Najlepšie hacksy Netflix: Ako vylepšiť skvelú vec

Netflix, ktorý bol uvedený na trh v roku 1997, je jedným z najväčších služieb streamovania videa na požiadanie so 125 miliónmi predplatiteľov. Ak sa stanete odberateľom, získate prístup k rôznym televíznym programom a filmom, ako aj k pôvodnému obsahu Netflixu, ako sú šou House of Cards a Stranger Things.


Obsah môžete streamovať pomocou osobného počítača, inteligentnej televízie alebo dokonca tabletu. Aj keď Netflix ponúka príjemné užívateľské prostredie, môžete ho ešte viac prispôsobiť vašim potrebám. V tomto článku vám ukážeme najlepšie hacky Netflix, aby ste to práve urobili..

Ak potrebujete prejsť jeho geoblok a získať prístup k obsahu, ktorý nie je vo vašej krajine k dispozícii, prečítajte si článok o najlepšej sieti VPN pre Netflix pred týmto..

Nájdenie najlepších predstavení na serveri Netflix

Prešli ste tu na Netflixe desiatkami filmov a televíznych relácií, bez toho aby ste si to rozmysleli, možno s ďalšími ľuďmi, ktorí to komplikujú ďalej? Môžete si vybrať z vašich rúk pomocou rulety Netflix. Môže to mať niekoľko parametrov – skóre IMDb, žáner a typ prehliadky – takže neskončíte s niečím, čo by ste sledovali, iba ak by na vás bola namierená zbraň..

Ak sa chcete vyhnúť jednoduchým kategóriám, ako napríklad „akcia“ alebo „komédia“, alebo nechcete vidieť filmy, ktoré do týchto kategórií sotva zapadajú, môžete použiť tajné kódy spoločnosti Netflix. Tieto kódy poukazujú na skupinu kategórií, ktoré členia žánre oveľa lepšie a všetky nájdete tu.

Všetko, čo musíte urobiť, je dať zadané ID na koniec adresy Netflix a voilà. Upozorňujeme, že kódy nefungujú všade; v závislosti od vašej polohy budete mať prístup iba k niektorým žánrom.

Chcete odporúčanie bez obťažovania nepríjemnými hodnoteniami? Najlepším riešením je navštíviť ríši divov na internete, reddit. Presnejšie povedané, subreddit / r / NetflixBestOf, v ktorom vám špecializovaná komunita fanúšikov televízie a filmu odporučí dobré tituly, ktoré objavili.

Netflix Enhancer Suite

Hviezdny systém Netflixu nie je najspoľahlivejším ukazovateľom kvality a jeho popis môže vodu ešte viac zahaliť. Vstúpte do sady Netflix Enhancer, s ktorou získate veľa doplnkov v jednom elegantnom balení. Uvidíte hodnotenie od spoločností Metacritic, IMDb a Rotten Tomatoes. Súčasťou balíka je aj možnosť zobraziť ukážky.

Všeobecné hackery Netflix

Okrem hľadania ukazuje, existuje veľa spôsobov, ako môžete prispôsobiť svoje zážitky Netflixu. Pozrime sa na pár.

Optimalizujte svoj tok Netflix

Všetci sme videli túto vyrovnávaciu značku a je to vždy v najhoršom čase – pri sledovaní show, pokiaľ možno pred veľkým okamihom. K skrytému správcovi toku Netflix sa dostanete pri prehrávaní titulu podržaním Shift + Alt (Shift + Opt pre Mac) a kliknutie ľavým tlačidlom myši a poskytuje vyrovnávacie opravy a ďalšie možnosti streamovania.

Ak používate prehliadač Chrome, stlačte tlačidlo CTRL + Shift + Alt / Opt + S pre prístup do tejto ponuky. Všimnite si, že možno budete musieť trochu obetovať kvalitu obrazu, aby ste dosiahli vyššiu rýchlosť.

Na druhej strane, ak máte stabilné pripojenie, môžete optimalizovať pre HD, najmä ak zaň platíte. Mnoho používateľov zanedbáva kontrolu nastavení streamovania, ale môžete to urobiť na Netflix.com/HdToggle, aby ste sa uistili, že používate HD. Uistite sa však, že používate pripojenie Wi-Fi, pretože údaje o vysokom rozlíšení budú rušené zajtra.

Stiahnite si relácie na Netflix

Áno, Netflix vám umožňuje sťahovať svoje obľúbené relácie pomocou aplikácie Netflix. To je užitočné, ak plánujete ísť mimo pokrytie WiFi alebo ste v lietadle. Môžete dokonca ukladať relácie na svoju SD kartu. Táto funkcia je k dispozícii na zariadeniach s operačným systémom Android 4.4.2 a novším, ako aj v systéme iOS 9.0 alebo novšom.

Sledujte s priateľmi

Ak váš najlepší priateľ alebo významná iná osoba nemôže sedieť a sledovať relácie vedľa vás, skúste použiť králika. Je to skvelá alternatíva k FaceTime alebo Skype. Na rozdiel od týchto služieb môžete s králikom otvoriť okno, ktoré zdieľa online zážitky – napríklad streamovanie televíznych relácií alebo filmov – so všetkými členmi chatu a každý, kto je členom, môže okno ovládať..


© Bloggeek.me

Kick Out Moochers

Tí, ktorí majú bývalého alebo rozšíreného okruhu priateľov a sú stále prihlásení do svojho účtu, ich môžu rýchlo vzdialene odhlásiť. Prejdite na „môj účet“, vyberte „odhlásiť sa zo všetkých zariadení“ a máte hotovo, už nemusíte čakať. Musíte samozrejme zmeniť aj svoje heslo.

Vylepšite svoj zoznam Netflix

Vstavaný marketing spoločnosti Netflix sa zameriava na to, aby ste si pozreli originály Netflix, takže ak tieto relácie pridáte do svojho zoznamu sledovaných, objavia sa ako prvé. Celý čas. Čo keby ste tomu zabránili a uviedli svoje filmy a televízne relácie v poradí, v akom ste ich pridali? Môžete zmeniť jednoduché nastavenie; Zrušte začiarknutie políčka „Návrhy Netflix“, začiarknite políčko „manuálne objednávanie“ a máte novú objednávku sledovaných položiek.

Odstrániť z histórie

Možno by ste nechceli pripomenúť túto hroznú show, že ste sledovali alebo niekto vedel, že ste podľahli sýrovým romantickým komédiám? Všetci sme tam boli. Svoju históriu pozerania môžete upraviť sprístupnením prezeracej aktivity a kliknutím na „X“ pre relácie, ktoré chcete odstrániť; Môžete tiež odstrániť celú sériu druhým kliknutím.

Poznajte svoje skratky

Naučte sa nasledujúce počítačové skratky, aby ste si spríjemnili denné sledovanie:

Šípka hore zvýši objem; Šípka nadol zníži hlasitosť

Strana hore Bude hrať; O stranu nižšie prestane

F vezme vás na celú obrazovku; ESC vás z toho dostane

Shift + šípka doprava rýchlo sa posunie vpred; Shift + šípka doľava sa previnie

Otestujte nové funkcie systému Netflix

Netflix neustále pridáva nové funkcie, a ak ich chcete skontrolovať pred kýmkoľvek iným, môžete. Prejdite do ponuky účtu a prepnite možnosť „testovať účasť“ na „zapnuté“. Väčšina z nich sú jemné rozdiely, ale všetky zlepší váš zážitok zo sledovania, takže je dobré zúčastniť sa.

Prispôsobte titulky

Ak ste fanúšik zahraničného filmu a veľmi sa spoliehate na titulky, vedeli ste, že ich môžete vyladiť? Môžete zmeniť farbu, písmo, veľkosť a ďalšie; všetko, čo musíte urobiť, je prejsť do sekcie „váš účet“, vybrať „váš profil“ a potom zvoliť „vzhľad titulkov“. Teraz môžete upraviť svoje titulky tak, aby zodpovedali sledovanému filmu.

Vyžiadajte relácie Netflix

Možno budete chcieť sledovať konkrétnu reláciu, aby ste zistili, že nejde o Netflix. Držte bradu hore, pretože nie je všetko stratené – pomocou tejto webovej stránky môžete odoslať až tri odporúčania priamo spoločnosti Netflix. To veľa nie je, ak vám chýba veľa relácií, ale môžete požadovať toľkokrát, koľkokrát chcete, a ak bude vaša relácia pridaná, dostanete upozornenie..

Záverečné myšlienky

A to je pre náš arzenál hackov; Ak máte nejaké nápady alebo návrhy, dajte nám vedieť v komentároch nižšie. Ak si nie ste istí Netflixom, odporúčame tiež nášho sprievodcu Kodi.

Ak máte niekedy problémy s detekciou VPN, prečítajte si článok o chybe proxy servera Netflix. Bavte sa a užívajte si svoje nové hacky. Vďaka za prečítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me