Najlepšie VPN pre spoločnosť Kodi v roku 2020

Kodi je platforma otvorených mediálnych centier s osobitným záujmom o streamovanie; Streamovanie obsahu chráneného autorskými právami, to znamená. Kodi je pirátstvom a napriek tomu, že jeho zamýšľané použitie nespadá do tejto kategórie, je to miesto, kde pristane mnoho používateľov. S ktoroukoľvek z našich najlepších sietí VPN pre spoločnosť Kodi sa však môžete vyhnúť týmto právnym problémom.


Plná sila VPN je využitá v spojení s Kodi. V doplnkoch ako Covenant alebo Elysium sa nachádza knižnica filmov a televíznych relácií, ktoré sú k dispozícii na okamžité streamovanie. Aj keď sa zdá, že je dosť nevinný, stále sa zúčastňujete na nezákonnej činnosti bez ohľadu na to, ako sú chytré.

Pri používaní siete VPN vám právnik nezastrelí list týkajúci sa porušenia autorských práv, čo je zrejmá výhoda, ale existujú aj ďalšie. Naše najlepšie športové doplnky od spoločnosti Kodi, napríklad, obsahujú hry z celého sveta. V závislosti od vášho regiónu nemusíte byť schopní sledovať tieto hry alebo si ich niekedy vziať späť.

Ako je známe, spoločnosti Geoblocking používajú spoločnosti, aby zabránili jednej krajine v prístupe k obsahu inej krajiny. Netflix zobrazuje House of Cards iba na určitých miestach a obyvatelia mimo Veľkej Británie sú uzamknutí mimo iPlayer BBC.

VPN blokuje tieto bloky. Namiesto toho, aby sa zobrazovala vaša poloha, môžete sa pripojiť k akémukoľvek zo serverov v sieti a namiesto toho zobraziť túto polohu. Najlepší poskytovatelia VPN majú veľký výber serverov z celého sveta, ktoré poskytujú prístup k obsahu v zahraničí.

Počas nasledujúcich niekoľkých tisíc slov vás prevedieme najlepšími sieťami VPN pre spoločnosť Kodi a prečo ich musíte mať na svojom mieste. ExpressVPN je to najlepšie z našich recenzií VPN, aby sme sa vyhli geoblokom pri zachovaní stabilného toku, takže pri výbere toho najlepšieho sa naňho dôkladne pozrite..

Top 5 najlepších VPN pre Kodi 2020

Čo robí VPN najlepšie pre Kodi

Môžete si vybrať ľubovoľnú sieť VPN a byť na ceste, pravdepodobne sa však stretnete s niektorými problémami. Ako vidíte, siete VPN narazili na rýchlosť vášho pripojenia k internetu, keď sa k nim pripojíte, bez ohľadu na to, aký dobrý je poskytovateľ, a to nie je v poriadku so sieťou Kodi.

Doplnky čistia zoznam zdrojov bielizne, z ktorých každý má trvalo nízku dôveryhodnosť, takže neexistuje spôsob, ako zistiť, či sa určitý prúd načíta rýchlo alebo nie. S Kodi musíte používať najrýchlejšiu možnú sieť VPN, pokiaľ si užijete sledovanie rotujúceho kruhu celý deň.

Zvyčajne to znamená širokú sieť serverov, ktorá má pre Kodi ďalšiu významnú výhodu: geobloky môžete obísť iba v prípade, že sa v mieste, ktoré sa snažíte spoof, nachádza server. Ak chcete rugby zo Zimbabwe, budete sa musieť pripojiť k serveru v Južnej Afrike.

Najdôležitejšie je však mať na pamäti bezpečnosť. VPN má chrániť vás v prípade akýchkoľvek právnych sporov pri používaní Kodi. Je oblečený inak, ale streaming s Kodim je stále pirátstvo.

Z tohto dôvodu sme zaistili, aby každý poskytovateľ dodržiaval prísne zásady bez protokolov, takže v prvom rade neexistuje žiadny záznam o tom, že by ste sa niekedy pripojili. Zúčastníte sa úplne inkognito, aby ste mohli prúdiť, zatiaľ čo právnici debatujú o tom, či je Kodi legálny alebo nie.

1. Najlepšie VPN pre Kodi: ExpressVPN

ExpressVPN je najlepšia VPN pre takmer čokoľvek (vrátane našej najlepšej VPN pre Netflix, ak je problémom zákonnosť) a spoločnosť Kodi nie je výnimkou. Servery v 94 rôznych krajinách uľahčujú obchádzanie geoblokov a sú umiestnené v mediálnych centrách sveta. Je to drahé, ale poskytuje všetko, čo by ste mohli chcieť mať z VPN pre Kodi.

Rýchlosť je však najpôsobivejšia. Po pripojení sme pozorovali nanajvýš 10 percentný pokles rýchlosti. To je pre spoločnosť Kodi obrovské, najmä s cieľom hladkého toku 1080p. V prípade ExpressVPN je nepravdepodobné, že by ste si všimli rozdiel.

K dispozícii je tiež rozsiahla sieť serverov na jej zálohovanie. Môžete streamovať všetky medzinárodné športy, ktoré chcete, alebo nájsť kórejskú verziu najnovšieho filmu Marvel s podhľadom, bez ohľadu na umiestnenie.

Ostatné dôvody, ktoré sa nám páčia ExpressVPN

O službe sa však bude páčiť oveľa viac. Súčasťou každého plánu sú aplikácie pre mobilné a stolné počítače, takže môžete šifrovať všetky svoje pripojenia. V prípade systému Kodi je k dispozícii aplikácia, ktorú môžete nainštalovať priamo do poľa, alebo jednu do smerovača pre všetku komunikáciu vo vašej miestnej sieti.

Spoločnosť sídli na Britských Panenských ostrovoch a je najlepšou spoločnosťou v oblasti šifrovania. Dokonca aj v Číne, kde sú pokročilé metódy detekcie VPN, ExpressVPN letí pod radarom.

Skombinujte to s prísnymi zásadami neprihlásenia a ste chránení pred akýmkoľvek stíhaním kvôli porušovaniu autorských práv.

ExpressVPN je to najlepšie z najlepších s rozsiahlym výberom servera, silnou bezpečnosťou a bez obetovania rýchlosti. Technici sa budú radovať z množstva možností a pozornosti k detailu služby napriek jej nákladom. Prečítajte si našu recenziu ExpressVPN a zistite, ako rozširuje spektrum VPN, alebo si vyskúšajte službu sami so zárukou vrátenia peňazí 30 dní..

2. NordVPN

NordVPN obmedzuje možnosti, ktoré má ExpressVPN, ale so ziskom nižšej ceny a súčasného pripojenia. Nebudete mať rozsiahly zoznam serverov, ale stále existujú servery v 60 rôznych krajinách.

V týchto 60 rôznych krajinách je umiestnených viac ako 5 000 serverov. Aj keď optimalizujete rýchlosti na základe polohy rovnako ako ExpressVPN, stále existuje veľa možností, ako obísť geobloky..

Rýchlosti sa však znižujú nedostatkom serverov. ExpressVPN nezabezpečí viac ako 10 percentný pokles, vďaka čomu bude porovnateľný s vaším domácim pripojením. Spoločnosť NordVPN dokáže udržať rýchlosť streamovania Kodi bez prerušenia videa, ale nemá problémy s vykonávaním úloh, ako sú online hry..

Konkrétne pre spoločnosť Kodi táto služba nepredstavuje žiadny problém. Streamy pre BBC iPlayer alebo Covenant prichádzajú rýchlo s malými až žiadnymi prestávkami, dokonca aj pri 1080p, čo je dôvod, prečo je Nord jednou z našich najlepších VPN pre BBC iPlayer..

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia, NordVPN

NordVPN natívne pokrýva všetky základne s aplikáciami pre Windows, iOS, macOS a Android. Existuje nejaká aplikácia pre Linux, ale musí byť nainštalovaná manuálne, čo je zdĺhavý proces, najmä ak sa váš počítač so systémom Linux stane smerovačom.

Ste tiež v bezpečí pred akýmikoľvek právnymi problémami. Spoločnosť NordVPN sídli v Paname, krajine, ktorá nemá právny poriadok v oblasti internetových služieb na vedenie denníkov, a využíva ju v plnom rozsahu. Zachováva prísne zásady bez protokolov a pomocou 256-bitového šifrovania AES zaisťuje, že budete chránení počas a po tom,.

Môžete si prečítať našu recenziu spoločnosti NordVPN a zistiť, či je služba pre vás najvhodnejšia, alebo si to jednoducho vyskúšať. Existuje 30-dňová záruka vrátenia peňazí, ako je napríklad ExpressVPN, ale cena je dostatočne nízka v oboch smeroch.

3. Súkromný prístup na internet

Súkromný prístup na internet (PIA) je jednou z najpopulárnejších možností VPN na súčasnom trhu. Má minimalistický dizajn, ktorý umožňuje nováčikom ľahký vstupný bod, s dostatočným počtom možností, aby si ho mohli technici tiež užiť. Je to tiež naša najlepšia VPN pre Linux vďaka vynikajúcemu klientovi a hladkému procesu inštalácie.

Existuje viac ako 3 000 serverov umiestnených v 32 rôznych krajinách po celom svete, takže nebudete mať žiadne problémy s navigáciou vo väčšine geoblokov. Kým sú tam pokryté základne, rýchlosť sa trochu zasiahne.

Aj keď nie toľko ako NordVPN. PIA sedí medzi ExpressVPN a NordVPN, pokiaľ ide o rýchlosť, stále prebieha slušný ponor, ale nie ten, ktorý ovplyvní väčšinu toho, čo robíte online. Pokiaľ ide o spoločnosť Kodi, stále budete dostávať toky údajov bez problémov s ukladaním údajov do vyrovnávacej pamäte.

Iné dôvody, prečo sa nám páči súkromný prístup na internet

Hlavným lákadlom je cena. PIA je ďaleko od sadzieb ExpressVPN s až piatimi súčasnými pripojeniami, platbami cez BitCoin a neobmedzenou šírkou pásma. Môžete dokonca použiť týchto osem darčekových kariet od spoločnosti Starbucks, ktoré ste dostali ako darček na zaplatenie, čo je pekný spôsob, ako vyčistiť objem.

Okamžite sa nastaví, neuchováva protokoly a chráni všetko, čo robíte online. Ak chcete získať viac informácií, prečítajte si našu recenziu PIA alebo sa zaregistrujte teraz so sedemdennou zárukou vrátenia peňazí.

4. CyberGhost

CyberGhost má vo svojej sieti viac ako 4 000 serverov a spoločnosť Kodi to plne využíva. Servery sa dotýkajú nadol na šiestich kontinentoch, s osobitným zameraním na Spojené kráľovstvo, takže iPlayer je úplne životaschopný pre tých mimo krajiny.

Rýchlosti sú tiež dobré. Je dôležité zvoliť si server s čo najmenším počtom používateľov, aby ste mohli dosiahnuť stabilný tok so serverom Kodi, ale v každom prípade sme si všimli malé problémy. Pri výbere servera bude možno potrebné kopať o niečo viac, ale predpoklady pre Kodi sú obrovské.

Využíva systém odtlačkov prstov, takže nie je možné vysledovať nič, čo robíte. Odtlačky prstov prehliadača sú jednou z najťažších foriem obchádzania sledovania, najmä s nedostatkom možností v aplikácii Kodi. Tento systém znamená, že ani pri vzdialenom pripojení sa k vám nič neviaže.

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia, CyberGhost

CyberGhost je jedným z najlepších v oblasti ochrany súkromia. Každý rok uverejňujú správu o transparentnosti, v ktorej podrobne opisujú napríklad počet vyšetrovacích konaní a žiadosti DMCA. Ich srdce je na správnom mieste a za to by sa mal pochváliť CyberGhost.

Existujú aplikácie pre každý hlavný operačný systém vrátane iOS, Windows, MacOS a Android. Inštalácia je možná v systéme Linux, ale musí sa vykonať manuálne. Kým tento proces trvá chvíľu, CyberGhost má rozsiahle písanie podrobne popisujúce, ako to urobiť.

Aj keď možnosti ExpressVPN a nízka cena PIA sa tu v strede nesetkávajú, CyberGhost je stále skvelá služba, ktorá poskytuje Kodi veľkú hodnotu. Môžete si prečítať našu recenziu CyberGhost, aby ste sa dozvedeli viac, alebo skočiť rovno so zárukou vrátenia peňazí.

5. IPVanish

IPVanish zasahuje vo väčšine správnych oblastí so silným zameraním na anonymitu, nádherne navrhnuté rozhranie a servery po celom svete. Chce, aby ste ho použili pre Kodi, s podrobnými článkami vysvetľujúcimi, ako ho nastaviť priamo na krabici.

Cenzúru je ľahké prekonať pomocou siete viac ako 1 000 serverov na viac ako 75 miestach. Každý veľký mediálny šport je vyznamenaný. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate alebo čo sa snažíte streamovať, môžete to urobiť pomocou protokolu IPVanish.

Konkrétne pre spoločnosť Kodi má spoločnosť IPVanish aplikáciu pre Amazon’s Fire TV. Pretože môžete Kodi naložiť do zariadenia, je to jeden z najjednoduchších spôsobov nastavenia a používania siete VPN bez manuálnej inštalácie..  

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia IPVanish

Rozhranie je obzvlášť pôsobivé. Aplikácia zobrazuje všetky dostupné servery a umiestnenia každého z nich s navrhovanými možnosťami podľa toho, kde sa nachádzate. Stále môžete vyhľadávať a vyberať sami seba pomocou filtrov pre región, kľúčové slová a ďalšie.

Aplikácie pre iOS a Android prinášajú tento úžasný dizajn, optimalizovaný pre obe mobilné platformy. Toto je oblasť, v ktorej veľa iných poskytovateľov VPN zaostáva, takže je pekné vidieť s IPVanish.

Ceny sú na špičkovej úrovni, ale IPVanish má sedemdennú záruku vrátenia peňazí, ak chcete skočiť do kokpitu a vyskúšať si službu pre seba. Ak potrebujete trochu času na premýšľanie, prečítajte si našu recenziu IPVanish, aby ste sa dozvedeli viac o tom, prečo je služba tak dobrá.

záver

Divokozápadné dni Kodi môžu byť čoskoro za nami, ale siete VPN poskytujú spôsob, ako si stále užívať streamovaciu platformu. Okrem toho bude VPN zachovať anonymitu všetkého, čo robíte online, čo je obrovské plus so spoločnosťou Kodi alebo bez nej, najmä v štátoch.

Teraz, keď máte kývanie VPN, nezabudnite si pozrieť archív Kodi, kde máme návody, najlepšie zoznamy a ďalšie. Ktorého poskytovateľa VPN ste si vybrali? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ako vždy ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map