CrashPlan vs Acronis Backup: два бізнес-оператори виборюють це в 2020 році

Вибрати послугу з найкращої онлайн-резервної копії для вибору малого бізнесу може бути непросто. Ось чому ми збираємося виводити Acronis проти CrashPlan – які в цьому списку займають загальне місце як номер один, так і чотири, і бачимо, який з них виходить вгорі. Таким чином, вам буде простіше вирішити, яка послуга краща для вашого бізнесу. 


CrashPlan раніше підтримував приватних користувачів, але зараз він працює лише з бізнесом. Це чудовий вибір, оскільки він забезпечує необмежену резервну копію, велику цінність, приватне шифрування та одну з найкращих можливостей версій, яку ми бачили.

З іншого боку, Acronis Backup – це передове програмне забезпечення, яке є однією з найбагатших функцій на ринку. Крім цього, він забезпечує функціональну хмарну консоль, потужну безпеку, швидку швидкість і постійну підтримку.

Якщо вони виглядають не так, як ваша чашка чаю, прочитайте наші відгуки про онлайн-резервні копії щодо альтернатив. Це означає, що якщо ви хочете дізнатися більше про цих конкурентів, прочитайте наш огляд CrashPlan та огляд Acronis Backup. Якщо ви читаєте це, але шукаєте резервну копію для дому, ознайомтеся з найкращим оглядом онлайн-резервних копій для домашніх послуг.

Інакше ти в потрібному місці. Розумно вкладати гроші в захист бізнес-комп’ютерів, тому що ваш жорсткий диск може вийти з ладу, хтось може викрасти ваш ноутбук або вчинок природи може призвести до втрати ваших даних. 

Ви можете скористатися безкоштовним програмним забезпеченням для відновлення даних, щоб спробувати відновити свої файли, але немає гарантії, що воно буде працювати. Твердотільні накопичувачі також не врятують вашу шкіру, оскільки вони відчувають більше помилок даних, ніж накопичувачі на жорсткому диску, хоча рівень їх відмови становить менше одного відсотка.

Налаштування битви: Acronis vs. CrashPlan

Ми будемо порівнювати ці служби в п’ять раундів, а в кінці кожного з них будемо називати переможця. Тоді ми зробимо підсумок підсумку та оголосимо загального переможця.

1

Резервне копіювання та інші функції

Функції, які ви отримуєте за допомогою вибраної служби резервного копіювання, диктують, як ви можете користуватися нею та що з нею можна досягти. Через це ми побачимо, які функції резервного копіювання та відновлення пропонується кожною службою, а також системи, які вони підтримують.

CrashPlan

Найвідомішою особливістю CrashPlan є її справжнє необмежене резервне копіювання. Немає розміру файлу чи обмежень даних, навіть якщо ви отримуєте 10 ТБ даних. Єдиними обмеженнями є кілька файлів у певних системних папках, які CrashPlan не захистить.

З іншого боку, CrashPlan дозволяє створити резервну копію стільки зовнішніх накопичувачів, скільки потрібно, і що включає резервне копіювання NAS, принаймні, якщо ви використовуєте macOS або Linux. Якщо ви користувач Windows, ви не зможете створити резервну копію своїх пристроїв NAS. Ви можете дізнатися більше про NAS в нашій статті про NAS.

CrashPlan також може створювати резервні копії ваших серверів, включаючи Windows, Microsoft Exchange, Mac та Linux. Крім серверів, CrashPlan може створювати резервні копії баз даних SQL, PostgreSQL, Act !, Access та MySQL. Зауважте, що вам потрібно спершу скинути їх у файл, а CrashPlan не підтримує інформацію про базу даних.

CrashPlan включає всі основні функції резервного копіювання в Інтернеті, які ми очікуємо побачити, коли ми оцінюємо послугу. Сюди входить заплановане резервне копіювання, безперервне резервне копіювання, додаткове резервне копіювання, резервне копіювання на локальних дисках, дедуплікація, стиснення файлів, швидке затухання, повідомлення електронною поштою та копіювання файлів на рівні блоку. 

Резервне копіювання локальних дисків означає, що CrashPlan підтримує гібридне резервне копіювання. Іншими словами, ви можете створити резервну копію як у хмарі, так і на локальних дисках, таких як зовнішні диски. Це полегшує реалізацію правила резервного копіювання 3-2-1.

CrashPlan також надає версію файлів, що дозволяє відновити попередні версії файлів, щоб уникнути небажаних змін або пошкоджень файлів..

crashplan-vs-acronis-crashplan-версія

Версія CrashPlan не є необмеженою, але, оскільки ви можете встановити її безперервно зберігати версії файлів на основі 15-хвилинних кроків, це також може бути. CrashPlan також надає вам можливість нескінченно зберігати видалені файли. Крім того, CrashPlan забезпечує адміністративний доступ для відстеження резервних копій співробітників і навіть доступу до їх файлів.

Однак, крім своєї невмілої підтримки NAS, CrashPlan не дозволяє вам запускати багатопотокові резервні копії, щоб прискорити роботу. Немає способів створити резервні копії комп’ютерів на основі зображень, а також немає послуги з відновлення кур’єра..

Акроніс

Перейшовши на резервну копію Acronis, ця послуга може створити резервну копію понад 20 платформ, включаючи Windows, Mac та Linux. Це чудове доповнення, враховуючи, що багатьом сервісам бракує підтримки Linux. Для отримання додаткових варіантів ознайомтеся з найкращою онлайн-резервною копією для Linux. 

Acronis Backup також підтримує фізичні та віртуальні сервери. Сюди входять Windows Server, сервер Microsoft Exchange, VMware ESXi, Hyper-V та Citrix XenServer. Крім того, Acronis може створювати резервні копії баз даних Microsoft SQL та SharePoint.

краш-план-проти-акроніс-акроніс-резервний-мобільний

Крім того, Acronis Backup надає інструменти для резервного копіювання смартфонів Android та iOS. Якщо ви хочете іншого рішення, прочитайте нашу кращу онлайн-резервну копію для мобільних раунд.

Acronis Backup працює з пристроями NAS та зовнішніми накопичувачами. Потрібна одна ліцензія на комп’ютер, але Acronis дозволяє робити резервну копію декількох зовнішніх накопичувачів, якщо вони підключені під час резервного копіювання. Ви також можете створити резервну копію з мережі зберігання.

Окрім резервного копіювання локальних пристроїв, ви можете використовувати пристрої NAS та зовнішні диски для зберігання резервної копії. Це можна зробити на додаток до хмари, а це означає, що Acronis підтримує гібридне резервне копіювання. Як і у CrashPlan, відновлення кур’єра не існує.

Acronis також може створювати резервні копії даних, що зберігаються в хмарних сервісах, таких як Amazon EC2, Azure, OneDrive Personal, OneDrive for Business тощо. Якщо це єдина необхідна вам функція, вам слід ознайомитись з нашим найкращим списком служб управління хмарою та хмарою, щоб отримати ідеї.

Плюс до цього, Acronis дозволяє відновити машини, які мають інше обладнання. Це основні сервіси резервного копіювання в Інтернеті. Це відомо як резервне копіювання на основі зображень. Прочитайте наш найкращий посібник із програмного забезпечення для дискових зображень щодо деяких інших резервних служб, які його надають.

Acronis дозволяє віддалено ініціювати відновлення голого металу та використовувати його з VMware ESXi та Hyper-V хостами. Крім того, миттєве відновлення Acronis дозволяє запускати резервну копію Windows або Linux безпосередньо зі сховища у вигляді віртуальної машини VMware, не переміщуючи дані нікуди.

Якщо вам потрібно керувати користувачами, адміністраторами або групами користувачів, це можна зробити з веб-клієнта адміністратора Acronis. Інші особливості включають Acronis Active Protection, який допомагає захистити від викупу, та нотаріус Acronis, який допомагає перевірити цілісність резервного копіювання.. 

Стандартні функції Acronis Backup включають додаткове резервне копіювання, редагування версій, планувальник резервного копіювання, невизначене збереження видалених файлів, адміністрування на основі ролей та звіти. Однак безперервне резервне копіювання недоступне.

Якщо ви хочете дізнатися більше про функції резервного копіювання, зверніться до нашої бібліотеки для резервного копіювання для додаткового читання.

Думки круглі

Постійне резервне копіювання – одна з найважливіших особливостей цієї категорії, але Acronis не надає її. Втім, у CrashPlan є більше недоліків, оскільки йому не вистачає резервного копіювання мобільних пристроїв, не можна створювати резервні копії пристроїв NAS у Windows та не може виконувати резервне копіювання на основі зображень. Крім того, Acronis забезпечує більше параметрів резервного копіювання та відновлення. Зважаючи на це, Acronis Backup виграє перший тур.

Круглий: Резервне копіювання та інші функції Точка для резервного копіювання Acronis

Логотип Acronis резервного копіювання
Логотип CrashPlan для малого бізнесу

2

Значення

Ця категорія стосується того, який сервіс забезпечує більше резервного простору за менші гроші. Найкраще, якщо є широкий вибір планів, щоб ви могли знайти той, який відповідає вашим потребам. Безкоштовний план або пробна версія теж чудова, тому ви можете протестувати послугу. Необмежена кількість резервних копій отримує бонусні бали.

CrashPlan

Як ми вже говорили, CrashPlan забезпечує необмежену кількість резервних копій. Це всього 10 доларів на місяць на комп’ютері, і якщо вам потрібно більше комп’ютерів, їх легко додати. Через цю модель ціноутворення CrashPlan стягується щомісяця, тому немає річної підписки. Перевершення полягає в тому, що ви можете скасувати будь-який час. Обов’язково використовуйте 30-денну безкоштовну пробну версію для тестування послуги перед підпискою.

Зауважте, що за допомогою цієї необмеженої підписки ви платите за кількість комп’ютерів, які CrashPlan вважає активними на вашій консолі адміністрації, незалежно від того, створили вони резервну копію даних чи ні.

Резервне копіювання Acronis

Acronis, з іншого боку, не має необмеженого резервного копіювання і вимагає, щоб ви заплатили мінімум за рік. Тому, мабуть, розумно спочатку скористатись 30-денною безкоштовною пробною версією, щоб переконатися, що Acronis Backup є потрібним рішенням. Якщо це так, ви можете записатися на два-три роки заздалегідь, що дає знижку.

Усі плани Acronis дозволяють створити резервну копію необмеженої кількості пристроїв. Зважаючи на це, Acronis вимагає платити за простір, який ви використовуєте у його хмарному сховищі, крім придбання ліцензії. Ви можете придбати “стандартну” або “розширену” ліцензію для резервного копіювання Acronis Backup, різниця полягає в тому, що ліцензія на “розширений” має більше функцій.

Можна вибрати багато варіантів, але для ілюстрації ми підберемо найдешевший. Однорічна підписка на 250 ГБ із “стандартною” ліцензією на робочу станцію Acronis виходить до 368 доларів на рік.

Круглі дві думки

Кращий для вас сервіс залежить від того, чи потрібно захищати багато даних на кількох комп’ютерах або деякі дані на багатьох комп’ютерах. Якщо це колишній, CrashPlan – це набагато кращий варіант. Останній, звичайно, найкраще підходить для резервного копіювання Acronis. Тим не менш, CrashPlan – найкращий вибір в цілому і для потреб малого бізнесу, тому він виграє цей раунд.

Раунд: значення для CrashPlan для малого бізнесу

Логотип Acronis резервного копіювання
Логотип CrashPlan для малого бізнесу

3

Безпека

У цьому раунді ми дізнаємося, що таке шифрування, захист під час транспорту, програмне забезпечення та інші функції безпеки, які пропонують послуги..

CrashPlan

CrashPlan використовує 256-бітове шифрування AES для захисту ваших даних у спокої на своїх серверах. Це шифрування закінчено до кінця, але CrashPlan керує вашим ключем шифрування для вас за замовчуванням. Якщо ви хочете зробити це самостійно, ви можете встановити приватний ключ шифрування на панелі налаштувань безпеки клієнта настільного комп’ютера. Це означає, що тільки ви зможете читати свої файли.

краш-план-проти-акроніс-аварійний план-безпека

AES – це найпоширеніший метод шифрування, і не було відомо про його злому. Насправді, за підрахунками, потрібно, щоб суперкомп’ютер мільярди років зламав грубу силу, щоб зламати ключ AES.

Однак це не допоможе вам, якщо комусь вдасться вкрасти ваш пароль. Ось чому ви повинні переконатися, що ви встановили надійний пароль та ввімкнули двофакторну автентифікацію, що допомагає захистити свої облікові дані.

Якщо ви потрапили на службу викупу, ви можете скористатися функцією версії, щоб повернути свої файли до попередніх версій і уникнути сплати викупу за їх розшифровку..

CrashPlan використовує протокол TLS для захисту ваших файлів під час передачі в свої центри обробки даних. Ви можете дізнатися більше про це в нашому порівнянні SSL з TLS.

Центри обробки даних CrashPlan мають цілодобове спостереження та оснащені, щоб протистояти несправності, незалежно від несправності пристрою, пожежі, відключення електроенергії, землетрусу чи іншої катастрофи. Детальніше про ці заходи ви можете прочитати в нашій статті про безпеку центру обробки даних. 

Крім того, Code42, головна компанія CrashPlan, є сертифікованою організацією ISO 27001, і її центри обробки даних проходять щорічну аутентифікацію SOC 2 Type 2.

Резервне копіювання Acronis

Шифрування Acronis не реалізовано за замовчуванням, але ви можете ввімкнути його та вибрати між AES 128-, 192- та 256-бітними. Окрім вибору рівня шифрування, вам також запропонують встановити пароль. Це означає, що шифрування Acronis Backup працює від кінця до кінця і є приватним. 

Під час передачі цих даних Acronis Backup використовує HTTPS, в який вбудовується протокол SSL, щоб захистити файли від сторонніх осіб, які бажають підробити їх..

Коли ваші файли дістаються до центрів обробки даних Acronis, вони будуть скопійовані на кілька серверів для надмірності у разі відмови сервера. Самі центри обробки даних призначені для протистояння катастрофам із резервним живленням, заходами пожежогасіння та моніторингом температури.

Дані центри також захищені від проникнення 24/7 патрулями, відеоспостереженням, високими огорожами, біометричними сканерами та картами доступу.

Як ми вже згадували, Acronis Backup захищає вас від викупу програмного забезпечення за допомогою Acronis Active Protection, який постійно перевіряє ваші файли на предмет наявності вірусних програм.

Acronis має потужну безпеку для захисту вашої резервної копії, але це не так сильно підходить до ваших даних, оскільки немає двофакторної автентифікації.

Три круглі думки

Обидві послуги добре захищають ваші файли, але Acronis Backup не забезпечує двофакторну автентифікацію, і саме тут ми розбиваємо різницю. CrashPlan виграє цей раунд.

Раунд: Точка безпеки для CrashPlan для малого бізнесу

Логотип Acronis резервного копіювання
Логотип CrashPlan для малого бізнесу

4

Швидкість

Резервне копіювання комп’ютера може зайняти багато часу, але чим менше потрібно, тим краще. Швидкість створення резервної копії комп’ютерів буде залежати від кількох факторів, у тому числі від вашого провайдера, відстані від центрів обробки даних служби та від того, наскільки сервіс керує передачею файлів.

Найкраще, якщо служба резервного копіювання дозволить вам встановити бажані налаштування передачі, збільшити кількість потоків, щоб збільшити швидкість, і при необхідності їх зменшити. Алгоритм передачі на рівні блоків є корисним, оскільки він прискорює передачу даних після початкового резервного копіювання.

CrashPlan

CrashPlan зберігає свої сервери в Австралії, а американський CrashPlan був швидкий при відновленні резервного копіювання, але він мав середні результати при створенні резервного копіювання.. 

Зважаючи на це, алгоритм рівня блоків доступний для прискорення подальших завантажень, і ви можете зменшити швидкість CrashPlan, якщо служба забирає занадто багато ресурсів вашої системи. Ви також можете встановити його, щоб збільшити швидкість у відсутності свого комп’ютера.

Резервне копіювання Acronis

крап-план-проти-акроніс-акроніс-центри даних

Acronis – одна з найшвидших сервісів резервного копіювання в Інтернеті завдяки глобальній мережі серверів. Нам вдалося швидко завантажити та відновити наші файли, і це не зайняло набагато більше часу, ніж ми очікували б, без накладних витрат. 

Алгоритм копіювання файлів на рівні блоку підвищить швидкість подальших завантажень, а також ви можете знизити швидкість стиснення файлів, якщо ви хочете зробити резервні копії ще швидшими. 

Круглі чотири думки

Враховуючи, що резервне копіювання Acronis набагато швидше, ніж CrashPlan при завантаженні та завантаженні, воно чітко виграє цей раунд.

Круглий: Точка швидкості для резервного копіювання Acronis

Логотип Acronis резервного копіювання
Логотип CrashPlan для малого бізнесу

5

Простота використання

Послуги резервного копіювання повинні бути простими та приємними у використанні, дозволяючи зосередитись на роботі та не турбуватися, чи правильний ваш план резервного копіювання. Щоб це стало реальністю, настільний клієнт повинен працювати в більшості операційних систем. Цей інтерфейс, поряд з інтерфейсом веб-клієнтів та мобільних додатків, має бути інтуїтивно зрозумілим та привабливим. 

CrashPlan

Настільний клієнт CrashPlan працює в Windows, Mac та Linux. Установка займає лише пару хвилин, після чого вам потрібно буде ввійти.

крап-план-проти-акроніс-краш-план-робочий стіл-клієнт

Використовувати це не складно, але операції з резервним копіюванням із CrashPlan можуть бути простішими. Це тому, що CrashPlan створює резервну копію на основі розташування файлів, а це означає, що вам потрібно вручну позначити папки та файли для резервного копіювання. Якщо ви створили резервну копію за типом файлу, вам не доведеться турбуватися про те, чи додали ви всі свої документи, зображення, відео та інші файли до резервної копії.

Крім того, CrashPlan вимагає перегляду папок, що не зручно. Ми вважаємо за краще структуру файлового дерева, яка дозволить швидше тегувати файли та папки.

крап-план-проти-акроніс-крашплан-веб-клієнт

Веб-клієнт CrashPlan дає змогу перевіряти статистику користувачів та відстежувати відновлення файлів з виду панелі інструментів. Це також дозволяє вам відстежувати та деактивувати резервні копії пристроїв, додавати та деактивувати користувачів, завантажувати клієнтські програми та створювати звіти, щоб бути в курсі відмов резервного копіювання. Єдине, що ми маємо кавгу – це те, що дизайн не відчуває себе привабливим та сучасним.

Вам доведеться покладатися виключно на веб-клієнта, щоб отримати доступ до резервної копії, поки ви не знаходитесь від комп’ютера, оскільки CrashPlan припинив свої програми для смартфонів.

Резервне копіювання Acronis

Acronis Backup не має браку мобільності CrashPlan, оскільки в ньому є додатки для Android та iOS, які ви можете використовувати для доступу до своїх резервних копій під час руху.

Поки ви за своїм комп’ютером, ви можете використовувати веб-клієнт Acronis для створення свого резервного плану. Існує настільний агент, який потрібно встановити, але ви керуєте всім іншим за допомогою веб-клієнтів.

крап-план-проти-акроніс-акроніс-веб-клієнт

Ми говоримо “клієнти”, тому що є один для однієї робочої станції та один для адміністратора. Однак вони в основному одного клієнта з дещо іншими варіантами. Загалом цей веб-клієнт привабливий і простий у використанні.

Однак, як і CrashPlan, Acronis також вимагає вибрати файли та папки для резервного копіювання. Однак Acronis спрощує резервну копію всієї машини, оскільки це можна зробити одним натисканням кнопки. Ви також можете створити резервну копію всього стану системи.

П’ять круглих думок

CrashPlan не підтримує мобільні програми, і варіанти, які ви маєте для вибору резервного копіювання, трохи громіздкіші, ніж Acronis. Ось чому Acronis Backup виграє цей раунд.

Раунд: точка простоти використання для резервного копіювання Acronis

Логотип Acronis резервного копіювання
Логотип CrashPlan для малого бізнесу

6

Вирок

Acronis Backup виграв за три раунди, тоді як CrashPlan виграв у двох, а це означає, що Acronis Backup – наш загальний переможець. Крім того, про що ми говорили в цих категоріях, Acronis також має чітку політику конфіденційності та цілодобову підтримку, включаючи телефон та чат.

Переможець: Резервне копіювання Acronis

Цей результат не означає, що CrashPlan – це погана послуга. Завдяки великій цінності, це набагато кращий вибір, ніж Acronis, якщо вам потрібно створити резервну копію лише декількох комп’ютерів.

Що ви думаєте про це порівняння? Чи стоїте ви на базі Acronis Backup, який виграв більше раундів, чи ви віддаєте перевагу CrashPlan? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map