Najlepšie cloudové zálohovanie pre iPhone 2020

iCloud sa ukázal ako dobrá, ale nie dostatočne dobrá natívna cloudová aplikácia pre iPhone. 


Je to pomerne drahé, relatívne neisté a nie je to zvlášť dobrá voľba pre celebrity, ako sa chystáte zistiť ďalej. Vzhľadom na svoje zraniteľné miesta, pokiaľ ide o funkčnosť aj súkromie, sme sa rozhodli zostaviť zoznam piatich najlepších aplikácií na zálohovanie cloudu pre iPhone..

Ktorá aplikácia sa používa na zálohovanie údajov vášho telefónu iPhone, hádajte, iCloud? Rovnaký iCloud, ktorý sa minulý rok hackol a unikol aktom celebrít? Hackeri by pravdepodobne tiež unikli vašim aktom, ale nanešťastie ešte nie ste celebritou – zatiaľ. Apple nedávno prišiel do správ znova, pretože odmietli vybudovať zadné vrátka pre FBI, čo by ovplyvnilo bezpečnosť všetkých telefónov iPhone..

Aj keď sú dáta v telefóne Apple vysoko šifrované a po troch pokusoch o zlyhanie sa zablokujú, údaje zálohované do iCloud nie sú veľmi bezpečné.

Prečo iCloud nie je bezpečná možnosť

Spoločnosť Apple možno nebude chcieť zdieľať údaje iPhone s vládou USA, ale spoločnosť pravdepodobne nezabezpečí zabezpečenie užívateľských údajov uložených v iCloud..

V súčasnosti používa iCloud 128-bitové šifrovanie AES a existujú správy, že spoločnosť bude šifrovanie zvyšovať, ale nevieme, kedy sa to môže stať. Spoločnosť Apple bola laxná v súvislosti s odosielaním oznámení, keď niekto obnovil účet iCloud z nového zariadenia; tiež sa nepodarilo rozšíriť dvojfaktorové overenie a stále neposkytuje zabezpečenie nulových znalostí.

Poruchy, ako sú uvedené vyššie a iné, sú dôvodom, prečo potrebujete alternatívu k iCloud; našťastie ich mám päť. Ale predtým, ako pôjdeme, je dôležité najprv objasniť, čo sa tu presne deje. Píšem len zhrnutie každej služby, čo sa mi na nej páčilo a zoznam výhod a nevýhod. Tento článok nepredstavuje hĺbkovú kontrolu každej služby. Stačí kliknúť na tlačidlo „Prečítať recenziu“ pod každým súhrnom poskytovateľov.

Najlepšie cloudové zálohovanie pre iPhone 2020

Šoférujem

IDrive poskytuje 5 GB voľného úložného priestoru, aby ste mohli začať; má počítačovú aplikáciu a dokáže synchronizovať aj zálohovať súbory. Vzhľadom k tomu, že IDrive je špičkovým výberom pre všestrannosť za nízke ceny, je moje číslo jedna voľbou kvôli jeho bohatstvu funkcií.

IDrive Review

Niektoré z nich zahŕňajú:

 • Adamantínové šifrovanie
 • Automatické odovzdávanie obrázkov
 • Zálohovanie Facebooku a Instagramu

A dokonca aj čoskoro príde aplikácia Apple Watch. Program IDrive môže tiež prehrávať hudbu a videá, pričom poskytuje prístup k zálohovaným kontaktom, správam, pripomienkam z kalendára a celý proces má športové neobmedzené zálohovanie. IDrive má tiež šikovnú vedľajšiu službu, v rámci ktorej doručuje jazdy zákazníkom, ktorí majú veľa údajov, ktoré si vyžadujú rýchle zálohovanie.

Prečo sa nám páči IDrive:

Inštalácia a registrácia do aplikácie bola jednoduchá. Táto služba je tiež dosť lacná a poskytuje neobmedzené zálohovanie a synchronizáciu zariadení. K dispozícii je tiež možnosť súkromného šifrovania, ktorá odstraňuje pocit neistoty spojenej s iCloud.

Prečítajte si recenziu tu.

SugarSync

Hoci sa jedná o synchronizačnú aplikáciu, SugarSync sa dá použiť aj na zálohovanie a zdieľanie súborov. Má tiež bezplatný úložný plán s kapacitou 5 GB a bonusovú miestnosť, keď pozvete ďalších priateľov na používanie aplikácie. Môj prvý dojem z aplikácie SugarSync pre iPhone bol veľmi pozitívny, kvôli jeho elegantnému dizajnu a jednoduchému použitiu. Inštalácia aplikácie poskytuje možnosť automatického nahrávania fotografií.

Recenzia firmy SugarSync

Obrázky a videá nahraté do SugarSync si môžete prezerať v aplikácii pre iOS alebo skopírovať do inej aplikácie. Na table Nastavenia môžete aktivovať alebo deaktivovať zálohovanie kamery, nastaviť špendlík pre aplikáciu a vymazať vyrovnávaciu pamäť..

Keď som sa pokúsil odovzdať údaje priamo do jedného z priečinkov na SugarSync, zistil som, že z iPhone sa dajú odovzdávať iba fotografie alebo videá. Neexistuje spôsob, ako zálohovať kontakty, poznámky, kalendár alebo akékoľvek iné údaje – čo je veľká prekážka.

Prečo sa nám páči SugarSync:

Môžete zobraziť priečinky a súbory, ktoré musia byť dostupné v režime offline, verejné odkazy a zdieľané priečinky. Vďaka fantastickému rozhraniu a 30-dňovej bezplatnej skúšobnej dobe je škoda, že SugarSync zálohuje iba fotografie a videá. A to je jediný dôvod, prečo je na druhom mieste.

Prečítajte si recenziu tu.

Online zálohovanie SOS

SOS Online Backup je známy svojou rýchlosťou, neobmedzenou verziou súborov a veľmi dobre navrhnutými mobilnými aplikáciami. Chýba mu však niekoľko očakávaných funkcií, napríklad nahrávanie videa. Aplikácia SOS Online Backup pre iPhone je navrhnutá tak, aby používatelia mali prístup k zálohovaným údajom prostredníctvom počítača PC alebo Mac. Po prihlásení budete mať možnosť zálohovať nahrané fotografie, videá, dokumenty a hudbu.

SOS Online Backup Review

Zálohované súbory je možné voľne prezerať alebo zdieľať. Hoci som bol sklamaný, keď som zistil, že nemôžete zdieľať súbory priamo do iných aplikácií, pošlite ich e-mailom iba príjemcovi. SOS Online Backup poskytuje možnosť zabezpečovať kontakty a fotografie prostredníctvom aplikácie pre iOS. Nie je však možné zálohovať videá ručne alebo automaticky.

Pokúsil som sa nájsť možnosť Nastavenia, len aby som si uvedomil, že neexistuje, všetko, čo dostanete, je tlačidlo Odhlásiť sa navrchu. Táto aplikácia má veľký potenciál, a preto by som vám ju odporučil, ak hľadáte iba záložné fotografie a kontakty.

Prečo sa nám páči SOS Online Backup:

V dolnej časti aplikácie nájdete štyri možnosti:

 1. obsah
 2. protect
 3. prístroje
 4. Vyhľadávanie

K zálohovaným údajom môžete pristupovať cez Content, Protect je miesto, kde sa dáta nahrávajú, a môžete si prezerať všetky zariadenia spojené s vaším účtom zálohovania online SOS prostredníctvom zariadení. Vyhľadávanie je len schopnosť vyhľadávať súbory a priečinky.

Prečítajte si recenziu tu.

CrashPlan

CrashPlan ponúka neobmedzený úložný priestor a žiadne obmedzenia typov súborov; a používatelia iOS, ktorí sa venujú hudbe, môžu vytvoriť archív obľúbených interpretov. Navyše je to neobmedzená služba zálohovania, ktorá je dodávaná s množstvom možností a doplnkov. CrashPlan je jednou z najpopulárnejších cloudových zálohovacích služieb na trhu a nemôžem zabudnúť zahrnúť ich.

Crashplan Review

Hlavnou funkciou aplikácií je umožniť prístup k vašim údajom z počítača odkiaľkoľvek. Všetci sme mali tie okamihy, keď počas cestovania potrebujeme súbor. Aplikácia pre iOS sa v takýchto situáciách môže hodiť..

Aplikácia však nie je bez nedostatkov. CrashPlan vám bohužiaľ neumožňuje zálohovať fotografie ani iné údaje aplikácií. A nikde v aplikácii nie sú žiadne nastavenia, zdieľanie a synchronizácia sú tiež okamžité. Môžete si však stiahnuť jednotlivé súbory a získať prístup k predtým stiahnutým súborom.

Prečo sa nám páči CrashPlan:

Po otestovaní množstva funkcií aplikácie pre stolné počítače v minulosti som bol nadšený, keď som videl, čo musí aplikácia pre iPhone ponúknuť. Hlavným predajným miestom CrashPlan na akejkoľvek platforme je neobmedzené úložisko. Môžete zálohovať dáta na server CrashPlan a využívať prístup k nasadeným a bezplatným miestnym zálohám kdekoľvek.

Prečítajte si recenziu tu.

Dropbox

Dropbox slúži ako priamy konkurenčný prostriedok a alternatíva k iCloudu s mierne vylepšenými funkciami ochrany osobných údajov – kľúčové slovo je „mierne“. Pravidelne používam Dropbox, ale toto bolo prvýkrát, čo som ho stiahol do iPhone a bolo prekvapené, že táto aplikácia presahuje 80 MB.

Väčšina ostatných kontrolovaných aplikácií bola pod 20 MB. Pretože niekedy sme nútení sťahovať aplikácie prostredníctvom mobilných dát, a nie WI-FI, môže byť táto veľká veľkosť aplikácie pre niektorých problémom. Okrem tohto malého potenciálneho problému môžete pomocou aplikácie Dropbox iOS prezerať súbory, sprístupňovať ich offline a premenovať ich alebo presunúť do rôznych priečinkov..

Dokumenty môžete upravovať, ale Microsoft Office musí byť nainštalovaný samostatne. Nezabudnite tiež, že môžete posielať iba odkazy na fotografie a nie na skutočné obrázky. Fotografie Dropbox nie je možné priamo preniesť na Instagram alebo Facebook. Ale okrem toho je aplikácia bezchybná. Má 2 GB voľného úložného priestoru, integráciu s Microsoft Office a veľmi elegantné rozhranie.

Prečo sa nám Dropbox páči:

Podľa Dropbox sa do služby zaregistrovalo vyše 400 miliónov používateľov. Po prihlásení je k dispozícii možnosť automatického odovzdávania fotografií a videí. Páčilo sa mi tiež, že Dropbox vám pošle e-mail s upozornením, že ste sa prihlásili do iPhone. K dispozícii je samostatný priečinok na prezeranie všetkých odovzdaných fotografií.

Prečítajte si recenziu tu.

V súhrne …

Pre používateľov iPhone sa môže iCloud na prvý pohľad zdať ako najrýchlejšia a najjednoduchšia možnosť, ale nie je to jediný hráč hry. Alternatívy, ako je päť vyššie uvedených, poskytujú lepšiu bezpečnosť, nové funkcie a doplnky, ktoré nenájdete v natívnej cloudovej aplikácii pre iPhone..

Keďže nie sú v porovnaní s iCloudom takí profiloví, je pravdepodobné, že hackeri na nich nebudú zacieliť výlučne. Použili ste už predtým týchto päť najlepších najlepších aplikácií na zálohovanie cloudu pre iPhone? Dajte nám vedieť o svojich skúsenostiach s nimi v sekcii komentárov nižšie!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map