CrashPlan vs Mozy: Велика боротьба на малій арені

Тут, на Cloudwards.net, ми хочемо спростити вам орієнтацію на хмарне сховище. Оскільки багато онлайн-сервісів резервного копіювання можуть створювати резервну копію ваших даних, може бути важко вибрати той, який найкраще підходить для вас, особливо якщо ви не можете вирішити між двома службами. У цій статті ми порівняємо CrashPlan проти Mozy, щоб полегшити вам вибір.


Ми будемо тестувати CrashPlan для малого бізнесу, оскільки компанія закрила споживче крило. Прочитайте найкращий фрагмент альтернатив CrashPlan, щоб дізнатися більше про це. Щоб все було справедливим, ми також перевіримо MozyPro, послугу компанії, орієнтовану на бізнес.

Якщо ви хочете інше рішення, зверніться до нашого найкращого списку резервного копіювання в Інтернеті, щоб дізнатися, яка служба знаходиться на вершині. Жодна з служб у цьому порівнянні не є на ньому, тому в повітрі виходить, хто вийде на вершину. Якщо ви хочете дізнатися більше про конкурентів тут, прочитайте наш огляд CrashPlan та огляд MozyPro.

Якщо ви плутаєте різницю між хмарним сховищем та хмарним резервним копією, прочитайте наше пояснення.

Використовувати хмарне резервне копіювання доцільно, оскільки це може допомогти вам зберегти свої дані, коли ваш жорсткий диск згодом вийде з ладу. Ви можете використовувати програмне забезпечення для відновлення даних, щоб спробувати відновити свої дані, але це не є надійним методом. Ви також не можете покладатися на твердотільні накопичувачі, оскільки вони відчувають більше помилок даних, навіть якщо рівень відмов менше 1 відсотка.

Протягом наступних п’яти раундів ми побачимо, як служби порівнюють один одного, щоб допомогти вам вирішити свою думку. Наприкінці кожного ми оголосимо переможця. Потім, після дзвоника, ми зробимо резюме та назвемо загального переможця.

1

Значення

Хороша цінність визначається тим, скільки пропонують ці гроші на передплатні гроші. Чим більше планів має послуга, тим кращими будуть ваші варіанти. Чудово, якщо постачальник також пропонує безкоштовний план або пробну версію, тож ви можете протестувати послугу. Якщо ви шукаєте безкоштовні плани, прочитайте нашу найкращу безкоштовну онлайн-резервну частину.

Тим, хто потребує необмеженого резервного копіювання, але бажає іншого рішення, ніж CrashPlan for Small Business, слід звернутися до нашого найкращого необмеженого онлайн-списку резервного копіювання..

CrashPlan для малого бізнесу дає вам необмежену кількість резервних копій на одному комп’ютері за 10 доларів на місяць. Це не найкраща цінність, але і не найгірша. Оскільки це щомісячна підписка, ви можете скасувати її в будь-який час, що незвично для хмарної служби резервного копіювання. Перш ніж купувати його, ви можете скористатися 30-денною безкоштовною пробною версією, щоб побачити, чи працює вона для вас.

Плани MozyPro забезпечують резервне копіювання простору, яким ви можете ділитися між необмеженими комп’ютерами та серверами. Ви можете платити щомісяця, щорічно або на дворічну основу. Плани починаються від 10 Гб і піднімаються до 4 ТБ, але Mozy на своїх веб-сайтах лише котирує ціни до 250 ГБ.

Якщо вам потрібно більше, ви повинні запитати ціни. Також є плани без серверів, які дешевші, ніж їх аналоги.

Чудово, що MozyPro має стільки планів, але проблема полягає в тому, що він починається з 10 Гб. Цього недостатньо для резервного копіювання комп’ютера чи сервера. Якщо у вас кілька серверів, 4 ТБ може бути навіть недостатньо. Однак найбільшим питанням є те, наскільки це дорого. MozyPro стягує смішні 850 доларів на рік за 250 ГБ резервного копіювання. Інші послуги надають набагато вищу вартість.

CrashPlan для малого бізнесу пропонує необмежений обсяг пам’яті і не заряджає стільки, скільки MozyPro, тому очевидно, хто виграє тут.

Раунд: значення для Crashplan Pro

Логотип Crashplan Pro
MozyPro логотип

2

Безпека

Інтернет повний небезпек, тому забезпечити належну безпеку обов’язково. Хакери не вагатимуться націлювати ваші дані за допомогою викупових програм або атак серед людей. Вони також можуть спробувати вкрасти ваші дані для входу.

Протокол TLS запобігає успішним атакам між посередництвом, в той час як шифрування захищає ваші дані під час транзиту та спокою. Приватне, повне шифрування заважає будь-кому, крім вас, читати ваші файли.

Також важлива двофакторна автентифікація, оскільки вона запобігає доступу до вашого облікового запису, якщо хтось вкраде ваш пароль. Тим не менш, ви повинні переконатися, що у вас є надійний пароль для початку.

краш-план-проти-мози-аварійний план-безпека

CrashPlan for Small Business шифрує файли на вашому комп’ютері за допомогою 256-бітного шифрування AES. 128-розрядний AES захищає їх під час транзиту. Служба зберігатиме ваш ключ шифрування, але ви можете включити приватне шифрування, якщо бажаєте. Якщо ввімкнути це, CrashPlan не зможе відновити ваш пароль, тому не втрачайте його.

У будь-якому разі переконайтеся, що у вас надійний пароль, оскільки CrashPlan for Small Business не пропонує двофакторну автентифікацію. Хоча безпека центрів обробки даних знаходиться на рівні. Служба підтримує цілодобове спостереження та інші заходи для запобігання вторгнення. Центри можуть протистояти відключенню електроенергії, стихійним лихам та пожежам.

крах-план-проти-мози-мози-безпека

MozyPro має сильні функції безпеки. Він пропонує сторонній аудит, щоб переконатися, що його центри обробки даних вирішують завдання збереження ваших даних. Заклади можуть протистояти стихійним лихам, вірусним атакам та іншим подіям, які можуть загрожувати вашим даним. Персонал охорони працює на місці 24/7, а центри обробки даних захищені телевізійними камерами закритого типу, воротами та електронним доступом до ключів.

Ваші файли зашифровані на серверах MozyPro. Насправді вони зашифровані перед тим, як покинути комп’ютер і захищені під час транзиту за допомогою TLS-з’єднання. MozyPro зберігає ваш ключ за замовчуванням і використовує 448-бітове шифрування Blowfish. Ви можете вибрати приватне шифрування, яке перемикає алгоритм шифрування на 256-бітний AES.

Як і CrashPlan для малого бізнесу, MozyPro не пропонує приватне шифрування.

Обидва сервіси забезпечують достатню безпеку, але CrashPlan для малого бізнесу виграє, оскільки він використовує 256-бітний AES за замовчуванням.

Раунд: Точка безпеки для Crashplan Pro

Логотип Crashplan Pro
MozyPro логотип

3

Швидкість

Початкове резервне копіювання може зайняти тривалий час. Скільки часу це буде залежати від вашого постачальника послуг Інтернету та від того, наскільки ви близькі до сервера. Ваш зв’язок буде кращим, чим ближче ви.

Служби роблять краще, якщо вони дозволяють налаштувати параметри передачі, швидкість перемикання та використовувати алгоритм передачі на рівні блоків, щоб допомогти після першої резервної копії.

CrashPlan for Small Business не входить до числа найшвидших сервісів, які ми перевірили. Щоб завантажити файл 1 Гб, пішло більше трьох годин. Теоретично результати повинні були бути ближче до семи хвилин, враховуючи нашу пропускну здатність. Правда, процеси стиснення, дедупликації та шифрування повинні ускладнити справу, але не так багато, що займає три години.

Ви можете відключити деякі його процеси, створюючи резервну копію файлів, але ми не рекомендуємо це робити. Якщо ваші системні ресурси є низькими, ви можете ввімкнути перемикання та налаштувати клієнта на зняття ліміту після відсутності. Однак блокове копіювання прискорить подальше резервне копіювання.

MozyPro був значно швидшим при початкових завантаженнях. Наші тести показали, що для резервного копіювання стисканої папки 1 Гб у хмару потрібно близько години. Ми провели свої тести з Бангкоку через WiFi-з’єднання з 55 мегабітами в секунду завантаження та швидкістю завантаження 22 Мбіт / с. Проблема може полягати в тому, що MozyPro не стискає дані.

Година Mozy на гігабайт даних є великою порівняно з трьома CrashPlan for Small Business, але не настільки порівняно з рештою онлайн-резервного ринку. Якщо вам потрібна швидка послуга при початкових завантаженнях, перегляньте таблицю тестування швидкості в нашому огляді Acronis True Image.

Оскільки MozyPro набагато швидший, він виграє цей раунд.

Круглий: Точка швидкості для MozyPro

Логотип Crashplan Pro
MozyPro логотип

4

Простота використання

Слід налаштувати початкові резервні копії, здійснити наступні та відновити ваші дані. Таким чином, ви можете зосередитись на власній роботі замість резервного копіювання даних. Щоб забезпечити це, настільний клієнт повинен працювати в багатьох операційних системах, а його інтерфейс, а також його веб-клієнт і мобільний додаток, повинен бути привабливим та інтуїтивним у використанні.

crashplan vs vs mozy-crashplan-desktop

Клієнт настільних комп’ютерів CrashPlan для малого бізнесу простий у встановленні та займає лише пару хвилин. Використовувати це не важко, але операція з резервним копіюванням може бути простішою. Це не резервне копіювання на основі типу файлу, тому вам доведеться вручну тегувати файли та папки для резервного копіювання. Клієнт привабливий, інтуїтивно зрозумілий та простий у навігації.

краш-план-проти-мози-аварійний план-веб

Він добре доповнений веб-інтерфейсом, який дозволяє перевіряти статистику користувачів та контролювати відновлення файлів на інформаційній панелі. Перегляди показують користувачів, пристрої та надають можливість створювати звіти.

Цей мобільний додаток дозволяв вам отримувати доступ до своїх файлів з будь-якого місця, але CrashPlan припинив його.

MozyPro вимагає додаткової роботи, перш ніж ви можете почати створювати резервну копію даних. Однак, як тільки ви його налаштуєте, він має функції, що полегшують процес, що рухається вперед.

Завантажити настільний клієнт нескладно, і установка не займе багато часу. Не потрібно багато робити для налаштування резервної копії, оскільки MozyPro сканує вашу файлову систему та вибирає найпоширеніші типи файлів для резервного копіювання. У ньому немає найефективнішого інтерфейсу, який ми бачили, але майстер допомагає виконати роботу. Він працює в Windows, macOS та Linux.

Веб-інтерфейс має консоль адміністратора із зручними функціями, що полегшують керування адміністрацією облікового запису. Ви можете шукати підключення до свого облікового запису за користувачем чи пристроєм і бачити, скільки резервних даних буде зроблено та коли виконувалася остання резервна копія. У розділі «графіки та звіти» відображається історія резервного копіювання та стан здоров’я, а також ви можете встановлювати сповіщення електронною поштою.

Додаток для смартфонів MozyPro не може створити резервну копію ваших даних, але дозволяє вам отримати доступ до них. Він доступний для Android та iOS.

У MozyPro є додаток для смартфонів, який допомагає вам отримати доступ до резервного копіювання, але, загалом, налаштовувати його більш громіздко, ніж CrashPlan для малого бізнесу, який має більш привабливий та інтуїтивно зрозумілий настільний клієнт.

Раунд: точка простоти використання для Crashplan Pro

Логотип Crashplan Pro
MozyPro логотип

5

Вирок

MozyPro забезпечує виграш у відділі швидкості, але не багато іншого, що робить CrashPlan for Small Business нашим загальним переможцем. Однак це не виграло легко, оскільки запас категорії безпеки був низьким. Його легкість у використанні є кращою та забезпечує більшу цінність, оскільки вона набагато дешевша, ніж MozyPro та пропонує необмежену кількість резервного простору за 10 доларів.

Переможець: Крашплан

Хоча MozyPro набагато швидше. Завантажити папку 1 Гб потрібно лише годину. Користувачі, яким потрібна швидка швидкість, повинні подумати про те, щоб спробувати.

Що ви думаєте про це порівняння? Чи кращий вибір для вас CrashPlan для малого бізнесу чи ви вважаєте, що в MozyPro викуповують якості? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me