Najlepšie online zálohovanie pre Austráliu 2020

Austrália je krajina s vysokou životnou úrovňou, metropolitné mestá, obrovské púšte a dlhé pláže známe pre surfovanie. Miesto je však ďaleko od zvyšku sveta a väčšina záložných serverov je od neho tiež vzdialená. Keďže to znamená ešte pomalšiu rýchlosť zálohovania, vybrali sme najlepšiu online zálohu pre Austráliu. Acronis True Image získal vďaka svojmu najbližšiemu serveru najvyššie miesto.


Vytvorenie zálohy je inteligentné, pretože váš pevný disk nie je spoľahlivý a vaše údaje sa môžu stratiť v dôsledku poruchy alebo zlyhania. Softvér na obnovu údajov vám môže pomôcť, ale nie je to isté a nemali by ste sa spoliehať na ovládače SSD, pretože napriek miere zlyhania menšej ako 1 percento sa vyskytujú ďalšie chyby.

Prvé zálohovanie údajov môže chvíľu trvať. Aby ste to zmiernili, mali by ste použiť rýchlu službu a súčasťou tejto rovnice je bod servera, ktorý je vám najbližší. V opačnom prípade sa vaše pripojenie môže zablokovať alebo prerušiť.

Zostavili sme náš zoznam výberom služieb z našich najlepších tipov na zálohovanie v cloude, ale máme tiež článok predstavujúci najlepšie úložisko v cloude pre Austráliu. Ak si nie ste istí, čo potrebujete, prečítajte si o rozdieloch. Skôr ako začneme, prečítajte si naše kritériá na vytvorenie tohto zoznamu.

Najlepšie online zálohovanie pre Austráliu 2020

Čo robí najlepšie online zálohovanie pre Austráliu

Umiestnenie servera je prvoradé, ale rýchlosť vášho pripojenia bude závisieť aj od vášho poskytovateľa internetových služieb a služby zálohovania online. Najlepšie je, ak služba umožňuje vyladiť nastavenia prenosu, rýchlosť plynu, zvýšiť počet záložných vlákien na zvýšenie rýchlosti a používa algoritmus prenosu na úrovni bloku, čo je obrovská pomoc po počiatočnej zálohe.

Cloudová bezpečnosť je tiež dôležitá, najmä v Austrálii, kde je pre vládu zákonné, aby sa prepadla a pozrela na metadáta (viac o tom nájdete v našej najlepšej časti VPN pre Austráliu). Súkromné ​​šifrovanie typu end-to-end je najlepším opatrením, ako tomu zabrániť vláde. Služba by však mala mať dvojfaktorové overenie, aby sa zabránilo hackerom, ktorí by chceli zničiť váš deň..

Platenie za tieto funkcie by nemalo zahŕňať vás, aby ste požičiavali žralokov. Táto služba by mala mať dobrú hodnotu a ponúka lacnejšie úložné priestory. Čím viac plánov má, tým je väčšia pravdepodobnosť, že sa nájde ten, ktorý túto požiadavku spĺňa. Bezplatný plán alebo skúšobná verzia je tiež skvelý spôsob, ako vyskúšať službu.

To všetko by malo byť zabalené v príjemnom a priamočiarom používateľskom prostredí, a nie v počítačovej nočnej moru. Rozhranie klientov by malo byť pre oči príjemné a mali by pracovať na väčšine, ak nie všetkých operačných systémoch.

1. Najlepšie online zálohovanie pre Austráliu: Acronis True Image 2018

Acronis bol otvorený v roku 2003, takže z hľadiska IT je starodávny. Má však server umiestnený v Austrálii, čo je veľký faktor v aplikácii Acronis True Image 2018, ktorá dosahuje počiatočných rýchlostí rýchlejšie ako väčšina ostatných služieb. Zálohovanie a obnova 1 GB priečinka trvalo iba 15 minút. Na sťahovanie sme použili „optimálne“ nastavenie, ale existuje aj „maximálne“ nastavenie, ktoré je pravdepodobne ešte rýchlejšie.

Acronis True - Image-Backup-Setup-Slider1
© Cloudwards.net

Acronis True - Image-Destination-Slider2
© Cloudwards.net

Acronis True - Image-Active-Protect-Slider3
© Cloudwards.net

Acronis True - Image-Nastavenie-Slider4
© Cloudwards.net

Acronis-True-image-Tools-Slider5
© Cloudwards.net

predchádzajúca

Ďalšie

Acronis používa 256-bitový AES na šifrovanie súborov pred prenosom a protokol TLS / SSL ich chráni pri prenose. Šifrovanie vyžaduje, aby ste použili heslo, a keďže to len viete, Acronis nemá žiadne vedomosti. Neexistuje však dvojfaktorové overenie, ktoré by vám pomohlo v prípade straty hesla. Táto služba využíva aj Acronis Active Protection na boj proti ransomware.

Dátové centrá používajú kľúčové karty, hliadky, biometrické skenovanie a monitorovanie, aby zabránili narušiteľom dostať sa k vašim údajom a zariadenia sú postavené tak, aby odolali prírodným katastrofám a požiarom.

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia Acronis True Image 2018

Acronis vám ponúka možnosť kúpiť si doživotný plán, ale keďže existujú výhrady, nemôžeme ho odporučiť. Je lepšie si vybrať medzi dvoma ročnými plánmi: Advanced a Premium.

Rozšírené vám poskytuje 250 GB záložného priestoru za 49,99 dolárov alebo 500 GB za 69,99 dolárov. Prémia začína na 1 TB za 99,99 $ a končí na 5 TB za 259,95 USD. Môžete zvýšiť počet počítačov, ktoré chcete zálohovať, ako aj miesto na zálohovanie, ale bude to stáť ročne.

Používanie desktopového klienta je jednoduché a intuitívne. Z ponuky vľavo je zrejmé, ako navigovať v aplikácii. Aplikácia Acronis umožňuje zálohovanie podľa typu súboru a nie výber konkrétnych súborov. To zaberá viac miesta, ale vytváranie plánu zálohovania je oveľa jednoduchšie. V prípade potreby môžete vylúčiť súbory, ktoré nechcete zálohovať, aby ste ušetrili miesto.

Acronis má slušné ceny, ale neponúka veľa úložného priestoru. Poskytuje vám však šifrovanie s nulovými znalosťami a rýchle zálohovanie, čo z neho robí náš najlepší výber. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si našu recenziu v aplikácii Acronis True Image 2018.

2. CrashPlan pre malé podniky

Hoci CrashPlan prestal fungovať na spotrebiteľskom trhu v roku 2017, jeho malý podnikateľský plán je lacný a vhodný pre osobných používateľov, najmä pre tých, ktorí potrebujú neobmedzené úložisko.

Zástupca spoločnosti nám potvrdil, že má server v Sydney, čo je skvelé pre austrálskych používateľov. Napriek tomu zálohovanie nie je rýchle. Rýchlosť by ste mohli zvýšiť vypnutím procesov kompresie, šifrovania a deduplikácie, ale neodporúčame vám to.

CrashPlanSmallBusiness.Versioning

Ak záloha vyťaží príliš veľa vašich systémových prostriedkov, môžete ju obmedziť. Po dokončení úvodnej zálohy, ktorá môže chvíľu trvať, kopírovanie na úrovni blokov urýchli budúce zálohy.

CrashPlan vám poskytuje 256-bitové šifrovanie AES, ktoré pred prenosom šifruje vaše súbory, 128-bitový AES ich chráni pri prenose. V predvolenom nastavení si služba ponechá váš kľúč, čo znamená, že ak stratíte heslo, môže resetovať heslo. Úlovok spočíva v tom, že tiež umožňuje nepoctivému zamestnancovi prezerať vaše údaje. Môžete sa rozhodnúť ponechať si kľúč, aby ste tomu zabránili.

Ďalšie dôvody, prečo sa nám páči CrashPlan pre malé podniky

Za 10 dolárov mesačne získate neobmedzenú zálohu jedného počítača. Keďže ide o mesačné predplatné, môžete ho na rozdiel od mnohých služieb kedykoľvek zrušiť. Stojí to dvakrát toľko ako Backblaze, ktorý má servery v USA, ale stále je to veľa. Ak chcete získať ďalšie porovnanie medzi týmito dvoma súbormi, prečítajte si CrashPlan verzus Backblaze. Pred zakúpením pneumatík použite 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

Pri inštalácii klienta pre stolné počítače nebudete mať problémy, pretože je to jednoduché a rýchle. Jeho použitie je ľahké, ale jeho zálohovanie môže byť jednoduchšie. Nemôžete zálohovať na základe typu súboru, takže budete musieť manuálne označiť priečinky a súbory, ktoré chcete zálohovať, napriek tomu, že získate neobmedzený priestor.

Aj keď táto služba ani zďaleka nie je dokonalá – chýba jej dvojfaktorové overenie, nie je rýchla a nezálohuje sa podľa typu súboru – ponúka dobrú hodnotu, neobmedzenú zálohu, dobrú bezpečnosť a server v Austrálii. To všetko stačí na druhé miesto.

Nezabudnite však, že niektoré staré komentáre používateľov hovoria o ich zlej spoľahlivosti a hrubých prechodoch medzi plánmi. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si našu CrashPlan recenziu.

3. Domov BigMIND

BigMIND Home je online služba zálohovania od tej istej spoločnosti, ktorá vytvorila Zoolz Home Cloud Backup. Služby sú v mnohých ohľadoch podobné, ale BigMIND Home obsahuje nové funkcie, ktorým chýba.

Najdôležitejšie je, že táto služba udržiava prítomnosť v Austrálii. Očakávajte rýchle nahrávanie a pomalé sťahovanie, pretože BigMIND používa na zálohovanie chladiaci úložný priestor Amazon Glacier, ktorý je určený na dlhodobú archiváciu. Ak vás to zaujme, prečítajte si našu recenziu na ľadovci Amazonky. Váš priemerný čas odovzdania pre gigabajt údajov by mal byť asi 30 minút.

BigMIND Desktop Dashboard

Možnosti pripojenia BigMIND

Inteligentný výber BigMIND

Rozvrh zálohovania BigMIND

BigMIND Preskúmať súbory online

predchádzajúca

Ďalšie

Súbory na serveroch sú šifrované pomocou 256-bitového AES. BigMIND štandardne spravuje váš šifrovací kľúč. Ak sa tomu chcete vyhnúť, môžete si pri nastavovaní plánu zálohovania zvoliť súkromné ​​šifrovanie, ale neskôr to nemôžete urobiť. Kompromisom je, že spoločnosť BigMIND nebude môcť získať vaše heslo. Súbory sú chránené tranzitným protokolom SSL, ale je treba vedieť, že sa musí povoliť.

Na rozdiel od Zoolz Home má BigMIND dvojfaktorové overenie, čo je pekné zlepšenie.

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia, BigMIND

Osobný plán BigMIND stojí 2,99 dolárov mesačne, ak je zaplatený vopred, a poskytuje vám naskenovaného 100 GB záložného priestoru pre jedného používateľa a až tri počítače. Rodinný plán ponúka 500 GB úložného priestoru, ktorý môžete zdieľať až s dvomi ďalšími na deviatich počítačoch a šiestich mobilných zariadeniach, ale pravdepodobne to nie je dosť miesta pre veľa ľudí. Je to 6,99 dolárov mesačne.

Family Plus poskytuje statný 1 TB za 12,99 dolárov, čo je zďaleka najlepšia výhoda pre toto množstvo priestoru. Môžete ho zdieľať so štyrmi ďalšími používateľmi v 15 počítačoch a neobmedzených mobilných zariadeniach.

Desktopový klient pre Windows a MacOS je užitočný, pretože zobrazuje informácie, ako je váš aktuálny stav zálohy, kedy bola posledná záloha, koľko súborov je zálohovaných a koľko nevybavených jasným a atraktívnym spôsobom.

Webové rozhranie je farebné a poskytuje vám kategórie súborov a zariadenia, takže môžete ľahko prehľadávať obsah, ktorý ste poslali do cloudu. Prístrojová doska zobrazuje, koľko zariadení je pripojených k BigMIND a koľko sa zálohuje. K dispozícii je graf, ktorý zobrazuje aj aktivitu zálohy v priebehu času, a koláčový graf, ktorý vám poskytuje prehľad o typoch súborov.

Ak chcete pristupovať k svojim súborom na cestách, môžete použiť aplikáciu pre Android alebo iOS. Ak sa chcete dozvedieť viac o jednoduchosti používania a nových funkciách nástroja BigMIND, prečítajte si našu recenziu spoločnosti BigMIND.

4. Uhličitan

Carbonite, jedna zo starších služieb na trhu, spolupracuje s poskytovateľmi spravovaných služieb v Austrálii. Počiatočný proces zálohovania však nebude rýchly a nepribližuje sa konkurentom, ako sú Acronis a BigMIND. Po úvodnom zálohovaní sa súbory budú prenášať oveľa rýchlejšie vďaka kopírovaniu na úrovni blokov.

Táto služba zaisťuje údaje na svojich serveroch pomocou 128-bitového šifrovania AES a ukladá váš kľúč, ale ak povolíte súkromné ​​šifrovanie, prepne sa na 256-bitový AES a kľúč budete držať. V takom prípade nebudete môcť obnoviť svoje heslo. Karbonit však vyžaduje, aby ste ho urobili silným, a poskytuje dvojfaktorové overenie, ktoré vás chráni, ak ho niekto ukradne.

Ďalšie dôvody, prečo sa nám páči karbonit

Existujú tri plány na neobmedzené úložisko: Basic, Plus a Prime. Základné náklady sú 72 dolárov ročne a poskytuje neobmedzené zálohovanie holých kostí. Najobľúbenejší plán, Plus, pridáva externé zálohovanie jednotiek a automatické zálohovanie videa za 112 dolárov ročne. Prime to zvýši pomocou služby kuriérskej obnovy za 150 dolárov ročne.

Pred rozhodnutím o zaplatení týchto cien by ste mali využiť 15-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Ak sa rozhodnete, že karbonit je pre vás, nezabudnite, že ak zaplatíte za dva roky vopred alebo ak zaplatíte za tri roky, získate 5% zľavu..

Carbonite Review Homepage

Práca s karbonitom nie je nepríjemná skúsenosť. Jeho desktopový klient sa ľahko a ľahko inštaluje. Na vykonanie zálohy musíte vykonať iba jeden krok, pretože väčšina procesu je automatizovaná.

Kontrola stavu súborov počas nahrávania je tiež ľahká, pretože ich kóduje farba karbonitu. Niektoré súbory a prípony sú však vylúčené, takže si pozrite zoznam na webe Carbonite a uistite sa, že robí, čo potrebujete. Ak sa chcete dozvedieť viac o službe, prečítajte si našu recenziu s uhličitanom uhličitým.

5. CloudBerry Backup s OneDrive for Business

Microsoft OneDrive (prečítajte si našu recenziu OneDrive for Business) má v Austrálii dva servery a jeho rýchlosti sú lepšie ako priemer. Naše testy ukázali, že prenos testovacieho priečinka s kapacitou 5 GB trvá asi 35 minút, čo nie je malý výkon. OneDrive for Business je jednou z našich najlepších služieb EFSS a nemôže zálohovať vaše údaje. Tam prichádza CloudBerry Backup.

Na rozdiel od štandardného online zálohovania vám CloudBerry Backup neposkytuje úložný priestor a nebude ukladať vaše súbory. Je to skôr ako kontrolné stredisko, ktoré vám pomáha spravovať plány zálohovania v iných službách cloudového ukladania. Ak chcete mať väčšiu kontrolu nad riešením zálohovania, zálohovanie CloudBerry je pre vás.

Kľukva-zálohovanie Plans-Slider1
© Cloudwards.net

Kľukva-Cloud-Storage-Slider2
© Cloudwards.net

Kľukva-Backup-Mode-Slider3
© Cloudwards.net

Kľukva-Backup-Source-Slider4
© Cloudwards.net

Kľukva-Backup-Schedule-Slider5
© Cloudwards.net

predchádzajúca

Ďalšie

Nezabúdajte, že nepodporuje šifrovanie ani kompresiu pre OneDrive, čo výrazne urýchľuje prenosy.

Zabezpečenie služby CloudBerry Backup môžete vylepšiť a sprísniť, ale v konečnom dôsledku to závisí aj od partnerskej služby. Protokol SSL je povolený pri prenose, ale šifrovanie v pokoji závisí od poskytovateľa. Ak ste podnikový zákazník OneDrive, získate výhody 256-bitového šifrovania AES – CloudBerry ho podporuje – ale ak nie, OneDrive vaše súbory v šifrovaní nešifruje..

Ďalšie dôvody, ktoré sa nám páčia Cloudberry Backup s OneDrive

Keďže služba CloudBerry nezahŕňa úložisko, za licenciu sa účtuje iba jednorazový poplatok, aj keď za partnerskú službu podľa vášho výberu budete musieť platiť. Integrácia služby CloudBerry Backup s inými úložiskami môže byť pre bežných používateľov zložitá a jej jednoduché používanie závisí od toho, do akej miery máte radi IT. Ak sa chcete dozvedieť viac o službe, prečítajte si našu recenziu služby CloudBerry Backup.

Záverečné myšlienky

Zálohovanie nadol sa zjednodušilo vďaka službám, ktoré majú dátové centrá v Austrálii alebo aspoň v regióne. Výber jednej z nich vám pomôže dosiahnuť vyššiu rýchlosť. Ak to znamená, že sa môžete vyhnúť službám, ktoré ukladajú údaje v USA, kde agentúry môžu prezerať vaše údaje, tým lepšie.

Acronis je lídrom vďaka svojej rýchlosti, cenách a súkromnému šifrovaniu. Ostatné služby sú však životaschopné. CrashPlan a Carbonite ponúkajú neobmedzené úložisko a mierne lacnejšie plány, zatiaľ čo BigMIND ponúka nové funkcie. Kombinácia CloudBerry Backup a OneDrive je vyhradená pre nadšencov.

Čo si myslíte o našich výberoch? Používate inú službu vhodnú pre Austráliu? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie. Ďakujem za čítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me