглядах ми судимо окремих постачальників за вісьмома категоріями, що дозволяє зробити порівняння довгим і не зовсім справедливим. З цієї причини ми поєднуємо розділи наших оглядів у п’ять раундів для нашого голову. 

Ці раунди – це функції, ціна, простота використання, швидкість і тривалість роботи, безпека та конфіденційність. Кожен раунд коштує один бал, і будь-який сервіс має більше очок у кінці виграє.

На початку кожного раунду ми скажемо, що шукаємо від кожного постачальника, а потім проаналізуємо, наскільки вони відповідають нашим критеріям. Наприкінці ми розповімо про те, як обидва порівнюють і оголошують переможця в цьому турі. 

Хоча ми використовуємо точкову систему, радимо прочитати кожен розділ, оскільки часто є нюанси, які неможливо підсумувати, присвоївши крапку тут чи там. У деяких раундах послуга може виграти зсув, а в інших може призвести до невеликої функції, яка не стосується вас.

1

Особливості

Як і у всіх наших порівняннях, важко сказати, які функції важливіші за інші. Через це ми не так зосереджені на конкретних особливостях цього раунду, як ми, як вони розподіляються. Наприклад, у нашому поєдинку SiteGround проти HostGator, SiteGround виграв цей раунд не тому, що він мав більше функцій, а тому, що вони були включені в плани. 

ХостГатор

HostGator не є суворим, що стосується функцій, але він не надає всім доступу. Як один з основних брендів EIG, він демонструє інтеграцію з CodeGuard, Constant Contact та SiteLock. Навіть основні версії цих інструментів не містяться в планах. 

hostgator-огляд-ринок

На відміну від SiteGound (читайте наш огляд SiteGround), HostGator розбиває свої рівні на основі функцій замість продуктивності. Між трьома загальними рівнями ви навряд чи побачите різницю в ефективності. Швидше, ви оновите, щоб отримати певні функції, такі як SEO Інструменти на рівні бізнесу.

Для нас це не має особливого сенсу, тим більше, що HostGator пропонує всі ці інструменти а-ля-карт на своєму ринку. Виняток становлять плани WordPress, які включають резервні копії CodeGuard, видалення зловмисного програмного забезпечення SiteLock та безкоштовний сертифікат SSL / TLS на різних рівнях.

На щастя, HostGator не все погано в цьому раунді. Він включає не одного, а двох розробників веб-сайтів з вашою підпискою. Перший – “Gator”, який є власним розробником веб-сайтів, який, хоч і був пристойним, нас не вразив. Втім, інший – один з найкращих розробників веб-сайтів, про який ми розглядали. 

Кожен рівень має доступ до безкоштовної версії Weebly у вашому домені. Цей план – званий “підключення” у лінійці Weebly – зазвичай працює 5 доларів на місяць. Як ви бачите в нашому огляді Weebly, це один з небагатьох розробників веб-сайтів, який балансує потужність та зручність використання, що дозволяє легко створювати повнофункціональний веб-сайт.

Bluehost

Bluehost майже в будь-якому відношенні схожий на HostGator. Доступний той самий перелік функцій, включаючи SiteLock, CodeGuard та багато іншого, всі вони зарезервовані для вищих рівнів хостингу. З цього приводу існує унікальний спільний план, який дозволяє отримувати всі ці функції та багато іншого, і це не надто дорого. 

На всьому веб-сайті Bluehost з’являтимуться рекламні кампанії, що пропонують “про”, подібний до HostMonster (читайте наш огляд HostMonster). Спільний план верхнього рівня оснащений усіма нормальними функціями, включаючи безкоштовний сертифікат SSL / TLS та щоденні резервні копії, а також CodeGuard Basic, 200 доларів за рекламні кредити, безкоштовну конфіденційність домену, виділений IP-адресу та дві ліцензії SpamExperts.. 

Що стосується розробника веб-сайтів, Bluehost також включає інтеграцію з Weebly. Те саме, що і для HostGator, є і тут. Ви можете використовувати безкоштовну версію, скільки завгодно у своєму домені, і якщо ви вирішите, що вам потрібно більше пам’яті або розширені функції електронної комерції, ви можете перейти на вищий рівень. 

плачевно редактор

Що більше виділяється – це плани WordPress. Плани WordPress Bluehost коштують дорожче, але в них багато функцій. Вони включають в себе постановку WordPress, керовані оновлення WordPress та чудову панель управління, яка інтегрується з платформою. 

Думки круглі

HostGator і Bluehost досить навіть коли мова йде про функції. HostGator включає в себе другий посередній розробник веб-сайтів, тоді як Bluehost включає розширені функції WordPress, але за більш високою ціною. Ми віддаємо перевагу особливостям Hostinger (читайте наш огляд Hostinger), але між ними Bluehost має перевагу.

Круглий: Особливості точки для Bluehost

Логотип HostGator
Bluehost логотип

2

Ціна

Компанії, що займаються веб-хостингом, відомі з оманливим ціноутворенням (читайте наш огляд Arvixe, щоб дізнатися про одного з найгірших порушників). Оскільки бренди, що належать EIG, Bluehost та HostGator добре розбираються в мистецтві, тож цей раунд зосередиться на тому, наскільки великодушним буде ваш термін повернення коштів та фактичну ціну, яку ви заплатите, коли прийде час перевірити. 

ХостГатор

Зі свого боку HostGator – один з найдешевших постачальників. Хоча найдешевший спільний план не настільки низький, як Hosting24 (читайте наш огляд Hosting24), він дешевший, ніж 1&1 IONOS (читайте наш 1&1 огляд IONOS). Менше, ніж ціна $ 3, застосовується лише якщо ви купуєте хостинг за три роки. 

Ця ціна підскочить до майже 11 доларів на місяць, якщо ви їдете менше ніж за рік, поклавши HostGator міцно у дорогий табір. Початковий термін має знижку, як і слід було очікувати, але стрибок після поновлення не має рівних інших веб-хостів. Наприклад, хостинг A2 – це та сама ціна, коли ви підписуєтесь, але наполовину менша, коли приходить час для поновлення (читайте наш огляд хостингу A2). 

Поза спільними планами ціни не вражають. Плани керованого WordPress є дешевими, але їм не вистачає удару Kinsta (читайте наш огляд Kinsta). Варіанти VPS доступні, але план входу не вражає, враховуючи ціну. Усі інші типи хостингу спіткають ту ж долю, що і спільний. Наприклад, вступний план VPS на суму 30 доларів підскорює до 90 доларів після поновлення. 

Однак, HostGator є щедрішим, ніж більшість, що стосується гарантії повернення грошей. Ви можете змінити свою думку 45 днів, незалежно від тривалості, яка на 15 днів довша, ніж дозволяє більшість веб-хостів. Є деякі винятки – прочитайте на прикладі нашого огляду хостингу InMotion – але HostGator забезпечує кращу мережу безпеки, ніж більшість.

Bluehost

Bluehost має аналогічно оманливе ціноутворення, але це навіть більше дратує, ніж HostGator. Як і його побратими EIG, ціна, яку рекламують, розрахована на три роки, і ця ціна збільшується тим коротше, ніж триває ваш час. При цьому Bluehost не пропонує три, три або шість місяців для своїх спільних планів, як HostGator. 

Bluehost не один у цій практиці – читайте наш огляд JustHost для іншого прикладу, – але це викликає більше проблем, ніж здавалося спочатку. Щомісячні варіанти пропонуються на більш дорогих видах хостингу, але не на спільних планах, що карає тих, хто намагається найбільше заощадити гроші.. 

Однак, ціни мають більше сенсу, ніж HostGator. Наприклад, керовані плани WordPress, які називаються WP Pro, цінніші, ніж HostGator, але також мають такі функції, як постановка. Так само спільні плани дорожчі, але більш високі рівні включають важливі функції, такі як конфіденційність домену та спеціальна IP-адреса. 

Що стосується отримання відшкодування, Bluehost пропонує вам 30 днів. Хоча це зазвичай не було б проблемою, це з Bluehost. Зважаючи на те, що вам доведеться купувати кілька років хостингу на спільному ринку, довше вікно повернення коштів є лише логічним.

Круглі дві думки

Цей тур цікавий. HostGator та Bluehost страждають від оманливих цінових проблем, які ми бачили з усіма брендами EIG, але поза цим вони мають різні сильні та слабкі сторони. Ціни Bluehost більше відповідають тому, що ми очікували, але вікно повернення коштів не таке довге, і HostGator пропонує щомісячні варіанти хостингу, але ціна підскочує набагато вище, ніж ми очікували. 

Хоча важко вибрати переможця, нам доведеться віддати його HostGator. Загалом проблеми є менш серйозними, і ви маєте довше вікно, щоб змінити свою думку. Але це могло піти в будь-який бік.

Раунд: Цінова точка для HostGator

Логотип HostGator
Bluehost логотип

3

Простота використання

Сподіваємось, вам не доведеться витрачати багато часу на панелі керування веб-хостингом. Після налаштування свого веб-сайту панель керування дійсно лише там, щоб змінити деталі вашого плану, особливо якщо ви використовуєте WordPress. Це робить акцент цього раунду на налаштування. Ми пройдемо процес оформлення замовлення та налаштування в HostGator та Bluehost, щоб побачити, яка є більш текуча. 

ХостГатор

HostGator по суті не є складним у використанні – прочитайте огляд FatCow, щоб дізнатися про приклад цього – але є постійні проблеми, які можуть ускладнити оформлення каси. Вибір плану громіздкий, оскільки HostGator має щільну лінійку типів та послуг хостингу (читайте наш огляд GoDaddy, щоб побачити інший приклад), що погіршується оманливими цінами. 

Інші проблеми включають наявність окремої зони для входу для розробника веб-сайту Gator та попереднього вибору додатків під час оформлення замовлення. Будь-яке з цих питань, що виокремлено, не є зворотним, але їх поєднання робить вибір та придбання плану складнішим, ніж повинен бути, особливо якщо ви новачок у веб-хостингу. 

Хоча ми не новачок у веб-хостингу, у нас виникли проблеми. Після того як ми купили план, HostGator надіслав нам свої облікові дані, що не найкращий підхід, як ви можете прочитати в нашому огляді LunarPages. Однак це не працювало. Ми намагалися увійти, навіть повернувшись до оригінального електронного листа, щоб переконатися, що пароль був правильним. Незважаючи на наші зусилля, ми змушені були скинутись. 

hostgator-review-cpanel

Прикро також, адже HostGator – це радість використовувати поза цим. Інструментальну панель облікового запису легко орієнтуватися, при цьому критичні параметри веб-хостингу розміщуються наперед. cPanel є ще більш вражаючим, згуртованою кольоровою гамою та виглядом, який вписується в панель приладів. 

Ви можете не мати тих самих питань, що ми, але ми маємо продовжувати свій досвід. Проходити процес варто того, але боротися з головним болем просто для реєстрації не слід.

Bluehost

Як не дивно, у нас були подібні проблеми з входом із Bluehost. План планів не настільки щільний, що робить те, що вам потрібно, простим. Оформити замовлення так само просто, на відміну від багатокрокового кошмару, через який ви переживаєте Namecheap (читайте наш огляд Namecheap). Все текуче, поки не настане час встановити пароль. 

Bluehost не надсилає свої дані для входу по електронній пошті, що добре. Натомість він просить вас встановити пароль відразу після підтвердження платежу. Добре усвідомлюючи небезпеку кіберзлочинності, ми створили унікальний пароль за допомогою одного з наших найкращих менеджерів паролів – LastPass (читайте наш огляд LastPass). 

Однак пароль не був дотриманий. Здається, екран із створення пароля Bluehost не може впоратися, коли ви копіюєте та вставляєте запис, оскільки ми змогли ввійти в систему після введення пароля вручну. Зважаючи на те, що менеджери паролів є основою в браузерах, що неприпустимо. 

bluehost-review-cpanel

На щастя, все з’являється після посадки на інформаційній панелі облікового запису. Він розміщений як HostGator, але він має більше уваги на WordPress. Існують ті самі вкладки, плюс вкладка “Мої сайти” із символом WordPress. Там ви можете керувати темами, плагінами та іншим, не входячи в бек-енд WordPress. 

Розширені налаштування знаходяться на вкладці “розширений”, на якій ви знайшли знайому версію cPanel. Між нею та сторінкою управління веб-сайтом на панелі керування не виникає жодної зливи. Bluehost має худну приладну панель, як HostGator, але ще більше підштовхує її завдяки глибокій інтеграції з WordPress. 

Три круглі думки

У Bluehost та HostGator виникають проблеми, коли справа доходить до оформлення замовлення, але обидва доповнюють це за допомогою спрощеної панелі управління. При цьому Bluehost представив нам менше проблем під час реєстрації та запропонував панель управління, яка надає користувачам WordPress більше гнучкості. Хоча це не найкраще рішення для всіх, Bluehost має перевагу в цьому раунді.

Раунд: точка простоти використання для Bluehost

Логотип HostGator
Bluehost логотип

4

Швидкість і час роботи

Наше тестування на швидкість полягає у запуску веб-сайту за допомогою найдешевшого спільного плану та встановлення на ньому чистої копії WordPress. Після цього веб-сайт запускається через два орієнтири: тест швидкості Pingdom та вплив навантаження. Під час цього раунду ми будемо порівнювати результати, які ми зібрали для HostGator та Bluehost. 

ХостГатор

Час відповіді HostGator занадто роздуто. Наші результати тестування швидкості Pingdom повернули 83 із 100, що може здатися поганим, але це так. Важливо пам’ятати, що в нашому тесті використовується веб-сайт без вмісту, тому будь-які бали від ідеального балу не є хорошими. Для HostGator є занадто багато очок, щоб їх ігнорувати. 

hostgator-огляд-тест на швидкість

На графіку видно, що заблокованих запитів було багато, тобто мережа над головою там, де не мала бути. Прикро, враховуючи показник “очікування” HostGator, який є ключовим, на який ми дивимося веб-хостів, є низьким. Ви можете покращити швидкість роботи HostGator – прочитайте наш посібник із покращення часу завантаження веб-сайтів, щоб дізнатися, як це зробити, але це занадто повільно. 

Вплив навантаження також мав проблеми. Ми використовували його для надсилання 50 віртуальних користувачів на сервер протягом п’яти хвилин, вимірюючи час реакції на кожну та відзначаючи помилки, які викриваються. На щастя, помилок не було, але HostGator виявив гідний рівень неузгодженості. Хоча це не так вже й погано, як GreenGeeks (читайте наш огляд GreenGeeks), очікується більш послідовний час відповіді. 

hostgator-навантаження-вплив

Однак, гарантія тривалості роботи є надійною. HostGator обіцяє, що у вас буде 99,9 відсотків часу роботи в спільних і реселлерських планах. Якщо ваш хостинг коли-небудь опуститься нижче цієї межі, HostGator компенсує вам місяць хостингу безкоштовно. 

Bluehost

Bluehost мав набагато більш вражаючі результати. Pingdom Speed ​​Test присвоїв нашому веб-сайту 94 з 100. Хоча Pagely був швидшим (читайте наш огляд Pagely), Bluehost – одна з найзручніших сервісів, яку ми бачили, особливо враховуючи ціну. Навколо цього району єдині хости, які його перемогли, – це хостинг A2 та хостинг24. 

bluehost-огляд-тест на швидкість

Графік розповідає набагато іншу казку, ніж HostGator. Було мало роздуто, без заблокованих запитів чи тривалого часу підключення. Показник “очікування” був довшим, але з тим, як мало його було поза, веб-сайт завантажувався швидше. Це число також можна покращити кешування. 

На жаль, Bluehost виявився не таким вражаючим, коли справа стосувалася нашого тесту на навантаження навантаження. Ми все ще надсилали 50 користувачів протягом п’яти хвилин, але Bluehost зламався під тиском. Під час тесту ми побачили кілька разів відреагування на 0 мілісекунд, припустивши, що веб-сайт не завантажується. У більшості випадків це відбувається, коли на сервері занадто багато користувачів і недостатньо ресурсів для спільного доступу. 

bluehost-огляд-навантаження-вплив

Ще гірше, що Bluehost не має гарантії тривалості роботи. Він говорить: “Через складність та характер спільного веб-хостингу, простої трапляються”, і це не компенсує вас за це. Чесно кажучи, Bluehost один висуває це твердження. Спільний хостинг є складним, але це завдання Bluehost. Це так, щоб сказати вам боротися з друкарськими помилками, оскільки редагування занадто важке. 

Круглі чотири думки

Знову ми маємо сильні та слабкі сторони з обох сторін у цьому раунді. На відміну від нашого поєдинку SiteGround проти Bluehost, в якому був явний переможець, обидва конкуренти висловили переконливий аргумент. Хоча HostGator пропонує велику політику безперервного часу, час роздутого завантаження не можна ігнорувати. Цього достатньо, щоб вивести Bluehost в лідируючі позиції для цього раунду.

Раунд: Швидкість та час перерви на Bluehost

Логотип HostGator
Bluehost логотип

5

Безпека та конфіденційність

Наш заключний раунд зосереджений на безпеці та конфіденційності, з якими бороються бренди EIG. Щоб було зрозуміло, ні Bluehost, ні HostGator не є чудовим варіантом для безпеки. Якщо це описує вас, вам краще поговорити з таким постачальником, як DreamHost (читайте наш огляд DreamHost).

ХостГатор

На щастя, HostGator надає багато важливих функцій безпеки веб-сайту, які ми шукаємо, і це робить це безкоштовно. Вони містять сертифікат SSL / TLS та автоматизовані, щоденні резервні копії між планами. Однак, враховуючи список брендів EIG, ми розчаровані, що більше не включено. 

Наприклад, SiteLock, який є інструментом сканування та видалення зловмисного програмного забезпечення, не включається навіть у стерту форму. Основний пакет сканування, який слід включити безкоштовно, становить 3 долари на місяць. Повний пакет, що забезпечує брандмауер веб-додатків та видалення зловмисного програмного забезпечення, приноситиме вам 40 доларів на місяць. 

Конфіденційність – теж жарт, як і у всіх брендів EIG. На відміну від Midphase та WestHost, HostGator не включає конфіденційність домену у ваш план (читайте наш огляд Midphase та огляд WestHost). Плюс дорожче, ніж більшість веб-хостів. Хоча зазвичай можна отримати конфіденційність домену від 8 до 10 доларів на місяць, HostGator стягує 15 доларів на місяць. 

Це не кажучи вже про політику конфіденційності, яку поділяють усі бренди EIG. Це дозволяє холдинговій компанії над HostGator обмінюватися особистими відомостями з тривожним списком партнерів, включаючи Google Ads, WPBeginner, Yahoo, Bing та Verizon. Хоча деякі партнери мають сенс, наприклад, Карти Google, більшість – ні. 

Bluehost

Bluehost – це копійка HostGator, що стосується функцій безпеки. Ви отримуєте щоденні резервні копії та безкоштовний сертифікат SSL / TLS разом із своїм планом, але інші функції безпеки, такі як SiteLock, не включаються. Крім того, ми не могли уточнити, які функції захисту на сервері були. 

Ми завжди запитуємо веб-хостів про такі функції, як ModSecurtiy та BitNinja, тому що ми не можемо знати, чи використовуються ці функції безпеки на сервері. Ми отримали відповідь на підтримку відповідей, але не знайшли жодної. Натомість представник перенаправив нас на придбання Cloudflare та SiteLock. 

Конфіденційність також погана, але Bluehost робить більше кроків, ніж HostGator. Два найкращі спільні плани та плани WP Pro включають конфіденційність домену безкоштовно, хоча і з високою ціною, і є центр конфіденційності, який дозволяє легко бачити, що зібрано та як він використовується. 

Ми цінуємо цей крок у поясненні, але це не робить колекцію менше. Bluehost намагається звернутися до конфіденційності з центром конфіденційності, але винен у тій самій грізній тактиці, що й інші веб-хости EIG. 

П’ять круглих думок

Як вже згадувалося, ні Bluehost, ні HostGator не чудові, якщо говорити про безпеку та конфіденційність. З цього приводу зрозуміло, що Bluehost досяг більше успіхів, ніж HostGator. Поміж включенням конфіденційності домену безкоштовно з деякими планами спроб уточнити політику конфіденційності, Bluehost перемагає у цьому фінальному раунді. 

Раунд: Точка безпеки та конфіденційності для Bluehost

Логотип HostGator
Bluehost логотип

6

Фінальні думки

Блюхост заробив чотири очки, що зробило його переможцем у цьому порівнянні. Хоча це могло здатися близьким, але не було. Bluehost – найкращий веб-хостинг EIG, незважаючи на те, що страждає від подібних проблем до брендів, з якими він має цей знак. 

Переможець: Bluehost

HostGator має свої сильні сторони, особливо за щільністю типів хостингу, які він пропонує, але він не вистачає майже на кожному акаунті порівняно з Bluehost. Однак, жоден з них не пропонує повний пакет. Якщо ви це ще хочете, переконайтеся, що читайте наші інші огляди веб-хостингу. 

Чи згодні ви з тим, що Bluehost – кращий варіант? Вам більше подобається HostGator? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map