Najlepšie tvorcovia webových stránok a hosting kombá 2020

Pomocou nástroja na tvorbu webových stránok sa dnes rýchlo stáva najpraktickejší spôsob, ako sa online pripojiť. Vďaka množstvu funkcií a ľahko použiteľnému dizajnovému rozhraniu môžu tvorcovia webových stránok zabezpečiť, aby ste mali krásny web bez toho, aby ste toho veľa poznali..


To však prichádza na úkor rýchlosti a dostupnosti. Na rozdiel od tradičného webhostingu tvorcovia webových stránok často zdieľajú infraštruktúru s inými spoločnosťami alebo sú prevádzkované na serveroch podoblasti. Vaše stránky budú vyzerať skvele, ale výkon nemusí byť k dispozícii.

V tomto sprievodcovi najlepšími tvorcami webových stránok a hostiteľskými kombináciami sa snažíme získať to najlepšie z oboch svetov. Tieto hostiteľské platformy vám poskytnú vynikajúce rýchlosti a dostupnosť a zároveň poskytujú ľahko použiteľný nástroj na budovanie vašej platformy.

Ak však práve začínate, tieto výrazy pravdepodobne príliš neznamenajú, takže začnime od začiatku s pochopením, aký je rozdiel medzi nimi.

Najlepšie tvorcovia webových stránok a hosting kombá 2020

Tvorcovia webových stránok vs Web Hosting: Aký je rozdiel?

Ak ste v oblasti vytvárania vlastného webu nováčikom, rozlíšenie medzi webhostingom a tvorcom webových stránok môže byť dosť ťažké. Tieto dve služby sú samostatné služby, z ktorých každá je kritickou súčasťou budovania akejkoľvek webovej stránky. Zatiaľ čo niektoré spoločnosti ich spájajú dohromady, stále zostávajú oddelené.

Začnime webhostingom. Webhosting vezme vaše webové stránky a uloží ich na server, čo umožní prístup k nemu na celom svete. Je to domov vášho webu. Spracúvate všetky údaje svojej webovej stránky a webový hostiteľ spracúva ich odosielanie používateľom, ktorí k nim majú prístup.

Tvorca webových stránok je naopak na vašom súde. Toto je nástroj používaný na vytvorenie webovej stránky. Dokáže zvládnuť dizajn, celkové rozloženie, obsah a ďalšie stránky. Aj keď tvorcom môže byť čokoľvek od základného HTML po WordPress (pozrite si niektorých našich sprievodcov WordPress), zameriame sa na ľahko použiteľné editory WYSIWYG (čo vidíte, čo získate), ktoré vám umožňujú zostaviť vaše webové stránky. rýchlo.

Stručne povedané, tvorca webových stránok je nástroj, ktorý používate na zostavenie svojej webovej stránky, a webhosting je domovom bydliska vašej webovej stránky. Tieto dve potreby musia existovať súčasne, čo vedie k niektorým zbytočným zmätkom, ktoré ich obklopujú.

Vždy, keď si kúpite predplatné u tvorcu webových stránok, kupujete tiež webhosting. Bohužiaľ to nejde opačne. To, že kupujete webhosting, ešte neznamená, že ste získali webového tvorcu.

Táto príručka je zameraná na spoločnosti, ktoré ponúkajú obidve možnosti, takže keď sa chystáte na platbu, nenechajte sa príliš zmätení. Hľadáte plán na tvorbu webových stránok, nie plán webhostingu. Obidva podobné termíny sú často zmiešané, takže nezabudnite, že ide o jednu cestu (napríklad o tvorcov webových stránok vrátane webhostingu), ale nie o druhú.

Výber nástroja na tvorbu webových stránok a kombinovaný hosting

Existuje niekoľko dôvodov, aby ste si vybrali staviteľa webových stránok a hosting so zoznamom oproti tradičnému staviteľovi, ako je napríklad Wix (prečítajte si našu recenziu Wix). Dedikovaní weboví hostitelia, ktorí poskytujú builderov, majú často svoje vlastné dátové centrá, zatiaľ čo nezávislí stavitelia využívajú cloudhostingové služby, ako je Amazon Web Services (AWS)..

S vyhradeným priestorom na serveri zvyčajne hostia webhosting a tvorcovia kombi s oveľa viac zdrojov, rýchlejšou rýchlosťou a lepšou prevádzkou. Toto je prvé miesto, ktoré sme pri výbere kandidátov na tento zoznam hľadali.

To znamená, že existuje niekoľko špecializovaných vývojárov, ktorí poskytujú dostatočne rýchle rýchlosti na tango s kombo balíčkami, takže sme ich celkom nevypočítali..

Balíky hostingu so staviteľom sa často cítia trochu nevýrazné, pretože staviteľ funguje ako doplnok k hostiteľskej službe. Videli sme to s 1&1 (prečítajte si náš 1&1 recenzia nástroja na tvorbu webových stránok) a GoCentral (prečítajte si našu recenziu GoDaddy GoCentral). Stavitelia sa tu cítia ako plne funkčné nástroje, nie iba úhľadná hračka, s ktorou by ste sa mohli hádať.

Naposledy sme sa pozreli na cenu. To však neznamená, že každá možnosť na tomto zozname je lacná, pretože to tak nie je, ale skôr to, že žiadna služba nie je bezdôvodne predražená. Delta medzi iPage a SquareSpace (dvaja poskytovatelia, ktorých sa zmienime v tejto príručke) je pomerne veľká, ale obaja dávajú dokonalý zmysel v ich príslušných cenových bodoch..

1. Najlepšie kombinované vytváranie webových stránok a hosting: HostGator

HostGator sa radí ako náš najlepší poskytovateľ webhostingu z dobrých dôvodov. Rýchlosti sú zipsové, ľahké použitie je vynikajúce a možnosti podpory sú bohaté. HostGator okrem toho poskytuje bezplatne aj dosť kvalifikovaného tvorcu webových stránok s akýmkoľvek zdieľaným hostingovým plánom.

Zahrnutý tvorca je obmedzený na šesť strán, ale stále obsahuje stovky tém, nástroje SEO a vopred pripravené sekcie. Inovácia na drahší program na tvorbu webových stránok prináša väčší počet stránok, ako aj integráciu s nástrojmi Google Analytics a elektronickým obchodom..

Program na tvorbu webových stránok hostgátora Pro je odporúčaný, pretože vám poskytuje neobmedzený počet stránok, integráciu PayPal a históriu revízií za menej ako 20 dolárov mesačne..

Podnikateľské plány pridávajú nástroje pre elektronický obchod, ako sú riadenie zásob a spracovanie platieb, ale je to trochu do úvahy cenová značka takmer 30 dolárov..

Iné dôvody, ktoré sa nám páčia HostGator

HostGator je blízko k jednému z najlepších tvorcov webových stránok, ale nerobí to celkom. Tam, kde služba skutočne svieti, je rýchlosť a dostupnosť. Počas kontroly hostgátora sme v USA zaznamenali 45,3 ms reakciu, solídne číslo v strede poľa, ktoré by sa nemalo pridávať príliš veľkým objemom, keď používateľ vytiahne vašu stránku nahor.

HostGator sa okrem toho môže pochváliť 99,9-percentnou zárukou dostupnosti. Toto je zvyčajne iba marketingový trik a existuje veľa dôvodov, prečo by ste nemali dôverovať záruke dostupnosti vášho webového hostiteľa. HostGator však skutočne postupuje a kompenzuje vám celý mesiac kedykoľvek pod hranicou.

Uistite sa však, že ste sa zaregistrovali do hostGator a vyskúšajte si to sami. Má 45-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže môžete začať stavať bez rizika straty akejkoľvek hotovosti.

2. iPage

iPage je naša prvá voľba pri pohľade na najlepší lacný web hosting. Môžete získať webhosting, šesť stránok tvorcu webových stránok a integráciu cPanel iba za pár dolárov mesačne. Vďaka tomu získate viac ako 100 vopred vyrobených tém, ktoré sú optimalizované aj pre mobilné prehliadanie.

Každý plán webhostingu sa dodáva so šiestimi stránkami tvorcov webových stránok, ako aj s integráciou PayPal a vopred zostavenými sekciami. Profesionálny plán však dáva zmysel len za pár dolárov. Počet stránok sa zvýši a získate podporu HD videa a integrovanú štatistiku stránok.

Podobne ako HostGator, podnikateľský plán v hornej časti krivky zaokrúhľuje zoznam funkcií pomocou nástrojov elektronického obchodu. Tu to však dáva oveľa väčší zmysel, ak stojí tri roky menej ako 20 dolárov mesačne. Cena sa mesačne zvýši o niekoľko dolárov, ale stále je nižšia ako sadzba hostgátora.

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia pre aplikáciu iPage

Na iPage sa nám najviac páči cena. Je dosť nízka, aby ktokoľvek mohol skočiť a stavať stránky. Zatiaľ čo šesťstránkové obmedzenie je niečo, čo je potrebné zvážiť, väčšina stránok sa môže obísť s obmedzením, pretože stránky sa môžu zostavovať tak dlho, ako budete potrebovať..

Aplikácia iPage je tiež pomerne rýchla. Počas nášho preskúmania iPage sme zaznamenali reakčný čas 43 ms v štátoch a 145,9 ms v zahraničí. Americká strana je podpriemerná, ale medzinárodná reakcia prichádza o 45 ms rýchlejšie ako iný lacný poskytovateľ, GreenGeeks (prečítajte si našu recenziu GreenGeeks)..

Vďaka tomu stále získate nejaké ďalšie dobroty vo forme zabezpečenia funkcie SiteLock pre váš web a reklamných kreditov vo výške 200 USD rozmiestnených na stránkach Google a Bing. Nezabudnite vyskúšať iPage s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

3. Weebly

Weebly neponúka webhosting sám, rovnako ako začlenenie do staviteľa. Samotný staviteľ je však príliš dobrý na to, aby sa nezaradil do tohto zoznamu. Máte na dosah ruky množstvo tém optimalizovaných pre mobilné zariadenia, ktoré patria medzi najlepšie vyzerajúce v priestore na tvorbu webových stránok.


Weebly WYSIWYG

Budete utrácať viac za lacného tvorcu webových stránok, ako je iPage, ale prístup typu all-in sa vypláca vo funkciách. Dokonca aj plány nižšej úrovne prichádzajú s bezpečnosťou SSL, ochranou heslom a podporou videa na pozadí. Weebly dokonca obsahuje knižnicu fotografií a videa, takže sa nemusíte púšťať príliš ďaleko na to, aby ste našli niečo, čo na vašom webe funguje..

Podnikateľský plán vo výške 25 dolárov v hornej časti zahŕňa niektoré funkcie elektronického obchodu, ako je správa zásob a podpora digitálneho tovaru. V prípade niekoľkých produktov systém funguje dobre, ale na náročnejšie účely by sme odporúčali špecializovaného staviteľa elektronického obchodu, ako je napríklad Shopify..

Ďalšie dôvody, prečo sa nám páči Weebly

Našou najväčšou príťažlivosťou pre Weebly je jej ľahké používanie. Rozhranie poskytuje skutočný zážitok drag-and-drop s bočným panelom s nástrojmi, ktorý drží všetky stavebné bloky. Každá zmena, ktorú urobíte, je interakcia priamo s webovou stránkou, čo z nej robí ideálneho staviteľa pre nováčikov.

Ak máte akékoľvek otázky, spoločnosť Weebly má lepšiu podporu, akú sme videli od akéhokoľvek tvorcu webových stránok. Podporuje live chat, e-mail a telefonickú podporu (väčšina tvorcov webových stránok podporuje iba e-mail) a prichádza s komunitným fórom.

Weebly je fantastický tvorca webových stránok s množstvom funkcií na zavedenie. Viac sa o tom môžete dozvedieť v našej Weebly recenzii alebo si to vyskúšať sami s bezplatným webom a doménou.

4. Hostinger

Rovnako ako iPage, aj Hostinger je veľmi lacný a ľahko použiteľný webhosting s pomerne silným staviteľom. Všetky plány sa dodávajú so staviteľom bez obmedzení týkajúcich sa obmedzení alebo funkcií stránok. Bez ohľadu na to, akú cenu platíte, získate plný zážitok z hostingu.

K dispozícii sú tri plány, ale iba prvé dva majú veľký zmysel. Najnižší plán, navrhnutý ako „jediný webhosting“, neponúka veľa, iba s podporou jednej domény a 10 GB voľného miesta na disku. Prémiový hosting, ktorý je za 1 mesiac mesačne vyšší, prináša so sebou neobmedzené úložisko na jednotkách SSD a bezplatnú doménu.

To je skutočne milé miesto pre Hostingera. Za takmer dvojnásobnú cenu, podnikový hosting prináša dvojnásobný počet zdrojov a bezplatný certifikát SSL, ale bez akýchkoľvek informácií o elektronickom obchode sa tento plán neobchoduje dobre s horným koncom ostatných poskytovateľov..

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia, hostinger

Hostinger je tak prístupný, a preto sme ho chceli zahrnúť do tohto zoznamu. Nepoužíva cPanel, ale má svoje vlastné natívne rozhranie na ovládanie svojich webových stránok, ktoré obsahuje iba základné funkcie.

V samotnom staviteľovi je tiež dosť rád. Hostinger má množstvo dizajnérskych tém, z ktorých si môžete pri vytváraní svojich stránok vybrať. Aj keď nenarazili na značku stanovenú Weeblym, nie sú ani zďaleka zlí. Každá téma je optimalizovaná pre mobily a je napísaná čistým kódom, takže SEO by nemal byť problém.

Hostinger však nie je poskytovateľom najbohatších funkcií. Odporúčame ho každému, kto chce rýchlo umiestniť web a nemá záujem dozvedieť sa, čo sa týka jeho fungovania. Ak si chcete prečítať viac, môžete si prečítať našu recenziu hostingera alebo si ju vyskúšať s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí.

5. SquareSpace

Rovnako ako Weebly, aj SquareSpace je ďalší tvorca webových stránok, ktorý neponúka hosťovanie oddelene od svojho návrhára. Je však ťažké nájsť na trhu iného tvorcu webových stránok, ktorý má takú pevnú predstavu o modernom dizajne webových stránok a praktické nástroje potrebné na jeho dosiahnutie..

štvorcové rozhranie

To však stojí dosť. SquareSpace patrí medzi drahšie možnosti v priestore na tvorbu webových stránok. Osobný plán 12 dolárov vás dostane online, ale podnikateľský plán 18 dolárov vám pomôže, keď sa tam dostanete. Súčasťou balíka sú funkcie, ako sú propagačné kontextové okná, prémiové bloky a integrácia elektronického obchodu.

Vyhradené predajne elektronického obchodu sa však s internetovým obchodom zdajú oveľa lepšie. Tieto plány sa stávajú pomerne drahými a siahajú až do rozpätia 30 dolárov a viac. Získate však prístup k prémiovým funkciám, ako sú prihlásenie používateľa a darčekové karty, s ktorými sa môže stretnúť len málo ďalších tvorcov webových stránok.

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia SquareSpace

Kreatívy sa najlepšie hodia do programu SquareSpace a zistili sme, že len málo ďalších tvorcov webových stránok je schopných predviesť prácu presne tak, ako to je v programe SquareSpace. Rozvrhnuté rozloženia sú niečo, čo sa mnohokrát napodobňovalo, ale získanie dizajnu priamo zo zdroja sa oplatí vďaka webovej stránke s organickejšími pocitmi..

Nie je to však iba závada a pôvab. SquareSpace je uzavretý systém, ktorý je však vybavený funkciami. Progresívne načítanie obrázkov, synchronizácia Dropboxu a integrácia Amazon Associate patria medzi ponuky nachádzajúce sa v indexe funkcií. Aj keď je aplikačné centrum vždy vítaným doplnkom, nie je ťažké zabudnúť na to, koľko ponúka program SquareSpace.

Táto služba má oveľa viac, takže sa pozrite na našu recenziu v SquareSpace a získajte všetky podrobnosti. Pre viac praktického prístupu si môžete staviteľa vyskúšať zadarmo po dobu 14 dní.

Záverečné myšlienky

Existujú výhody a nevýhody v súvislosti s tvorbou webových stránok v porovnaní s webhostingom s redakčným systémom ako WordPress. Kombinácia týchto dvoch možností však poskytuje to najlepšie z oboch svetov s ľahko použiteľnými nástrojmi na vytváranie stránok a tiež s vysokou rýchlosťou a bezporuchovosťou..

Aký je váš obľúbený kombinovaný hosting a staviteľ? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ako vždy ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me