Box vs Dropbox: який буде найкращим підходити для вашої компанії в 2020 році?

Dropbox Business і Box, два чудових сервісу. Перша – це бізнес-версія чудового сервісу з 500 мільйонами користувачів, а остання вважає багатьма компаніями Fortune 500 клієнтами. У цій статті ми розповімо про Dropbox проти Box і розповімо, як вони працюють.


Зауважте, що ми говоримо про бізнес-варіант Dropbox у всьому творі, оскільки Box без сумнівів розтрощить звичайний Dropbox. Перегляньте наш огляд Dropbox, щоб дізнатися чому, і дізнайтеся, як він порівнюється з іншими великими іменами у нашому Dropbox vs Google Drive vs OneDrive.

Як Box, так і Dropbox Business входять до нашого найкращого списку синхронізації та спільного доступу до файлів корпорації, Dropbox Business випереджає і претендує на друге місце, а Box – третє. Ми знову порівнюємо їх і бачимо, чи результат залишиться однаковим. Ви можете ознайомитися з нашим окремим оглядом Dropbox Business та оглядом Box, щоб дізнатися більше.

Якщо вам не потрібна служба EFSS, а звичайна служба хмарного зберігання, вам слід посилатися на наше порівняння найкращих хмарних служб зберігання даних та наш найкращий посібник із зберігання хмарних даних, коли ви намагаєтесь вирішити свою думку.

Ми збираємося порівняти Dropbox Business і Box протягом наступних п’яти раундів. Наприкінці кожного раунду ми будемо називати переможця та оголошувати загального переможця на завершення за результатами.

1

Синхронізація

Швидкість синхронізації файлів залежить від декількох факторів, включаючи хмарну службу зберігання даних, ваш Інтернет-провайдер та наскільки ви близькі до сервера. Найкраще, якщо сервіс використовує алгоритм синхронізації на рівні блоку для прискорення передачі файлів після їх завантаження. Співпраця з іншими без цього не нудна.

Також добре, якщо ви можете обмежити ресурси комп’ютера або пропускну здатність, якщо процес синхронізації забирає занадто багато їх.

Dropbox винайшов загальну модель синхронізації, яка складається з піктограми системного трея та спеціальної папки синхронізації. Піктограма системного лотка дозволяє отримати доступ до налаштувань та папки синхронізації. Все, що ви помістите у цю папку, синхронізується з хмарою.

Dropbox Business використовує один з найшвидших алгоритмів синхронізації на рівні блоків на ринку. Це не дивно, якщо послуга винайшла його. У наших тестах початкове завантаження в 500 Мб зайняло від 10 до 20 хвилин.

Ще одним плюсом для Dropbox Business є функція під назвою «розумна синхронізація». Він дозволяє налаштувати свій вміст так, щоб він зберігався лише в Інтернеті, при цьому він все ще відображався у вашому Провіднику файлів Windows або в Finder macOS.

Box відповідає загальній моделі синхронізації, яку розробив Dropbox, тому він також додає спеціальну папку синхронізації на ваш пристрій. Він працює так само, як і для Dropbox. Поле дозволяє використовувати селективну синхронізацію, щоб допомогти вам звільнити місце для зберігання лише синхронізуючи вибраний вміст. Ви можете вимкнути синхронізацію папок і за допомогою веб-програми.

Швидкість синхронізації в коробці добре порівнюється з іншими службами EFSS при початкових завантаженнях, але стає короткою під час завантаження існуючих файлів, оскільки не використовується синхронізація на рівні блоків.

Зважаючи на відсутність синхронізації на рівні блоку порівняно з ефективною реалізацією Dropbox, легко вибрати Dropbox Business як переможця в цій категорії.

Раунд: точка синхронізації для Dropbox Business

Dropbox логотип бізнесу
Box бізнес логотип

2

Обмін

Хмарне сховище – це не лише завантаження файлів. Йдеться також про те, щоб поділитися ними. Співпраця в умовах підприємства, ймовірно, вимагатиме від вас часто ділитися файлами, тому це повинно бути простим, здатним і дозволяти належним чином контролювати вміст. Ви також маєте змогу поділитися з великими соціальними мережами, окремими людьми та групами.

Завдяки Dropbox Business ви отримуєте центральну папку команди, до якої можуть отримати доступ ваші співробітники. Ви можете створювати підпапки та обмежувати доступ до них окремим особам або групам. Папки є основним засобом обміну вмістом між співробітниками, але користувачі також можуть створювати посилання, що вказують на файли чи папки.

Ви можете зробити це, натиснувши кнопку «поділитися», пов’язану із вмістом. Після цього ви можете встановити посилання, що закінчуються, та захистити їх паролем. Вони також можуть бути обмежені для членів команди або зробити доступними для сторонніх людей, незалежно від того, чи мають вони акаунт Dropbox.

Dropbox також надає вам можливість обмежити користувачів ділитися вмістом поза вашим бізнесом. Перелік спільних файлів, папок та згенерованих посилань можна також побачити на вкладці “спільний доступ”.

Box не встановлює обмежень для ліцензованих користувачів, щоб вони могли за власним бажанням ділитися файлами та папками з іншими ліцензованими користувачами. Якщо ви включите відповідний дозвіл, вони також можуть ділитися з іншими людьми поза вашою організацією.

Щоб поділитися, натисніть кнопку “поділитися”, пов’язану з об’єктом, щоб надіслати запрошення електронною поштою або створити посилання. Усі, хто має посилання, можуть переглядати та завантажувати ваш вміст.

Спільний доступ до папок і створення посилань на вміст може бути небезпечним, оскільки важко відслідковувати, хто поділився тим, і з ким, але хороший контроль вмісту може допомогти вам пом’якшити це.

Поле дозволяє захищати посилання з паролями та призначати їм термін придатності. Проте на ній немає окремої сторінки, яка показує, яким вмістом було надано доступ.

Обидва сервіси мають функції обміну та контролю вмісту. У Dropbox Business є сторінка спільного доступу, а Box – ні, тому Dropbox Business займає раунд.

Раунд: Точка спільного використання для Dropbox Business

Dropbox логотип бізнесу
Box бізнес логотип

3

Програми продуктивності

Чим більше додатків ви можете використовувати для підвищення продуктивності, тим краще. У багатьох сервісах є власні рішення, деякі інтегруються з сторонніми сторонами, а інші пропонують поєднання обох. На перший план виходять Microsoft Office та офісний набір Google. Більшість сервісів інтегруються з тими чи іншими. Кілька пропонують і те, і інше.

Dropbox Business інтегрується з Microsoft Office і дозволяє вам використовувати Office Online або Office 365, але він не інтегрується з Google.

Існує також власне додаток продуктивності під назвою Dropbox Paper. Це дозволяє робити нотатки та вставляти відео, зображення та інші медіа. Якщо вас це цікавить, прочитайте наш огляд Dropbox Paper. Якщо це не дуже добре, ви можете знайти інші варіанти в нашому списку найкращих програм для запису приміток.

Окрім свого додатка для продуктивності, Dropbox Business має сторонні інтеграції, які він розділяє на категорії, включаючи робочий процес, електронний підпис, продуктивність, спілкування та інші.

dropbox vs-box-box-програми

Ви можете покращити робочий процес, використовуючи, наприклад, Zapier, IFTTT та Airtable, або Asana, HelloSign та draw.io, які допоможуть підвищити вашу продуктивність. Для покращення спілкування між працівниками можна використовувати Slack, HipChat або Workplace.

Перегляньте повний список на сторінці інтеграції програм Dropbox Business.

egnyte-vs-box-box-app-library

Box також має вбудовану програму для запису приміток, яку називають Box Notes, але вона не настільки складна, як деякі найкращі програми для запису приміток, наприклад, Evernote. Він все ще конкурує з OneNote та Google Keep. Це корисно, якщо вам потрібно буде обговорювати вміст з колегами та робити записи під час зустрічей. Ви також можете вставляти картинки та таблиці у свої нотатки.

Box також має величезний вибір сторонніх додатків. Найбільше, що вона інтегрується з Office 365 та офісним пакетом Google. DocuSign та Adobe Sign доступні, якщо вам потрібно підписати документи, і Asana допоможе вам визначитись і досягти цілей вашої компанії. Щоб допомогти в управлінні завданнями, є Trello, AppSheet, Kanbans, AgileScrum Pro та багато іншого.

Повний список програм тут.

Обидві послуги добре справляються з цією категорією, але Box пропонує більше. Окрім Notes, у нього є безліч натільних додатків, працює з Microsoft Office та офісним пакетом Google та має більше сторонніх інтеграцій.

Раунд: Точка програм для продуктивності для Box Box

Dropbox логотип бізнесу
Box бізнес логотип

4

Безпека

Інтернет-світ може стати страшним місцем через погрози з боку хакерів та інших зловмисників. Це означає, що хороша безпека є необхідною для хмарних служб зберігання даних.

Захист у хмарі покладається на протоколи та шифрування під час транзиту та в спокої для захисту ваших файлів. Вони включають протокол TLS для зупинки атак, що перебувають посередині, в спокої та під час транзиту, для шифрування файлів та приватного шифрування для забезпечення конфіденційності.

Двофакторна автентифікація зупинить хакерам, які вкрали ваш пароль, доступ до вашого облікового запису. Навіть якщо постачальник має його, ви повинні зробити надійний пароль.

Dropbox Business використовує протокол TLS, захищений шифруванням AES 128-бітною версією або вище, для захисту ваших даних у дорозі. Це стосується файлів, папок та файлів Dropbox Paper. З боку Інтернету сервіс ідентифікує файли cookie як захищені та забезпечує сувору безпеку транспорту HTTP. Це, поряд із публічними сертифікатами на його серверах, запобігає атакам “людиною в середині”.

На серверах служба захищає ваші файли за допомогою 256-бітного шифрування AES. Файли зберігаються в декількох центрах обробки даних, і кожен файл фрагментується та шифрується за допомогою сильного шифру. Документи Dropbox Paper шифруються в спокої, використовуючи той самий рівень шифрування. Щоб захистити ваші файли від викупу, програма Dropbox Business використовує версії.

Послуга призначена для управління ключами шифрування файлів для своїх користувачів. Ключі зберігаються та захищаються політикою безпеки та інфраструктурою Dropbox. Але це означає, що ви не контролюєте свій ключ.

Dropbox Business також залишає ваші метадані в простому тексті, оскільки йому потрібно отримати доступ до нього для індексації та прискорення роботи користувачів.

Якщо практика Dropbox робить вас непростими і ви хочете більше контролювати свою конфіденційність, зверніться до наших 99 інструментів, щоб захистити вашу статтю конфіденційності та наш посібник із конфіденційності.

Dropbox Business має двофакторну автентифікацію для захисту свого облікового запису, але все ж вам слід зробити надійний пароль, щоб забезпечити максимальну безпеку. Ці заходи не допоможуть, якщо хтось вкраде ваш пристрій, але ви можете видалити дані віддалено. Користувачі можуть увійти, використовуючи єдиний вхід, що спрощує вхід у кілька бізнес-систем з однаковими обліковими записами одночасно.

Служба надає функцію, яка дозволяє відключити пристрої від синхронізації та видалити вміст всередині них.

dropbox vs vs box-dropbox-безпека

Сервери, які зберігають ваші дані, знаходяться в центрах обробки даних Dropbox. Вони можуть протистояти порушенням та іншим проблемам, таким як збій сервера та стихійні лиха. Вони також регулярно перевіряються на предмет вразливості безпеки. Щоб забезпечити безпеку ваших даних, Dropbox зберігає їх принаймні у двох географічних регіонах.

Якщо трапиться щось несподіване, служба виділила спеціальні команди для реагування. Вони проходять навчання для реагування та визначення тяжкості інциденту, виконання заходів щодо стримування та спілкування з клієнтами.

Процеси та політики реагування на інциденти перевіряються як частина SOC 2 та інших оцінок безпеки. Щоб отримати повний перелік функцій та процедур безпеки, зверніться до посібника безпеки компанії Dropbox.

egnyte-vs-box-box-security

Поле також не є суворим захистом, чого слід очікувати від служби EFSS.

Служба використовує 256-розрядний AES для того, щоб сканувати ваші дані в спокої та протокол TLS, щоб захистити їх під час передачі з вашого пристрою в центр обробки даних. Дані все ще шифруються, коли вони потрапляють на сервер. Box також використовує обгортку ключів, це означає, що він шифрує ваш ключ з тим же рівнем шифрування.

Як і Dropbox Business, Box не пропонує шифрування в кінці, але ви можете налаштувати його за допомогою Boxcryptor, приватного додатка для шифрування. Інтеграція з одним входом доступна, підтримуються OneLogin та Centrify.

Коробка має двофакторну автентифікацію для захисту свого облікового запису і дозволяє встановлювати власні вимоги пароля для своїх користувачів. Це гарантуватиме, що вони не створюватимуть слабких паролів.

Закріплення пристрою дозволяє обмежити, скільки пристроїв може синхронізувати кожен користувач. Це також дозволяє перевіряти використовувані пристрої, тому ви отримуєте огляд того, хто має доступ до вашого хмарного сховища. Ви можете відкрутити пристрій, але це видаляє лише хмарний доступ, який рухається вперед, і не видаляє вміст з його жорсткого диска.

Щоб отримати докладнішу інформацію про безпеку Box, прочитайте її документ.

Dropbox Business і Box близькі до цієї категорії. Окрім функцій, якими вони поділяються, Box має власні вимоги до пароля, а віддалений сервер Dropbox Business видаляє дані з пристрою поверх розриву синхронізаційного з’єднання. Зважаючи на двофакторну автентифікацію, відсутність спеціальних вимог до пароля не є великим недоліком, тому Dropbox Business виграє цей раунд.

Раунд: Точка безпеки для бізнесу Dropbox

Dropbox логотип бізнесу
Box бізнес логотип

5

Значення

Сервіс має хорошу цінність, якщо ви отримуєте багато за свої гроші. Чим більше пам’яті та функцій, тим краще. Скільки планів має послуга – це хороший показник того, чи може вона забезпечити хорошу цінність, оскільки, маючи більше планів, збільшує ваші шанси знайти той, який відповідає вашим потребам. Якщо ви шукаєте дешеві плани, зверніться до наших найкращих пропозицій із хмарного зберігання.

Безкоштовний план або пробна версія – це хороший спосіб перевірити послугу і перед підпискою, тому чудово, якщо послуга надає.

Dropbox Business пропонує безкоштовну 30-денну пробну версію для стандартних та розширених планів, але не відповідає для Enterprise. Планується стягувати плату за кожного користувача та вимагати мінімум трьох.

ціноутворення на Dropbox-vs-Box-dropbox

Стандарт коштує 15 доларів на місяць, або еквівалент 12,50 доларів на місяць, якщо ви платите за рік, і пропонує 3 ТБ спільного простору. Крім того, ви отримуєте 120-денну версію та інші вдосконалені заходи безпеки, включаючи відповідність HIPAA, дозволу на обмін та двофакторну автентифікацію.

Крім функцій безпеки, ви отримуєте розширені інструменти для співпраці та підвищення продуктивності, такі як Dropbox Paper, Microsoft Office 365, смарт-синхронізація та командна папка. Основні адміністративні засоби також є в пакеті. Вони складаються з консолі адміністратора, централізованого виставлення рахунків та груп, що управляються компаніями.

У цьому плані виклики API партнерам із безпеки та продуктивності необмежені, але виклики API партнерам по передачі даних обмежуються в розмірі 25 000 на місяць.

Підтримка складається з пріоритетного електронного листа та чату в реальному часі.

Розширений план коштує 25 доларів на користувача в місяць, або 20 доларів із щорічною знижкою, і дає вам необмежену кількість місця для зберігання. Він ґрунтується на функціях безпеки Standard із затвердженням пристрою для адміністраторів.

Для виробництва він додає Dropbox Showcase, який працює з налаштованим брендингом, візуальними попередніми переглядами та інформативними підписами, що дозволяють покращити спосіб представлення вашої роботи. Ви також можете відстежувати, хто відкриває, завантажує або коментує ваші файли. Він додає історію перегляду для ваших спільних файлів також.

План розширює адміністративні інструменти за допомогою SSO та можливість адміністраторів входити в акаунти членів своєї команди.

Advanced додає підтримку по телефону і в робочий час. Якщо вам потрібне налаштоване рішення, ви можете підписатися на план Enterprise, але вам доведеться зв’язатися з Dropbox, щоб отримати оцінку ціни.

Enterprise додає можливість інтегрувати Dropbox Business з сторонніми постачальниками послуг управління мобільністю до попередніх функцій безпеки.

Інструменти для адміністрування Dropbox Business удосконалюються з оглядом домену, який показує використання в усьому домені та управління мережею, що може обмежувати використання в мережі компанії лише обліковим записом команди.

Він також розширює підтримку на цілодобовій підтримці, хоча лише англійською мовою, та підвищення кваліфікації для кінцевих користувачів та адміністраторів.

ціноутворення, наприклад, на

Box має чотири бізнес-плани: Starter, Business, Business Plus та Enterprise. Ви можете використовувати 14-денну безкоштовну пробну версію для тестування всіх, крім останньої.

Стартер коштує 5 доларів на користувача в місяць і вимагає як мінімум трьох користувачів. Він обмежує кількість користувачів на 10, а обсяг пам’яті – 100 Гб. Максимальний розмір файлу – 2 Гб.

За допомогою Starter ви отримуєте стандартну підтримку бізнесу, шифрування SSL та відпочинку в режимі спокою, управління користувачами, версії версій, 25 000 дзвінків API на місяць та настільний та мобільний доступ. Це добре підходить для менших команд.

Бізнес хороший для більших команд, оскільки він вимагає як мінімум трьох користувачів і не встановлює верхньої межі кількості користувачів. Коштує 15 доларів на користувача на місяць. Максимальний розмір файлу збільшується до 5 Гб, і вам надається доступ до розширених функцій безпеки, таких як Active Directory, SSO та мобільний контроль безпеки.

Він також інтегрується з постачальниками EMM, додає запобігання втратам даних, спеціальний брендинг та можливість формувати та керувати групами користувачів. Кількість викликів API на місяць підвищується до 50 000. Докладніше про план тут.

Бізнес Плюс коштує 25 доларів на місяць і додає до попереднього плану розширений контроль адміністратора та необмежену кількість зовнішніх співробітників. Контроль адміністратора включає повну видимість та керування вмістом, а також відстеження активності користувачів та делегування ролі адміністратора. Він також дозволяє використовувати метадані та власні шаблони. Ви також можете продиктувати власні умови обслуговування.

напр., наприклад, управління

Додаткові функції плану включають управління Box, Box KeySafe та Box Box. Box Governance покращує ваше управління та захист вмісту в хмарі. Box KeySafe дозволяє керувати вашими власними ключами шифрування. Зони Box дозволяють організаціям з користувачами в Європі, Азії, Канаді чи Австралії використовувати центри обробки даних, локальні для цих регіонів.

Це збільшує кількість дозволених дзвінків API на місяць до 50 000.

Якщо вам потрібен план на рівні підприємства, ви можете зв’язатися з Box для отримання оцінки щодо плану підприємства. Він має відповідність HIPAA / HITECH та FedRAMP та додає повну видимість та керування вмістом, необмежену інтеграцію, включаючи DLP та eDiscovery, та автоматизацію робочого процесу.

Крім того, це покращує вашу безпеку завдяки застосуванню політики щодо паролів, водяному маркуванню документів та довірі до пристроїв.

Він збільшує дзвінки API на місяць до 100 000. Ви можете ознайомитись із усіма функціями, які пропонують плани на сторінці ціноутворення.

Box пропонує більшу гнучкість у своїх чотирьох планах, ніж Dropbox Business. Хоча Starter забезпечує лише 100 Гб пам’яті, він підходить для невеликих команд. Крім того, Box Business надає необмежену кількість пам’яті і коштує не набагато дорожче, ніж стандартний план Dropbox. Box виграє цей раунд.

Раунд: цінність для бокс-бізнесу

Dropbox логотип бізнесу
Box бізнес логотип

6

Фінальні думки

Це була жорстка битва за каси, оскільки суперники були близькими у багатьох категоріях. Dropbox Business – це загальний переможець, оскільки він отримав три перемоги. Це чудово, коли вам потрібно швидко синхронізувати файли та ділитися з іншими. Її безпека також є найвищою.

Заходи безпеки Box майже однакові і перевершують Dropbox Business за продуктивністю та інтеграцією сторонніх виробників, оскільки він інтегрується як з Microsoft Office, так і з офісним набором Google. Якщо ви хочете вигідніші ціни та більше інтеграції додатків, виберіть поле.

Переможець: Dropbox Business 

Що ви думаєте про цю битву? Який сервіс ви віддаєте перевагу? Повідомте нас у коментарі нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map