Zapier vs IFTTT: Čo je najlepšie pre automatizáciu pracoviska?

Pokiaľ ide o vytváranie automatizovaných vzťahov medzi webovými aplikáciami, najčastejšie sa vyskytnú dve služby: Zapier a IFTTT. Spravovanie pracovných postupov je jednoduché vďaka ľahko použiteľným rozhraniam a vynikajúcej podpore aplikácií.


Aj keď sa z hľadiska toho, čo každý môže robiť, veľmi prekrývajú, medzi nimi existujú významné rozdiely, ktoré môžu zmeniť pri výbere najlepšieho nástroja na automatizáciu úloh pre vaše potreby. Aby sme vám mohli pomôcť pri výbere, zostavili sme toto priame preskúmanie, ktoré analyzuje integrácie, používateľské skúsenosti a náklady jednotlivých služieb..

Je čas na zápas Zapier vs IFTTT.

Čo je to Automatizácia pracoviska?

Cieľom automatizácie pracovných postupov je znížiť počet manuálnych, bežných úloh, ktoré musíte vykonať, šetriť čas, peniaze a prípadne znížiť pravdepodobnosť výskytu chýb a dohľadu nad každodennými úlohami..

Posun moderného pracoviska smerom k cloudu pomocou nástrojov, ako sú cloudové úložiská, na spoluprácu so súbormi, účtovnícke aplikácie na správu financií, aplikácie virtuálnych tímov, ako sú Slack a Trello, na posilnenie vzdialených pracovných síl a nástrojov sociálnych médií na rozšírenie povedomia o značke, uľahčil život všetkým.

Nástroje automatizácie pracoviska odrody Zapier a IFTTT sa snažia pokračovať v tomto trende. Robia tak prostredníctvom prepojenia aplikácií prostredníctvom vzťahov medzi príčinami a efektmi alebo spúšťaním a konaním. To znamená, že niečo, čo sa stane v jednej aplikácii, spôsobí, že sa udalosť vyskytne automaticky v inej. Jednoducho povedané: ak A, potom B.

Príkladom rutinnej úlohy, ktorú by ste mohli automatizovať, by bolo zaznamenávanie novovytvorených kariet Trello do tabuľky Tabuľky Google. Ďalšou možnosťou môže byť vytvorenie poznámky v Evernote (prečítajte si našu recenziu Evernote) vždy, keď sa vygeneruje nový tweet.

Zatiaľ čo spoločnosti Zapier a IFTTT sa v priemysle označujú za dve veľké mená, existujú aj iné spoločnosti ako Integromat a Stringify. Podobne ako v prípade odvetvia správy viacerých cloudov sa v nasledujúcich rokoch očakáva automatizácia úloh medzi cloudovými aplikáciami výrazný rast, s pôsobivou ročnou mierou rastu 23,56% do roku 2023, keď sa priblíži 20 miliárd dolárov.

Zapier vs IFTTT: Automatická bitka

Zapier a IFTTT majú veľa podobností v tom, čo sú schopní robiť, a podporujú mnoho rovnakých aplikácií. Existuje však dosť rozdielov, že výber jedného nad druhým by mohol byť chybou pre vaše konkrétne potreby.

Aj keď si myslíme, že spoločnosť Zapier má väčší zmysel ako obchodný nástroj a IFTTT je pre domáce použitie lepší, obe charakteristiky sú nadmerne generalizované. Rovnako ako pri väčšine porovnávaní webových aplikácií, ktoré sme zostavili, či už ide o Dropbox vs Disk Google alebo Hostgator vs Bluehost, spodný riadok v tejto súťaži je ten, ktorý je osobný a špecifický pre vaše vlastné potreby.

Aby sme vám mohli urobiť toto rozhodnutie, rozdelíme naše porovnanie do troch kôl: integrácia, tvorba pracovných postupov a náklady. Po každom kole zosumarizujeme naše zistenia a vyhlásime víťaza. Potom na konci skladby vyberieme celkového šampióna. Poďme na to.

Prvé kolo: Podporované aplikácie

Najprv sa pozrieme na jeden z najdôležitejších faktorov pri výbere medzi aplikáciami Zapier a IFTTT: podporované aplikácie. Skôr ako vyberieme víťaza, preskúmame kategórie aplikácií, konkrétne aplikácie a celkový počet aplikácií.

Aplikácie podporované spoločnosťou Zapier

Na webových stránkach spoločnosti si môžete pozrieť celú škálu aplikácií podporovaných spoločnosťou Zapier. Bohužiaľ nie je k dispozícii žiadny priamy počet, koľko ich je a nechceme počítať posledných päť rokov (napríklad päť najlepších služieb cloudového úložiska zadarmo pre bezplatné ukladanie).

Spoločnosť Zapier tvrdí viac ako 1 000 spojení, čo je pôsobivé. Počet pred dvoma rokmi bol okolo 650, keď spoločnosť prekonala milión používateľov. Za týmto úspechom stojí skutočnosť, že spoločnosť Zapier dáva do rúk svojim používateľom väčšinu vývoja aplikácií, či už ide o jednotlivých prispievateľov alebo vývojárov aplikácií..

V dôsledku toho sú zastúpené viaceré kategórie aplikácií. Neexistuje žiadna kategória úložiska v cloude, takže sme museli urobiť nejaké vyšetrovanie, aby sme zistili, čo je podporované. Medzi naše zistenia patrili Google Drive, OneDrive, Dropbox, Egnyte Connect, Box a SugarSync. Z výberu chýbali obľúbené obľúbené položky, ako sú iCloud, MEGA a pCloud.

Zahrnuté sú najvýznamnejšie aplikácie na vytváranie poznámok Evernote a OneNote, rovnako ako Zoho Notebook a všetky ďalšie webové aplikácie Zoho. Naše najlepšie tipy na najlepší účtovný softvér sú tiež v Quickbooks a FreshBooks.

Nástroje na správu projektov na webe tvoria jeden z konkurenčných cloudových trhov v súčasnosti a spoločnosť Zapier ich podporuje desiatky. Niektoré z našich obľúbených sú Trello, Asana, JIRA, Podio, Wrike a Basecamp.

Kriticky objavíte aj veľké podporované služby zoznamu úloh, ako sú Todoist, Wunderlist, Toodledo a Úlohy nováčika Google. Chýba však veľká v Any.do.

Záložky aplikácie sú ďalšou zábavnou kategóriou na automatizáciu. Spoločnosť Zapier v čase písania tohto článku podporovala päť samostatných záložiek: Pinterest, Pocket, Instapaper, Pinboard a Vookmark.

Služby sociálnych médií patria medzi najbežnejšie zahrnuté v automatizovaných vzťahoch s pracovnými tokmi, takže je dobré vidieť tie veľké, ktoré sú integrované do siete Zapier: Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest a Linkedin..

Toto sú niektoré z hlavných kategórií a aplikácií, ktoré bude pre každodenného používateľa lákavé. Spoločnosť Zapier je veľká v aplikáciách na pracovisku, čo znamená, že nájdete omnoho viac špecializovaných nástrojov pre ľudí, ako sú napríklad Markeri na sociálnych sieťach (Facebook Lead Ads, MailChimp, ClickFunnels) a vývojári softvéru (GitHub, Bitbucket, Visual Studios)..

Aplikácie podporované IFTTT

IFTTT, pokiaľ vieme, podporuje asi dve tretiny z celkového počtu aplikácií, ktoré spoločnosť Zapier používa. Podľa webovej stránky IFTTT je ich počet o niečo viac ako 600. IFTTT používa prístup k pridávaniu aplikácií viac ako spoločnosť Zapier, čo je nepochybne dôvod, prečo je počet oveľa nižší..

Tento výber bude pravdepodobne stačiť pre domácich a malých podnikateľov, ale mnoho aplikácií na pracovisku, ktoré sú súčasťou aplikácie Zapier, tam nie sú.

Tam, kde IFTTT zastaráva, Zapier je podpora zariadení, vďaka čomu je ideálny pre domácu automatizáciu. Ústredným bodom tejto výhody je podpora inteligentných centier ako SmartThings, iHome Control, Z-Ware a ďalších 50 ďalších. Podporovaní sú aj domáci asistenti Amazon Alexa a Google Assistant.

Na webovej stránke IFTTT je možné prezerať celú kategóriu „spotrebiče“. Nájdete zariadenia IoT, ako sú umývačky riadu, chladničky, rúry, umývačky riadu, sušičky a kávovary..

Dôkaz, že budúcnosť je teraz: s IFTTT, môžete povedať svojmu kávovaru WeMo, aby začal variť, keď vás náramok FitBit zaregistruje ako hore. Alebo môžete Alexovi povedať, aby varil rýchlejšiu varnú kanvicu. Alebo si môžete automaticky zaznamenať svoju históriu práčky a sušičky v hárku Google, čo je skvelé pre zaistenie toho, aby vaše deti držali krok so svojimi prácami počas dovolenky v Belize..

IFTTT síce ťažké prechádza zo zariadení, ale podporuje slušnú škálu kategórií cloudu, aj keď to nie je také pôsobivé ako to, čo by ste dosiahli so Zapierom..

Napríklad, zatiaľ čo Egnyte Connect nie je podporovaný, sú dostupné disky Google Drive, OneDrive, Dropbox, Box a Amazon Drive. Existuje tiež niekoľko možností osobného úložiska v cloude pre tých, ktorí majú doma svoje vlastné nastavenia, vrátane QNAP, Seagate Personal Cloud a WD My Cloud, z ktorých žiadna nemá podporu Zapier..

Medzi ponuky pracovnej produktivity patria manažéri zoznamov úloh, ako sú Todoist a Toodledo, ale nie Wunderlist. Aplikácie na riadenie projektov Trello a Asana sú podporované, aj keď nie Wrike alebo Basecamp. Medzi najlepšie aplikácie na zapisovanie poznámok patria Evernote a OneNote, ale nie Zoho Notebook alebo Google Keep.

Podpora sociálnych médií nie je poznačená žiadnymi významnými dierami: sú podporované Facebook, Twitter, Linkedin, Instagram, Tumblr, Pinterest a Twitch..

Páčilo sa nám tiež zahrnutie hudobných prehrávačov, ktoré prispieva k postaveniu IFTTT ako neurónovej siete pre autonómne postavený smarthome. Zastúpené sú Spotify, SoundCloud, Muzik, Musixmatch, Songkick a mnoho ďalších, zatiaľ čo Zapier má iba Spotify a SoundCloud..

Okolo jednej myšlienky

To, či používate Zapier alebo IFTTT, bude závisieť predovšetkým od toho, či sú podporované aplikácie, ktoré používate. Vo všeobecnosti sa Zapier zdá byť viac zameraný na obchod a vývoj softvéru, zatiaľ čo IFTTT dáva väčší zmysel pre domáce použitie, najmä pre podporu inteligentných zariadení..

Ak ignorujeme prípady použitia, musíme dať Zapierovi okolo jedného. Podporuje viac aplikácií a umožňuje každému používateľovi pridávať aplikácie do zostavy, pokiaľ má táto aplikácia rozhranie API založené na REST alebo XML-RPC..

Víťaz prvého kola: Zapier

Druhé kolo: Vytvorenie pracovného toku

Ďalej sa chystáme vytvárať pracovné postupy so Zapierom a IFTTT. U spoločnosti Zapier sa automatický vzťah medzi dvoma aplikáciami nazýva „zap“, zatiaľ čo IFTTT ide s tradičnejším označením „applet“ (spoločnosť ich nazývala recepty).

Zapier: Ako vytvoriť Zaps

Niekedy máte konkrétnu predstavu o tom, aké úlohy chcete automatizovať. Iní, viete len, že musí existovať spôsob, ako pracovať rýchlejšie a múdrejší. V druhom prípade spoločnosť Zapier poskytuje prehľadateľné rozhranie na skúmanie prihlásenia pre všetky vaše aplikácie.

Ak chcete získať prístup k tomuto rozhraniu, prihláste sa do svojho účtu Zapier a kliknite na kartu „integrácie“.

Môžete zadať názov aplikácie, ktorý chcete zahrnúť do prepínača, alebo ho vybrať zo zoznamu. Po výbere aplikácie ďalej na stránke uvidíte, ktoré písmená sú vám k dispozícii bez toho, aby ste ich sami stavali.

Aplikácie tiež môžete zadávať súčasne, ak chcete vidieť konkrétnejšie vzťahy pracovného toku. Ak napríklad vyberiete možnosti „Egnyte“ a „Slack“, zobrazí sa vám prípadné upozornenie týkajúce sa týchto dvoch aplikácií.

Zapier poskytuje sprievodcu, ktorý vás prevedie procesom vytvorenia prepínača, ktorý vyžaduje definovanie spúšťača a akcie. Na rozdiel od pridávania novej aplikácie sa na to nevyžadujú žiadne špeciálne vedomosti o vývoji.

Na ľavom okraji môžete pomenovať prepínač a kontrolovať a upravovať kroky pri ich dokončení. Centrálna tabla rozhrania obsahuje aktuálny krok, počínajúc výberom spúšťacej aplikácie.

Môžete si vybrať aplikáciu tretej strany alebo jednu z niekoľkých aplikácií spoločnosti Zapier. Možnosti zahŕňajú plánovač, ktorý vám pomôže spustiť konkrétnu akciu v aplikácii, ako je napríklad vytvorenie súčasného príspevku na Facebooku a Twitteri alebo spustenie e-mailovej kampane MailChimp..

Po výbere sa vám zobrazí zoznam možných spúšťačov pre túto aplikáciu. Vyberte napríklad Evernote a uvidíte tri bežné spúšťače:

 • Nová nota: spustí sa pri vytvorení novej noty
 • Nová značka pridaná: spustí sa, keď sa značka pridá do poznámky
 • Nové pripomenutie: spustí sa, keď sa do poznámkového bloku pridá datované pripomenutie

Vyberte si jednu z nich a budete požiadaní o udelenie povolenia Zapiera na prístup k aplikácii. Mnoho aplikácií používa protokol OAuth, čo znamená, že spoločnosť Zapier neuloží vaše heslo. Môžete tiež nastaviť, ako dlho bude mať spoločnosť Zapier povolenie na prístup.

Spoločnosť Zapier vás prevedie krokmi špecifickými pre danú aplikáciu a spustí spúšť, ktorý ste mali na mysli. S naším zapaľovačom Evernote sme si museli zvoliť konkrétnu značku a uviesť, na ktorých prenosných počítačoch sme chceli zap použiť.

Keď to všetko urobíte, Zapier sa pokúsi otestovať. Aby ste ju našli, musíte mať poslednú spúšťaciu udalosť (v prípade Evernote sme potrebovali poznámku nedávno označenú ako „nápad na knihu“).

Ďalej si musíte vybrať svoju akčnú aplikáciu. Toto je aplikácia, v ktorej dôjde k akcii, ak dôjde k spusteniu spúšťača. Vo všeobecnosti sa akcie rozbehnú asi päť minút po aktivácii pre predplatiteľov alebo 15 minút potom pre bezplatných používateľov (pozri 3. kolo, ceny).

Budete môcť vyhľadať zoznam podporovaných aplikácií v sieti Zapier, z ktorých si môžete vybrať. Po dokončení sa zobrazí zoznam obľúbených akcií. Menej populárne akcie môžete zobraziť aj kliknutím na položku „Zobraziť menej bežné možnosti“.

Ako našu akčnú aplikáciu sme vybrali Slack a vybrali sme spúšť, aby sme poslali novú priamu správu vždy, keď sa do poznámky pridá značka „nápad na knihy“. Tým sa otvára niekoľko možností prispôsobenia, ako napríklad to, aby sa DM objavil, ako by to prišlo od nás na rozdiel od robota Zapier, vytvoril špecifickú správu a vybral ikonu bota..

Po výbere budete môcť skontrolovať akciu.

Kliknite na „Pokračovať“ a Zapier otestuje akciu, aby sa ubezpečil, že funguje. Po dokončení môžete pridať ďalší krok alebo kliknúť na tlačidlo „Dokončiť“.

Zaps môžete vypnúť alebo zapnúť podľa vášho želania. Najjednoduchší spôsob, ako to dosiahnuť, je ovládací panel Zapier, kde môžete tiež premenovať a upraviť zápis.

Prístrojová doska má tiež karty na kontrolu spusteného zápisu (história úloh) a autorizácie aplikácií (prepojené účty). Karta histórie úloh umožňuje triediť zápis podľa dátumu a stavov zap, ako napríklad „úspech“, „zastavenie / chyba“ a „čakanie / naplánovanie“.

Na karte Pripojiť účty môžete pridať nové účty alebo zakázať účty, ktoré už nepoužívate. To uľahčuje čistenie nechcených oprávnení.

Celkovo sa Zapier dá ľahko používať. Nedotkli sme sa veľa technických vecí, ktoré môžete urobiť, ktoré zahŕňajú väčšiu krivku učenia, ale väčšina používateľov nepovažuje za potrebné ponoriť sa tak hlboko do mechaniky nástroja..

IFTTT: Ako vytvoriť applety

Applety sú podľa definície malé programy určené na vykonávanie pomocných funkcií. V prípade IFTTT sa applety vzťahujú na vzťahy spúšťania a akcie, ktoré vytvoríte medzi programami. Rovnako ako v prípade aplikácie Št, najbežnejšie používané applety sú už vytvorené a všetko, čo musíte urobiť, je vybrať aplikácie, aby ste videli, čo je možné.

Webová stránka IFTTT obsahuje kartu „objaviť“ aj kartu „vyhľadať“, aby sa našli applety. Karta Objaviť je navrhnutá na navrhovanie automatizačných nápadov, o ktorých by ste si inak nemysleli.

Vo väčšine prípadov budete chcieť použiť kartu vyhľadávania, ktorá vám umožní vyhľadávať konkrétne aplikácie a prehliadať podľa kategórie. Po výbere aplikácie, ktorú chcete stavať, IFTTT vráti zoznam vopred vyrobených apletov.

Zadajte napríklad „Tabuľky Google“ a služba IFTTT vráti odporúčania týkajúce sa napríklad ukladania tweetov do tabuľky a automatického sledovania pracovných hodín na Disku Google..

Kliknutím na ktorékoľvek z odporúčaní ho zapnete.

Pred implementáciou appletu musíte samozrejme autorizovať spojenie medzi akoukoľvek zahrnutou aplikáciou a IFTTT.

Ak nenájdete preddefinovaný applet, ktorý by zodpovedal funkcii, ktorú ste mali na mysli, môžete si vytvoriť svoj vlastný kliknutím na tlačidlo „nový applet“ v pravom hornom rohu rozhrania. Budete presmerovaní na novú stránku so slovným spojením „ak to bude tak“ vo veľkom texte na obrazovke.

Kliknutím na „potom“ pridáte spúšťač. Budete presmerovaní na stránku so zoznamom podporovaných aplikácií. Prejdite zoznam alebo pomocou vyhľadávacieho panela vyhľadajte aplikáciu, ktorú chcete použiť.

Po autorizovanom prístupe k aplikácii sa vám zobrazí zoznam možných spúšťačov pre aplikáciu, ktorú ste vybrali, ak ste tak ešte neurobili..

Niektoré spúšťače majú tiež definície spúšťacích prvkov. Napríklad, ak sa rozhodnete spustiť udalosť zakaždým, keď uverejníte tweet, potom si môžete vybrať, či chcete zahrnúť aj retweets a @replies.

Keď budete pripravení, kliknite na položku „vytvoriť spúšť“. Vrátite sa na primárnu obrazovku vytvorenia apletu, kde teraz môžete kliknúť na „potom“ a pridať akciu.

Opäť si môžete vybrať zo zoznamu aplikácií, z ktorých každá má celý rad možných akcií. Tabuľky Google vám napríklad umožňujú pridať riadok do tabuľky alebo aktualizovať bunku tabuľky.

V závislosti od toho, ktorú aplikáciu si vyberiete, dostanete možnosti na ďalšie vymedzenie tejto akcie. Pomocou Tabuliek Google a akcie „Aktualizácia bunky“ sme mohli označiť cestu k priečinku, názov tabuľky, umiestnenie bunky a pripísať hodnoty k tweety (Twitter sme použili ako testovací spúšťač).

Po dokončení môžete applet skontrolovať a ak ste spokojní, kliknite na tlačidlo „Dokončiť“.

V budúcnosti môžete na karte „applety“ v oblasti „Moje applety“ zobraziť, čo ste urobili. Ak ich chcete zapnúť alebo vypnúť, stačí kliknúť na požadovaný applet a použiť prepínač.

Môžete tiež zobraziť a odpojiť služby autorizované pre prístup IFTTT kliknutím na kartu „služby“ napravo od karty applety..

Budete musieť kliknúť na aplikáciu, kliknúť na nastavenia na stránke aplikácie, kliknúť na odpojenie na stránke nastavení a potom potvrdiť, že viete, čo robíte. Stručne povedané: IFTTT neuľahčuje správu pripojených aplikácií ako Zapier, pomocou ktorých to možno vykonať z jednej stránky..

Aj keď si môžete prezerať históriu aktivít pomocou rozhrania IFTTT, možnosti pre auditovanie apletov a udalostí nie sú tak konštruované alebo poučné, ako sú na portáli Zapier..

Druhé myšlienky

Obidve služby sa ľahko používajú, aj keď začiatočníci môžu nájsť prístupnosť IFTTT. Spoločnosť Zapier poskytuje viac možností na budovanie vzťahov s aplikáciami a lepší informačný panel na dohľad nad všetkým, ako je IFTTT. Znovu sme na vedľajšej koľaji.

Víťaz druhého kola: Zapier

Tretie kolo: Ceny

Ak máte lepšiu predstavu o tom, čo každý nástroj môže urobiť, je celkom možné, že ste si už vybrali medzi Zapierom a IFTTT na základe možností, ktoré najlepšie zodpovedajú vašim potrebám..

Medzi nimi je dosť prekrývanie, že rozhodnutie nie je pre niektorých ľudí zrejmé. Svoje rozhodnutie nájdete na iných úvahách, ako sú náklady, predmet nášho posledného kola.

Cenové plány spoločnosti Zapier

Spoločnosť Zapier má peknú škálu možností predplatného, ​​počnúc bezplatným plánom, ktorý bude pre niektorých používateľov stačiť. Zapier Free vám umožňuje udržiavať päť aktívnych prihlásení naraz a obmedzuje vás na 100 úloh mesačne (úloha je dokončená zap).

S bezplatnou verziou nemôžete zahrnúť prémiové aplikácie do prihlásenia. Medzi príklady prémiových aplikácií patria Salesforce, Shopify, PayPal a Quickbooks Online (prečítajte si našu recenziu v Quickbooks)..

Ďalším obmedzením programu Zapier Free je, že nemáte povolené vytvárať úlohy s viacerými krokmi alebo automatické opakované prehrávanie. Automatické prehrávanie znamená, že ak úloha zlyhá z dôvodu niečoho ako dočasne nedostupná služba, Zapier sa pokúsi znova, takže nemusíte manuálne.

Ak tieto obmedzenia nefungujú, máte na výber štyri úrovne odberov. Problém je, že tieto predplatné nie sú lacné.

Plány: Zadarmo: Štartér: Profesionál: Profesionál Plus:
Mesačné náklady (fakturované ročne)zadarmo$ 20$ 50$ 125
Mesačná cena (fakturovaná mesačne)zadarmo$ 25$ 62,50$ 156,25
zaps5 súčasne20 súčasne50 súčasne125 súčasne
Úlohy za mesiac1001000300010000
Prémiové aplikáciežiadnyÁnoÁnoÁno
Úlohy automatického prehrávaniažiadnyžiadnyÁnoÁno

Najnižšia úroveň, Zapier Starter, vám dá späť 20 dolárov mesačne – a to iba v prípade, ak platíte rok vopred. Choďte z mesiaca na mesiac a bude vás to stáť o 20 percent viac.

Pre väčšinu domácich a malých podnikateľov bude program Starter snáď stačiť, pretože cena je viac ako dvojnásobná, ak potrebujete prejsť na verziu Zapier Professional. Professional Plus je zatiaľ drasticky drahý za 125 dolárov mesačne, ak platíte rok vopred (to je 1 500 dolárov vopred).

Spoločnosť Zapier má pravidlá vrátenia peňazí, ak ste nešťastní, čo zahŕňa vrátenie peňazí pre tých, ktorí zabudli zrušiť svoju službu alebo boli jednoducho nešťastní po tom, ako ju niekoľko mesiacov použili..

Cenové plány IFTTT

IFTTT je zadarmo bez akýchkoľvek obmedzení. Neexistujú žiadne možnosti predplatného, ​​čo je prekvapujúce vzhľadom na to, že konkurencia na trhu automatizácie aplikácií je riedka.

Ak vás zaujíma, ako FTTT zostáva v podnikaní, spoločnosť sa väčšinou spolieha na investorov. Podľa Crunchbase získala viac ako 60 miliónov dolárov na financovanie.

Okrúhle tri myšlienky

Tretie kolo bez akýchkoľvek pochybností je v prospech IFTTT. Aj keď sa objavujú povesti o zavádzaní služieb predplatného IFTTT, žiadna z nich neprišla k úspechu. Zisťovanie nákladov pre investorov samozrejme nebude trvať večne, pretože radi vidia výnosy.

Momentálne nie je dôvod, aby ste si vybrali IFTTT nad Zapierom, ak obsahuje aplikácie, ktoré používate, pokiaľ Zapier Free nespĺňa vaše potreby.

Víťaz 3. kola: IFTTT

Verdikt

V dvoch kolách na jedno nemáme problém povedať, že Zapier je pôsobivejšou automatizačnou službou. To však nemusí znamenať, že je to pre vás lepšia služba.

Pre tých, ktorí chcú automatizovať používanie domácich spotrebičov, spoločnosť Zapier nebude pomáhať. Väčšina používateľov z domova a malých firiem nájde všetky aplikácie, ktoré potrebujú pod záštitou IFTTT. Pretože IFTTT je zadarmo a spoločnosť Zapier môže byť drahá, títo používatelia budú chcieť dať IFTTT na prvé miesto. Ak IFTTT nespĺňa vaše potreby, potom, Zapier (pozri, čo sme tam urobili?).

Konečný víťaz: Zapier

Ktorý z nich je váš nástroj automatizácie? Podeľte sa o svoje myšlienky nižšie a ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map