Чи має ваш бізнес резервний план?

У певний момент справи можуть і, ймовірно, піти не так, навіть якщо ви зробите все можливе, щоб запобігти катастрофі. Ця філософія також стосується нашого комп’ютерного програмного та апаратного забезпечення, хоча в цьому випадку ми повинні готуватися до аварій та інших несправностей, які можуть призвести до втрати даних.


Чи є у вашого бізнесу резервний план, коли станеться несподіване?

Природні катастрофи не вибирають жертв, вони просто трапляються. Землетруси, повені та зсуви здатні відокремити вас від важливих бізнес-даних. Злодії, зловмисники та зловмисники не такі сліпі, як природа, але вони не вагаються завдати шкоди вашому бізнесу для власної вигоди. Ваші працівники також можуть випадково видалити файли, що нікому не приносить користі.

Оскільки ваш бізнес не працює у вакуумі, важко повністю запобігти цьому. Коли профілактика не вдається, найкраще скласти хороший резервний план для вирішення нових проблем.

Що таке резервний план?

Просто план резервного копіювання – це стратегія, яка визначає, як ви збираєтесь робити резервну копію даних. Це може включати збереження даних на вашому комп’ютері, а також на зовнішньому пристрої та віддаленому місці, наприклад, у хмарі. Це правило 3-2-1 резервного копіювання. 

Ви також можете створити ще один конкретний план резервного копіювання, який стосується лише резервного копіювання даних у хмару. Якщо ви це зробите, ви можете легко реалізувати правило резервного копіювання 3-2-1, скориставшись службами, що надають гібридне резервне копіювання. 

Гібридна резервна копія дозволяє одночасно створювати резервну копію даних як на зовнішньому пристрої, так і в хмарі. Якщо ви хочете дізнатись більше про це, прочитайте наш посібник з гібридного резервного копіювання для малих та середніх клієнтів та проконсультуйтеся з нашим кращим гібридним резервним копієм для бізнес-планів для служб, які пропонують його.

Типи резервного копіювання

Хмара не завжди була такою, якою бізнес створював резервні копії своїх даних. Десятиліття тому – давня історія, з точки зору ІТ – бізнес використовував магнітні стрічки, дискети та компакт-диски для резервного копіювання своїх даних. На деякий час це було гідним рішенням, але не найефективнішим, оскільки ці пристрої зберігалися в одному фізичному місці, що полегшувало їх катастрофи..

Коли компаніям потрібно було розширити свій об’єм зберігання, щоб задовольнити їхній попит на дані, вони перейшли до жорстких дисків. Деякі з цих приводів були відвантажені та збережені в іншому місці для запобігання втрат через вищезгадані стихійні лиха та інші аварії.

Однак, найменше, це був незручний процес, оскільки компаніям потрібно було фізично перевозити великі жорсткі диски в інше місце. Плюс, і це було не дешево.

Технологія постійно прогресує, тому потреба в таких архаїчних методах значною мірою припиняється. Сьогодні ви можете створити резервну копію даних у віддаленому центрі обробки даних, не виходячи з офісу.

Це робить онлайн-резервне копіювання одним з найкращих та найефективніших способів резервного копіювання всього, що завгодно. 

Все, що вам потрібно, це вибрати та підписатися на одну з найкращих служб резервного копіювання бізнесу. Однак якщо ви старі школи, прочитайте нашу статтю про найкраще програмне забезпечення для резервного копіювання в режимі офлайн.

Переваги онлайн-резервного копіювання для бізнесу

Ми поговоримо про причини, чому резервне копіювання в Інтернеті – це чудовий варіант для вашого бізнесу, а також ваших особистих даних. Якщо ви впевнені, що вам потрібна служба резервного копіювання, ви можете перейти безпосередньо до наших оглядів резервного копіювання бізнесу, щоб ознайомитись із конкретними послугами..

Зберігання на віддаленому місці

Як ми вже згадували раніше, однією з ключових переваг резервного копіювання в Інтернеті є той факт, що ви можете зберігати свої файли в іншому, віддаленому місці. Навіть якщо у вашому місті пожежа чи ураган, ви можете бути впевнені, що ваші дані будуть чекати на вас після того, як ви вирішите більш негайні проблеми.

Коли ви передасте свої файли в центр обробки даних, який належить до сервісу резервного копіювання в Інтернеті, ваші дані будуть реплікуватися на декілька серверів, подібно до налаштування RAID. Сервери часто розташовані в різних центрах обробки даних, що робить ваші дані надлишковими та дозволяє вам отримати доступ до них незалежно від потенційного простою в будь-якому одному центрі обробки даних.

Крім того, у центрах обробки даних використовуються різні функції захисту для забезпечення безпеки ваших даних. До них відносяться огорожі, патрулювання, цілодобове спостереження, доступ до карт-карт, охолоджувальні зони, системи гасіння пожежі, резервні генератори, підняті підлоги та інше. Якщо ви хочете дізнатися більше про використовувані методи, прочитайте нашу статтю про безпеку центру обробки даних.

Дані центри також є більш енергоефективними, це означає, що вони споживають менше енергії, а деякі з них отримують її із стійких джерел. Для отримання додаткової інформації про це читайте нашу статтю про зберігання зеленої хмари.

Доступ до своїх файлів в будь-якому місці та в будь-який час

Незважаючи на те, що ваші дані знаходяться у віддаленому місці, це не означає, що вони недоступні. За допомогою резервного копіювання в Інтернеті ви можете отримати доступ до своїх даних зі свого комп’ютера або за допомогою веб-клієнта служби. Крім того, більшість сервісів резервного копіювання постачаються з власними додатками для смартфонів, а це означає, що ви можете керувати своїми резервними копіями в дорозі.

Деякі сервіси навіть дозволяють створювати резервні копії даних смартфона, і ми радимо зробити це, особливо якщо ви користуєтесь пристроєм для потреб вашого бізнесу. Ви можете знайти ці послуги в нашому найкращому онлайн-резервному режимі резервного копіювання для мобільних пристроїв. 

Все це дає змогу отримувати ваші дані, не бігаючи до офісу, оскільки тепер ви можете отримати все, що завгодно, прямо там, де ви є. Цей постійний доступ – це те, що посилює популярність онлайн-сервісів резервного копіювання.

Резервне копіювання та вартість в Інтернеті

Економіка кіберзлочинності

Зниження витрат допомагає будь-якому бізнесу, тож найкраще, якщо вам не потрібно вкладати великі кошти в оренду місця та оплату потужних рахунків за енергоспоживання, завдяки потребі роботи та охолодження власних серверів.

Онлайн-сервіси резервного копіювання роблять це за вас і, таким чином, допомагають заощадити гроші. Деякі з цих послуг, наприклад Backblaze for Business, стягують лише 6 доларів на місяць за необмежену кількість резервних копій на одному комп’ютері. Якщо ви хочете дізнатися більше про це, прочитайте наш огляд Backblaze for Business. Ви можете знайти інші доступні альтернативи в нашому найдешевшому онлайн-списку резервного копіювання.

Моментальне та автоматичне

Коли ви створите свій початковий план резервного копіювання за допомогою послуги, вам не доведеться постійно керувати резервною копією. Натомість це відбувається миттєво та автоматично, оскільки сервіси резервного копіювання дозволяють увімкнути безперервне резервне копіювання або встановити графік резервного копіювання. 

Таким чином, ви можете зосередитися на своїй роботі, коли ваші файли автоматично копіюються в хмару на задньому плані.

Коли трапиться катастрофа, ви можете отримати свої дані досить швидко, а це означає, що ви не витрачаєте час і гроші, а клієнти можуть навіть не помітити, що щось не так.

Безпека

Онлайн-сервіси резервного копіювання також гарантують, що захищеність ваших файлів у хмарі є достатньою, щоб ви не стали жертвою кіберзлочинності. Швидше за все, ви можете, якщо не будете мати захист, оскільки за минулий рік атаки вибухових програм зросли більш ніж удвічі, повідомляє ZDNet. Крім того, хакери можуть вкрасти ваші дані для входу або прочитати ваші конфіденційні дані.

Однак це стосується хмарних служб, оскільки вони використовують методи, щоб запобігти цим зловмисним діям проти вас. Приватне шифрування дозволить переконатися, що ви зможете лише читати свої дані, двофакторна автентифікація захистить ваші облікові дані, а версії допоможуть отримати ваші дані, якщо ви потрапите на викуп.

Один з найбільш захищених сервісів – CrashPlan, і ви можете отримати детальну інформацію про його безпеку в нашому огляді CrashPlan..

Інші переваги

Є деякі сервіси, які мають особливі функції. До них можна віднести аналіз фотографій, обмін файлами та синхронізацію на кількох пристроях, що в основному копіює файли та будь-які зміни в них на декілька пристроїв. 

Обмін файлами та синхронізація – це функції, запозичені з хмарного сховища. Якщо вам не зрозуміла різниця між хмарним сховищем та резервним копієм, прочитайте наше пояснення.

Якщо вам потрібен обмін файлами та синхронізація, перегляньте наш огляд IDrive for Business. Для функцій фотографій на AI та можливості пошуку за резервними фотографіями за різними критеріями BigMIND Business – чудовий вибір. Детальніше про це читайте в нашому огляді BigMIND Business.

Резервне копіювання на основі зображення та файлів

Загалом, ви можете зробити два види резервного копіювання: рівень файлу та рівень зображення. Резервне копіювання на рівні файлів дозволяє вибирати файли та папки. З іншого боку, резервні копії на рівні зображення реплікують всю вашу систему, а це означає, що ви могли відновити всі ваші дані та програми, якщо сталася катастрофа..

Обидва способи резервного копіювання мають свої переваги та недоліки, тож виберіть потрібний варіант, залежно від ваших потреб та який ви бажаєте створити. Якщо це стосується резервного копіювання зображень, і вам потрібні ідеї щодо надання послуг, перегляньте нашу найкращу статтю резервного копіювання на основі зображень.

Коли робити резервну копію?

Не існує правила одного розміру, тому що це просто здоровий глузд. Ви повинні передбачити ймовірний сценарій, який може змусити втратити ваші дані, щоб вчасно їх захистити.

Зважаючи на це, ви можете розраховувати на постійне резервне копіювання, що забезпечує резервне копіювання файлів, які ви додаєте чи змінюєте. Постійне резервне копіювання також поступово завантажує ваші дані, щоб заощадити час та пропускну здатність.

Зважаючи на це, майте на увазі, що постійне резервне копіювання часом може використовувати багато комп’ютерних ресурсів. Якщо ви хочете цього уникнути, використовуйте замість цього планувальник резервного копіювання. По-перше, переконайтеся, що ви знаєте критичні моменти, необхідні для резервного копіювання даних.

Фінальні думки

Інтернет-резервне копіювання має багато переваг перед традиційними стратегіями резервного копіювання та функціями, які можуть допомогти вашому бізнесу іншими способами. Найбільш вагомі переваги – це відновлення після аварій, зниження витрат та простий доступ до ваших файлів. Ви також отримуєте методи захисту програмного забезпечення для захисту своїх даних, автоматизації резервного копіювання та більше часу для виконання вашої фактичної роботи.

Що ви думаєте про резервне копіювання файлів у хмару? Ви все ще вагаєтесь чи готові перейти на онлайн резервне копіювання та скористатися його перевагами? Розкажіть про свої думки у нашому розділі коментарів нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map