Zostavte si svoj vlastný súkromný cloud pre ľubovoľnú aplikáciu s FileCloud

FileCloud sa vďaka mnohým pôsobivým funkciám a 100-percentnej cloudovej paradigme v priestoroch spoločnosti snaží stať sa jedným z popredných riešení v oblasti privátneho cloudu. FileCloud je jedinečný v mnohých ohľadoch, ale jednou z najzaujímavejších vlastností FileCloud je jeho súkromný cloudový systém – podobný službám ako OwnCloud v tom zmysle, že umožňuje používateľom vytvárať si vlastné oblaky.


FileCloud umožňuje vytváranie súkromných cloudov na osobných serveroch jednoducho nainštalovaním aplikácie. FileCloud poskytuje virtuálne prostredie na ukladanie a správu hostovaných súborov a zdrojov po nainštalovaní aplikácie používateľom.

Vďaka riešeniam privátneho cloudu, ako je FileCloud, sa podniky a organizácie nemusia starať o problémy s ochranou osobných údajov alebo prístup tretích strán k svojim dôverným súborom a informáciám..

V tejto recenzii sme vybrali štyri z najatraktívnejších funkcií FileCloud.

Súkromie a bezpečnosť pomocou súkromného cloudu

Spomeňte si, ako sme povedali, že FileCloud vám dáva bezstarostné riešenie tým, že vám umožňuje vytvoriť si vlastný súkromný cloud na svojich vlastných serveroch? Hlavnou výhodou je to, že máte 100% kontrolu nad svojimi údajmi a nikdy sa nemusíte báť prístupu tretích strán k vašim údajom..

Je to dôležité z dôvodu súčasných celosvetových obáv týkajúcich sa špionáže internetu a súkromia súborov a údajov hostených v cloude. Okrem ochrany osobných údajov má FileCloud tiež integrované antivírusové skenovanie na úrovni podniku na ochranu vašich súborov.

Skutočné riešenie na viacerých platformách

FileCloud je úplne multiplatformový – hovorí o kompatibilite naprieč Windows, Mac, Linux, iOS, Android, BlackBerry a Windows 8. Prečo je to dôležité? Mnoho jednotlivcov a firiem teraz pristupuje ku kľúčovým firemným údajom prostredníctvom mobilných zariadení.


Dostupnosť na viacerých platformách

Mobilné zariadenia sa v skutočnosti stávajú hlavným spôsobom, ktorým používatelia pristupujú k údajom. Vzájomná kompatibilita mobilných telefónov je dôležitá, pretože mnoho spoločností neuplatňuje politiku zamestnancov pre jednotlivé zariadenia.

Plný mobilný prístup so synchronizáciou súborov na podnikovej úrovni & zdieľanie

FileCloud je navrhnutý s ohľadom na mobilné zariadenia – vrátane úplnej mobilnej podpory na hlavných platformách mobilných zariadení. Používatelia majú úžitok z funkcií, ako je plná dostupnosť na všetkých mobilných platformách a zariadeniach (vrátane iPhone, iPad, Android a BlackBerry)..

Správa mobilných zariadení – vzdialená správa pripojených mobilných zariadení a zabránenie neoprávnenému prístupu a úplnému riešeniu synchronizácie a zdieľania mobilných zariadení.

sync

Vďaka FileCloud podniky a organizácie využívajú zdieľanie na podnikovej úrovni a synchronizáciu zdieľaných a synchronizovaných firemných súborov odkiaľkoľvek a z akéhokoľvek zariadenia. Navyše synchronizujte obsah medzi počítačmi a zariadeniami a získajte riešenie podobné Dropbox a Box.com.

Mobilné aplikácie FileCloud navyše poskytujú plnú funkčnosť, čo z nich robí flexibilné a univerzálne riešenie pre podniky a organizácie.

Vykonateľné audity a podávanie správ

FileCloud poskytuje tiež možnosť plne monitorovať prístup k súborom a ich využitie pre vaše hostované súbory a poskytuje vám úplné audity a správy vrátane informácií: napríklad sledovanie prístupu používateľa (kto a kedy a kedy), sledovanie činnosti používateľa (čo používateľ urobil počas prístupu) a sledovanie režimu prístupu (spôsob prístupu používateľov k údajom).


Auditovanie a podávanie správ s FileCloud

Môže to byť užitočné z hľadiska bezpečnosti alebo politiky – monitorovanie spôsobu, akým používatelia pristupujú k uloženým údajom, najmä na kontrolu vzorov používania alebo možného porušenia pravidiel.

Čo sa nepáči – FileCloud je trochu drahý

Aj keď má jednoznačne veľa výhod a funkcií, jednou z významných nevýhod je, že FileCloud je trochu drahý. Nezabudnite preto skontrolovať svoj rozpočet a zistiť, či by to pre vás bolo ideálnym riešením. Ceny FileCloud sa pohybujú v rozmedzí od 40 USD mesačne za štartovací plán až po 229 $ za najpokročilejšiu ponuku.

Dobrou správou je, že plán začiatočníkov poskytuje 10 užívateľských licencií, takže ho môžete pekne šíriť. Kompletný cenový kompilácia založená na počte používateľov nájdete v zozname nižšie:

0 – 10 používateľov: 499 $ ročne (25 USD ročne na ďalšieho používateľa)
20 používateľov:749 dolárov ročne
30 používateľov:999 dolárov ročne
50 používateľov:1499 dolárov ročne
100 používateľov:2749 dolárov ročne

Je zaujímavé, že FileCloud ponúka množstevné licenčné zľavy pre veľký počet používateľov a 30% zľava je dostupná pre kvalifikované akademické inštitúcie, neziskové organizácie alebo organizácie založené na viere. K dispozícii je aj 14-dňová 100% záruka vrátenia peňazí.

Začíname s FileCloud

Ak máte radi FileCloud, ale chcete sa porovnať s podobnou službou skôr, ako sa rozhodnete, pozrite sa na OwnCloud. Začíname so FileCloudom je jednoduchý, pretože si pred zakúpením produktu môžete užiť plne funkčnú bezplatnú skúšobnú verziu.

Ak chcete začať s bezplatnou skúšobnou verziou, nasmerujte prehliadač na adresu: http://www.getfilecloud.com/pricing/registertrial. Ďalšie informácie o FileCloud nájdete na stránke http://www.getfilecloud.com/how-it-works

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map