Egnyte vs Box: розкриття зберігання файлів для підприємств на 2020 рік

Якщо ви прочитали наш окремий огляд Egnyte Connect і огляд Box, але все ще не можете вирішити, яка служба найкраще підходить для вас, ми тут допоможемо. Вибір між цими двома не є чітким, оскільки обидва входять у наш список найкращих постачальників EFSS. Щоб допомогти вам вирішити свою думку, ми збираємось поставити Egnyte vs. Box і побачити, який з них виходить вгорі.


Egnyte Connect – це спроможна послуга, яка надає планам велику цінність, потужну безпеку, багаті параметри синхронізації та спільного доступу та інтуїтивно зрозуміле користування. Незважаючи на те, що Box має більш дорогі плани, він також пропонує більше варіантів управління користувачами. Крім того, ви не можете легко відхилити його функції синхронізації та обміну, а також його чудову безпеку. 

Хоча ці служби EFSS можуть виконувати дещо різні функції для різних ділових користувачів, вони зосереджуються на подібних факторах, включаючи синхронізацію та спільне використання файлів, безпеку, управління користувачами, додатки продуктивності та вартість зберігання. Ми будемо порівнювати обидві служби в цих категоріях, за винятком додатків продуктивності, оскільки вони однаково збігаються.

Однак якщо вам не потрібна послуга EFSS, а скоріше орієнтована на використання дому чи малого бізнесу, ознайомтеся з найкращим порівнянням хмарного сховища та найкращими статтями для зберігання хмарних служб у бізнесі.

В кінці кожного раунду ми оголосимо переможця, а в кінці статті оголосимо загального чемпіона. Ми розпочнемо битву зі порівняння того, скільки зберігають послуги та за якою ціною.

1

Ціноутворення

Найкраще, якщо ви отримаєте багато місця для своїх грошей. Чим більше ви отримаєте, тим краще вартість плану підписки. Також важливо мати кілька планів, які ви можете вибрати, оскільки це дозволяє вам знайти план, який відповідає вашим потребам. З цієї причини найкраще, якщо служба пропонує безкоштовний план або пробну версію, яка дає змогу протестувати послугу.

Перш ніж приймати рішення про план, важливо знати, які функції та тип підтримки вам потрібні, оскільки не всі плани пропонують однаковий набір.

Егніт

Якщо у вас є лише кілька користувачів, план команди «Egnyte Connect» зробить цю роботу. Це 10 доларів на місяць на користувача і забезпечує 1 ТБ пам’яті. Ви можете мати від одного до трьох користувачів, що робить його життєздатним рішенням і для одного користувача.

Для тих, кому потрібно більше трьох користувачів, плану «офісу» буде достатньо. Він може вмістити від п’яти до 25 користувачів і забезпечує 5 ТБ інтернет-сховища за 8 доларів на місяць на користувача. Якщо вам потрібно від 25 до 100 користувачів, найкращим ставкою є бізнес-план. Ви отримуєте 10TB за 20 доларів на місяць на користувача.

Власники бізнесу, які мають більше 100 користувачів, повинні підписатись на план «підприємства», який вимагає отримати оцінку ціни від компанії Egnyte. План «підприємства» забезпечує сховище, яке відповідає вашим потребам. Якщо ви хочете дізнатися більше про особливості цього плану, ознайомтесь із ціною на сторінці Егніта.

Коробка

Коробка має подібну структуру ціноутворення, але вона також включає в себе пару особистих планів. Якщо ви не бізнес, ви можете підписатися на план “індивідуальний” або “персональний професіонал”. “Індивідуальний” план безкоштовний і отримує 10 Гб, тоді як “персональний професіонал” пропонує 100 ГБ за 10 доларів на місяць.

Перший бізнес-план – «стартер», який вимагає як мінімум трьох користувачів і може підтримувати максимум 10 користувачів. Ви отримуєте лише 100 Гб місця для зберігання за ціною 5 доларів на місяць на користувача. 

Однак наступний план, «бізнес», передбачає необмежену пам’ять за 15 доларів на місяць на користувача. Потрібно мінімум п’ять користувачів, але не має верхньої межі.

План “бізнес плюс” отримує вам однакову кількість місця для зберігання та кількість користувачів, але він пропонує більше функцій. На сторінці ціноутворення Box ви можете побачити, які функції він додає. План принесе вам $ 25 на місяць на кожного користувача. 

Для розширених функцій управління вмістом та безпеки, ви можете підписатися на план “підприємство”, але, як і у Egnyte, вам потрібно отримати пропозицію.

Думки круглі

Якщо вам потрібен необмежений простір для зберігання або якась конкретна функція Box, тут кращий вибір Box.

Однак, очевидно, що Egnyte Connect – це краща угода для малого бізнесу, якому не потрібно необмеженого обсягу пам’яті. Навіть якщо ви займаєтеся великим бізнесом, можливо, вам не знадобиться стільки місця, і Egnyte виконає роботу. Тому переможцем цього туру є Egnyte Connect.

Раунд: цінова точка для Egnyte Connect

Egnyte Connect Логотип
Box бізнес логотип

2

Синхронізація

Синхронізація є ключовою особливістю будь-якої служби EFSS, оскільки вона дає змогу копіювати файли в хмару та на всі ваші пристрої при співпраці з товаришами по команді майже в реальному часі. 

Наскільки добре він синхронізується, залежить від ряду факторів, включаючи відстань до сервера та використання алгоритму синхронізації на рівні блоку, який прискорює передачу вже завантажених файлів, передаючи лише ті частини файлів, які змінилися, а не ніж весь файл.

Однак ні Egnyte Connect, ні Box не використовують алгоритм синхронізації на рівні блоків. Це не так дивно, тому що більшість служб EFSS не надають його. Якщо ви вважаєте, що це потрібно, спробуйте Dropbox Business. Детальніше про це ви можете прочитати в нашому огляді Dropbox Business.

Егніт

При цьому Egnyte Connect завантажив нашу тестову папку на блискавці саме в той час, який ми очікували, враховуючи пропускну здатність з’єднання..

egnyte-vs-box-egnyte-desktop-client

Egnyte Connect не використовує стандартний підхід до папки синхронізації. Швидше за все, він використовує мережевий накопичувач, який дозволяє переглядати файли без завантаження, що економить ваш простір. Однак, якщо вам потрібно зберігати файли для використання в режимі офлайн, ви можете додати теги до цих цілей.

Якщо ви розмістите файли на мережевому диску, вони зберігатимуться на жорсткому диску та хмарі. Якщо ви хочете зберігати файли лише у хмарі, ви можете використовувати селективну синхронізацію, щоб відключити зберігання на жорсткому диску.

Коробка

Синхронізація Box працює за стандартною моделлю, що в цьому випадку означає протилежність Egnyte. За замовчуванням Box синхронізує файли з хмари на комп’ютер. Крім того, всі файли, які ви розміщуєте в папці синхронізації, будуть реплікуватися у хмару, але також залишаться на вашому жорсткому диску.

egnyte-vs-box-box-desktop-client

Ви можете змусити ваші файли залишатися лише у хмарі, скориставшись опцією “синхронізація” від веб-клієнта. Поле дозволяє робити те ж саме з настільним клієнтом, але зауважте, що ваші файли не будуть доступні в режимі офлайн.

Ми перевірили швидкість передачі Box за допомогою того ж методу, що і Egnyte, і результати були порівнянні.

Круглі дві думки

Обидві служби мають високі швидкості та схожий підхід до синхронізації. Однак ми вважаємо за краще підхід Egnyte краще, оскільки він за замовчуванням допомагає зберегти місце на жорсткому диску. Це ще важливіше, якщо ви використовуєте ультратонкі ноутбуки із SSD, популярні серед бізнес-користувачів.

Круглий: точка синхронізації для Egnyte Connect

Egnyte Connect Логотип
Box бізнес логотип

3

Обмін

Використовувати синхронізацію – це добре, але для спільної роботи з іншими вам потрібно поділитися своїми файлами. Найкраще, якщо обмін простий, швидкий і здатний безпосередньо перейти до окремих користувачів та груп. Для захисту ваших акцій від небажаного доступу повинні бути доступні жорсткі варіанти контролю вмісту. Такі елементи контролю можуть включати захист паролем, терміни придатності та дозволи.

Егніт

Для обміну файлами та папками за допомогою Egnyte Connect можна створювати посилання. Після цього ви можете визначити, хто має до них доступ. Це може бути “хто завгодно”, “хтось із паролем”, лише ваші користувачі або ті, кому ви посилаєте електронну пошту. Крім того, ви можете захистити паролем посилання, встановити його термін дії після кількох завантажень або в певну дату. Ви також можете повністю відключити завантаження.

Ще один цікавий варіант – це можливість генерувати посилання для завантаження, яке інші можуть використовувати для обміну вмістом з вами.

egnyte-vs-box-egnyte-спільний доступ до файлів

Не потрібно ділитися папкою лише як посилання, скоріше ви можете запросити окремих користувачів або груп приєднатися до папки та призначити їм дозволи. Це може бути “власник”, “повний”, “редактор” і “переглядач”. Після того, як ви поділитесь цим способом, ви побачите на окремій сторінці посилання, якими ви поділилися, та інші, якими вони поділилися з вами.

Коробка

Також поле дозволяє користувачам ділитися, створюючи посилання на файли та папки або запрошуючи користувачів приєднатися до папок. Незалежно від методу, ви можете надати запрошеним користувачам “редактор” або “перегляд” дозволи. “Редактори” можуть переглядати, редагувати, завантажувати, обмінюватися та завантажувати вміст, тоді як “глядачі” можуть лише ділитися та завантажувати.

egnyte-vs-box-box-share-link-settings

Ви також можете зробити посилання загальнодоступним, видимим лише для людей з вашої організації або доступним лише для запрошених користувачів. Незалежно від того, хто має доступ, ви можете встановити посилання, щоб дозволити лише “перегляд” або “перегляд та завантаження”. 

Крім того, ви можете захистити посилання паролем, встановити термін дії та відключити завантаження. Ви також можете скористатися функцією “запит на файл”, щоб дозволити іншим завантажувати вміст у ваш хмарний простір.

Ділячись папками, ви також можете надати користувачам один із семи різних рівнів дозволів: співвласник, редактор, завантажувач переглядача, завантажувач попереднього перегляду, переглядач, попередній переглядач чи завантажувач.

Три круглі думки

Обидва сервіси мають потужні можливості спільного використання, тому нам потрібно розділити волоски, щоб вирішити, хто переможець. Box має більше рівнів дозволів, що дозволяє вам тонко настроїти доступ, але очевидно, що всім потрібен такий тонкий рівень контролю. 

Крім того, посилання Egnyte можуть закінчитися після кількох завантажень, і Egnyte надає сторінку, на якій відображається аудит ваших акцій. Ось тут ми розділили різницю, тому Egnyte Connect виграє цей раунд.

Круглий: Точка спільного доступу для Egnyte Connect

Egnyte Connect Логотип
Box бізнес логотип

4

Безпека

Переміщення даних про бізнес у хмару – це не пікнік, тому що винуватці кіберзлочинності не хотіли б нічого іншого, як отримати доступ до них. Через це перш за все важлива безпечна хмара. Він складається з шифрування, транзитного захисту, функцій, які борються з вимогами, двофакторної автентифікації тощо.

Шифрування зашифровує ваші дані, щоб ніхто, крім вас, не міг їх читати. Ну, принаймні, у кого немає вашого ключа шифрування. Через це найкраще, якщо служби надають приватне шифрування. Крім того, вони повинні мати протокол TLS / SSL для захисту ваших файлів у дорозі.

Однак ці методи не допомагають, якщо користувачі створюють слабкі паролі. Очевидно, що найкраще, якщо користувачі дотримуються запропонованих вказівок і створюють натомість надійні паролі. 

Найкраще, якщо служби надають двофакторну автентифікацію, що забезпечує ще один рівень захисту облікових даних користувачів. Якщо ввімкнено, двофакторна автентифікація вимагає, щоб користувачі вводили код під час входу з незнайомого пристрою. Як бачимо, це не категорія, яку можна нехтувати, тож давайте подивимось, як Egnyte і Box порівнюють.

Егніт

Egnyte використовує 256-розрядний AES для шифрування файлів, перш ніж вони покинуть ваш комп’ютер. Протягом транзиту протокол TLS захищає ваші файли з однаковим рівнем шифрування. Як тільки ваші файли знаходяться на його серверах, ваші дані залишаються в зашифрованому вигляді. При цьому Egnyte керує вашим ключем за замовчуванням, що означає, що ваше шифрування не є приватним.

Однак ви можете використовувати керування ключами Egnyte, щоб вказати зовнішній головний ключ зі своїм паролем, який шифрує ключ шифрування Egnyte. Якщо ви не хочете використовувати керування ключами Egnyte, ви можете використовувати Boxcryptor, додаткове приватне шифрування. 

Egnyte використовує двофакторну автентифікацію, тому вам не доведеться турбуватися про несанкціоновані входи. Як адміністратор, ви також можете вказати власні вимоги до пароля, час очікування сеансу, запобігання повторного використання пароля, час повороту пароля та багато іншого.

Ви також можете використовувати послуги єдиного входу (SSO), такі як OneLogin, Bitium та Okta для подальшого захисту та спрощення процесу входу..

Egnyte також надає можливість виконувати віддалене видалення пристрою, яке видаляє синхронізовані файли та скорочує доступ до хмарного вмісту.

У загартованих центрах обробки даних Egnyte використовують біометричний контроль доступу, цілодобове спостереження та надмірність, і вони можуть протистояти стихійним лихам, таким як повені та пожежі. Також засоби відповідають стандартам SOC 2, ISO 270001 та SSAE 16 типу II.

Однак якщо ви не хочете зберігати свої дані в центрах обробки даних Egnyte, ви можете використовувати власне гібридне хмарне рішення, а це означає, що ви можете зберігати деякі дані в хмарі Egnyte, а деякі на особистих серверах. Це дає змогу реалізувати потрібні функції безпеки.

Коробка

Як і Egnyte, Box використовує 256-бітний AES для шифрування файлів, перш ніж вони покинуть ваш пристрій. Протокол TLS захистить їх у дорозі. Однак Box зберігає і керує вашим ключем. Якщо ви хочете зробити це самостійно, ви можете використовувати Box KeySafe або зашифрувати свої файли за допомогою Boxcryptor.

Поле допомагає захистити ваші облікові дані, надаючи двофакторну автентифікацію. Це також дозволяє використовувати сервіси SSO, такі як Bitium, Okta та OneLogin. Ви також можете вказати, наскільки міцними повинні бути паролі користувачів, тривалість сеансу, обмеження щодо використання паролів, графіки зміни паролів та багато іншого.

Поле забезпечує закріплення пристрою, що дозволяє вказати, скільки пристроїв може підключитися кожен користувач до хмари. Крім того, це дозволяє перевіряти пристрої, якими користуються користувачі, і скоротити їх доступ до хмари. Однак файли, які вже синхронізовані, залишаться на пристроях. Ви можете додати віддалений wipe до свого облікового запису, але вам доведеться зв’язатися з Box.

Хоча Box має цікаву функцію, яка називається “box box”, яка дозволяє тегувати вміст як “конфіденційний” та допомагає контролювати його. Наприклад, ви можете виявити підозрілу поведінку і не допустити спільного використання цього вмісту.

Поле зберігає ваші дані в загартованих центрах обробки даних, які відповідають стандартам ISO 27001, SOC 1, SOC 2, SOC 3, SSAE 18 та іншим стандартам. Крім того, вони використовують постійний моніторинг, відеоспостереження, надмірність та N + 2 відмовостійкість.

Круглі чотири думки

Обидві послуги забезпечують чудову безпеку. Різниця полягає в тому, що Egnyte надає гібридну хмару, яка дозволяє реалізовувати власні протоколи безпеки та можливість власного віддаленого стирання. Box, з іншого боку, вимагає додати віддалене стерти від стороннього постачальника, але він забезпечує Box Shield.

Це дає Егніте трохи більше переваги, тож він переможець у цій категорії. Однак якщо вам потрібні конкретні функції Box, це також чудовий вибір.

Раунд: Точка безпеки для Egnyte Connect

Egnyte Connect Логотип
Box бізнес логотип

5

Управління користувачами

Керування користувачами дозволяє вам залишатися в курсі всього, що роблять ваші користувачі, і налаштовувати свої дозволи та групи, як вважаєте за потрібне. Це гарантує, що користувачі та групи можуть отримувати доступ та керувати лише необхідним вмістом. Через це низька ймовірність несанкціонованого доступу або будь-яких випадків.

Егніт

egnyte-vs-box-egnyte-користувачів-управління

Egnyte дозволяє визначати користувачів як адміністраторів, владних користувачів та стандартних користувачів. Кожен з них має різні рівні дозволів. Адміністратори мають доступ до всього, включаючи додавання користувачів, тоді як користувачі, які користуються владою, мають доступ до стандартних функцій, можуть запрошувати користувачів, керувати групами тощо. Стандартні користувачі можуть використовувати лише веб-клієнт та отримувати сповіщення.

egnyte-vs-box-egnyte-groups-management

Якщо вам потрібно більше, Egnyte надає можливість створювати власні ролі для енергетичних користувачів. Щоб полегшити управління користувачами, ви можете створювати групи та запрошувати користувачів приєднатися. 

Egnyte також дозволяє генерувати звіти, які можуть надавати дані про використовувані сховища, підключені пристрої, користувачів тощо. Звіти корисні, але виглядають застарілими.

Коробка

egnyte-vs-box-box-user-management

Додаючи нових користувачів, Box дозволяє визначити, скільки пам’яті може використовувати кожен користувач, і надати їм одне з декількох дозволів. Крім того, ви можете визначити, до яких папок користувач може отримати доступ та встановити один із семи різних рівнів дозволів. 

egnyte-vs-box-box-user-management

Після додавання користувача ви можете включити їх до групи. Поле дозволяє надати різні дозволи різним групам, що полегшує управління кількома користувачами. Ви також можете встановити, хто може керувати групою. Це може бути адміністратор, члени групи або вся компанія. Члени групи можуть мати права “адміністратора” або “члена”.

Якщо ви не хочете запрошувати когось як користувача, але потрібна цій особі, щоб мати доступ до вашого вмісту, ви можете зробити їх зовнішнім співробітником, який має доступ до наявних функцій Box..

Круглі чотири думки

Хоча Egnyte має пристойні можливості управління користувачами та групами, Box має більше варіантів, що дають вам більший ступінь налаштування. Завдяки цьому Box виграє цей раунд.

Раунд: Точка управління користувачами для Box-бізнесу

Egnyte Connect Логотип
Box бізнес логотип

6

Фінальні думки

І Box, і Egnyte є одними з наших кращих постачальників послуг EFSS, і це не дивно, що бій був досить близьким у раунді синхронізації, обміну та безпеки. Зрештою, Егніт має чотири перемоги, а Box – одну. Це робить Egnyte Connect нашим загальним переможцем.

Переможець: Егніт

Однак це був близький дзвінок, і залежно від вашого випадку використання, Box може бути кращим вибором. Box також виграв у категорії управління користувачами, тож це кращий варіант, якщо вам потрібен дрібний контроль над своїми користувачами. З іншого боку, Egnyte має нижчі ціни, які краще підходять для малого бізнесу.

Що ви думаєте про це порівняння? До якої сторони ви схиляєтесь? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map