Egnyte Connect та Dropbox Business: Нове проти Старого у 2020 році

Dropbox – одна з найпопулярніших хмарних служб зберігання даних, що стосується і її бізнес-версії. Однак Egnyte Connect, загальний переможець наших кращих постачальників послуг EFSS, не є шаленим. З цієї причини може бути важко порівняти послуги, тому ми будемо робити це для вас у цьому порівнянні Egnyte vs. Dropbox Business.


Egnyte має дешеві плани, потужний обмін папками та файлами, надійну синхронізацію, багату бібліотеку сторонніх інструментів інтеграції та високу безпеку. Dropbox Business, з іншого боку, має один з найкращих можливостей синхронізації, багато інструментів продуктивності в своїй бібліотеці та хороший рівень безпеки. Для отримання більш детальної інформації ви можете прочитати наш окремий огляд Egnyte Connect та огляд компанії Dropbox Business.

Якщо ви приватний користувач або вам потрібна послуга, орієнтована спеціально на малий бізнес, прочитайте наше найкраще порівняння хмарного сховища та найкраще порівняння пам’яті у хмарі бізнесу.

Інакше дотримуйтесь нас, коли ми порівнюємо ці послуги. Ваші потреби можуть бути більш-менш конкретними, але ми будемо використовувати загальні категорії, щоб побачити, яка з них виходить вгорі. Ці категорії включатимуть вартість зберігання, обмін папками та файлами, синхронізацію, інструменти продуктивності та безпеку.

Ми оголосимо переможця в кінці кожного раунду категорії, а після завершення всіх, ми оголосимо загального чемпіона. Ми почнемо порівняння, обговоривши плани ціноутворення для обох послуг.

1

Вартість зберігання

Найкраще, якщо ви отримаєте багато місця для зберігання своїх грошей. Чим більше послуга пропонує ціну, тим краща її вартість. Також добре, якщо сервіс пропонує багато планів, що збільшує шанси знайти той, який підходить саме вам. Крім того, використання безкоштовного плану або пробної версії – чудовий спосіб перевірити послугу перед розставанням зі своїми грошима.

Egnyte Connect

Egnyte має три бізнес-плани: Office, Business та Enterprise. Офіс може вмістити від п’яти до 25 користувачів та забезпечує 5 ТБ онлайн-сховища за 8 доларів на місяць на користувача. 

Бізнес-план є кращим вибором, якщо вам потрібно більше користувачів, оскільки він дозволяє мати від 25 до 100 користувачів. Це поверне вам 20 доларів на місяць за користувача та отримає 10 ТБ пам’яті.

Підприємство добре для підприємств, що мають 100 і більше користувачів. Насправді, немає верхньої межі кількості користувачів у вас. Вам потрібно буде зв’язатися з Egnyte, щоб отримати оцінку ціни, але Enterprise надає хмарний простір для зберігання, який збільшується в міру потреби.

Якщо ви приватний користувач, але виявляєте, що Egnyte відповідає вашим потребам краще, ніж послуги в нашому найкращому порівнянні хмарного сховища, ви можете використовувати план “команди” Egnyte. Це добре для одного-трьох користувачів і отримує 1 ТБ пам’яті.

Зауважте, що, крім місця для зберігання, плани відрізняються тим, які функції вони пропонують. Щоб порівняти ці функції, перегляньте сторінку планів Egnyte Connect. Перш ніж приймати рішення про будь-який із планів, ви можете скористатися 15-денною безкоштовною пробною версією для тестування Egnyte Connect.

Dropbox Business

Dropbox Business має три бізнес-плани – Стандартний, Розширений та Корпоративний – і для них потрібні як мінімум три користувачі. Стандарт отримує 3 ТБ місця для зберігання за 15 доларів на місяць на користувача або 12,50 доларів США, якщо ви платите за рік наперед. 

Якщо вам потрібно більше місця для зберігання, то розширений план – кращий вибір, оскільки він отримує необмежену кількість місць для зберігання за 25 доларів на місяць на користувача. Якщо ви платите за весь рік, щомісячна ціна падає до 20 доларів на місяць на користувача.

Підприємство, очевидно, не збільшує місця для зберігання, але воно забезпечує доступ до розширених функцій та підтримки. Оскільки потреби великих компаній різняться, вам доведеться отримати оцінку ціни від Dropbox для цього плану. 

Щоб порівняти, які функції пропонують плани, ми пропонуємо вам переглянути сторінку порівняння планів Dropbox. Ви також можете використовувати 30-денну безкоштовну пробну версію для тестування “стандартного” або “розширеного” плану.

Думки круглі

Це цікаве порівняння, оскільки найдешевший план Egnyte, Office, майже вдвічі менший за стандартний план Dropbox, але він пропонує однаковий обсяг пам’яті. Егніт – це явний переможець за вартістю. 

Однак розширений план Dropbox надає вам необмежену кількість пам’яті і вимагає мати як мінімум п’ять користувачів. Бізнес-план Egnyte не може відповідати цьому, оскільки він вимагає, щоб ви мали мінімум 25 користувачів і не забезпечували необмежену кількість пам’яті. Річне ціноутворення для обох планів однакове.

Різницю в цьому раунді ми розділимо з командним планом Egnyte, оскільки це прекрасний вибір для підприємств, які не потребують багато користувачів. Через це Egnyte Connect – наш загальний переможець.

Раунд: Точка вартості зберігання для Egnyte Connect

Egnyte Connect Логотип
Dropbox логотип бізнесу

2

Обмін

Спільний доступ є важливим, оскільки дозволяє співпрацювати з іншими людьми. Це має бути швидко та легко, а також найкраще, якщо ви можете поділитися своїм вмістом з окремими людьми та групами. Після цього ви в ідеалі зможете здійснювати певний контроль над своїми акціями. Варіанти контролю вмісту зазвичай включають паролі, термін дії, дозволи та інше.

Egnyte Connect

Egnyte дозволяє обмінюватися файлами та папками як посилання, які ви можете копіювати, вставляти або надсилати електронною поштою. Ви можете встановити посилання, щоб дозволити лише перегляд або включити завантаження. Крім того, ви можете захистити посилання паролем, надіслати його сповіщенням, коли воно має доступ, і встановити його, що закінчується в певну дату або після кількох клацань.

egnyte-vs-dropbox-egnyte-спільний доступ до файлів

Ви також можете надати користувачам доступ до папки та надати їм належний рівень дозволів, зокрема “власник”, “повний”, “редактор” та “переглядач”.

Нам подобається, що Егніт включив окрему сторінку, на якій відображаються посилання, якими ви поділилися, та посилання, які інші поділилися з вами.

Dropbox Business

Dropbox Business постачає вам спільну папку з самого початку. Це “командна папка”, до якої мають доступ усі ваші користувачі. Коли ви створюєте командну папку, ви можете запросити до неї людей і надати їм дозволи “редагувати” або “переглядати”.

egnyte-vs-dropbox-dropbox-business-обмін файлами

Дозволи на редагування дають користувачам можливість редагувати, видаляти, коментувати та додавати файли. Дозволи на перегляд дозволяють користувачам лише переглядати, завантажувати та коментувати. Незалежно від встановлених дозволів, ви можете надіслати запрошення вказаному електронному листу, користувачеві чи групі. 

Однак ви також можете створити посилання на файл або папку, яке ви можете обмежити людям із паролем, членам команди або зробити так, щоб хтось із посиланням міг його відкрити. Крім того, ви можете встановити, що посилання закінчується в певну дату та відключити його для завантаження.

Dropbox також інтегрується з Slack і Trello за замовчуванням, і є варіанти поділитися файлами на Slack або додати їх до Trello.

Крім того, Dropbox Business дозволяє вам запрошувати людей обмінюватися файлами з вами через запити файлів. Запити файлів дозволяють встановити термін і вказати, який вміст вам потрібен та де його зберігати. 

Відстеження всього, чим ви поділилися, може бути важким, але Dropbox Business надає сторінку, яка детально описує, чим ви поділилися з іншими та що вони поділилися з вами..

Круглі дві думки

Обидва сервіси чудово підходять для обміну та містять усі необхідні функції, які ми любимо бачити. Dropbox дозволяє навіть надавати спільний доступ до Slack або додавати файли до Trello, а Egnyte Connect має тонкий підхід до спільного використання папок. Це важливіша функція, і Egnyte Connect також може інтегруватися з обома програмами. Це робить Egnyte Connect переможцем цього раунду.

Круглий: Точка спільного доступу для Egnyte Connect

Egnyte Connect Логотип
Dropbox логотип бізнесу

3

Синхронізація

Синхронізація файлів – це ключовий механізм служби EFSS, оскільки він відображає ваші файли на всіх інших пристроях і дозволяє отримувати доступ до своїх файлів у хмарі з будь-якого з них. Стандартна модель синхронізації складається з піктограми системного лотка та папки синхронізації.

Папка синхронізації схожа на будь-яку іншу папку файлової системи, за винятком того, що будь-який файл, розміщений у папці синхронізації, буде синхронізований до хмари та всіх інших ваших пристроїв. Це корисно, оскільки дозволяє використовувати декілька пристроїв, не самостійно керуючи своїми файлами. Таким чином синхронізація полегшує роботу з вашими файлами за допомогою різних пристроїв.

Однак синхронізація залежить від пропускної здатності вашого з’єднання, від того, наскільки ви близькі до сервера та наявності копіювання файлів на рівні блоку. Копіювання файлів на рівні блоку прискорює передачу файлів, копіюючи лише ті частини файлів, які змінилися, а не весь файл.

Egnyte Connect

egnyte-vs-dropbox-egnyte-desktop-client

Egnyte Connect не використовує стандартну папку синхронізації. Замість цього використовується папка мережевого диска. Різниця полягає в тому, що мережевий диск не завантажує ваш хмарний вміст за замовчуванням, а лише показує його. Через це ви можете бачити та отримувати доступ до нього, не втрачаючи місця на жорсткому диску. Мінус полягає в тому, що ваші файли не будуть доступні, коли ви не в режимі офлайн.

Це можна обійти, позначивши файли для офлайн-використання. З іншого боку, ви можете використовувати селективну синхронізацію, щоб вибрати файли, які ви хочете синхронізувати, і ті, які ви хочете залишитися у хмарі.

Egnyte Connect не використовує алгоритм передачі рівня блоку, але це нормально для багатьох служб EFSS. Проте ми протестували його швидкість передачі, використовуючи нашу папку-блискавку на 1 ГБ, і Egnyte знадобила саме той час, як слід, враховуючи швидкість завантаження..

Dropbox Business

egnyte-vs-dropbox-dropbox-desktop-client

Dropbox Business має чудові можливості синхронізації, що не дивно, якщо Dropbox винайшов загальну модель синхронізації. Це працює так само, як ми описали на початку цього розділу, але Dropbox забезпечує розумну синхронізацію для його покращення. Інтелектуальна синхронізація дозволяє тегувати свої файли для зберігання у хмарі, але дозволяє все ще отримувати доступ до них зі своїх пристроїв.

Це аналогічний підхід до Егніта, але той, який працює з протилежної вихідної точки. Ми перевірили, наскільки швидко синхронізація передає файли за допомогою тієї ж папки з блискавкою 1 Гб, і Dropbox Business зайняв трохи більше часу, ніж ми очікували, але це все-таки було швидко. Початкове завантаження є менш важливим, якщо ви співпрацюєте з іншими, і саме там Dropbox світить.

Це завдяки його реалізації синхронізації на рівні блоків. Насправді це одна з рідкісних послуг, які пропонують її. Наприклад, OneDrive for Business, інша популярна служба, має її, але лише для файлів Office. Зважаючи на це, OneDrive має й інші переваги, такі як велика цінність, і якщо це вас цікавить, прочитайте наш огляд OneDrive for Business..

Три круглі думки

Egnyte та Dropbox забезпечують здатну синхронізацію з функціями, що дозволяють економити місце на жорсткому диску, що важливо, якщо ви використовуєте тонкий бізнес-ноутбук із SSD. Однак, головна відмінність полягає в тому, що Dropbox Business забезпечує копіювання файлів на рівні блоку, тоді як Egnyte Connect не робить. Це робить Dropbox Business переможцем у цьому раунді.

Раунд: точка синхронізації для Dropbox Business

Egnyte Connect Логотип
Dropbox логотип бізнесу

4

Інструменти продуктивності

У цій категорії ми ознайомимось із доступними натурними та сторонніми програмами, які можуть підвищити вашу продуктивність, співпрацю та багато іншого. Служби можуть мати лише вбудовані програми, інтегруватися з багатьма сторонніми сторонами або забезпечувати змішаний підхід.

Деякі з найкорисніших інтеграцій – це Microsoft Office, пакет Google Office або іноді обидва. Сторонні програми часто включають управління завданнями, робочі процеси, завдання, безпеку та інше.

Egnyte Connect

egnyte-vs-dropbox-egnyte-app-library

Egnyte, на відміну від багатьох інших служб EFSS, пропонує вбудовані функції управління завданнями, що приємно, оскільки у вас є вибір між цим, і, скажімо, Trello. При цьому Egnyte також інтегрується з Trello та іншими сторонніми програмами управління завданнями. Крім того, Egnyte може з’єднуватися з іншими партнерами, такими як Microsoft Office, Google G Suite, Slack тощо.

Egnyte також інтегрується із сторонніми інтеграціями, такими як SAP та Salesforce. Бібліотека велика, і у вас не виникне проблем із пошуком програми в будь-якій потрібній вам категорії. Щоб зробити це простіше, Egnyte дозволяє шукати потрібний додаток і вибирати лише відповідні категорії. Повний список сторонніх програм ви можете переглянути тут.

Dropbox Business

наприклад, інтеграції egnyte-vs-dropbox-dropbox-app

Dropbox Business має вбудований інструмент під назвою “Dropbox Paper”, який дозволяє додавати різний вміст – наприклад, текст, зображення, відео тощо – на “порожню сторінку”. Детальніше про це ви можете прочитати в нашому огляді Dropbox Paper. Однак якщо ви хочете, щоб додатки були орієнтовані на створення нотаток, ознайомтеся з нашим найкращим списком програм для запису приміток.

Ще одним рідним додатком Dropbox є Showcase, який дозволяє представляти ваш вміст на привабливій сторінці, якою ви зможете поділитися.

Бібліотека інтеграцій Dropbox має безліч популярних додатків, зокрема Asana, Slack і Zapier. Ви можете переглянути їх на сторінці інтеграції додатків Dropbox. Додатки можна шукати, і сторінка дозволяє переглядати програми лише з певних категорій.

Круглі чотири думки

І Egnyte, і Dropbox чудово підходять до цієї категорії завдяки своїм розширеним бібліотекам та власним програмам. Однак, Dropbox Business інтегрується з більшою кількістю додатків і надає як папір Dropbox, так і вітрину. Це допомагає йому виграти цей раунд, якщо з невеликим відривом.

Раунд: Точка інструментів продуктивності для Dropbox Business

Egnyte Connect Логотип
Dropbox логотип бізнесу

5

Безпека

Безпека – остання категорія, але, безумовно, не найменша. Наявність хорошої хмарної безпеки – це ключове значення для того, щоб максимально використати сховище EFSS, без кіберзлочинності, що не загрожує вашим бізнес-даних. Щоб допомогти вам захистити свої дані, хмарні сервіси використовують безліч методів захисту.

Шифрування розшифровує ваші файли так, що для їх читання потрібен спеціальний ключ розшифровки. Ідеальним підходом було б приватне шифрування, яке дозволяє вам керувати своїм ключем, а потім захищати паролем. Однак більшість служб EFSS керує вашим ключем дешифрування. Після того, як шифрування закінчиться, протоколи TLS або SSL допоможуть захистити ваші файли під час транспорту.

Ці методи не допоможуть, якщо ви або ваші користувачі створюють слабкі паролі. Однак двофакторна автентифікація буде. Це запобігає несанкціонованому доступу, вимагаючи від користувачів ввести спеціальний код під час доступу до вмісту з незнайомого пристрою. 

Навіть при двофакторній аутентифікації ви повинні створити надійний пароль. Створення власних вимог пароля також допомагає в цьому.

Egnyte Connect

Egnyte Connect використовує 256-розрядне шифрування AES – стандартне і широко застосовуване сьогодні шифрування – для того, щоб сканувати свої файли. За замовчуванням приватного шифрування немає, але ви можете ввімкнути керування ключами Egnyte, якщо ви підписалися на “корпоративний” план Egnyte. Якщо ви не хочете цього робити, ще одним варіантом є інтеграція з Boxcryptor, приватним додатком для шифрування.

Щоб захистити свої облікові дані, Egnyte забезпечує двофакторну автентифікацію. Крім того, як адміністратор, ви можете призначити довжину і міцність пароля. Ви також можете вимагати від користувачів скидання паролів через певний проміжок часу, відключення входу після декількох невдалих спроб тощо.

Якщо ви хочете дозволити користувачам входити в кілька додатків за допомогою одних і тих же облікових даних, ви можете використовувати параметри єдиного входу (SSO), такі як Bitium, Okta та OneLogin.

Ще одна особливість зауваження – це можливість віддалено стирати хмарні дані з пристроїв. Це допомагає зменшити ризик зіпсувати ваші дані, якщо хтось викраде ваш пристрій.

Egnyte зберігає ваші дані в загартованих центрах обробки даних, які використовують надмірність, спостереження та біометричний контроль доступу та здатні протистояти стихійним лихам, таким як землетруси, пожежі та повені. Як свідчення цього, центри обробки даних відповідають стандартам безпеки ISO 270001, SOC 2 та SSAE 16.

Якщо ви вважаєте, що цього недостатньо, і ви хочете реалізувати власні заходи безпеки, можете зробити це, створивши власне гібридне хмарне рішення. Таким чином, частина даних буде знаходитися на серверах Egnyte, а частина – у приміщенні.

Dropbox Business

Dropbox Business також використовує 256-бітове шифрування AES для того, щоб скремтувати файли, і, як Egnyte, він управляє вашим ключем шифрування. Вам доведеться інтегруватися з Boxcryptor, якщо ви хочете керувати ним самостійно. Протокол TLS захистить ваші дані під час транспортування до центрів обробки даних Dropbox.

Ви можете захистити свої дані, включивши двофакторну автентифікацію та використовуючи функції контролю паролів. Ці функції включають можливість виходу всіх членів вашої команди, вимагати від них змінити свій пароль та повідомити їх про зміну вимог до пароля. Ви також можете скинути всі паролі. Dropbox також пропонує варіанти SSO, такі як Okta та OneLogin.

Як і в Egnyte, Dropbox дозволяє віддалено протирати пристрій. Щоб захистити дані, завантажені з ваших пристроїв, до центрів обробки даних Dropbox, Dropbox дотримується стандартів ISO 27001 та SOC 2.

П’ять круглих думок

Незважаючи на те, що обидва сервіси забезпечують надійну безпеку, Egnyte Connect за невеликий запас вдається випереджати Dropbox Business. Це завдяки своїй гібридній хмарній здатності, трохи більшої кількості варіантів керування паролем та вбудованій функції керування ключами.

Раунд: Точка безпеки для Egnyte Connect

Egnyte Connect Логотип
Dropbox логотип бізнесу

6

Фінальні думки

Це був битвий біт, тому що він був близьким у кількох категоріях, а Егніт отримав лише одну перемогу більше за Dropbox, при трьох перемогах проти двох. Це робить Egnyte Connect нашим загальним переможцем. Зважаючи на це, Dropbox Business – це вірний вибір, якщо вам потрібні вроджені інструменти продуктивності та необмежене хмарне зберігання.

Переможець: Egnyte Connect

Що ви думаєте про ці послуги? Чи кращий вибір для вас Egnyte Connect, або ви схиляєтесь до Dropbox? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map