Програмне забезпечення для управління проектами має багато різновидів, але якщо ви хочете привітні, дружні інструменти, ви не можете зробити набагато краще, ніж Asana або Basecamp. Вам може бути цікаво, хто з двох найбільш підходить для вашої команди, тому ми зібрали це порівняння Асани проти Басекампа.


У Асани є великий набір клієнтів, який включає Sony, NASA та Google. Він може похвалитися понад 50 000 клієнтів, які платять, і нещодавно його оцінювали в крутих 1,5 мільярдів доларів.

Basecamp має вражаючі 3 мільйони підписок. На своєму веб-сайті є безліч позитивних відгуків користувачів, але він вирішує не похвалитися своїми клієнтами найвищого профілю, що, на нашу думку, говорить щось про його підхід. Це зроблено розробниками Ruby on Rails, раніше відомим як 37-сигналів.

Asana та Basecamp прагнуть бути зручними та доступними для користувачів. Незважаючи на своє легке ставлення, вони обидва мають безліч можливостей і пропонують менеджерам кілька способів полегшити свою роботу.

Ви можете прочитати більше про те, що ми думали про послуги в нашому огляді Асани та огляді Basecamp. На даний момент давайте подивимося, як вони порівнюються. Під цими пастельними кольорами та посмішками, ми думаємо, ми знайдемо проблиски зуба та кігті.

Налаштування бою: Асана проти Басекампа

Ми розглянемо ці інструменти протягом чотирьох раундів і побачимо, який є найсильнішим у кожній області. Наприкінці ми підсумовуємо бали, щоб знайти нашого загального переможця. У разі нічиєї, ми побачимо, який виграв його раунди чіткіше, щоб визначити переможця.

Для початку ми зупинимося на особливостях, тому що саме ви в першу чергу використовуєте програмне забезпечення. Далі ми перейдемо до ціни, щоб побачити, що дозволить зробити найменшу вм’ятину у вашому бюджеті та яка найкраща ціна.

Ми побачимо, що найпростіше використовувати в тому, що має бути тісно оспорюваним раундом, оскільки обидва конкуренти в цій зоні особливо сильні. Нарешті, ми розглянемо безпеку та конфіденційність, щоб з’ясувати, яка платформа робить найбільше для захисту ваших даних від кіберзлочинності.

1

Особливості

По-перше, ми розглянемо функції та дізнаємось, чи забезпечує Asana чи Basecamp більше функціональних можливостей. Ми шукаємо чіткі основні функції управління завданнями, а також функції зберігання, комунікації та будь-який спеціальний соус, який пропонують претенденти.

Асана

Асана має привітний, продуманий зовнішній вигляд, а також міцну базову структуру з підзадачами та управління залежностями. Останнє корисно, якщо ви хочете переконатися, що нічого не буде затримати ваш проект і змінити графік, щоб люди не чекали один одного.

залежні залежності

Окрім списку за замовчуванням та представлень канбану, ви можете працювати із завданнями на його календарі та часовій шкалі. Ви можете створювати звіти на основі завдань і встановлювати загальний статус проекту, щоб попереджати колег, якщо все не виходить з ладу.

Існує безліч інтеграцій, включаючи Zapier, що дозволяє отримати доступ до даних з величезного спектру інструментів. Ви також можете імпортувати .csv файли, що корисно, якщо ви працюєте з електронними таблицями.

Якщо ви віддаєте перевагу роботі з інтерфейсом, подібним до електронних таблиць, прочитайте наш огляд Smartsheet, щоб дізнатися про інструмент, який вам підійде..

Asana дозволяє додавати вкладені файли до 100 МБ до завдань без обмеження загального місця для зберігання. Це не надто пошарпано, але, можливо, вам знадобиться більше, якщо ви працюєте з відео. Якщо це так, прочитайте наш найкращий хмарний сховище для відео.

Ви можете використовувати Asana де завгодно, оскільки в ньому є додатки для Android та iOS.

Basecamp

Basecamp веде себе в якості заміни для безлічі додатків, таких як Slack, Dropbox, G Suite та Asana. Це цікаве порівняння, але це не єдиний інструмент, який пропонує чат, обмін файлами та створення документів, тому те, наскільки добре це відбувається в кожній області, буде ключовим для його шансів у цьому раунді.

basecamp багаття

Її групові чати “Campfire” дозволяють вам ділитися звуками та відео, але у нас виникли проблеми з цим, коли ми його спробували. Також є командна дошка повідомлень, тож ви маєте безліч способів спілкування.

Він пропонує 500 Гб місця для зберігання, максимальний розмір файлу – 2 ГБ, що щедро і буде більш ніж достатньо для багатьох команд. Це означає, що якщо ви займаєтесь бізнесом, якому потрібно більше місця, ніж зазвичай, перегляньте нашу найкращу статтю у хмарному сховищі для великих файлів.

задачі basecamp

У Basecamp є список завдань, який дозволяє створювати завдання, а також календар, де можна робити події. Завдання можуть бути призначені людям, а ви можете додавати примітки та терміни.

У ньому немає підзадач або управління залежностями, що робить все просто. Якщо вам потрібні ці функції, перегляньте один з наших улюблених інструментів у нашому огляді Wrike.

Як і Asana, Basecamp має мобільні версії для Android та iOS, але також має настільні програми для Windows та macOS.

Він також має добрий вибір інтеграцій. Ви можете ділитися даними із сотнями програм через Zapier. Інші інтеграції дозволяють підключити його до альтернативних програм управління проектами, включаючи Asana, тому якщо ви не можете вибрати між двома, ви можете використовувати їх разом.

Basecamp також працює з декількома платформами відстеження та виставлення рахунків. Якщо вам потрібні фінансові та бухгалтерські функції, варто переглянути наш огляд Mavenlink для отримання додаткової інформації про інструмент, який є сильним у цій галузі..

Раунд 1 Думки

Тут важко. У Asana є необмежений обсяг пам’яті, але Basecamp дозволяє набагато більші файли, які ми віддаємо перевагу. У Basecamp є додатки для настільних ПК, що є приємним додатком. Нам також подобаються його засоби комунікації.

Але Асана має більш просунуту структуру, але має підзадачі та управління залежностями, що дозволяє детально планувати проект. Якщо справа стосується планування та призначення завдань, ми віддаємо перевагу її інструментам та підбору поглядів. Він виграє перший тур.

Раунд: Особливості точки для Асани

Асана логотип
Basecamp логотип

2

Ціна

Тримати бюджет під контролем важливо, тому ми побачимо, який інструмент виграє в ціні. Якщо вони будуть настільки ж привітні до вашого гаманця, як і на ваших очах, це може бути змагальний раунд. Вони набрали 90 відсотків ціни у відповідних оглядах, тож це повинно бути близько.

Давайте подивимось на Асану та Басекамп, щоб побачити, що пропонує найкраще співвідношення.

Асана

У Асани є вільний рівень, який чудово підходить для планування простих проектів та використання як списку завдань для себе чи свого офісу. Ліміт команди на 15 осіб там не надто обмежувальний, але на платних планах ви отримуєте набагато більше функцій. Однак вільний план напрочуд функціональний, і це чудовий спосіб перевірити послугу.

Також є безкоштовна пробна версія. Нас попросили ввести дані про карту під час реєстрації, але є можливість пропустити це, якщо ви подивитесь. Випробування – це прекрасний спосіб спробувати вдосконалені функції Асани, щоб визначити, який план підійде саме вам.

Платні плани знімають ліміт розміру команди та пропонують більше можливостей у міру підвищення рівня. Залежно від завдань і етапів розблокуйте на рівні Premium разом зі спеціальними полями та поданням часової шкали.

На рівні Business ви отримуєте перевірку та форми, а на підприємстві – план, що ви користуєтеся брендингом, пріоритетною підтримкою та більше функцій безпеки та конфіденційності.

Усі його плани в середньому до дешевої сторони порівняно з еквівалентними планами конкурентів. Ми не думаємо, що багато хто з вас буде відкладений на використання цього кошту. Чи це воно так добре, як Basecamp – це вже інша історія.

Basecamp

Basecamp має просту схему ціноутворення. Коштує 99 доларів на місяць, незалежно від того, скільки користувачів у вас є. Це чудова цінність, якщо у вас є велика команда. Навіть якщо вас небагато, це все-таки дешевше, ніж найдорожчі плани, пропоновані багатьма послугами.

Існує також 30-денна безкоштовна пробна версія, яка дає вам набагато довше, ніж багато інших. Некомерційні організації також можуть отримати знижки.

Хоча для більшості людей вона не має безкоштовної версії, вона є безкоштовною для шкіл, тому якщо ви хочете, щоб ваші студенти робили щось корисне з екранного часу, Basecamp – це чудовий вибір, і вам не знадобиться дозвіл бурсара на організувати це.

Раунд 2 Думки

Система ціноутворення Basecamp – одна ціна для всіх – дуже цінна. Порівняно з Асаною, показник Basecamp еквівалентний 10-ти командам на плані Premium або п’яти діловим користувачам. Очевидно, що вільний план Асани дешевший, але якщо у вас є команда пристойного розміру і хочете найкращих можливостей, Basecamp набагато вигідніше. Він також безкоштовний для освітян і має щедру випробування.

Викладачів може також зацікавити наше найкраще хмарне сховище для шкіл, коледжів та університетів.

Ми даємо цей раунд Basecamp, оскільки потенційна економія у верхній частині шкали цін набагато більша, ніж нижча економія в нижній частині. Basecamp доклав зусиль, щоб допомогти різним групам і своїм безкоштовним пропозицією, яке також запечатує раунд.

Однак поразка є суворою для Асани, оскільки вона також є одним з найкращих інструментів цінності та має безкоштовну версію. Це означає, що ми віддаємо перевагу системі Basecamp.

Раунд: ціна на Basecamp

Асана логотип
Basecamp логотип

3

Простота використання

У цьому раунді ми розглянемо, наскільки зручні користувачі інструменти, що вони роблять, щоб зробити себе доступними та наскільки допомогу вони пропонують, якщо ви застрягли. Це сильна зона для обох платформ. Вони – це інструменти, якими ми користуємось, і вони застосовують менш серйозний підхід до управління проектами, ніж деякі їх конкуренти.

Це не означає, що вони легкі, а скоріше, що вони створені для того, щоб полегшити заручини та запобігти роботі..

Асана

Асана – один з найпростіших інструментів управління проектами, який можна навчитися. Коли ви вперше користуєтесь ним, він вітає вас з ознайомленням з його особливостями, і ви отримуєте пояснення, оглядаючи точки зору та елементи управління.

Асана новий проект

Інтерфейс привабливий і читабельний. Елементи керування легко ідентифікувати, і він має макет, який полегшує з’ясування.

Маленька розвага завжди вітається. Однією з найвеселіших і найпопулярніших особливостей Асани є її урочистості. Анімовані дива трапляються, коли ви відмічаєте завдання, але не кожен раз. Вони впевнені, що вони зможуть спілкуватися в офісі і також можуть надихнути дружньої офісної конкуренції.

святкування асани

У Асани є вибір шаблонів, за допомогою яких можна швидко встати та працювати, а також слугувати прикладами того, як налаштувати речі самостійно.

шаблони проектів асани

Також є безліч навчальних посібників та довідкових сторінок, які потрібно прочитати, якщо вам щось потрібно розібратися. Якщо ви хочете отримати додаткову допомогу, почніть читати посібник для початківців Асани.

Basecamp

Basecamp використовує м’які кольори і ніжну образність, що додає йому теплого привітання. Це такий додаток, який люди із задоволенням проводять час за допомогою. Це важливо, коли ви намагаєтесь залучити велику групу людей до взаємодії з новою платформою.

команда basecamp

Її секції добре розроблені та інтуїтивно зрозумілі. Він має приємний дизайн, зручний для планшетів, який легко зрозуміти. Однак його головний екран виглядає датованим і компактним.

Якщо ви хочете побачити приклад одного з найкраще розроблених інструментів управління проектами, подивіться наш огляд monday.com.

Basecamp має безліч корисних довідкових функцій, а спливаючі вікна дають вам поради та підказки. У ньому навіть є декілька повідомлень на контактній панелі для зв’язку зі своєю командою.

повідомлення basecamp

Ми побачили кілька проблем в інтерфейсі під час нашого часу з ним. Наприклад, відео не закриваються, а елементи не приймають введення. Це лише незначні речі, але вони стосуються Basecamp, коли мова йде про зручність використання.

Раунд 3 Думки

У битві за зручність використання обох інструментів є що запропонувати. Вони доступні платформи з широкою привабливістю. Вони навіть можуть нанести дивну посмішку на обличчя користувачів.

У порівнянні безпосередньо, Асана має перевагу. У Basecamp є кілька незначних недоліків, і ми не можемо не любити святкування Асани. Він виділяється серед найкращого програмного забезпечення для управління проектами як одного з найприємніших продуктів для використання, і це робить його великим переможцем у третьому раунді..

Раунд: Точка простоти використання для Асани

Асана логотип
Basecamp логотип

4

Далі ми розглянемо безпеку та конфіденційність. Збереження даних із чужих рук є головною проблемою при роботі в Інтернеті. Бажаючи зручний інструмент, це не означає, що ви можете нехтувати цією областю. Насправді, якщо у вас є команда з меншими технічними користувачами, вам потрібно буде дотримуватися особливих зусиль, щоб уникнути їх шкідливості.

На щастя, Асана і Басекамп знаходяться під кришкою і пропонують багато, щоб уникнути неприємностей вашої команди. Подивимося, що вони пропонують, а що краще.

Асана

Асана дотримується Загальних положень про захист даних та ЄС-США. Щит конфіденційності. Користувачі підприємств отримують повне видалення даних, а також ті, хто є в ЄС. Він також має сертифікацію SOC Type 1. Очевидно, що це сприймає безпеку веб-сайту серйозно.

Шифрування TLS 1.2 використовується, щоб захистити ваші дані в дорозі, тому якщо хтось підслухує ваше з’єднання, він не зможе розшифрувати отримані вами дані. Шифрування в спокої доступне в плані Enterprise Asana, але ми вважаємо за краще стандартний.

Це шифрування допомагає зберегти ваші дані приватними. Наш посібник із захисту конфіденційності пропонує більше порад щодо захисту ваших даних.

Асана бере участь у програмах, пов’язаних з помилками. Прочитайте нашу статтю проникнення, щоб дізнатися більше про них.

Користувачі підприємств отримують кілька додаткових функцій безпеки та конфіденційності. Ви отримуєте вхід на основі SAML і можете змусити користувачів використовувати його або обліковий запис Google, якщо ви не вважаєте, що регулярне вхід на основі пароля Asana є достатньо безпечним. Наші способи встановлення міцної статті пароля також можуть вам допомогти там.

Basecamp

Basecamp поважає вашу конфіденційність, обіцяючи зберегти ваші дані прихованими, якщо не буде вимушений ордером на її передачу. Якщо це буде юридично можливо, воно повідомить вас, якщо це теж станеться, що є спільним з кращими постачальниками VPN.

Ваші дані зберігаються за допомогою шифрування AES-256 / SHA-256, що робить доступ хакерам майже неможливим. Прочитайте наш опис статті шифрування, щоб дізнатися більше про тему.

Це робить щогодини резервного копіювання, щоб забезпечити втрату даних не є постійною, а також має програму з помилками, тому хакери з білим капелюхом (хороші хлопці) можуть допомогти захистити її від останніх загроз. Прочитайте наші п’ять речей, які потрібно знати про посібник із кіберзлочинності, щоб дізнатися більше про небезпеку в Інтернеті.

Він відповідає ЄС-США. Захист конфіденційності та обіцяє не читати користувацькі чати, незважаючи на те, що він має можливість зробити це. Ваші дані також будуть видалені протягом 30 днів із моменту закриття облікового запису.

Ви можете отримати двофакторну автентифікацію через Google, що краще, ніж її не мати. Прочитайте наш кращий посібник із додатків 2FA для отримання додаткової допомоги щодо налаштування функції.

Раунд 4 Думки

Завдяки сильним показним шоу в цьому раунді, Асана та Басекамп знову показали, що мають багато якості під своїм усміхненим екстер’єром.

Ми не вважаємо, що між функціями безпеки можна вибирати між собою, але Basecamp пропонує речі в одному розмірі, які відповідають усім планом, для яких потрібна підписка Enterprise на Asana. З цієї причини він вузько проходить цей раунд.

Круглий: точка для Basecamp

Асана логотип
Basecamp логотип

5

Вирок

Це було тісне змагання. У два тури за рік нам доведеться уважніше придивитися до претендентів, щоб оголосити переможця. Оскільки більшість раундів близько, велика перемога Асани в третьому раунді ставить її попереду.

Перемоги Basecamp у цінових та безпекових раундах були близькими дзвінками, причому функції навколо вузько йшли на користь Асани. Ми не вагалися, аби Асана стала переможцем у третьому раунді, і це виграло її в цілому.

Переможець: Асана

Асана – гідний переможець. Це один із наших давніх улюбленців на Cloudwards.net та створює резервні копії свого чудового дизайну потужними інструментами, які допоможуть вам організувати свої проекти. Усі люблять свої урочистості, і крім того, щоб зробити управління проектами цікавим, це потужний інструмент.

Хоча Basecamp – це добре. Це чудовий вибір, якщо ви хочете підтримувати комунікацію в одному місці та обмінюватися інформацією та файлами на загальній платформі. Поки ваша структура проекту проста, це чудовий спосіб тримати всіх в циклі. Це також відмінне значення для великих команд.

Якщо ви розглядаєте ці інструменти, ми сподіваємось, що ми допомогли вам зробити усвідомлений вибір. Щоб побачити, як Асана виступає проти одного з інших сильних гравців на полі, подивіться наше порівняння Wrike vs. Asana.

Асана і Басекамп мають багато спільного. Обидва є чудовим вибором, якщо ви хочете щось зручне та доступне. Їм приємно користуватися. Крім того, вони мають багато корисних функцій і є хорошими місцями для вашої команди, щоб спілкуватися та обмінюватися інформацією.

Ми віддаємо перевагу Асані загалом, але ви можете перевірити їх через їхні безкоштовні випробування, щоб побачити, що ви думаєте.

Якщо ви спробували Асану чи Басекамп, повідомте нас, що ви думали у коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me